Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
145 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 145 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
19euro ok alla 115??? Popo polla lefta...to kalokairi pou tha anoiksei h douleia alla tote den tha to xreizomai meta apo ligo....

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
beba160a έγραψε:
trelomana έγραψε:
minubaki έγραψε:A k prin kamia 15aria meres to phra to multi den eixa idea gi auto to mpiper.... Einai akribo?
Ax kala les tha valo shmadaki na mou fugei k mena ligo to agxos me auth ti posothta poia... Wink

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟ ΑΠΛΟ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΚΕΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΜΟΥ ΑΦΗΝΕ ΓΡΟΜΠΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΤΡΩΓΕ ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΙΝΕΣ!!!!
ΕΤΣΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ!!!
ΕΓΩ ΠΕΙΡΑ ΑΥΤΟ
http://www.braun.com/gr/household/food-preparation/multiquick-hand-blenders/multiquick-5.html
115 ΕΥΡΩ!!!
ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΚΕΤΗ ΡΑΒΔΟ!!!
http://www.getitnow.gr/prod/me-and-home/dora-gia-ekeini/30-59-euro/mikser-minipimer-braun-mr6500mca-pesto/prod511112pp/

μη μου λες τετοια..λες να εχουμε θεμα με το κοτοπουλο με το μουλτι? μεχρι στιγμης δεν ειχα ουτε με τα φρουτα ουτε με το αρνι και το μοσχαρι. πωπω και δεν ειμαστε για εξοδα....εχω και παλιο παραδοσιακο μπλεντερ..απλα δεν το χρησιμοποιω γιατι ειναι ολοκληρη γκουμουτσα. λες εκει να λιωνει καλητερα το κοτοπουλο?

ΓΙΑ ΚΑΝΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ!!!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ!!!
ΜΑΖΕΥΕ ΤΙΣ ΙΝΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΦΤΥΝΕ!!!!
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ????

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:19euro ok alla 115??? Popo polla lefta...to kalokairi pou tha anoiksei h douleia alla tote den tha to xreizomai meta apo ligo....


ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ!!!
ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΝΑΜΕΙΚΤΟΥΣ ΧΥΜΟΣ!!!
ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ,ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΛΑΔΟΚΟΛΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ,ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΕΞΑΡΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΧΤΥΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΔΟ ΤΟ ΚΕΙΚ!!!!!

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
trelomana έγραψε:
beba160a έγραψε:
trelomana έγραψε:
minubaki έγραψε:A k prin kamia 15aria meres to phra to multi den eixa idea gi auto to mpiper.... Einai akribo?
Ax kala les tha valo shmadaki na mou fugei k mena ligo to agxos me auth ti posothta poia... Wink

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟ ΑΠΛΟ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΚΕΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΜΟΥ ΑΦΗΝΕ ΓΡΟΜΠΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΤΡΩΓΕ ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΙΝΕΣ!!!!
ΕΤΣΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ!!!
ΕΓΩ ΠΕΙΡΑ ΑΥΤΟ
http://www.braun.com/gr/household/food-preparation/multiquick-hand-blenders/multiquick-5.html
115 ΕΥΡΩ!!!
ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΚΕΤΗ ΡΑΒΔΟ!!!
http://www.getitnow.gr/prod/me-and-home/dora-gia-ekeini/30-59-euro/mikser-minipimer-braun-mr6500mca-pesto/prod511112pp/

μη μου λες τετοια..λες να εχουμε θεμα με το κοτοπουλο με το μουλτι? μεχρι στιγμης δεν ειχα ουτε με τα φρουτα ουτε με το αρνι και το μοσχαρι. πωπω και δεν ειμαστε για εξοδα....εχω και παλιο παραδοσιακο μπλεντερ..απλα δεν το χρησιμοποιω γιατι ειναι ολοκληρη γκουμουτσα. λες εκει να λιωνει καλητερα το κοτοπουλο?

ΓΙΑ ΚΑΝΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ!!!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ!!!
ΜΑΖΕΥΕ ΤΙΣ ΙΝΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΦΤΥΝΕ!!!!
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ????

ΛΟΠΟΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 29 ΕΥΡΩ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΑ.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aggelini έγραψε:
trelomana έγραψε:
beba160a έγραψε:
trelomana έγραψε:
minubaki έγραψε:A k prin kamia 15aria meres to phra to multi den eixa idea gi auto to mpiper.... Einai akribo?
Ax kala les tha valo shmadaki na mou fugei k mena ligo to agxos me auth ti posothta poia... Wink

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΟ ΑΠΛΟ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΚΕΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΜΟΥ ΑΦΗΝΕ ΓΡΟΜΠΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΤΡΩΓΕ ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΝΕ ΠΟΛΛΕΣ ΙΝΕΣ!!!!
ΕΤΣΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ!!!
ΕΓΩ ΠΕΙΡΑ ΑΥΤΟ
http://www.braun.com/gr/household/food-preparation/multiquick-hand-blenders/multiquick-5.html
115 ΕΥΡΩ!!!
ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΚΕΤΗ ΡΑΒΔΟ!!!
http://www.getitnow.gr/prod/me-and-home/dora-gia-ekeini/30-59-euro/mikser-minipimer-braun-mr6500mca-pesto/prod511112pp/

μη μου λες τετοια..λες να εχουμε θεμα με το κοτοπουλο με το μουλτι? μεχρι στιγμης δεν ειχα ουτε με τα φρουτα ουτε με το αρνι και το μοσχαρι. πωπω και δεν ειμαστε για εξοδα....εχω και παλιο παραδοσιακο μπλεντερ..απλα δεν το χρησιμοποιω γιατι ειναι ολοκληρη γκουμουτσα. λες εκει να λιωνει καλητερα το κοτοπουλο?

ΓΙΑ ΚΑΝΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ!!!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ!!!
ΜΑΖΕΥΕ ΤΙΣ ΙΝΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΦΤΥΝΕ!!!!
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ????

ΛΟΠΟΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 29 ΕΥΡΩ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΑ.


k einai kalo???
Ta poltopoiei kala???

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!
ΟΝΕΙΡΑ ΗΡΕΜΑ!!!!! Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΔΕΝ ΣΤΕΚΟΤΑΝ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΕΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΠΗΧΤΗ ΤΗΝ ΣΟΥΠΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΠΟΛΥ ΖΟΥΜΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΟΥΛΤΙ!ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ 20 ΓΡΑΜ.ΚΡΕΑΣ ΝΑ ΒΑΖΩ ΕΓΩ ΤΟ ΖΥΓΙΣΑ ΩΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΜΕΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΡΑΖΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ? ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΑΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ.ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΒΑΖΩ 1 ΠΑΤΑΤΑ 1 ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΙ 1 ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΕ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΜΕ ΓΑΛΑ ΜΕΤΑ!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KAΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ!!!!
ΕΜΕΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΓΑΛΑ!!!!
ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ!
ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΗ!!!!
ΘΕΛΕΙ ΜΟΥΥΥΥΥ,ΦΑΓΗΤΟ ΔΗΛΑΔΗ!!!
ΤΟ ΝΕΡΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ!!!!
ΕΣΑΣ ΠΙΝΟΥ ΝΕΡΑΚΙ????
ΖΙΖΟΥ,
ΑΥΞΗΣΕ ΤΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΑΦΟΥ ΠΕΙΝΑΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΣΟΥ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 27 417472

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!ΠΩΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΜΕΙΣ ΠΑΛΙ ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΤΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ ΝΑ ΞΕΜΥΤΙΣΕΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ[color=red]ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ!ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΑΥΞΗΣΩ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΤΟ ΦΑΕΙ ΟΛΟ?ΒΕΒΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΟΝΟΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΕΤΣΙ!!!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΔΕΝ ΣΤΕΚΟΤΑΝ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΕΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΠΗΧΤΗ ΤΗΝ ΣΟΥΠΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΠΟΛΥ ΖΟΥΜΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΟΥΛΤΙ!ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ 20 ΓΡΑΜ.ΚΡΕΑΣ ΝΑ ΒΑΖΩ ΕΓΩ ΤΟ ΖΥΓΙΣΑ ΩΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΜΕΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΡΑΖΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ? ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΑΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ.ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΒΑΖΩ 1 ΠΑΤΑΤΑ 1 ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΙ 1 ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΕ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΜΕ ΓΑΛΑ ΜΕΤΑ!


μια χαρα μου φαινεται...εμενα μου ειχε πει 50 γρ. αλλα μου φαινοταν πολυ και της το δινω σε 2 δοσεις...μαγειρευω για 2 μερες δηλαδη με αυτο...μωρε βλεπε το με το ματι να ειναι ενα κομματακι σαν ενα σπιρτοκουτο κ ελαχιστα μικροτερο...θα μαθουμε σιγα σιγα να τα υπολογιζουμε με το ματι ολα.... Wink


καλημερα σε ολες κιολας δεν ειπα.... Very Happy Very Happy

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α εγω εκτος απο καροτο κ κολοκυθι βαζω και ενα κρεμμυδι και λιγο σελινο τα οποια τα πεταω μετα το βρασιμο...δεν τα αλεθω δηλαδη μεσα στο φαι απλα τα βαζω στο βρασιμο για να παιρνει πιο πλουσια γευση και πιο πολλες βιταμινες το φαγακι μας.... Very Happy

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
spapastamou έγραψε:
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΔΕΝ ΣΤΕΚΟΤΑΝ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΕΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΠΗΧΤΗ ΤΗΝ ΣΟΥΠΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΠΟΛΥ ΖΟΥΜΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΟΥΛΤΙ!ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ 20 ΓΡΑΜ.ΚΡΕΑΣ ΝΑ ΒΑΖΩ ΕΓΩ ΤΟ ΖΥΓΙΣΑ ΩΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΜΕΡΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΒΡΑΖΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΛΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ? ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΑΝ ΠΟΣΟΤΗΤΑ.ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΒΑΖΩ 1 ΠΑΤΑΤΑ 1 ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΙ 1 ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΕ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ ΜΕ ΓΑΛΑ ΜΕΤΑ!


μια χαρα μου φαινεται...εμενα μου ειχε πει 50 γρ. αλλα μου φαινοταν πολυ και της το δινω σε 2 δοσεις...μαγειρευω για 2 μερες δηλαδη με αυτο...μωρε βλεπε το με το ματι να ειναι ενα κομματακι σαν ενα σπιρτοκουτο κ ελαχιστα μικροτερο...θα μαθουμε σιγα σιγα να τα υπολογιζουμε με το ματι ολα.... Wink


καλημερα σε ολες κιολας δεν ειπα.... Very Happy Very Happy


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΖΙΖΟΥ ΒΑΛΕ ΛΙΓΟ ΚΡΕΑΤΑΚΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΦΟΥ ΔΕ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ 50-100ΓΡ ΤΗ ΦΟΡΑ.ΕΓΩ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ 100ΓΡ ΓΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗ ΣΟΥΠΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΜΕ ΓΑΛΑ.ΚΑΝΕ ΔΟΚΙΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ!
ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 7 ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΙΣ 4:30 ΓΙΑ ΓΑΛΑ.ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ. Sad

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλησπερα δεν μπαινω τελευταια μετακομιζω και δεν προλαβαινω.τι κανετε?εγω οπως σας ειπα την δευτερα κατεβαινω κρητη.βρε κοριτισα ο μικρος του δινω τωρα 2 μερες πατατα σκετη ομως και δνε του αρεσει μου κανει κολπα. η παιδιατρος μου ειπε πρωτα λαχανικα και αργοτερα οτ κρεας αλλα αυτος δεν τρελενεται με την πατατα σκετη αυριο θα του βαλω και καροτο για να δω.κατα τα αλλα ειναι λιγο μπουκωμενος ο μικρος αυτα.κοριτσια δεν ξερω εαν θα μπορεσω να ξαναμππω.θα τα ξαναπουμε αλλιως απο βδομαδα.

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fotini2705 έγραψε:κοριτσια καλησπερα δεν μπαινω τελευταια μετακομιζω και δεν προλαβαινω.τι κανετε?εγω οπως σας ειπα την δευτερα κατεβαινω κρητη.βρε κοριτισα ο μικρος του δινω τωρα 2 μερες πατατα σκετη ομως και δνε του αρεσει μου κανει κολπα. η παιδιατρος μου ειπε πρωτα λαχανικα και αργοτερα οτ κρεας αλλα αυτος δεν τρελενεται με την πατατα σκετη αυριο θα του βαλω και καροτο για να δω.κατα τα αλλα ειναι λιγο μπουκωμενος ο μικρος αυτα.κοριτσια δεν ξερω εαν θα μπορεσω να ξαναμππω.θα τα ξαναπουμε αλλιως απο βδομαδα.

Φωτεινη καλησπερα! Βαλε λιγο λεμονακι να δωσεις γευση στη σουπα! Ειναι καινουρια και αυτη η γευση οποτε μεχρι να τη μαθει ισως παρει λιγες μερες. Θα τη μαθει και θα την τρωει μια χαρα σε λιγο.
Καλη μετακομιση και με το καλο να επιστρεψεις στην πατριδα σου!

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα μανουλες!!! Πώς ειστε; Εμεις μια χαρα! Το πρωι ειχαμε παρεουλα και περασαμε μια χαρα! Πηγαινουν τα δικα σας σε αλλους αγκαλια; Εμενα ειναι λιγο επιφυλακτικη στην αρχη και δε θελει, αλλα μετα απο λιγη ωρα πηγαινει, ριχνοντας κλεφτες ματιες στη μαμα!

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κορίτσια. Πώς τα περάσατε σήμερα? Εμείς μπήκαμε ξανά στο πρόγραμμά μας και περιμένουμε εναγωνίως το Πάσχα για διακοπούλες Smile
Panta, μάλλον που ο δικόςμου είναι καλόβολος και κάθεται με όλους. Βέβαια, τώρα τελευταία όλο και ντρέπεται περισσότερο, αλλά φαντάζομαι ότι θα του περάσει σιγά-σιγά.
Φωτεινή μου, υπομονή με τη μετακόμιση. Άντε από Δευτέρα θα είσαι εδώ και μόλις γίνει καλά ο μικρός σου και φτιάξει και ο καιρός, θα πιούμε το καφεδάκι μας...

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???
ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ....ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΠΩΣ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ!!!!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ!!!
ΝΕΡΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΑΛΑ!!!
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΣΠΑΝΑΚΙ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΑΚΙ ΜΑΣ ΣΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotini2705 έγραψε:κοριτσια καλησπερα δεν μπαινω τελευταια μετακομιζω και δεν προλαβαινω.τι κανετε?εγω οπως σας ειπα την δευτερα κατεβαινω κρητη.βρε κοριτισα ο μικρος του δινω τωρα 2 μερες πατατα σκετη ομως και δνε του αρεσει μου κανει κολπα. η παιδιατρος μου ειπε πρωτα λαχανικα και αργοτερα οτ κρεας αλλα αυτος δεν τρελενεται με την πατατα σκετη αυριο θα του βαλω και καροτο για να δω.κατα τα αλλα ειναι λιγο μπουκωμενος ο μικρος αυτα.κοριτσια δεν ξερω εαν θα μπορεσω να ξαναμππω.θα τα ξαναπουμε αλλιως απο βδομαδα.


γεια σου φωτεινουλα...εμεις 2μερες τωρα τρωμε σκετη πατατα με ζωμο κοτοπουλο λιγο λαδακι κ λεμονακι κ ξετρελαθηκε...αφοθ χθεσ επρεπε να δωσω 3-4 κοθταλιεσ κ σημερα 8-10 κ εμεισ σημερα φαγαμε ενα πιατακι σχεδον γεματο... Αλλα τ'απογευμα εκανε ενα κλαμα ποπο κ δεν μπορουσα να την ηρεμησω με τπτ... Λετε απ'το φαγητο?τησ εδωσα παραπανω για 2η μερα?

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:Καλησπερα μανουλες!!! Πώς ειστε; Εμεις μια χαρα! Το πρωι ειχαμε παρεουλα και περασαμε μια χαρα! Πηγαινουν τα δικα σας σε αλλους αγκαλια; Εμενα ειναι λιγο επιφυλακτικη στην αρχη και δε θελει, αλλα μετα απο λιγη ωρα πηγαινει, ριχνοντας κλεφτες ματιες στη μαμα!


αχου εμενα περα απο τα ατομα που γνωριζει κλαιει παρα πολυ...ενω αν την κραταω εγω τουσ κοιταει κ γελαει

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!! Τι κανετε; Εμεις πριν λιγο γυρισαμε απο τη συντομη βολτιτσα μας. Οταν βγηκαμε ειχε συννεφια και λιγο κρυο και μετα απο λιγο το γυρισε σε ηλιο! Εβλεπα μια παιδικη χαρα που εχει λιγο πιο κατω απο το σπιτι και σκεφτομουν πως σε κανα δυο μηνες εκει θα περναμε τα πρωινα ή τα απογευματα!

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλησπερα εγω συνεχιζω τιην μετακομιση οπως σας ειπα χτες ειναι πολυ ζορικα με ενα μωρο να μετακομιζεις και λες και το εχει καταλαβει οτι φυγαμε και κλαει συνεχεια ειναι λιγο ακομα μπουκωμενος σημερα φαγαμε πατατα με καροτο τιποτα δεν του αρεσε εβαλα και λιγο λεμονι μεσα και λιγο λαδι αλλα τζιφοες εκτος απο αυτο 2 μερα σημερα δνε εχει κανει κακα και πριν λιγο ξυπνησε με λυγμους επειδη ζοριζοτανε να κανει εβλεπα οτι ηθελε να κανει ανοιξα την πανα αλλα τελικα εβγαλε μια πολυ μικρη μπαλιτσα κοριτσια λες να επαθε κατι απο την πατατα?αλεργια?για πειτε μου

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini2705 έγραψε:κοριτσια καλησπερα εγω συνεχιζω τιην μετακομιση οπως σας ειπα χτες ειναι πολυ ζορικα με ενα μωρο να μετακομιζεις και λες και το εχει καταλαβει οτι φυγαμε και κλαει συνεχεια ειναι λιγο ακομα μπουκωμενος σημερα φαγαμε πατατα με καροτο τιποτα δεν του αρεσε εβαλα και λιγο λεμονι μεσα και λιγο λαδι αλλα τζιφοες εκτος απο αυτο 2 μερα σημερα δνε εχει κανει κακα και πριν λιγο ξυπνησε με λυγμους επειδη ζοριζοτανε να κανει εβλεπα οτι ηθελε να κανει ανοιξα την πανα αλλα τελικα εβγαλε μια πολυ μικρη μπαλιτσα κοριτσια λες να επαθε κατι απο την πατατα?αλεργια?για πειτε μου


ΦΩΤΕΙΝΑΚΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ!!!!
ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΦΑΓΗΤΟΥ!!!!
ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΑΤΑ ΚΑΙ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΡΑ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΕΝΩΣΕΙΣ!!!!
ΦΡΟΥΤΑ ΤΡΩΤΕ????
Η ΜΠΑΝΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΜΗΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΖΟΡΙΣΤΙΚΑΜΕ!!!!
ΚΑΝΑΜΕ ΚΛΙΣΜΑΤΑΚΙ!!!
ΔΕΣ ΑΝ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΒΡΕΦΙΚΟ ΚΛΕΙΣΜΑΤΑΚΙ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ!!!
ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΠΙΝΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
fotini2705 έγραψε:κοριτσια καλησπερα εγω συνεχιζω τιην μετακομιση οπως σας ειπα χτες ειναι πολυ ζορικα με ενα μωρο να μετακομιζεις και λες και το εχει καταλαβει οτι φυγαμε και κλαει συνεχεια ειναι λιγο ακομα μπουκωμενος σημερα φαγαμε πατατα με καροτο τιποτα δεν του αρεσε εβαλα και λιγο λεμονι μεσα και λιγο λαδι αλλα τζιφοες εκτος απο αυτο 2 μερα σημερα δνε εχει κανει κακα και πριν λιγο ξυπνησε με λυγμους επειδη ζοριζοτανε να κανει εβλεπα οτι ηθελε να κανει ανοιξα την πανα αλλα τελικα εβγαλε μια πολυ μικρη μπαλιτσα κοριτσια λες να επαθε κατι απο την πατατα?αλεργια?για πειτε μου


ΦΩΤΕΙΝΑΚΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ!!!!
ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΦΑΓΗΤΟΥ!!!!
ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΑΤΑ ΚΑΙ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΡΑ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΕΝΩΣΕΙΣ!!!!
ΦΡΟΥΤΑ ΤΡΩΤΕ????
Η ΜΠΑΝΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΜΗΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΖΟΡΙΣΤΙΚΑΜΕ!!!!
ΚΑΝΑΜΕ ΚΛΙΣΜΑΤΑΚΙ!!!
ΔΕΣ ΑΝ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΒΡΕΦΙΚΟ ΚΛΕΙΣΜΑΤΑΚΙ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ!!!
ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΠΙΝΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!


τα φρουτα τα εχουμε ξεκινησει εδω και ενα μηνα και κανει μια φορα κανονικα τωρα με την εισαγωγη της πατατας αρχισε αυτο.

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini2705 έγραψε:
trelomana έγραψε:
fotini2705 έγραψε:κοριτσια καλησπερα εγω συνεχιζω τιην μετακομιση οπως σας ειπα χτες ειναι πολυ ζορικα με ενα μωρο να μετακομιζεις και λες και το εχει καταλαβει οτι φυγαμε και κλαει συνεχεια ειναι λιγο ακομα μπουκωμενος σημερα φαγαμε πατατα με καροτο τιποτα δεν του αρεσε εβαλα και λιγο λεμονι μεσα και λιγο λαδι αλλα τζιφοες εκτος απο αυτο 2 μερα σημερα δνε εχει κανει κακα και πριν λιγο ξυπνησε με λυγμους επειδη ζοριζοτανε να κανει εβλεπα οτι ηθελε να κανει ανοιξα την πανα αλλα τελικα εβγαλε μια πολυ μικρη μπαλιτσα κοριτσια λες να επαθε κατι απο την πατατα?αλεργια?για πειτε μου


ΦΩΤΕΙΝΑΚΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥ!!!!
ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΛΑΓΗ ΦΑΓΗΤΟΥ!!!!
ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΑΤΑ ΚΑΙ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΡΑ ΕΙΧΑΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΕΝΩΣΕΙΣ!!!!
ΦΡΟΥΤΑ ΤΡΩΤΕ????
Η ΜΠΑΝΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΜΗΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΞΕ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑ ΖΟΡΙΣΤΙΚΑΜΕ!!!!
ΚΑΝΑΜΕ ΚΛΙΣΜΑΤΑΚΙ!!!
ΔΕΣ ΑΝ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΒΡΕΦΙΚΟ ΚΛΕΙΣΜΑΤΑΚΙ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ!!!
ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΠΙΝΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!


τα φρουτα τα εχουμε ξεκινησει εδω και ενα μηνα και κανει μια φορα κανονικα τωρα με την εισαγωγη της πατατας αρχισε αυτο.



ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΤΗΝ ΠΑΤΑΤΑ???

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fotini2705 έγραψε:κοριτσια καλησπερα εγω συνεχιζω τιην μετακομιση οπως σας ειπα χτες ειναι πολυ ζορικα με ενα μωρο να μετακομιζεις και λες και το εχει καταλαβει οτι φυγαμε και κλαει συνεχεια ειναι λιγο ακομα μπουκωμενος σημερα φαγαμε πατατα με καροτο τιποτα δεν του αρεσε εβαλα και λιγο λεμονι μεσα και λιγο λαδι αλλα τζιφοες εκτος απο αυτο 2 μερα σημερα δνε εχει κανει κακα και πριν λιγο ξυπνησε με λυγμους επειδη ζοριζοτανε να κανει εβλεπα οτι ηθελε να κανει ανοιξα την πανα αλλα τελικα εβγαλε μια πολυ μικρη μπαλιτσα κοριτσια λες να επαθε κατι απο την πατατα?αλεργια?για πειτε μου

Καλησπερα Φωτεινη! Δεν ειναι αλλεργια αυτο που ειδες. Απλα με την πατατα δεν μπορει να κανει τα κακα του. Εμενα μου το εκανε αυτο με το μηλο-μπανανα, μολις βαλαμε πορτοκαλι και αχλαδι οκ με τα κακα. Μετα ξανα παλι με την πατατα-καροτο μεχρι να το συνηθισει ζοριζοταν και εκανε μπαλιτσες. Για να τη βοηθησω, της εκανα μασαζακι στην κοιλια με baby oil, ανοιγα την πανα και της σηκωνα τα ποδαρακια προς την κοιλια. Εσπρωχνε για να τα φερει στη θεση τους και ετσι τα εκανε. Κλισμα δεν εκανα και δεν ξερω να σου πω, αλλα αφου λεει η τρελομανα πως βοηθαει, δοκιμασε το αν θελεις. Μπορεις ακομη αν δε φοβασαι να του βαλεις μια μπατονετα ή το θερμομετρο με λιγο λαδακι στον ποπο του.

Καλο κουραγιο με τη μετακομιση. Ειναι ζορικο με το μωρο και τα πραγματα που εχεις να μαζεψεις, αλλα υπομονη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις