Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
390 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 390 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 39 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 43]

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλλη μου, Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 417472
Μαρία, ηρέμησε! Μεγάλη η ανευθυνότητα του κουνιάδου σου! Καταλαβαίνω σε τι κατάσταση πρέπει να βρίσκεσαι τώρα. Sad Ηρέμησε. Εάν θέλετε 2ο μωρό, θα βρεθεί λύση. Μη στενοχωριέσαι. Και εμείς δεν είμαστε καλά οικονομικά. Ποιος είναι σήμερα; Εγώ το'χω δηλώσει ότι και κοριτσάκι να'ναι το επόμενο, του Αντωνάκη τα ρούχα θα φοράει...
Γεια σου, Άντα! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 417472



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mariabel στις Δευ Ιαν 23, 2012 12:50 pm, 1 φορά

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινα ευχομαι η ακατανόμαστη να μην σε βρει για τους επομενους 9+ μήνες!

Αντα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 417472

miki2009 το μωρο σου ειναι σαν ζωγραφια! πραγματικο κουκλι!

Μαρια μου ευχαριστω και ευχομαι να το κρατας κι εσυ στην αγκαλια σου τα Χριστουγεννα!!!

queen Μαρια μη στεναχωριέσαι! μα καλα ακομα δε ξεμπερδεψατε με αυτον; Και οι κινησεις συμβιβασμου που εκανε; Η συνυφαδα ακομα δεν πηγε σε δικηγορο; Κακώς πολύ κακως. Να τον κανει να πληρωσει με το ζορι...

a-niki ολα καλα θα πανε, τι κι αν ειναι πιο μικρουλι...δεν εχει σημασία! Μη σκας αδικα και τη στεναχωρεις την κουκιδουλα!

Κωνσταντίνα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 893968 !

Αγάπη αντε να γινει καλα το δοντι να φας κι εσυ μια μπουκια!

Ελλη

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Δεσποινα ευχομαι η ακατανόμαστη να μην σε βρει για τους επομενους 9+ μήνες!

Αντα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 417472

miki2009 το μωρο σου ειναι σαν ζωγραφια! πραγματικο κουκλι!

Μαρια μου ευχαριστω και ευχομαι να το κρατας κι εσυ στην αγκαλια σου τα Χριστουγεννα!!!

queen Μαρια μη στεναχωριέσαι! μα καλα ακομα δε ξεμπερδεψατε με αυτον; Και οι κινησεις συμβιβασμου που εκανε; Η συνυφαδα ακομα δεν πηγε σε δικηγορο; Κακώς πολύ κακως. Να τον κανει να πληρωσει με το ζορι...

a-niki ολα καλα θα πανε, τι κι αν ειναι πιο μικρουλι...δεν εχει σημασία! Μη σκας αδικα και τη στεναχωρεις την κουκιδουλα!

Κωνσταντίνα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 893968 !

Αγάπη αντε να γινει καλα το δοντι να φας κι εσυ μια μπουκια!

Ελλη


σταχτη στα ματια παιδι μου.εγω τους τα ελεγα αλλα εμενα κανεις ποτε δν με ακουει!!!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
queen μαρια ειναι αξια της μοιρας της. Πηρε και τα λεφτα αυτος απο την τραπεζα τελικα ε; Εχεις δει την ταινια η Διαβολογυναικα;

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
Δυστυχώς παντού υπάρχουν βλάκες !! και μερικές φορές πολύ πιο κοντά μας απ' ότι φανταζόμαστε!! No No

Θεϊκή ατάκα! Respect Respect


Ρε κορίτσια οι ορμόνες μου ακόμα μπάχαλο είναι?Όλα τα συναισθήματα τα περνάω στο 100πλάσιο!

Άσχετο: το λάπτοπ αρχίζει κ τα παίζει κ κάνει ένα βουρ βουρ σαν καβουρντιστήρι κ μου χει σπάσει τα νεύρα Rolling Eyes

Ιωάννα ,Μαρίνα!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 417472 καλά γκαβή είμαι σήμερα? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 667478



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ada στις Δευ Ιαν 23, 2012 12:56 pm, 1 φορά

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
boubou έγραψε:
Δυστυχώς παντού υπάρχουν βλάκες !! και μερικές φορές πολύ πιο κοντά μας απ' ότι φανταζόμαστε!! No No

Θεϊκή ατάκα! Respect Respect


Ρε κορίτσια οι ορμόνες μου ακόμα μπάχαλο είναι?Όλα τα συναισθήματα τα περνάω στο 100πλάσιο!

Άσχετο: το λάπτοπ αρχίζει κ τα παίζει κ κάνει ένα βουρ βουρ σαν καβουρντιστήρι κ μου χει σπάσει τα νεύρα Rolling Eyes


ειναι η ψυκτρα μαλλον.προσεχε το εαν ανεβαζει θερμοκρασια

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα σου ειπαν ποτε να περιμενεις περιοδο;

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια 37,3 αλλά αισθάνομαι καλά και όχι άρρωστη!Αχ Παναγίτσα μου!!!!!!!Σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια και μακάρι να μην φανεί η ακατανόμαστη!Πάντως "σημάδια" της δεν έχω!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φοβάμαι πως το ανεμιστηράκι τα χει κακαρώσει, δε θέλω να το πάω για σερβις γιατί θα μείνω 2 βδομάδες στο χωριό χωρίς υπολογιστή Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad δεν θα την παλέψω σ αυτή τη φάση θα πέσω από το βουνό!!!

Χμμ , περίοδο μου είπαν στον ένα μήνα από την απόξεση αν δεν κάνω λάθος.

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ioanna85"]
Αγάπη αντε να γινει καλα το δοντι να φας κι εσυ μια μπουκια!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΣΕ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΝΕΙ ΣΥΧΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΑΚΟΥΣ ΕΝΑ ΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΔΕΚΑΛΟΠΤΟ ΑΚΟΥΣ ΑΝΑ ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΕΚΕΙ ΘΥΜΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΑ ΖΩΝΤΑΝΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΟΛΟ ΛΕΩ ΣΤΑΜΑΤΑ ΚΑΛΕ Κ ΑΥΤΟ ΜΑΡΣΑΡΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΗ ΚΟΝΤΡΑ Laughing Laughing Laughing ΑΣΕ ΤΗ ΕΠΑΘΑ ΧΤΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΦΑΩ ΓΛΥΚΟ ΠΩΩΩΩΩΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΙΘΕΛΑ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΗ ΝΑ ΤΣΑΚΙΣΩ ΜΙΑ ΛΑΧΤΑΡΙΣΤΗ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε: ΚΑΝΕΙ ΣΥΧΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΑΚΟΥΣ ΕΝΑ ΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΔΕΚΑΛΟΠΤΟ ΑΚΟΥΣ ΑΝΑ ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΕΚΕΙ ΘΥΜΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΑ ΖΩΝΤΑΝΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ

Αχαχαχα Laughing Laughing

'Αμα έπινες κακάο με καλαμάκι?? Cool

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελικα Αγαπη εισαι η μονη που μενεις πιστη στη διαιτα θες δε θες!!!

Αντα μην πεεεεεεεεεεεεεεσεις!!! Τελικα αυτο με την Αστερω αφησε εποχή!

Δεσποινακι μακαρι!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 377361

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioanna85 έγραψε:

Δεσποινακι μακαρι!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 377361

Μακάρι δεν λες τίποτα Ιωάννα μου!!! Very Happy Very Happy Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
αγαπη έγραψε: ΚΑΝΕΙ ΣΥΧΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ΑΚΟΥΣ ΕΝΑ ΓΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΔΕΚΑΛΟΠΤΟ ΑΚΟΥΣ ΑΝΑ ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΕΚΕΙ ΘΥΜΩΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΛΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΑ ΖΩΝΤΑΝΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ

Αχαχαχα Laughing Laughing

'Αμα έπινες κακάο με καλαμάκι?? Cool

ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΡΟΦΗΜΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ???
ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ ΤΗΝ ΘΕΙΚΗ ΑΤΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
(δεν βρηκα emoticons που να αυτομουτζωνετε αυτο μου ταιριαζει)

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ ΤΗΝ ΘΕΙΚΗ ΑΤΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
(δεν βρηκα emoticons που να αυτομουτζωνετε αυτο μου ταιριαζει)

Αχαχαχαχαχααχα Laughing Laughing

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ioanna85"]Τελικα Αγαπη εισαι η μονη που μενεις πιστη στη διαιτα θες δε θες!!!

πολυ πιστη στην διαιτα αφου πρωτη φορα με θαυμαζω κ εγω ειναι η αληθεια γιαουρτακια γαλατακι μιλκο μπανανουλα και λιγα μακαρονια προς το παρον ειναι η διατροφη μου απο αυριο και λιγο πατατουλα μιαμ μιαμ

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΡΟΦΗΜΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ???
ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ ΤΗΝ ΘΕΙΚΗ ΑΤΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
(δεν βρηκα emoticons που να αυτομουτζωνετε αυτο μου ταιριαζει)


χαχαχαχαχαχα!!! Respect

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας αρεσουν οι μπουγατσουλες; Μολις εφαγα μια στριφτή με μπολικη άχνη και κανελλα! Μου αρεσουν αυτες με την κρεμα την πιο ρευστη και τη βρισκω μονο στο LIDL.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Σας αρεσουν οι μπουγατσουλες; Μολις εφαγα μια στριφτή με μπολικη άχνη και κανελλα! Μου αρεσουν αυτες με την κρεμα την πιο ρευστη και τη βρισκω μονο στο LIDL.


οντως ειναι τελειες!!!!!!!!!!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχα αχ βρε αγάπη με κάνεις και γελάω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing με τον πόνο σου!!συγγνώμη Embarassed Embarassed

Δεσποινάκι μακάρι!!!1000 ευχες σου στελνω από την καρδιά μου!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
αγαπη έγραψε:
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΡΟΦΗΜΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ???
ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ ΤΗΝ ΘΕΙΚΗ ΑΤΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΟΝΤΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ??? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
(δεν βρηκα emoticons που να αυτομουτζωνετε αυτο μου ταιριαζει)


χαχαχαχαχαχα!!! Respect

μην γελατε ρε κοριτσιαααααααα Rolling Eyes τελικα την σοκολατα μονο την ονειρευτηκα και μαλιστα οταν ξυπνησα τραγουδουσα το τραγουδι του χατζηγιαννη μονο στα ονειρα μονο στα ονειρα μονο στα ονειρα μπορω να σε αγγιζωωωωω και πεταγετε ο αντρας μου και λεει το κουφο οχι μωρο μου και εδω στην πραγματικα τητα αν θες μπορεις να με αγγιζεις εμεινα να τον κοιταω Shocked Shocked μια σοκολατα εννωουσα μετα με κοιταζε εκεινος Shocked Shocked εισαι και ψωναρα αγαπη μου του λεω Rolling Eyes Rolling Eyes Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 40746 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 40746 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 40746

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το θέμα με τις μπουγάτσες δεν το σχολιάζω γιατί είναι παγίδα για μια Θεσσαλονικιά!! Laughing Laughing Laughing

Σας κάνω link όμως αυτό κορίτσια για να δείτε ότι υπάρχει ελπίδα!!!http://sarotiko.blogspot.com/2012/01/98.html#more

Δέσποινα θα περιμένουμε να μας πεις τα ευχάριστα Wink

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Το θέμα με τις μπουγάτσες δεν το σχολιάζω γιατί είναι παγίδα για μια Θεσσαλονικιά!! Laughing Laughing Laughing

Σας κάνω link όμως αυτό κορίτσια για να δείτε ότι υπάρχει ελπίδα!!!http://sarotiko.blogspot.com/2012/01/98.html#more

Δέσποινα θα περιμένουμε να μας πεις τα ευχάριστα Wink


αυτο δν λεγεται ελπιδα αλλα αστα να πανε!!!!! χαχχαχα

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ότι πήγε στην τράπεζα να τους πει ότι κάνανε λάθος, αντί να τα βουτήξει κ να πάει στη Χονολουλού πού το πας?

Laughing Laughing Laughing

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου γλυκά Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 417472

Βασικά έχω στεναχορεθεί με τα νέα σου
Μαρία (thequeen).. μήπως είναι μία πολύ βιαστική απόφαση και τώρα σου φαίνεται βουνό; δεν υπάρχει περίπτωση να αλλάξει αυτό και να συμορφωθεί ο κουνιάδος σου; ..μου φαίνεται εντελώς άδικό.. δεν νομίζω να μείνει έτσι κορίτσι μου.. πιστεύω να αλλάξει το σενάριο κάπως και να ξαναμπεί το νερό στο αυλάκι.... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 966307

Λιάνα μου αν είσαι εσύ σίγουρη που έχεις περάσει ήδη δύο εγκυμοσύνες τότε είμαστε κι εμείς!!!!! Θα περιμένουμε μαζί σου Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 875502

Έλλη στο έχω ξαναγράψει σχετικά με το ποιά είναι η άποψή μου.. να κάνεις αυτό που νιώθεις και λέει το ένστικτό σου.. εσύ ξέρεις καλύτερα και κανένας άλλος! Ότι και να αποφασίσεις πάντως εμείς είμαστε μαζί σου!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 893968

Ιωαννάκι
μου ξέρεις πόσο γρήγορα περνάει ο ένας μήνας;;; τσακ τσούκ να κάνεις πέρασε!!! Άτνε και μας βλέπω παρεούλα γκαστρούλες χιχιχι

Δέσποινα.. ελπίζω πραγματικά να μη σε κόλησε ο αντρούλης και να είναι το σπορίδιο!! Η θερμοκρασία πέφτει μπάμ και κάτω (δηλ 36,6) 1 βαρυά 2 μέρες πριν περίοδο. Πρέπει να τη μετράς το πρωί όμως για να δείξει!

Άντα
... πόσο συμφωνώ... ναι ναι ξύλο πολύ και μιά γερή ξανάστοφη στη μούρη της.... ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗ θα γίνει και αυτόοοοοοοο!

miki και εγώ ευτυχώς δεν την βλέπω συχνά γιατί αν την είχα συνεχεια ανάμεσα στα πόδια μου... ούτε να το σκέφτομαι!! ...θα συμβιβαστώ στα 30 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 417472 χαχαχα


a-niki εγώ θα σου έλεγα όχι άγχος και προσπάθησε να απασχολείς αλλού το μυαλό σου.. Όλα καλά θα πάνε κορίτσι θα δείς!!

Αγάπη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 36 417472 μπράβο που είσαι καλύτερα! Σε λιγάκι περιμένουμε το χαμόγελάκι colgate ναι; χαχαχα!!


konstantina
τέλεια τέλεια μπράβο!!!
άντε και περιμένουμε νέα απο υπέρηχο!!

Την καλησπέρα μου λοιπόν! Εγώ ΠΟΝΑΩ η γυναίκα.. μας ξετίναξε στο aerobic η τρελοποιημένη.. αφού μου είπαν τα κορίτσια οτι ένα αγορι δεν άντεξε και έφυγε!!! Πάει σφιχτερμαν θα βγούμε απο'κει μεσα.....!!


Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 39 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις