Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
460 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 460 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 43]

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μπορεις να το κανεις αυτο?αλλος να σε παρακολουθει και αλλου να το κανεις?

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και μηπως γνωριζεις ποσο κοστιζει η εξωσωματικη στον μεσσηνη?

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χριστιβαβι έγραψε:και μηπως γνωριζεις ποσο κοστιζει η εξωσωματικη στον μεσσηνη?
Βέβαια και γίνετε . Στην περίπτωση μου λόγω ηλικίας είχα πολλά ωάρια με χροσωμιακές ανωμαλίες και έπρεπε να κάνουμε προεμφιτευτικό έλεγχο έτσι ο Αλεξανδρής μετρούσε τα ώαρια αλλά στην Αθήνα έγινε η εξωσωματική . Όσο για τον Μεσσήνη δεν ξέρω πόσο παίρνει .

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

Φαίνεται? Very Happy

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

Φαίνεται? Very Happy

Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 654316

ΑΞΙΑΑΑΑ!! ΑΞΙΑΑΑ! Μπράβο Αντούλα μου Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 417472

..για ρήξε και μία φωτό του φουρνουουουααααααααχαχαχαχαχα!!!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
miki2009 έγραψε: Στον Μεσσήνη έκανε γνωστή μου που ήρθε από Θεσσαλονίκη και έπιασε με την δεύτερη. Εμένα με παρακολουθούσε ο Αλεξανδρής και έκανα στην Αθήνα στην εμβριογένηση στον Μαστρομηνα.

Γειά σου miki με τον κούκλο σου! φτου φτου.. καλε πως κρατιέσαι και δεν τον ζουπακώνεις;;; χιχιχι Απίθανος μπέμπης Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 50580

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
rinamar έγραψε:
miki2009 έγραψε: Στον Μεσσήνη έκανε γνωστή μου που ήρθε από Θεσσαλονίκη και έπιασε με την δεύτερη. Εμένα με παρακολουθούσε ο Αλεξανδρής και έκανα στην Αθήνα στην εμβριογένηση στον Μαστρομηνα.

Γειά σου miki με τον κούκλο σου! φτου φτου.. καλε πως κρατιέσαι και δεν τον ζουπακώνεις;;; χιχιχι Απίθανος μπέμπης Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 50580

Δεν κρατιέμαι . Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 893968 Τον φιλάω 100000000 φορές την μέρα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
..για ρήξε και μία φωτό του φουρνουουουααααααααχαχαχαχαχα!!!

Χαχαχαχαχα με το φούρνο δε τα κατάφερα κ πολύ καλά Laughing Embarassed Laughing Δεν είναι άξιος φωτογραφίας Embarassed

Ελπίζω μόνο μην έχει μείνει η ξιδίλα κ μου μυρίσει η πίτα! Shocked

Πού είσαι Ιωάννννααααααα????Να δεις τη μαθήτριά σου να χαρείς???? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 536304

Η επόμενη φωτό θα είναι όταν ψηθεί πια Razz

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα, κορίτσια!
Άντα, τι μανιταρόπιτα είναι αυτή!!! Μου τρέχουν τα σάλια... Μην τη βάλεις και ψημένη! Έλεος!!! Φαίνεται τόσο λαχταριστή!
thequeen86, το τεστάκι το έκανες πολύ νωρίς... Μπορεί να λένε ότι δείχνει αποτέλεσμα μέρες πριν την περίοδο, αλλά μην το εμπιστεύεσαι αυτό. Καλύτερα να το κάνεις αφού έχεις καθυστέρηση.
Ευαγγελίτσα, εγώ ήθελα πάντα να υιοθετήσω παιδάκια ακόμα και αν έκανα δικό μου. Ο άντρας μου όμως ούτε να το σκεφτεί. Και ξέρω και άλλους άντρες που δεν το θέλουν με τίποτα... Sad
Αγαπη, πώς είσαι τώρα; Καλύτερα;
rinamar, η περίοδος ήταν να έρθει στις 17. Οπότε 2 μέρες καθυστέρηση. Τεστ θα κάνω αύριο. Δυστυχώς όσο αισιόδοξη ήμουν χθες, τόσο αντίθετα συναισθήματα έχω τώρα. Πιστεύω ότι θα είναι αρνητικό...
Πολλά φιλάκια στις υπόλοιπες και καλώς ήρθατε οι καινούριες!!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariabel έγραψε:
rinamar, η περίοδος ήταν να έρθει στις 17. Οπότε 2 μέρες καθυστέρηση. Τεστ θα κάνω αύριο. Δυστυχώς όσο αισιόδοξη ήμουν χθες, τόσο αντίθετα συναισθήματα έχω τώρα. Πιστεύω ότι θα είναι αρνητικό...
Πολλά φιλάκια στις υπόλοιπες και καλώς ήρθατε οι καινούριες!!

Γιατί βρε κορίτσι τωρα έπεσες έτσι; Μαρία μου 2 μέρες καθυσέρηση την έχεις και αυτό είναι πολύ καλό Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 654316 ....οι ορμονες της εγκυμοσύνης σε ρίξανε πιστεύω!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mariabel Very Happy Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 417472

Πώς κ πώς θα περιμένω αύριο τα νέα σου αν κ είμαι σίγουρη ότι θα ναι θετικό!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 654316 Μη με μαλώσεις όμως που θα βάλω τη φωτό Embarassed

Το πώς μυρίζει είναι απερίγραπτο !!!Ιωάννα μπες να σε πνίξω στα φιλιά!!!

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada έγραψε:Mariabel Very Happy Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 417472

Πώς κ πώς θα περιμένω αύριο τα νέα σου αν κ είμαι σίγουρη ότι θα ναι θετικό!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 654316 Μη με μαλώσεις όμως που θα βάλω τη φωτό Embarassed

Το πώς μυρίζει είναι απερίγραπτο !!!Ιωάννα μπες να σε πνίξω στα φιλιά!!!

[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/img]



Πω πω πω!!! Καλε τι νοικοκυρά είνα αυτή!!!

Και ο φούρνος λάμπει...Είδες τελικά τη κάνει η σόδα!!!

Αντε καλοφάγωτο!!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Και ο φούρνος λάμπει...Είδες τελικά τη κάνει η σόδα!!!

Αντε καλοφάγωτο!!!!

Ευχαριστούμε! Δεν κρατιέμαι να σας πω την αλήθεια!!Σε κανα 2 ώρες την κόβω να τρώμε.

Μακάρι να το χα κάνει νωρίτερα αυτό με τη σόδα, τζάμπα την έφαγα την κούραση σήμερα.

Δυστυχώς δε λάμπει ΟΛΟΣ ο φούρνος Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 4872 για δες καλά τη δεξιά του πλευρά Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 4872 Αλλά δεν άντεχα άλλο τρίψιμο Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 585182

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Και ο φούρνος λάμπει...Είδες τελικά τη κάνει η σόδα!!!

Αντε καλοφάγωτο!!!!

Ευχαριστούμε! Δεν κρατιέμαι να σας πω την αλήθεια!!Σε κανα 2 ώρες την κόβω να τρώμε.

Μακάρι να το χα κάνει νωρίτερα αυτό με τη σόδα, τζάμπα την έφαγα την κούραση σήμερα.

Δυστυχώς δε λάμπει ΟΛΟΣ ο φούρνος Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 4872 για δες καλά τη δεξιά του πλευρά Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 4872 Αλλά δεν άντεχα άλλο τρίψιμο Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 585182




Ιιιιιιιι!!! Ναι δικαιο έχεις!!! ντροπή σου!!!Να μας γυρίσεις τώρα αμέσως το δαχτυλίδι πίσω!!! Ακους εκεί να μην τρίψεις τη δεξια πλευρα!!!!!!

Πω πω!!!
Αι μαρη!!!χαχαχαχαχα!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Ιιιιιιιι!!! Ναι δικαιο έχεις!!! ντροπή σου!!!Να μας γυρίσεις τώρα αμέσως το δαχτυλίδι πίσω!!! Ακους εκεί να μην τρίψεις τη δεξια πλευρα!!!!!!

Πω πω!!!
Αι μαρη!!!χαχαχαχαχα!!!

Αχαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing έπινα νερό κ κόντεψες να με πνίξεις!!! Αχ τι να κάνω που είμαι λίγο υποχόνδρια , λίγο όμως τόοοσο δα Razz

Τι λέτε για το trendy πιρεξ? Το είχα πάρει δώρο με σερβιέτες! Razz Razz

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada έγραψε:
Τι λέτε για το trendy πιρεξ? Το είχα πάρει δώρο με σερβιέτες! Razz Razz


Πλάκα κάνεις!!!
Ωραιο είναι!! Εμενα οι δικές μου γιατί δεν κάνουν τέτοια δώρα;;;;

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άντα!!! Το'κανες! Την έβαλες τη φώτο! Φάε και ένα μικρό κομματάκι για εμένα! Φαίνεται λαχταριστή! Μιαμ-μιαμ! Η μυρωδιά ήρθε μέχρι εδώ!!! Smile (Ο φούρνος λάμπει!!! Έλα και από εδώ...)
rinamar, η δική σου ακατανόμαστη άφαντη ακόμα, ε; Μήπως φταίνε τα τεστάκια που δείχνουν αρνητικό; Μήπως δεν είναι πολύ καλά; Ελπίζω τη Δευτέρα να έχεις ευχάριστο αποτέλεσμα! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 417472
Ευαγγελίτσα, συμφωνώ! Ο φούρνος της Άντας λάμπει! Smile Εσύ πώς είσαι με τους πόνους;

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariabel έγραψε:
Ευαγγελίτσα, συμφωνώ! Ο φούρνος της Άντας λάμπει! Smile Εσύ πώς είσαι με τους πόνους;

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙ δεν λάμπει!!! Αφου είπαμε δεν τον έτριψε δεξια!!!!! χαχαχα!!!


Καλά είμαι Μαράκι μου, ευτυχώς ηρεμισα!!! Αχ... Κορίτσια εχω σίδερο και δεν θέλω αλλα σήμερα πρέπει όπως και δήποτε να σιδερώσω....

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά κορίτσια τι έγινε; Δεν προλαβα να μπω και τελειώσατε το 5 και φτανετε στη μεση το 6!!!!

Μαρία Ελένη πρωτα από ολα μακαρι να πάνε ολα και και σύντομα να εχουμε ευχαριστα νέα απο εσένα. Οσον αφορά το θανατο του φίλου και συγγενη συλλυπητήρια! Αυτα είναι δυσάρεστα γεγονότα και πιο πολύ για τα παιδάκια που εμειναν πίσω!!Κουράγιο!

Μαρία Χρόνια Πολλά και από εμένα αν και αργά! Να το χαίρεσαι το μπουμπούκι σου και σύντομα με ένα δεύτερο!!

Ελευθερία να χαίρεσαι τον αντρουλη σου για χθες!!!

Λιάνα περαστικα σου! Πάντως κάθε εγκυμοσύνη δεν εχει τα ίδια συμπτώματα...

Ευούλι την ειδα τη διαφήμιση τις προάλλες και έριξα πολύ κλάμα!!!Αχ!

Έλλη μην απογοητεύεσαι!Περίμενε λίγο και θα δεις...Ξερω πως τα εξοδα ειναι πολλά αλλα καλό ειναι να εχεις γιατρο δικο σου και να πάρεις σειρα! Να χαίρεσαι την αδερφή σου!!! Χειμωνιάτικο γάμο; Απαπαπαπα!!!

Μαρίνα λες;λες; θα τρελαθώ....

Αντα μην το παρακανεις με τις δουλειες...Στο ξαναπα αλλά εσυ μυαλό δε βαζεις!!! Στο φουρνο πάντως μπορείς να βάζεις απο το βράδυ σε μια κατσαρόλα με νερο που βραζει ενα φακελάκι αμμωνια. Να βάλεις την κατσαρολα έτσι ζεστή μεσα στον φουρνο και να κλεισεις την πόρτα. Το πρωι θα έχουνα μαλακωσει τα λιπη...αλλα μυριζει έντονα η αμμωνια Βάλε τον ανηρ να τριψει....
Την έκανες ε την μανιταρόπιτα; Μια χαρα φαίνεται κι ελπίζω να σου αρεσει οχι μονο η μυρωδια αλλα και η γευση της!!!

Μαρία μην τρελένεσαι περιμενε! 5 μέρες μετα την σύλληψη + 3 μέρες επαφή γιατι μπορει να εγινε αμεσως η συλληψη!!!!

Ευαγγελία ετσι μπραβο...όχι άγχος!

Σωτηρία


χριστιβαβι καλώς ήρθες και σύντομα με ένα μωράκι!! Μήπως να έπαιρνες και δευτερη γνώμη πριν κάνεις ολες αυτες τις διαδικασίες; Συμφωνω με την Μαρινα δεν κανεις ετσι απλά εξωσωματικη για ολιγοασθενοσπερμια και κιρσοκήλη που θεραπευεται με μια απλή επεμβαση ρουτινας!

Αγάπη τέλος με το δόντι; Περαστικούλια!!! να σου πω πάρε και ουλτραλεβορ για να μην πάθεις μύκητες απο την αντιβίωση!

KRISTI 1

ekaragiorgou βουρ για το 4ο!

Δέσποινα

Αυγολεμονη

Κορίτσια εγω χθες περασα χαλια!!! Απο τις 7 μεχρι τις 2 πεθανα στην κουραση...να σερβιρω, να πλύνω, να ....να...Η γιαγια του αντρα μου μου ειπε μπροστα σε ολους να κανω διαιτα!ο θειος του με φωναζε με το ονομα της πρωην αρραβωνιαρας του άντρα μου (μετα από 3 1/2 χρονια). Το φορεμα μου εκλεινε αλλα πεταγε η κοιλιά,ο πισινος κλπ. Τσακωθηκα με τον αντρα στο σπιτι γιατι μου απεδειξε ακομα μια φορα ποσο μαμακιας ειναι. Σημερα ξεπατωθηκα στις δουλειες και απο τη χλωρινη τα χερακια μου αγνωριστα!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:

Κορίτσια εγω χθες περασα χαλια!!! Απο τις 7 μεχρι τις 2 πεθανα στην κουραση...να σερβιρω, να πλύνω, να ....να...Η γιαγια του αντρα μου μου ειπε μπροστα σε ολους να κανω διαιτα!ο θειος του με φωναζε με το ονομα της πρωην αρραβωνιαρας του άντρα μου (μετα από 3 1/2 χρονια). Το φορεμα μου εκλεινε αλλα πεταγε η κοιλιά,ο πισινος κλπ. Τσακωθηκα με τον αντρα στο σπιτι γιατι μου απεδειξε ακομα μια φορα ποσο μαμακιας ειναι. Σημερα ξεπατωθηκα στις δουλειες και απο τη χλωρινη τα χερακια μου αγνωριστα!!!


Παναγια μου και Χριστέ μου!!!!!

Τσακιρ κέφι δηλαδή.... Εσύ τι έκανες όταν διαδραματιζόταν όλα αυτα;;;;

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
..Άντα θα μας Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 893968 ;; παραλίγο να τυφλωθώ.. ο φούρνος αστράφτει!!!

οσο για την πίτα... σλρουπ.. μας κόλασες! Respect

Εμένα λείπει το καμάρι μου έχει πάει αυθημερόν Θεσ/νίκη και θα έρθει το βράδυ οπότε.. την έβγαλα με μια ωραιότατη νηστικόπιτααααχαχαχα!!

..κορίτσια δεν θα πάω σήμερα γυμναστήριο.. λέω μέχρι να έρθει η Αλέκα να περιμένω λίγο γιατί ψιλοφοβάμαι.. λέω επίσης να πάω να κάνω χοριακή αυριο και όχι στις πατημένες 40 μέρες που μου είπε ο γιατρός.. δεν θα δείξει λετε;; άυριο θα είμαι στις 39 μέρες....

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευαγγελίτσα, σαν να έχεις δίκιο! δε φορούσα γυαλιά, καλέ!!! Τώρα το βλέπω καθαρά! Η δεξιά μεριά είναι ματ! Smile Και εγώ έχω σίδερο. Σιδέρωσα πριν και όταν έρθει ο άντρας μου, θα συνεχίσω...
Κορίτσια, εσείς σιδερώνετε, έτσι δεν είναι; Εγώ τα σιδερώνω όλα, εκτός βέβαια από τις κάλτσες. Είναι μέρες όμως που λέω σίδερο στοπ! Η πεθερά μου σιδερώνει μόνο τα ρούχα της βόλτας και μόνο όσα τσαλακώνουν. Να ακολουθήσω το παράδειγμά της;
Ιωάννα, σου απάντησα στο 5! Κορίτσια, γιατί φύγατε τόσο νωρίς από το 5;;;
Μαρίνα, δεν ξέρω... Περίμενε μέχρι τη Δευτέρα, όπως σου είπε ο γιατρός σου. Αν δεν είσαι, μπορεί και να έρθει η ακατανόμαστη και να γλιτώσεις τα χρήματα της χοριακής.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mariabel στις Πεμ Ιαν 19, 2012 7:04 am, 1 φορά

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
Κορίτσια εγω χθες περασα χαλια!!! Απο τις 7 μεχρι τις 2 πεθανα στην κουραση...να σερβιρω, να πλύνω, να ....να...Η γιαγια του αντρα μου μου ειπε μπροστα σε ολους να κανω διαιτα!ο θειος του με φωναζε με το ονομα της πρωην αρραβωνιαρας του άντρα μου (μετα από 3 1/2 χρονια). Το φορεμα μου εκλεινε αλλα πεταγε η κοιλιά,ο πισινος κλπ. Τσακωθηκα με τον αντρα στο σπιτι γιατι μου απεδειξε ακομα μια φορα ποσο μαμακιας ειναι. Σημερα ξεπατωθηκα στις δουλειες και απο τη χλωρινη τα χερακια μου αγνωριστα!!!

Ε όχι ρε κοπέλα μου , τι πράγματα είναι αυτά?? Mad Mad
Άντε η γιαγιά παίρνει άφεση λόγω ηλικίας αλλά ο θείος??Έλεος Rolling Eyes Όσο για τους άνδρες τι να πω, οι περισσότεροι τα ίδια Rolling Eyes

Πάντως από μενα έχεις Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 417472 Respect Respect Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 536304 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 536304 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 328109 για την πιτούλα σου!!! Κλειδαριά πρέπει να βάλω στο φούρνο!!!

Ναι Μαρίνα καλύτερα να μην πας, υπομονή ,μερούλες είναι θα περάσουν!

Ναι στη δεξιά πλευρά φαίνονται τα καμμένα λίπη Sad Sad είμαι δεξιόχειρας κ μου ερχόταν πιο εύκολο να τρίψω την αριστερή πλευρά καλύτερα Embarassed

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω απαντησα στο #5 Ιωαννα μου...

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:
Κορίτσια εγω χθες περασα χαλια!!! Απο τις 7 μεχρι τις 2 πεθανα στην κουραση...να σερβιρω, να πλύνω, να ....να...Η γιαγια του αντρα μου μου ειπε μπροστα σε ολους να κανω διαιτα!ο θειος του με φωναζε με το ονομα της πρωην αρραβωνιαρας του άντρα μου (μετα από 3 1/2 χρονια). Το φορεμα μου εκλεινε αλλα πεταγε η κοιλιά,ο πισινος κλπ. Τσακωθηκα με τον αντρα στο σπιτι γιατι μου απεδειξε ακομα μια φορα ποσο μαμακιας ειναι. Σημερα ξεπατωθηκα στις δουλειες και απο τη χλωρινη τα χερακια μου αγνωριστα!!!

..έλα βρε κοριστάκι μου γλυκο.. πω πω.. αυτό με το όνομα και τη δίαιτα μου κάτσανε εδώ.. Πεστον κι εσύ Λουκία την επόμνη καταλάθος Twisted Evil ..οσο για τη δίαιτα Twisted Evil Twisted Evil εδώ το έχω αλλα άσε γιατί θα είναι και μεγάλη γυναικα.. Κοριστάκι μου εδω με μας παρεούλα σημερα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 8 35468
οσο για τα τα χεράκια σου novaquasolA+pepanthol.. κάνει θαύματα...!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις