Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
114 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 114 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:ε αμα δεν εχει αλλη ασχολια γιατι οχι,ισα ισα θα εχετε και δικα σας τροφιμα,και ειδικα για τα παιδια σας οτι πρεπει!

Εχει ασχολια,δουλευει ασταματητα ο ερμος,και καλα παει στην δουλεια του αλλα δεν αντεχει αλλο την δουλεια του γραφειου. Δεν εχει σταματησει,τελειωσε σπουδες,πηγε στρατο,κατευθειαν δουλεια μετα....αλλα θελει να αλλαξει ζωη. Σκεφτομαι το ρισκο...γιατι θα πρεπει να αφησει την δουλεια του για να ασχοληθει σοβαρα που σημαινει οτι θα ζουμε απο τα ετοιμα για αρκετο διαστημα.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Καλημεραααα!!! Νυσταζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!! Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

Με εχει γονατισει ο θηλασμός!!!! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 401147

Μανα κουραγιο!Κουραγιο μανα! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 417472 Πως ειναι τα μικρα?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι η αληθεια ειναι οτι ειναι μεγαλο ρισκο!Ας μετρησετε μαζι τα κατα και τα υπερ της καθε δουλειας,την!Την σημερινη εποχη και τι δεν εχει ρισκο...η αληθεια ειναι οτι σαν αγροτης θα κουραζεται πιο πολυ,και δεν εχει γιορτες και αργιες να ξερεις!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Βιβιαν!Φανταζομαι!τι λενε τα αλλα παιδακια σου,πως υποδεχτηκανε το νεο μελος?ενταξει με τον κωνσταντινο?

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
Vivian έγραψε:Καλημεραααα!!! Νυσταζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!! Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

Με εχει γονατισει ο θηλασμός!!!! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 401147 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 401147

Μανα κουραγιο!Κουραγιο μανα! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 417472 Πως ειναι τα μικρα?

Κανω η δολια κανω!!! Καλα ειναι μου γκρεμιζουν το σπιτι απο νωρις!!!!!

Οσο για την μικρη κρεμετε απο το μεμε μου χαχαχαχα!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:ναι η αληθεια ειναι οτι ειναι μεγαλο ρισκο!Ας μετρησετε μαζι τα κατα και τα υπερ της καθε δουλειας,την!Την σημερινη εποχη και τι δεν εχει ρισκο...η αληθεια ειναι οτι σαν αγροτης θα κουραζεται πιο πολυ,και δεν εχει γιορτες και αργιες να ξερεις!!

Σωστα,θελει σκεψη Rolling Eyes


marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 215994 ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΜΟΛΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ,Κ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΣ ΘΑ ΒΑΛΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΧΕΡΑΚΗ ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΤ ΕΧΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΗ ΕΤΣΙ,ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΗ ΠΡΩΗ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ 8 ΩΡΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΦ ΓΙΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ,ΓΤ!!!!ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ Κ ΜΑΣ ΠΙΕΖΟΥΝ ΟΛΑ ΤΩΡΑ Κ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΣΗΚΩ ΣΗΚΩ ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΝ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ Κ ΝΕΥΡΙΑΣΕ Κ ΜΟΥ ΦΩΝΑΞΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΞΑΝΑΜΙΛΑΩ ΠΙΣΜΩΣΑ ΤΩΡΑ ΗΤΑΝ ΑΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΙΕΖΟΥΝ ΟΛΑ ΤΩΡΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad ΓΤ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΙΠΙ ΑΧ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ....

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα! Ο μικρος εχει βγαλει τα πιγκουινακια και παιζει και μου εχει παρει τα αυτια αυτο το "ΙΙΙιιιι-ιιιιι, Ιιιιιιι-ιιιιιιιι, ΙΙΙΙΙΙΙΙ-ΙΙΙΙΙΙ" που κανει το παιχνιδι, μιλαμε μου ερχεται αν το πεταξω στον τοιχο.. Τουλαχιστον απασχολειται λιγο...

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινακι δν εχεις κανεναν να σε βοηθησει?Εστω καποια φιλη?
Αλλιως αν εχεις οικονομικη δυνατοτητα,καπου πηρε το ματι μου ενα ποστ για κοπελα που ψαχνει σπιτι να καθαρισει κτλ..Τουλαχιστον μια φορα να σε βοηθησει.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα.τι κανετε?εγω μολις τελειωσα το σιδερο,για σημερα και τωρα θα παω να παρω το κοριτσι μου απο το σχολειο.φαγητο για σημερα εχουμε οποτε,χαλλαρα.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια.Μόλις γύρισα.Είχα πάει για την χοριακή.Ελπίζω το απόγευμα να μην έχουμε τίποτα περίεργα αποτελέσματα.Νυστάζω πάρα πολύ .Όλο το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ το πρώι ξύπναγα απο διάφορα.Δεν ξέρω πως θα την βγάλω την μέρα.Ευτυχώς έχω φαγητό.
ολα καλα θα πανε μην σκεφτεσαι βλακειες.καλα αποτελεσματα.
περιμενουμε νεα.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Μαρινακι δν εχεις κανεναν να σε βοηθησει?Εστω καποια φιλη?
Αλλιως αν εχεις οικονομικη δυνατοτητα,καπου πηρε το ματι μου ενα ποστ για κοπελα που ψαχνει σπιτι να καθαρισει κτλ..Τουλαχιστον μια φορα να σε βοηθησει.
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Η ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΣΠΑΡΤΑΑΑ Η ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΜΑΚΡΥΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΕΛΟΣ ΦΛΕΒΑΡΗ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΠΟΤΕ ΜΟΝΗ ΣΑΝ ΤΟ ΛΕΜΟΝΗ,ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΩ Κ ΕΧΕΙ Κ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΕΞΗΣΟΥ ΜΟΝΗ Κ ΑΥΤΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ,ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΑΡΥΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΗΣ ΠΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Κ ΕΡΘΕΙ ΚΑΛΟΣ...ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ,ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΑΧ ΜΕ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣ Η ΚΟΙΛΗΤΣΑ ΕΙΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΑΑΑ,ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΡΑΓΕ!!!! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 215994

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
cassiani έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια.Μόλις γύρισα.Είχα πάει για την χοριακή.Ελπίζω το απόγευμα να μην έχουμε τίποτα περίεργα αποτελέσματα.Νυστάζω πάρα πολύ .Όλο το βράδυ δεν μπορούσα να κοιμηθώ το πρώι ξύπναγα απο διάφορα.Δεν ξέρω πως θα την βγάλω την μέρα.Ευτυχώς έχω φαγητό.
ολα καλα θα πανε μην σκεφτεσαι βλακειες.καλα αποτελεσματα.
περιμενουμε νεα.
CASSI ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΔΕΙΣ Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΓΟΡΑΡΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ ,ΜΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΗ ΜΑΣ

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Μαρινακι δν εχεις κανεναν να σε βοηθησει?Εστω καποια φιλη?
Αλλιως αν εχεις οικονομικη δυνατοτητα,καπου πηρε το ματι μου ενα ποστ για κοπελα που ψαχνει σπιτι να καθαρισει κτλ..Τουλαχιστον μια φορα να σε βοηθησει.
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Η ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΣΠΑΡΤΑΑΑ Η ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΜΑΚΡΥΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΕΛΟΣ ΦΛΕΒΑΡΗ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΠΟΤΕ ΜΟΝΗ ΣΑΝ ΤΟ ΛΕΜΟΝΗ,ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΩ Κ ΕΧΕΙ Κ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΕΞΗΣΟΥ ΜΟΝΗ Κ ΑΥΤΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ,ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΑΡΥΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΗΣ ΠΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Κ ΕΡΘΕΙ ΚΑΛΟΣ...ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ,ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΑΧ ΜΕ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣ Η ΚΟΙΛΗΤΣΑ ΕΙΣΑΙ ΕΙΝΑΙ ΘΑΥΜΑΑΑΑ,ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΡΑΓΕ!!!! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 215994
\


Μακαρι ολα να σου πανε δεξια κοριτσι μου,μην ανησυχεις,εχεις χρονο ακομα

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κασσιανή περιμένουμε με ανυπομονησία νέα σου........

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια..

ευχομαι στις εγκυουλες ολα να πανε κατευχην..
ποπη τι εγινε με τον αδελφο σου τελικα?

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε ποτε φτασατε στο 20! γλωσσουδες! καλημερα κοριτσακια μου! απο κεφια πως πατε? εγω καλα. ειπα να ξεκινησω διαιτα σσημερα..... Mad για να δουμε...ελπιζω να τα καταφερω! σας φιλω!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
Εγώ θα του αλλάξω τα φώτα τώρα που έχει άδεια! Embarassed Embarassed Embarassed

βουρ!!!!!!

litsakos έγραψε:
Επισης να γινουμε αγροτες?Να μην γινουμε? Το σκεφτεται ο αντρας μου πολυ, βρηκε καποιον φιλο του πεθερου που εχει μια εκταση κοντα στην Αθηνα και τα παει καλα (με ζωα,καλλιεργειες) και αυτος θελει καποιον συνεργατη. Ειναι μονος του και δυσκολευεται ,ειναι και αναλφαβητος (του βγαζω το καπελο παντως πως εχει πετυχει στην δουλεια του). Ο δικος μου δεν εχει καμια σχεση με αγροτικη ζωη, του αρεσει η ιδεα να κανει φαρμα,να βαλει καλλιεργειες αλλα η ιδεα απεχει απο την πραξη. Εγω παλι προερχομαι απο αγροτικη οικογενεια (ηταν οι παππουδες μου) και εχω δει και τα ζορια αλλα και τα καλα.Τι θα τον κανω αυτον? Rolling Eyes

δυσκολη αποφαση....να αλλαξεις τη ζωη σου και να καταπιαστεις με κατι που δεν το εχεις ξανακανει!!!!!!παντως εαν εμενα τωρα μου ελεγε ο κουμπαρος μου να παμε να βοηθησουμε συνεταιριστικα στην αγροτικη ζωη στο χωριο...ειχα ηδη πακεταρει!!!!!

καλημερα!!!!!!!τι κανετε?

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly κι εγω θελω να ξεκινήσω δίαιτα...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω αρχισει διαιτα εδω κ ποσες μερες...αρχιζω το πρωι,σταματαω το βραδυ.Ξεχνανω οτι κανω διαιτα ρε! Laughing

cassiani μια χαρα θα ειναι τα αποτελεσματα!

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:εχω αρχισει διαιτα εδω κ ποσες μερες...αρχιζω το πρωι,σταματαω το βραδυ.Ξεχνανω οτι κανω διαιτα ρε! Laughing

cassiani μια χαρα θα ειναι τα αποτελεσματα!


χαχαχαχα!!!θα τη χρησιμοποιησω τη δικαιολογια σου!!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α εγώ δεν την ξεχνάω απλά κάνω την πάπια και τρώω τα γλυκάκια μου. Ενα απίστευτο πράγμα..τα γλυκά μου δεν παχαίνουν ομορφαίνουν!!!Τι να πω;

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
]size=18]Καλησπέρα τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy ?
Εσείς ξεκινάτε δίαιτα και εγώ κόβω το τσιγάρο Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!Αντε καλή μας επιτυχία Razz Razz Razz Razz Razz !!!

Κασσιανούλα όλα καλά θα πάνε Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 417472 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 417472 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 4 417472 !!![/size]

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα . Το πρωί πήγαμε στις παροχές στο ΙΚΑ αφού ρίξαμε έναν ωραιότατο καβγά άκρη δεν ξέρω αν βγάλαμε . επίσης κατέθεσα και τα χαρτιά για τις λογοθεραπίες και τα λεφτά θα τα πάρω σε 2 μήνες.... άντε τώρα να αφήσεις τη κοπέλα άπληρωτη 2 μήνες , τέλος και το επίδομα του ΟΑΕΔ και τώρα τι; α πήγαμε να παγώσουμε ένα δάνειο καταναλωτικό στην εμπορική επειδή αυτό τελιώνει σε 9 μήνες και μας ζητάνε για τα διαδικαστικά ταρίφα 100 ευρώ .... άντε να δούμε .
Α τι άλλο α ναι είχα κάνει κάποιες εξετάσεις δεν βγήκαν όλα τα αποτέλεσματα αλλά μου γράφει anaimia -annisocytosis-Hypochromia -poili;ocytosis ... άντε να δούμε ευτυχώς του μικρού οι εξετάσεις είναι καλές

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria καλή επιτυχία!!!!!

βανια με τέτοια τύχη να παίξεις τζοκερ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις