Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
119 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 119 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Vivian έγραψε:Κατεριναααααα ενα πραγμα μονο θα με ξενυσταξει και θα μου φτιαξει την διαθεση!!!

ΣΟΥΦΛΕ




οποτε θες φτιαχνω και σου το φερνω!!!!!!!!! I love you

Βασικα να σε δω θελω!!! Μου ελειψες μωρεεε!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
litsakos έγραψε:

Επισης να γινουμε αγροτες?Να μην γινουμε? Το σκεφτεται ο αντρας μου πολυ, βρηκε καποιον φιλο του πεθερου που εχει μια εκταση κοντα στην Αθηνα και τα παει καλα (με ζωα,καλλιεργειες) και αυτος θελει καποιον συνεργατη. Ειναι μονος του και δυσκολευεται ,ειναι και αναλφαβητος (του βγαζω το καπελο παντως πως εχει πετυχει στην δουλεια του). Ο δικος μου δεν εχει καμια σχεση με αγροτικη ζωη, του αρεσει η ιδεα να κανει φαρμα,να βαλει καλλιεργειες αλλα η ιδεα απεχει απο την πραξη. Εγω παλι προερχομαι απο αγροτικη οικογενεια (ηταν οι παππουδες μου) και εχω δει και τα ζορια αλλα και τα καλα.Τι θα τον κανω αυτον? Rolling Eyes


Κι εμείς το σκεφτόμαστε αυτό Λίτσα. Έχουμε σκεφτεί κάποιες καλλιέργειες που έχουν μέλλον αλλά θέλουν μεγάλο κεφάλαιο για να ξεκινήσεις και τα πρώτα 2 τουλάχιστον χρόνια δεν έχεις κέρδος. Μετά βέβαια αν πάει καλά και αν ξέρεις να τη φροντίσεις έχει αρκετά καλά λεφτά.

Εγώ θα έλεγα να το τολμήσετε αν έχετε τη δυνατότητα.

Ο στρατος σαυτη την ιστορια φταιει πολυ..Γτ περυσι που καταφεραμε οικογενειακως κ τον πεισαμε να παει να τελειωνει κ πηγε παρουσιαστηκε..Του εδωσαν αναβολη γτ λογω κρισης δν μπορουσαν να χχουν τοσους φανταρους!!!!!!!Κι πηγε κ μετα απο 1 βδομαδα γυρισε!!!!!!!
Κι μετα του καρφωθηκε να μν ξαναπαει!!!
Εμ τα θελει κι ο κωλος τους!


Του δώσανε αναβολή ενώ δεν την είχε ζητήσει; Πώς έγινε αυτό; [/quote]

Ελενα πρεπει να βρεθουμε απο κοντα!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Λιτσούκο!
Δόξα τω Θεώ, όλα καλά! Τεχνικά τα προβλήματα.
Για τον καιρό που λέγαμε πάντως, από εδώ που είμαι βλέπω τα βουνά και έρχεται από Βουλγαρία ένα χαμηλό σύννεφο... άλλο πράγμα!
Ελπίζω να χιονίσει κι άλλο!
Μ' αρέέέέέσει το χιόόόόνι!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να χιονιζε και εδω ρε γμτ! Αλλα ...που? Να παθαιναν πανικο και τα καναλια "ριχνει χιονι στην Βασ.Σοφιας, στο ελεος του χιονια η Αθηνα!Εκλεισαν τα σχολεια!" ...και ολα αυτα για 2 εκατοστα χιονι Cool

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
black beauty έγραψε:ε αμα δεν εχει αλλη ασχολια γιατι οχι,ισα ισα θα εχετε και δικα σας τροφιμα,και ειδικα για τα παιδια σας οτι πρεπει!

Εχει ασχολια,δουλευει ασταματητα ο ερμος,και καλα παει στην δουλεια του αλλα δεν αντεχει αλλο την δουλεια του γραφειου. Δεν εχει σταματησει,τελειωσε σπουδες,πηγε στρατο,κατευθειαν δουλεια μετα....αλλα θελει να αλλαξει ζωη. Σκεφτομαι το ρισκο...γιατι θα πρεπει να αφησει την δουλεια του για να ασχοληθει σοβαρα που σημαινει οτι θα ζουμε απο τα ετοιμα για αρκετο διαστημα.
λιτσα μου στην εποχη που ζουμε αν εχεις δουλεια δεν την αφηνεις.και αν κατι δεν παει καλα?το να το κανει παραλληλα?αν και ειπες δουλευει πολλες ωρες.ειναι δυσκολη αποφαση.θελει πολυ σκεψη και μακαρι να περετε την καλυτερη για σας αποφαση.

mamavivo έγραψε:καλημερα κοριτσακια..

ευχομαι στις εγκυουλες ολα να πανε κατευχην..
ποπη τι εγινε με τον αδελφο σου τελικα?

manoula_24xr έγραψε:
mamavivo έγραψε:καλημερα κοριτσακια..

ευχομαι στις εγκυουλες ολα να πανε κατευχην..
ποπη τι εγινε με τον αδελφο σου τελικα?



Ευχαριστουμε!!!
Τι να γινει με το μπελαδακι μας,τπτ η μανα μου θα του κλεισει εισιτηριο τελος Φλεβαρη,κι του ειπε θελεις δν θελεις θαρθεις θα πας θα υπηρετησεις δν ξερω τι θα κανεις,αλλα θα πας να παρουσιαστεις κι βγαλε κι αμα θες κ τρελοχαρτο,αλλα εγω δν θα παθω καρδιακο εξαιτιας σου απο το αγχος,κι μετα κανε οτι θες πηγαινε κι στην ανταρκτικη να μεινεις,κι αυτος ψιλοφοβηθηκε γτ η μανα μου του ειπε κ καλα ταχα μου,οτι αυτη υπεγραψε ενα χαρτι οτι θα παρουσιαστει τον Μαρτιο γτ λογω οτι ειναι μακρια,δν προλαβαινει ναρθει μεχρι τελος Γεναρη,(ψεμμα το χαρτι) κι οτι αν δν παρουσιαστει θα βρει τον μπελα της γτ κ καλα μπηκε σαν εγγυητης γιαυτον,κι χεστηκε πανω του,σου λεει θα κυνηγησουνε την μανα μου κτλ...Τι αλλο να κανε η ερημη,αναγκαστηκε κι ειπε ψεμματα για να τελειωνουμε μαυτο το θεμα,αλλα να σου πω κ κατι...Ο στρατος σαυτη την ιστορια φταιει πολυ..Γτ περυσι που καταφεραμε οικογενειακως κ τον πεισαμε να παει να τελειωνει κ πηγε παρουσιαστηκε..Του εδωσαν αναβολη γτ λογω κρισης δν μπορουσαν να χχουν τοσους φανταρους!!!!!!!Κι πηγε κ μετα απο 1 βδομαδα γυρισε!!!!!!!
Κι μετα του καρφωθηκε να μν ξαναπαει!!!
Εμ τα θελει κι ο κωλος τους!
αναβολη λογω κρισης,το ακουσα και αυτο!

desT έγραψε:Γεια σας κοπελιές!
Όλες καλά;
Επανήλθε το ιντερνετ στη δουλειά μετά από 1 μήνα.
Ελπίζω να μη σας χάσω πάλι;
Από το σπίτι δεν προλαβαίνω να σας παρακολουθώ.

Τι βλέπω; Αναμονή χοριακής... Κασσιανή σου εύχομαι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακή.
Ποιος ξεκινάει δίαιτα; Και εγώ ξεκινάω.... κάθε 2η βδομάδα... χα, χα...
εμαθα χιονισε στην κομοτηνη και πιο κατω το λες κιολας.ειδα και φωτο καπου και ειχε αρκετο,αληθευει?μηπως να ερθω μια βολτα?εχω καιτην μεγαλη που ο καημος ειναι ποτε θα χιονισει να παιξει χιονοπολεμο.

litsakos έγραψε:
thequeen86 έγραψε:εγω τωρα εβαλα τον σωτο μου για νανι.εφαγε ενα πιατο γιδα σουπα..


Αντε καισ τον πατσα συντομα ευχομαι Laughing Laughing
Πολυ ωραια φωτο εβαλες Μαρια για αβαταρ!


desT έγραψε:Γεια σας κοπελιές!
Όλες καλά;
Επανήλθε το ιντερνετ στη δουλειά μετά από 1 μήνα.
Ελπίζω να μη σας χάσω πάλι;
Από το σπίτι δεν προλαβαίνω να σας παρακολουθώ.

Τι βλέπω; Αναμονή χοριακής... Κασσιανή σου εύχομαι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακή.
Ποιος ξεκινάει δίαιτα; Και εγώ ξεκινάω.... κάθε 2η βδομάδα... χα, χα...

Που σαι Δεσποινακι?Ολα καλα?



Τουρτιτσα ουτε εδω χιονιζει αν και δεν νομιζω να σε παρηγορει αυτο!
Εχω κ εγω ρουχα εξω,απο προχθες...και πολυ σιδερο με περιμενει..ωωωωωωωωω!!!!
pale
εγω σιδερωσα το πρωι ενα πλυντηριο και τωρα μαζεψα αλλο ενα.






manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="litsakos"]
elena25 έγραψε:
litsakos έγραψε:

Ο στρατος σαυτη την ιστορια φταιει πολυ..Γτ περυσι που καταφεραμε οικογενειακως κ τον πεισαμε να παει να τελειωνει κ πηγε παρουσιαστηκε..Του εδωσαν αναβολη γτ λογω κρισης δν μπορουσαν να χχουν τοσους φανταρους!!!!!!!Κι πηγε κ μετα απο 1 βδομαδα γυρισε!!!!!!!
Κι μετα του καρφωθηκε να μν ξαναπαει!!!
Εμ τα θελει κι ο κωλος τους!


Του δώσανε αναβολή ενώ δεν την είχε ζητήσει; Πώς έγινε αυτό;



Eλα ντε...Ακομα αναρωτττιομαστε....

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα που ειναι φανταρος της ξαδερφης μου το παιδι τα βγαζουν εξω το μεσημερι για να φανε γιατι δεν εχουν να τα ταισουν στο στρατο...μηπως αυτο εννοουν λογω κρισης?

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:εμενα που ειναι φανταρος της ξαδερφης μου το παιδι τα βγαζουν εξω το μεσημερι για να φανε γιατι δεν εχουν να τα ταισουν στο στρατο...μηπως αυτο εννοουν λογω κρισης?

Αλήθεια?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Δεν γίνονται αυτά ρε κορίτσια.χαχαχαχαχαχαχχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παραλληλα δεν μπορει αν ασχοληθει Τουρτιτσα, φευγει 6.30 το πρωι απο το σπιτι κ επιστρεφει 6.30-7,και 8 καποιες μερες.
Αυτο σκεφτομαστε οτι αυτην την εποχη δεν αφηνεις την δουλεια,και τοσα χρονια που εχει σε αυτη την δουλεια ισως ειναι κριμα να τα αφησει ολα,αλλα πολλα χρονια το λεει οτι αυτο θα ηθελε να κανει στην ζωη του.
Στο μεταξυ η Ελλαδα ,οι Ελληνες δλδ επιστρεφουν στην αγροτικη εργασια,στην πρωτογενη παραγωγη θεωρειται οτι υπαρχει μελλον. Τωρα με τι υποδομες,με ποια βοηθεια απο το κρατος...αγνωστο.
Δεν εχω προβλημα εγω να το κανει,ουτε να στερηθουμε με νοιαζει,αλλα με νοιαζει να εχουμε εσοδα -αν οχι αμεσα,συντομα ομως- ειναι και τα παιδια στην μεση..
Το κακο ειναι οτι εχουμε δικη μας γη ,η οικογενεια μου αλλα στην Θεσσαλια...και ποιος παει εκει τωρα?Στο χωριο μου δεν παω να ζησω!Αρνουμαι!Ειναι χωριο-χωριο,στα βουνα με τους λυκους!I can't δλδ! Laughing

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινα το προχωρησατε με το εξωτερικο? Αυτοι οι συναδελφοι του αντρα σου που εφυγαν (καλα θυμαμαι?) τι σας λενε?

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπη τι εγινε με τον αδελφο σου τελικα?[/quote]

manoula_24xr έγραψε:
mamavivo έγραψε:καλημερα κοριτσακια..

ευχομαι στις εγκυουλες ολα να πανε κατευχην..
ποπη τι εγινε με τον αδελφο σου τελικα?



Ευχαριστουμε!!!
Τι να γινει με το μπελαδακι μας,τπτ η μανα μου θα του κλεισει εισιτηριο τελος Φλεβαρη,κι του ειπε θελεις δν θελεις θαρθεις θα πας θα υπηρετησεις δν ξερω τι θα κανεις,αλλα θα πας να παρουσιαστεις κι βγαλε κι αμα θες κ τρελοχαρτο,αλλα εγω δν θα παθω καρδιακο εξαιτιας σου απο το αγχος,κι μετα κανε οτι θες πηγαινε κι στην ανταρκτικη να μεινεις,κι αυτος ψιλοφοβηθηκε γτ η μανα μου του ειπε κ καλα ταχα μου,οτι αυτη υπεγραψε ενα χαρτι οτι θα παρουσιαστει τον Μαρτιο γτ λογω οτι ειναι μακρια,δν προλαβαινει ναρθει μεχρι τελος Γεναρη,(ψεμμα το χαρτι) κι οτι αν δν παρουσιαστει θα βρει τον μπελα της γτ κ καλα μπηκε σαν εγγυητης γιαυτον,κι χεστηκε πανω του,σου λεει θα κυνηγησουνε την μανα μου κτλ...Τι αλλο να κανε η ερημη,αναγκαστηκε κι ειπε ψεμματα για να τελειωνουμε μαυτο το θεμα,αλλα να σου πω κ κατι...Ο στρατος σαυτη την ιστορια φταιει πολυ..Γτ περυσι που καταφεραμε οικογενειακως κ τον πεισαμε να παει να τελειωνει κ πηγε παρουσιαστηκε..Του εδωσαν αναβολη γτ λογω κρισης δν μπορουσαν να χχουν τοσους φανταρους!!!!!!!Κι πηγε κ μετα απο 1 βδομαδα γυρισε!!!!!!!
Κι μετα του καρφωθηκε να μν ξαναπαει!!!
Εμ τα θελει κι ο κωλος τους!


αναβολη λογω κρισης,το ακουσα και αυτο!


Nαι κι που εισαι ακομα.....





athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Κατεριναααααα ενα πραγμα μονο θα με ξενυσταξει και θα μου φτιαξει την διαθεση!!!

ΣΟΥΦΛΕ





και εγω!!!!και εγω!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:
mama katerina έγραψε:εμενα που ειναι φανταρος της ξαδερφης μου το παιδι τα βγαζουν εξω το μεσημερι για να φανε γιατι δεν εχουν να τα ταισουν στο στρατο...μηπως αυτο εννοουν λογω κρισης?

Αλήθεια?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Δεν γίνονται αυτά ρε κορίτσια.χαχαχαχαχαχαχχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Shocked πανε οι γκοτζιλες δλδ?χαχαχαχχα



ρε Αθηνα ειλικρινα θα ερθω να σε σουρω απο την κοτσιδα μεχρι το σπιτι της Κατερινας να φας αυτο το σουφλε!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Παραλληλα δεν μπορει αν ασχοληθει Τουρτιτσα, φευγει 6.30 το πρωι απο το σπιτι κ επιστρεφει 6.30-7,και 8 καποιες μερες.
Αυτο σκεφτομαστε οτι αυτην την εποχη δεν αφηνεις την δουλεια,και τοσα χρονια που εχει σε αυτη την δουλεια ισως ειναι κριμα να τα αφησει ολα,αλλα πολλα χρονια το λεει οτι αυτο θα ηθελε να κανει στην ζωη του.
Στο μεταξυ η Ελλαδα ,οι Ελληνες δλδ επιστρεφουν στην αγροτικη εργασια,στην πρωτογενη παραγωγη θεωρειται οτι υπαρχει μελλον. Τωρα με τι υποδομες,με ποια βοηθεια απο το κρατος...αγνωστο.
Δεν εχω προβλημα εγω να το κανει,ουτε να στερηθουμε με νοιαζει,αλλα με νοιαζει να εχουμε εσοδα -αν οχι αμεσα,συντομα ομως- ειναι και τα παιδια στην μεση..
Το κακο ειναι οτι εχουμε δικη μας γη ,η οικογενεια μου αλλα στην Θεσσαλια...και ποιος παει εκει τωρα?Στο χωριο μου δεν παω να ζησω!Αρνουμαι!Ειναι χωριο-χωριο,στα βουνα με τους λυκους!I can't δλδ! Laughing

που λιτσακι στην θεσσαλια?
και εγω απο εκει ειμαι και εχω χωριο ψηλαααααα στο βουνο σκληθρο λεγετε στην Λαρισα αλλα εχουμε και θαλλασιτσα...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo εσεις ειστε πολιτισμος καλε! Laughing
Το χωριο μου ειναι κοντα στα Μετεωρα,αναμεσα στην Καλαμπακα και τα Γρεβενα,ειναι το πασιγνωστο τουριστικο Φερετρο Ασπροκκλησια!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοντα στον Αγιοκαμπο ειναι το δικο σου ετσι?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:
mama katerina έγραψε:εμενα που ειναι φανταρος της ξαδερφης μου το παιδι τα βγαζουν εξω το μεσημερι για να φανε γιατι δεν εχουν να τα ταισουν στο στρατο...μηπως αυτο εννοουν λογω κρισης?

Αλήθεια?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Δεν γίνονται αυτά ρε κορίτσια.χαχαχαχαχαχαχχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


κι ομως και εμενα που μου το πε η ξαδερφη μου εμεινα Shocked


litsakos έγραψε:Κατερινα το προχωρησατε με το εξωτερικο? Αυτοι οι συναδελφοι του αντρα σου που εφυγαν (καλα θυμαμαι?) τι σας λενε?

Λιτς εχουνε παει 2 ατομα και ειναι μια χαρα απο οτι ακουμε... κοιτα εμας δεν μας εχουν κοψει ακομη τιποτα (καλα για αυξησεις δεν το συζητω) αλλα πολλα ακουγονται και αν κοψουν σκεφτομαστε σοβαρα να αρχισουμε να ψαχνουμε κατι για εξωτερικο... γενικα θα κανω οτι μπορω γιατι η χωρα παει απο το κακο στο χειροτερο..

athina24 έγραψε:
Vivian έγραψε:Κατεριναααααα ενα πραγμα μονο θα με ξενυσταξει και θα μου φτιαξει την διαθεση!!!

ΣΟΥΦΛΕ





και εγω!!!!και εγω!!!!!!


ναι ρε κοριτσια κανονιστε καπως να το φαμε το σουφλε παρεα! Smile

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Κοντα στον Αγιοκαμπο ειναι το δικο σου ετσι?

ναι απο πανω μετα τον ρακοποταμο.κοντα εισαι?
τωρα ειδα την απαντηση σου ααααααα εισαι μακριαααα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mamavivo στις Δευ Ιαν 16, 2012 6:20 am, 1 φορά

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας και χαρα σας...πριν κανα 20λεπτο κοιμηθηκε το αγορακι μου,εφαγε κ μια καλη σαβουρα και χτυπησε κοντα στο ματακι κ του εβαλα βουτυρο τον πηγα κ στο παραθυρο και σταματησε ψαχνοντας το πουλακι που του ελεγα...
Ο αντρας μου ειναι στην μανουλα του.Ισως της πει τα μαντατα ισως οχι ακομη..Να δω πως θα γυρισει μεταααα..
Αυταααα..

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Γεια σας και χαρα σας...πριν κανα 20λεπτο κοιμηθηκε το αγορακι μου,εφαγε κ μια καλη σαβουρα και χτυπησε κοντα στο ματακι κ του εβαλα βουτυρο τον πηγα κ στο παραθυρο και σταματησε ψαχνοντας το πουλακι που του ελεγα...
Ο αντρας μου ειναι στην μανουλα του.Ισως της πει τα μαντατα ισως οχι ακομη..Να δω πως θα γυρισει μεταααα..
Αυταααα..

εχασα επεισοδια?μετακομισατε μαζι?

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="tatijana"]Γεια σας και χαρα σας...πριν κανα 20λεπτο κοιμηθηκε το αγορακι μου,εφαγε κ μια καλη σαβουρα και χτυπησε κοντα στο ματακι κ του εβαλα βουτυρο τον πηγα κ στο παραθυρο και σταματησε ψαχνοντας το πουλακι που του ελεγα...


Δεν προσέχεις το παιδί και μετά το βάζεις να ψάχνει αόρατα πουλάκια.Πουλάκια είδε με το χτύπημα το πουλάκι μου.Άκαρδη μάνα. Twisted Evil

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιάνα περαστικά στον μικρό σου αλλά και ......στον μεγάλο σου!!!

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια
Λιτσακι κ εγω θα εφευγα αλλα να ειμαι κοντα στην Αθηνα ή σε καποια μεγαλη βρε παιδι μου! Δεν μπορω καθολου τον αποκλεισμο
Shocked

Να ρωτησω κατι ασχετο.........ανοιγω το mail μου κ εχω 189999972 μυνηματα απο το φορουμ (ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ......)
πως γινετε να μην λαμβανω αυτα μυνηματα γιατι νευριαζω και δεν βλεπω τα υπολοιπα που μου ερχονται;οποια ξερει ας μου πει σας παρακαλω Smile Smile

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
cassiani έγραψε:
mama katerina έγραψε:εμενα που ειναι φανταρος της ξαδερφης μου το παιδι τα βγαζουν εξω το μεσημερι για να φανε γιατι δεν εχουν να τα ταισουν στο στρατο...μηπως αυτο εννοουν λογω κρισης?

Αλήθεια?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Δεν γίνονται αυτά ρε κορίτσια.χαχαχαχαχαχαχχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


κι ομως και εμενα που μου το πε η ξαδερφη μου εμεινα Shocked


litsakos έγραψε:Κατερινα το προχωρησατε με το εξωτερικο? Αυτοι οι συναδελφοι του αντρα σου που εφυγαν (καλα θυμαμαι?) τι σας λενε?

Λιτς εχουνε παει 2 ατομα και ειναι μια χαρα απο οτι ακουμε... κοιτα εμας δεν μας εχουν κοψει ακομη τιποτα (καλα για αυξησεις δεν το συζητω) αλλα πολλα ακουγονται και αν κοψουν σκεφτομαστε σοβαρα να αρχισουμε να ψαχνουμε κατι για εξωτερικο... γενικα θα κανω οτι μπορω γιατι η χωρα παει απο το κακο στο χειροτερο..

athina24 έγραψε:
Vivian έγραψε:Κατεριναααααα ενα πραγμα μονο θα με ξενυσταξει και θα μου φτιαξει την διαθεση!!!

ΣΟΥΦΛΕ





και εγω!!!!και εγω!!!!!!


ναι ρε κοριτσια κανονιστε καπως να το φαμε το σουφλε παρεα! Smile

αντε μαζοχτειτε να φαμε σουφλε!!!!!!!!!
που θα πας Κατερινακι στα ξενα!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
litsakos έγραψε:Κοντα στον Αγιοκαμπο ειναι το δικο σου ετσι?

ναι απο πανω μετα τον ρακοποταμο.κοντα εισαι?
τωρα ειδα την απαντηση σου ααααααα εισαι μακριαααα


Ναι,δεν ειμαστε κοντα.Εχουμε παει Αγιοκαμπο,πολυ ωραιο μερος.Και στην Βελικα εχω κανει διακοπες (Σωτηριτσα δεν την ελεγαν παλια?την Βελικα).Και θα παμε φετος παλι γιατι οι νονοι του γιου μου ειναι Λαρισαιοι κ λεμε να κανουμε μαζι διακοπες,εχουν κ μικρο μωρακι οποτε θα ειναι ιδανικα για ολους!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις