Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
171 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 171 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
trelomana έγραψε:
minubaki έγραψε:
trelomana έγραψε:
minubaki έγραψε:kalispera koritsia k apo mena...
pali sta klefta mpika...opote gia polu ligo... emeis trome thn kremoula mas me oreksi k neraki etsi k etsi... faghto tha doume ti tha maw pei thn paraskeuh pou tha pame k gia to emvolio... gkrinia den exoume katholou alla 2vradua tora ksipname sthw 3,30 gia faghto pragma poy den ekane eow tora... einai parodiko? tha deiksei...
na saw rothso exete kanei emvolio gastrenteritidas? emas oyte pou to anefere h paidiatros sto nhsi k thn paraskeuh pou tha pao sthn paidiatro edo sta giannena thelo na thn rothso...



Minubaki ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ 3.30 ΞΕΞΥΠΝΑΕΙ....ΘΕΛΕΙ ΓΑΛΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΒΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ.....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΚΑΙ 20 ΦΟΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 7 ΠΟΥ ΘΑ ΠΟΙΟΥΜΕ ΓΑΛΑ!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΑΛΜΑΤΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ......ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!
ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ ΘΕΛΟΥΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!!


και εμενα βολευοταν με πιπιλα αλλα 2βραδυα τωρα αν δεν την σηκωσω να της δωσω γαλα εκεινη την ωρα δεν κοιμομαστε με τιποτα...
βασικα ανεκαθεν ξυπνουσε μεσα στη νυχτα αλλα με πιπιλα κοιμοταν στο καπακι,2ωυχτεσ τωρα ομως μονο με γαλα...
κοιμομαστα στης 10,ξυπνουσαμε μεταξυ 6-7 για γαλα κ ξανα νανι μεχρι της 8,30 9παρα κ καμια φορα μεχρι 10...
αλλα τωρα το6 εγινε 3.30....~~~
να δουμε σημερα πως θα τα παμε
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 215994


ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΙΟ ΗΣΥΧΑ!!!!
ΑΝ ΟΧΙ....ΚΡΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!!!!!!!(ΑΝΑΣΤΑΤΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΝΗΜΟΝΙΟ)


χαχαχα....
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 451948 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 451948 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 451948 εγραψες...

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δημητρα πηρα το πμ σου αλλα δεν ξερω αν πηρες πισω απαντηση...σου εστειλα αλλα 2 αλλα δεν τα δειχνει στο γραμματοκιβωτιο μου...
κοριτσια εγω θα σας καληνυχτησω...ελπιζω να μπω συντομα παλι...
καληνυχτα!!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:δημητρα πηρα το πμ σου αλλα δεν ξερω αν πηρες πισω απαντηση...σου εστειλα αλλα 2 αλλα δεν τα δειχνει στο γραμματοκιβωτιο μου...
κοριτσια εγω θα σας καληνυχτησω...ελπιζω να μπω συντομα παλι...
καληνυχτα!!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933


ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΣΤΙΑ,,,,,ΟΝΕΙΡΑ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!1 Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε??Ο μικρός επιτέλους κοιμήθηκε και πριν ξεκινήσω τις δουλειές είπα να σας πω λίγο τα νεα μας...
Εδώ και μία εβδομάδα ταλαιπωρούμαστε με βρογχίτιδα... Βήχας,λες κι έχει κάνει το παιδί μου 10πακέτα τσιγάρα!
Εμβόλιο δεν κάναμε,αλλά φτάσαμε αισίως τα 8.500 κιλά Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 215994

trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Ε!ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ! ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΝΕΙΣ?ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΥΣΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΖΙΖΟΥ !!!!ΝΑΙ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΙΜΑΙ!!!
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Ε????
ΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ
Α ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΙΟ!!!!
Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΑΣΣΟ....ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ!!!!
ΚΟΝΤΟΧΩΡΙΑΝΟΙ Ε?ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!ΚΑΙ ΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΕ ΠΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΟΝΙΜΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΙ!!! Very Happy
E


E ANTE EΛΑΤΕ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ!!!!!!!!
ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΔΩ!!!!!!!!!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΣΕ ΟΛΟΣ ΜΕΡΟΣ!!!!!!!!!!!!

Να προσθέσετε κι εμένα στο νέο... κλαμπ. Και ο δικός μου πατερούλης είναι από την Σάντα Μπάρμπαρα!!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ???
ΕΜΕΙΣ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ,ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΑΣ ΚΟΒΩ ΝΑ ΞΥΠΝΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΙΝΑΜΕ!
ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 12 ΠΑΡΑ,ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΤΑ 2 ΚΑΙ ΚΑΤΙ,ΒΑΛΑΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΜΙΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΕΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 9.30! ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΕΓΩ ΤΣΟΥΠ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΜΕΣΩΣ!!!
ΜΕ ΜΥΡΙΣΤΙΚΕ!!!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙΧ
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΔΩ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΩΣ,ΑΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΕΤΑ!!!
ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΕΞΩ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΗΣ!!!! Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 679259 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 679259 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 679259 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 679259
ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!!!
ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΜΑΜΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!! Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 850933
[i]

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pf έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε??Ο μικρός επιτέλους κοιμήθηκε και πριν ξεκινήσω τις δουλειές είπα να σας πω λίγο τα νεα μας...
Εδώ και μία εβδομάδα ταλαιπωρούμαστε με βρογχίτιδα... Βήχας,λες κι έχει κάνει το παιδί μου 10πακέτα τσιγάρα!
Εμβόλιο δεν κάναμε,αλλά φτάσαμε αισίως τα 8.500 κιλά Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 215994

trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Ε!ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ! ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΝΕΙΣ?ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΥΣΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΖΙΖΟΥ !!!!ΝΑΙ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΙΜΑΙ!!!
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Ε????
ΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ
Α ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΙΟ!!!!
Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΑΣΣΟ....ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ!!!!
ΚΟΝΤΟΧΩΡΙΑΝΟΙ Ε?ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!ΚΑΙ ΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΕ ΠΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΟΝΙΜΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΙ!!! Very Happy
E


E ANTE EΛΑΤΕ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ!!!!!!!!
ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΔΩ!!!!!!!!!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΣΕ ΟΛΟΣ ΜΕΡΟΣ!!!!!!!!!!!!

Να προσθέσετε κι εμένα στο νέο... κλαμπ. Και ο δικός μου πατερούλης είναι από την Σάντα Μπάρμπαρα!!!




ΣΟΥΞΕ Η ΣΑΝΤΑ ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Ε???

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
motheroula 30 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΜΟΥ ΚΑΙ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΧΑΘΗΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟ ΠΙΑ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΩ ΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 7 ΜΗΝΩΝ ΕΙΜΑΣΤΕ 9 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 69 ΠΟΝΤΟΥΣ....ΤΡΩΜΕ ΟΟΟΛΟ ΜΑΣ ΤΟ ΦΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΑΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!!ΤΑ ΤΡΩΜΕ ΟΛΑ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΡΕΚΟΡ ΦΡΟΥΤΑ,ΦΑΙ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ,Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ 200 ΓΡ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΜΑΣ ΕΒΑΖΕ ΣΕ ΔΑΙΤΑ!!!ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΒΑΡΟΣ!!!!ΤΟ ΝΕΡΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΟΥ ΣΤΑΖΩ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ...ΑΚΟΜΑ!!!!!ΔΟΝΤΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΧΕΙ ΣΚΑΣΕΙ ΤΟ ΟΥΛΑΚΙ,ΑΠΟ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΓΡΙΝΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΟΜΩΣ!ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΕΤΟ ΑΓΡΙΜΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΛΕΠΤΟ....ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ,ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΑΝΔΡΙΣΜΟΥ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ....ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΛΑΚΑ...ΚΑΛΗ ΩΡΑ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ....ΞΥΠΝΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΡΟΥΛΕΣ ΜΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΜΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΙ ΚΑΙ ΞΕΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΚΡΑΥΓΕΣ ΜΑΣ!!!!ΤΟΝ ΛΕΜΕ PATRY ANIMAL....ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ....ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ ΟΛΑ!!!!ΣΤΙΣ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΤΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ....ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 215994 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 215994

που σαι βρε κοριτσι....αν το πιστευεις σε σκεφτομουν και ειχα σκοπο να σου στειλω πμ. καλε ο γιος σου ειναι ετοιμος για φανταρος χαχα...πως μεγαλωσε...πολλα πολλα φιλια

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΧ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ 5 ΚΑΙ 6 ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ!ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ?ΠΗΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΩ.ΕΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ Η ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ?

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pf έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε??Ο μικρός επιτέλους κοιμήθηκε και πριν ξεκινήσω τις δουλειές είπα να σας πω λίγο τα νεα μας...
Εδώ και μία εβδομάδα ταλαιπωρούμαστε με βρογχίτιδα... Βήχας,λες κι έχει κάνει το παιδί μου 10πακέτα τσιγάρα!
Εμβόλιο δεν κάναμε,αλλά φτάσαμε αισίως τα 8.500 κιλά Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 215994

trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Ε!ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΝΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ! ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΝΕΙΣ?ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΥΣΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΖΙΖΟΥ !!!!ΝΑΙ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΙΜΑΙ!!!
ΚΡΗΤΙΚΟΣ Ε????
ΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ
Α ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΙΟ!!!!
Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΑΣΣΟ....ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ!!!!
ΚΟΝΤΟΧΩΡΙΑΝΟΙ Ε?ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!ΚΑΙ ΠΕΡΣΙ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΑΦΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΕ ΠΑΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΜΟΝΙΜΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΙ!!! Very Happy
E


E ANTE EΛΑΤΕ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ!!!!!!!!
ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΔΩ!!!!!!!!!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΣΕ ΟΛΟΣ ΜΕΡΟΣ!!!!!!!!!!!!

Να προσθέσετε κι εμένα στο νέο... κλαμπ. Και ο δικός μου πατερούλης είναι από την Σάντα Μπάρμπαρα!!!


nai pf ante bre eimaste kai xorianoi diladi

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΧ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ 5 ΚΑΙ 6 ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ!ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ?ΠΗΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΩ.ΕΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ Η ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ?


ΖΙΖΟΥ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ,ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ...ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙΗ ΠΑΙΔ,ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!
ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕΦΑΚΙΑ ΠΙΑ!!!
ΜΕΓΑΛΩΣΑΝΕ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Wink Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΧ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ 5 ΚΑΙ 6 ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ!ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ?ΠΗΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΩ.ΕΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ Η ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ?

παλι καλα να λες τουλαχιστον δεν ταλαιπωρειται γιατι εμεις παθαμε το αντιθετο εκει που καναμε 4-5 φορες με το που ξεκινησε την κρεμα εκενε 3 μερες να ενεργηθει και υπεφερε το παιδι μου. μεχρι και αιμα εσταξε το κωλακι της. και μετα ξανα αλλες 3 μερες. μας πηρε 10-12 μερες να στρωσουμε. ειναι μεγαλη αλλαγη η στερεα τροφη για το στομαχακι τους...σαν βομβα πεφτει. θα συνηθισουν.

βρε κοριτσια να ρωτησω κατι (θα παρω βεβαια και τον παιδιατρο) τις τελευταιες μερες εχουν φουντωσει τα μαγουλακια της μπεμπας ενα πραγμα σαν ερεθιμος, δερματιτιδα να το πω...εντονη ερυθροτητα και ελαφρυ ξεφλουδισμα. λετε να ειναι αλλεργια σε τροφη η ερεθιστηκαν απο το γεγονος οτι πασαλιβεται οταν τρωει? εχω στεναχωρηθει μωρε...


ΖΙΖΟΥ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ,ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ...ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙΗ ΠΑΙΔ,ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ!!!!!
ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕΦΑΚΙΑ ΠΙΑ!!!
ΜΕΓΑΛΩΣΑΝΕ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Wink Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
beba160a έγραψε:
βρε κοριτσια να ρωτησω κατι (θα παρω βεβαια και τον παιδιατρο) τις τελευταιες μερες εχουν φουντωσει τα μαγουλακια της μπεμπας ενα πραγμα σαν ερεθιμος, δερματιτιδα να το πω...εντονη ερυθροτητα και ελαφρυ ξεφλουδισμα. λετε να ειναι αλλεργια σε τροφη η ερεθιστηκαν απο το γεγονος οτι πασαλιβεται οταν τρωει? εχω στεναχωρηθει μωρε...



Καλησπέρα και από μένα! Μήπως βγήκατε καμιά βόλτα και είχε κρύο; Συνήθως κοκκινίζουν και σκάνε από το κρύο ή τον αέρα. Η δική μου είχε έτσι το μαγουλάκι της επειδή τη βγάλαμε έξω βράδυ με κρύο. Από το φαγητό δε νομίζω πως είναι.

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΧ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ 5 ΚΑΙ 6 ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ!ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ?ΠΗΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΩ.ΕΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ Η ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ?

Άλλαξε τη διατροφή του γι αυτό και οι αλλαγες στα κακακια του. Καλα σου ειπε η παιδιατρος, αφου δεν ειναι διαρροια ολα οκ. Εμενα λόγω θηλασμού τα έκανε συνέχεια και με μεγαλη ευκολια αφου ηταν μαλακα και εβγαιναν αμεσως. Τωρα με τις κρεμες, κανει 2-3 φορες τη μερα αλλα ζοριζεται λιγο. Εχει πλάκα γιατι σφίγγεται σα μεγαλος ανθρωπος και κοκκινίζει το πρόσωπό της. Κάθε αλλαγη στο φαγητο έχει άμεσες συνέπειες και ορατές και αρωματικές....

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΑΧ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ 5 ΚΑΙ 6 ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ!ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ?ΠΗΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΩ.ΕΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ Η ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ?

Άλλαξε τη διατροφή του γι αυτό και οι αλλαγες στα κακακια του. Καλα σου ειπε η παιδιατρος, αφου δεν ειναι διαρροια ολα οκ. Εμενα λόγω θηλασμού τα έκανε συνέχεια και με μεγαλη ευκολια αφου ηταν μαλακα και εβγαιναν αμεσως. Τωρα με τις κρεμες, κανει 2-3 φορες τη μερα αλλα ζοριζεται λιγο. Εχει πλάκα γιατι σφίγγεται σα μεγαλος ανθρωπος και κοκκινίζει το πρόσωπό της. Κάθε αλλαγη στο φαγητο έχει άμεσες συνέπειες και ορατές και αρωματικές....

χαχα... πολυ μποχα!!! μυριζει ολο το δωματιο. εκει που γελασα περισσοτερο ηταν οταν την πρωτη φορα που εφαγε καροτα τα κακα ηταν εντελως πορτοκαλι

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:
beba160a έγραψε:
βρε κοριτσια να ρωτησω κατι (θα παρω βεβαια και τον παιδιατρο) τις τελευταιες μερες εχουν φουντωσει τα μαγουλακια της μπεμπας ενα πραγμα σαν ερεθιμος, δερματιτιδα να το πω...εντονη ερυθροτητα και ελαφρυ ξεφλουδισμα. λετε να ειναι αλλεργια σε τροφη η ερεθιστηκαν απο το γεγονος οτι πασαλιβεται οταν τρωει? εχω στεναχωρηθει μωρε...



Καλησπέρα και από μένα! Μήπως βγήκατε καμιά βόλτα και είχε κρύο; Συνήθως κοκκινίζουν και σκάνε από το κρύο ή τον αέρα. Η δική μου είχε έτσι το μαγουλάκι της επειδή τη βγάλαμε έξω βράδυ με κρύο. Από το φαγητό δε νομίζω πως είναι.

μπα οχι δεν βγαινουμε συχνα γιατι ο αντρας μου εχει γινει πολυ φοβιτσιαρης και δεν μας αφηνει καθολου να βγουμε.
το θεμα ειναι οτι παντα ειχε μικροερεθιμους απλα τις τελευταιες μερες εχουν γινει πολυ εντονοι. δεν βαζω τιποτα στο προσωπο της για να πω οτι την πειραξε.

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
beba160a έγραψε:
panta έγραψε:
beba160a έγραψε:
βρε κοριτσια να ρωτησω κατι (θα παρω βεβαια και τον παιδιατρο) τις τελευταιες μερες εχουν φουντωσει τα μαγουλακια της μπεμπας ενα πραγμα σαν ερεθιμος, δερματιτιδα να το πω...εντονη ερυθροτητα και ελαφρυ ξεφλουδισμα. λετε να ειναι αλλεργια σε τροφη η ερεθιστηκαν απο το γεγονος οτι πασαλιβεται οταν τρωει? εχω στεναχωρηθει μωρε...



Καλησπέρα και από μένα! Μήπως βγήκατε καμιά βόλτα και είχε κρύο; Συνήθως κοκκινίζουν και σκάνε από το κρύο ή τον αέρα. Η δική μου είχε έτσι το μαγουλάκι της επειδή τη βγάλαμε έξω βράδυ με κρύο. Από το φαγητό δε νομίζω πως είναι.

μπα οχι δεν βγαινουμε συχνα γιατι ο αντρας μου εχει γινει πολυ φοβιτσιαρης και δεν μας αφηνει καθολου να βγουμε.
το θεμα ειναι οτι παντα ειχε μικροερεθιμους απλα τις τελευταιες μερες εχουν γινει πολυ εντονοι. δεν βαζω τιποτα στο προσωπο της για να πω οτι την πειραξε.




BEBA ΕΙΜΑΙ ΠΑΘΟΥΣΑ,Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΚΟΚΚΙΝΙΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑ!!!!
ΑΝΗΣΗΧΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΛΕ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΑΤΙΟΥ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΙΛΑ.ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΙΤΙΕΣ!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΕ ΤΡΟΦΗ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥ!!!!
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΖΕΣΤΑΙΝΕΤΑΙ...ΑΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!!!!!ΞΕΦΛΟΥΔΙΣΜΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!ΔΕΣ ΕΔΩ
http://www.almiron.gr/index.php?ID=9f8QjxULu3nJmDaG&Rec_ID=301

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΘΕΣ ΓΙΝΑΜΕ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ!!ΓΙΝΑΜΕ 8800 ΚΑΙ 73 ΠΟΝΤΟΥΣ!!ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣ!!ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? Very Happy

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΚΑΘΥΣΥΧΑΣΑΤΕ!!!ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΝΟΙΧΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΗΣ 5 ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΞΑΦΝΙΚΑ Α!ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΚΑ!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
angel-1 έγραψε:ΓΕΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΧΘΕΣ ΓΙΝΑΜΕ 6 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ!!ΓΙΝΑΜΕ 8800 ΚΑΙ 73 ΠΟΝΤΟΥΣ!!ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣ!!ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? Very Happy
ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ!!! Very Happy ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΘΕΣ ΓΙΝΑΜΕ 6 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΑΤΕ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΥΨΟΣ!! Very Happy Very Happy

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
beba160a έγραψε:
panta έγραψε:
beba160a έγραψε:
βρε κοριτσια να ρωτησω κατι (θα παρω βεβαια και τον παιδιατρο) τις τελευταιες μερες εχουν φουντωσει τα μαγουλακια της μπεμπας ενα πραγμα σαν ερεθιμος, δερματιτιδα να το πω...εντονη ερυθροτητα και ελαφρυ ξεφλουδισμα. λετε να ειναι αλλεργια σε τροφη η ερεθιστηκαν απο το γεγονος οτι πασαλιβεται οταν τρωει? εχω στεναχωρηθει μωρε...



Καλησπέρα και από μένα! Μήπως βγήκατε καμιά βόλτα και είχε κρύο; Συνήθως κοκκινίζουν και σκάνε από το κρύο ή τον αέρα. Η δική μου είχε έτσι το μαγουλάκι της επειδή τη βγάλαμε έξω βράδυ με κρύο. Από το φαγητό δε νομίζω πως είναι.

μπα οχι δεν βγαινουμε συχνα γιατι ο αντρας μου εχει γινει πολυ φοβιτσιαρης και δεν μας αφηνει καθολου να βγουμε.
το θεμα ειναι οτι παντα ειχε μικροερεθιμους απλα τις τελευταιες μερες εχουν γινει πολυ εντονοι. δεν βαζω τιποτα στο προσωπο της για να πω οτι την πειραξε.




BEBA ΕΙΜΑΙ ΠΑΘΟΥΣΑ,Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΚΟΚΚΙΝΙΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΖΕΣΤΑ!!!!
ΑΝΗΣΗΧΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΛΕ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΑΤΙΟΥ ΜΙΑ ΚΟΚΚΙΝΙΛΑ.ΕΨΑΞΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΙΤΙΕΣ!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ ΣΕ ΤΡΟΦΗ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟΥ!!!!
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΖΕΣΤΑΙΝΕΤΑΙ...ΑΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!!!!!ΞΕΦΛΟΥΔΙΣΜΑ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!ΔΕΣ ΕΔΩ
http://www.almiron.gr/index.php?ID=9f8QjxULu3nJmDaG&Rec_ID=301

BEBA ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΠΟΥ ΛΕΡΩΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΗΣ!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΛΕΡΩΝΕΤΑΙ(ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ)ΚΟΚΚΙΝΙΖΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΤΟΥ!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!
ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΕΤΟΣ ΝΟΜΙΖΩ Ε????
ΝΕΟΙ ΕΡΩΤΕΣ!!!!!!!!!!!!
ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ,ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΧΛΑΔΙ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΤΟ ΑΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΕΣΩ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΑΜΕ ΜΠΑΝΑΝΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ,ΛΙΩΝΕΙ ΚΑΛΥΤΡΑ!!!!!
Η ΝΥΧΤΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ,ΑΝ ΚΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΒΛΕΠΩ!!!!
ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!
ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!!!!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΗΡΕΜΙΑΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!
ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΕΤΟΣ ΝΟΜΙΖΩ Ε????
ΝΕΟΙ ΕΡΩΤΕΣ!!!!!!!!!!!!
ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ,ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΧΛΑΔΙ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΤΟ ΑΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΕΣΩ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΑΜΕ ΜΠΑΝΑΝΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ,ΛΙΩΝΕΙ ΚΑΛΥΤΡΑ!!!!!
Η ΝΥΧΤΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ,ΑΝ ΚΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΒΛΕΠΩ!!!!
ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!
ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!!!!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΗΡΕΜΙΑΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΠΕΡ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 417472

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μανούλες!!!Ερωτευμένες ερωτευμένες; Sorry κορίτσια αλλά η σημερινή μέρα μου τη δίνει πολύ. Δεν την έχω και πολύ, τη ρομαντική πλευρά του έρωτα Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 669659 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 669659 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 669659 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 669659 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 669659 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 669659 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 669659 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 669659
Πως είστε σήμερα; Εγω λίγο σαν ζομπι γιατί η μικρή κυρία μου, μου έκανε ναζάκια το βράδυ. Τέλος πάντων συνήθισα πλέον.
Εγώ βάζω για τη φρουτόκρεμα ένα αχλάδι, μισό μήλο και μισή μπανάνα. Αλέθονται πολύ καλά στο μουλτι. Πριν λίγες μέρες έβαζα και πορτοκάλι αλλά λίγο μου φάνηκε πως δεν της πολυάρεσε και το αφαίρεσα. Θα αρχίσω πάλι όμως να της το βάζω λίγο λίγο γιατί τη βοηθάει πολύ στα κακάκια της.

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="zizou"]
trelomana έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!
ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΕΤΟΣ ΝΟΜΙΖΩ Ε????
ΝΕΟΙ ΕΡΩΤΕΣ!!!!!!!!!!!!
ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ,ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΧΛΑΔΙ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΤΟ ΑΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΕΣΩ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΑΜΕ ΜΠΑΝΑΝΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ,ΛΙΩΝΕΙ ΚΑΛΥΤΡΑ!!!!!
Η ΝΥΧΤΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ,ΑΝ ΚΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΒΛΕΠΩ!!!!
ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!
ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!!!!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΗΡΕΜΙΑΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΠΕΡ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 417472 [/quote

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΖΙΖΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΠΟΛΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΜΕ ΜΟΥΛΤΙ , ΜΠΛΕΝΤΕΡ ΚΑΙ ΜΠΙΠΕΡ.ΜΕ ΟΛΑ ΕΙΧΕ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ.ΝΕΥΡΙΑΣΑ , ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ,ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ .... ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ .ΜΙΣΟ ΦΡΟΥΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΑΛΕΘΕΤΑΙ. ΤΩΡΑ ΤΡΩΜΕ ΜΙΣΟ ΑΧΛΑΔΙ,ΜΙΣΗ ΜΠΑΝΑΝΑ, ΜΙΣΟ ΜΗΛΟ.ΔΕΝ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΟΥΛΤΙ Η ΜΠΕΛΝΤΕΡ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΤΟ ΜΠΙΠΕΡ ΑΚΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΘΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΕΙ.

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="aggelini"]
zizou έγραψε:
trelomana έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!
ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΕΤΟΣ ΝΟΜΙΖΩ Ε????
ΝΕΟΙ ΕΡΩΤΕΣ!!!!!!!!!!!!
ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ,ΗΤΑΝ ΝΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΧΛΑΔΙ,ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΣΤΟ ΑΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ,ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΦΑΓΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΕΣΩ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!
ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΑΜΕ ΜΠΑΝΑΝΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ,ΛΙΩΝΕΙ ΚΑΛΥΤΡΑ!!!!!
Η ΝΥΧΤΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΗ,ΑΝ ΚΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΑ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΒΛΕΠΩ!!!!
ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΤΣΙΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!
ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!!!!!!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΗΡΕΜΙΑΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΠΕΡ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 16 417472 [/quote

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΖΙΖΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΝΑ ΠΟΛΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΜΕ ΜΟΥΛΤΙ , ΜΠΛΕΝΤΕΡ ΚΑΙ ΜΠΙΠΕΡ.ΜΕ ΟΛΑ ΕΙΧΕ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ.ΝΕΥΡΙΑΣΑ , ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ,ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ .... ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ .ΜΙΣΟ ΦΡΟΥΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΑΛΕΘΕΤΑΙ. ΤΩΡΑ ΤΡΩΜΕ ΜΙΣΟ ΑΧΛΑΔΙ,ΜΙΣΗ ΜΠΑΝΑΝΑ, ΜΙΣΟ ΜΗΛΟ.ΔΕΝ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΑ ΜΟΥΛΤΙ Η ΜΠΕΛΝΤΕΡ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΤΟ ΜΠΙΠΕΡ ΑΚΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΘΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΕΙ.



ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!
ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ braun!!! ΕΣΕΙΣ ΠΙΟ ΕΧΕΤΕ?????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις