Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
363 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 363 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 43]

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα καλησπερα . Μια εβδομαδα εχω να μπω και βλεπω πολλες καινουργιες κοπελες. Σημερα ξαναπηγα για υπερηχο. Ειμαι 6 εβδομαδων και ειδαμε μια πολυυυυ μικρη κουκιδα. Ο γιατροσ μου λεει να ειμαι συγκρατημενη γιατι επρεπε να ειναι λιγο μεγαλυτερη . Θα ξαναπαω πεμπτη και πρεπει να ξανακανω χοριακη, Προσπαθουμε να ειμαστε ηρεμοι αλλα με τρωει

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
a-niki έγραψε:καλησπερα καλησπερα . Μια εβδομαδα εχω να μπω και βλεπω πολλες καινουργιες κοπελες. Σημερα ξαναπηγα για υπερηχο. Ειμαι 6 εβδομαδων και ειδαμε μια πολυυυυ μικρη κουκιδα. Ο γιατροσ μου λεει να ειμαι συγκρατημενη γιατι επρεπε να ειναι λιγο μεγαλυτερη . Θα ξαναπαω πεμπτη και πρεπει να ξανακανω χοριακη, Προσπαθουμε να ειμαστε ηρεμοι αλλα με τρωει


χαλαρααααααα.μπορει να καθυστερησε η συλληψη

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:
mariabel έγραψε:Άστα, Μαρία, συνονόματη! Άστα!! Όλες μαζί αδιαθετήσαμε αυτό το μήνα. Ελπίζω τον άλλο να ανακοινώνουμε ευχάριστα η μια μετά την άλλη!!! Smile Άραγε ποιο θα είναι το τυχερό νουμεράκι; Η πολυλογία μας πού θα έχει φτάσει;


ελπιζω παντως οτι θα ειμαι απο τις τυχερες!

Μακάρι! Very Happy Καλά εγώ ήμουν τόσο σίγουρη αυτή τη φορά που παρόλο που ήρθε η περίοδος συνέχιζα να έχω συμπτώματα εγκυμοσύνης!!!!! Ζαλάδες, αναγούλες, εξάψεις!!!! Το αίμα τρέχει ποτάμι εντωμεταξύ και πόνος ανεπαίσθητος! Πρώτη φορά αυτό. Τώρα βέβαια είμαι σίγουρη ότι δεν είμαι, αφού δεν άντεξα και έκανα τεστ!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 966307 Φυσικά αρνητικό. Αν δεν είχα τα hometest, που είναι πάμφθηνα, δε θα είχα κάνει, αλλά δεν άντεξα!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 4872

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
a-niki έγραψε:καλησπερα καλησπερα . Μια εβδομαδα εχω να μπω και βλεπω πολλες καινουργιες κοπελες. Σημερα ξαναπηγα για υπερηχο. Ειμαι 6 εβδομαδων και ειδαμε μια πολυυυυ μικρη κουκιδα. Ο γιατροσ μου λεει να ειμαι συγκρατημενη γιατι επρεπε να ειναι λιγο μεγαλυτερη . Θα ξαναπαω πεμπτη και πρεπει να ξανακανω χοριακη, Προσπαθουμε να ειμαστε ηρεμοι αλλα με τρωει

Μην αγχώνεσαι, κουκλίτσα μου! Όλα καλά θα πάνε! Προσπάθησε μόνο να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς! Αφού είδατε κουκίδα, μη στενοχωριέσαι. Μάλλον έγινε καθυστερημένη η σύλληψη. Ο υπέρηχος πόσων εβδομάδων σε έβγαλε;

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια.
έκανα χοριακη και απο 480 που ηταν την παρασκευή σήμερα ειναι1270 απο οτι φαίνεται ολα πάνε καλά την παρασκευή παω για υπέρηχο. ευχαριστώ παρά πολύ για την συμπαράσταση σας κι εύχομαι να διαβάσω σύντομα τα καλύτερα νέα απο ολα τα κορίτσια.φιλια πολλα

Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ???? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξύπνησα κι εγω!!λύσσαξε βέβαια ο κοντός γιατι είχε πιάσει "κουβέντα" με ένα σκυλάκι στην γειτονιά αλλιώς δν ξέρω πως θα το επαιρνα απόφαση!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαχαχα Μαρία κι εσύ βλέπω σαν κι εμένα είσαι..κι εγώ ενώ βλεπω ροή και πάλι με τρώνε τα μήπως!!δν το παίρνω απόφαση!! αχαχαχαχα
queen θα δεις πολλές αλλαγές στον κύκλο σου τώρα που άρχησες τις ελεύθερες επαφές...ότι να'ναι παθαινει τραλαλά μαλλον απο τα πολλά Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 40746 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 40746 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 40746 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 40746

λέω να μην πάω τελικά στον γιατρό και να ακολουθήσω την συμβουλή της Αντας !!!μου άρεσε[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Nίκη μη φοβάσαι ξέρω πολλές τέτοιες περιστάσεις που τελικά μια χαρά εξελίχθηκε η εγκυμοσύνη !!! ολα καλά θα πάνε!!απλά θα έγινε αργότερα η σύλληψη!! Wink Wink

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη μου Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472
Κωνσταντίνα πολύ καλά πάει η τιμή σου!!! άντε πάνω από 1500 βλέπετε και στον υπέρηχο!!!πότε έχεις ραντεβού να το ακούσετε? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 669659 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 669659

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου, αγαπη!!! Πώς είσαι; Το μαγουλάκι ξεφούσκωσε,ε;
Κωνσταντίνα, Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!! Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και μια εύκολη γέννα! Θα τα ξαναπούμε όμως! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472
Έλλη, δεν είμαι τρελή, ε; Και εσύ το ίδιο... Ουφ! Ή μήπως είμαστε και οι δύο για ζουρλομανδύα;;;;; Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 875502 Μην πας ακόμα στο γιατρό. Μετά τα 2 χρόνια λένε ότι πρέπει να πας για ψάξιμο... (Αν σου φαίνεται πολύ, μείωσέ το.) Χαλάρωσε και απόλαυσε τις ζουζουνιές!! Very Happy Θα έρθει σύντομα να το δεις! Smile Απλά περιμένει και εμάς! Smile Very Happy Smile Είπαμε τον άλλο μήνα, όλες μαζί! Very Happy

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Αγάπη μου Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472
Κωνσταντίνα πολύ καλά πάει η τιμή σου!!! άντε πάνω από 1500 βλέπετε και στον υπέρηχο!!!πότε έχεις ραντεβού να το ακούσετε? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 669659 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 669659

την πέμπτη κατα λάθος έγραψα την παρασκευή. ελπίζω οτι θα δούμε καρδούλα, φοβάμαι λιγο αλλα ειμαι αισιόδοξη ολα καλα θα πανε

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
6 εβδομαδων και 2 ημερων ειμαι

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou εγω θα σου έλεγα να μην μπεις σε αυτή την διαδικασία. πιστεύω οτι η καλύτερη μέθοδος ειναι να έχεις επαφές μέρα παρα μέρα και ολα θα πάνε καλα.με υπέρηχο θα ανχωθεις παρα πολυ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="mariabel"]Γεια σου, αγαπη!!! Πώς είσαι; Το μαγουλάκι ξεφούσκωσε,ε;

ΤΟ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕ ΛΙΓΟ ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΘΑΝΕΙ ΟΛΟ ΜΕ ΤΡΑΒΑΝΕ

ΤΗ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΟΥ ???

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα κοριτσια το ονειρο ενως 2ου παιδιου με αποχαιρεταει.εχουμε καποια θεματα κ θα πληρωσουμε μαλακιες αλλονων.. Sad Sad Sad Sad Sad Sad

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά είναι! Κοιμάται το μπουλουκάκι μου! Και εγώ η γαιδούρα αντί να κάνω δουλειές, κάθομαι με τις ώρες εδώ στον υπολογιστή...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:εμενα κοριτσια το ονειρο ενως 2ου παιδιου με αποχαιρεταει.εχουμε καποια θεματα κ θα πληρωσουμε μαλακιες αλλονων.. Sad Sad Sad Sad Sad Sad

????????????

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:
thequeen86 έγραψε:εμενα κοριτσια το ονειρο ενως 2ου παιδιου με αποχαιρεταει.εχουμε καποια θεματα κ θα πληρωσουμε μαλακιες αλλονων.. Sad Sad Sad Sad Sad Sad

????????????


ειναι μεγαλη ιστορια κ εχει να κανει με τις μαλακιες του κουνιαδου μου.δν μπορω να μιλησω τωρα ειμαι στα προθυρα καταρευεσης.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:εμενα κοριτσια το ονειρο ενως 2ου παιδιου με αποχαιρεταει.εχουμε καποια θεματα κ θα πληρωσουμε μαλακιες αλλονων.. Sad Sad Sad Sad Sad Sad

δν θα γίνω αδιάκριτη να ρωτήσω τι έγινε,αλλά θα σου πω ότι αν μπεις στη διαδικασία για μωρό..είναι λες και μας προγραμματίζουν εμάς τις γυναικες και μετά δν ξεκολλάει από το μυαλο μας!!! νομίζω ότι συντομα θα ξαναξεκινήσετε προσπάθειες!! κι εγώ κάθε φορά που αδιαθετώ μάλλον από την στεναχώρια μου βρίσκω 100 εμπόδια αλλα τελικά στο τέλος πάλι αναστενάζουν τα σκεπάσματα μέσα στον μηνα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 215994 Wink Wink Wink Wink

Μαρία μάλλον για ζουρλομανδία το πάμε μου φαίνεται!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 875502 αλλά δν πειράζει γιατί στο τέλος το διασκεδάζουμε πολύ!!!!

Κωνσταντίνα έτσι θετικά και αισιόδοξα να σκέφτεσαι!!Σκέψου πόσο πολύ θέλουμε όλα τα κορίτσια να έρθουμε στην θέση σου!!Πρέπει να χαίρεσαι που έχεις τα έχεις καταφέρει!!!

μια χαρά είσαι Νίκη!!σίγουρα είναι καθυστερημένη η σύλληψη!την άλλη φορά και θα το δειτε και θα το ακουσετε το καρδουλακι σας!!!

αγάπη μου υπομονη θα βγάλεις και τα ράμματα σε λίγες μέρες και ολα σουπερ!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο αδερφος του αντρα μου χωρηζει εν ολιγης εχει γκομενα κ ανακοινωσε οτι δν θα πληρωνει τπτ ουτε λογαριασμους ουτε τπτ(ενω το σπιτι ειναι δικο του) κ αναγκαστηκα τα πεθερικα μου θα βοηθανε την συνηφαδα μου γτ της εχει παρει κ τα λεφτα απο τους λογαριαμους κ δν εχει φραγκο ουτε να τον κηνυγησει με δικηγορο μιας κ ζητανε 3000 ευρω!! καταλαβατε? κ πως να βαλω μπροστα 2ο με τοσα χαρατσια κ μειωσεις μισθου?πριν μας κουτσοβοηθουσαν μετα τπτ.αμα δν πληρωσουμε τα χαρατσια θα μας παρουν το σπιτι!!!!!!!!! καταλαβατε κοριτσια μου τα γαμησιατικα αλλουνου θα τα πληρωσουν αλλου δηλαδη εμεις!

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοπελουδες μου καληνυχτα .φιλια σε ολες σας

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:καταλαβατε κοριτσια μου τα γαμησιατικα αλλουνου θα τα πληρωσουν αλλου δηλαδη εμεις!

Shocked Shocked Ειλικρινά δεν έχω λόγια.Με τι λογική δε θα πληρώνει ο "κύριος"???Κ γιατί να χαραμίσετε εσείς τα όνειρα κ τη ζωή σας για το **** αυτουνού??Συγνώμη που μιλάω έτσι αλλά έχω γίνει έξαλλη!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 654655

Φιλιά στα κορίτσια όλα , σορρυ αλλά έχω τρελαθεί τώρα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 654655

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
thequeen86 έγραψε:καταλαβατε κοριτσια μου τα γαμησιατικα αλλουνου θα τα πληρωσουν αλλου δηλαδη εμεις!

Shocked Shocked Ειλικρινά δεν έχω λόγια.Με τι λογική δε θα πληρώνει ο "κύριος"???Κ γιατί να χαραμίσετε εσείς τα όνειρα κ τη ζωή σας για το **** αυτουνού??Συγνώμη που μιλάω έτσι αλλά έχω γίνει έξαλλη!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 654655

Φιλιά στα κορίτσια όλα , σορρυ αλλά έχω τρελαθεί τώρα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 654655

εγω να δεις πως ειμαι.... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 311356 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 311356 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 311356 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 311356 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 654655 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 654655 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 654655 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 654655 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 654655 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 654655

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Προσπαθώ να το φανταστώ!Από το λαρύγγι θα τον έπιανα!!

Νίκη κ Κωνσταντίνα σας βλέπω μια χαρά, περιμένουμε ν ακούσουμε κι άλλα από τα ευχάριστά σας!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 654316

Έλλη δεν την παλέυω,σκάω στα γέλια με τις μπανάνες!!

Mariabel συγνώμη κούκλα μου τώρα είδα πως είσαι μέσα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα Νίκη!!!

Μαρία(queen) μπορείς να κάνεις λίγο υπομονή να δεις πως θα πάνε τα πράγματα να τα στρώσετε λίγο όσο γίνεται και ξαναπροσπαθείτε σε λίγο καιρό ξανά!! ...κι εμείς είμαστε πολύυυυυ στριμωγμένοι οικονομικά και περνάμε νορμάλ τον μήνα μας αλλά αν έρθει ένα παιδί δν φτάνουν τα λεφτά μας, θα πρέπει να αλλάξουν πολλά και βασίζομαι στα πεθερικά μου αν κάνω παιδί ότι θα μας βοηθήσουν έστω και λίγο γιατί αλλιώς θα πρέπει να κατεβάσουμε το βιοτικό μας επίπεδο πολύ χαμηλά για να αντεπεξέλθουμε σε όλα τα έξοδα που θα προκύψουν!!αλλά ακόμη κι έτσι πάλι θα τα καταφέρουμε γιατί είμαστε αγαπημένοι και συνειδητοποιημένοι τι πάμε να κάνουμε!! ελπίζω να φτιάξουν τα πράγματα για ολους μας..αλλά έχω πει μέσα μου ότι δν θα με σταματήσουν απο το να ονειρεύομαι και να κυνηγάω τα όνειρα μου ο κοσμος να χαλάσει!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472
(βεβαια εσύ έχεις κι ένα μπουμπουκάκι να ζουλάς όσο θα περιμένεις...ενώ εγώ που δν έχω δν μπορώ να περιμένω πότε θα φτιάξουν τα πράγματα για να τα καταφέρω...ίσως παίζει ρόλο κι αυτο!!)

Δυστυχώς παντού υπάρχουν βλάκες !! και μερικές φορές πολύ πιο κοντά μας απ' ότι φανταζόμαστε!! No No

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Προσπαθώ να το φανταστώ!Από το λαρύγγι θα τον έπιανα!!

Νίκη κ Κωνσταντίνα σας βλέπω μια χαρά, περιμένουμε ν ακούσουμε κι άλλα από τα ευχάριστά σας!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 654316

Έλλη δεν την παλέυω,σκάω στα γέλια με τις μπανάνες!!

Mariabel συγνώμη κούκλα μου τώρα είδα πως είσαι μέσα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 35 417472

ειλικρηνα ειμαι μεσα στην φρικη.σε λιγο θα αρχησω να ουρλιαζωωωωωωωωω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 39 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις