Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασικα για αυτο τονισα οτι ηταν 18....οντως μεχρι ενα βαθμο δικαιολογηται αλλα οταν το ακους σου ερχεται καπως φοβαμαι μηπως ειμαι εγκυοσ αλλα δεν εχω κανει ποτε ερτα,,,σαν τωρα το θυμαμαι κοκκαλο ειχαμε μεινει γιατι ηταν και η τωρινη μου κουμπαρα τοτε συμφοιτητρια μου... Shocked

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:αρτεμης,αντε αυτη πες δικαιολογηται ισως απο το νεαρο της ηλικιας της,αφου λες ηταν και παρθενα και δεν ειχε και εμπειρια!
καλε πιο νεαρο της ηλικιας?η κοπελα ειναι ειναι 25 χρονων και και λεει οτι εγινε οταν ηταν 19 δηλαδη πριν 6 χρονια.εγω που ειμαι 35 στα 18-19 μου ηξερα πως μενεις εγκυος.βαλε τωρα ποοοοσα χρονια πριν Razz .

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαζι σου ειμαι αλλα αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου τι να πω΄.και εγω ειχα παθει σοκ...

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε τι να πω...

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω γελασα με το "δεν τελειωσε πουθενα"Πεθανα εκει!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηταν ολα ενα και ενα!Δεν μπορω να πω!Αχ ευτυχως που δεν μας φορολογησαν και το γελιο!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως και εγω εκει κολλησα...μαλλον τελειωσε στο μπανιο μετα..χαχχαχα Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 31 679259

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω μεχρι εκεινη την ωρα ειπα "ρε συ μπορει απλα να καναν διακεκομενη συνουσια,αρα καλο ειναι να το ψαξει..."Μπας και...μπορει να ηταν ο Τζορτζ Κλουνεϊ,ποτε δεν ξερεις!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως αν εχετε εναν φιλο σεναριογραφο,προτεινετε του το φορουμ,μας ειμαι σιγουρη θα βρει ενδιαφεροντα σεναρια!Αλλωστε τα πιο τρελλα σεναρια βγαινουν απο την ζωη μην ξεχνιομαστε!Wink

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
litsakos έγραψε:
Αν εχεις πεθερα κοντα σε ακτινα μικροτερη των 10 μετρων κοιτα να σηκωνεσαι απο τις 5 και να κανεις δουλειες!Μη σε πει κ ακαματρα!Προσεξε..ειναι πολλες,κυκλοφορουν παντου και ειναι αμειλικτες!


Χαχαχαχαχαχαχαχα! Όχι μωρέ, η δικιά μου είναι καλούλα! Και για τις δουλειές μόνο το μαγείρεμα με αφήνει να κάνω. Λες να μεταλλαχθεί αργότερα;



Κούκι, να σου ζήσει το ζουζουνάκι!

Ναταλί να χαίρεσαι την αδερφή σου!

Αλίκη, περαστικά σας! Κρίμα μωρέ τα μπουμπουκάκια... Όλο χτυπάνε...

Οχι,αν σου φερεται σωστα ειναι ηδη μεταλλαγμενη.Το νορμαλ ειναι να μην σου φερεται σωστα! Razz

black beauty έγραψε:αχ κοριτσια δεν μπορω εχω σκασει στα γελια,με ολα αυτα που διαβαζω,μην τα ταιζεις μην τα ταιζεις,αλλα σε προκαλουν να απαντησεις!πφφφ ηθελα καπου να γραψω(αναφερομαι στα καλα εκεινα παιδια,ξερετε καλε,που αρχιζουν απο τ...)

Μπορεις να "σπασεις πλακα" με τα τρολ ,αλλα συνηθως καταληγουν τα μελη να μαλωνουν γιατι καποιες θελουν να κρατησουν μια επιφυλαξη οτι ιιισως ειναι αληθεια αυτο που γραφεται κ εκει καταληγεις να μαλωνεις με τα αλλα μελη.ΤΟ αλλο κακο ειναι οτι καποιες μπορει να στεναχωρηθουν με οτι διαβαζουν. Κ ετσι πετυχαινει τον σκοπο του το τρολ.Συνηθως ειναι ενα ατομο που φτιαχνει 2-3 λογαριασμους.Εμας εδω μας "παιδευει" ενα ατονο εδω κ πολλους μηνες. Νομιζω ξερετε για ποια λεω,προσφατα την αποκαλεσαμε τρολ σε καυτο θεμα. Το χει ξανακανει....το θλιβερο ειναι οτι ισως να σπαει πλακα παρεα με κανονικο μελος εδω,αυτο δεν μπορουμε να το ξερουμε βεβαια...υποθεσεις κανω κ εγω..

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναταλακι ξεχασα να σου ευχηθω για την αδερφη σου.να την χαιρεσαι.
και κατι ακομα

σε 20 θα ειμαι μια σταρ

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

Μπορεις να "σπασεις πλακα" με τα τρολ ,αλλα συνηθως καταληγουν τα μελη να μαλωνουν γιατι καποιες θελουν να κρατησουν μια επιφυλαξη οτι ιιισως ειναι αληθεια αυτο που γραφεται κ εκει καταληγεις να μαλωνεις με τα αλλα μελη.ΤΟ αλλο κακο ειναι οτι καποιες μπορει να στεναχωρηθουν με οτι διαβαζουν. Κ ετσι πετυχαινει τον σκοπο του το τρολ.Συνηθως ειναι ενα ατομο που φτιαχνει 2-3 λογαριασμους.Εμας εδω μας "παιδευει" ενα ατονο εδω κ πολλους μηνες. Νομιζω ξερετε για ποια λεω,προσφατα την αποκαλεσαμε τρολ σε καυτο θεμα. Το χει ξανακανει....το θλιβερο ειναι οτι ισως να σπαει πλακα παρεα με κανονικο μελος εδω,αυτο δεν μπορουμε να το ξερουμε βεβαια...υποθεσεις κανω κ εγω..

Λιτσα εχω γνωση,ειμαι αρκετο καιρο μελος,δεν εμπαινα την περιοδο που εγινε αυτο που λες αλλα το διαβασα τις τελευταιες μερες!Ενταξει οχι οτι δεν μπορει να συμβει στα αληθεια κατι που λενε!(απλα δεν ακουγονται συνηθως αυτα,γιατι ξερουν οτι θα τα ακουσουν)Απλα καποια λαθη και τους καταλαβαινουμε!Κοιτα τα καινουργια μελη που δεν γνωριζουν τι παιζεται,με ολη τους την καλη διαθεση θελουν να βοηθησουν!Και εγω αλλωστε νομιζω ειχα απαντησει σε αλλες παλιοτερα,τοτε που δεν ειχαμε διαβασει πολλες παραξενες ιστοριες!

Πανω σε αυτο που λες,ναι κατι πρεπει να παιζεται,δεν εξηγηται αλλιως!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειχε κι αλλα κρουσματα τρολ το φορουμ?αυτο το σποριδιο με εχει ζαλισει και δε μπορω να σας παρακολουθω!και δε μπορω να εχω ναυτιες σα νορμαλ εγκυος το πρωι να με προσεχουν στη δουλεια μου?οοοοοοοοοοχι το απογευμα εχω για να μη μπορω να καθομαι μια σταλια να σας διαβαζω!!!!α ρε τα καλυτερα χανω μου φαινεται!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμε!καλα εσυ αναποδα πας?Μας επισκεφτηκε μια "παλια" σας γνωριμη,που σας ειχε πει απο οτι διαβασα τα καλυτερα κοπλιμεντα και απο εκεινη την μερα ξεφυτρωνουν τρελουτσικες ιστοριες!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσακια μου καλα πειραζει που δεν καταλαβαινω τπτ....?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι Αρτεμις,σε τι αναφερεσαι?Σε αυτα που λεμε εγω,η Λιτσα και η Ευα?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:αμε!καλα εσυ αναποδα πας?Μας επισκεφτηκε μια "παλια" σας γνωριμη,που σας ειχε πει απο οτι διαβασα τα καλυτερα κοπλιμεντα και απο εκεινη την μερα ξεφυτρωνουν τρελουτσικες ιστοριες!

θα με σκασεις και δε μου φτανει η ωρα!!!!!!μετα τις 9 φλιπαρω ειμαι σα μπουφος κλεινουν τα ματια μου!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι σε αυτο...ισως επειδη ειμαι πιο καινουργια απο σας δεν πολυκαταλαβαινω γιατι μαλλον θα μιλατε για παλιεσ ιστοριεσ υποθετω

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ευάκι"]
black beauty έγραψε:αμε!καλα εσυ αναποδα πας?Μας επισκεφτηκε μια "παλια" σας γνωριμη,που σας ειχε πει απο οτι διαβασα τα καλυτερα κοπλιμεντα και απο εκεινη την μερα ξεφυτρωνουν τρελουτσικες ιστοριες!

θα με σκασεις και δε μου φτανει η ωρα!!!!!!μετα τις 9 φλιπαρω ειμαι σα μπουφος κλεινουν τα ματια μου!!![/quote......



Έχει επεξεργασθεί από τον/την black beauty στις Παρ Ιαν 20, 2012 10:46 am, 1 φορά

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Αρτεμις!Εχουνε μπει και παλιοτερα και μας εχουν κανει ανω κατω!Αφου τσακωνομασταν μεταξυ μας,γιατι καποιες απαντουσαν και καποιες περιγελουσαν τις ιστοριες αυτες και οι αλλες κοπελες παρεξηγουσαν,ασε μεγαλος θυμος,ειχε και πανσεληνο εκεινες τις μερες οποτε καταλαβαινεις!Δεν ειμασταν και προετοιμασμενες και μας πιασανε αδιαβαστες!Καποιες κοπελες απογοητευτηκαν τοσο που ειτε αποχωρησαν ειτε δεν συμμετεχουν τοσο πολυ πια!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε ρε γαμωτο....παντως η εγω ρε παιδι μου ειμαι πολυ αθωα οι αλλοι οτι να ναι...δεν θα το κανα ποτε αυτο...καταρχην δεν εχουν με τι αλλο να ασχοληθουν.?δευτερον τι καταλαβαινουν δλδ.γελαν με τετοιες μακακιες...?δεν καταλαβαινω το νοημα ολων αυτων....

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι βρε κοπελα μου,απλα οσο πιο πολλα τετοια θα βλεπεις θα εισαι και εσυ πιο καχυποπτη!Η ειναι τιποτα μικρα και σπανε πλακα τι να πω!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ δε καταλαβαινω...δε πειραζει!πιστευω το σημερινο ηρεμο απογευμα μου να σημαινει οτι υποχωρουν οι αναγουλες σιγα σιγα και να μπορω πλεον να σας παρακολουθω και να μην εχω τοσα κενα!παω να βαλω τα καμαρια μου για υπνο!

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το γαμωτο θα ειναι αν εμφανιστει πραγματικα καποια κοπελα που οντως θα εχει σοβαρο προβλημα και ολες εμεις επειδη ειμαστε πλεον προκατειλημενες τη πιασουμε απ'τα μουτρα,εκει τι γινεται?κοριτσια συγνωμη αλλα να πηγαινει το μυαλο μας και.στην αλλη οψη.πως ξερεις οτι λεει ψεματα? πως το καταλαβαινεις?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δες στα μνμ σου ευακι!

Μαρια μετα που βλεπεις τοσα πολλα αρχιζεις και υποπτευεσαι!Προδονονται απο μονοι τους γιατι αυτα που λενε αντιφασκουν!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις