Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
119 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 119 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοκονες μου και χρονια πολλα!!!! Εγω βραζω το μηλο και το αχλαδι για 10 λεπτα και γινονται τελεια κρεμουλα χωρις ουτε ενα κομματακι μεσα ,δοκιμαστε το!!!!

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="trelomana"][quote="aggelini"]
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!
ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΕΤΟΣ ΝΟΜΙΖΩ Ε????
ΝΕΟΙ ΕΡΩΤΕΣ!!!!!!!!!!!!
ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ,ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΧΛΑΔΙ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΤΟ ΑΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΕΣΩ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΑΜΕ ΜΠΑΝΑΝΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ,ΛΙΩΝΕΙ ΚΑΛΥΤΡΑ!!!!!
Η ΝΥΧΤΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ,ΑΝ ΚΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΒΛΕΠΩ!!!!
ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!
ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!!!!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΗΡΕΜΙΑΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΠΕΡ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 417472 [/quote

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΖΙΖΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΠΟΛΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΜΕ ΜΟΥΛΤΙ , ΜΠΛΕΝΤΕΡ ΚΑΙ ΜΠΙΠΕΡ.ΜΕ ΟΛΑ ΕΙΧΕ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ.ΝΕΥΡΙΑΣΑ , ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ,ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ .... ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ .ΜΙΣΟ ΦΡΟΥΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΑΛΕΘΕΤΑΙ. ΤΩΡΑ ΤΡΩΜΕ ΜΙΣΟ ΑΧΛΑΔΙ,ΜΙΣΗ ΜΠΑΝΑΝΑ, ΜΙΣΟ ΜΗΛΟ.ΔΕΝ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΟΥΛΤΙ Η ΜΠΕΛΝΤΕΡ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΤΟ ΜΠΙΠΕΡ ΑΚΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΘΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΕΙ.



ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!
ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ braun!!! ΕΣΕΙΣ ΠΙΟ ΕΧΕΤΕ?????
[/quote

ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ ΔΩΡΟ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΤΗΣ BOSCH 400W .THS BRAUN EINAI ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ 450W ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΔΗΛΑΔΗ. ΚΑΙ ΤΟ ΛΙΔΙΑΚΙ ΕΔΩΣΕ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΖΟΥΜΕ. Very Happy Very Happy Very Happy

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="aggelini"]
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!
ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΕΤΟΣ ΝΟΜΙΖΩ Ε????
ΝΕΟΙ ΕΡΩΤΕΣ!!!!!!!!!!!!
ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ,ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΧΛΑΔΙ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΤΟ ΑΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΕΣΩ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΑΜΕ ΜΠΑΝΑΝΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ,ΛΙΩΝΕΙ ΚΑΛΥΤΡΑ!!!!!
Η ΝΥΧΤΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ,ΑΝ ΚΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΒΛΕΠΩ!!!!
ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!
ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!!!!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΗΡΕΜΙΑΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΠΕΡ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 417472 [/quote

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΖΙΖΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΠΟΛΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΜΕ ΜΟΥΛΤΙ , ΜΠΛΕΝΤΕΡ ΚΑΙ ΜΠΙΠΕΡ.ΜΕ ΟΛΑ ΕΙΧΕ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ.ΝΕΥΡΙΑΣΑ , ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ,ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ .... ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ .ΜΙΣΟ ΦΡΟΥΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΑΛΕΘΕΤΑΙ. ΤΩΡΑ ΤΡΩΜΕ ΜΙΣΟ ΑΧΛΑΔΙ,ΜΙΣΗ ΜΠΑΝΑΝΑ, ΜΙΣΟ ΜΗΛΟ.ΔΕΝ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΟΥΛΤΙ Η ΜΠΕΛΝΤΕΡ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΤΟ ΜΠΙΠΕΡ ΑΚΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΘΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΕΙ.

ετσι οπως τα λεει ειναι οι μικρες ποσοστητες δεν αλεθονται καλα..βαζε ολοκληρο το αχλαδι στο μουλτι και λιγο νερακι μαζι,,αν βγει νερουλο βαλε λιγο ρυζαλευρο να σφιξει...το περισευμα το τρωμε εμεις ..

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
beba160a έγραψε:
panta έγραψε:
beba160a έγραψε:
βρε κοριτσια να ρωτησω κατι (θα παρω βεβαια και τον παιδιατρο) τις τελευταιες μερες εχουν φουντωσει τα μαγουλακια της μπεμπας ενα πραγμα σαν ερεθιμος, δερματιτιδα να το πω...εντονη ερυθροτητα και ελαφρυ ξεφλουδισμα. λετε να ειναι αλλεργια σε τροφη η ερεθιστηκαν απο το γεγονος οτι πασαλιβεται οταν τρωει? εχω στεναχωρηθει μωρε...



Καλησπέρα και από μένα! Μήπως βγήκατε καμιά βόλτα και είχε κρύο; Συνήθως κοκκινίζουν και σκάνε από το κρύο ή τον αέρα. Η δική μου είχε έτσι το μαγουλάκι της επειδή τη βγάλαμε έξω βράδυ με κρύο. Από το φαγητό δε νομίζω πως είναι.

μπα οχι δεν βγαινουμε συχνα γιατι ο αντρας μου εχει γινει πολυ φοβιτσιαρης και δεν μας αφηνει καθολου να βγουμε.
το θεμα ειναι οτι παντα ειχε μικροερεθιμους απλα τις τελευταιες μερες εχουν γινει πολυ εντονοι. δεν βαζω τιποτα στο προσωπο της για να πω οτι την πειραξε.




BEBA ΕΙΜΑΙ ΠΑΘΟΥΣΑ,Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΚΟΚΚΙΝΙΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑ!!!!
ΑΝΗΣΗΧΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΛΕ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΑΤΙΟΥ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΙΛΑ.ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΙΤΙΕΣ!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΕ ΤΡΟΦΗ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥ!!!!
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΖΕΣΤΑΙΝΕΤΑΙ...ΑΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!!!!!ΞΕΦΛΟΥΔΙΣΜΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!ΔΕΣ ΕΔΩ
http://www.almiron.gr/index.php?ID=9f8QjxULu3nJmDaG&Rec_ID=301

BEBA ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΠΟΥ ΛΕΡΩΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΗΣ!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΛΕΡΩΝΕΤΑΙ(ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ)ΚΟΚΚΙΝΙΖΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥ!

αχ μακαρι να ειναι απο τα δοντακια το κοκκινισμα αλλα το κακο ειναι οτι εχουν γινει "αναγλυφα" τα μαγουλα της σαν εκζεμα ενα πραγμα. πολυ φοβαμαι οτι κατι την πειραξε και δεν το αντιληφθηκα εγκαιρως και τωρα αντε να βρω ποια τροφη απ ολες ειναι.
εκανα βεβαια και την βλακεια και της καθαρισα το προσωπο με μωρομαντηλο κανα 2 μερες συνεχομενα. τι μου ρθε? ουτε για τον κωλο της δεν τα χρησομοποιω και της τα εβαλα στο προσωπο? χαζη μανα!!!! λετε να φταει αυτο? σημερα της εκανα κομπρεσες με χαμομηλι και ηταν καπως καλυτερα. προσπαθησα να επικοινωνησω με τον γιαρο αλλα ειχε επειγον περιστατικο και μετα περασε πολυ η ωρα και δεν ξαναπηρα. θα δοκιμασω αυριο,

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lidiaki έγραψε:Γεια σας κοκονες μου και χρονια πολλα!!!! Εγω βραζω το μηλο και το αχλαδι για 10 λεπτα και γινονται τελεια κρεμουλα χωρις ουτε ενα κομματακι μεσα ,δοκιμαστε το!!!!

Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 587529
οντως γινονται πολυ ωραια ετσι και πιο γλυκα!!!!
εγω σημερα που δοκιμασα και ηταν ελαφρως ξυνη απο το πορτοκαλι εβαλα μεσα λιγο ρυζαλευρο βανιλια και εκτος οτι γλυκανε μοσχοβολησε το πιατακι...την εφαγε με τρλη μανια....

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα στις όμορφες Αυγουστομανούλες!!! Πώς είστε; Εμεις μια χαρά. Η μικρή κοιμάται και εγω συμμάζεψα λίγο το σπίτι. Θέλω να φτιάξει ο καιρός για να πάμε βολτίτσα... Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 429657 ...δεν αντέχω άλλο κλεισμένη στο σπίτι.

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
beba160a έγραψε:
lidiaki έγραψε:Γεια σας κοκονες μου και χρονια πολλα!!!! Εγω βραζω το μηλο και το αχλαδι για 10 λεπτα και γινονται τελεια κρεμουλα χωρις ουτε ενα κομματακι μεσα ,δοκιμαστε το!!!!

Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 587529
οντως γινονται πολυ ωραια ετσι και πιο γλυκα!!!!
εγω σημερα που δοκιμασα και ηταν ελαφρως ξυνη απο το πορτοκαλι εβαλα μεσα λιγο ρυζαλευρο βανιλια και εκτος οτι γλυκανε μοσχοβολησε το πιατακι...την εφαγε με τρλη μανια....


Όταν ξεκινήσαμε τα φρούτα, έβαζα μισό μήλο....πού να το αλέσω....το έβαζα με λίγο βρασμένο νεράκι στο μουλτι και γινόταν τέλειο. Επειδή ήταν όμως λίγο νερουλό, πρόσθετα λίγη σκόνη φρουτόκρεμα νουνού και έτσι έπηζε και μπορούσε να το φάει. Η αλήθεια είναι ότι και με το ρυζάλευρο η ίδια δουλειά θα γινόταν. Και πράγματι έτσι τι τρώει πιο ευχάριστα γιατί γλυκαίνει πιο πολύ.

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="panta"]
beba160a έγραψε:
lidiaki έγραψε:Γεια σας κοκονες μου και χρονια πολλα!!!! Εγω βραζω το μηλο και το αχλαδι για 10 λεπτα και γινονται τελεια κρεμουλα χωρις ουτε ενα κομματακι μεσα ,δοκιμαστε το!!!!

Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 587529
οντως γινονται πολυ ωραια ετσι και πιο γλυκα!!!!
εγω σημερα που δοκιμασα και ηταν ελαφρως ξυνη απο το πορτοκαλι εβαλα μεσα λιγο ρυζαλευρο βανιλια και εκτος οτι γλυκανε μοσχοβολησε το πιατακι...την εφαγε με τρλη μανια....


Όταν ξεκινήσαμε τα φρούτα, έβαζα μισό μήλο....πού να το αλέσω....το έβαζα με λίγο βρασμένο νεράκι στο μουλτι και γινόταν τέλειο. Επειδή ήταν όμως λίγο νερουλό, πρόσθετα λίγη σκόνη φρουτόκρεμα νουνού και έτσι έπηζε και μπορούσε να το φάει. Η αλήθεια είναι ότι και με το ρυζάλευρο η ίδια δουλειά θα γινόταν. Και πράγματι έτσι τι τρώει πιο ευχάριστα γιατί γλυκαίνει πιο πολύ. [/quote

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΑΜΕ 6 ΜΗΝΩΝ.ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ!ΕΙΜΑΣΤΕ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 69 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΟΥΠΕΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ ΚΑΙ ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΑ.ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΕΑΣ Η ΜΟΝΟ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ;ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΠΟΧΗΣ ΕΚΤΟΣ ΠΑΤΑΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΒΑΖΕΤΕ ; Very Happy

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggelini έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΑΜΕ 6 ΜΗΝΩΝ.ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ!ΕΙΜΑΣΤΕ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 69 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΟΥΠΕΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ ΚΑΙ ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΑ.ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΕΑΣ Η ΜΟΝΟ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ;ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΠΟΧΗΣ ΕΚΤΟΣ ΠΑΤΑΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΒΑΖΕΤΕ ; Very Happy


Καλησπέρα aggelini!!! Μια χαρά είστε από βάρος ύψος. Λοιπόν ο κάθε γιατρός λέει διαφορετικά σχετικά με τη διατροφή. Εγώ ξεκίνησα στους εξι μήνες λαχανικά και μετά από δεκα μέρες βάζω και κρέας. Κοτοπουλο νομιζω στους εφτα μηνες πως μου ειπε. Από λαχανικά βάζω πατάτα καρότο και σελινο (φύλλα και ρίζα). Σου ειπε τι λαχανικά να βάζεις; Εμας, όταν μας εδωσε οδηγιες για το φαγητο, δεν ήμουν εκει λογω του προβλήματος που είχα με τη μέση, και ο αντρας μου με την πεθερα μου δεν ρωτησαν τι λαχανικα να βαζω μεσα. Βάζω ότι εβαζα και στο γιο μου. Μια φιλη μου βαζει και μπροκολο. Θα μαθω κι αλλα και θα σου πω.

















trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:
aggelini έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΑΜΕ 6 ΜΗΝΩΝ.ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ!ΕΙΜΑΣΤΕ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 69 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΟΥΠΕΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ ΚΑΙ ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΑ.ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΕΑΣ Η ΜΟΝΟ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ;ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΠΟΧΗΣ ΕΚΤΟΣ ΠΑΤΑΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΒΑΖΕΤΕ ; Very Happy


Καλησπέρα aggelini!!! Μια χαρά είστε από βάρος ύψος. Λοιπόν ο κάθε γιατρός λέει διαφορετικά σχετικά με τη διατροφή. Εγώ ξεκίνησα στους εξι μήνες λαχανικά και μετά από δεκα μέρες βάζω και κρέας. Κοτοπουλο νομιζω στους εφτα μηνες πως μου ειπε. Από λαχανικά βάζω πατάτα καρότο και σελινο (φύλλα και ρίζα). Σου ειπε τι λαχανικά να βάζεις; Εμας, όταν μας εδωσε οδηγιες για το φαγητο, δεν ήμουν εκει λογω του προβλήματος που είχα με τη μέση, και ο αντρας μου με την πεθερα μου δεν ρωτησαν τι λαχανικα να βαζω μεσα. Βάζω ότι εβαζα και στο γιο μου. Μια φιλη μου βαζει και μπροκολο. Θα μαθω κι αλλα και θα σου πω.



ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ AGGELINI !!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ!!!!
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ!!!ΡΥΖΙ-ΚΑΡΟΤΟ,ΜΕΤΑ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΤΑΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΛΑΧΑΝΙΚΟ ΕΠΟΧΗΣ ΘΕΛΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΠΡΟΚΟΛΟ-ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙ!!!!!!!ΕΜΕΙΣ ΛΟΓΩ ΑΛΛΕΡΓΙΑΣ ΣΤΟ ΑΓΕΛΑΔΙΝΟ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ ΑΝΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ!
ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΝΑ!!
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΑΣ ΓΕΥΜΑ,ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!!














aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
panta έγραψε:
aggelini έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΑΜΕ 6 ΜΗΝΩΝ.ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ!ΕΙΜΑΣΤΕ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 69 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΟΥΠΕΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ ΚΑΙ ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΑ.ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΕΑΣ Η ΜΟΝΟ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ;ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΠΟΧΗΣ ΕΚΤΟΣ ΠΑΤΑΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΒΑΖΕΤΕ ; Very Happy


Καλησπέρα aggelini!!! Μια χαρά είστε από βάρος ύψος. Λοιπόν ο κάθε γιατρός λέει διαφορετικά σχετικά με τη διατροφή. Εγώ ξεκίνησα στους εξι μήνες λαχανικά και μετά από δεκα μέρες βάζω και κρέας. Κοτοπουλο νομιζω στους εφτα μηνες πως μου ειπε. Από λαχανικά βάζω πατάτα καρότο και σελινο (φύλλα και ρίζα). Σου ειπε τι λαχανικά να βάζεις; Εμας, όταν μας εδωσε οδηγιες για το φαγητο, δεν ήμουν εκει λογω του προβλήματος που είχα με τη μέση, και ο αντρας μου με την πεθερα μου δεν ρωτησαν τι λαχανικα να βαζω μεσα. Βάζω ότι εβαζα και στο γιο μου. Μια φιλη μου βαζει και μπροκολο. Θα μαθω κι αλλα και θα σου πω.


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ PANTA KAI ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ.
Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙ ΠΑΧΟΥΛΟ.ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ 3170 ΕΓΙΝΕ 6800. ΗΘΕΛΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙ . ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΑ ΑΝΑ 3ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ 400ΓΡ. ΤΟ ΜΗΝΑ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΗΤΡΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΛΕΕΙ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΧΥΣΑΡΚΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΛΕΕΙ :
2 ΜΙΚΡΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ,2ΜΙΚΡΑ ΚΑΡΟΤΑ
3-4 ΕΙΔΗ ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΠΟΧΗΣ
2 ΚΟΥΤ. ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ 1 ΚΟΥΤ.ΓΛΥΚΟΥ ΧΥΜΟ ΛΕΜΟΝΙΟΥ Η ΝΤΟΜΑΤΑΣ
2 ΚΟΦΤΕΣ ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ(ΑΦΟΥ ΚΡΥΩΣΕΙ Η ΣΟΥΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΞΕΙ)
ΒΑΖΩ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.
ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΗΓΑΙΝΕ ΛΑΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΣ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.


















aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
trelomana έγραψε:
panta έγραψε:
aggelini έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΑΜΕ 6 ΜΗΝΩΝ.ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ!ΕΙΜΑΣΤΕ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 69 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΟΥΠΕΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ ΚΑΙ ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΑ.ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΕΑΣ Η ΜΟΝΟ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ;ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΠΟΧΗΣ ΕΚΤΟΣ ΠΑΤΑΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΒΑΖΕΤΕ ; Very Happy


Καλησπέρα aggelini!!! Μια χαρά είστε από βάρος ύψος. Λοιπόν ο κάθε γιατρός λέει διαφορετικά σχετικά με τη διατροφή. Εγώ ξεκίνησα στους εξι μήνες λαχανικά και μετά από δεκα μέρες βάζω και κρέας. Κοτοπουλο νομιζω στους εφτα μηνες πως μου ειπε. Από λαχανικά βάζω πατάτα καρότο και σελινο (φύλλα και ρίζα). Σου ειπε τι λαχανικά να βάζεις; Εμας, όταν μας εδωσε οδηγιες για το φαγητο, δεν ήμουν εκει λογω του προβλήματος που είχα με τη μέση, και ο αντρας μου με την πεθερα μου δεν ρωτησαν τι λαχανικα να βαζω μεσα. Βάζω ότι εβαζα και στο γιο μου. Μια φιλη μου βαζει και μπροκολο. Θα μαθω κι αλλα και θα σου πω.



ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ AGGELINI !!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ!!!!
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ!!!ΡΥΖΙ-ΚΑΡΟΤΟ,ΜΕΤΑ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΤΑΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΛΑΧΑΝΙΚΟ ΕΠΟΧΗΣ ΘΕΛΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΠΡΟΚΟΛΟ-ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙ!!!!!!!ΕΜΕΙΣ ΛΟΓΩ ΑΛΛΕΡΓΙΑΣ ΣΤΟ ΑΓΕΛΑΔΙΝΟ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ ΑΝΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ!
ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΝΑ!!
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΑΣ ΓΕΥΜΑ,ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΡΗΤΙΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗ ΒΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΗΣ. ΜΠΡΟΚΟΛΟ ,ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΠΕΣΟΥΝ ΒΑΡΙΑ.ΤΑ ΠΟΛΤΟΠΟΙΗΣΕΣ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΣΗΜΕΡΑ? ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟΥ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ 50 ΕΥΡΩ. ΤΟ ΤΕΣΤΑΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΒΟΛΙΚΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 893968














panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggelini έγραψε:
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ PANTA KAI ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ.
Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙ ΠΑΧΟΥΛΟ.ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ 3170 ΕΓΙΝΕ 6800. ΗΘΕΛΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙ . ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΑΙΖΑ ΑΝΑ 3ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ 400ΓΡ. ΤΟ ΜΗΝΑ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΗΤΡΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΛΕΕΙ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΧΥΣΑΡΚΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ. Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΛΕΕΙ :
2 ΜΙΚΡΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ,2ΜΙΚΡΑ ΚΑΡΟΤΑ
3-4 ΕΙΔΗ ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΠΟΧΗΣ
2 ΚΟΥΤ. ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ 1 ΚΟΥΤ.ΓΛΥΚΟΥ ΧΥΜΟ ΛΕΜΟΝΙΟΥ Η ΝΤΟΜΑΤΑΣ
2 ΚΟΦΤΕΣ ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΤΗΣ ΣΟΥΠΑΣ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ(ΑΦΟΥ ΚΡΥΩΣΕΙ Η ΣΟΥΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΞΕΙ)
ΒΑΖΩ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.
ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΗΓΑΙΝΕ ΛΑΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΣ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.


Ναι καλέ... με το θηλασμό δεν υπάρχει περίπτωση παχυσαρκιας...
Στην αρχή δεν έβαλα λεμόνι για να μην ξυνιστεί. Μετά από 3 μέρες έβαλα λίγο και το έφανε πολύ πιο ευχάριστα. Α και σπανακι μπορουμε να βαλουμε

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aggelini έγραψε:
trelomana έγραψε:
panta έγραψε:
aggelini έγραψε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΑΜΕ 6 ΜΗΝΩΝ.ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ!ΕΙΜΑΣΤΕ 8 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 69 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΟΥΠΕΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ ΚΑΙ ΚΡΕΑΤΟΣΟΥΠΑ.ΕΣΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΡΕΑΣ Η ΜΟΝΟ ΜΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ;ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΠΟΧΗΣ ΕΚΤΟΣ ΠΑΤΑΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΒΑΖΕΤΕ ; Very Happy


Καλησπέρα aggelini!!! Μια χαρά είστε από βάρος ύψος. Λοιπόν ο κάθε γιατρός λέει διαφορετικά σχετικά με τη διατροφή. Εγώ ξεκίνησα στους εξι μήνες λαχανικά και μετά από δεκα μέρες βάζω και κρέας. Κοτοπουλο νομιζω στους εφτα μηνες πως μου ειπε. Από λαχανικά βάζω πατάτα καρότο και σελινο (φύλλα και ρίζα). Σου ειπε τι λαχανικά να βάζεις; Εμας, όταν μας εδωσε οδηγιες για το φαγητο, δεν ήμουν εκει λογω του προβλήματος που είχα με τη μέση, και ο αντρας μου με την πεθερα μου δεν ρωτησαν τι λαχανικα να βαζω μεσα. Βάζω ότι εβαζα και στο γιο μου. Μια φιλη μου βαζει και μπροκολο. Θα μαθω κι αλλα και θα σου πω.



ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ AGGELINI !!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΛΟΙΠΟΝ!!!!
ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ!!!ΡΥΖΙ-ΚΑΡΟΤΟ,ΜΕΤΑ ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΤΑΤΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΛΑΧΑΝΙΚΟ ΕΠΟΧΗΣ ΘΕΛΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΠΡΟΚΟΛΟ-ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙ!!!!!!!ΕΜΕΙΣ ΛΟΓΩ ΑΛΛΕΡΓΙΑΣ ΣΤΟ ΑΓΕΛΑΔΙΝΟ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ ΑΝΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ!
ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΝΑ!!
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΑΣ ΓΕΥΜΑ,ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΡΗΤΙΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗ ΒΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΗΣ. ΜΠΡΟΚΟΛΟ ,ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΠΕΣΟΥΝ ΒΑΡΙΑ.ΤΑ ΠΟΛΤΟΠΟΙΗΣΕΣ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΣΗΜΕΡΑ? ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟΥ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ 50 ΕΥΡΩ. ΤΟ ΤΕΣΤΑΡΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΒΟΛΙΚΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ. Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 893968


ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΟΛΟΚΥΘΙ ΠΗΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΚΑΝΕ ΠΟΝΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΨΑΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η PANTA ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ!!
ΧΤΕΣ ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΑΕΙ ΑΧΛΑΔΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΔΙΑΒΟΛΑΚΚΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΨΙΛΛΟ ΨΙΛΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΑ!!!
ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΜΠΑΝΑΝΑ ΤΕΛΙΚΑ!!!
ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΑΝΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΑΚΙ,ΣΗΜΕΡΑ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΤΗΣ BRAUN,ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΣΤΟ ΣΚΕΤΟ ΑΧΛΑΔΙ,ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΥΓΡΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΛΟΙΦΗ!!!!ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΟΥ ΠΡΟΤΙΝΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΕΝΑ!!!
ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΠΑΔΕΣ!!!ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΟ Multiquick
ΜΕΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ,ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ,ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑΤΙ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΥΟΥΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!












zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΕΦΡΩΝ ΤΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΟΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ.ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΚΟΤΩΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΡΥΠΗΣΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΙ ΝΑ ΠΩ Mad ΒΑΛΑΝΕ ΤΗΝ ΒΕΛΟΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΥΡΝΑΓΑΝΕ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΔΕΙΝΕ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΡΥΠΗΜΑ ΑΦΟΥ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΒΡΙΣΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΧ!ΣΥΓΧΥΣΤΗΚΑ ΠΑΛΙ Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα zizou! Κρίμα το μωράκι σου, να ταλαιπωρείται άδικα γιατί οι χαζές δεν μπορούν να κάνουν σωστά τη δουλεια τους. Καλά αποτελέσματα να έχετε.

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:Καλησπέρα zizou! Κρίμα το μωράκι σου, να ταλαιπωρείται άδικα γιατί οι χαζές δεν μπορούν να κάνουν σωστά τη δουλεια τους. Καλά αποτελέσματα να έχετε.
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.ΕΙΧΕ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΝΙΑΣΤΗΚΑΝ!ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΜΠΛΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΓΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ Crying or Very sad ΑΧ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ! Crying or Very sad

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:
panta έγραψε:Καλησπέρα zizou! Κρίμα το μωράκι σου, να ταλαιπωρείται άδικα γιατί οι χαζές δεν μπορούν να κάνουν σωστά τη δουλεια τους. Καλά αποτελέσματα να έχετε.
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ.ΕΙΧΕ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΝΙΑΣΤΗΚΑΝ!ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΜΠΛΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΓΕ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ Crying or Very sad ΑΧ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ! Crying or Very sad


KΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΖΙΖΟΥ..ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΝ ΑΦΙΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΝ ΑΦΙΝΩ ΠΟΥΘΕΝΑ!!ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΒΓΕΙΤΕ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΜΠΑΑΑΑΑ..ΤΝ ΛΕΩ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΞΕΧΑΣΕ ΤΟΟΟΟ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΑΛΛΑ ΠΗΓΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ Μ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Τ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΕΙΠΕ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΜΜΜΜ!!!!ΒΛΑΜΕΝΕΣ

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ φιλενάδες!!!! σε λίγη ώρα θα φάμε ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!!!!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!! τι φρουτόκρεμα δηλαδή... 3 κουταλίτσες μήλο αλλά κάτι είναι και αυτό. Επιτέλους να ξεκινήσουμε και εμείς!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
astero2000 έγραψε:Αχ φιλενάδες!!!! σε λίγη ώρα θα φάμε ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!!!!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!! τι φρουτόκρεμα δηλαδή... 3 κουταλίτσες μήλο αλλά κάτι είναι και αυτό. Επιτέλους να ξεκινήσουμε και εμείς!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994


Καλημέρα!!!
Καλή αρχή και καλοφάγωτα Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994
Σε λιγες μερες θα το αδειάζετε όλοοοοοοτο μπολάκι Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 654316

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:
astero2000 έγραψε:Αχ φιλενάδες!!!! σε λίγη ώρα θα φάμε ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!!!!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!! τι φρουτόκρεμα δηλαδή... 3 κουταλίτσες μήλο αλλά κάτι είναι και αυτό. Επιτέλους να ξεκινήσουμε και εμείς!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994


Καλημέρα!!!
Καλή αρχή και καλοφάγωτα Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994
Σε λιγες μερες θα το αδειάζετε όλοοοοοοτο μπολάκι Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 654316

αχ έτσι κάνουν; Ζήτημα είναι να φάγαμε το μισό. Όλη την ώρα έξω το γλωσσάκι και γλυφόταν και ταυτόχρονα έκανε αγού. Κάναμε όλη την κουζίνα ****** για 2 κουταλιές μήλο!!! Μετά από πόσες μέρες μαθαίνουν να τρώνε;;;

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
astero2000 έγραψε:
panta έγραψε:
astero2000 έγραψε:Αχ φιλενάδες!!!! σε λίγη ώρα θα φάμε ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!!!!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!! τι φρουτόκρεμα δηλαδή... 3 κουταλίτσες μήλο αλλά κάτι είναι και αυτό. Επιτέλους να ξεκινήσουμε και εμείς!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994


Καλημέρα!!!
Καλή αρχή και καλοφάγωτα Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994
Σε λιγες μερες θα το αδειάζετε όλοοοοοοτο μπολάκι Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 654316

αχ έτσι κάνουν; Ζήτημα είναι να φάγαμε το μισό. Όλη την ώρα έξω το γλωσσάκι και γλυφόταν και ταυτόχρονα έκανε αγού. Κάναμε όλη την κουζίνα ****** για 2 κουταλιές μήλο!!! Μετά από πόσες μέρες μαθαίνουν να τρώνε;;;



se 10 meroyles tha eksikiothei kai emena ekane etsi alla tora anoigei to stoma toy kai leei aaa

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΕΦΡΩΝ ΤΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΟΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ.ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΚΟΤΩΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΡΥΠΗΣΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΙ ΝΑ ΠΩ Mad ΒΑΛΑΝΕ ΤΗΝ ΒΕΛΟΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΥΡΝΑΓΑΝΕ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΔΕΙΝΕ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΡΥΠΗΜΑ ΑΦΟΥ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΒΡΙΣΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΧ!ΣΥΓΧΥΣΤΗΚΑ ΠΑΛΙ Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad



ΑΑΑΧ ΒΡΕ ΖΙΖΟΥ,ΣΤΑ ΑΡ.....ΙΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΗΛΙΘΙΕΣ!!!!!
ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ!!!!!
ΜΕ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΗΡΑΝΕ ΑΙΜΑΤΑΚΙ????
ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΝΟ ΤΟΥ,ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΙ!!!!!
ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ,ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΒΕΒΑΙΑ!!!!!
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini2705 έγραψε:
astero2000 έγραψε:
panta έγραψε:
astero2000 έγραψε:Αχ φιλενάδες!!!! σε λίγη ώρα θα φάμε ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ!!!!!!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!! τι φρουτόκρεμα δηλαδή... 3 κουταλίτσες μήλο αλλά κάτι είναι και αυτό. Επιτέλους να ξεκινήσουμε και εμείς!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994


Καλημέρα!!!
Καλή αρχή και καλοφάγωτα Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 215994
Σε λιγες μερες θα το αδειάζετε όλοοοοοοτο μπολάκι Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 654316 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 17 654316

αχ έτσι κάνουν; Ζήτημα είναι να φάγαμε το μισό. Όλη την ώρα έξω το γλωσσάκι και γλυφόταν και ταυτόχρονα έκανε αγού. Κάναμε όλη την κουζίνα ****** για 2 κουταλιές μήλο!!! Μετά από πόσες μέρες μαθαίνουν να τρώνε;;;



se 10 meroyles tha eksikiothei kai emena ekane etsi alla tora anoigei to stoma toy kai leei aaa



ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ.....ΕΜΕΝΑ ΕΜΑΘΑ ΣΕ 22 ΜΕΡΕΣ(ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ 22)
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΛΟ ΑΓΚΟΥ ΑΓΚΟΥ ΚΑΙ ΠΑΣΑΛΙΜΑΤΑ,ΤΩΡΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ....ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ!!!!

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?? Οι μπεμπουλες μου τρωνε πλεον ολη την φρουτοκρεμα τους και εχουμε ξεκινησει και μεσημεριανο πατατα,κολοκυθι,καροτο με λιγο λαδακι και λεμονακι ...σημερα το εφαγαν ολο τα κοριτσακια μου ..την κρεμα βανιλια τους την σταματησα γιατι μου εσπαγε τα νευρα που νερουλωνει πολυ και απο Δευτερα θα τους ξεκινησω φαριν λακτε!!! Ζιζου μου οι περισσοτερες ειναι αναισθητες σπανια βρισκεις γιατρους που να προσεχουν μην πονεσουν καποιον!!!
Υπομονη αστερω μου θελουν το χρονο τους κι αυτα θυμαμαι ο γιος μου μεσα σε μια εβδομαδα τα κατασπαραζε ολα ..τωρα οι κορες μου ειναι πιο δυσκολες εμεις καναμε γυρω στις 15-20 μερες να μαθουμε να ανοιγουμε στομα και να καταπινουμε χωρις να τα φτηνουμε ολα εξω !

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις