Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άσε που τα ελληνικά της δεν ήταν και 'απταιστα κ δεν έβγαζα και πολύ νόημα...

Στο κάτι Ψήνεται δείχνει ραβανι!!!! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 32 606100

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:αντε ρε γαμωτο....παντως η εγω ρε παιδι μου ειμαι πολυ αθωα οι αλλοι οτι να ναι...δεν θα το κανα ποτε αυτο...καταρχην δεν εχουν με τι αλλο να ασχοληθουν.?δευτερον τι καταλαβαινουν δλδ.γελαν με τετοιες μακακιες...?δεν καταλαβαινω το νοημα ολων αυτων....

Αρρωστεια....αν ειναι πιτσιρικι πες κανει τον χαβαλε του...αλλα αν ειναι ενηλικας...αρρωστεια θα ξαναπω.

μπεμπινι 1 έγραψε:Το γαμωτο θα ειναι αν εμφανιστει πραγματικα καποια κοπελα που οντως θα εχει σοβαρο προβλημα και ολες εμεις επειδη ειμαστε πλεον προκατειλημενες τη πιασουμε απ'τα μουτρα,εκει τι γινεται?κοριτσια συγνωμη αλλα να πηγαινει το μυαλο μας και.στην αλλη οψη.πως ξερεις οτι λεει ψεματα? πως το καταλαβαινεις?

Δεν νομιζω οτι μπορεις να εισαι σιγουρη ποτε 100 %. Εμπειρικα ας πουμε μπορεις να υποψιαστεις οτι κατι δεν στεκει. Εμπειρικα λεγοντας εννοω να εισαι καιρο μελος σε ενα φορουμ ή σε περισσοτερα,να πετυχεις μερικες ιστοριες οποτε μετα καπως μαθαινεις κ τις αναγνωριζεις.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:
litsakos έγραψε:

Μπορεις να "σπασεις πλακα" με τα τρολ ,αλλα συνηθως καταληγουν τα μελη να μαλωνουν γιατι καποιες θελουν να κρατησουν μια επιφυλαξη οτι ιιισως ειναι αληθεια αυτο που γραφεται κ εκει καταληγεις να μαλωνεις με τα αλλα μελη.ΤΟ αλλο κακο ειναι οτι καποιες μπορει να στεναχωρηθουν με οτι διαβαζουν. Κ ετσι πετυχαινει τον σκοπο του το τρολ.Συνηθως ειναι ενα ατομο που φτιαχνει 2-3 λογαριασμους.Εμας εδω μας "παιδευει" ενα ατονο εδω κ πολλους μηνες. Νομιζω ξερετε για ποια λεω,προσφατα την αποκαλεσαμε τρολ σε καυτο θεμα. Το χει ξανακανει....το θλιβερο ειναι οτι ισως να σπαει πλακα παρεα με κανονικο μελος εδω,αυτο δεν μπορουμε να το ξερουμε βεβαια...υποθεσεις κανω κ εγω..

Λιτσα εχω γνωση,ειμαι αρκετο καιρο μελος,δεν εμπαινα την περιοδο που εγινε αυτο που λες αλλα το διαβασα τις τελευταιες μερες!Ενταξει οχι οτι δεν μπορει να συμβει στα αληθεια κατι που λενε!(απλα δεν ακουγονται συνηθως αυτα,γιατι ξερουν οτι θα τα ακουσουν)Απλα καποια λαθη και τους καταλαβαινουμε!Κοιτα τα καινουργια μελη που δεν γνωριζουν τι παιζεται,με ολη τους την καλη διαθεση θελουν να βοηθησουν!Και εγω αλλωστε νομιζω ειχα απαντησει σε αλλες παλιοτερα,τοτε που δεν ειχαμε διαβασει πολλες παραξενες ιστοριες!

Πανω σε αυτο που λες,ναι κατι πρεπει να παιζεται,δεν εξηγηται αλλιως!

Εκανα quote στο ποστ σου Μαρια πιο πολυ για τις καινουριες. Smile

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ!no problem,χχαχαχα φορουμιστικα σεμιναρια!

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
black beauty έγραψε:
litsakos έγραψε:

Μπορεις να "σπασεις πλακα" με τα τρολ ,αλλα συνηθως καταληγουν τα μελη να μαλωνουν γιατι καποιες θελουν να κρατησουν μια επιφυλαξη οτι ιιισως ειναι αληθεια αυτο που γραφεται κ εκει καταληγεις να μαλωνεις με τα αλλα μελη.ΤΟ αλλο κακο ειναι οτι καποιες μπορει να στεναχωρηθουν με οτι διαβαζουν. Κ ετσι πετυχαινει τον σκοπο του το τρολ.Συνηθως ειναι ενα ατομο που φτιαχνει 2-3 λογαριασμους.Εμας εδω μας "παιδευει" ενα ατονο εδω κ πολλους μηνες. Νομιζω ξερετε για ποια λεω,προσφατα την αποκαλεσαμε τρολ σε καυτο θεμα. Το χει ξανακανει....το θλιβερο ειναι οτι ισως να σπαει πλακα παρεα με κανονικο μελος εδω,αυτο δεν μπορουμε να το ξερουμε βεβαια...υποθεσεις κανω κ εγω..

Λιτσα εχω γνωση,ειμαι αρκετο καιρο μελος,δεν εμπαινα την περιοδο που εγινε αυτο που λες αλλα το διαβασα τις τελευταιες μερες!Ενταξει οχι οτι δεν μπορει να συμβει στα αληθεια κατι που λενε!(απλα δεν ακουγονται συνηθως αυτα,γιατι ξερουν οτι θα τα ακουσουν)Απλα καποια λαθη και τους καταλαβαινουμε!Κοιτα τα καινουργια μελη που δεν γνωριζουν τι παιζεται,με ολη τους την καλη διαθεση θελουν να βοηθησουν!Και εγω αλλωστε νομιζω ειχα απαντησει σε αλλες παλιοτερα,τοτε που δεν ειχαμε διαβασει πολλες παραξενες ιστοριες!

Πανω σε αυτο που λες,ναι κατι πρεπει να παιζεται,δεν εξηγηται αλλιως!
ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΥΣΕΤΕ ΠΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΤΣΙΧΛΑ.ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΥΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΕΓΩ ΜΑΛΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΗΣΤΟΥΝ.ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ....ΣΑΝ ΜΥΓΕΣ ΣΤΟ ΣΚΑΤΟ...ΤΕΣ ΠΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΗΔΙΑ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ.ΚΡΙΜΑ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ...ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΚΙΕΣ,ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ...ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΑ,ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΕΣΤ...ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΣΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ?ΝΙΩΘΕΤΕ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ?ΕΓΩ ΟΧΙ!ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΚΡΩΣ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ...ΝΤΡΟΠΗ!ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΜΟΡΦΩΣΗ ΠΟΥ ΔΙΑΤΥΜΠΑΝΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ[ΑΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ]ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ ΜΑΣ...ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ,ΟΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
black beauty έγραψε:δες στα μνμ σου ευακι!

Μαρια μετα που βλεπεις τοσα πολλα αρχιζεις και υποπτευεσαι!Προδονονται απο μονοι τους γιατι αυτα που λενε αντιφασκουν!


θα υπαρξουν και αυτες οι περιπτωσεις αλλα καμια φορα κατι η ταχυτητα,κατι οτι μπορει να γραφει κρυφα,κατι οτι μπορει να ειναι ενοχικο ατομο και ακομα και μεσα απο την ανωνυμια να κολλωνει να πει ολη την αληθεια.τι να πω?δεν επιμενω,δε ξερω.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καταπληκτικο!!!!σα να διαβαζω τα λογια μου πριν καποια μου πει "αντε γ@μησου" με το μολις 10ο της μηνυμα στο φορουμ!!!!!!!!!!!!!

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΦΟΥ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ;;
ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΕ ΚΡΑΤΑΜΕ;

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζενη νομιζω πως ειναι φανερο οτι κατι σε πληγωσε εδω μεσα,αλλα απο αυτα που διαβασα με το πως φερθηκες στα κοριτσια νομιζω πως δεν ηταν καθολου ωραιο!Οταν δεν μας αρεσει κατι απλα φευγουμε!Σιγουρα δεν τα βρισκουμε καποιες εδω μεσα μεταξυ μας αλλα οχι και ετσι!Πολυ κριμα!

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΜΠΑΧΑΛΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΛΕΧΤΩ,ΔΕ ΜΠΟΡΩ.ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΑΝ ΤΑΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΝΑ ΤΗ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια καληνυχτω!μπαινω abc να δω το καινουριο grey's anatomy!φιλια και μη συγχιζεστε!!!!!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ψυχραιμια πανω απο ολα!φιλακια!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόλις μπήκε ένα κουνούπι καλε!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο δρόμος ανοιχτός και τα σκυλιά δεμένα!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειαααα..Τι γινεται?Βραζεται και χυνεται?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Γειαααα..Τι γινεται?Βραζεται και χυνεται?


χαχαχαχχαχχαχα οπως το λες!!!!


ΕΙΡΗΝΗ ΥΜΗΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπεμπινι 1 έγραψε:ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΜΠΑΧΑΛΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΛΕΧΤΩ,ΔΕ ΜΠΟΡΩ.ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΑΝ ΤΑΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΝΑ ΤΗ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ.

Κοίτα το να κολλάνε ταμπέλες, σε φόρουμ, που οι περισσότεροι είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων, δεν είναι σωστό.Άσε και που γενικά η ταμπέλα κάθε είδους, είναι απαράδεκτη. Κάποιος μπορεί να ενοχληθεί από κάτι που γράφτηκε, να το πάρει προσωπικά και να αντιδράσει. Αυτό γίνεται πολλές φορές όταν τον έχεις και μπροστά σου τον άλλον, πόσο μάλλον όταν απλά επικοινωνείς μέσω διαδικτύου.

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giorgina έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΜΠΑΧΑΛΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΛΕΧΤΩ,ΔΕ ΜΠΟΡΩ.ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΑΝ ΤΑΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΝΑ ΤΗ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ.

Κοίτα το να κολλάνε ταμπέλες, σε φόρουμ, που οι περισσότεροι είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων, δεν είναι σωστό.Άσε και που γενικά η ταμπέλα κάθε είδους, είναι απαράδεκτη. Κάποιος μπορεί να ενοχληθεί από κάτι που γράφτηκε, να το πάρει προσωπικά και να αντιδράσει. Αυτό γίνεται πολλές φορές όταν τον έχεις και μπροστά σου τον άλλον, πόσο μάλλον όταν απλά επικοινωνείς μέσω διαδικτύου.


ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ ΕΓΩ ΜΠΗΚΑ ΑΕΡΑΤΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ,ΕΦΤΑΙΞΑ,ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ,ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑ,ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑ,ΕΧΩΣΑ,ΜΟΥ ΕΧΩΣΑΝ,ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΕΒΡΙΣΑ ΜΕ ΒΡΩΜΟΛΟΧΙΕΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ.ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΤΟ ΓΡΑΠΤΟ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΤΑΙ,ΦΤΑΙΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΠΑΝΟΡΘΩΣΩ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ'ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ.ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΜΙΑ ΒΕΝΤΕΤΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΕΜΠΛΕΚΟΥΝ[Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?]ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ.Η ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΑ.ΕΔΩ ΟΜΩΣ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgina έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΜΠΑΧΑΛΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΛΕΧΤΩ,ΔΕ ΜΠΟΡΩ.ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΑΝ ΤΑΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΝΑ ΤΗ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ.

Κοίτα το να κολλάνε ταμπέλες, σε φόρουμ, που οι περισσότεροι είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων, δεν είναι σωστό.Άσε και που γενικά η ταμπέλα κάθε είδους, είναι απαράδεκτη. Κάποιος μπορεί να ενοχληθεί από κάτι που γράφτηκε, να το πάρει προσωπικά και να αντιδράσει. Αυτό γίνεται πολλές φορές όταν τον έχεις και μπροστά σου τον άλλον, πόσο μάλλον όταν απλά επικοινωνείς μέσω διαδικτύου.

Δικιο εχετε, αλλά σε συγκεκριμένες περιπτώσεις, κάποιες "ταμπέλες" κολλήθηκαν διότι το προκάλεσε το ίδιο το άτομο. Δεν ξυπνησαν τα μέλη του φόρουμ μιαν ωραιαν πρωιαν και ειπαν "χμμμ, τι να κάνουμε σήμερα? ας κολλήσουμε μια ταμπέλα...".
Υπάρχουν συμπεριφορές και συμπεριφορές. Το να μπω εγω και με το καλημέρα σας να αρχίσω τις ειρωνίες και τις βρισιες, όσο καλη προθεση και να εχω για το φόρουμ, δεν ειναι και ο καλύτερος οιωνός. Ειτε ειμαι, ειτε δεν ειμαι τρολ, αν σου απαντήσω, χωρις προηγούμενη πρόκληση ΒΡΙΖΟΝΤΑΣ και/ή ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΕΝΗ, θα με βάλεις στη μαυρη λίστα. Και με το δίκιο σου.

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τρολοσυζητηση πιασαμε παλι;;;;Μια απορια...αντε να σας κανω παλι να γελασετε,αλλα ειλικρινης ειναι η απορια μου,ειμαι ασχετη...το τρολ ειναι υπαρκτο προσωπο που θελει να δημιουργησει μπελα ή προκειται για καποιο αυτοματο προγραμματακι,κατι σαν ιο;;;

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kastallia έγραψε:Τρολοσυζητηση πιασαμε παλι;;;;Μια απορια...αντε να σας κανω παλι να γελασετε,αλλα ειλικρινης ειναι η απορια μου,ειμαι ασχετη...το τρολ ειναι υπαρκτο προσωπο που θελει να δημιουργησει μπελα ή προκειται για καποιο αυτοματο προγραμματακι,κατι σαν ιο;;;


υπαρκτό πρόσωπο που μπαίνει μόνο για να δημιουργήσει πρόβλημα

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:
giorgina έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΜΠΑΧΑΛΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΛΕΧΤΩ,ΔΕ ΜΠΟΡΩ.ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΣΑΝ ΤΑΜΠΕΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΝΑ ΤΗ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ.

Κοίτα το να κολλάνε ταμπέλες, σε φόρουμ, που οι περισσότεροι είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων, δεν είναι σωστό.Άσε και που γενικά η ταμπέλα κάθε είδους, είναι απαράδεκτη. Κάποιος μπορεί να ενοχληθεί από κάτι που γράφτηκε, να το πάρει προσωπικά και να αντιδράσει. Αυτό γίνεται πολλές φορές όταν τον έχεις και μπροστά σου τον άλλον, πόσο μάλλον όταν απλά επικοινωνείς μέσω διαδικτύου.

Δικιο εχετε, αλλά σε συγκεκριμένες περιπτώσεις, κάποιες "ταμπέλες" κολλήθηκαν διότι το προκάλεσε το ίδιο το άτομο. Δεν ξυπνησαν τα μέλη του φόρουμ μιαν ωραιαν πρωιαν και ειπαν "χμμμ, τι να κάνουμε σήμερα? ας κολλήσουμε μια ταμπέλα...".
Υπάρχουν συμπεριφορές και συμπεριφορές. Το να μπω εγω και με το καλημέρα σας να αρχίσω τις ειρωνίες και τις βρισιες, όσο καλη προθεση και να εχω για το φόρουμ, δεν ειναι και ο καλύτερος οιωνός. Ειτε ειμαι, ειτε δεν ειμαι τρολ, αν σου απαντήσω, χωρις προηγούμενη πρόκληση ΒΡΙΖΟΝΤΑΣ και/ή ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΕΝΗ, θα με βάλεις στη μαυρη λίστα. Και με το δίκιο σου.

Δε διαφωνώ με αυτό που γράφεις. Όμως υπάρχουν πολλοί διαφορετικοί τύποι ανθρώπων, άλλοι πιο χαλαροί και άλλοι πιο στην τσίτα, που ότι και να τους πεις θα το πάρουν στραβά, ειδικά αν έχουν αντίθετη γνώμη. Οπότε σε μια τέτοια περίπτωση, αν τύχει να "πέσεις" σε έναν τέτοιο τύπο ανθρώπου, το πιθανότερο είναι να παρεξηγήσει οτιδήποτε και να του πεις. Και μετά να ακολουθήσει η ειρωνεία, το βρισίδι.Όμως το να κολλήσεις μια ταμπέλα σε κάποιον επειδή απλά στην είπε, για μένα είναι λάθος. Άποψή μου!!

Τελείως διαφορετική περίπτωση κάποιου που μπαίνει σε ένα φόρουμ, μόνο και μόνο για να διασκεδάσει γράφοντας ψέμματα. Rolling Eyes

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Μόλις μπήκε ένα κουνούπι καλε!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


αχαχαχαχαχαχαχα

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab έγραψε:
Kastallia έγραψε:Τρολοσυζητηση πιασαμε παλι;;;;Μια απορια...αντε να σας κανω παλι να γελασετε,αλλα ειλικρινης ειναι η απορια μου,ειμαι ασχετη...το τρολ ειναι υπαρκτο προσωπο που θελει να δημιουργησει μπελα ή προκειται για καποιο αυτοματο προγραμματακι,κατι σαν ιο;;;


υπαρκτό πρόσωπο που μπαίνει μόνο για να δημιουργήσει πρόβλημα

Ε να κανουμε και ενα θεμα που να απαντα ψυχιατρος μπας και βρουνε γιατρεια!Τι να πω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις