Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
86 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 86 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειναι ενα εξογκωματακι σαν μπαλακι ακριβως πανω απο τον αφαλο,φαινεται δηλ κ καμια φορα ποναει...
Απ'οτι μου ειπε ο χειρουργος σημερα (το ηξερα βεβαια γιατι το ειχα συζητησει κ με τον γυναικολογο μου στην εγκυμοσυνη) απο την εγκυμοσυνη ανοιξαν τα τοιχωματα της κοιλιας κ σε αυτο το σημειο περναει το εντερο εξου κ το καρουμπαλο...οποτε γινεται χειρουργειο σε εκεινο το σημειο κ μπαινει ενα πλεγμα σαν διχτακι οπου ενωνει αυτα τα τοιχωματα...μου ειπε να μην ανησυχω δεν ειναι κατι κ υστερα απο καποια χρονια κ αφου αποφασησω οτι δεν θα κανω αλλα παιδια το κανω γιατι αν το κανω τωρα σε περιπτωση μελλοντικης εγκυμοσυνης οπως θα φουσκωνει η κοιλια μου αυτο το διχτακι θα τεντωνει κ υπαρχει κινδυνος να σπασει... 1αλλος γιατρος μου ειπε αν δεν εχω ενοχλησεις μπορω να το αφησω η να κανω την επεμβαση μονο για αισθητικους λογους...μη φανταστεις οτι ειναι κατι το τρομερο ειναι σαν 1μπυλιτσα πανω απο τον αφαλο μου...

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
panta έγραψε:
aggelini έγραψε:

ΡΑΝΤΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΝΑ ΑΡΑΙΩΝΕΙΣ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ?ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΥΠΝΟ?

Καλημέρα κορίτσια!!
aggelini αν καταλαβα καλα με ρωτας αν ειναι καλυτερα να κοψουμε πρωτα το βραδυνο θηλασμο και μετα τον πρωινο; Δεν εχει σημασια. Οτι βολευει καθε μαμα. Εγω κουραστηκα καθε βραδυ να την εχω σιγουρα 1 με 1,5 ωρα μεχρι να φαει και να κοιμηθει, οποτε αποφασισα να ξεκινησω με το βραδυνο. Το πρωι τρωει αμεσως χωρις να κανει το παραμικρο και ξανακοιμαται. Μια φιλη μου που φοβαται μηπως το βραδυ κανει εμετο το ξενο γαλα, ξεκινησε με τον πρωινο θηλασμο και τωρα πηγε και στο βραδυνο, αφου το μωρο ειχε συνηθισει το γαλα και εβλεπε πως δεν το εβγαζε. Οποτε οπως βολευεται η καθεμια μας!

ΟΚ!Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΝΟΟΥΣΑ.ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΔΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑ.ΕΠΕΙΔΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ,ΘΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΛΗ Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ!!! Rolling Eyes

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
minubaki έγραψε:Ειναι ενα εξογκωματακι σαν μπαλακι ακριβως πανω απο τον αφαλο,φαινεται δηλ κ καμια φορα ποναει...
Απ'οτι μου ειπε ο χειρουργος σημερα (το ηξερα βεβαια γιατι το ειχα συζητησει κ με τον γυναικολογο μου στην εγκυμοσυνη) απο την εγκυμοσυνη ανοιξαν τα τοιχωματα της κοιλιας κ σε αυτο το σημειο περναει το εντερο εξου κ το καρουμπαλο...οποτε γινεται χειρουργειο σε εκεινο το σημειο κ μπαινει ενα πλεγμα σαν διχτακι οπου ενωνει αυτα τα τοιχωματα...μου ειπε να μην ανησυχω δεν ειναι κατι κ υστερα απο καποια χρονια κ αφου αποφασησω οτι δεν θα κανω αλλα παιδια το κανω γιατι αν το κανω τωρα σε περιπτωση μελλοντικης εγκυμοσυνης οπως θα φουσκωνει η κοιλια μου αυτο το διχτακι θα τεντωνει κ υπαρχει κινδυνος να σπασει... 1αλλος γιατρος μου ειπε αν δεν εχω ενοχλησεις μπορω να το αφησω η να κανω την επεμβαση μονο για αισθητικους λογους...μη φανταστεις οτι ειναι κατι το τρομερο ειναι σαν 1μπυλιτσα πανω απο τον αφαλο μου...

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΕ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΟΥΣ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΑ ΒΑΡΗ ΠΟΥ ΣΗΚΩΝΕΙΣ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ. Very Happy

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:Ειναι ενα εξογκωματακι σαν μπαλακι ακριβως πανω απο τον αφαλο,φαινεται δηλ κ καμια φορα ποναει...
Απ'οτι μου ειπε ο χειρουργος σημερα (το ηξερα βεβαια γιατι το ειχα συζητησει κ με τον γυναικολογο μου στην εγκυμοσυνη) απο την εγκυμοσυνη ανοιξαν τα τοιχωματα της κοιλιας κ σε αυτο το σημειο περναει το εντερο εξου κ το καρουμπαλο...οποτε γινεται χειρουργειο σε εκεινο το σημειο κ μπαινει ενα πλεγμα σαν διχτακι οπου ενωνει αυτα τα τοιχωματα...μου ειπε να μην ανησυχω δεν ειναι κατι κ υστερα απο καποια χρονια κ αφου αποφασησω οτι δεν θα κανω αλλα παιδια το κανω γιατι αν το κανω τωρα σε περιπτωση μελλοντικης εγκυμοσυνης οπως θα φουσκωνει η κοιλια μου αυτο το διχτακι θα τεντωνει κ υπαρχει κινδυνος να σπασει... 1αλλος γιατρος μου ειπε αν δεν εχω ενοχλησεις μπορω να το αφησω η να κανω την επεμβαση μονο για αισθητικους λογους...μη φανταστεις οτι ειναι κατι το τρομερο ειναι σαν 1μπυλιτσα πανω απο τον αφαλο μου...


perastika minubaki

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω ολες...
Αγγελινι ναι μου ειπε να μη σηκωνω βαροι γιατι το επιδυνονω...αγχωθηκα γιατι η μικρη θελει πολυ αγκαλια αλλα μου ειπε δεν πειραζει,πειραζει το βαρος που θα με ζορισει πολυ που θα παω να σηκωσω,οπως ο εντονος βηχας γιατι παλι θα ζοριζομαι,κ οπως η δυσκοιλιοτητα γιατι επισης θα πιεζομαι σε αυτο το σημειο...προς το παρον δεν κανω τπτ κ αν εχω ενοχλησεις μετα απο καποια χρονια κ εχω κανει αρκετα παιδακια χαχαχα....ισως κανω το χειρουργειο....
Κατι αλλο τωρα με τη μικρη η φαριν λακτε δεν της πολυαρεσει...χθες κ προχθες εφαγε λιγο σημερα παμε να φαμε κ δωστου γκρινια κ κλαμα...πολυ ομως...την βαζω στηθος κ αμεσως ηρεμησε κ εφαγε...μετα απο λιγο της δινω κρεμα κ εφαγε...οχι πολυ αλλα εφαγε... Τι ηταν αυτο τωρα????

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:Ευχαριστω ολες...
Αγγελινι ναι μου ειπε να μη σηκωνω βαροι γιατι το επιδυνονω...αγχωθηκα γιατι η μικρη θελει πολυ αγκαλια αλλα μου ειπε δεν πειραζει,πειραζει το βαρος που θα με ζορισει πολυ που θα παω να σηκωσω,οπως ο εντονος βηχας γιατι παλι θα ζοριζομαι,κ οπως η δυσκοιλιοτητα γιατι επισης θα πιεζομαι σε αυτο το σημειο...προς το παρον δεν κανω τπτ κ αν εχω ενοχλησεις μετα απο καποια χρονια κ εχω κανει αρκετα παιδακια χαχαχα....ισως κανω το χειρουργειο....












MINUBAKI ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ!!!
ΛΕΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΛΙ!!!!!!???













Κατι αλλο τωρα με τη μικρη η φαριν λακτε δεν της πολυαρεσει...χθες κ προχθες εφαγε λιγο σημερα παμε να φαμε κ δωστου γκρινια κ κλαμα...πολυ ομως...την βαζω στηθος κ αμεσως ηρεμησε κ εφαγε...μετα απο λιγο της δινω κρεμα κ εφαγε...οχι πολυ αλλα εφαγε... Τι ηταν αυτο τωρα????

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΩΣΗ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΔΕΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ!ΕΧΕΙ ΤΩΡΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ!ΕΝΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟ!ΓΑΛΑ ΠΙΝΕΙ 150 ΑΠΟ 240 ΠΟΥ ΕΠΙΝΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΙΩΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ! ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΒΡΟΓΧΙΟΛΙΤΙΔΑ!ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ!ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ! Sad Sad

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωχ λες... Το πρωι εφαγε μια χαρα τη φρουτοκρεμα το μεσημερι παλι μια χαρα το φαγητακι μας κ το απογευμα τρελο κλαμα με την φαριν λακτε...σταματουσε κ μολις με εβλεπε με το κουταλακι αρχιζε παλι... Τετοιο κλαμα για τη κρεμα... Το κορυφαιο με το που βλεπει στηθος το αρπαζει τρωει κ δωστου γελια μετα...τι να πω,ελπιζω να ειναι φαση κ να μας περασει...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζιζου μου κ σενα σου κανει νερα με το φαγητο ε??? Εσεις βεβαια δικαιολογηστε περασατε κ τοσα... Ευχομαι να γινει συντομα καλα ο μικρουλης σου κ να απολαυσετε πολλες πολλες βολτες...

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:Ωχ λες... Το πρωι εφαγε μια χαρα τη φρουτοκρεμα το μεσημερι παλι μια χαρα το φαγητακι μας κ το απογευμα τρελο κλαμα με την φαριν λακτε...σταματουσε κ μολις με εβλεπε με το κουταλακι αρχιζε παλι... Τετοιο κλαμα για τη κρεμα... Το κορυφαιο με το που βλεπει στηθος το αρπαζει τρωει κ δωστου γελια μετα...τι να πω,ελπιζω να ειναι φαση κ να μας περασει...

minubaki έγραψε:Ζιζου μου κ σενα σου κανει νερα με το φαγητο ε??? Εσεις βεβαια δικαιολογηστε περασατε κ τοσα... Ευχομαι να γινει συντομα καλα ο μικρουλης σου κ να απολαυσετε πολλες πολλες βολτες...
MINUBAKI ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ Τ ΑΦΤΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ! Α ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:
minubaki έγραψε:Ωχ λες... Το πρωι εφαγε μια χαρα τη φρουτοκρεμα το μεσημερι παλι μια χαρα το φαγητακι μας κ το απογευμα τρελο κλαμα με την φαριν λακτε...σταματουσε κ μολις με εβλεπε με το κουταλακι αρχιζε παλι... Τετοιο κλαμα για τη κρεμα... Το κορυφαιο με το που βλεπει στηθος το αρπαζει τρωει κ δωστου γελια μετα...τι να πω,ελπιζω να ειναι φαση κ να μας περασει...

minubaki έγραψε:Ζιζου μου κ σενα σου κανει νερα με το φαγητο ε??? Εσεις βεβαια δικαιολογηστε περασατε κ τοσα... Ευχομαι να γινει συντομα καλα ο μικρουλης σου κ να απολαυσετε πολλες πολλες βολτες...
MINUBAKI ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥ Τ ΑΦΤΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ! Α ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!




ΖΙΖΟΥ ΜΟΥ,ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ!!!!
ΖΙΖΟΥ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΡΠΑΞΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε ευχαριστω πολυ κ εσενα ζιζου μου αν κ προς το παρων δεν μπορω να κανω τπτ η μονη θεραπεια που γινεται ειναι με χειρουργικη επεμβαση με τη προυποθεση να μην ξαναμεινω εγκυος...εγω δεν εχω τετοιο σκοπο κ αφου μου ειπε οτι δεν υπαρχει λογος ανησυχιας θα το κανω καποια χρονια αργοττερα... Το μονο οτι μερικες φορες εχω πονο οπως σημερα....

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΟΝΟΜΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!
ΕΜΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ



ΜΑΞΙΜΟΣ!!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω τη μικρη μου τη βαφτησα στης 7ιανουαριου
Ραφαηλια...

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:Εγω τη μικρη μου τη βαφτησα στης 7ιανουαριου
Ραφαηλια...


ΤΕΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑ!!!
ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΗ ΠΜ ΜΙΝΘΥΒΑΚΙ!!!

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε?
Διάβασα λίγο βιαστικά τα νέα σας. Minubaki και Zizou περαστικά σας!
Εμείς δυστυχώς εδώ και δυο μέρες έχουμε μειώσει όλα μας τα γεύματα στο 1/3 (άντι στο 1/2 στα μεγάλα μας κέφια)...Μόνο το γάλα πίνει με λαχτάρα! Ελπίζω μόνο να μην μας χτυπήσει την πόρτα καμία ίωση Rolling Eyes
Φωτεινούλα τι κάνεις? Πώς τα περνάτε? Απολαμβάνετε τη γιαγιάκα?
Φιλιά

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
trelomana έγραψε:
minubaki έγραψε:Εγω τη μικρη μου τη βαφτησα στης 7ιανουαριου
Ραφαηλια...


ΤΕΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑ!!!
ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΗ ΠΜ ΜΙΝΘΥΒΑΚΙ!!!



καλημερα μανουλες...
Τρελομαμα κοιμηθηκα χθες κ μολις μπηκα...μπαινω απο κιν κ ειναι λιγο σπαστικο...τωρα θα δω το μνμ σου....

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!!! Επιτελους ηλιος!!!! Η μικρη κοιμαται. Μολις ξυπνησει ρωμε φρουτοκρεμα και μετα βολτιτσα!!!!

zizou κι εμεις βαρεθηκαμε τους τοιχους και τα επιπλα που ειμαστε καλα...καιρος ηταν αυτος για βολτες;;;

pf υπομονη με το φαγητο! Πιστευω ειναι φαση και θα ξαναερθει η ορεξη συντομα

trelomana εμεις δεν αποφασισαμε ακομη για το ονομα. Ειμαστε αναμεσα σε δυο και το ψαχνουμε. Το Μαξιμος που διαλεξατε ειναι πολυ ωραιο ονομα! Ειναι απο παπου ή ασχετο επειδη ας αρεσει;

minubaki βουρ για το δευτερο τωρα που θα γυρισεις στο νησι Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 32 315810

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:Καλημερα κοριτσια!!! Επιτελους ηλιος!!!! Η μικρη κοιμαται. Μολις ξυπνησει ρωμε φρουτοκρεμα και μετα βολτιτσα!!!!

zizou κι εμεις βαρεθηκαμε τους τοιχους και τα επιπλα που ειμαστε καλα...καιρος ηταν αυτος για βολτες;;;

pf υπομονη με το φαγητο! Πιστευω ειναι φαση και θα ξαναερθει η ορεξη συντομα

trelomana εμεις δεν αποφασισαμε ακομη για το ονομα. Ειμαστε αναμεσα σε δυο και το ψαχνουμε. Το Μαξιμος που διαλεξατε ειναι πολυ ωραιο ονομα! Ειναι απο παπου ή ασχετο επειδη ας αρεσει;

minubaki βουρ για το δευτερο τωρα που θα γυρισεις στο νησι Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 32 315810


χαχαχα...λες?
Ο συζηγος θελει αμεσως αλλα εγω σκεφτομαι θα τα βρω ζορικα ας ξεπαταχτει λιγο η μικρη πρωτα...

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
minubaki έγραψε:
χαχαχα...λες?
Ο συζηγος θελει αμεσως αλλα εγω σκεφτομαι θα τα βρω ζορικα ας ξεπαταχτει λιγο η μικρη πρωτα...

αντρες......ολα ευκολα τα νομιζουν....
η αληθεια ειναι πως οταν ειναι τοσο κοντα τα μωρα ηλικιακα, η μαμα τα παιζει......και αν δεν εχεις βοηθεια (μαμα κοντα) οπως εσυ, τοτε δυσκολευουν ακομη περισσοτερο τα πραγματα

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι αυτο ηταν απο 1συμβουλη απο 1φιλεναδα που τα εκανε πολυ κοντα κ τα 2δεν ειχε βοηθεια κ τα χει παιξει,μου ειπε κατσε να παει 2χρονων η μικρη κ μετα,το ιδιο μου ειπε κ μια γυναικα γυναικολογος αν θελεις ακουσαμε να παει 2χρονων η μικρη κ μετα βαλε μπροστα...νασι λεω αλλα ο συζηγος θελει τωρα...ναι μου λεει γιατι το ζορι το τραβαμε εμεις κ οχι αυτοι..κατσε να χαρεις πρωτα κ το παιδακι σου κ μετα γιατι κ οι 2μου ειπαν χανεις πραγματα απο το πρωτο παιδακι σου οταν ερχετε το 2ο συντομα...εμενα να σου πω την αληθεια μαρεσει να ειναι κοντα κ να εχουν μικρη διαφορα αλλα 3η εγκυμοσυνη τοσο συντομα θα επιβαρυνω κ τον οργανισμο μου...να χρονισει η Ραφαίλιτσα μου κ βλεπουμε...
Ασε που εχω κ καποια κιλα απο την πρωτη εγκυμοσυνη που μου μειναν...στη μικρη πηρα 10κιλα τα οποια εχασα αλλα στη πρωτη εγκυμοσυνη πηρα 25 ο ναι...ξεκινησε 51κιλα κ εφτασα 75,800 κ εχασα μομο τα δεκα...οποτε εχω αποθεμα..πρεπει να χασω οχι ολα αλλα πρεπει....

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα ειναι να εχουν μικρη διαφορα τα αδερφακια, αλλα ειναι δυσκολο για τη μαμα. Και πραγματι αν ερθει μια εγκυμοσυνη συντομα, χανεις καποιες στιγμες με το πρωτο παιδακι. Επιπλεον και ο οργανισμος πρεπει να επανελθει πληρως γιατι οσο να ναι επιβαρυνεται.
Δεν ηξερα οτι αυτη ηταν η δευτερη εγκυμοσυνη σου. Να υποθεσω πως το πρωτο μωρακι το εχασες σε προχωρημενη εγκυμοσυνη; Ειχα κι εγω μια ασχημη εμειρια δυστυχως. Κοιταμε μπροστα και προσευχομαστε να ειναι ολα τα μωρακια γερα!

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pf έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε?
Διάβασα λίγο βιαστικά τα νέα σας. Minubaki και Zizou περαστικά σας!
Εμείς δυστυχώς εδώ και δυο μέρες έχουμε μειώσει όλα μας τα γεύματα στο 1/3 (άντι στο 1/2 στα μεγάλα μας κέφια)...Μόνο το γάλα πίνει με λαχτάρα! Ελπίζω μόνο να μην μας χτυπήσει την πόρτα καμία ίωση Rolling Eyes
Φωτεινούλα τι κάνεις? Πώς τα περνάτε? Απολαμβάνετε τη γιαγιάκα?
Φιλιά


καλισπερα ποπιτσα καλα ειμαστε εδο τον παιζουνε ολοι αλλα εχει πολυ γκρινια ο μικρος και εμας δεν μας τρωει ολο το φαγακι οπως πριν.εμενα ειναι και λιγο ακομα μπουκωμενος τι να πω ισως ειναι και απο τα δοντακια.εσεις τι κανετε?

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλησπερα τι μου κανετε?εμεις ειχαμε τρελη γκρινια χτες κοιμηθηκε 11 30 το βραδυ που αλλες φορες κοιμαται 10 αγανακτησα και ολο το βραδυ ξυπνουσε για στηθος.εχει φανταστικη μερα για βολτα σημερα.εσεις τι κανετε?

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:
trelomana έγραψε:
minubaki έγραψε:Εγω τη μικρη μου τη βαφτησα στης 7ιανουαριου
Ραφαηλια...


ΤΕΛΕΙΟ ΟΝΟΜΑ!!!
ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΗ ΠΜ ΜΙΝΘΥΒΑΚΙ!!!



καλημερα μανουλες...
Τρελομαμα κοιμηθηκα χθες κ μολις μπηκα...μπαινω απο κιν κ ειναι λιγο σπαστικο...τωρα θα δω το μνμ σου....


ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΣ!!!
ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ!!!
ΥΥΠΝΟΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις