Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
198 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 198 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini2705 έγραψε:
trelomana έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????
ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ ΣΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΜΑΣ!!!!
ΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣΑΜΕ ΛΙΓΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΦΑΓΑΜΑΕ!!!!!
ΝΕΡΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΥΣΤΗΧΩΣ,.......!!!!
ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΕΜΦΙΑΛΟΜΕΝΟ ΝΕΡΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΒΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!
ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΜΕ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΣΠΑΝΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ!!!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΝΕΡΟ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΕΤΕ???
ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΠΙΝΟΥΜΕ ΕΜΦΙΑΛΩΜΕΝΟ ΟΧΙ ΒΡΥΣΗΣ!
Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΒΡΑΖΩ,ΕΝΩ Η ΠΑΙΔΟΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΜΦΙΑΛΩΜΕΝΟ!!!!
ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ!!!!!
Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 30 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 30 417472 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 30 417472


trelomama ego toy dino me to pothraki kai pinei mia xara gia dokimase to


ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΠΕΥΔΕΥΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ.....
ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΡΑΚΗΣ....ΠΙΝΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΩΡΑ ΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΝΕΙ ΜΟΥΣΟΥΔΑΚΙΑ!!!!
ΑΣΕ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ!!!

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalispera koritsia ti moy kanete?ego eimai xaroymeni loipon e naiii efage tin xortosoypa oli kata periergo trpo toy ebala mia patata 2 karota kai ena kolokithi lemonaki mpoliko kai ligo ladi kai ta efage ola epiteloys.se 2 meres kata ta alla kkatebeno kriti tha pame stin giagias toy na otn peksei kai ayti ligo na mporeso kai ego na pao kammia bolta.esies ti kanete?

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια...
Τρελομαμα κ εμενα δεν το πολυπινει το νερακι...πινει αλλα πολυ λιγο... Κ εγω το βραζω το νερακι της εμφιαλομενο κ το δινω σε θερμοκρασια δωματιου...

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini2705 έγραψε:kalispera koritsia ti moy kanete?ego eimai xaroymeni loipon e naiii efage tin xortosoypa oli kata periergo trpo toy ebala mia patata 2 karota kai ena kolokithi lemonaki mpoliko kai ligo ladi kai ta efage ola epiteloys.se 2 meres kata ta alla kkatebeno kriti tha pame stin giagias toy na otn peksei kai ayti ligo na mporeso kai ego na pao kammia bolta.esies ti kanete?


MΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ!!!!!!!!!!!
ΕΙΔΕΣ ΒΡΕ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ ΤΑ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ!!!!
ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ ΓΙ ΑΥΤΟ!!!!!!
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΟ ΚΑΚΟΜΑΘΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ Ε????
ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
fotini2705 έγραψε:kalispera koritsia ti moy kanete?ego eimai xaroymeni loipon e naiii efage tin xortosoypa oli kata periergo trpo toy ebala mia patata 2 karota kai ena kolokithi lemonaki mpoliko kai ligo ladi kai ta efage ola epiteloys.se 2 meres kata ta alla kkatebeno kriti tha pame stin giagias toy na otn peksei kai ayti ligo na mporeso kai ego na pao kammia bolta.esies ti kanete?


MΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ!!!!!!!!!!!
ΕΙΔΕΣ ΒΡΕ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ ΤΑ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ!!!!
ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ ΓΙ ΑΥΤΟ!!!!!!
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΟ ΚΑΚΟΜΑΘΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ Ε????
ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!



eyxaristo nai nai tha ta poyme trelomamma tha meno stin mana moy stin kondilaki poy eimaste kai konta gia ligo kairo mexri na erthei kai o antras moy.filia

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini2705 έγραψε:
trelomana έγραψε:
fotini2705 έγραψε:kalispera koritsia ti moy kanete?ego eimai xaroymeni loipon e naiii efage tin xortosoypa oli kata periergo trpo toy ebala mia patata 2 karota kai ena kolokithi lemonaki mpoliko kai ligo ladi kai ta efage ola epiteloys.se 2 meres kata ta alla kkatebeno kriti tha pame stin giagias toy na otn peksei kai ayti ligo na mporeso kai ego na pao kammia bolta.esies ti kanete?



ΑΣΧΕΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ????


MΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ!!!!!!!!!!!
ΕΙΔΕΣ ΒΡΕ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ ΤΑ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ!!!!
ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ ΓΙ ΑΥΤΟ!!!!!!
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΟ ΚΑΚΟΜΑΘΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ Ε????
ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!



eyxaristo nai nai tha ta poyme trelomamma tha meno stin mana moy stin kondilaki poy eimaste kai konta gia ligo kairo mexri na erthei kai o antras moy.filia



ΑΣΧΕΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ????

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑΛΑΚΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΩ ΕΤΣΙ?ΘΑ ΤΟ ΠΙΕΙ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΤΟ ΒΡΑΖΩ ΤΟ ΝΕΡΟ!

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια!!
Ειδες Φωτεινη που ανησυχουσες; Την εφαγε το παιδακι μια χαρα! Αντε μακαρι να συνεχισετε ετσι και με το κρεατακι.
Εγω το νερακι της κρεμας το βραζω. Το νερο που πινει της το δινω ετσι σε θερμοκρασια δωματιου. Δεν υπαρχει λογος, απλα ετσι μου κολλησε οτι διαλυεται καλυτερα η κρεμα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ο παιδιατρος μου ειπε οχι βρασμενο και εμφιαλωμενο, αλλα εγω του δινω νερο απο μια πηγη που παμε και παιρνουμε.
Νομιζω μια μαμα ρωτησε για γιαουρτακι μια μερα......ο παιδιατρος ειπε να της δωσω, αλλα δεν εδωσα ακομη. Και λεω να της δωσω γιαουρτι απο αυτο που τρωμε κι εμεις και οχι τα παιδικα. Υπαρχει ενα θεμα στο forum για τα γιαουρτια και οι περισσοτερες μαμαδες ελεγαν πως δεν δινουν τα παιδικα, γιατι εχουν πολυ ζαχαρη.

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
fotini2705 έγραψε:
trelomana έγραψε:
fotini2705 έγραψε:kalispera koritsia ti moy kanete?ego eimai xaroymeni loipon e naiii efage tin xortosoypa oli kata periergo trpo toy ebala mia patata 2 karota kai ena kolokithi lemonaki mpoliko kai ligo ladi kai ta efage ola epiteloys.se 2 meres kata ta alla kkatebeno kriti tha pame stin giagias toy na otn peksei kai ayti ligo na mporeso kai ego na pao kammia bolta.esies ti kanete?



ΑΣΧΕΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ????


MΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ!!!!!!!!!!!
ΕΙΔΕΣ ΒΡΕ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ ΤΑ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ!!!!
ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ ΓΙ ΑΥΤΟ!!!!!!
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΟ ΚΑΚΟΜΑΘΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ Ε????
ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!



eyxaristo nai nai tha ta poyme trelomamma tha meno stin mana moy stin kondilaki poy eimaste kai konta gia ligo kairo mexri na erthei kai o antras moy.filia



ΑΣΧΕΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ????


οχι δεν εχω τρελομαμα μου εχουνε προτεινει εσενα ο δικος ειναι συμβεβλημενος με τον οπαδ?

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini2705 έγραψε:
trelomana έγραψε:
fotini2705 έγραψε:
trelomana έγραψε:
fotini2705 έγραψε:kalispera koritsia ti moy kanete?ego eimai xaroymeni loipon e naiii efage tin xortosoypa oli kata periergo trpo toy ebala mia patata 2 karota kai ena kolokithi lemonaki mpoliko kai ligo ladi kai ta efage ola epiteloys.se 2 meres kata ta alla kkatebeno kriti tha pame stin giagias toy na otn peksei kai ayti ligo na mporeso kai ego na pao kammia bolta.esies ti kanete?



ΑΣΧΕΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ????


MΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ!!!!!!!!!!!
ΕΙΔΕΣ ΒΡΕ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ ΤΑ ΦΑΓΑΚΙ ΤΟΥ!!!!
ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ ΓΙ ΑΥΤΟ!!!!!!
ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΟ ΚΑΚΟΜΑΘΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ Ε????
ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!!



eyxaristo nai nai tha ta poyme trelomamma tha meno stin mana moy stin kondilaki poy eimaste kai konta gia ligo kairo mexri na erthei kai o antras moy.filia



ΑΣΧΕΤΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ????


οχι δεν εχω τρελομαμα μου εχουνε προτεινει εσενα ο δικος ειναι συμβεβλημενος με τον οπαδ?


ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΟΠΑΔ!
Η ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΝΙΚΗ!
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΒΕΒΑΙΑ!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!!
Ειδες Φωτεινη που ανησυχουσες; Την εφαγε το παιδακι μια χαρα! Αντε μακαρι να συνεχισετε ετσι και με το κρεατακι.
Εγω το νερακι της κρεμας το βραζω. Το νερο που πινει της το δινω ετσι σε θερμοκρασια δωματιου. Δεν υπαρχει λογος, απλα ετσι μου κολλησε οτι διαλυεται καλυτερα η κρεμα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ο παιδιατρος μου ειπε οχι βρασμενο και εμφιαλωμενο, αλλα εγω του δινω νερο απο μια πηγη που παμε και παιρνουμε.
Νομιζω μια μαμα ρωτησε για γιαουρτακι μια μερα......ο παιδιατρος ειπε να της δωσω, αλλα δεν εδωσα ακομη. Και λεω να της δωσω γιαουρτι απο αυτο που τρωμε κι εμεις και οχι τα παιδικα. Υπαρχει ενα θεμα στο forum για τα γιαουρτια και οι περισσοτερες μαμαδες ελεγαν πως δεν δινουν τα παιδικα, γιατι εχουν πολυ ζαχαρη.



ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΝΕΡΑΚΙ ΑΠΟ ΠΗΓΗ???

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zizou έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑΛΑΚΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!ΤΡΕΛΟΜΑΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΙΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΟ ΠΟΤΗΡΑΚΙ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΩ ΕΤΣΙ?ΘΑ ΤΟ ΠΙΕΙ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΤΟ ΒΡΑΖΩ ΤΟ ΝΕΡΟ!


ΖΙΖΟΥ ΟΥΤΕ ΕΣΕΝΑ Ε???
ΑΧ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΠΙΝΟΥΝ ΝΕΡΑΚΙ!!!
ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΟ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
diladi trelomama eno den plironeis esy episkepsi kai to embolio?esy ti asfaleia exeis?

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fotini2705 έγραψε:diladi trelomama eno den plironeis esy episkepsi kai to embolio?esy ti asfaleia exeis?


ΕΧΩ ΙΚΑ!
ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!
ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ!
ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΤΟ ΙΚΑ ΚΑΛΥΒΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ!!!
ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΝΟ!
ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟ ΙΚΑ!

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
trelomana έγραψε:
fotini2705 έγραψε:diladi trelomama eno den plironeis esy episkepsi kai to embolio?esy ti asfaleia exeis?


ΕΧΩ ΙΚΑ!
ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!
ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ!
ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΤΟ ΙΚΑ ΚΑΛΥΒΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ!!!
ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΝΟ!
ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟ ΙΚΑ!


aaa oraia i alitheia einai oti moy exoyne pei kai gia alloys dio ton marabelaki kai tin vasilaki tora tha do otan katebo

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
fotini2705 έγραψε:
trelomana έγραψε:
fotini2705 έγραψε:diladi trelomama eno den plironeis esy episkepsi kai to embolio?esy ti asfaleia exeis?


ΕΧΩ ΙΚΑ!
ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!
ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ!
ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΤΟ ΙΚΑ ΚΑΛΥΒΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ!!!
ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΝΟ!
ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟ ΙΚΑ!


aaa oraia i alitheia einai oti moy exoyne pei kai gia alloys dio ton marabelaki kai tin vasilaki tora tha do otan katebo

Φωτεινούλα, έτοιμη καλή μου? Η ψυχολογία σου στα ύψη? Είδες που και ο μπεμπάκος κατάλαβε ότι έρχεται και είπε να μην σε στεναχωρήσει άλλο??
Λοιπόν εμείς έχουμε τη Βασιλάκη, καταπληκτικός άνθρωπος που τιμά τον όρκο που έχει δώσει, μαπάνω απ' όλα αγαπάει τα παιδιά!
Καλό ταξίδι καλό μου και προσεχτικά!

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pf έγραψε:
fotini2705 έγραψε:
trelomana έγραψε:
fotini2705 έγραψε:diladi trelomama eno den plironeis esy episkepsi kai to embolio?esy ti asfaleia exeis?


ΕΧΩ ΙΚΑ!
ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΙΠΟΤΑ!
ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ!
ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΤΟ ΙΚΑ ΚΑΛΥΒΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ!!!
ΠΛΗΡΩΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΝΟ!
ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΟ ΙΚΑ!


aaa oraia i alitheia einai oti moy exoyne pei kai gia alloys dio ton marabelaki kai tin vasilaki tora tha do otan katebo

Φωτεινούλα, έτοιμη καλή μου? Η ψυχολογία σου στα ύψη? Είδες που και ο μπεμπάκος κατάλαβε ότι έρχεται και είπε να μην σε στεναχωρήσει άλλο??
Λοιπόν εμείς έχουμε τη Βασιλάκη, καταπληκτικός άνθρωπος που τιμά τον όρκο που έχει δώσει, μαπάνω απ' όλα αγαπάει τα παιδιά!
Καλό ταξίδι καλό μου και προσεχτικά!


nai popitsa ayti moy eipane tha do ti tha kano eyxaristo poly kopela moy elpizo na ta poyme kai apo konta

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trelomana έγραψε:

ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΝΕΡΑΚΙ ΑΠΟ ΠΗΓΗ???

Καλημερα κοριτσια!!! Ειμαστε καλα σημερα; Εμεις μια χαρα!
Η πηγη καταληγει σε βρύση, η οποια ελεγχεται και απο εκει παιρνει νερο παρα πολυ κοσμος. Οποτε δεν υπαρχει προβλημα.

Φωτεινη με το καλο να επιστρεψεις στην Κρητη!

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
panta έγραψε:
trelomana έγραψε:

ΠΑΝΤΑ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΝΕΡΑΚΙ ΑΠΟ ΠΗΓΗ???

Καλημερα κοριτσια!!! Ειμαστε καλα σημερα; Εμεις μια χαρα!
Η πηγη καταληγει σε βρύση, η οποια ελεγχεται και απο εκει παιρνει νερο παρα πολυ κοσμος. Οποτε δεν υπαρχει προβλημα.

Φωτεινη με το καλο να επιστρεψεις στην Κρητη!


eyxaristo panta gia ligo kairo tha einai alla eyxomai na parei metathesi kai na einai pleon monima

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα μανουλες...
Τι κανετε... Εμεις πηγαμε εκκλησια το πρωι μεταλαβαμε κ γυρισαμε σπιτακι γιατι ο καιρος δεν το επετρεπε για βολτα...
Τα μωρακια σας πως τα ταιζετε?
Εγω τη κραταω αγκαλια κ τη ταιζω... Σκεφτομαι τωρα που θα παω στο νησι να της παρω 1καρεκλακι φαγητου...βεβαια δεν καθεται ακομα μονη της στο ποπο αλλα σε λιγο καιρο που θα μπορει πιστευω να με βολευει...
Εχει παρει καμια απο εσας?

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ MINUBAKI ΕΓΩ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΑΣ ΒΟΛΕΨΕ ΕΤΣΙ ΠΑΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΟΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΑΖΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΞΑΠΛΩΤΟ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:Καλησπερα μανουλες...
Τι κανετε... Εμεις πηγαμε εκκλησια το πρωι μεταλαβαμε κ γυρισαμε σπιτακι γιατι ο καιρος δεν το επετρεπε για βολτα...
Τα μωρακια σας πως τα ταιζετε?
Εγω τη κραταω αγκαλια κ τη ταιζω... Σκεφτομαι τωρα που θα παω στο νησι να της παρω 1καρεκλακι φαγητου...βεβαια δεν καθεται ακομα μονη της στο ποπο αλλα σε λιγο καιρο που θα μπορει πιστευω να με βολευει...
Εχει παρει καμια απο εσας?

MΙΝΥΒΑΚΙ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ!
ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΦΑΓΑΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ!
ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ!
ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ!
ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΦΑΜΕ!!!
ΠΑΡΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΣΕ ΣΩΣΕΙ!!!!

fotini2705


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
minubaki έγραψε:Καλησπερα μανουλες...
Τι κανετε... Εμεις πηγαμε εκκλησια το πρωι μεταλαβαμε κ γυρισαμε σπιτακι γιατι ο καιρος δεν το επετρεπε για βολτα...
Τα μωρακια σας πως τα ταιζετε?
Εγω τη κραταω αγκαλια κ τη ταιζω... Σκεφτομαι τωρα που θα παω στο νησι να της παρω 1καρεκλακι φαγητου...βεβαια δεν καθεται ακομα μονη της στο ποπο αλλα σε λιγο καιρο που θα μπορει πιστευω να με βολευει...
Εχει παρει καμια απο εσας?


kai emeis apo tin arxi troei sto kareklaki kai opos eipe i trelomama toy bazo kai ego paixnidia ekei kai pezei kai mas blepei kiolas

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
minubaki έγραψε:Καλησπερα μανουλες...
Τι κανετε... Εμεις πηγαμε εκκλησια το πρωι μεταλαβαμε κ γυρισαμε σπιτακι γιατι ο καιρος δεν το επετρεπε για βολτα...
Τα μωρακια σας πως τα ταιζετε?
Εγω τη κραταω αγκαλια κ τη ταιζω... Σκεφτομαι τωρα που θα παω στο νησι να της παρω 1καρεκλακι φαγητου...βεβαια δεν καθεται ακομα μονη της στο ποπο αλλα σε λιγο καιρο που θα μπορει πιστευω να με βολευει...
Εχει παρει καμια απο εσας?

Εγω την ταιζω στο ριλαξ και εδω και μια εβδομαδα αρχισα να τη βαζω στο καρεκλακι. Καθεται μια χαρα και εκτος φαγητου για να παιζει λιγο. Με το φαγητο ομως λιγο δυσκολευομαι αλλα οσο περναν οι μερες την ταιζω ολο και καλυτερα

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγω προς το παρον αγκαλια μου τη ταιζω...ε τωρα σε 2 βδομαδες που θα μετακομισουμε θα μου φερει κι ο αδερφος μου το καρεκλακι τους να αρχισω να τη βαζω εκει γιατι πιαστηκε η μεση μου ετσι...!!! Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις