Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
29 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 29 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zizou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΗΡΧΕ ΕΞΗΓΗΣΗ!ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΤΡΩΓΕ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΖΕΣΤΗ ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΖΕΣΤΑΝΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΟΛΗ!!! Very Happy ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΣΑΣ?

Καλημέρα!!!Μια χαρά είμαστε.
Αυτό με τα φρούτα το πρόσεξα κι εγώ. Τα θέλει λίγο ζεστά......παραξενιές αυτά τα παιδιά......μιας φίλης μου το παιδάκι δεν έτρωγε γιατί δεν του άρεσε το κουτάλι. Μόλις το άλλαξε, έφαγε τα πάντα!

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
astero2000 έγραψε:εμείς τώρα που είναι αρχή (6η μέρα) τα βράζουμε 2 λεπτά πριν τα περάσουμε στο multi!!!

Πώς τα πάτε με το φαγητό; Συνήθισε καθόλου; Φαντάζομαι πως όσο περνάν οι μέρες είναι καλύτερα

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!
ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!
ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ,ΚΛΑΜΑ,ΠΟΝΟ,ΠΥΡΕΤΟ!!!!
ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΤΟΥ,ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΡΔΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΛΙΓΟ!!!!
ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ!!!!
ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ,ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΙ ΜΑΜΑ ΤΟΥ!!!!!
ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ 38 ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ!!!!
ΕΥΤΗΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΟΒΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!!
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ ΤΟ ΚΛΕΙΣΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.....
ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!!!!

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trelomana έγραψε:ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!
ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!
ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ,ΚΛΑΜΑ,ΠΟΝΟ,ΠΥΡΕΤΟ!!!!
ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΤΟΥ,ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΡΔΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΛΙΓΟ!!!!
ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ!!!!
ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ,ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΙ ΜΑΜΑ ΤΟΥ!!!!!
ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ 38 ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ!!!!
ΕΥΤΗΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΟΒΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!!
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ ΤΟ ΚΛΕΙΣΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.....
ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!!!!


Καλημέρα-καλησπέρα!!!Περαστικά στο μικρούλη σου. Αν είναι λίγο αδιάθετα είναι πολύ γκρινιάρικα τα καημένα. Δεν πειράζει, θα περάσει.
Αυτό με τη μπανάνα.....κι εμένα έκανε δυσκοιλιότητα....βάζω και πορτοκάλι τώρα και έτσι τα κάνει πολύ πιο εύκολα.....εσείς όμως έχει αλλεργία οπότε φαντάζομαι θα το καθυστερήσετε. Έτσι κι αλλιώς σε λίγο θα συνηθίσει ο οργανισμός τους τις τροφές και θα είναι πιο εύκολα τα πράγματα

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:
trelomana έγραψε:ΑΥΓΟΥΣΤΙΑΤΙΚΕΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!
ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!
ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΟΛΟ ΓΚΡΙΝΙΑ,ΚΛΑΜΑ,ΠΟΝΟ,ΠΥΡΕΤΟ!!!!
ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΜΟΝΟ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΤΟΥ,ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΡΔΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΛΙΓΟ!!!!
ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ!!!!
ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ,ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΕΒΛΕΠΕ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΙ ΜΑΜΑ ΤΟΥ!!!!!
ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ 38 ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΠΥΡΕΤΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ!!!!
ΕΥΤΗΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΟΒΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!!
ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ ΤΟ ΚΛΕΙΣΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.....
ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!!!!


Καλημέρα-καλησπέρα!!!Περαστικά στο μικρούλη σου. Αν είναι λίγο αδιάθετα είναι πολύ γκρινιάρικα τα καημένα. Δεν πειράζει, θα περάσει.
Αυτό με τη μπανάνα.....κι εμένα έκανε δυσκοιλιότητα....βάζω και πορτοκάλι τώρα και έτσι τα κάνει πολύ πιο εύκολα.....εσείς όμως έχει αλλεργία οπότε φαντάζομαι θα το καθυστερήσετε. Έτσι κι αλλιώς σε λίγο θα συνηθίσει ο οργανισμός τους τις τροφές και θα είναι πιο εύκολα τα πράγματα


ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΘΑ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ,ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΞΙΝΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΑΕΙ ΤΗΝ ΞΙΝΙΛΑ!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΛΑΜΕ ΜΗΛΑΡΑΚΙ!!!

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:
astero2000 έγραψε:εμείς τώρα που είναι αρχή (6η μέρα) τα βράζουμε 2 λεπτά πριν τα περάσουμε στο multi!!!

Πώς τα πάτε με το φαγητό; Συνήθισε καθόλου; Φαντάζομαι πως όσο περνάν οι μέρες είναι καλύτερα

με το μήλο τις 3 πρώτες μέρες είχαμε θέμα. Μάλλον δεν μας άρεσε και πολύ. Το αχλάδι τις επόμενες το τσάκισε κανονικά!!! Έπαθε πλάκα. Άνοιγε το στόμα και κατάπινε σαν να έτρωγε από μήνες!!! Σήμερα είχα λίγο άγχος μιας και ανακατέψαμε μήλο με αχλάδι αλλά κανένα πρόβλημα. Το έφαγε κανονικά. Με μάλωνε μάλιστα γιατί καθυστερούσα να τις δώσω κουταλιά!!!! Την Κυριακή θα βάλουμε και μπανάνα αλλά με τρομάξατε λίγο με την δυσκοιλιότητα...

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
astero2000 έγραψε:
Με μάλωνε μάλιστα γιατί καθυστερούσα να τις δώσω κουταλιά!!!! Την Κυριακή θα βάλουμε και μπανάνα αλλά με τρομάξατε λίγο με την δυσκοιλιότητα...


Τα ατιμα...αμα τους αρέσει κάτι....κι εμένα έτσι κάνει μερικές φορές.
Δυσκιλοιότηα μου έκανε με μήλο-μπανάνα. Αφού βάζεις και αχλάδι δε νομίζω να σου κάνει

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσακι εμας σημερα 5η μερα που τρωμε φαγακι και σημερα μπηκε το κολοκυθακι...δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκε με δυσκολια το εφαγε...πως ειστε ολες;;;τα μωρακια σας;;;

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
spapastamou έγραψε:γεια σας κοριτσακι εμας σημερα 5η μερα που τρωμε φαγακι και σημερα μπηκε το κολοκυθακι...δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκε με δυσκολια το εφαγε...πως ειστε ολες;;;τα μωρακια σας;;;

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ 5Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ.ΤΙΣ 3 ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ,ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΦΑΓΑΜΕ ΟΛΟ. Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 20 215994 ΕΒΑΖΑ ΜΟΝΟ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΡΟΤΟ , ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΚΑΙ ΣΕΛΙΝΟ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΛΕΜΟΝΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ ΜΕ ΕΥΚΟΛΙΑ ,ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΠΗΓΑΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ;

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κορίτσια έχετε facebook????

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
spapastamou έγραψε:γεια σας κοριτσακι εμας σημερα 5η μερα που τρωμε φαγακι και σημερα μπηκε το κολοκυθακι...δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκε με δυσκολια το εφαγε...πως ειστε ολες;;;τα μωρακια σας;;;

Γεια σου καλή μου. διάβασα πως έχεις γενέθλια...Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα με την οικογένειά σου.
Εγω απο χθες της δινω μοσχαρι και δε βλεπω να ενθουσιαζεται. ενω τα λαχανικα τα ετρωγε με λεχταρα, τωρα μου κανει νερα. Μαλλον γιατι ειναι λιγο πιο στερεό από ότι ήταν τα λαχανικα σκετα

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggelini έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ 5Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ.ΤΙΣ 3 ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ,ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΦΑΓΑΜΕ ΟΛΟ. Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 20 215994 ΕΒΑΖΑ ΜΟΝΟ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΡΟΤΟ , ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΚΑΙ ΣΕΛΙΝΟ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΛΕΜΟΝΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ ΜΕ ΕΥΚΟΛΙΑ ,ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΠΗΓΑΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ;

Είδες το λεμονάκι; Θαύματα κάνει. Δίνει γεύση.
Βολτούλα εμείς δεν πήγαμε σήμερα γιατί είχε λίγο συννεφιά το πρωί. Το μεσημέρι που έβγαλε ήλιο δεν μπορούσαμε να πάμε. Το Σαββατοκύριακο όμως θα πάμε. Και τη Δευτέρα στις εξοχές για ν απετάξουμε χαρταετό

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
astero2000 έγραψε:κορίτσια έχετε facebook????

θέλεις να γίνουμε φίλες;;; Αχ τι θυμήθηκα τώρα......παλιά στο δημοτικό, βρίσκαμε από περιοδικά τύπου "κατερίνα" κορίτσια που ζητούσαν αλληλογραφία και στέλναμε γράμματα. Και περιμέναμε πόσες μέρες για ένα γράμμα, καμια φωτο για να δουμε πως είναι η φίλη μας.......και τώρα μέσα σε δευτερόλεπτα μαθαίνεις τα πάντα για τον άλλον και ξέρεις τα νέα του με ένα κλικ

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:
astero2000 έγραψε:κορίτσια έχετε facebook????

θέλεις να γίνουμε φίλες;;; Αχ τι θυμήθηκα τώρα......παλιά στο δημοτικό, βρίσκαμε από περιοδικά τύπου "κατερίνα" κορίτσια που ζητούσαν αλληλογραφία και στέλναμε γράμματα. Και περιμέναμε πόσες μέρες για ένα γράμμα, καμια φωτο για να δουμε πως είναι η φίλη μας.......και τώρα μέσα σε δευτερόλεπτα μαθαίνεις τα πάντα για τον άλλον και ξέρεις τα νέα του με ένα κλικ

απλά με το θέμα που έγινε εχθές με τις φωτογραφίες κάπως πειράχτηκα και είδα πως οι μανούλες του Ιουλίου έχουν κάνει groupακι στο facebook...

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
astero2000 έγραψε:
απλά με το θέμα που έγινε εχθές με τις φωτογραφίες κάπως πειράχτηκα και είδα πως οι μανούλες του Ιουλίου έχουν κάνει groupακι στο facebook...

Σκέφτεσαι δηλαδη να κανουμε ομαδα στο φεις; Ποια ειναι η ομάδα τους; Έψαξα λιγο και δεν τη βρηκα

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:
astero2000 έγραψε:
απλά με το θέμα που έγινε εχθές με τις φωτογραφίες κάπως πειράχτηκα και είδα πως οι μανούλες του Ιουλίου έχουν κάνει groupακι στο facebook...

Σκέφτεσαι δηλαδη να κανουμε ομαδα στο φεις; Ποια ειναι η ομάδα τους; Έψαξα λιγο και δεν τη βρηκα

δεν ξέρω... απλά διάβασα ότι θα τα λένε εκεί τώρα που το διαλύουν... και μου άρεσε σαν ιδέα. Ομάδα κλειστή που τα μέλη θα είναι "ελεγμένα" και θα μπορούμε να ανεβάζουμε ότι θέλουμε...

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
astero2000 έγραψε:
panta έγραψε:
astero2000 έγραψε:
απλά με το θέμα που έγινε εχθές με τις φωτογραφίες κάπως πειράχτηκα και είδα πως οι μανούλες του Ιουλίου έχουν κάνει groupακι στο facebook...

Σκέφτεσαι δηλαδη να κανουμε ομαδα στο φεις; Ποια ειναι η ομάδα τους; Έψαξα λιγο και δεν τη βρηκα

δεν ξέρω... απλά διάβασα ότι θα τα λένε εκεί τώρα που το διαλύουν... και μου άρεσε σαν ιδέα. Ομάδα κλειστή που τα μέλη θα είναι "ελεγμένα" και θα μπορούμε να ανεβάζουμε ότι θέλουμε...

Αν πρόκειται για κλειστή ομάδα είμαι μέσα. Να σου πω την αλήθεια ενοχλήθηκα με το χθεσινό, αλλά όχι τόσο ώστε να πω πως δε θα ξαναμπω στο φορουμ

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:
astero2000 έγραψε:
panta έγραψε:
astero2000 έγραψε:
απλά με το θέμα που έγινε εχθές με τις φωτογραφίες κάπως πειράχτηκα και είδα πως οι μανούλες του Ιουλίου έχουν κάνει groupακι στο facebook...

Σκέφτεσαι δηλαδη να κανουμε ομαδα στο φεις; Ποια ειναι η ομάδα τους; Έψαξα λιγο και δεν τη βρηκα

δεν ξέρω... απλά διάβασα ότι θα τα λένε εκεί τώρα που το διαλύουν... και μου άρεσε σαν ιδέα. Ομάδα κλειστή που τα μέλη θα είναι "ελεγμένα" και θα μπορούμε να ανεβάζουμε ότι θέλουμε...

Αν πρόκειται για κλειστή ομάδα είμαι μέσα. Να σου πω την αλήθεια ενοχλήθηκα με το χθεσινό, αλλά όχι τόσο ώστε να πω πως δε θα ξαναμπω στο φορουμ

καλά ούτε εγώ είπα ότι δεν θα ξαναμπώ. Απλά χαλάστηκα λίγο με το πόσο "ανοιχτοί" είμαστε και καμιά φορά ξεχνιόμαστε κιόλας και ανοιγόμαστε περισσότερο. Είμαι από αυτές που ξέρουν 5 πράγματα από internet αλλά παρασύρομαι και εγώ. Χαλάστηκα λίγο από την συμπεριφορά όσων υποτίθεται ξέρουν εδώ μέσα. Και για να πω την αλήθεια με στεναχωρεί να μην μπορούμε να ανεβάσουμε φωτογραφίες των μωρών μας. Τα χαίρομαι τα ζουζούνια μας. Στο facebook έχω ανεβάσει πολλές αλλά τις έχω κλειδωμένες σε όσους δεν θέλω να τις βλέπουν.

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:
spapastamou έγραψε:γεια σας κοριτσακι εμας σημερα 5η μερα που τρωμε φαγακι και σημερα μπηκε το κολοκυθακι...δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκε με δυσκολια το εφαγε...πως ειστε ολες;;;τα μωρακια σας;;;

Γεια σου καλή μου. διάβασα πως έχεις γενέθλια...Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα με την οικογένειά σου.
Εγω απο χθες της δινω μοσχαρι και δε βλεπω να ενθουσιαζεται. ενω τα λαχανικα τα ετρωγε με λεχταρα, τωρα μου κανει νερα. Μαλλον γιατι ειναι λιγο πιο στερεό από ότι ήταν τα λαχανικα σκετα


σ'ευχαριστω πολυ γλυκουλα μου...!!!ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα κοριτσια μου...!!!εμας αυριο ειναι η 2η μερα που τρωμε και κολοκυθακι,μετα σε ολα αυτα μπαινει και σελινο με κρεμμυδι αλλα μετα το βρασιμο τα πεταμε,μετα λαδακι και μετα μοσχαρακι σε 3 δοσεις μεχρι να φτασουμε τα 5ογρ.(οσο ενα σπιρτοκουτο περιπου)...εσας τρωνε κι αλλα πραγματα τα μωρακια σας κοριτσια;;;εμεις κανουμε μονο ενα γευμα φαγακι και ολα τα υπολοιπα(γυρω στα 10)θηλασμο...!!!

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
spapastamou έγραψε:

εσας τρωνε κι αλλα πραγματα τα μωρακια σας κοριτσια;;;εμεις κανουμε μονο ενα γευμα φαγακι και ολα τα υπολοιπα(γυρω στα 10)θηλασμο...!!!


Η δική σου είναι μικρούλα ακόμη από ότι βλέπω στο τικεράκι. Εμενα είναι 6 μηνών και 13 ημερών και τρώμε φρουτόκρεμα, μοσχάρι με λαχανικά και ρυζάλευρο-βανίλια. Θηλασμό πρωί και βράδυ. Ευτυχώς τη μέρα το έκοψε. Τρίβεται κάποιες φορές αλλα δε της δίνω γιατί μετά θα ζητάει συνέχεια. Αφού χορταίνει με τις κρέμες, δε χρειάζεται και στήθος.
Πάντως τη θηλάζεις συχνά ε;

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:
spapastamou έγραψε:

εσας τρωνε κι αλλα πραγματα τα μωρακια σας κοριτσια;;;εμεις κανουμε μονο ενα γευμα φαγακι και ολα τα υπολοιπα(γυρω στα 10)θηλασμο...!!!


Η δική σου είναι μικρούλα ακόμη από ότι βλέπω στο τικεράκι. Εμενα είναι 6 μηνών και 13 ημερών και τρώμε φρουτόκρεμα, μοσχάρι με λαχανικά και ρυζάλευρο-βανίλια. Θηλασμό πρωί και βράδυ. Ευτυχώς τη μέρα το έκοψε. Τρίβεται κάποιες φορές αλλα δε της δίνω γιατί μετά θα ζητάει συνέχεια. Αφού χορταίνει με τις κρέμες, δε χρειάζεται και στήθος.
Πάντως τη θηλάζεις συχνά ε;


ναι...δε μας ξεκινησε φρουτοκρεμα και ρυζαλευρο γιατι θελω να θηλασω ακομη...και μου ειπε ξεκιναμε ενα γευμα φαγακι κι ολα τα αλλα θηλασμο και βλεπουμε...φαντασου τρωμε και τη νυχτα γυρω στις 3 φορες...και το φαι που τρωει παλι θελει βυζακι μετα...αχαχαχαχαχα Very Happy

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
astero2000 έγραψε:

καλά ούτε εγώ είπα ότι δεν θα ξαναμπώ. Απλά χαλάστηκα λίγο με το πόσο "ανοιχτοί" είμαστε και καμιά φορά ξεχνιόμαστε κιόλας και ανοιγόμαστε περισσότερο. Είμαι από αυτές που ξέρουν 5 πράγματα από internet αλλά παρασύρομαι και εγώ. Χαλάστηκα λίγο από την συμπεριφορά όσων υποτίθεται ξέρουν εδώ μέσα. Και για να πω την αλήθεια με στεναχωρεί να μην μπορούμε να ανεβάσουμε φωτογραφίες των μωρών μας. Τα χαίρομαι τα ζουζούνια μας. Στο facebook έχω ανεβάσει πολλές αλλά τις έχω κλειδωμένες σε όσους δεν θέλω να τις βλέπουν.


Καλά ότι είμαστε ανοιχτοί από παντού, είμαστε. Θέλει προσοχή στο τι γραφουμε αν δε θελουμε να μαθαινουν οι παντες τα προσωπικα και οικογενειακά μας. Και μένα με τρώει ο κ...ος μου να ανεβάσω φωτο με τη μπεμπα, αλλά δε το κάνω. Όχι πως θα γίνει κάτι τραγικό, αλλά δε θέλω να βλέπει ο καθένας το μωρό μου. Άσε που μπορεί να τα δει καμια ξαδερφη κλπ και να λέει στο σοι διάφορα και να φτιαχνουν σεναρια καταστροφης χωρις να ξέρουν........τεσπα προσοχη θελει

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
spapastamou έγραψε:

ναι...δε μας ξεκινησε φρουτοκρεμα και ρυζαλευρο γιατι θελω να θηλασω ακομη...και μου ειπε ξεκιναμε ενα γευμα φαγακι κι ολα τα αλλα θηλασμο και βλεπουμε...φαντασου τρωμε και τη νυχτα γυρω στις 3 φορες...και το φαι που τρωει παλι θελει βυζακι μετα...αχαχαχαχαχα Very Happy

Α ώστε έχετε συμφωνήσει με παιδίατρο...μπραβο σου που αντεχεις με το θηλασμο. Εγω παρακαλουσα να ξεκινησουμε κρεμες. Βέβαια όταν μου εδωσε το ελευθερο να ξεκινησουμε, το καθυστερησα 3 εβδομαδες.....τι να πεις.....με είχε κουρασει, αλλά δεν ηθελα να στματησω....ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα; Τώρα με δυο γευματα τη μερα, άντε και κανένα βραδυνο αν ξυπνησει και θελει, είμαστε σουπερ.

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
panta έγραψε:
spapastamou έγραψε:

ναι...δε μας ξεκινησε φρουτοκρεμα και ρυζαλευρο γιατι θελω να θηλασω ακομη...και μου ειπε ξεκιναμε ενα γευμα φαγακι κι ολα τα αλλα θηλασμο και βλεπουμε...φαντασου τρωμε και τη νυχτα γυρω στις 3 φορες...και το φαι που τρωει παλι θελει βυζακι μετα...αχαχαχαχαχα Very Happy

Α ώστε έχετε συμφωνήσει με παιδίατρο...μπραβο σου που αντεχεις με το θηλασμο. Εγω παρακαλουσα να ξεκινησουμε κρεμες. Βέβαια όταν μου εδωσε το ελευθερο να ξεκινησουμε, το καθυστερησα 3 εβδομαδες.....τι να πεις.....με είχε κουρασει, αλλά δεν ηθελα να στματησω....ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα; Τώρα με δυο γευματα τη μερα, άντε και κανένα βραδυνο αν ξυπνησει και θελει, είμαστε σουπερ.


καλα κι εγω μη νομιζεις φρικαρω ωρες ωρες που ειμαι ακομα με τον στηθος ολη μερα εξω οπως στις αρχες αλλα θελω να τη θηλασω οσο πιο πολυ αντεξω...!!! Smile

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
spapastamou έγραψε:
panta έγραψε:
spapastamou έγραψε:

εσας τρωνε κι αλλα πραγματα τα μωρακια σας κοριτσια;;;εμεις κανουμε μονο ενα γευμα φαγακι και ολα τα υπολοιπα(γυρω στα 10)θηλασμο...!!!


Η δική σου είναι μικρούλα ακόμη από ότι βλέπω στο τικεράκι. Εμενα είναι 6 μηνών και 13 ημερών και τρώμε φρουτόκρεμα, μοσχάρι με λαχανικά και ρυζάλευρο-βανίλια. Θηλασμό πρωί και βράδυ. Ευτυχώς τη μέρα το έκοψε. Τρίβεται κάποιες φορές αλλα δε της δίνω γιατί μετά θα ζητάει συνέχεια. Αφού χορταίνει με τις κρέμες, δε χρειάζεται και στήθος.
Πάντως τη θηλάζεις συχνά ε;


ναι...δε μας ξεκινησε φρουτοκρεμα και ρυζαλευρο γιατι θελω να θηλασω ακομη...και μου ειπε ξεκιναμε ενα γευμα φαγακι κι ολα τα αλλα θηλασμο και βλεπουμε...φαντασου τρωμε και τη νυχτα γυρω στις 3 φορες...και το φαι που τρωει παλι θελει βυζακι μετα...αχαχαχαχαχα Very Happy


kai ego spasamoy ta idia pernao kai einai o dikos moy poio megalos apo sena se ilikia ta bradia ksipnaei mexri kai 5 fores exo xasei tin mpala pleon emeis trome froytokrema to proi to opoio meta gia na koimithei theli stithos kai to apogeymarizaleyro kai to opoio meta apo kammia ora thelei stithos kai emeis kanoyme polloys thilasmoys exo koyrastei alla den to bazo kato proton giati toy kanei kalo kai deyteron koritsia den iparxoyn lefta gia skoni gala.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις