Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
123 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 123 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;
ΕΜΕΙΣ ΝΑΝΙ!!!!
Η ΜΕΡΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!
ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΔΕΝ ΦΑΓΑΜΕ....ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ!!!!
ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΩ ΣΤΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΚΡΕΜΑ ΜΑΣ!!!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΜΑΝΑ!!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ
ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΦΥΣΑΕΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΑΛΩΣ(ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ) ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ!!!!
ΜΙΝΥΒΑΚΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΞΑΝΑ ΜΑΜΑ....
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΗΘΕΛΑ Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 33 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 33 215994 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΧΙ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !!!!!
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΩ ΚΑΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΕΝΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙ ΟΣΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΛΕΒΕ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ!!!! Sad Sad
ΡΑΝΤΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ!!
ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:καλα ειναι να εχουν μικρη διαφορα τα αδερφακια, αλλα ειναι δυσκολο για τη μαμα. Και πραγματι αν ερθει μια εγκυμοσυνη συντομα, χανεις καποιες στιγμες με το πρωτο παιδακι. Επιπλεον και ο οργανισμος πρεπει να επανελθει πληρως γιατι οσο να ναι επιβαρυνεται.
Δεν ηξερα οτι αυτη ηταν η δευτερη εγκυμοσυνη σου. Να υποθεσω πως το πρωτο μωρακι το εχασες σε προχωρημενη εγκυμοσυνη; Ειχα κι εγω μια ασχημη εμειρια δυστυχως. Κοιταμε μπροστα και προσευχομαστε να ειναι ολα τα μωρακια γερα!


ακομη χειροτερα παντα μου...τον μικρο τον εχασα μετα τη γεννα...κ δεν ειχα ιδεα για το τι θα συνεβαινε αφου απο τον γιατρο μου μεχρι να μπω για γεννα μου ελεγε οτι ολα πανε τελεια κ οτι καλυτερα δεν γινοταν...κ παντα ελεγα στη ζωη μου οτι θελω να κανω 2παιδακια τουλαχιστον το πρωτο να ειναι αγορακι για να προσεχει το δευτερο που θα ηθελα να ειναι κοριτσακι...κ ετσι εγινε με τη μονη διαφορα οτι ο μεγαλος αδερφος φυλαει κ προσεχει τη Ραφαελα μας απο ψηλα πλεον... Ηταν ενα διαστημα πολυ ασχημο,δεν το εβαλα ομως κατω κ τωρα εχουμε τη μπουμπου μας κ σιγουρα μελλοντικα θελω να της χαρισω κ αλλο(α) αδερφακι(α)....

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τρελομαμα εμενα τρωει φρουτοκρεμα κ μεσημεριανο αλλα απ οταν πηραμε φαριν λακτε το απογευμα γινεται πολεμος...πολυ κλαμα... Εμεις σημερα το καταευχαριστηθηκαμε 2:30 ωρες βολτα...μου πεσαν λιγο τα ποδια να περπαταω τοοοοοοσο πολυ αλλα ειπα να το ευχαριστηθει...
Φωτεινη μου παιζει να ειναι απο την αλλαγη περιβαλλοντος...εμεις οταν ηρθαμε γιαννενα τις πρωτες 2μερες πολυ κλαμα κ γκρινια μετα ολα οκ...
Τωρα τη κυριακη που θα επιστρεψουμε μυτιληνηνα δω πως θα το παρει γιατι λειπουμε κ 2μηνες....

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
minubaki έγραψε:
panta έγραψε:καλα ειναι να εχουν μικρη διαφορα τα αδερφακια, αλλα ειναι δυσκολο για τη μαμα. Και πραγματι αν ερθει μια εγκυμοσυνη συντομα, χανεις καποιες στιγμες με το πρωτο παιδακι. Επιπλεον και ο οργανισμος πρεπει να επανελθει πληρως γιατι οσο να ναι επιβαρυνεται.
Δεν ηξερα οτι αυτη ηταν η δευτερη εγκυμοσυνη σου. Να υποθεσω πως το πρωτο μωρακι το εχασες σε προχωρημενη εγκυμοσυνη; Ειχα κι εγω μια ασχημη εμειρια δυστυχως. Κοιταμε μπροστα και προσευχομαστε να ειναι ολα τα μωρακια γερα!


ακομη χειροτερα παντα μου...τον μικρο τον εχασα μετα τη γεννα...κ δεν ειχα ιδεα για το τι θα συνεβαινε αφου απο τον γιατρο μου μεχρι να μπω για γεννα μου ελεγε οτι ολα πανε τελεια κ οτι καλυτερα δεν γινοταν...κ παντα ελεγα στη ζωη μου οτι θελω να κανω 2παιδακια τουλαχιστον το πρωτο να ειναι αγορακι για να προσεχει το δευτερο που θα ηθελα να ειναι κοριτσακι...κ ετσι εγινε με τη μονη διαφορα οτι ο μεγαλος αδερφος φυλαει κ προσεχει τη Ραφαελα μας απο ψηλα πλεον... Ηταν ενα διαστημα πολυ ασχημο,δεν το εβαλα ομως κατω κ τωρα εχουμε τη μπουμπου μας κ σιγουρα μελλοντικα θελω να της χαρισω κ αλλο(α) αδερφακι(α)....

τωρα οτι και να πω ειναι λιγο...λυπαμαι πολυ αν σου θυμησα δυσκολες καταστασεις, αν και αυτα δεν ξεχνιουνται ποτε. Ετσι ειναι ο μεγαλος αδελφος θα την προσεχει απο ψηλα. Μονο χαρες απο δω και περα σου ευχομαι, με μια μεγααααλη οικογενεια

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εμεις σημερα καναμε μεγαλη βολτα! Ειδαμε ηλιο και ξεσαλωσαμε. Την ειχα καθιστη στο καροτσακι, εβλεπε γυρω γυρω και ηταν η καλυτερη της!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οχι δεν μου θυμησες...παντα το θυμαμαι κ αν κ δυσαρεστο δεν θελω ποτε να το ξεχασω κ ουτε προκειται...Ειναι ενα κομματι της ζωης μου κ αυτο...

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κορίτσια!!! Σας έχασα λίγο. Διαβάζω τα νέα σας αλλά δεν έχω και πολύ χρόνο. Εμείς αρχίσαμε να τρώμε και κρέας και τώρα έχουμε άποψη!!! Θέλουμε όλη μέρα φαγητό!!! Εγώ τρέχω... Αρρώστησε μια συνάδελφος και αναγκάστηκα να πάρω δουλειά αυτή την εβδομάδα!!! Μου ήρθε κάπως απότομο και δεν ήθελα καθόλου αλλά τέτοιες εποχές αν σε πάρει το αφεντικό και σε πιέσει... δεν τολμάς να αντισταθείς πολύ!

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
astero2000 έγραψε:γεια σας κορίτσια!!! Σας έχασα λίγο. Διαβάζω τα νέα σας αλλά δεν έχω και πολύ χρόνο. Εμείς αρχίσαμε να τρώμε και κρέας και τώρα έχουμε άποψη!!! Θέλουμε όλη μέρα φαγητό!!! Εγώ τρέχω... Αρρώστησε μια συνάδελφος και αναγκάστηκα να πάρω δουλειά αυτή την εβδομάδα!!! Μου ήρθε κάπως απότομο και δεν ήθελα καθόλου αλλά τέτοιες εποχές αν σε πάρει το αφεντικό και σε πιέσει... δεν τολμάς να αντισταθείς πολύ!

Που εισαι εσυ κοριτσι!!! Πραγματι χαθηκες. Η μπουμπου καλα ειναι; Της αρεσει το φαγητο ε; Μπραβο σας! Οσο για τη δουλεια....δεν εχεις την πολυτελεια να πεις οχι, δυστυχως. Η αρχη ειναι λιγο δυσκολη! Μετα θα το συνηθισεις.

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalispera koritsia emeis pigame bolta stin aloys siggeneis papoy gia gia theies den tihele kanena eklege se oloys to thema einai plantakse apo to klama apo to mesimeri mexri prin misi ora poy ton koimisa ti simbainei re gamoto ti epathe?

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα γλυκά μου κορίτσια, τι κάνετε? Πώς τα περάσατε σήμερα? Εμείς μάλλον που αρρωσήσαμε και ξεκινήσαμε σιροπάκι για το βήχα Sad
Επομένως και σήμερα μείναμε μέσα Crying or Very sad Εσείς απολαύσατε τη λιακάδα?
Φωτεινούλα μου, μάλλον που ο γιόκας σου αντιδράει έτσι λόγω αλλαγής περιβάλλοντος! Να ξέρεις ότι τα παιδάκια μας ξεκινάνε τώρα κι έχουν το άγχος του αποχωρισμού και δεν θέλουν να είναι μακριά από τη μανούλα τους...
Minubaki, πώς είσαι?
Trelomana, Τάλως ε? Άντε να πάμε όλες μαζί!Οφείλω να ομολογήσω ότι το Μάξιμος είναι πολύ ωραίο κι πρωτότυπο όνομα.
Aggelini,panta, beba και astero τα φιλιά μου!
Αναφορικά με τη βάπτιση, πρώτα ο Θεός θα γίνει 25/08 και το όνομα αυτού Δημήτριος!!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pf έγραψε:Καλησπέρα γλυκά μου κορίτσια, τι κάνετε? Πώς τα περάσατε σήμερα? Εμείς μάλλον που αρρωσήσαμε και ξεκινήσαμε σιροπάκι για το βήχα Sad
Επομένως και σήμερα μείναμε μέσα Crying or Very sad Εσείς απολαύσατε τη λιακάδα?
Φωτεινούλα μου, μάλλον που ο γιόκας σου αντιδράει έτσι λόγω αλλαγής περιβάλλοντος! Να ξέρεις ότι τα παιδάκια μας ξεκινάνε τώρα κι έχουν το άγχος του αποχωρισμού και δεν θέλουν να είναι μακριά από τη μανούλα τους...
Minubaki, πώς είσαι?
Trelomana, Τάλως ε? Άντε να πάμε όλες μαζί!Οφείλω να ομολογήσω ότι το Μάξιμος είναι πολύ ωραίο κι πρωτότυπο όνομα.
Aggelini,panta, beba και astero τα φιλιά μου!
Αναφορικά με τη βάπτιση, πρώτα ο Θεός θα γίνει 25/08 και το όνομα αυτού Δημήτριος!!!


ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ PF!!!
Ε ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΡΟΤΣΑΔΑ!!!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ????
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????
ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΥΡΟΡΑΝΤΑΡ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΨΑΧΝΕΙ!!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ.....
ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ Η ΠΡΩΤΗ ΒΟΛΤΑ ΕΚΤΟΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ Α.Β ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ ΣΤΙΣ 24,09,2011!
Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΤΑΛΗΞΕ ΜΕ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΣΑΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑ ΜΑΜ!!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!
ΚΑΘΟΤΑΝΕ ΣΤΟ ΜΑΡΣΙΠΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟ ΧΟΡΟΠΗΔΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ!!!!
ΖΙΖΟΥ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΠΩΣ ΠΑΤΕ???ΤΟ ΘΕΛΕΙ???
ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!!!!!

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ?ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΕΦΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 6:15 ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ .ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΙΣ 9 ΚΑΙ ΚΛΑΨΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ.ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ,ΝΕΥΡΙΑΣΕ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ 8.300KG KAI 71CM .ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΠΟΧΗΣ ΣΥΝ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΡΝΑΚΙ ΑΠΟ ΚΡΕΑΣ.
ΤΡΕLOMANA TI KOMMATI AΠΟ ΤΟ ΑΡΝΑΚΙ ΔΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ?ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΑΤΕ.
PF ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΟΥ.
ΑΣΤΕΡΟ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ !!!
ΜΙΝUBAKI ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ 2,5 ΩΡΕΣ ΒΟΛΤΑ? ΤΟ ΔΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ!ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΡΑΦΑΗΛ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΕΣ?
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ.ΤΟΣΑ ΑΓΝΩΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ.ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.
ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!! Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 33 315810

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotini2705 έγραψε:kalispera koritsia emeis pigame bolta stin aloys siggeneis papoy gia gia theies den tihele kanena eklege se oloys to thema einai plantakse apo to klama apo to mesimeri mexri prin misi ora poy ton koimisa ti simbainei re gamoto ti epathe?


φωτεινη μου ακριβως το ιδιο ειχα παθει οταν ηρθα γιαννενα πριν 2μηνες...καθοταν μονο με μενα κ τη γιαγια που τη γνωριζε...την επαιρνε ο παππους κλαμαααα,θειος θεια τα ιδια...ασε που οταν πηγαινα να τη βαλω για υπνο κοιτουσε τα επιπλα τριγυρω με περιεργεια κ ναρχιζει να πλανταζει στο κλαμα...(δεν της αρεσε η διακοσμηση της γιαγιας φαινεταιVery Happy...) τις 2πρωτες μερες πολυ κλαμα να κοιταει το σπιτι ολο περιεργεια κ να κλαιει..εβλεπε τον μπαμπα μου κλαμα,την αδερφη μου τα ιδια,τον αδερφο μου με τη γυναικα του που μενουν απο κατω τπτ,να μη θελει κανεναν κ τπτ... Μεχρι που αγχωθηκα αρχισα να κλαιω κ εγω κ ειπα θα γυρισω πισω...αλλα τη 3η μερα ολα΄μια χαρα ξυπνησε ευδιαθετη,αρχισε να πηγαινει αγκαλια κ στους αλλους κ τρελα γελια... Μην ανησυχεις προφανως εχει αναστατωθει ο μικρος σου με ολες αυτες τις αλλαγες κ θελει το χρονο του... Να δεις μετα τι ωραια που θα ειναι που θα εχεις κ βοηθεια...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aggelini έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ?ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΕΦΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 6:15 ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ .ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΙΣ 9 ΚΑΙ ΚΛΑΨΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ.ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ,ΝΕΥΡΙΑΣΕ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ 8.300KG KAI 71CM .ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΠΟΧΗΣ ΣΥΝ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΡΝΑΚΙ ΑΠΟ ΚΡΕΑΣ.
ΤΡΕLOMANA TI KOMMATI AΠΟ ΤΟ ΑΡΝΑΚΙ ΔΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ?ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΑΤΕ.
PF ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΟΥ.
ΑΣΤΕΡΟ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ !!!
ΜΙΝUBAKI ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ 2,5 ΩΡΕΣ ΒΟΛΤΑ? ΤΟ ΔΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ!ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΡΑΦΑΗΛ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΕΣ?
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ.ΤΟΣΑ ΑΓΝΩΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ.ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.
ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!! Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 33 315810


ναι στον Αγιο Ραφαηλ την βαφτησαμε...την ειχα ταγμενη εκει...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αστερο κ εμας μας αρεσει πολυ το φαγητο μας...την κρεμα την απογευματινη βαρεθηκαμε...
Πφ περαστικα σας...ευχομαι συντομα να εισται μια χαρα...
Εμεις καλα ειμαστε,ετοιμαζομαστε για το ταξιδακι μας την κυριακη...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια να σας ρωτησω κατι για τη κρεμα της...επειδη την εχει ψιλοβαρεθει τη βανιλια κ την φαριν λακτε,μου ειχε πει η παιδιατρος οτι μπορω να της την αλλαζω να παιρνω κ αλλες γευσεις...πηγα να της παρω μπισκοτοκρεμα η νουνου ειχε μελι κ καπου διαβασα οτι δεν κανει πριν το χρονο,κοιταω την γιωτης κ τη νεστλε ειχαν γλουτενη καπου ειδα που ειχε γραψει η φωτεινη οτι δεν κανει ακυρες κ αυτες...εμεινε η μιλουπα με τη νουτριτσια οι οποιες ειδα πως στο μπισκοτο περιεχει αυγο...τελικα πηρα της νουτριτσια αλλα στις σημειωσεις που μου εχει δωσει η παδιατρος ειδα πως μου γραφει να δωσω κροκο αυγου στον δεκατο μηνα κ ασπραδι στον εντεκατο...λετε να μην κανει να φαει την μπισκοτοκρεμα να την παρω τηλ?

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
minubaki έγραψε:Κοριτσια να σας ρωτησω κατι για τη κρεμα της...επειδη την εχει ψιλοβαρεθει τη βανιλια κ την φαριν λακτε,μου ειχε πει η παιδιατρος οτι μπορω να της την αλλαζω να παιρνω κ αλλες γευσεις...πηγα να της παρω μπισκοτοκρεμα η νουνου ειχε μελι κ καπου διαβασα οτι δεν κανει πριν το χρονο,κοιταω την γιωτης κ τη νεστλε ειχαν γλουτενη καπου ειδα που ειχε γραψει η φωτεινη οτι δεν κανει ακυρες κ αυτες...εμεινε η μιλουπα με τη νουτριτσια οι οποιες ειδα πως στο μπισκοτο περιεχει αυγο...τελικα πηρα της νουτριτσια αλλα στις σημειωσεις που μου εχει δωσει η παδιατρος ειδα πως μου γραφει να δωσω κροκο αυγου στον δεκατο μηνα κ ασπραδι στον εντεκατο...λετε να μην κανει να φαει την μπισκοτοκρεμα να την παρω τηλ?

ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΒΑΝΙΛΙΑ ΚΑΙ ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ ΤΗΣ ΜΙΛΟΥΠΑ ΚΑΙ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ ΤΗΣ NUTRICIA.ΟΙ ΚΡΕΜΕΣ ΜΙΛΟΥΠΑ ΕΧΟΥΝ ΛΙΓΟΤΕΡΗ ΖΑΧΑΡΗ ΛΕΝΕ.ΑΠΟ ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΓΚΡΙΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ 3 .ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΜΕΛΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΚΕΤΟ,ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΤΗΣ ΚΡΕΜΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΓΑΛΑ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΥΤΗΛΙΝΗ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ Η ΕΙΣΤΕ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ?ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΠΡΟΙΚΑ. ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. Very Happy Very Happy Very Happy

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα μανούλες! Πώς είστε?
Βρε κοριτσάκια μου, μία ερώτηση. Τα παιδάκιασας τα βάζετε να περπατήσουν? Εμένα ο μικρός θέλει συνέχεια να τον κρατάς και να πηγαίνει όπου θέλει Shocked Κάνει ή μήπως του κάνω κακό?Μάλιστα,σκέφτομαι να πάω από βδομάδα να του πάρω παπουτσάκια και να αποθηκεύσουμε πια τα αγκαλιάς.
Φιλιά...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ εμενα ετσι μου ειχε πει,μπορω να παρω οποιαδηποτε κρεμα απλα ειδα τα συστατικα σημερα κ κολλησα... Γιαουρτακι εμενα μου γραφει οτι απο τον δεκατο μπορει να φαει...
Επισης απο αυτο τον μηνα λεει οτι μπορω να δεινω λιγο ψωμακι στο χερι η φρυγανια η μπισκοτο...φοβαμαι παρα πολυ να σου πω την αληθεια κ δεν δεινω...εσυ δινεις? Ασε που τα δοντακια μας εχουν βγει τα κατω τα 2 αλλα δεν εχουν μεγαλωσει πολυ...
Ο αντρας μου ειναι απο μυτιληνη...αν ερθετε καποια στιγμη θα μου δωσεις το τηλ σου να βρεθουμε...

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
pf έγραψε:Καλησπέρα μανούλες! Πώς είστε?
Βρε κοριτσάκια μου, μία ερώτηση. Τα παιδάκιασας τα βάζετε να περπατήσουν? Εμένα ο μικρός θέλει συνέχεια να τον κρατάς και να πηγαίνει όπου θέλει Shocked Κάνει ή μήπως του κάνω κακό?Μάλιστα,σκέφτομαι να πάω από βδομάδα να του πάρω παπουτσάκια και να αποθηκεύσουμε πια τα αγκαλιάς.
Φιλιά...

ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΟΧΙ ,ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΝΑΙ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΟΛΥΚΑΘΕΤΑΙ.ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ,ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΣΤΕΚΕΤΑΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΕΛΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΣΤΙΣ ΜΥΤΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ ,ΕΧΟΥΜΕ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΒΓΑΙΝΟΥΝ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ. ΜΗΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ?ΕΠΙΣΗΣ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ 18 ΝΟΥΜΕΡΟ ΦΟΡΑΕΙ. confused

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
aggelini έγραψε:
pf έγραψε:Καλησπέρα μανούλες! Πώς είστε?
Βρε κοριτσάκια μου, μία ερώτηση. Τα παιδάκιασας τα βάζετε να περπατήσουν? Εμένα ο μικρός θέλει συνέχεια να τον κρατάς και να πηγαίνει όπου θέλει Shocked Κάνει ή μήπως του κάνω κακό?Μάλιστα,σκέφτομαι να πάω από βδομάδα να του πάρω παπουτσάκια και να αποθηκεύσουμε πια τα αγκαλιάς.
Φιλιά...

ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΟΧΙ ,ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΝΑΙ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΟΛΥΚΑΘΕΤΑΙ.ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ,ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΣΤΕΚΕΤΑΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΕΛΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΣΤΙΣ ΜΥΤΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ ,ΕΧΟΥΜΕ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΒΓΑΙΝΟΥΝ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ. ΜΗΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ?ΕΠΙΣΗΣ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ 18 ΝΟΥΜΕΡΟ ΦΟΡΑΕΙ. confused

aggelini, αρχικά πατούσε στις μύτες. Εδώ και μία εβδομάδα πατάει όλο το πέλμα Very Happy Άσε που τρέχει κιόλας το τρελό. Παπουτσάκαι εγώ του είχα πάρει από το mothercare το 6-12 μηνών και του είναι μία χαρά. Τα βγάζει μόνος του όταν κάθεται, διαφορετικά τα φοράει συνέχεια!Κανονικά δεν του έχω πάρει ακόμη. Έλεγα να πάω από βδομάδα. Πρέπει να προσέξουμε κάτι ή όχι? (Μην με πείτε ψώνιο... αλλά υπάρχουν κάτι ωραία all stars....)

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
pf έγραψε:
aggelini έγραψε:
pf έγραψε:Καλησπέρα μανούλες! Πώς είστε?
Βρε κοριτσάκια μου, μία ερώτηση. Τα παιδάκιασας τα βάζετε να περπατήσουν? Εμένα ο μικρός θέλει συνέχεια να τον κρατάς και να πηγαίνει όπου θέλει Shocked Κάνει ή μήπως του κάνω κακό?Μάλιστα,σκέφτομαι να πάω από βδομάδα να του πάρω παπουτσάκια και να αποθηκεύσουμε πια τα αγκαλιάς.
Φιλιά...

ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΟΧΙ ,ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΝΑΙ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΟΛΥΚΑΘΕΤΑΙ.ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ,ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΣΤΕΚΕΤΑΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΕΛΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΣΤΙΣ ΜΥΤΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ ,ΕΧΟΥΜΕ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΒΓΑΙΝΟΥΝ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ. ΜΗΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ?ΕΠΙΣΗΣ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ 18 ΝΟΥΜΕΡΟ ΦΟΡΑΕΙ. confused

aggelini, αρχικά πατούσε στις μύτες. Εδώ και μία εβδομάδα πατάει όλο το πέλμα Very Happy Άσε που τρέχει κιόλας το τρελό. Παπουτσάκαι εγώ του είχα πάρει από το mothercare το 6-12 μηνών και του είναι μία χαρά. Τα βγάζει μόνος του όταν κάθεται, διαφορετικά τα φοράει συνέχεια!Κανονικά δεν του έχω πάρει ακόμη. Έλεγα να πάω από βδομάδα. Πρέπει να προσέξουμε κάτι ή όχι? (Μην με πείτε ψώνιο... αλλά υπάρχουν κάτι ωραία all stars....)

ΟΝΤΩΣ ΤΑ ALL STARS ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΘΕΛΩ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΕΡΑ ΤΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΜΕ ΣΚΛΗΡΗ ΣΟΛΑ ΚΑΙ 1 ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ.ΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΑΥΤΟ.ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΕΔΙΛΑΚΙΑ ΝΑ ΑΕΡΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ.ΚΑΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΛΥ ΤΣΑΚΑΛΙ!!!ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ?

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αν κάθεται λέει, εδώ και 1-2 μήνες. Τώρα καθόμαστε και αρκετή ώρα χωρίς υποστήριξη και μόνο όταν κουραστούμε γέρνουμε στο πλάι...Άσε που μπουσουλάει αλλά προς τα πίσω Very Happy Φτου του να μην το ματιάσω το παιδάκι μου,αλλά τα πάει πολύ καλά!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα μονο στις μητες περπαταει κ για λιγο...ορθια παλι στηριζεται με τη βοηθεια μου βεβαια πολυ λιγο αλλα δεν την βαζω κ εγω...πρεπει? Κ οσο για ποπο παλι μονο με βοηθεια... Εμεις εχουμε 1ζευγαρι ολσταρακια ειναι πολυ γλυκουλικα....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις