Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fotini2705 έγραψε:
spapastamou έγραψε:
panta έγραψε:
spapastamou έγραψε:

εσας τρωνε κι αλλα πραγματα τα μωρακια σας κοριτσια;;;εμεις κανουμε μονο ενα γευμα φαγακι και ολα τα υπολοιπα(γυρω στα 10)θηλασμο...!!!


Η δική σου είναι μικρούλα ακόμη από ότι βλέπω στο τικεράκι. Εμενα είναι 6 μηνών και 13 ημερών και τρώμε φρουτόκρεμα, μοσχάρι με λαχανικά και ρυζάλευρο-βανίλια. Θηλασμό πρωί και βράδυ. Ευτυχώς τη μέρα το έκοψε. Τρίβεται κάποιες φορές αλλα δε της δίνω γιατί μετά θα ζητάει συνέχεια. Αφού χορταίνει με τις κρέμες, δε χρειάζεται και στήθος.
Πάντως τη θηλάζεις συχνά ε;


ναι...δε μας ξεκινησε φρουτοκρεμα και ρυζαλευρο γιατι θελω να θηλασω ακομη...και μου ειπε ξεκιναμε ενα γευμα φαγακι κι ολα τα αλλα θηλασμο και βλεπουμε...φαντασου τρωμε και τη νυχτα γυρω στις 3 φορες...και το φαι που τρωει παλι θελει βυζακι μετα...αχαχαχαχαχα Very Happy


kai ego spasamoy ta idia pernao kai einai o dikos moy poio megalos apo sena se ilikia ta bradia ksipnaei mexri kai 5 fores exo xasei tin mpala pleon emeis trome froytokrema to proi to opoio meta gia na koimithei theli stithos kai to apogeymarizaleyro kai to opoio meta apo kammia ora thelei stithos kai emeis kanoyme polloys thilasmoys exo koyrastei alla den to bazo kato proton giati toy kanei kalo kai deyteron koritsia den iparxoyn lefta gia skoni gala.


αυτο που το πας;;; Very Happy

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
panta έγραψε:
aggelini έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ 5Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ.ΤΙΣ 3 ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ,ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΦΑΓΑΜΕ ΟΛΟ. Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 21 215994 ΕΒΑΖΑ ΜΟΝΟ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΡΟΤΟ , ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΚΑΙ ΣΕΛΙΝΟ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΛΕΜΟΝΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ ΜΕ ΕΥΚΟΛΙΑ ,ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΠΗΓΑΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ;

Είδες το λεμονάκι; Θαύματα κάνει. Δίνει γεύση.
Βολτούλα εμείς δεν πήγαμε σήμερα γιατί είχε λίγο συννεφιά το πρωί. Το μεσημέρι που έβγαλε ήλιο δεν μπορούσαμε να πάμε. Το Σαββατοκύριακο όμως θα πάμε. Και τη Δευτέρα στις εξοχές για ν απετάξουμε χαρταετό

ΤΟ ΣΚ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΛΕΝΕ .ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΧΑΛΑΕΙ.ΑΝΤΕ ΒΟΛΤΑΡΟΥΜΕ ΛΙΓΟ...ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΕΝΤΥΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ. ΑΦΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 06:30 ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ, ΜΕΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΥΣΤΑΖΕ .ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΞΥΠΝΑΕΙ 1-2 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ 4-5-6 ΕΝΩ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ.
ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ Ε?ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ?

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
spapastamou έγραψε:
panta έγραψε:
spapastamou έγραψε:γεια σας κοριτσακι εμας σημερα 5η μερα που τρωμε φαγακι και σημερα μπηκε το κολοκυθακι...δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκε με δυσκολια το εφαγε...πως ειστε ολες;;;τα μωρακια σας;;;

Γεια σου καλή μου. διάβασα πως έχεις γενέθλια...Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα με την οικογένειά σου.
Εγω απο χθες της δινω μοσχαρι και δε βλεπω να ενθουσιαζεται. ενω τα λαχανικα τα ετρωγε με λεχταρα, τωρα μου κανει νερα. Μαλλον γιατι ειναι λιγο πιο στερεό από ότι ήταν τα λαχανικα σκετα


σ'ευχαριστω πολυ γλυκουλα μου...!!!ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα κοριτσια μου...!!!εμας αυριο ειναι η 2η μερα που τρωμε και κολοκυθακι,μετα σε ολα αυτα μπαινει και σελινο με κρεμμυδι αλλα μετα το βρασιμο τα πεταμε,μετα λαδακι και μετα μοσχαρακι σε 3 δοσεις μεχρι να φτασουμε τα 5ογρ.(οσο ενα σπιρτοκουτο περιπου)...εσας τρωνε κι αλλα πραγματα τα μωρακια σας κοριτσια;;;εμεις κανουμε μονο ενα γευμα φαγακι και ολα τα υπολοιπα(γυρω στα 10)θηλασμο...!!!


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ...ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΜΑΝΟΥΛΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΠΡΩΙ ,ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΔΥΟ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΑΠΟΘΗΛΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΤΥΨΕΙΣ . ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ .ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ... Sad

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aggelini έγραψε:
spapastamou έγραψε:
panta έγραψε:
spapastamou έγραψε:γεια σας κοριτσακι εμας σημερα 5η μερα που τρωμε φαγακι και σημερα μπηκε το κολοκυθακι...δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκε με δυσκολια το εφαγε...πως ειστε ολες;;;τα μωρακια σας;;;

Γεια σου καλή μου. διάβασα πως έχεις γενέθλια...Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα με την οικογένειά σου.
Εγω απο χθες της δινω μοσχαρι και δε βλεπω να ενθουσιαζεται. ενω τα λαχανικα τα ετρωγε με λεχταρα, τωρα μου κανει νερα. Μαλλον γιατι ειναι λιγο πιο στερεό από ότι ήταν τα λαχανικα σκετα


σ'ευχαριστω πολυ γλυκουλα μου...!!!ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα κοριτσια μου...!!!εμας αυριο ειναι η 2η μερα που τρωμε και κολοκυθακι,μετα σε ολα αυτα μπαινει και σελινο με κρεμμυδι αλλα μετα το βρασιμο τα πεταμε,μετα λαδακι και μετα μοσχαρακι σε 3 δοσεις μεχρι να φτασουμε τα 5ογρ.(οσο ενα σπιρτοκουτο περιπου)...εσας τρωνε κι αλλα πραγματα τα μωρακια σας κοριτσια;;;εμεις κανουμε μονο ενα γευμα φαγακι και ολα τα υπολοιπα(γυρω στα 10)θηλασμο...!!!


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ...ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΜΑΝΟΥΛΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΠΡΩΙ ,ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΔΥΟ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΑΠΟΘΗΛΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΤΥΨΕΙΣ . ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ .ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ... Sad


ευχαριστω πολυ...!!!οσο για τον θηλασμο ενταξει δεν ειμαι κ αξια συγχαρητηριων..απλα μια μανουλα ειμαι που κανει ο,τι καλυτερο μπορει για το μωρακι της οπως ολες μας...κι εγω ωρες ωρες κουραζομαι πολυ...κι αυτο που λες για το στηθος...πω οντως κουραστικο...μη νιωθεις τυψεις...ο σκοπος ειναι να ειμαστε και καλα οχι να θηλαζουμε και να εχουμε χαλια ψυχολογια...οταν ημουν εγκυος σκεφτομουν για τον θηλασμο κι εβαζα στοχους...το λιγοτερο 6 μηνες,το μετριο 1 χρονο και το περισσοτερο 2 χρονια...τωρα σκεφτομαι οτι αν φτασω εστω τον χρονο,θα ειμαι πολυ ικανοποιημενη...αλλα σκεψου ανθρωποι ειμαστε,οσο αντεξουμε...ετσι κι αλλιως κι ως εδω που φτασαμε τα παιδια μας εχουν ηδη παρει τα καλυτερα εφοδια για την ζωουλα τους... Very Happy

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
spapastamou έγραψε:
aggelini έγραψε:
spapastamou έγραψε:
panta έγραψε:
spapastamou έγραψε:γεια σας κοριτσακι εμας σημερα 5η μερα που τρωμε φαγακι και σημερα μπηκε το κολοκυθακι...δεν μπορω να πω οτι ξετρελαθηκε με δυσκολια το εφαγε...πως ειστε ολες;;;τα μωρακια σας;;;

Γεια σου καλή μου. διάβασα πως έχεις γενέθλια...Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα με την οικογένειά σου.
Εγω απο χθες της δινω μοσχαρι και δε βλεπω να ενθουσιαζεται. ενω τα λαχανικα τα ετρωγε με λεχταρα, τωρα μου κανει νερα. Μαλλον γιατι ειναι λιγο πιο στερεό από ότι ήταν τα λαχανικα σκετα


σ'ευχαριστω πολυ γλυκουλα μου...!!!ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα κοριτσια μου...!!!εμας αυριο ειναι η 2η μερα που τρωμε και κολοκυθακι,μετα σε ολα αυτα μπαινει και σελινο με κρεμμυδι αλλα μετα το βρασιμο τα πεταμε,μετα λαδακι και μετα μοσχαρακι σε 3 δοσεις μεχρι να φτασουμε τα 5ογρ.(οσο ενα σπιρτοκουτο περιπου)...εσας τρωνε κι αλλα πραγματα τα μωρακια σας κοριτσια;;;εμεις κανουμε μονο ενα γευμα φαγακι και ολα τα υπολοιπα(γυρω στα 10)θηλασμο...!!!


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ .ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ...ΒΛΕΠΩ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΜΑΝΟΥΛΑ.ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΠΡΩΙ ,ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΔΥΟ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΑΠΟΘΗΛΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΤΥΨΕΙΣ . ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ .ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ... Sad


ευχαριστω πολυ...!!!οσο για τον θηλασμο ενταξει δεν ειμαι κ αξια συγχαρητηριων..απλα μια μανουλα ειμαι που κανει ο,τι καλυτερο μπορει για το μωρακι της οπως ολες μας...κι εγω ωρες ωρες κουραζομαι πολυ...κι αυτο που λες για το στηθος...πω οντως κουραστικο...μη νιωθεις τυψεις...ο σκοπος ειναι να ειμαστε και καλα οχι να θηλαζουμε και να εχουμε χαλια ψυχολογια...οταν ημουν εγκυος σκεφτομουν για τον θηλασμο κι εβαζα στοχους...το λιγοτερο 6 μηνες,το μετριο 1 χρονο και το περισσοτερο 2 χρονια...τωρα σκεφτομαι οτι αν φτασω εστω τον χρονο,θα ειμαι πολυ ικανοποιημενη...αλλα σκεψου ανθρωποι ειμαστε,οσο αντεξουμε...ετσι κι αλλιως κι ως εδω που φτασαμε τα παιδια μας εχουν ηδη παρει τα καλυτερα εφοδια για την ζωουλα τους... Very Happy

ΕΓΩ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΘΗΛΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ,ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΑΣ ΦΤΑΣΩ 40 ΜΕΡΕΣ.ΜΕΤΑ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟΧΟ 3ΜΗΝΟ,4ΜΗΝΟ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΩΝΤΑΣ.ΔΕ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ,ΔΙΝΩ ΛΙΓΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΠΛΕΟΝ.ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΤΡΩΕΙ ΜΕ ΕΥΚΟΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕΝ ΘΑ
ΤΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΕΙ.

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντως κι εμενα η μικρη μου που ειχε να πιει ξενο απο τα μαιευτηριο,ηπιε 70 μλ το σαββατο...ειμασταν καλεσμενοι σ'ενα παρτυ μασκε και προσπαθησα να βγαλω γαλα με το θηλαστρο να της αφησω αλλα δεν μπορουσα με τιποτα...κι ελεγα δε θα το πιει...την ταισα και φυγαμε κι οταν ξυπνησε της εφτιαξε η μαμα μου ξενο και το ηπιε...ευκολο μωρο...τουλαχιστον ξερω οτι σε μια αναγκη θα το πιει αφου ειχε 5,5μηνες να το πιει και ηπιε εστω αυτο που ηπιε... Smile

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
spapastamou έγραψε:παντως κι εμενα η μικρη μου που ειχε να πιει ξενο απο τα μαιευτηριο,ηπιε 70 μλ το σαββατο...ειμασταν καλεσμενοι σ'ενα παρτυ μασκε και προσπαθησα να βγαλω γαλα με το θηλαστρο να της αφησω αλλα δεν μπορουσα με τιποτα...κι ελεγα δε θα το πιει...την ταισα και φυγαμε κι οταν ξυπνησε της εφτιαξε η μαμα μου ξενο και το ηπιε...ευκολο μωρο...τουλαχιστον ξερω οτι σε μια αναγκη θα το πιει αφου ειχε 5,5μηνες να το πιει και ηπιε εστω αυτο που ηπιε... Smile

ΠΑΝΤΑ ΒΟΛΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ... Sleep

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aggelini έγραψε:
spapastamou έγραψε:παντως κι εμενα η μικρη μου που ειχε να πιει ξενο απο τα μαιευτηριο,ηπιε 70 μλ το σαββατο...ειμασταν καλεσμενοι σ'ενα παρτυ μασκε και προσπαθησα να βγαλω γαλα με το θηλαστρο να της αφησω αλλα δεν μπορουσα με τιποτα...κι ελεγα δε θα το πιει...την ταισα και φυγαμε κι οταν ξυπνησε της εφτιαξε η μαμα μου ξενο και το ηπιε...ευκολο μωρο...τουλαχιστον ξερω οτι σε μια αναγκη θα το πιει αφου ειχε 5,5μηνες να το πιει και ηπιε εστω αυτο που ηπιε... Smile

ΠΑΝΤΑ ΒΟΛΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ... Sleep


επισης κοπελα μου...!!! Smile

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σήμερα γινόμαστε 6 μηνών!!!!!
Ποπό... σαν χθες μου φαίνεται η πρώτη φορά που αντίκρισα την φατσούλα της!!!!

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
astero2000 έγραψε:Σήμερα γινόμαστε 6 μηνών!!!!!
Ποπό... σαν χθες μου φαίνεται η πρώτη φορά που αντίκρισα την φατσούλα της!!!!

ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΟΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ. Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 21 654316

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
astero2000 έγραψε:Σήμερα γινόμαστε 6 μηνών!!!!!
Ποπό... σαν χθες μου φαίνεται η πρώτη φορά που αντίκρισα την φατσούλα της!!!!



ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!
ΕΙΔΕΣ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΣΟΣ ΧΡΟΝΟΣ!!!!!!

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΣΤΕΡΟ ΠΑΕΙ Ο ΜΙΣΟΣ ΧΡΟΝΟΣΣΣΣΣ..ΑΝΤΕ ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΖΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 21 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 21 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 21 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 21 875502 Μανούλες Αυγούστου...2011 Νο3!!! - Σελίδα 21 875502

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
astero χρονια πολλα και ευτυχισμενα!!! Να ειναι γερο το παιδακι σου! Εμεις έχουμε 2 εβδομαδες που μισοχρονισαμε...

beba160a

beba160a
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια..διαβασα 3-4 σελιδες μετα νεα σας. δεν μπηκα καθολου τις τελευταιες μερες γιατι ηταν τραγικες ολη μερα και ολη νυχτα γκρινια....για να πω την αληθεια μασησα αρκετα,μου εφταιγαν ολα..ο θηλασμος, ο αντρας μου, το σπιτι που μετακομοισαμε προσφατα....ειχα και περιοδο και ημουν κινητη μοναδα εκνευρισμου!
trelomana μου περαστικα στο μικρουλι σου. καπου ειδα για την κρεμα sinlac οτι σου νερουλιαζει δυστυχως ολες αυτες οι υποαλλεργικες ετσι γινονται.
οσο για το πορτοκαλι και της δικια μου της ξινιζε και βαζω μεσα ρυζαλευρο 2 κουταλιες και φτιαχνει αρκετα η γευση.
κοριτσια αυτο με τις φωτο των παιδιων για να πω την αληθεια ημουν σχεδον σιγουρη οτι φαινονται και ακομα και αν δεν φαινονται απο απλους χρηστες του νετ σιγουρα αν καποιος κακοβουλος ανθρωπος θελει να τις υποκλεψει θα τα καταφερει.ο αντρας μου μου ελεγε απο καιρο να βγαλω της φωτο αλλα γυφτοκαμαρωνω την κουκλιτσα μου και δεν το εχω κανει. αυτο με το φεις και την κλειστη ομαδα ειναι καλο.
τα δικα μας νεα ....πηγαμε χθες για εμβολιο στο ικα (μας ακουσε ολο το κτιριο)ειμαστε 7200 και 65 ποντους .μας μαθανε κι εκει...ολο το προσωπικο ελεγε οτι ειμαστε περιπτωση "προσωπικοτητας"και επι ευκαριας ειδαν και τα μαγουλα της μπεμπας. ηταν αυτο που φανταζομουν "ατοπικη δερματιτιδα" απο μια μικρη ερευνα που εκανα ολοενα και περισσοτερα μωρα την παρουσιαζουν λογω περιβαντολογικων συνθηκων.
ειναι κατι ακινδυνο βεβαια αλλα χρειαζεται προσοχη και φροντιδα με ειδικα προιοντα.
το παρουσιαζουν παιδακια που ενας απο τους 2 η και οι 2 γονεις εχουν αλλεργικο υποβαθρο πχ αλλεργικο ασμα,ρινιτιδα,δερματιτιδες κλπ. ο αντρας μου εχει απ ολα γι αυτο εχουμε και το θεμα με τα γαλακτοκομικα.
μας εδωσε μια κρεμα της frezyderm θαυματουργη εχουμε ηδη αποτελεσμα.
trelomana εχε το νου σου κι εσυ γιατι ειναι πιθανο να την παρουσιασει μεχρι να χρονισει και επισης πρεπει να ειμαστε πολυ προσεχτικες γιατι αυτα που εχουν τωρα τα μωρακια μας ισως ειναι προπομποι για μελλοντικες αλλεργικες καταστασεις.
τελικα βρε κοριτσια αυτο με τπους παιδιατρους που ο καθενας λεει τα δικα του δεν παιζεται!! η κολλητη μου που το μωρακι της ειναι 28 μερες μικροτερο απο το δικο μου και μπαινει τωρα στις στερεεες τροφες την ξεκιναει με κοτοπουλο. τελικα μου φαινεται οτι αν δεν υπαρχει καποιος ιδιαιτερος λογος οπως η αλλεργια τα μωρο μπορουν να ξεκινησουν με οτι κρεας να ναι.

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΑΜΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ.ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΦΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΕΙ ΟΥΡΑ ΤΟ ΔΕΞΙ ΝΕΦΡΟ.ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΡΑΓΙΚΟ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΑΝΥΣΗΧΗΣΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΟΥΝ ΞΕΡΟΥΝ!ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΤΟΥΣ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! Very Happy ΤΟΝ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΚΡΥΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΠΑΛΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΙΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΟΛΑ ΚΡΥΩΜΕΝΑ!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΜΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΟΚ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;
ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..... ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΣ!!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΗ ΟΥΡΩΝ ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΟΥΡΟΛΥΜΟΞΗ!
ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!
ΖΙΖΟΥ ΜΟΥ,ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΣΕ ΑΝΧΩΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ΟΙ Μ......Σ,
ΕΧΟΥΝ ΧΑΛΑΣΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΔΥΝΑΤΟ!!!!!!!!
ΒΕΒΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΗΜΟΥΝΑ ΟΠΩΣ ΕΣΥ......
ΟΛΑ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΣΑΝ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ!!!!!!!!!
ΕΛΠΙΖΩ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΑΛΕΡΓΙΕΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ!!!!
ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΕ 100 ΜΛ ΝΕΡΑΚΙ,ΜΙΑ ΜΕΖΟΥΡΑ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΠΛΗΡΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΕΙΣ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΣΒΗΣΕΙ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ,,,ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ!!!
ΤΟ ΘΕΩΡΡΩ ΡΟΥΦΙΟΝΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!
ΣΟΡΡΥ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ!!!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????
ΚΑΝΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΦΕΙΣ????

panta

panta
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια; Τι έγινε; Πού πήγατε όλες; Πως περάσατε το τριήμερο; Εμεις πήγαμε για καφεδάκι την Κυριακή το πρωί μετα από πάααααρα πολυ καιρό. Ωραία ήταν. Είχε λιακάδα, κόσμο, η μικρή καθόταν ήσυχη και κοιτουσε γυρω γυρω. Τη Δευτέρα λόγω βροχής δεν πετάξαμε χαρταετό και απλά πήγαμε στην πεθερά μου για φαγητό.
Κατά τα άλλα η μκρή προχθες ξυπνησε στις 6 το πρωι και λεγε ταργουδια για 1,5 ώρα και χθες κοιμηθηκε σαν πουλακι, έφαγε στις 8 και κοιμαται ως τωρα.
trelomana φεις δεν καναμε. Από οτι βλεπω δεν υπηρξε πολυ ενδιαφερον.

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????
ΕΠΕΙΔΗ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΑΤΕ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΦΕΙΣ!!!!!
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!!!!
ΧΤΕΣ ΚΛΕΙΣΤΙΚΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!
ΕΙΔΕΣ ΠΩΣ ΕΞΕΡΕΥΟΝΟΥΝ ΟΤΙ ΚΙΝΗΤΑΙ ΠΛΕΟΝ!!!!
ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΣΚΟΤ ΤΗΣ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ!!!!!!
ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!!

astero2000

astero2000
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα!!! Εμείς πήγαμε βολτίτσα με το καρότσι το Σάββατο που είχε τέλεια μέρα. Το καταευχαριστηθήκαμε!!! Την Κυριακή πήγαμε στο εξοχικό στο Πήλιο για μεσημεριανό φαγητό στην ουσία. Εκεί ήταν και οι ξαδέλφες μας (2,5χρ. και 8 μηνών) και τρελάθηκε η μικρή μου. Τσίριζε από την χαρά της!!! Στην επιστροφή για πρώτη φορά δεν κοιμήθηκε στο αυτοκίνητο και γκρίνιαζε μάλλον κουράστηκε πολύ από την διαδρομή.
Εχθές ο καιρός ήταν πολύ χάλια και πήγαμε απλά στην πεθερά μου για φαγητό.
Γενικά περάσαμε πολύ καλά!!!

zizou

zizou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
astero2000 έγραψε:καλησπέρα!!! Εμείς πήγαμε βολτίτσα με το καρότσι το Σάββατο που είχε τέλεια μέρα. Το καταευχαριστηθήκαμε!!! Την Κυριακή πήγαμε στο εξοχικό στο Πήλιο για μεσημεριανό φαγητό στην ουσία. Εκεί ήταν και οι ξαδέλφες μας (2,5χρ. και 8 μηνών) και τρελάθηκε η μικρή μου. Τσίριζε από την χαρά της!!! Στην επιστροφή για πρώτη φορά δεν κοιμήθηκε στο αυτοκίνητο και γκρίνιαζε μάλλον κουράστηκε πολύ από την διαδρομή.
Εχθές ο καιρός ήταν πολύ χάλια και πήγαμε απλά στην πεθερά μου για φαγητό.
Γενικά περάσαμε πολύ καλά!!!
ΑΧ!ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΜΕΙΣ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΕΠΑΘΕ ΒΡΟΓΧΙΟΛΗΤΙΔΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ Ε! ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΟΥΜΕ!!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΧΑΣΑΜΕ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ!!! sunny sunny

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
zizou έγραψε:
astero2000 έγραψε:καλησπέρα!!! Εμείς πήγαμε βολτίτσα με το καρότσι το Σάββατο που είχε τέλεια μέρα. Το καταευχαριστηθήκαμε!!! Την Κυριακή πήγαμε στο εξοχικό στο Πήλιο για μεσημεριανό φαγητό στην ουσία. Εκεί ήταν και οι ξαδέλφες μας (2,5χρ. και 8 μηνών) και τρελάθηκε η μικρή μου. Τσίριζε από την χαρά της!!! Στην επιστροφή για πρώτη φορά δεν κοιμήθηκε στο αυτοκίνητο και γκρίνιαζε μάλλον κουράστηκε πολύ από την διαδρομή.
Εχθές ο καιρός ήταν πολύ χάλια και πήγαμε απλά στην πεθερά μου για φαγητό.
Γενικά περάσαμε πολύ καλά!!!
ΑΧ!ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΜΕΙΣ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΕΠΑΘΕ ΒΡΟΓΧΙΟΛΗΤΙΔΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ Ε! ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΟΥΜΕ!!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΧΑΣΑΜΕ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ!!! sunny sunny

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΖΙΖΟΥ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΝΟΙΞΗ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ. Very Happy


aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ .ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΥΝΙΑ ΜΑΖΙ ,ΒΛΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ.ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ.ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ.ΟΥΤΕ ΕΝΟΧΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗ ΔΥΝΑΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ.ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΤΡΙΓΥΡΩ.ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΗΠΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ.ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΜΟΣΧΑΡΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ.Ο ΚΑΛΟΣ Ο ΜΥΛΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΕΘΕΙ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aggelini έγραψε:
zizou έγραψε:
astero2000 έγραψε:καλησπέρα!!! Εμείς πήγαμε βολτίτσα με το καρότσι το Σάββατο που είχε τέλεια μέρα. Το καταευχαριστηθήκαμε!!! Την Κυριακή πήγαμε στο εξοχικό στο Πήλιο για μεσημεριανό φαγητό στην ουσία. Εκεί ήταν και οι ξαδέλφες μας (2,5χρ. και 8 μηνών) και τρελάθηκε η μικρή μου. Τσίριζε από την χαρά της!!! Στην επιστροφή για πρώτη φορά δεν κοιμήθηκε στο αυτοκίνητο και γκρίνιαζε μάλλον κουράστηκε πολύ από την διαδρομή.
Εχθές ο καιρός ήταν πολύ χάλια και πήγαμε απλά στην πεθερά μου για φαγητό.
Γενικά περάσαμε πολύ καλά!!!
ΑΧ!ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΜΕΙΣ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΕΠΑΘΕ ΒΡΟΓΧΙΟΛΗΤΙΔΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΧΑΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ Ε! ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΟΥΜΕ!!!ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΧΑΣΑΜΕ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ!!! sunny sunny

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΖΙΖΟΥ!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΝΟΙΞΗ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ. Very Happy





ZIZOU MOUΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ!!!!!
ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!!!!

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ????
ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ,ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΥΞΕΣ......
ΞΥΠΝΑΜΕ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ 4 ΗΩΡΑ ΠΙΑ,ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΣΥΝΗΘΕΙΑ!!!!
ΑΑΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΙΠΑ ΜΑ ΚΑΙ ΜΠΑ!!!!!
ΤΥΧΑΙΟ???
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΩΝΑΖΕΙ!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις