Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
327 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 327 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 43]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:Ας μπω και εγω στην παρεα σας.
Και εμεις ξεκινησαμε προσφατα προσπαθειες για μωρακι και σημερα ειναι η πεμπτη μερα καθυστερησης
Επρεπε να ειχα αδιαθετησει απο την τριτη 17/1
Περιμενω...Μαλλον θα παω να παρω ενα τεστ να το κανω το πρωι.
Very Happy Very Happy Very Happy

Καλώς όρισες!!!Σου εύχομαι να έχεις ένα πολύ δυνατό σποράκι εκεί μέσα!!!! Very Happy

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:ΑΑΑΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΞΕΠΡΗΣΤΙΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΙΛΑΩ ΚΑΘΑΡΑ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΑΝΤΙΒΙΒΙΩΣΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 20:00 ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΝΑ 12ΩΡΟ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΩ ΕΝΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 654316

Γεια σου Αγάπη!!!!Τέλειαααααα!!!!Πέρασε επιτέλους!!! Very Happy Very Happy Very Happy

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
siren έγραψε:Καλημερα Ιφιγενεια καλημερα Εύη!!!!!!

Κωνσταντινα μου τωρα το ειδα!!!! Μπραβο κοριτσακι μου συγχαρητηρια Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 328109 ολα θα πανε τελεια αυτην την φορα μην φοβασαι!!!!! Σου ευχομαι με ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και με ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ Ελευθερία μου να εισαι καλά.

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xaftounaki μπραβο αντε κανε να μας πεις!!!!

Δεσποινακι μιας και σε πετυχα, θα με βρισουν οι υπολοιπες αλλα ποια χημικη διαιατα κανεις και χανεις ? Μπορεις να μου την πεις και μενα?

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb kai thequeen86 ευχαριστω για τα καλα σας λογια
Εδω θα ειμαστε και θα σας ενημερωσω μολις μαθω

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:λες να αρχίσω να τον ζηλεύω κι εγώ??μετά απο τόσα χρονια??? Laughing Laughing Laughing Laughing
ααα κορίτσια μου σήμερα έχουμε επέτειο.... αλλα επειδη δν έχουμε λεφτά θα κάτσουμε μέσα,και θα παραγγείλουμε κινέζικο για διαφορα (δν έχουμε φάει ποτε χαχαχα λετε να ειναι αποτυχία??)και θα φάμε και γλυκάκι!!! θα φτιαξω και ατμόσφαιρα με κεράκια! δωράκια δν θα πάρουμε όμως δν με νοιάζει γιατί εγώ μόνο ένα "δώρο" έχω κολλημένο στο μυαλο μου Razz Razz Razz ...αλλα επειδή ειμαι 3 μέρα περιόδου θα το Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 215994 γιορτάσουμε αλλη φορά! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Έλλη μου χρόνια σας πολλά,να είστε πάντα ευτυχισμένοι και το δωράκι που θες να σας έρθει σύντομα!!!
Καλύτερα θα περάσετε σπίτι!Παίζετε εντός έδρας και είναι καλό αυτό!!! Razz Όσο για το κινέζικο,από noodle bar θα πάρετε;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki καλώς ήρθες !!μακάρι να είσαι εγκυούλα!!
Αγάπη μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα!
Δεσποινάκι περαστικά στον άντρουλη σου Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="evi27"]xaftounaki καλώς ήρθες !!μακάρι να είσαι εγκυούλα!!
Αγάπη μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα!

Very Happy Very Happy Very Happy και κατι μου λεει οτι απο αυριο θα μπορω να πιω και καφεδακι παρεουλα σας ετοιμαστειτε να με κερασετε αυριο Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 438696 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 438696 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 438696



Έχει επεξεργασθεί από τον/την αγαπη στις Κυρ Ιαν 22, 2012 7:28 am, 1 φορά

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Konstantina, εγώ που τα έχω και αρκετά φρέσκα, ο λόγος που δεν πίστευα καν ότι είμαι έγκυος παρά την καθυστέρηση(εκτός από τον υπέρηχο που δεν έδειξε τίποτα), ήταν ακριβώς ότι πονούσα και στη μέση και στην κοιλιά, σαν να μου ερχόταν περίοδος...

Και αυτοί οι πόνοι συνεχίστηκαν για μερικές βδομάδες ακόμα. Εσύ τώρα αν ανησυχείς, ξάπλωσε, ηρέμησε και στην επόμενη χωριακή θα ξέρεις πώς πάνε τα πράγματα. Μια ημέρα έμεινε, υπομονή![/quote]

πραγματικά ίσως φοβάμαι άδικα αλλα επειδή είχα κι άλλες ατυχίες με εγκυμοσύνη με ανησύχησε πολύ αυτός ο πόνος.το χειρότερο από όλα είναι οτι θέλω να αρχίσω να ουρλιάζω απο την χαρά μου και δεν το κάνω απο φόβο μην χαίρομαι και στο τέλος όπως κι άλλες φορές απογοητευθώ. όπως ώμος πολύ καλα λες το καλύτερο είναι να κάνω υπομονή. σε ευχαριστώ πολύ

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:xaftounaki μπραβο αντε κανε να μας πεις!!!!

Δεσποινακι μιας και σε πετυχα, θα με βρισουν οι υπολοιπες αλλα ποια χημικη διαιατα κανεις και χανεις ? Μπορεις να μου την πεις και μενα?

Γεια σου Ελευθερία μου!Κρατάει 7 μέρες!Την πρώτη μέρα ξεκινάω μόνο με καφέ(σκέτο)ή χυμό(αμίτα χωρίς ζάχαρη)!Μόνο αυτό όλη μέρα!Τις 2 μέρες(πχ Δευτέρα και Πέμπτη)τρώω μόνο ρύζι(βραστό με λεμόνι και λίίίγο αλάτι),άλλες 2 μέρες μόνο κοτόπουλο(ψητό ή βραστό),και 2 μέρες πατάτες(βραστές ή ψητές)Την τελευταία μέρα μόνο γιαούρτι!Και μετά ακολουθώ υγιεινή διατροφή!Είναι λίγο δύσκολη αλλά κάνει δουλειά!


xaftounaki έγραψε:Deb kai thequeen86 ευχαριστω για τα καλα σας λογια
Εδω θα ειμαστε και θα σας ενημερωσω μολις μαθω

Θα περιμένουμε να μάθουμε νέα σου!!! Very Happy

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:
Δεσποινάκι περαστικά στον άντρουλη σου Very Happy

Σε ευχαριστώ πολύ Εύη!Να'σαι καλά!!! Very Happy

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω Δεσποινακι μου, την ξερω αυτην την διαιατα αλλα δεν εχω τολμησει να την κανω. Ποσα εχασες αν επιτρεπεται? Θελω να κανω κατι για φτιαξει η ψυχολογια μου με αυτο το θεμα και να ξεκινησω μετα διατροφη....

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Ευχαριστω Δεσποινακι μου, την ξερω αυτην την διαιατα αλλα δεν εχω τολμησει να την κανω. Ποσα εχασες αν επιτρεπεται? Θελω να κανω κατι για φτιαξει η ψυχολογια μου με αυτο το θεμα και να ξεκινησω μετα διατροφη....

Μέχρι 4 κιλά είχα χάσει!Μετά διατροφή!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραια κατι ειναι και αυτο. Για να δω ποτε θα το παρω αποφαση, δεν με αντεχω αλλο!!!! Σορρυ γιατι ειναι ασχετο
με το θεμα μας αλλα που να το πω?

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια! Very Happy Καλέ πόσες σελίδες γεμίσατε πόνεσε το κεφάλι μου! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 911307 Θα σχολιάσω πάνω πάνω ό,τι θυμάμαι Embarassed

Συγχαρητήρια στην Κωνσταντίνα κ όλα να της πάνε καλά!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 50580 Μια χαρά μου ακούγεται η χοριακή αλλά για να δείξει υπέρηχος πρέπει να το χτυπήσει το 1000ρακι βρε.Χαλάρωσε κ απόλαυσέ το είσαι έγκυοοοος!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 328109

Deb περαστικά στον ανδρούλη σου Sad

Ελλη χρόνια σας πολλά να στε γεροί, αγαπημένοι κ σύντομα να τριτώσετε!! Razz Razz Άκου τη Μαρκέλλα κ πάρε γλυκόξινο κοτόπουλο είναι μούρλια!

Siren καταλαβαίνω τι εννοείς με το θέμα.Σ αυτή τη φάση ούτε εγώ βλέπω όσα ξεκινάνε με το "εγκυούλες"

Ιωάννα ,Εύη Αγάπηηηη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 417472

Φιλάκια σ όλα τα κορίτσια σορρυ αμα ξεχνάω καμιά Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 667478

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada έγραψε:Γεια σας κορίτσια! Very Happy Καλέ πόσες σελίδες γεμίσατε πόνεσε το κεφάλι μου! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 911307 Θα σχολιάσω πάνω πάνω ό,τι θυμάμαι Embarassed

Συγχαρητήρια στην Κωνσταντίνα κ όλα να της πάνε καλά!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 50580 Μια χαρά μου ακούγεται η χοριακή αλλά για να δείξει υπέρηχος πρέπει να το χτυπήσει το 1000ρακι βρε.Χαλάρωσε κ απόλαυσέ το είσαι έγκυοοοος!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 328109

Deb περαστικά στον ανδρούλη σου Sad

Ελλη χρόνια σας πολλά να στε γεροί, αγαπημένοι κ σύντομα να τριτώσετε!! Razz Razz Άκου τη Μαρκέλλα κ πάρε γλυκόξινο κοτόπουλο είναι μούρλια!

Siren καταλαβαίνω τι εννοείς με το θέμα.Σ αυτή τη φάση ούτε εγώ βλέπω όσα ξεκινάνε με το "εγκυούλες"

Ιωάννα ,Εύη Αγάπηηηη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 417472

Φιλάκια σ όλα τα κορίτσια σορρυ αμα ξεχνάω καμιά Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 667478


Γεια σου Άντα!!!Σε ευχαριστώ πολύ!!!!


Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια αν θέλετε ακούστε αυτό το κομμάτι!Εγώ έγραψα στίχο και το τραγουδάω!Πείτε μου την γνώμη σας!Βέβαια λόγω το ότι ξεκίνησα τις προσπάθειες γαι μπεμπέ έκανα αυτή την μεγάλη θυσία!Άφησα κάτι που αγαπούσα!Έφυγα από το συγκρότημα που ήμουν(που ήταν και η αιτία γνωριμίας με τον άντρα μου γιατί και τα άλλα 2 αδέρφια του είναι μέλη του γκρούπ Razz ) αλλά γράφω μόνο στίχους πλέον!


https://www.youtube.com/watch?v=YbTbs50ay6s&feature=related

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Άντα μου!!! τι κάνεις?

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλέ το άκουσα πριν που το χες βάλει στην υπογραφή κ αναρωτιόμουν ποιανών είναι κ πήγα να το γκουγκλίσω!!Ρωτούσα τον άνδρα μου αν τους ξέρει Shocked

Μπράβο Δήμητρα , είναι σούπερ!!! Respect Respect

Μια χαρά Εύη μου εσύ πώς είσαι? Very Happy μόλις βγήκα από το μπάνιο κ είμαι με το τουρμπάνι Laughing

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεσποινακι μου τελειο το τραγουδι εχεις πολυ ωραια και βραχνη φωνη. Δεν το περιμενα νομιζα οτι τραγουδουσες ελληνικα. Μπραβο αου!!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'σαι καλά Άντα μου!!!Τα παράτησα δυστυχώς,αλλά ποτέ δεν είναι αργά μετά από λίγα χρόνια να το ξανακάνω!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Δεσποινακι μου τελειο το τραγουδι εχεις πολυ ωραια και βραχνη φωνη. Δεν το περιμενα νομιζα οτι τραγουδουσες ελληνικα. Μπραβο αου!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ Ελευθερία μου!!!Και ελληνικά τραγουδάω-ούσα αλλά μόνο ροκ και λίγα ποπ!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν να μην το αφήσεις, παρόλο που πέρασε πόση ώρα το τραγούδι μου χει μείνει κ το σιγοτραγουδάω! Cool Cool

Τώρα που το θυμήθηκα, εγώ για χοριακή κορίτσια έδωσα 12,κάτι τι τριαντάρια είδαν τα ματάκια μου πιο πάνω?? Shocked Shocked κ ήταν από μεγάλη αλυσίδα εργαστηρίων...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγάπη μου τι καλά που δν πονάς τόσο και ξεπρίστηκες!!στο είπα δν κρατάει πολύ!!σε λίγες μέρες ούτε που θα το θυμάσαι!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 328109
Kοριτσάκια μου σας ευχαριστώ για τις ευχές!!πριν λιγο φάγαμε το μεσημεριανό μας γιατί ο αντρούλης είχε πάει γηπεδο! ξεκινήσαμε με σαλατα με μαρουλι ντοματα κοτοπουλο κασερακια αυγο και σως με λιγο λαδακι μαγιονεζα μουσταρδα και ριγανι! γενικα διαιτης το λες το φαγητο μας!!αλλα..... μετά τσακίσαμε κι ένα προφιτερόλ έτσι για να ξεκινήσουμε να το γιορτάζουμε!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 654316
Δεσποινάκι ωραίο το τραγουδάκι, και ωραία φωνή!! που ξέρεις ίσως αργότερα να επιστρέψεις δριμύτερη...για την ώρα καλύτερα να τραγουδάς νανουρίσματα στο μωράκι σας!!!Περαστικά για τον αντρούλη σου!!
xaftounaki σου εύχομαι να δεις ένα μεγαλο + στο τεστάκι σου αύριο αν και υποψιάζομαι ότι θα είναι πολύυυ μεγάλο με τόσες μέρες καθυστέρηση!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 328109
Ελευθερία μου γιατί δν προσπαθείς απλά να κάνεις πιο υγιεινή διατροφή?αφου και την χημική να κάνεις θα είναι μονο για μια εβδομάδα και μετά θα αρχίσεις διατροφή!!λέω εγώ τωρα Rolling Eyes
Ευάκι τι καλό φάγατε σήμερις?είδατε και ταινιούλα μετά το φαγητό??μπραβο !!εγώ μετά το φαγητό αν αράξω θα με πάρει ο υπνος!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Αντα μου ένα χαλαρωτικό μπανάκι είναι πάντα ότι πρέπει!!
Κωνσταντίνα μην αγχώνεσαι καθόλου καλή μου!!αυτό το μωράκι ήρθε για να μείνει!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 417472

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε ευχαριστώ πολύ Έλλη!!!Να είσαι σίγουρη πως αν γίνω μαμά θα γράψω τα δικά μου νανουρίσματα!!! Σας αφήνω να δώ το καινούριο επεισόδιο Supernatural!!! Τα λέμε πάλι σε λίγο!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 24 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 33 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις