Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
561 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 561 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 43]

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
thequeen μη φρικάρεις έτσι βρε κορίτσι.. συμβαίνουν αυτά.. μπορεί και επειδή έκανε αυτόν τον ψοφο τις τελευταίες μερες.. δεν κοιτάς εδώ εγω; με 42 μέρες κύκλο ξαφνικά απο το πουθενά! βρε μήπως ζορίστικες καθόλου ψυχολογικά τελευταία;;

Άντα...; συγνώμη αλλα δεν έχω καταλάβει.... που ακριβώς είσαι;;

Εύηηη αντε και καλά κρασιάααααχαχαχαχα !! Very Happy Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:thequeen μη φρικάρεις έτσι βρε κορίτσι.. συμβαίνουν αυτά.. μπορεί και επειδή έκανε αυτόν τον ψοφο τις τελευταίες μερες.. δεν κοιτάς εδώ εγω; με 42 μέρες κύκλο ξαφνικά απο το πουθενά! βρε μήπως ζορίστικες καθόλου ψυχολογικά τελευταία;;

Άντα...; συγνώμη αλλα δεν έχω καταλάβει.... που ακριβώς είσαι;;

Εύηηη αντε και καλά κρασιάααααχαχαχαχα !! Very Happy Very Happy


απο ζορια ψυχολογικα να φαν κ οι κοτες.αλλα δν με επιασαν οταν επρεπε κ με πιανει τωρα??? ελεος..τεσπα.ισως κ να ναι λογω κρυου

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι πιστεύω οτι η τουμπα είναι άσχετη..

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Thequeen δε νομίζω να ναι κάτι κακό, οργανισμός είναι αυτός ο έρμος όχι ρολόι.Δες πάντως πώς θα συνεχίσει από θέμα ροής κ άμα δεις πολύ μικρή ροή πάρε ένα τηλεφωνάκι τον γιατρό.Εγώ την πρήζω τη δικιά μου αλλά "καλύτερα γαιδουρόδενε παρά γαιδουρογύρευε" που λέει κ η γιαγιά μου.


Κορίτσια κανονικά θέλω να γκρινιάξω κ να κλαψουρίσω τώρα, μου είναι πολύ δύσκολο που έφυγα μετά από τόσο καιρό. Sad

Μετά σκέφτομαι τα παιδάκια μου που μου κάναν αγκαλίτσες σήμερα κ τσιρίζανε από χαρά κ λέγανε "χαρήκαμε που δεν κάναμε μάθημα αλλά μας λείψατε" κ λιώνω... Crying or Very sad Crying or Very sad

Μαρινα το σπίτι μου είναι Θεσσαλονίκη αλλά δουλεύω σ ένα χωριουδάκι...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έχω μπει 100 φορές από τη δουλειά για να δω τα νέα σας!!θα με σκάσετε στο τέλος καλεεεε!!!

Μαρίνα πιστεύω αν και κρυφοήθελα να εισαι εγκυούλα, ότι καλύτερα που έγινε έτσι!γιατί τώρα θα γίνουν σωστά τα πράγματα!!Είμαι σίγουρη ότι μέχρι το Πάσχα θα ακούσουμε ευχάριστα για σένα!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 90233
Ελευθερία μου περαστικά στο λουλουδάκι σου κοπελίτσα μου!!ελπίζω να γίνει γρήγορα καλά..όλοι άρρωστοι είναι γύρω μας..πως να γλυτώσουν τα μωράκια χωρίς αντισώματα? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 379767
Μαρία μου χαίρομαι που είναι καλύτερα ο Αντωνάκος σου και ας είναι ζωηρούλης!!! να τον χαρείς όσο είναι μικρός γιατι μετα μεγαλώνουν και δν μας έχουν ανάγκη και μας κακοφαίνεται! No
queen πολυ ωραία που και το δικό σου το μπουμπούκι είναι καλά!!κανονική ροή? γιατί κι εμένα μου έχει τύχει 2 φορές να έρθει 1 βδομάδα νωρίτερα!! αν όχι μπορεί να κανει δουλειά το σποράκι!μην ανησυχεις για την τουμπα!μπορεί να είσαι στην αρχή της περιόδου..δν νομιζω να αρχίζει κατευθείαν με μεγάλη ροή!!Ε? cyclops
Εύη μου πως μπορείς και βαριστομαχιάζεις με μια σουπα? πες μου το κόλπο Razz Razz Razz
gallida ελπίζω να μην εμφανιστεί τίποτα αλλο εκτός από σποράκι στην κοιλίτσα σου! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 990599
sofouli μη μασας κοριτσάκι μου μια χαρά θα είσαι κι ας έχεις πονάκια, είναι αναμενόμενα στην αρχή της εγκυμοσύνης γιατί αλλάζει θέση το μέσα μας.. Wink
xaftounaki μακάρι να τα καταφέρατε!! αλλιώς κι αυτόν τον μήνα πολύ Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 215994 δν ειναι κακο! Wink Wink
Ιωαννάκι τι κάνεις κοπέλα μου? ελπίζω να είσαι κάθε μέρα και καλύτερα!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 417472
Ευαγγελίτσα ελπίζω να πέρασες πολύ καλά το ΣΚ σου .. κάθε εκδρομούλα έστω και στους δικούς μας εμένα με ανανεώνει!!
Αρτεμης καλό διάβασμα και καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου!!Το'χεις μη μασας!!!! cheers cheers
kira κι εγώ σκέφτομαι αυτό το μήνα να πάω επίσκεψη στον γυναικολόγο πριν την ωορρηξια και μιας και θα πάω να την παρακολουθήσουμε κιολας αυτή τη φορά να δούμε αν γίνεται κανονικά!
Ευούλι , Αντα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 417472

ΛΙΑΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ????????????????

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:Thequeen δε νομίζω να ναι κάτι κακό, οργανισμός είναι αυτός ο έρμος όχι ρολόι.Δες πάντως πώς θα συνεχίσει από θέμα ροής κ άμα δεις πολύ μικρή ροή πάρε ένα τηλεφωνάκι τον γιατρό.Εγώ την πρήζω τη δικιά μου αλλά "καλύτερα γαιδουρόδενε παρά γαιδουρογύρευε" που λέει κ η γιαγιά μου.


Κορίτσια κανονικά θέλω να γκρινιάξω κ να κλαψουρίσω τώρα, μου είναι πολύ δύσκολο που έφυγα μετά από τόσο καιρό. Sad

Μετά σκέφτομαι τα παιδάκια μου που μου κάναν αγκαλίτσες σήμερα κ τσιρίζανε από χαρά κ λέγανε "χαρήκαμε που δεν κάναμε μάθημα αλλά μας λείψατε" κ λιώνω... Crying or Very sad Crying or Very sad

Μαρινα το σπίτι μου είναι Θεσσαλονίκη αλλά δουλεύω σ ένα χωριουδάκι...

Αχ ναι βρε Αντα μου! ..σου είπα και καλή επιστροφή εχτες αλλα μία η χοριακή μία τα μπαρμπουνια.. ένα μυαλό είναι αυτό χειμώνα καλοκαιρι.. άστα!

Thequeen συμφωνώ απόλυτα με την Άντα... ηρεμα βρε κορίτσι όχι πανικούς! Wink

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι μπουμπου μου και τη παρασκευη να φανει το μπιζελακι μου!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 990599 σημερα δεν ειχα ιδιαιτερα πονακια...ας ελπισουμε να τελειωνουνε.. Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 15419

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου καλησπερα!δεν μπορουσα να γραψω πιο πριν γιατι ημουνα χαλια!ακουστε την ιστορια μου!πηγα και εδωσα αιμα,η περιοδος μου ειχε ερθει 24/12/2011!για γονιμες δεν ξερω ποτε ειχα,αλλα ουτε και οωρρηξια!το λιγο αιμα το ειδα στις 19/01/2012!η χοριακη εννοητε βγηκε αρνητικη!εγω οταν το ειδα τρελαθηκα,λεω τοσο λαθος εκανα? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 !μα ποσο χαζη ειμαι?τοσο εξω επεσα?μηλαμε για νευρα!μετα πηρα τον γιατρο και τον ρωτησα και μου ειπε οτι αν εγινε η συλληψη την πεμπτη θελει τουλαχιστων πανω απο 12 μερες για να δειξει!οποτε χαρηκα λιγο!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου καλησπερα!δεν μπορουσα να γραψω πιο πριν γιατι ημουνα χαλια!ακουστε την ιστορια μου!πηγα και εδωσα αιμα,η περιοδος μου ειχε ερθει 24/12/2011!για γονιμες δεν ξερω ποτε ειχα,αλλα ουτε και οωρρηξια!το λιγο αιμα το ειδα στις 19/01/2012!η χοριακη εννοητε βγηκε αρνητικη!εγω οταν το ειδα τρελαθηκα,λεω τοσο λαθος εκανα? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 !μα ποσο χαζη ειμαι?τοσο εξω επεσα?μηλαμε για νευρα!μετα πηρα τον γιατρο και τον ρωτησα και μου ειπε οτι αν εγινε η συλληψη την πεμπτη θελει τουλαχιστων πανω απο 12 μερες για να δειξει!οποτε χαρηκα λιγο!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιάνα γιατί συγχύζεσαι με τον εαυτό σου?Δεν είναι καθόλου παράλογο που έκανες τη χοριακή.Άμα δε σου ρθει κανονικά περίοδος ξανακάνε χοριακή μετά από τις μέρες που είπε ο γιατρός σου.

Ελλη αφιέρωσες πάλι με την εικόνα Razz
μην την αλλάξεις με τίποτα!

Μαρίνα μου θύμησες με τα μπαρμπούνια μια καφρίλα που λέει συνέχεια το ξαδερφάκι μου κ γελάει μόνο του: "από πού κλ@νουν τα μπαρμπούνια?"
Περιμένω να βρείτε την καφρο-απάντηση ... Razz

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έλλη μου Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 417472 απο το στώμα σου και στου Θεού, Πελαργού, Αλέκας και ότι άλλο είναι το αυτί!! χαχαχα

Λιάνα μου για να καταλάβω... 12 μέρες απο την πέμπτη άρα την Δευτέρα κάνεις επαναλυπτική έστι; σήμερα έχουμε 23. κανονικά είναι να αδιαθετήσεις σήμερα ή εχτές; πόσες μέρες είναι ο κύκλος σου;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιάνα μου από την στιγμή που δν έχεις αδιαθετήσει ακόμη ..ΕΓΩ ΕΛΠΙΖΩ!!κάνε υπομονή λίγες μέρες ακόμη και θα μας τα ανακοινώσεις κι εσύ τα ευχάριστα!!! σ'αγαπαω πολύ πολύ!!μη μου στεναχωριέσαι Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 334590 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 334590 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 334590 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 334590

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:
Μαρίνα μου θύμησες με τα μπαρμπούνια μια καφρίλα που λέει συνέχεια το ξαδερφάκι μου κ γελάει μόνο του: "από πού κλ@νουν τα μπαρμπούνια?"
Περιμένω να βρείτε την καφρο-απάντηση ... Razz

χαχαχα και εγώ την έχω ακούσει αυτή τη καφρίλα χαχα μάλλον απο το τηγάνισμά μου κλ@σαν πάνω τους τα μπαρμπουνιάαααααχαχαχαχα!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
χαχαχα και εγώ την έχω ακούσει αυτή τη καφρίλα χαχα μάλλον απο το τηγάνισμά μου κλ@σαν πάνω τους τα μπαρμπουνιάαααααχαχαχαχα!

αχαχαχαχα μου φυγε ο καφές από τη μύτη!! Razz

Γιατί αυτούς τους μήνες θα πίνω όσους καφέδες θέλω μουαχαχαχαχαχαχαχα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Κ φυσικά συνδιασμένος με kinder γαλακτοφέτα! Razz

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο κυκλοςμου κανονικα ειναι 28 με 29 μερες,αλλα αλλαξε γιατι εγινε μαλλον αργα η οωρρηξια!περιοδο περιμενω παντα πριν απο το κανονικο γι αυτο και οι 28 μερες,τον 12 του 11 ηρθε 24,κανονικα εγω επρεπε 21 να ερθει,αλλα δεν ηρθε,αυριο εχουμε 24 και παω για 32 μερες!χαμος....

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ξαναπηρα τον γιατρο και μου ειπε οτι θα περιμενω συνολο 18 μερες!θελει 2 εβδομαδες μετα την συλληψη να κανεις χοριακη και μετα υπερηχο!οποτε αναμονη αναμονη αναμονη!και υπομονη!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 679259

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υπομονή: κάνουμε κ τίποτα άλλο εμείς οι γυναίκες μια ζωή Rolling Eyes Rolling Eyes

Άσχετο, μόλις διάβασα στο ιντερνετ ότι στη Χαλκιδική νύφη μαχαίρωσε μέχρι θανάτου την πεθερά της Shocked

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Υπομονή: κάνουμε κ τίποτα άλλο εμείς οι γυναίκες μια ζωή Rolling Eyes Rolling Eyes

Άσχετο, μόλις διάβασα στο ιντερνετ ότι στη Χαλκιδική νύφη μαχαίρωσε μέχρι θανάτου την πεθερά της Shocked


τωρα αμα πω καλα της εκανε θα ειμαι κακια? Embarassed

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
τωρα αμα πω καλα της εκανε θα ειμαι κακια? Embarassed

Όχι καλέ κι εγώ σκέφτηκα "φαντάσου σε τι σημείο την έφτασε,πω πω..." Shocked Shocked

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ολα οι γυναικες τα περνανε!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 33 415870

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως φαντασου τι της εκανε της κοπελας για να φτασει σε σημειο φονου

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε ξερω τι της εκανε...λιγο το ακουσα.κατι για επιλοχια ειπανε...αλλα φτανεις σε τετοιο σημειο αν δεν εχεις προηγουμενα?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:δε ξερω τι της εκανε...λιγο το ακουσα.κατι για επιλοχια ειπανε...αλλα φτανεις σε τετοιο σημειο αν δεν εχεις προηγουμενα?


οχι βεβαια βαλε προηγουμενα κ επιποχεια καταθληψη κ εχεις το μειγμα.ελεος

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια μου θα σας αφήσω για λίγες ώρες....πάω για δουλειά...θα τα πούμε το βράδυ...σας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Λιάνα μου υπομονήηηη....θα κάνουμε κι εμείς μαζί σου Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις