Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
437 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 437 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 43]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:ηρθα απο τον γναθοχειρουργο το εβγαλα το καταραμενο Sad Sad Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 534787


Επιτέλους!!!! Θα ηρεμίσεις τώρα καλή μου!!!!

Ακου και εμένα!!! Πάσχα πέρασα με πρισμένο μάγουλο!!! Απο την ώρα που το έβγαλα το ανεθεματισμένο (κλάαααμα τότε γιατί δεν είχα ούτε σφράγισμα) ηρέμισα!!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ηρθα απο τον γναθοχειρουργο το εβγαλα το καταραμενο Sad Sad Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 534787

Μπράβο βρε Αγάπη, περαστικούλια τώρα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 417472
Ο γυναικολόγος σου τι είπε για τα χάπια? Κάνει να το ...κάψετε? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 215994

Χρίστι αυτό το άγχος μας τρώει τις γυναίκες!!! Rolling Eyes

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια δεν ξερω αν εγιναν ολα γρηγοραν αλλα προσπαθουσαμε ενα χρονο χωρις αποτελεσμα πηαγαμε σε εναν ουρολογο και μας ειπε χαμηλο αριθμο σπερματοζωαριων και κιρσοκιλη ετσι με μια θεραπεια στον αντρα μου ξεκινησαμε σπερμετεγχισεις, παλι χωρις αποτελεσμα και μετα εξωσωματικη παλι χωρις αποτελεσμα ............ολα με την καθοδηγηση του γιατρου μου

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το αγχος κανει πολυ κακο κοπελα μου χαλαρωστε λιγο εχετε χρονο...

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αφηστε που μετα την εξωσωματικη επι 4 μηνες η περιοδος μου ερχεταιστις 22 μερες.δεν ξερω τι να κανω ..........γιαυτο μπηκα εδω για στηριξη γιατι περα απο τον αντρα μου ειστε οι πρωτες που το μαθενετε

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκεινη την ωρα δεν πονεσα πολυ ενιωθα μια αφορητη πιεση μπορω να πω δεν εβγαινε και το αναθεματισμενο ηταν και μεγαλο κοριτσια καθομουν λες και ημουν στην ηλεκτρικη καρεκλα ελεγα συνεχεια το πατερ ημων ημουν διαρκως σφηγμενη τωρα ομως εχω πρηστει και ποναω πολυυυυ Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 534787 οσο για τον γυναικολογο μου δεν τον ρωτησα ακομα τιποτα αν μπορουμε να ξεκινησουμε ας καταφερω να μιλησω λιγο μεχρι αυριο γιατι ολο μμμμ κανω μουγγαθηκα κ ολας το μονο που δεν σκεφτομαι αυτη την στιγμη κοριτσια ειναι ενα μωλακι Sad ποναω πολυυυυ παρηγγειλα απο το φαρμακειο την αντιβιωση και τα χαπια για το στομαχι μου για να μη με πειραξουν τα χαπια παω τωρα να παρω ενα παυσιπονο γιατι θα πεθανωωωωω

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστι προσπάθησε να μην αγχώνεσαι κοριτσάκι!δν κάνει καλό πουθενα το ρημάδι το άγχος!!και παιζει σημαντικο ρολο στο να καταφέρουμε να μεινουμε εγκυες!!!

αγάπη πως εισαι τωρα? καλυτερα??

κι εγώ έχω ιστορια με καθυστερηση 5 μέρες και περιεργη διάθεση στα 20 μου και ειχα φρικάρει μην εμεινα εγκυος, αλλα τελικα ήμουν άρρωστη.....λογικο ειναι γιατι οπως καθε πραγμα κι αυτο επρεπε να συμβει στον καιρο του για να ειναι ιδανικο!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:εκεινη την ωρα δεν πονεσα πολυ ενιωθα μια αφορητη πιεση μπορω να πω δεν εβγαινε και το αναθεματισμενο ηταν και μεγαλο κοριτσια καθομουν λες και ημουν στην ηλεκτρικη καρεκλα ελεγα συνεχεια το πατερ ημων ημουν διαρκως σφηγμενη τωρα ομως εχω πρηστει και ποναω πολυυυυ Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 534787 οσο για τον γυναικολογο μου δεν τον ρωτησα ακομα τιποτα αν μπορουμε να ξεκινησουμε ας καταφερω να μιλησω λιγο μεχρι αυριο γιατι ολο μμμμ κανω μουγγαθηκα κ ολας το μονο που δεν σκεφτομαι αυτη την στιγμη κοριτσια ειναι ενα μωλακι Sad ποναω πολυυυυ παρηγγειλα απο το φαρμακειο την αντιβιωση και τα χαπια για το στομαχι μου για να μη με πειραξουν τα χαπια παω τωρα να παρω ενα παυσιπονο γιατι θα πεθανωωωωω


Σε λιγες μερες θα εισαι πολύυ καλύτερα!! να προσεχεις τώρα και ολα τελεια θα πανε!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χριστιβαβι έγραψε:αφηστε που μετα την εξωσωματικη επι 4 μηνες η περιοδος μου ερχεταιστις 22 μερες.δεν ξερω τι να κανω ..........γιαυτο μπηκα εδω για στηριξη γιατι περα απο τον αντρα μου ειστε οι πρωτες που το μαθενετε


Αχ, κοριτσάκι μου!!! Είναι πραγματικά δύσκολη η κατάσταση.. Αλλα γιατί δεν προσπαθείς να ξεπεράσεις το άγχος... Καταλαβαίνω είναι δύσκολο, αλλά μόνο κακό σου κάνει...

Σκέφτεστε να προχωρήσετε και σε δεύτερη εξωσωματική;; Πάντως υπάρχουν πολλές κοπέλες που προσπάθησαν και ξανα προσπάθησαν και είχαν θετικά αποτελέσματα!!!

Το θέμα είναι να μην απελπίζεσαι...Γιατί απ' ότι ξέρω η συγκεκριμένη διαδικασία θέλει απόλυτη ηρεμία...

Όπως συνηθίζω να λέω "Όλες μας θα γίνουμε μανούλες" με τον ένα ή τον άλλο τρόπο!!! Απλά δεν ξέρουμε το πότε...

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
το ξερω οτι αγχωνομαι αλλα δεν ξερω τι αλλο να κανω

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια μου καλημέρα!μπήκα για λίγο να δω τι κανετε κα μετά πρέπει να πλύνω το σπανάκι που βαρέθηκα να πλύνω χθες Twisted Evil
Αγάπη μουπεραστικά!!
Λιάνα,Μαρινάκι,Μαράκινα μη σας έρθει κούκλες και ν'ακούσομε ευχάριστα!!!
οι υπόλοιπες καλά? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 417472

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σκεφτομαστε το καλοκαιρι ξανα και δεν ξερω ακομα λογω χρηματων θα ηθελα τοσο πολυ να μεινω φυσιολογικα

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χριστιβαβι έγραψε:σκεφτομαστε το καλοκαιρι ξανα και δεν ξερω ακομα λογω χρηματων θα ηθελα τοσο πολυ να μεινω φυσιολογικα


Γι αυτό λοιπόν μέχρι το καλοκαίρι πρέπει να χαλαρώσεις και να ηρεμίσεις!!!!

Αλλωστε με το άγχος δεν καταφέρνουμε τίποτα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χριστιβαβι έγραψε:σκεφτομαστε το καλοκαιρι ξανα και δεν ξερω ακομα λογω χρηματων θα ηθελα τοσο πολυ να μεινω φυσιολογικα

ελπιζω μέχρι τοτε να καταφερεις να μεινεις λοιπον αλλα με το να αγχωνεσαι δν βοηθας καθολου!!αν δν γινει αυτο ομως και το αντεχετε οικονομικα προχωρήστε γιατι ουσιαστικα ο σκοπος ειναι να γινεις μανουλα και οχι τελικα πως τα καταφερες!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:κορίτσια μου καλημέρα!μπήκα για λίγο να δω τι κανετε κα μετά πρέπει να πλύνω το σπανάκι που βαρέθηκα να πλύνω χθες Twisted Evil
Αγάπη μουπεραστικά!!
Λιάνα,Μαρινάκι,Μαράκινα μη σας έρθει κούκλες και ν'ακούσομε ευχάριστα!!!
οι υπόλοιπες καλά? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 417472

καλως την κοπέλα!! αχ αυτο το σπανακι δν μου αρεσει καθολου...μα καθολου ομως!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 40746

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εαν μεχρι το καλοκαιρι εχει αποβαλει το αγχος απο πανω σου θα μεινεις εγκυος χωρις να παρεις χαμπαρι

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[ως να το αποβαλω το αγχος?μπορει καποιος να μου πει?εχω κουραστει ψυχολογικα παρα πολυ.σορυ που σας ζαλιζω ολες για να ειστε εδω εχετε τα θεματα σας

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
δεν ξερω πραγματικα τι να κανω.ωρες ωρες σκεφτομαι πως μπορει να μην τα καταφερω

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω σταματησα να αγχωνομαι όταν καταλαβα ότι δν ειναι στο χέρι μου να τα καταφέρω..εγω κάνω όλα τα απαραίτητα αλλά και πάλι δν ειναι σιγουρο οτι θα γινει το θαυμα!δν λεω ότι δν στεναχωριέμαι όταν έρχεται η ακατανομαστη, αλλα δν αγχώνομαι πλεόν...αν ειναι θα ερθει αν δν ερθει .... δν θα αλλαξει κατι με το να αγχωνομαι εκτος του οτι θα αρρωστησω και αν δν ειμαι καλα πως θα συνεχισω να προσπαθω??

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εσεις εχετε καμια μωρακι?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χριστιβαβι έγραψε:[ως να το αποβαλω το αγχος?μπορει καποιος να μου πει?εχω κουραστει ψυχολογικα παρα πολυ.σορυ που σας ζαλιζω ολες για να ειστε εδω εχετε τα θεματα σας


Ναι η αλήθεια είναι ότι είναι δύσκολο να αποβάλλεις αυτό το καταραμένο το άγχος!!!

Αλλα προσπάθησε το! Όλα είναι στο μυαλό μας... Βγάλε το μωράκι από το μυαλό σου και κάνε έρωτα με τον άνδρα σου ελεύθερα απλά για να απολαύσετε ο ένας τον άλλο... Προσπάθησε να ασχοληθείς με κάτι που σου αρέσει... Κάποιο χόμπυ ίσως;;

Αλλα φυσικά και δεν μας πρίζεις!!! Φυσικά και εδώ μπορείς να μιλάς ελεύθερα!!! Γι αυτό είμαστε εδώ!!! Πάντως εχώ νιώθω ότι έχεις χάσει τον ενθουσιασμό σου... Μην το αφήνεις να σε πάρει απο κάτω... Γιατί όταν με το καλό έρθει το μωράκι θα έχεις περισσότερα πράγματα για να αγχωθείς, αναφορικά με το μεγαλωμά του!!! Και αυτό μπορούν να στο επιβεβαιώσουν οι μανούλες της παρέας!!!

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σωστα ελλη ειναι φορες που λεω αυτος ειναι ο μηνας μου αλλα οταν ερχεται η ακατονομαστη πεφτω πολυ

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αυτο κανω συνεχεια να απολαμβανω τον αντρα μου αλλα το θελουμε και οι δυο τοσο πολυ...........οταν ειμαι μονη μου κλαιω συνεχεια.εχω φορεσει εδω και 4 μηνες και τη κορδελα απο τη τιμια ζωνη της παναγιας αλλα τιποτα

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κορίτσια!!!

Μαράκι μου θα αρχίσω το party απο τώρα για το αδελφάκι του Αντωνάκη μου φαίνεται!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 654316 Μετράς 1 ή 2 μερες καθυστέρησης;;

Έλλη νυχάχια ακούω... κι εγώ πρέπει να πάω για συντήρηση... έχουν μακρύνει πολύ!

Αγαπη πως είσαι κοριτσάκι;; ελπίζω να μη πόνεσες πολύ... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 417472 και γρήγορα περαστικούλια να'ναι!

Λιάνα... αντε και έρχεται το τρίτο μπεμπεδάκι... η νύστα κάνει ντιν νταν ντον καλέεε!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 50580 -προκαταβολικά!!!-

Αντα μου.. όταν αποφάσησα να καθαρήσω τον φούρνο μου... έζησα ένα δράμα με όλη την ειδηκή χημεία που του έρηξα... Ξερεις τι έκανα και εγινε λαμπίκο; Έρηξα ένα ποτηράκι νερό στον πάτο, έρηξα και ένα μπουκάλι ξύδι (το ποιό απλό ξέρεις το φτηνό) και άναψα τον φούρνο στους 200 C για κανενα 15-20 λεπτο αφού πιάσει θερμοκρασία. Μετά τον άνοιξα έρηξα 2-3 κουταλιές σούπας σόδα και όταν άρχισε να αφρίζει το έτριψα με το σφουγγάρι. Καλά.. σαν βούτυρο έφυγαν τα καμμένα..! Το Παρισάκι είναι τέλειοοοο!!! Άντε με το καλό!!

Ιωάννα πως πήγε η γιορτή; Το φορεματάκι σου έστρωσε ωραία;;; χιχιχι Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 417472

thequeen86 μήπως βιάστηκες βρε κορίτσι;; ..νομίζω είναι νωρίς ακόμα γιαυτό και το αρνητικό.. όπως και να έχει όμως δε το βάζουμε κάτω!!!!

Evaggelitsa μου την καλύτερη δουλεία κάνεις που το έχεις αφήσει λίγο στην τύχη του χωρίς άγχος! Να δείς που θα σε εκπλήξει ευχάρηστα!
Όσο για τη σαλπιγγογραφία δεν ρώτησα τον γιατρό μου.. έχεις δίκαιο Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 667478 αλλα όταν πήρα τα αποτελέσματα και μου είπαν οτι πρέπει να αφαιρεθούν και οι δύο μου σάλπιγγες έπαθα τέτοιο Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 911307 που ξέχασα και το όνομά μου... θα την κάνω την ερώτηση όμως, ειδικά αν είμαι τώρα... όχι μόνο ερώτηση, party θα κάνω!!

Ευάκι Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 5 417472 ...κάτι διάβαζα χτεεεες...για κάτι...ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΣΙΡΟΠΙΑΣΤΑ λέει... με σοκολάτα νομίζωωω... μμμμ.. άκουσες τπτ;;; ααχχαχαχα

χριστιβαβι καλως ήρθες! Γιατί βρε κορίτσι έστι; και εξωσωματική και τπτ; απο εξετάσεις τα έχεις κάνει όλα; μήπως να έπερνες και καμιά γνώμη παραπάνω; ..λεεεω εγω τωρα..

..και ναι ακόμα κρατάμε γερά.. άφαντη η "Αλέκα"..!
Χτες πήρα μια καλή φίλη που γιορταζε και είναι έγκυος 2 μηνών! Πολύ χάρηκα! ...λέω να της πάρω κανένα βιβλίο εκγυμοσύνης ή κανένα ρούχο για γκαστρούλες.. εε;; τι λέτε..; ΑΑαα! πήρα και τη κοπέλα που έρχεται για σίδερο και αυτή εγκυος!! ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΕΟ;;; Άντε να πέρνουμε σειρά κι έμεις οι "λεύτερες" αααχαχαχα!!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χριστιβαβι έγραψε:αυτο κανω συνεχεια να απολαμβανω τον αντρα μου αλλα το θελουμε και οι δυο τοσο πολυ...........οταν ειμαι μονη μου κλαιω συνεχεια.εχω φορεσει εδω και 4 μηνες και τη κορδελα απο τη τιμια ζωνη της παναγιας αλλα τιποτα


Να ρωτήσω κάτι και συγνώμη κιολας...

Και μάλιστα η ερώτηση αυτή απευθύνεται σε όλα τα κοριτσάκια της παρέας.. Κατι που τόσο καιρό δεν έχουμε αναφέρει...

Εχετε σκεφτεί καθόλου την υιοθεσία;

Το λέω γιατί εγώ πάντα το έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου και το έχω συζητήσει και με τον καλό μου... Είναι ένα θέμα που μας βρίσκει απόλυτα σύμφωνους...Βέβαια θα είναι η τελευταία μας προσπάθεια, απλά αναρρωτιέμαι αν περνάει και από το δικό σας το μυαλό...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις