Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
561 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 561 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 43]

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χριστιβαβι έγραψε:
χριστιβαβι έγραψε:
rinamar έγραψε:
χριστιβαβι έγραψε:τιποτα αλλο κοριτσια? καμια αλλη συμβουλη? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 688264

Μπορείς να μου πεις τι έχεις κάνει απο εξετάσες; σε πόσους γιατρούς έχεις πάει να το ψάξεις το θέμα; ο άντρας σου έχει κάνει εξετάσεις; ή απλό σπερμοδιάγραμμα; εσύ; μόνο ορμονικές; οι γιατροί τι σας λένε;

εχουμε κανει τα παντα απο εξετασεις.εγω ολα καλα σε ολες γιατι εκανα τα παντα λογω εξωσωματικης του αντρα μου μονο του βρηκανε χαμηλο ολιγοσπερμια και κιρσοκηλη

οι γιατροι μετα απο 2 σπερμετεχισεις μας βαλανε για εξωσωματικη και απετυχε

θελω τοσο πολυ να μεινω φυσιολογικα ειναι πολυ επιπονη διαδικασια η διαδικασια της εξωσωματικης.και πολλα λεφτα που δεν τα εχουμε για να ξανακανουμε

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσάκια!!!Φτάσαμε στο #6 ε;Πωπωωωωωω!!!Η πολυλογία μας δεν έχει όρια!!!Ελπίζω να είναι 6 οι εγκυούλες σ'αυτό!!!χιχι!!!

By the way ανακάλυψα ότι το φορουμ έχει και τσατ όπου θα μπορούμε να μιλάμε και ζωντανά!Είναι στην αρχική σελίδα τοιυ φόρουμ τέρμα κάτω!!!

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χριστιβαβι έγραψε:
χριστιβαβι έγραψε:
χριστιβαβι έγραψε:
rinamar έγραψε:
χριστιβαβι έγραψε:τιποτα αλλο κοριτσια? καμια αλλη συμβουλη? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 688264

Μπορείς να μου πεις τι έχεις κάνει απο εξετάσες; σε πόσους γιατρούς έχεις πάει να το ψάξεις το θέμα; ο άντρας σου έχει κάνει εξετάσεις; ή απλό σπερμοδιάγραμμα; εσύ; μόνο ορμονικές; οι γιατροί τι σας λένε;

εχουμε κανει τα παντα απο εξετασεις.εγω ολα καλα σε ολες γιατι εκανα τα παντα λογω εξωσωματικης του αντρα μου μονο του βρηκανε χαμηλο ολιγοσπερμια και κιρσοκηλη

οι γιατροι μετα απο 2 σπερμετεχισεις μας βαλανε για εξωσωματικη και απετυχε

θελω τοσο πολυ να μεινω φυσιολογικα ειναι πολυ επιπονη διαδικασια η διαδικασια της εξωσωματικης.και πολλα λεφτα που δεν τα εχουμε για να ξανακανουμε


μας ειπανε πως την πρωτη φορα πανε λιγο στα χαμενα και εχουμε λιγες πιθανοτητες να μεινω

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Evaggelitsa
Ναι θα ήταν ωραία συζήτηση πιστεύω αλλα δε νομίζω να υπάρχει κάποια που να διαφωνεί...

Θα ανοίξω ομώς Κριστή μου.. Ο,τι κι αν είναι είμαι σίγουρη ότι θα περαστούν όμορφα μηνύματα![/quote]

ναι Ευαγγελίτσα να το ανοίξεις γιατί είναι μεγάαααλο θέμα για πολύ κοσμο. Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 587529 ..θα είναι ενδιαφέρον οι απόψεις..

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
rinamar έγραψε:
χριστιβαβι έγραψε:
εχουμε κανει τα παντα απο εξετασεις.εγω ολα καλα σε ολες γιατι εκανα τα παντα λογω εξωσωματικης του αντρα μου μονο του βρηκανε χαμηλο ολιγοσπερμια και κιρσοκηλη

βρε καλή μου οι γιατροί σου τι λένε; συνήθως {τι συνήθως σχεδόν πάντα} μετά την εξωσωματική πας και σου λένε τι και πως και γιατί δεν έμεινες. Έχετε κρατήσει έμβρυα FETάκια για ακόμα μία προσπάθεια; Μόνο με ένα γιατρό το έχεις ψάξει; Πρώτα απ'όλα πως είναι δυνατό με κιρσοκήλη και ολιγοσπερμία να είναι καλό το σπέρμα; οι εξωσωματικοί δεν το είδανε αυτό; απ'όσο ξέρω γίνεται μία επεμβασούλα στην κιρσοκήλη και φτιάχνουν τα πράγματα. Αλλα με την ολιγοσπερμία; καμία αγωγή; ...Για πες μας...

el88tse έγραψε:
ειναι για λυπυση οντως και η μανα των παιδιων ακομα χειροτερα δεν ηταν παντρεμενοι θα εκαναν πολιτικο αλλα δεν προλαβε εχει αναγνωρισμενα ομως τα κοριτσια και δεν εχουν κανενα για συμπαρασταση μονο τους γυρω φιλους και γειτονες σκεφτομαι μαζι με την οικογενεια μου να κανουμε ενα ερανο να μαζεψουμε τροφιμα και ρουχαλακια για αυτην και τα κοριτσια να πουμε τον παππα της ενοριας μας η μανα δεν δουλευει....

..πολύ καλά θα κάνετε.. ευχομαι να κυλήσει ο χρόνος γρήγορα γι'αυτούς..


μας ειπανε πως την πρωτη φορα ειναι λιγο στα χαμενα ο αντρας μου εκανε αγωγη και μετα καναμε εξωσωματικη

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
rinamar έγραψε:[quote="Evaggelitsa
Ναι θα ήταν ωραία συζήτηση πιστεύω αλλα δε νομίζω να υπάρχει κάποια που να διαφωνεί...

Θα ανοίξω ομώς Κριστή μου.. Ο,τι κι αν είναι είμαι σίγουρη ότι θα περαστούν όμορφα μηνύματα!

ναι Ευαγγελίτσα να το ανοίξεις γιατί είναι μεγάαααλο θέμα για πολύ κοσμο. Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 587529 ..θα είναι ενδιαφέρον οι απόψεις..[/quote]


Ανοιξε ζουζούνες!!!

ας γραψουμε λοιπόν εχεί τις απόψεις μας για το θέμα!!! Very Happy

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αυτα εγινααν και δεν ξερω τι να κανω απο εδω και περα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χριστιβαβι έγραψε:αυτα εγινααν και δεν ξερω τι να κανω απο εδω και περα

εγώ το μόνο που έχω να σου πω είναι να πας τις εξετάσεις σας και να τα δειξεις και σε άλλον γιατρό, ετσι για να ακουσεις και μια αλλη γνωμη..αν προσπάθησεις να κάνεις σε καποιο καλο δημόσιο νοσοκομειο για να γλυτωσεις τα λεφτα..εχετε ασφάλεια φαντάζομαι ε?

σε ποια πόλη εισαι αν επιτρεπεται?

ekaragiorgou

ekaragiorgou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 22-1-2012 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΜΟΥ ΚΙΟΛΑΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΤΥΧΑΙΟ???ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΙΚΟ????ΒΑΖΩ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 37,4!!!!ΛΕΤΕ????ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ????ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΗΝ ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ 3 ΜΩΡΑΚΙΑ!!!ΘΕΛΟΥΜΕ 4 ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΣΠΑΣΙΜΟ ΣΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ!!

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
boubou έγραψε:
χριστιβαβι έγραψε:αυτα εγινααν και δεν ξερω τι να κανω απο εδω και περα

εγώ το μόνο που έχω να σου πω είναι να πας τις εξετάσεις σας και να τα δειξεις και σε άλλον γιατρό, ετσι για να ακουσεις και μια αλλη γνωμη..αν προσπάθησεις να κάνεις σε καποιο καλο δημόσιο νοσοκομειο για να γλυτωσεις τα λεφτα..εχετε ασφάλεια φαντάζομαι ε?

σε ποια πόλη εισαι αν επιτρεπεται?

λαρισα ειμαι

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ekaragiorgou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 22-1-2012 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΜΟΥ ΚΙΟΛΑΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΤΥΧΑΙΟ???ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΙΚΟ????ΒΑΖΩ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 37,4!!!!ΛΕΤΕ????ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ????ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΗΝ ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ 3 ΜΩΡΑΚΙΑ!!!ΘΕΛΟΥΜΕ 4 ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΣΠΑΣΙΜΟ ΣΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ!!


22-1 ε??? κι εγώ ΔΕΝ περιμενω 21/1 και 22/1 εχουμε επετειο σχεσης 10 χρόνων με τον αντρούλη!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 654316 ήθελα κι εγώ αν μπορουσα να κάνω τετοια ημερομηνια και τον γαμο μας με το καλο αλλα οι δικοι μου δν θελουν με τπτ να ταξιδευουν χειμωνα, οποτε κανονιστηκε για καλοκαιρι 23/6 !!!

με το καλο να εχεις ένα θετικοτατο αποτελεσμα στο τεστακι σου και να κάνετε πολλα πολλα παιδάκια αφου τόσο το θέλετε!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 328109



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Πεμ Ιαν 19, 2012 4:28 am, 1 φορά

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστι συντοπίτισσα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 654316 !! γιατι δν κοιτας να την κανεις στο πανεπιστημειακο? ο Μεσσηνης με τον Νταφοπουλο εχουν τοσες επιτυχιες στον τομεα αυτο που ερχονται γυναικες απο παρα πολλές πολεις ακομη και μακρια μονο και μονο γι αυτους!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
el88tse δεν έχω λόγια, τρελαίνομαι όταν ακούω για νέους ανθρώπους , είανι τόσο δύσκολα Crying or Very sad

Γεια σου Deb Wink

ekaragiorgou χαχαχα Laughing καλά τα λες!!!thats the spirit! Στο εύχομαι ολόψυχα!! Very Happy

Άσχετο:Έτοιμο το 20 λεπτο ζέσταμα του φούρνου πάω με τη σόδα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 186566 , άντε γιατί άργησα κ πρέπει να αρχίζω κ την πίτα !!

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
boubou έγραψε:Χριστι συντοπίτισσα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 654316 !! γιατι δν κοιτας να την κανεις στο πανεπιστημειακο? ο Μεσσηνης με τον Νταφοπουλο εχουν τοσες επιτυχιες στον τομεα αυτο που ερχονται γυναικες απο παρα πολλές πολεις ακομη και μακρια μονο και μονο γι αυτους!!!

εκει μπορεις να κανεις δδωρεαν εξωσωματικη?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χριστιβαβι έγραψε:
boubou έγραψε:Χριστι συντοπίτισσα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 654316 !! γιατι δν κοιτας να την κανεις στο πανεπιστημειακο? ο Μεσσηνης με τον Νταφοπουλο εχουν τοσες επιτυχιες στον τομεα αυτο που ερχονται γυναικες απο παρα πολλές πολεις ακομη και μακρια μονο και μονο γι αυτους!!!

εκει μπορεις να κανεις δδωρεαν εξωσωματικη?

αν έχετε ασφάλεια ΙΚΑ νομιζω σου καλύπτει ολα τα φαρμακα (αυτο δν ειναι το ακριβο?δν ξερω καθολου) και σου δικαιολογει μέχρι και 3 εξωσωματικες!! ψαξτο, πηγεντε και μιληστε με τους γιατρους εκει και θα σας καθοδηγησουν!Εχω ακουσει τα καλυτερα και για τους δυο και τον Νταφοπουλο θα διαλεξω αν τελικα δν φτανουν τα λεφτα μου για να παω στο ΙΑΣΩ που ηθελα!! πηγα και τον γνωρισα και μου ταιριαζει πολυ για γιατρος!απλα θα πρεπει να κανεις υπομονη γιατι εχει πολυ κοσμο στους καλους γιατρους και περιμενεις με τις ωρες να ερθει η σειρα σου! (αυτο με απετρεψε να σου πω την αληθεια και το ξανασκεφτηκα) αλλα αν ημουν στην θεση σου που εχουν εξαντληθει τα αλλα ..δν θα το σκεφτομουν καθολου απο το να νιωσω το μωρακι μου στην κοιλιτσα μου!!

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χριστιβαβι έγραψε:
boubou έγραψε:Χριστι συντοπίτισσα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 654316 !! γιατι δν κοιτας να την κανεις στο πανεπιστημειακο? ο Μεσσηνης με τον Νταφοπουλο εχουν τοσες επιτυχιες στον τομεα αυτο που ερχονται γυναικες απο παρα πολλές πολεις ακομη και μακρια μονο και μονο γι αυτους!!!

εκει μπορεις να κανεις δδωρεαν εξωσωματικη?


γνωριζεις τιποτα?

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ekaragiorgou έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΤΙΣ 22-1-2012 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΜΟΥ ΚΙΟΛΑΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΤΥΧΑΙΟ???ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΙΚΟ????ΒΑΖΩ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 37,4!!!!ΛΕΤΕ????ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ????ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΗΝ ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΛΑ 3 ΜΩΡΑΚΙΑ!!!ΘΕΛΟΥΜΕ 4 ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΣΠΑΣΙΜΟ ΣΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ!!

χαχαχαχαχα ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ ΣΑΣΣΣΣ!!!!! Αντε με το καλό! Το τέλειο δώρο επετείου εεε;;; χιχι

Ada έγραψε:
Άσχετο:Έτοιμο το 20 λεπτο ζέσταμα του φούρνου πάω με τη σόδα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 186566 , άντε γιατί άργησα κ πρέπει να αρχίζω κ την πίτα !!

Επιιιιθεσηηη Ατνααααα!! ..καλά θα βγούν κατι μανηταροπιτες.. μα κάτι μανηταρόπιτες... Που'σαι Ιωαννακι να δείς..! χαχαχα

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τι μου προτεινεις απο τους δυο?μεσσηνη ή νταφοπουλο?
δεν ξερω κανενα απο τους δυο

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χριστιβαβι έγραψε:τι μου προτεινεις απο τους δυο?μεσσηνη ή νταφοπουλο?
δεν ξερω κανενα απο τους δυο

ο μεσσηνης ειναι ο διευθυντης του πανεπιστημειακου και δν ξερω αν αναλαμβανει αποκλειτηκα, νομιζω πως και σε αυτον να πας μαζι με τον Νταφοπουλο θα γινει οτι γινει γιατι ειναι ο βοηθος του!! Να ξερεις ότι στον Μεσσηνη θα δινεις 90ε και στον Νταφοπουλου 60ε επισκεψη καθε φορα!Εγω ειχα παει στον Νταφοπουλο γιατι ειναι και πιο νεος και πιο φθηνος! Embarassed Embarassed αλλα και οι 2 συνεργαζονται οποτε νομιζω οτι οποιον και να διαλεξεις το ιδιο ειναι!!

Εγω εψαξα στο ιντερνετ και μιλησα με πολλες κοπελες και ολες εχουν να πουν τα καλυτερα παντως!!ουτε ενα αρνητικο σχολιο!

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
για τον καργιωτη που πηγαινω εγω εχεις ακουσει τιποτα ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εφυγα για τα νυχια τα λεμε μετα παλι Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 7 417472

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μετα δεν θα μπορω να μιλησω θα τα πουμεμαλλον αυριο
σε ευχαριστω πολυ για το χρονο σου μπουμπου μου

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελλη σου έστηλα πμ...

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπραβο φτασατε στο 6!!!! ευχες και εδω για εγγυμοσυνες φουσκωμενες κοιλιτσες και θετικα τεστ χχχχχχ σε ολες

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χριστιβαβι έγραψε:μετα δεν θα μπορω να μιλησω θα τα πουμεμαλλον αυριο
σε ευχαριστω πολυ για το χρονο σου μπουμπου μου
Στον Μεσσήνη έκανε γνωστή μου που ήρθε από Θεσσαλονίκη και έπιασε με την δεύτερη. Εμένα με παρακολουθούσε ο Αλεξανδρής και έκανα στην Αθήνα στην εμβριογένηση στον Μαστρομηνα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις