Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
473 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 473 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 43]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας δω τον λογαριασμο μου να φουσκώνει κι ας είναι και με ρουπια!!!χαχαχαχαχα!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ας δω τον λογαριασμο μου να φουσκώνει κι ας είναι και με ρουπια!!!χαχαχαχαχα!!!



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια να 'μαι πάλι! πωπω! πόσα γράψατε σε λίγες ώρες που έλειψα! τι κάνετε?ποιες είναι εδώ??μόλις τσάκισα 2 τορτίγιες γεμισμένες μ'ένα σκασμό πράγματα Embarassed

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη μη λες τετοια γιατι η μουγατσουλα δε μου εφτασε τελικα!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ευη μη λες τετοια γιατι η μουγατσουλα δε μου εφτασε τελικα!!

χαχαχα κι εμένα τώρα μια μπουγάτσα δεν με χάλαγε...αλλά δεν έχω παράπονο...όταν ο άντρουλης μου έρχεταιαπό βραδυνή υπηρεσία 7 το πρωί μου φέρνει πάντα μπουγάτσα μιαμ μιαμ..

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω τι γλυκός!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω σας λεω οτι ΠΕΙΝΑΩ και εσεις λετε για τορτιγιες και μπουγατσες Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 37 585182 μπουχουυυυυυυυυυυ Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 37 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 37 534787

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Άν τους στείλω τον λογαριασμό μου λες να κάνουν και κατα'δω κανένα λαθάκι; κι'ας είναι και σε ευρώ δεν πειράζει! ...ρε τύχη ο Ινδός! θα το δείξω στον άντρα μου να παθει Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 37 585182 γιατί το συζητάμε κάποια στιγμή για ταξιδάκι Ινδία...

Μαράκι τώρα είδα τα νέα σου για το τεστάκι.. που να κρατηθείς.. και εγώ έστι κάνω, σε καταλαβαίνω!!χιχι Φιλάκια στον Αντωνάκη!!!

Έυη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 37 417472


Βρε κορίτσια....λυπηθείτε με την κακομοίρα... δεν μπορώ να ακούω για Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 37 9664 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 37 597524 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 37 884648 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 37 912791 αααααχχχ!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω τι γλυκός!!!

ναι ο καλός μου Very Happy

αγάπη μου υπομονή κοριτσάκι!! λίγο έμεινε!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινες χαλια τα γλυκα! ΜΠΛΙΑΧ σας λεω! Παχαινουν και κανουν και κυτταριτιδα αλλα και το κουλο που ειπε ο αντρας......καρκινο!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πάντως κορίτσια εγώ θαυμάζω όσες μπορούν και κάνουν διατροφές κτλ...εγώ δεν μπορώ..είμαι πολύυυυυυ λιχούδα!κι ευχαριστώ τον Θεό που δεν χρειάζεται μέχρι τώρα τουλάχιστον να κάνω δίαιτα Embarassed Rolling Eyes

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Εύη, Rinamar!!

Χμμ πώς θα σας ξεχωρίζουμε τις Μαρίνες? scratch

Μου ανοίξατε την όρεξη κακούργες!! pig

Πάντως ακόμα τραβάω τα μαλλιά μου με τον Ινδό, είδατε τιμιότητα?? Ας τύχαινε αυτό σε Έλληνα ... Laughing Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΩΠ !!! ΤΗ ΕΧΑΣΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΛΕΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ Rolling Eyes Rolling Eyes ΠΟΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤΑΚΙ ΑΥΡΙΟ ???

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Ada"

Χμμ πώς θα σας ξεχωρίζουμε τις Μαρίνες? scratch

ΕΜΕΝΑ ΛΕΓΕ ΜΕ ΑΓΑΠΗ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
μην γελατε ρε κοριτσιαααααααα Rolling Eyes τελικα την σοκολατα μονο την ονειρευτηκα και μαλιστα οταν ξυπνησα τραγουδουσα το τραγουδι του χατζηγιαννη μονο στα ονειρα μονο στα ονειρα μονο στα ονειρα μπορω να σε αγγιζωωωωω και πεταγετε ο αντρας μου και λεει το κουφο οχι μωρο μου και εδω στην πραγματικα τητα αν θες μπορεις να με αγγιζεις εμεινα να τον κοιταω Shocked Shocked μια σοκολατα εννωουσα μετα με κοιταζε εκεινος Shocked Shocked εισαι και ψωναρα αγαπη μου του λεω Rolling Eyes Rolling Eyes Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 37 40746 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 37 40746 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 37 40746


ΧΑΧΑΑΧΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧ έχω λιώσει λέμεεεεε!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πραγματικά σ ευχαριστώ!!! δν έχεις ιδέα πόσο ανάγκη το είχα ένα καλό γέλιο!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΕΙΣΑΙ ΕΔΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΕΝΑ ΑΣΧΕΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΩ Laughing Laughing Laughing Laughing

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη και Ευούλι άνοιξε θεμα: υπαρχουνε γυναικες στρατιωτικων??????? Ουτε εγω εχω αναγκη απο διαιτα ή αλλοι θελουν να με βαλουν που μου λενε οτι πάχυνα!

Αντα η μια Μαρινα η άλλη Αγαπη! Ετσι τις ξεχωρίζω εγώ! Αν ηταν Ελληνας θα τα ειχα κανει οφ-σορ εταιρείες, θα μετεφερε τους λογαριαμους σε Ελβετία, Θα επαιρνε βιλα και θα σκεπαζε την πισίνα για να μην τον πιασει η εφορια, θα αγοραζε την ΑΕΚ κλπ κλπ.Κοινως Λαμογιές!!!!

Αγαπη αυριο; Δε νομιζω πως ειναι καμια. Η Δεσποινα σε 2 μερες εχει καθυστερηση...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Μαρινες χαλια τα γλυκα! ΜΠΛΙΑΧ σας λεω! Παχαινουν και κανουν και κυτταριτιδα αλλα και το κουλο που ειπε ο αντρας......καρκινο!!!

ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙΣ ΘΕΛΩ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ pigΝΙΑΣΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΚΥΤΤΑΡΙΤΙΔΑ ΝΑΑΑΑΑΑΑ Rolling Eyes Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμ, ειδατε ρε γμτ!!! τα λεφτά γιατί πάνε σε λάθος άτομα??? αχ!!! Laughing Laughing Laughing

κι εγώ έχω 2 γλυκά στο ψυγείο αλλά ο αντρούλης άφαντος Crying or Very sad Crying or Very sad έχει γενέθλια ένας φίλος του και βγηκε έξω !! Crying or Very sad Crying or Very sad

με έχει τρελάνει και το κουτσικο στο τρέξιμο!!θέλει παιχνίδια!!μια κουβέντα γράφω 10 γύρους τρέχω!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Γεια σου Εύη, Rinamar!!

Χμμ πώς θα σας ξεχωρίζουμε τις Μαρίνες? scratch

Μου ανοίξατε την όρεξη κακούργες!! pig

Πάντως ακόμα τραβάω τα μαλλιά μου με τον Ινδό, είδατε τιμιότητα?? Ας τύχαινε αυτό σε Έλληνα ... Laughing Laughing


γεια σου Άντα μου!άστα πάλι pig νιες έκανα...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:

Αγαπη αυριο; Δε νομιζω πως ειναι καμια. Η Δεσποινα σε 2 μερες εχει καθυστερηση...

Η ΜΑΡΙΝΑ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΤΗΝ ΜΑRIABEL ΜΑΛΛΟΝ ΕΝΝΩΕΙ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ευη και Ευούλι άνοιξε θεμα: υπαρχουνε γυναικες στρατιωτικων??????? Ουτε εγω εχω αναγκη απο διαιτα ή αλλοι θελουν να με βαλουν που μου λενε οτι πάχυνα!

Αντα η μια Μαρινα η άλλη Αγαπη! Ετσι τις ξεχωρίζω εγώ! Αν ηταν Ελληνας θα τα ειχα κανει οφ-σορ εταιρείες, θα μετεφερε τους λογαριαμους σε Ελβετία, Θα επαιρνε βιλα και θα σκεπαζε την πισίνα για να μην τον πιασει η εφορια, θα αγοραζε την ΑΕΚ κλπ κλπ.Κοινως Λαμογιές!!!!

Αγαπη αυριο; Δε νομιζω πως ειναι καμια. Η Δεσποινα σε 2 μερες εχει καθυστερηση...


ναι το είδα Ιωάννα μου Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΔΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αστα Ευη μου... κι εγώ ποτε δεν χρειάστικε να κάνω δίαιτα μέχρι που πήγα σ'αυτόν το γιατρό πρίν περίπου 2 χρόνια. Είμουν πάντα πολύ αδύνατη και έχω φτάσει και σε σημείο άσχημο 56 κιλά και επειδή είμαι αρκετά ψηλή είμουν σα σκιάχτρο! Το κανονικό μου είναι στα 60-63 κιλά. Απλά είχα άσχημα πεπτικά προβλήματα και αισθανόμουν και τοξινομένη και συνέχεια κούραση και όταν έτρωγα ήθελα να πάω για ύπνο και γενικά No No
Μέχρι που πήγα σ'αυτόν και έγινα άλλος άνθρωπος..
Eny way δεν ξέρω γιατί αλλα απο το καλοκαίρι και μετά ξέφυγα τελείως.. έφτασα να είμαι 69 κιλά!!! affraid άσε που ξαναγυρίσανε τα πεπτικά και οι δυσκοιλιότητες και άστα βράστα!
..και επειδή πάω και με εξωσωματική θέλω να είναι καλό το περιβάλλον του σώματός μου...
Κορίτσια είναι δύσκολο πάντως.. απορρώ τι πρέπει να στερηθούν κάποιες κοπέλες που βλέπω που είναι πραγματικά υπέρβαρες... ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω να ξεφύγω τόσο πολύ... affraid

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟΝ ΚΟΝΤΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΟ ΕΔΩ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις