Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
144 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 144 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μίνα μου δεν ξέρω αν πρέπει, αλλά ακολουθώ τις επιθυμίες του!Είναι και λίγο απαιτητικός, οπότε καταλαβαίνεις...
Ζηλεύω...Κι εγώ θέλω all stars...

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
minubaki έγραψε:Κ εμενα ετσι μου ειχε πει,μπορω να παρω οποιαδηποτε κρεμα απλα ειδα τα συστατικα σημερα κ κολλησα... Γιαουρτακι εμενα μου γραφει οτι απο τον δεκατο μπορει να φαει...
Επισης απο αυτο τον μηνα λεει οτι μπορω να δεινω λιγο ψωμακι στο χερι η φρυγανια η μπισκοτο...φοβαμαι παρα πολυ να σου πω την αληθεια κ δεν δεινω...εσυ δινεις? Ασε που τα δοντακια μας εχουν βγει τα κατω τα 2 αλλα δεν εχουν μεγαλωσει πολυ...
Ο αντρας μου ειναι απο μυτιληνη...αν ερθετε καποια στιγμη θα μου δωσεις το τηλ σου να βρεθουμε...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ!ΤΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΒΕΒΑΙΑ.ΕΧΕΙΣ FACEBOOK?ΨΩΜΙΑ ΚΤΛ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ.ΜΟΥ ΓΥΑΛΙΣΑΝ ΚΑΤΙ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΤΗΣ NUTRICIA.MΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ.

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
pf έγραψε:Αν κάθεται λέει, εδώ και 1-2 μήνες. Τώρα καθόμαστε και αρκετή ώρα χωρίς υποστήριξη και μόνο όταν κουραστούμε γέρνουμε στο πλάι...Άσε που μπουσουλάει αλλά προς τα πίσω Very Happy Φτου του να μην το ματιάσω το παιδάκι μου,αλλά τα πάει πολύ καλά!

ΑΣΤΕΡΙ ΕΙΝΑΙ!!!ΕΜΕΙΣ ΔΕ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΜΕ ΕΥΚΟΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΜΕΡΙΚΑ ΜΩΡΑ ΔΕ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ.ΣΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ.ΜΕΤΑ ΚΟΥΡΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΑΝΑΣΚΕΛΑ.ΠΟΛΥ ΤΕΜΠΕΛΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ.....

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΓΑΛΑ ΠΑΛΙΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΑΚΙ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΣΤΑ ΕΜΕΝΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΑ ΦΟΡΑΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ?ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΕΙ?ΩΧ!ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΜΟΥ!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 34 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 34 417472

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aggelini έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ?ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΕΦΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΣΤΙΣ 6:15 ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ .ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΤΙΣ 9 ΚΑΙ ΚΛΑΨΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ.ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ,ΝΕΥΡΙΑΣΕ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ 8.300KG KAI 71CM .ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΕΠΟΧΗΣ ΣΥΝ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΡΝΑΚΙ ΑΠΟ ΚΡΕΑΣ.
ΤΡΕLOMANA TI KOMMATI AΠΟ ΤΟ ΑΡΝΑΚΙ ΔΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ?ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΑΤΕ.
PF ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΟΥ.
ΑΣΤΕΡΟ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ !!!
ΜΙΝUBAKI ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ 2,5 ΩΡΕΣ ΒΟΛΤΑ? ΤΟ ΔΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ!ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΡΑΦΑΗΛ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΕΣ?
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΛΛΟΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ.ΤΟΣΑ ΑΓΝΩΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ.ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.
ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!! Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 34 315810



ΓΕΙΑ ΣΟΥ AGGELINI !!!!
ΠΩ ΠΩ ΜΕΓΑΛΩΣΑΤΕ ΑΡΚΕΤΑ!!!!!!!
ΤΡΩΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΤΑΚΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΛΙΠΟΣ!!!!
ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΝΟΥ ΣΑΣ!!!!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:Κοριτσια να σας ρωτησω κατι για τη κρεμα της...επειδη την εχει ψιλοβαρεθει τη βανιλια κ την φαριν λακτε,μου ειχε πει η παιδιατρος οτι μπορω να της την αλλαζω να παιρνω κ αλλες γευσεις...πηγα να της παρω μπισκοτοκρεμα η νουνου ειχε μελι κ καπου διαβασα οτι δεν κανει πριν το χρονο,κοιταω την γιωτης κ τη νεστλε ειχαν γλουτενη καπου ειδα που ειχε γραψει η φωτεινη οτι δεν κανει ακυρες κ αυτες...εμεινε η μιλουπα με τη νουτριτσια οι οποιες ειδα πως στο μπισκοτο περιεχει αυγο...τελικα πηρα της νουτριτσια αλλα στις σημειωσεις που μου εχει δωσει η παδιατρος ειδα πως μου γραφει να δωσω κροκο αυγου στον δεκατο μηνα κ ασπραδι στον εντεκατο...λετε να μην κανει να φαει την μπισκοτοκρεμα να την παρω τηλ?


ΜΙΝΥΒΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΙΝΕΣ ΚΡΕΜΕΣ,ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΦΑΡΙΝΑ ΜΕΣΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΜΙΡΑΝΤΑ!!!!???
ΙΣΩΣ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ!!!!!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pf έγραψε:
aggelini έγραψε:
pf έγραψε:Καλησπέρα μανούλες! Πώς είστε?
Βρε κοριτσάκια μου, μία ερώτηση. Τα παιδάκιασας τα βάζετε να περπατήσουν? Εμένα ο μικρός θέλει συνέχεια να τον κρατάς και να πηγαίνει όπου θέλει Shocked Κάνει ή μήπως του κάνω κακό?Μάλιστα,σκέφτομαι να πάω από βδομάδα να του πάρω παπουτσάκια και να αποθηκεύσουμε πια τα αγκαλιάς.
Φιλιά...

ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΟΧΙ ,ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΝΑΙ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΟΛΥΚΑΘΕΤΑΙ.ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ,ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΣΤΕΚΕΤΑΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΕΛΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΣΤΙΣ ΜΥΤΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ ,ΕΧΟΥΜΕ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΒΓΑΙΝΟΥΝ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ. ΜΗΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ?ΕΠΙΣΗΣ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ 18 ΝΟΥΜΕΡΟ ΦΟΡΑΕΙ. confused

aggelini, αρχικά πατούσε στις μύτες. Εδώ και μία εβδομάδα πατάει όλο το πέλμα Very Happy Άσε που τρέχει κιόλας το τρελό. Παπουτσάκαι εγώ του είχα πάρει από το mothercare το 6-12 μηνών και του είναι μία χαρά. Τα βγάζει μόνος του όταν κάθεται, διαφορετικά τα φοράει συνέχεια!Κανονικά δεν του έχω πάρει ακόμη. Έλεγα να πάω από βδομάδα. Πρέπει να προσέξουμε κάτι ή όχι? (Μην με πείτε ψώνιο... αλλά υπάρχουν κάτι ωραία all stars....)



Α ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΨΩΝΙΟ!!!!
ΤΑ ΑΛΣΤΑΡΑΚΙΑ!!!!!
ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΙΔΗ......
Η ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΑΝ ΤΟΥ ΠΑΠΟΥΤΣΙΟΥ!!!!!!
Ο ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγγελινι μπαινω απο το κιν παλι κ με πεταει εξω συνεχεια να παρει...με βρηκες στο φεισμπουκ εκανα αποδοχη πριν στο αιτημα σου αλλα παλι με πεταξε εξω...λογικα τωρα πρεπει να ειμαστε φιλες... Very Happy Razz Very Happy

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
minubaki έγραψε:Αγγελινι μπαινω απο το κιν παλι κ με πεταει εξω συνεχεια να παρει...με βρηκες στο φεισμπουκ εκανα αποδοχη πριν στο αιτημα σου αλλα παλι με πεταξε εξω...λογικα τωρα πρεπει να ειμαστε φιλες... Very Happy Razz Very Happy

NΑΙ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΕΣ ΠΛΕΟΝ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΕΣ ΣΤΟ FACEBOOK NA THS ΣΤΕΙΛΩ ΠΜ.ΤΗ ΦΑΓΑΤΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΣΗΜΕΡΑ?ΠΡΙΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ.
http://pediatros-thes.gr/%CE%AC%CF%81%CE%B8%CF%81%CE%B1/%CE%AD%CF%84%CE%BF%CE%B9%CE%BC%CE%B5%CF%82-%CE%B2%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%BA%CF%81%CE%AD%CE%BC%CE%B5%CF%82-%CF%85%CE%B3%CE%B5%CE%B9%CE%B9%CE%BD%CE%AD%CF%82/

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμεις σημερα τι φαγαμε σχεδον ολη.......να μην δωσουμε κ τι να τρωνε μετα ταπογευμα?
Ολα τα παιδια αρχιζουν σαν πρωτο "φαγητο" μαυτες τις κρεμες...
Εμενα βεβαια η παιδιατρος μου ειπε την απογευματινη κρεμα μπορω πολλες φορες να την αντικαθηστω κανοντας το εξης:
να κραταω το ζουμακι απο το μεσημεριανο φαγητο κ ταπογευμα να το αλεθω με ρυζακι η πεπονακι η φιδε κτλ οπως επισης να το αλεθω με ψωμακι κ γινεται μια κρεμα ρυζαλευρο...μηπως ηθελε να με αποτρεψει σιγα σιγα απο τις κρεμες εμποριου κ να φτιαχνω μονη μου?δεν ξερω...
Παντως για την κυριακη που θα ταξιδεψουμε κ δεν μπορω να φτιαξω φρουτοκρεμα ουτε να αλεσω φαγητο της ειπα να αγορασω αυτες τις ετοιμες που ειναι σε μεριδες σε βαζακι κ να της δωσω κ μου ειπε οχι γιατι εχουν πολλα συντηρητικα...ασ μην φαει 1μερα φρουτοκρεμα κ φαγητο να παρω ζεστο νερο κ να της φτιαξω 1εγω σε σκονη μου ειπε κ να την θηλασω...

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggelini έγραψε:
pf έγραψε:Καλησπέρα μανούλες! Πώς είστε?
Βρε κοριτσάκια μου, μία ερώτηση. Τα παιδάκιασας τα βάζετε να περπατήσουν? Εμένα ο μικρός θέλει συνέχεια να τον κρατάς και να πηγαίνει όπου θέλει Shocked Κάνει ή μήπως του κάνω κακό?Μάλιστα,σκέφτομαι να πάω από βδομάδα να του πάρω παπουτσάκια και να αποθηκεύσουμε πια τα αγκαλιάς.
Φιλιά...

ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΟΧΙ ,ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΝΑΙ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΟΛΥΚΑΘΕΤΑΙ.ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ,ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΣΤΕΚΕΤΑΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΕΛΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΣΤΙΣ ΜΥΤΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ ,ΕΧΟΥΜΕ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΒΓΑΙΝΟΥΝ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ. ΜΗΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ?ΕΠΙΣΗΣ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ 18 ΝΟΥΜΕΡΟ ΦΟΡΑΕΙ. confused


Καλημέρα κορίτσια!! Τικάνετε; Εμεις καλά. Περιμένω να γίνει το φαγητό της μικρής και να την παώ βόλτα. Έχει ωραία μέρα σήμερα!!

Καλέ τα δικά σας είναι προχωρημένα! Μπράβο σας. Εμένα να είναι όρθια συνεχώς και να πατάει θέλει, αλλά δε η δοκίμασα να την κρατάω και να της κάνω βηματάκια. Προς το παρόν άρχισε να στηρίζεται μόνη της όταν κάθεται. Α και ένα βράδυ την είχα μπρουμητα στο κρεβάτι και της έβαλα ένα παιχνιδάκι λίγο μακριά, προσπαθούσε να το πιάσει και έκαε την κίνηση να μπουσουλήσει. Εντάξει δε μπορεί ακόμη να σηκώσει τη μεσούλα της, αλλά τουλάχιστον κάνει την κίνηση

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zizou έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΡΩΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΓΑΛΑ ΠΑΛΙΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΑΚΙ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΣΤΑ ΕΜΕΝΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΤΑ ΦΟΡΑΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ?ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΕΙ?ΩΧ!ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΜΟΥ!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 34 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 34 417472

Γεια σου zizou! Άντε επιτέλους καλυτερεύετε! Πήγαινέ τον καμιά βόλτα, περδίκι θα γίνει!! Όλα τα ξενχάνε με τη βόλτα.

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
minubaki έγραψε:Κοριτσια να σας ρωτησω κατι για τη κρεμα της...επειδη την εχει ψιλοβαρεθει τη βανιλια κ την φαριν λακτε,μου ειχε πει η παιδιατρος οτι μπορω να της την αλλαζω να παιρνω κ αλλες γευσεις...πηγα να της παρω μπισκοτοκρεμα η νουνου ειχε μελι κ καπου διαβασα οτι δεν κανει πριν το χρονο,κοιταω την γιωτης κ τη νεστλε ειχαν γλουτενη καπου ειδα που ειχε γραψει η φωτεινη οτι δεν κανει ακυρες κ αυτες...εμεινε η μιλουπα με τη νουτριτσια οι οποιες ειδα πως στο μπισκοτο περιεχει αυγο...τελικα πηρα της νουτριτσια αλλα στις σημειωσεις που μου εχει δωσει η παδιατρος ειδα πως μου γραφει να δωσω κροκο αυγου στον δεκατο μηνα κ ασπραδι στον εντεκατο...λετε να μην κανει να φαει την μπισκοτοκρεμα να την παρω τηλ?


Καλημερα!! Κρέμες δίνω κι εγώ διαφορετικές. Φαρίν λακτέ και μπισκοτόκρεμα. Το μέλι όταν είναι επεξεργασμένο μπορείς να το δώσεις. Πάντως υπάρχουν πολλές συνταγές για να κάνεις κρεμούλες απογευματινές. Κι εγώ κάτι τέοιο θα κάνω μου φαίνεται!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:
aggelini έγραψε:
pf έγραψε:Καλησπέρα μανούλες! Πώς είστε?
Βρε κοριτσάκια μου, μία ερώτηση. Τα παιδάκιασας τα βάζετε να περπατήσουν? Εμένα ο μικρός θέλει συνέχεια να τον κρατάς και να πηγαίνει όπου θέλει Shocked Κάνει ή μήπως του κάνω κακό?Μάλιστα,σκέφτομαι να πάω από βδομάδα να του πάρω παπουτσάκια και να αποθηκεύσουμε πια τα αγκαλιάς.
Φιλιά...

ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΟΧΙ ,ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΝΑΙ ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΟΛΥΚΑΘΕΤΑΙ.ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ,ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΣΤΕΚΕΤΑΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΕΛΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΗ ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ.ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΣΤΙΣ ΜΥΤΕΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ ,ΕΧΟΥΜΕ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΒΓΑΙΝΟΥΝ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ. ΜΗΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ?ΕΠΙΣΗΣ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΗ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣ 18 ΝΟΥΜΕΡΟ ΦΟΡΑΕΙ. confused


Καλημέρα κορίτσια!! Τικάνετε; Εμεις καλά. Περιμένω να γίνει το φαγητό της μικρής και να την παώ βόλτα. Έχει ωραία μέρα σήμερα!!

Καλέ τα δικά σας είναι προχωρημένα! Μπράβο σας. Εμένα να είναι όρθια συνεχώς και να πατάει θέλει, αλλά δε η δοκίμασα να την κρατάω και να της κάνω βηματάκια. Προς το παρόν άρχισε να στηρίζεται μόνη της όταν κάθεται. Α και ένα βράδυ την είχα μπρουμητα στο κρεβάτι και της έβαλα ένα παιχνιδάκι λίγο μακριά, προσπαθούσε να το πιάσει και έκαε την κίνηση να μπουσουλήσει. Εντάξει δε μπορεί ακόμη να σηκώσει τη μεσούλα της, αλλά τουλάχιστον κάνει την κίνηση



PF ΤΟ ΟVIESSE ΕΧΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΜΕΧΡΙ 20 ΝΟΥΜΕΡΑΚΙ!!!
ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΙΑ 20 ΝΟΥΜΕΡΟ....ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΥΤΟΥΜΠΙΕ,
ΜΟΙΑΣΑΜΕ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ,ΦΟΡΑΕΙ 46- 47 ΝΟΥΜΕΡΟ....!!!!
ΓΙΑ ΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ!!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμενα περα απο 2-3 ιδεες που μου εδωσε η παιδιατρος για απογευματινες κρεμες δεν ξερω τι αλλο να κανω... Panta δωσε καμια

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
minubaki έγραψε:Εμενα περα απο 2-3 ιδεες που μου εδωσε η παιδιατρος για απογευματινες κρεμες δεν ξερω τι αλλο να κανω... Panta δωσε καμια


για πειτε βρε κοριτσακια....εμεις σημερα θα ειναι η 4η μερα που τρωμε ριζαλευρο...δεν εχουμε προλαβει να φαμε πολυ ευτυχως.... Smile

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:Εμενα περα απο 2-3 ιδεες που μου εδωσε η παιδιατρος για απογευματινες κρεμες δεν ξερω τι αλλο να κανω... Panta δωσε καμια


ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΕΘΩ ΡΥΖΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΓΟ ΟΣΕΣ ΔΕΙΝΕΤΑΙ!!!!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
trelomana έγραψε:
minubaki έγραψε:Εμενα περα απο 2-3 ιδεες που μου εδωσε η παιδιατρος για απογευματινες κρεμες δεν ξερω τι αλλο να κανω... Panta δωσε καμια


ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΕΘΩ ΡΥΖΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΓΟ ΟΣΕΣ ΔΕΙΝΕΤΑΙ!!!!


πως το κανετε κοριτσια;;;βρασμενο ρυζακι το αλεθετε με γαλα;;;

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
spapastamou έγραψε:
trelomana έγραψε:
minubaki έγραψε:Εμενα περα απο 2-3 ιδεες που μου εδωσε η παιδιατρος για απογευματινες κρεμες δεν ξερω τι αλλο να κανω... Panta δωσε καμια


ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΕΘΩ ΡΥΖΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΓΟ ΟΣΕΣ ΔΕΙΝΕΤΑΙ!!!!


πως το κανετε κοριτσια;;;βρασμενο ρυζακι το αλεθετε με γαλα;;;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΘΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΑΡΘΡΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥ Κ. ΣΤΕΛΙΟΥ ΠΑΠΑΒΕΝΤΣΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ.ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΟΙ ΒΡΕΦΙΚΕΣ ΚΡΕΜΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΑΝ ΤΑ ΦΑΝΕ 1-2-3 ΜΗΝΕΣ.ΚΑΤΑ ΤΟ 10ο ΜΗΝΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ ,ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ.ΘΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΩΣΤΟΣΟ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΕΝΝΑΛΑΚΤΙΚΗ ΛΥΣΗ ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ.ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑ ΜΕ ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΠΑΤΑ ΜΑΖΙ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ.

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
trelomana έγραψε:
minubaki έγραψε:Εμενα περα απο 2-3 ιδεες που μου εδωσε η παιδιατρος για απογευματινες κρεμες δεν ξερω τι αλλο να κανω... Panta δωσε καμια


ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΕΘΩ ΡΥΖΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΓΟ ΟΣΕΣ ΔΕΙΝΕΤΑΙ!!!!


κ η μπισκοτοκρεμα που λεει οτι στο μπισκοτο περιεχεται αυγο πειραζει? Μια μανουλα πιο πανω ειπε δεν πειραζει κ οταν ειναι σαν υποκοταστατο δεν πειραζει

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
minubaki έγραψε:
trelomana έγραψε:
minubaki έγραψε:Εμενα περα απο 2-3 ιδεες που μου εδωσε η παιδιατρος για απογευματινες κρεμες δεν ξερω τι αλλο να κανω... Panta δωσε καμια


ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΕΘΩ ΡΥΖΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΓΟ ΟΣΕΣ ΔΕΙΝΕΤΑΙ!!!!


κ η μπισκοτοκρεμα που λεει οτι στο μπισκοτο περιεχεται αυγο πειραζει? Μια μανουλα πιο πανω ειπε δεν πειραζει κ οταν ειναι σαν υποκοταστατο δεν πειραζει

ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΕΧΩ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΑΠΟ ΒΡΕΦΗ ΕΩΣ 5 ΕΤΩΝ ΑΝ ΔΕΙΤΕ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΕΝΟΣ ΒΡΕΦΟΥΣ 8 ΜΗΝΩΝ ΣΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ ΠΛΑΚΑ.ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΦΑΚΕΣ ,ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΣΑΛΤΣΑ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ. confused ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΓΑΛΑ ΜΟΝΟ.ΔΕΙΤΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΛΛΑΔΑ.....

ΜΙΝΑ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΤΑΞΙΔΙ ΑΥΡΙΟ!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστω πολυ... Βρε αγγελινι ειδα 2σπυρακια κοκκινα σημερα στο αριστερο της χερακι κ φοβαμαι μηπως ειναι απο τη μπισκοτοκρεμα που εχει αυγο...λες? Κ μοσχαρακι εφαγε σημερα για πρωτη φορα... Αν τους πειραξει κατι τι αντιδραση μπορει να εχουν.?

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
minubaki έγραψε:Εμενα περα απο 2-3 ιδεες που μου εδωσε η παιδιατρος για απογευματινες κρεμες δεν ξερω τι αλλο να κανω... Panta δωσε καμια


για πειτε βρε κοριτσακια....εμεις σημερα θα ειναι η 4η μερα που τρωμε ριζαλευρο...δεν εχουμε προλαβει να φαμε πολυ ευτυχως.... Smile


σοφακι εμενα περα απο αυτα που μου ειπε η παιδιατρος δηλ το ζουμακι απο το μεσημεριανο φαγητο με διαφορα ζυμαρικα η το ζουμακι με ψωμακι που γινεται κρεμα ρυζαλευρο δεν ξερω τπτ αλλο...

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΘΕΙ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΜΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΑΚΙΜΑ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ.Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΒΔΟΜΟΥ ΜΗΝΑ ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ ΚΑΙ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ!MINA ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!AGGELINI ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΦΙΛΗ ΣΤΟ FACEBOOK ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΠΟΘ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΠΟΥΤΣΑΚΙΑ?

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζιζου θα σου στειλω κ εγω πμ να τα λεμε κ μεσω φεις ασε που αρεσει να εχω μια εικονα στο μυαλο μου με οσες μιλαω μαζι σας...οποια αλλη μανουλα δεν εχω απο την ομαδα μας κ θελει μπορουμε να κανουμε αντ στο φεις....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις