Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια.μαρινακι μου χαλαρωσε λιγο αγαπη μου γτ ειναι οι ορμονες που σε κανουν κ τρελαινεσαι κ τρελαινεις κ το αμορε σου...κασσιανη μου ολα καλα θα πανε no need to worry!!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιτσα, αυτη τη διαιτα την ξερω πολυ καλα! ιωαννα, μια αποφαση ειναι! γμτ! δυσκολη βεβαια.... ενα κολπο ειναι να γεμισεις το σπιτι σου με διαιτητικα προιοντα κι οχι με σαβουρες. εγω πηγα σημερα το πρωι και πηρα γαλατα light, κριθαροκουλουρες για ελαφρυ βραδυνο, μπαρες δημητριακων, κριτσινια και τετοια. οχι οτι εχω σκοπο να λιμοκτονησω. απλα να μειωσω ποσοτητες. το μεσημερι, π.χ., θα τρωω ο,τι μεγειρευω στο πιατο του φρουτου. θα μειωσω και το βραδυνο, ελπιζζω να δω καποια διαφορα!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:καλημερα κοριτσακια..

ευχομαι στις εγκυουλες ολα να πανε κατευχην..
ποπη τι εγινε με τον αδελφο σου τελικα?



Ευχαριστουμε!!!
Τι να γινει με το μπελαδακι μας,τπτ η μανα μου θα του κλεισει εισιτηριο τελος Φλεβαρη,κι του ειπε θελεις δν θελεις θαρθεις θα πας θα υπηρετησεις δν ξερω τι θα κανεις,αλλα θα πας να παρουσιαστεις κι βγαλε κι αμα θες κ τρελοχαρτο,αλλα εγω δν θα παθω καρδιακο εξαιτιας σου απο το αγχος,κι μετα κανε οτι θες πηγαινε κι στην ανταρκτικη να μεινεις,κι αυτος ψιλοφοβηθηκε γτ η μανα μου του ειπε κ καλα ταχα μου,οτι αυτη υπεγραψε ενα χαρτι οτι θα παρουσιαστει τον Μαρτιο γτ λογω οτι ειναι μακρια,δν προλαβαινει ναρθει μεχρι τελος Γεναρη,(ψεμμα το χαρτι) κι οτι αν δν παρουσιαστει θα βρει τον μπελα της γτ κ καλα μπηκε σαν εγγυητης γιαυτον,κι χεστηκε πανω του,σου λεει θα κυνηγησουνε την μανα μου κτλ...Τι αλλο να κανε η ερημη,αναγκαστηκε κι ειπε ψεμματα για να τελειωνουμε μαυτο το θεμα,αλλα να σου πω κ κατι...Ο στρατος σαυτη την ιστορια φταιει πολυ..Γτ περυσι που καταφεραμε οικογενειακως κ τον πεισαμε να παει να τελειωνει κ πηγε παρουσιαστηκε..Του εδωσαν αναβολη γτ λογω κρισης δν μπορουσαν να χχουν τοσους φανταρους!!!!!!!Κι πηγε κ μετα απο 1 βδομαδα γυρισε!!!!!!!
Κι μετα του καρφωθηκε να μν ξαναπαει!!!
Εμ τα θελει κι ο κωλος τους!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly το ξέρω πως όλα μια ιδέα είναι. Όσο για τα διαιτιτικά προϊόντα που λες εμένα το σπίτι μου είναι γεμάτο μιας και 1 1/2 χρόνο τώρα ο άντρας μου κάνει διατροφή για γράμμωση. Αλλά εμένα μια τα ψυχολογικά μου, μια που ειμαι ολη μέρα σπίτι (άνεργη), δεν μπορώ...λυγίζω!!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:trilly το ξέρω πως όλα μια ιδέα είναι. Όσο για τα διαιτιτικά προϊόντα που λες εμένα το σπίτι μου είναι γεμάτο μιας και 1 1/2 χρόνο τώρα ο άντρας μου κάνει διατροφή για γράμμωση. Αλλά εμένα μια τα ψυχολογικά μου, μια που ειμαι ολη μέρα σπίτι (άνεργη), δεν μπορώ...λυγίζω!!!
το ξερω καλη μου μια απο τα ιδια. κι εγω ολη μερα σπιτι, ελεος ποσο να αντεξει ο ανθρωπος!!! απασχολουμαι μονο λιγες ωρες καποια απογευματα αλλα και παλι λιγο ειμαι εκτος σπιτιου. πρεπει ομως γιατι εχω αρχισει το πουρο και εχω πονους στην μεση και σιγουρα επιβαρυνονται και απο τα κιλα. περα απο το αισθητικο κομματι δλδ. εισαι απο πατρα ε? μ αρεσει πολυ η πολη σου! ερχομαι συχνα. εγω μενω στην κυπαρισσια. δεν ειμαι απο εδω, αλλα ειναι η δουλεια του αντρα μου εδω, οποτε αναγκαστηκα να ακολουθησω.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια.Μόλις γύρισα.Είχα πάει για την χοριακή.Ελπίζω το απόγευμα να μην έχουμε τίποτα περίεργα αποτελέσματα.Νυστάζω πάρα πολύ .Όλο το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ το πρώι ξύπναγα απο διάφορα.Δεν ξέρω πως θα την βγάλω την μέρα.Ευτυχώς έχω φαγητό.

μια χαρα θα ειναι η χοριακη Κασσιανη μου!

black beauty έγραψε:καλημερα κοριτσια!

Κατερινα τι ανησυχια εχει η μικρη σου?εννοεις γκρινιαζει?ποσο ειναι τωρα?

ξερω κι εγω μωρε ..? δοντια μαλλον την εχουν γονατισει...μονο το βραδυ το κανει αυτο..ειναι 8μιση μηνων

litsakos έγραψε:

Επισης να γινουμε αγροτες?Να μην γινουμε? Το σκεφτεται ο αντρας μου πολυ, βρηκε καποιον φιλο του πεθερου που εχει μια εκταση κοντα στην Αθηνα και τα παει καλα (με ζωα,καλλιεργειες) και αυτος θελει καποιον συνεργατη. Ειναι μονος του και δυσκολευεται ,ειναι και αναλφαβητος (του βγαζω το καπελο παντως πως εχει πετυχει στην δουλεια του). Ο δικος μου δεν εχει καμια σχεση με αγροτικη ζωη, του αρεσει η ιδεα να κανει φαρμα,να βαλει καλλιεργειες αλλα η ιδεα απεχει απο την πραξη. Εγω παλι προερχομαι απο αγροτικη οικογενεια (ηταν οι παππουδες μου) και εχω δει και τα ζορια αλλα και τα καλα.Τι θα τον κανω αυτον? Rolling Eyes

δεν ξερω αλλα με αυτα που ακουω πως θα γινουν παλι στη χωρα μας αρχιζω να φλερταρω με την ιδεα να φυγω στο εξωτερικο... Crying or Very sad

Vivian έγραψε:Καλημεραααα!!! Νυσταζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!! Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

Με εχει γονατισει ο θηλασμός!!!! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 5 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 5 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 5 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 5 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 5 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 5 401147

υπομονη Βιβιανακι μου! I love you

Μαρινακι μην αγχωνεσαι εχεις χρονο..σιγα σιγα να δεις που θα γινουν ολα!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly είμαι η Ιωάννα, εσύ; Δεν είαμι από Πάτρα αλλά μένω εδώ τα τελευταία 7χρόνια, ήρθα φοιτήτρια...βρήκα δουλειά έδω...παντρευτηκα πατρινό κι έτσι το σπίτι μου ειναι εδώ τώρα. Είμαι από αιτωλοακαρνανία. Αν είναι θέμα υγείας θέλει μεγαλύτερη προσπάθεια και θέληση. Εγώ μετά από μια αποτυχημένη εγκυμοσύνη λίγων εβδομάδων και λόγω φαρμάκων και λόγω άνεργίας πήρα κιλάκια και θελω να ξαναμεινω έγκυος απαλλαγμένη από αυτά!!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:trilly είμαι η Ιωάννα, εσύ; Δεν είαμι από Πάτρα αλλά μένω εδώ τα τελευταία 7χρόνια, ήρθα φοιτήτρια...βρήκα δουλειά έδω...παντρευτηκα πατρινό κι έτσι το σπίτι μου ειναι εδώ τώρα. Είμαι από αιτωλοακαρνανία. Αν είναι θέμα υγείας θέλει μεγαλύτερη προσπάθεια και θέληση. Εγώ μετά από μια αποτυχημένη εγκυμοσύνη λίγων εβδομάδων και λόγω φαρμάκων και λόγω άνεργίας πήρα κιλάκια και θελω να ξαναμεινω έγκυος απαλλαγμένη από αυτά!!!
το δικο μου ονομα ειναι βασιλικη. και ειμαι απο θεσσαλονικη. με το καλο κοριτσι μου να απαλλαγεις απο τα κιλακια σου και να μεινεις γρηγορα εγκυος!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ κοριτσάκια.Βλέπω απο το πρωί που έχω να μπω έχετε γράψει και εδώ και αλλού πολλές σελίδες δεν σας προλαβαίνω.Δεν λέει και η μικρή μου να κοιμηθεί λίγο να ηρεμήσω.Είναι στο κρεββάτι της και φωνάζει μαμμούλα έλα λο.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασιλικη χάρηκα για την γνωριμία. Ελπίζω και εσύ να αποκτήσεις ότι πραγματικά επιθυμείς....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τωρα εβαλα τον σωτο μου για νανι.εφαγε ενα πιατο γιδα σουπα..

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:βασιλικη χάρηκα για την γνωριμία. Ελπίζω και εσύ να αποκτήσεις ότι πραγματικά επιθυμείς....
κι εγω χαρηκα γλυκεια μου και σ ευχαριστω πολυ για την ευχχη!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να ρωτησω κατι? οι διαφημισεις που εμφανιζονται πανω πανω στο φορουμ σε ποια γλωσσα ειναι? οχι αυτες που ειναι στα αγγλικα, οι αλλες. πρωτη φορα την συνανταω και μου εκανε εντυπωση. ξερει καμια?

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοπελιές!
Όλες καλά;
Επανήλθε το ιντερνετ στη δουλειά μετά από 1 μήνα.
Ελπίζω να μη σας χάσω πάλι;
Από το σπίτι δεν προλαβαίνω να σας παρακολουθώ.

Τι βλέπω; Αναμονή χοριακής... Κασσιανή σου εύχομαι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακή.
Ποιος ξεκινάει δίαιτα; Και εγώ ξεκινάω.... κάθε 2η βδομάδα... χα, χα...

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι βλέπω; Αναμονή χοριακής... Κασσιανή σου εύχομαι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακή.
Ναι ναι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Το τεστάκι θετικό και περιμένω και την χοριακή σήμερα.Άντε καλώς μας ήρθες πάλι. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια με τέτοια τύχη να παίξεις τζοκερ!!!
άντε πείτε νούμερα για τζόκερ και ασμα κερδίσω θα σας θυμηθώ .....(είδατε ξεκινάω με θα ... σαν τους πολιτικούς μας )

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βάνια σου δίνω τον πρώτο αριθμό....
20

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατεριναααααα ενα πραγμα μονο θα με ξενυσταξει και θα μου φτιαξει την διαθεση!!!

ΣΟΥΦΛΕ



bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
trilly έγραψε:να ρωτησω κατι? οι διαφημισεις που εμφανιζονται πανω πανω στο φορουμ σε ποια γλωσσα ειναι? οχι αυτες που ειναι στα αγγλικα, οι αλλες. πρωτη φορα την συνανταω και μου εκανε εντυπωση. ξερει καμια?




Πάνω οριζόντια εννοείς;
Τώρα σε μένα έχει μια γρια/κοπέλα και ρωτάει αν βλέπω την νεαρή κυρία.
(εγώ τις βλέπω κ τις 2)

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία εχεις γενεθλια σήμερα;
Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 5 130627
Χρόνια σου Πολλά!!!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πως ειναι δυνατον να χιονιζει στην δουλεια του αντρα μου που ειναι στην αρχη της πολης και μεσα στην πολη τιποτα!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
και με πενρει τηλ και μου λεει βγες εξω χιονιζει και του λεω τωρα ημουν εξω μαζευα τα ρουχα,ξαναβγαινω και τιποτα.
θελω να χιονισει και εδω,θελω να δω ασπρη μερα.
παντου χιονιζει,ακομα και στα νησια.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Κατεριναααααα ενα πραγμα μονο θα με ξενυσταξει και θα μου φτιαξει την διαθεση!!!

ΣΟΥΦΛΕ




οποτε θες φτιαχνω και σου το φερνω!!!!!!!!! I love you

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τουρτίτσα, Κομοτηνή χιόνισε χθες και βγήκε μετά μία παγωνιά άστα να πάνε. Το πρωί η πόρτα του αυτοκινήτου ήταν παγωμένη.
Ο μικρός τρελλάθηκε με το χιόνι. Ήταν η πρώτη φορά που έβλεπε-έπιανε χιόνι. "Μαμά, κάνει να το πιάσω;". Χα, χα, χα!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

Επισης να γινουμε αγροτες?Να μην γινουμε? Το σκεφτεται ο αντρας μου πολυ, βρηκε καποιον φιλο του πεθερου που εχει μια εκταση κοντα στην Αθηνα και τα παει καλα (με ζωα,καλλιεργειες) και αυτος θελει καποιον συνεργατη. Ειναι μονος του και δυσκολευεται ,ειναι και αναλφαβητος (του βγαζω το καπελο παντως πως εχει πετυχει στην δουλεια του). Ο δικος μου δεν εχει καμια σχεση με αγροτικη ζωη, του αρεσει η ιδεα να κανει φαρμα,να βαλει καλλιεργειες αλλα η ιδεα απεχει απο την πραξη. Εγω παλι προερχομαι απο αγροτικη οικογενεια (ηταν οι παππουδες μου) και εχω δει και τα ζορια αλλα και τα καλα.Τι θα τον κανω αυτον? Rolling Eyes


Κι εμείς το σκεφτόμαστε αυτό Λίτσα. Έχουμε σκεφτεί κάποιες καλλιέργειες που έχουν μέλλον αλλά θέλουν μεγάλο κεφάλαιο για να ξεκινήσεις και τα πρώτα 2 τουλάχιστον χρόνια δεν έχεις κέρδος. Μετά βέβαια αν πάει καλά και αν ξέρεις να τη φροντίσεις έχει αρκετά καλά λεφτά.

Εγώ θα έλεγα να το τολμήσετε αν έχετε τη δυνατότητα.

Ο στρατος σαυτη την ιστορια φταιει πολυ..Γτ περυσι που καταφεραμε οικογενειακως κ τον πεισαμε να παει να τελειωνει κ πηγε παρουσιαστηκε..Του εδωσαν αναβολη γτ λογω κρισης δν μπορουσαν να χχουν τοσους φανταρους!!!!!!!Κι πηγε κ μετα απο 1 βδομαδα γυρισε!!!!!!!
Κι μετα του καρφωθηκε να μν ξαναπαει!!!
Εμ τα θελει κι ο κωλος τους![/quote]

Του δώσανε αναβολή ενώ δεν την είχε ζητήσει; Πώς έγινε αυτό;

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:εγω τωρα εβαλα τον σωτο μου για νανι.εφαγε ενα πιατο γιδα σουπα..


Αντε καισ τον πατσα συντομα ευχομαι Laughing Laughing
Πολυ ωραια φωτο εβαλες Μαρια για αβαταρ!


desT έγραψε:Γεια σας κοπελιές!
Όλες καλά;
Επανήλθε το ιντερνετ στη δουλειά μετά από 1 μήνα.
Ελπίζω να μη σας χάσω πάλι;
Από το σπίτι δεν προλαβαίνω να σας παρακολουθώ.

Τι βλέπω; Αναμονή χοριακής... Κασσιανή σου εύχομαι μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακή.
Ποιος ξεκινάει δίαιτα; Και εγώ ξεκινάω.... κάθε 2η βδομάδα... χα, χα...

Που σαι Δεσποινακι?Ολα καλα?



Τουρτιτσα ουτε εδω χιονιζει αν και δεν νομιζω να σε παρηγορει αυτο!
Εχω κ εγω ρουχα εξω,απο προχθες...και πολυ σιδερο με περιμενει..ωωωωωωωωω!!!!
pale






Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις