Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
551 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 551 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 43]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθερια τα ξερω απο την αδερφη μου και απο τη μανα μου!!!

Ευη καλη χώνεψη!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρά είναι ο μικρούλης, κορίτσια! Ευχαριστώ που ρωτάτε! Έχει ζωηρέψει πολύ και δεν έχω πια πολύ χρόνο ελεύθερο... Μπαίνω όμως και σας διαβάζω όποτε μπορώ.
Λιάνα, πού είσαι;;;; Θα μας φάει η αγωνία, κορίτσι μου! Μπες να μας πεις τα αποτελέσματα!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστώ Ιωάννα μου! τώρα μακιγιάρομαι και μετά θα κάνω καφεδάκι που με βοηθά στην χώνεψη γιατί έχω και μάθημα και δεν λέει να πάω σκασμένη χεχεεχ

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
rinamar έγραψε:
kira έγραψε:Koρίτσια έχετε μπει στον πειρασμό να παρακολουθείτε την ψορηξία με υπέρηχο στο γυναικολόγο σας?Εγώ είμαι τόσο μουρλή που το σκέφτομαι πολύ έντονα!!!
Έχει χάρη που δεν είναι εύκολο να πληρώνω το γιατρό κάθε τρεις και λίγο,αλλιώς θα το έκανα σίγουρα και ας με ¨¨βρίζε騨 ο άντρας μου!!! Wink

Kira μου εγώ την έκανα την παρακολούθηση με τον δικό μου γιατρό για δύο μηνες και δεν μου πήρε λεφτά..
ο δικός σου παίρνει αν είναι γι'αυτό το λόγο; τον έχεις ρωτήσει;

Mπράβο του!!Πρέπει να αποτελεί εξαίρεση!!!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη στην Πατρα για χωνεψη εχουν την τεντουρα (ποτο με εντονη γευση γαρυφαλλου, κανελας κλπ), εμενα μου αρεσει περισσοτερο η μαστιχα Χιου. Ενα σφηνακι και ετοιμη για μαθημα...χαχαχαχα!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ευη στην Πατρα για χωνεψη εχουν την τεντουρα (ποτο με εντονη γευση γαρυφαλλου, κανελας κλπ), εμενα μου αρεσει περισσοτερο η μαστιχα Χιου. Ενα σφηνακι και ετοιμη για μαθημα...χαχαχαχα!!!

έχω δοκιμάσει τεντούρα και δεν μου αρέσει καθόλου!η μαστιχα χίου ναι! αλλά δεν νομίζω ότι κάνει για την περίπτωση του μαθήματος χαχαχχαχα!!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευούλι μου.. δεν είναι κι εύκολο η αλήθεια είναι για να μείνω σταθερή στη διατροφή... το παλεύω.. Αλλα επειδή θα πάω με εξωσωματική και θέλω να πετύχω με την πρώτη, προσπαθώ να προετοιμάσω το σώμα μου.. Άσε που φοβάμαι οτι θα πάρω αρκετά κιλά με τις ορμόνες.. οπότε ας έχω λίγο περιθώριο..!

Ιωαννάκι μου γλυκό.... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 32 417472

Ελευθερία μου κι εγώ αυτό θέλω να πιστεύω οτι όλα θα πάνε κατ'ευχή και τον Μάρτιο άντε Μαϊο να είμαι εγκυος... κουράστηκα ποιά η αλήθεια είναι τόσος καιρός κάθε μήνα με την ίδια λαχτάρα...
Πραγματικά στεναχωριέμαι για το Βιολετίνι μωρέ... Δεν μπορώ να φανταστώ την αγωνία σου.. εδώ ο άντρας μου που έχει ραγίσει το δάχτυλό του και λυπάμαι.. φαντάζομαι εσένα τώρα... υπομονή κοριτσάκι μου ελπίζω να το ξεπεράσει γρήγορα και να μην ταλαιπωρηθεί πολύ Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 32 35468


Μαρία μου αποκλείεται να ήταν λάθος και τα 5 τέστ.. θα τους έκανα φασαρία!! ..συνηδητά πήγα και πέταξα 20ευρώ για να πάρω τον γιατρό μου τηλ.. Φαντάσου οτι με ρώτησε 3 φορές αν όντως είναι αρνητική η χοριακή για να μου δώσει τα χάπια!


Ουφ εμείς τώρα φάγαμε τα τσιπουρομπαρμπουνάκια μας και είμαστε στο άραγμα! Δυστηχώς κάτι έκανα με τα μπαρμπούνια ρε γμτ και βγήκαν χάλια.. No δεν του αρέσανε του αντρούλη και έφαγε τα 2 απο τα 4.. εγώ τηγανιτά δεεεεεν οπότε ο ψίψος μας έκανε πάρτυ.... Αλήθεια πόση ώρα θέλουν τηγάνισμα;; και σε τι λάδι;; Ιωαννααααα που είσαι chef μου να μου πεις;;;;; ...πάνε τα μπαρμπουνια.. τα 4 έκαναν 14 ευρώ!! Twisted Evil Twisted Evil Μεγάλη η χάρη του ψωραλέων μπακαλόγατου..

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kira αν κανεις μετρησεις και πας για εξωσωματική, σπερματεγχυση η αλλη επεμβαση συνηθως δε πληρωνεις αλλα αν ειναι απλα μετρηση πληρώνεις τουλαχιστον ανα 2η φορα αναλογα τη συμφωνια με τον γιατρό!

Ευη αν εχεις και ζωηρα παιδια μια χαρα ειναι για το μαθημα!

Μαρινα πάντα με ελαιολαδο τηγανιζω αλλα αν τα θες πιο ελαφρια δοκιμασε καλαμποκέλαιο η ηλιέλαιο. Δε θελουν πολύ τηγανισμα. Αλατισμα, Αλευρωμα και στο τηγανι να πάρουν χρώμα και απο τις 2 πλευρες. Να τα γυριζεις για να τηγανιστουν μεχρι μέσα και να μην κάνουν απλά πετσα απ'εξω!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:Ευούλι μου.. δεν είναι κι εύκολο η αλήθεια είναι για να μείνω σταθερή στη διατροφή... το παλεύω.. Αλλα επειδή θα πάω με εξωσωματική και θέλω να πετύχω με την πρώτη, προσπαθώ να προετοιμάσω το σώμα μου.. Άσε που φοβάμαι οτι θα πάρω αρκετά κιλά με τις ορμόνες.. οπότε ας έχω λίγο περιθώριο..!

Ιωαννάκι μου γλυκό.... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 32 417472

Ελευθερία μου κι εγώ αυτό θέλω να πιστεύω οτι όλα θα πάνε κατ'ευχή και τον Μάρτιο άντε Μαϊο να είμαι εγκυος... κουράστηκα ποιά η αλήθεια είναι τόσος καιρός κάθε μήνα με την ίδια λαχτάρα...
Πραγματικά στεναχωριέμαι για το Βιολετίνι μωρέ... Δεν μπορώ να φανταστώ την αγωνία σου.. εδώ ο άντρας μου που έχει ραγίσει το δάχτυλό του και λυπάμαι.. φαντάζομαι εσένα τώρα... υπομονή κοριτσάκι μου ελπίζω να το ξεπεράσει γρήγορα και να μην ταλαιπωρηθεί πολύ Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 32 35468


Μαρία μου αποκλείεται να ήταν λάθος και τα 5 τέστ.. θα τους έκανα φασαρία!! ..συνηδητά πήγα και πέταξα 20ευρώ για να πάρω τον γιατρό μου τηλ.. Φαντάσου οτι με ρώτησε 3 φορές αν όντως είναι αρνητική η χοριακή για να μου δώσει τα χάπια!


Ουφ εμείς τώρα φάγαμε τα τσιπουρομπαρμπουνάκια μας και είμαστε στο άραγμα! Δυστηχώς κάτι έκανα με τα μπαρμπούνια ρε γμτ και βγήκαν χάλια.. No δεν του αρέσανε του αντρούλη και έφαγε τα 2 απο τα 4.. εγώ τηγανιτά δεεεεεν οπότε ο ψίψος μας έκανε πάρτυ.... Αλήθεια πόση ώρα θέλουν τηγάνισμα;; και σε τι λάδι;; Ιωαννααααα που είσαι chef μου να μου πεις;;;;; ...πάνε τα μπαρμπουνια.. τα 4 έκαναν 14 ευρώ!! Twisted Evil Twisted Evil Μεγάλη η χάρη του ψωραλέων μπακαλόγατου..


Μαρινάκι μου εγώ τηγανίζω με αραβοσιτέλαιο,σε αντικολλητικό τηγάνι και να έχει ζεσταθεί πολύυυυυ καλάααα το λάδι...η ώρα είναι ανάλογα το μέγεθος του ψαριού...περιμένεις να πάρει χρώμα για να το γυρίσεις..

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:Kira αν κανεις μετρησεις και πας για εξωσωματική, σπερματεγχυση η αλλη επεμβαση συνηθως δε πληρωνεις αλλα αν ειναι απλα μετρηση πληρώνεις τουλαχιστον ανα 2η φορα αναλογα τη συμφωνια με τον γιατρό!

Ευη αν εχεις και ζωηρα παιδια μια χαρα ειναι για το μαθημα!

Μαρινα πάντα με ελαιολαδο τηγανιζω αλλα αν τα θες πιο ελαφρια δοκιμασε καλαμποκέλαιο η ηλιέλαιο. Δε θελουν πολύ τηγανισμα. Αλατισμα, Αλευρωμα και στο τηγανι να πάρουν χρώμα και απο τις 2 πλευρες. Να τα γυριζεις για να τηγανιστουν μεχρι μέσα και να μην κάνουν απλά πετσα απ'εξω!

Όχι Ιωάννα μου δε μιλάω για εξωσωματική,απλά για να ξέρω πότε έχω ωορηξία και να αυξήσω τις πιθανότητες σύλληψης,όπως κάνουν μερικές κοπέλες τα τεστ ωορηξίας!!
Μετά την αποβολή δεν έχω ακόμη γυναικολόγο,γιατί στον παλιό δεν θα ξαναπάω!Αλλά υποθέτω ότι θα παίρνει κανονικά,αφού κλείνεις ραντεβού και σε βάζει στον υπέρηχο..

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόσα επεισόδια έχασα πάλι? Σελίδες ολόκληρες!!

Καλησπέρα κι από μένα, από την πανέμορφη εξοχή που άλλοι πληρώνουν για να κάνουν διακοπές αλλά εγώ η γαϊδούρα θα προτιμούσα να μαι σπιτάκι μου κ να μαγειρεύω για τον ανδρούλη μουτώρα Crying or Very sad

Ιωάννα ειλικρινά σε καταλαβαίνω με τους ανεγκέφαλους που ανοίγουν το στόμα τους χωρίς να σκεφτούν Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 32 654655 αν όλοι δεν λέγαμε στους άλλους αυτά που δεν θα θέλαμε να μας πουν ο κόσμος μας θα ταν πολύ καλύτερος!!!

Μαρίνα μετά τη χοριακή πιστεύω να ηρεμήσεις κ να ρθει η άτιμη!!

Ελευθερία περαστικά στη μικρή σου, φέτος οι αρρώστιες κάνουν πάρτυ!!

Ευη wie gehts dir? Very Happy να δικαιολογήσουμε κ τα λεφτά που διναν τόσα χρόνια οι γονείς στα φροντιστήρια Razz

Αρτεμις καλή επιτυχία στο μάθημα κ γενικά να ξέρεις ότι ο χρόνος θα μας βοηθήσει να ξεπεράσουμε τον πόνο κ να μας μείνει μόνο η δύναμη...κ στον εαυτό μου αυτό λέω

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια μην αρχίσω κ γράφω ονόματα κατεβατό!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 32 417472

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εύηηηη κοπάνα και κανένα τσιπουράκι βρε και.. χικ καλό μαθηματάκι!


Χμμμ.. μάλλον δεν έκαψε πολύ το λάδι τοτε γιατί βγήκαν μουλιασμένα.. Τα αλεύρωσα κανονικα (το κόλπο με τη σακούλα) και τα τηγάνισα με ελαιόλαδο σε αντικολιτικό.. Βιάστηκα και τα γύρισα αμέσως.. ισως γι'αυτό..
next time θα είναι καλύτερα.. αν ξαναψηθεί ο αντρούλης για μπαρμπούνια...!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ HEEELP.ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ.ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!!! ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ????????

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρίνα τα τηγανίζω σε ελαιόλαδο,αφού τα αλατίσω και τα αλευρώσω καλά!
Απλά το λάδι πρέπει να είναι πολύ καυτό και αφού βάλεις τα ψάρια,να περιμένεις 2,3 λεπτά και μετά να κατεβάσεις τη φωτιά!!Έτσι και ροδίζουν από έξω,αλλά είναι και μέσα καλοψημένα!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη συμφωνω μαζι σου με το καυτο λάδι αλλα το γυριζω τουλαζιστον 2- 3 φορες με προσοχη μη διαλυθει για να μην κάνει κρουστα και κλεισει οπως λεω και δεν ψηθει μεσα...οπως τα κεφτεδακια! Κάθε νοικοκυρα βεβαια έχει τον τροπο της!! Wink

Αντα θα σου κανει καλο η εξοχη,θα το δεις!

Κira απλα ανεφερα σε ποιες περιπτωσεις πληρωνεις και σε ποιες δεν πληρώνεις..

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ HEEELP.ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ.ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!!! ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ????????

Σαν της Λιάνας την περίπτωση μου φαίνεται!!!Αλλά δυστυχώς δεν μπήκε ακόμη να μας πει ποια ήταν η εξέλιξη..

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ HEEELP.ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ.ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΡΧΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!!! ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ????????

Σαν της Λιάνας την περίπτωση μου φαίνεται!!!Αλλά δυστυχώς δεν μπήκε ακόμη να μας πει ποια ήταν η εξέλιξη..


ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ? ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ Η ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ????

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κανονική ροή ή λίγο;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Κανονική ροή ή λίγο;

ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΗΡΘΕ ΛΙΓΟ Κ ΣΚΟΥΡΟ
ΤΩΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ
ΕΕΕΕΛΟΟΟΟΣ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΗΜΕΙΩΤΕΩΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΝΑΓΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΔΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ!!!!! ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΩ ΨΙΛΟΦΡΙΚΑΡΕΙ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντα μου alles klar!! χεχεχεεχ
Μαρινάκι μη νομίζεις ότι δεν το κοπάνησα το τσιπουράκι χαχαχχα

Μαρία μήπως άλλαξε ο κύκλος σου??

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην φρικάρεις.Μπορεί να είναι καμιά ψιλοανωμαλία του κύκλου ή τίποτα ευχάριστο!Κι εγώ τον προηγούμενο μήνα είχα λίγο καφέ.Δεν ξέρω τι στο καλο ήταν αλλά μετά από μια εβδομάδα ήρθε κανονικά και δεν του έδωσα σημασία...

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάκια μου ευχαριστώ για τις συμβουλές του τηγανίσματος! Very Happy Very Happy

thequeen για κάνε ένα τηλ στον γιατρό σου.. και θα ρωτήσω το ίδιο με το Ευούλι, πολύ ή λίγο αίμα;;

Kira μου στη δική μου περίπτωση η αλήθεια είναι οτι γενικά εκείνο τον καιρό το ψάχναμε τι και πώς συμβαίνει και δεν μένω έκγυος... αυτός μου είπε και τις δύο φορές να πάω και μάλιστα δεν έκλεισα ραντεβού.. μπήκα ψιλοσφίνα και με είδε στα πεταχτά και μόνο γι'αυτό... αλλα το θεώρησε αυτονόητο να μη μου πάρει λευτά.. εγώ έκανα την κίνηση εννοείται και με έκοψε του τύπου δεν υπάρχει λόγος...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:Άντα μου alles klar!! χεχεχεεχ
Μαρινάκι μη νομίζεις ότι δεν το κοπάνησα το τσιπουράκι χαχαχχα

Μαρία μήπως άλλαξε ο κύκλος σου??

ΑΛΛΑΞΕ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ 32 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΕΣΤΡΩΣΕ Κ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΚΑΝΑΜΕ ΓΟΥΤΣΟΥΝΙΕΣ 12η Κ 22η ΜΕΡΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑ 27 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.3 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟΥΣ ΣΑΝ ΤΑ ΠΡΟΕΟΡΤΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΔΥΝΑΤΟΥΣ.Κ ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ 15ΛΕΠΤΟ ΠΗΓΑ ΠΙΠΙ Κ ΕΙΔΑ ΑΙΜΑ ΛΙΓΟ Κ ΚΑΦΕ ΑΡΑ ΜΙΚΡΗ ΡΟΗ.ΤΙ ΣΤΟΝ ΚΟΡΑΚΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ??? Ε???????? Α ΝΑΙ Κ ΧΤΕΣ ΕΦΑΓΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΤΟΥΜΠΑ Κ ΠΡΟΣΓΕΙΩΘΗΚΑ ΦΑΡΔΙΑ ΠΛΑΤΙΑ ΣΑΝ ΚΑΡΠΟΥΖΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΝΟΜΙΖΩ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 37 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις