Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
472 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 472 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 43]

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:
Γιατί αυτούς τους μήνες θα πίνω όσους καφέδες θέλω μουαχαχαχαχαχαχαχα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Κ φυσικά συνδιασμένος με kinder γαλακτοφέτα! Razz

....μηηηηη λυπήσου με την ξερακιασμένη-αποστειρωμένη.......

lia-ka έγραψε:ξαναπηρα τον γιατρο και μου ειπε οτι θα περιμενω συνολο 18 μερες!θελει 2 εβδομαδες μετα την συλληψη να κανεις χοριακη και μετα υπερηχο!οποτε αναμονη αναμονη αναμονη!και υπομονη!

αχ Λιάνα μου.. υπομονή και βλέπουμε.. τι μπέρδεμα όμως βρε παιδί μου γμτ!


Έσφαξε την πεθερά της ε;; μμμμ να την φωνάξω να σφάξει και την συνηφάδα μου λές; θα μου την κάνει την χάρη που δεν μπορώ τα αίματα... Twisted Evil Twisted Evil [η γυναικα του αδελφού του άντρα μου, συνηφάδα μου δεν είναι ή κανω λάθος;]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι πολυ ευκολο να τα ριχνουνε ολα στην επιλοχεια....εδω πρεπει να υπηρχε προηγουμενο οχι παιξε γελασε!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:[η γυναικα του αδελφού του άντρα μου, συνηφάδα μου δεν είναι ή κανω λάθος;]

Καλά τα λες!

Όσο για τα γλυκά ,θα σας πρήξω λιγουλάκι γιατί πήρα ένα σωρό από το σούπερ ... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 4872

Καλό μάθημα Εύη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 417472

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
rinamar έγραψε:
Ada έγραψε:
Γιατί αυτούς τους μήνες θα πίνω όσους καφέδες θέλω μουαχαχαχαχαχαχαχα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Κ φυσικά συνδιασμένος με kinder γαλακτοφέτα! Razz

....μηηηηη λυπήσου με την ξερακιασμένη-αποστειρωμένη.......

lia-ka έγραψε:ξαναπηρα τον γιατρο και μου ειπε οτι θα περιμενω συνολο 18 μερες!θελει 2 εβδομαδες μετα την συλληψη να κανεις χοριακη και μετα υπερηχο!οποτε αναμονη αναμονη



ΝΑΙ ΣΥΝΙΦΑΔΑ ΛΕΓΕΤΕ . ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΕ Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 186566 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 4872 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 4872 αναμονη!και υπομονη!

αχ Λιάνα μου.. υπομονή και βλέπουμε.. τι μπέρδεμα όμως βρε παιδί μου γμτ!


Έσφαξε την πεθερά της ε;; μμμμ να την φωνάξω να σφάξει και την συνηφάδα μου λές; θα μου την κάνει την χάρη που δεν μπορώ τα αίματα... Twisted Evil Twisted Evil [η γυναικα του αδελφού του άντρα μου, συνηφάδα μου δεν είναι ή κανω λάθος;]

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιάνα θα δείξει!!Τίποτα δεν κρίθηκε ακόμη!!!!!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
miki άστα.. τρώω επιθέσεις όχι αστεία πισόπλατες κιόλας και μπροστά μου είναι και καλά κυρία.. αυτό που την εκνευρίζει απ'ότι έχω καταλάβει είναι οτι την συνδέω με Καϊρο όμως και πλήρη αδιαφορία.. μηλάμε λυσσάει δίνει σόου άστα!
Αααααχχχχ δώστου ζουπιγματοφιλιά κι'απο μένα του πανέμορφου Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 35468


Λοιπόν πάω να κάνω ένα γρήγορο ντουσάκι και πάω μαθηματάκι στο γυμναστήριο!

Σας φιλώ προς το παρών

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
queen Μαρια εχεις κανονικη ροη τελικα; Δεν πειραζει κουκλα μου, τον επομενο μηνα με σχεδιο!!!

Αντα σε καταλαβαινω και σε θαυμαζω που μπορεις και μενεις μακρια του μεγαλα χρονικα διαστηματα. Εμεις δε μπορουμε ουτε ένα βραδυ μακρυα, απλά θελουμε να νοιωθουμε ο ενας την παρουσια του άλλου!!!Κι εγω ακουσ για τη νυφη που σκοτωσε την πεθερα και Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 837218

Έλλη πιστευω ειμαι καλυτερα σημερα απο χθες!

sofouli μπιζελακι, φασολακι, σου ευχομαι οτι σπορακι θες να το αποκτησεις!!!

Λιανα μην πτοεισαι παλι για την άλλη στις αρχες του μηνα!

Ευη καλη δουλεια!

Μαρινα παραβγαινει η συνυφαδα σου με την κουνιαδα μου; ε;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έφαγα σαν pig pig pig pig pig pig (πολλά μαζί, όχι ένα μόνο!) και επανήλθα!! για να καταλάβετε έφαγα κάτι σαν το κλαμπ σαντουιτσ αλλά αντί για τοστ είχε πίτα (σαν και αυτες που έχουν στα γυράδικα!) και τώρα νιώθω ότι θα μου βγει από την μύτη..γιατί πεινούσα πολύ και έφαγα γρήγορα και δν πρόλαβε ο εγκέφαλος να δώσει το στοπ!
το κακό είναι ότι είμαι κομμάτια και μετά από τόσο φαγητό θα πάω για ύπνο τώρα κανα δυοράκι και όταν ξυπνήσω θα με περιμένει μιλφειγ λεμόνι και γλυκό μπισκότο απο τον Κωσταντινίδη(μισό μισό με τον αντρούλη αυτά!)!!!ήδη μου τρέχουν τα σάλια ...και μετά παραπονιέμαι γιατι παχαίνω!!! ήδη είμαι 3 φουλ πάνω απο το κανονικό μου!!για να τα χάσω αυτά τα 3 αν ξεκινήσω δίαιτα θα μου πάρει 2 μήνες... για να καταλάβετε πόσο αργά χάνω!! αλλά αν εισαι pig τι περιμένεις? Razz Razz Razz Razz

σας φιλώ πάω για ύπνοοοοοοοοοοοοο!!τα λέμε μετα! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια δεν πεφτω καθολου,αν δεν ερθει και αυριο τοτε θα ειμαι 100 τις 100 σιγουρη οτι ειναι αυτο που μου ο γιατρος,οτι ειναι καθηστερημενη συλληψη!εβαλα παλι θερμομετρο και ανεβηκε και αλλο η θερμοκρασια,38.00!καιγομαι.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααα δν σας είπα! μου είπε ο αντρούλης να μην πάω κι αυτό το μήνα στο γιατρό και να μην κάνω και τεστ γιατι λέει αγχώνομαι και να προσπαθήσουμε ετσι στην τύχη!!και αν δν τα καταφέρουμε μετά να πάω στον γιατρό τον άλλο μήνα!!
τι να κάνω γμτ?να τον ακούσω? ....πάλι μέσα στην άγνοια θα είμαι!! No No No

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κολπικο εννοω!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σ'ευχαριστω ιωαννα μου.....ας ειναι οτι θελει αρκει να φανει!!! Shocked

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:κοριτσια δεν πεφτω καθολου,αν δεν ερθει και αυριο τοτε θα ειμαι 100 τις 100 σιγουρη οτι ειναι αυτο που μου ο γιατρος,οτι ειναι καθηστερημενη συλληψη!εβαλα παλι θερμομετρο και ανεβηκε και αλλο η θερμοκρασια,38.00!καιγομαι.... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

εγώ είμαι σίγουρη ότι είσαι !!! έτσι νιώθω!! Rolling Eyes Embarassed

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη δεν ειναι καλο να πηγαινεις ετσι σκασμενη για υπνο, πιες καμια σοδα αν ειναι!!!Εγω παντως εμεινα εγκυος οταν εκανα στα κουτουρου!Στο γιατρο εγω παντως λεω να πας. Να εισαι σιγουρη και πες στη χειροτερη δει μια μολυνση ενα κατι να παρεις αγωγη πριν!Ονειρα γλυκα!

Λιανα ηρεμα ελα σιγα σιγα!!Προσπαθησε να χαλαρωσεις και σκεψου κατι αλλο....Τι φαι εκανες σημερα;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε: queen Μαρια εχεις κανονικη ροη τελικα; Δεν πειραζει κουκλα μου, τον επομενο μηνα με σχεδιο!!!

Αντα σε καταλαβαινω και σε θαυμαζω που μπορεις και μενεις μακρια του μεγαλα χρονικα διαστηματα. Εμεις δε μπορουμε ουτε ένα βραδυ μακρυα, απλά θελουμε να νοιωθουμε ο ενας την παρουσια του άλλου!!!Κι εγω ακουσ για τη νυφη που σκοτωσε την πεθερα και Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 837218

Έλλη πιστευω ειμαι καλυτερα σημερα απο χθες!

sofouli μπιζελακι, φασολακι, σου ευχομαι οτι σπορακι θες να το αποκτησεις!!!

Λιανα μην πτοεισαι παλι για την άλλη στις αρχες του μηνα!

Ευη καλη δουλεια!

Μαρινα παραβγαινει η συνυφαδα σου με την κουνιαδα μου; ε;

σχεδον κανονικη.αλλα αυριο θα δειξει.δν πειραζει θα ξεκινησουμε πιο νωρις προσπαθειες! Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι να το βλεπεις...πιο νωρις προσπαθειες! Τι να πω κι εγώ; Ακομα 1 μηνα και μεχρι να ξεκινησω!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 534787

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Ετσι να το βλεπεις...πιο νωρις προσπαθειες! Τι να πω κι εγώ; Ακομα 1 μηνα και μεχρι να ξεκινησω!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 534787

κ εγω ετσι ελεγα πριν λιγες μερες αλλα να που μου ηρθε η ακατανομαστη πιο νωρις απο το πουθενα!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα σε όλες!!!Τί κάνετε;Είχαμε κανένα νέο;

Κορίτσια σήμερα έχω 37,1 συνέχεια...ΔΕΝ περιμένω την ακατανόμαστη σε 2 μέρες!Λέτε να με κόλλησε ο άντρας μου ή είναι το σποράκι;
Πριν την περίοδο ανεβαίνει ή κατεβαίνει η θερμοκρασία;

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καμία δεν είναι εδώ; Sad Crying or Very sad

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
Αντα σε καταλαβαινω και σε θαυμαζω που μπορεις και μενεις μακρια του μεγαλα χρονικα διαστηματα. Εμεις δε μπορουμε ουτε ένα βραδυ μακρυα, απλά θελουμε να νοιωθουμε ο ενας την παρουσια του άλλου!!!

Τι να κάνουμε βρε Ιωάννα,να παρατήσω τη δουλειά? No No το παλεύουμε κ κάνουμε υπομονή μέχρι να πάω πιο κοντά.

Αυτή τη ριμάδα η υπομονή όλο μπροστά μας τη βρίσκουμε ρε κορίτσια, λέω να μαζευτούμε να της δώσουμε ένα γερό χέρι ξύλο! Razz Twisted Evil

Δέσποινα η αυξημένη θερμοκρασία είναι καλόοοοοο Very Happy Very Happy Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 328109

Έλλη κι εγώ συμφωνώ με τον άνδρα σου, άσε τα ψαξίματα με τους γιατρούς κ ψάξτε για... κανα διαφορετικό μέρος μες το σπίτι Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 4872 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 4872 , βοηθάει το άτιμο Cool



miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
rinamar έγραψε:miki άστα.. τρώω επιθέσεις όχι αστεία πισόπλατες κιόλας και μπροστά μου είναι και καλά κυρία.. αυτό που την εκνευρίζει απ'ότι έχω καταλάβει είναι οτι την συνδέω με Καϊρο όμως και πλήρη αδιαφορία.. μηλάμε λυσσάει δίνει σόου άστα!
Αααααχχχχ δώστου ζουπιγματοφιλιά κι'απο μένα του πανέμορφου Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 35468


Λοιπόν πάω να κάνω ένα γρήγορο ντουσάκι και πάω μαθηματάκι στο γυμναστήριο!

Σας φιλώ προς το παρών





Εμένα η δικιά μου είναι μακριά ΄¨ ευτυχώς ¨¨ και δεν συγχύζομαι συχνά. Πάω να τον πνίξω στα φιλιά . Τα πρώτα 20 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 34 417472 θα του πω ότι είναι από εσένα

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!
Ποιες είναι εδώ;;;;
Δέσποινα, μακάρι, μακάρι, μακάρι!!!!!!! Ειλικρινά το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου! Ελπίζω και εύχομαι να μην έρθει η ακατανόμαστη! Να είσαι η επόμενη εγκυούλα που θα μας το ανακοινώσει!
Λιάνα μου, ανυπομονούσα όλη μέρα να μάθω τα αποτελέσματα. Ήμουν σίγουρη ότι είσαι έγκυος... Στενοχωρήθηκα πολύ... Sad
Μαρία, μια εβδομάδα νωρίτερα σου ήρθε; Αμάν αυτή η ακατανόμαστη! Θα μας τρελάνει όλες! Mad
Άντα, καλή αρχή στη δουλειά! Θυμάσαι τότε που λέγαμε για ζήλειες;;; Ε, λοιπόν εγώ ζηλεύω τη δουλειά σου! Εγώ έχω αποτύχει επαγγελματικά... Sad Το πτυχίο είναι μόνο για το κάδρο...
miki, τι γλυκό μπεμπάκι είναι αυτό;;;;; Είναι ο δεύτερος γιος σου ή είναι ο πρώτος σε βρεφική φωτογραφία; Πολλά φιλάκια και από εμένα! Θα το φάω!!!
Ιωάννα μου, σε ένα μήνα ξεκινάς ε; Αχ, θα πάνε όλα καλά!! Very Happy Τα Χριστούγεννα θα το έχεις αγκαλιά το μπεμπάκι σου!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστα να πανε...μου ηρθαν κανονικοτατα τα ριμαδια

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άστα, Μαρία, συνονόματη! Άστα!! Όλες μαζί αδιαθετήσαμε αυτό το μήνα. Ελπίζω τον άλλο να ανακοινώνουμε ευχάριστα η μια μετά την άλλη!!! Smile Άραγε ποιο θα είναι το τυχερό νουμεράκι; Η πολυλογία μας πού θα έχει φτάσει;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Άστα, Μαρία, συνονόματη! Άστα!! Όλες μαζί αδιαθετήσαμε αυτό το μήνα. Ελπίζω τον άλλο να ανακοινώνουμε ευχάριστα η μια μετά την άλλη!!! Smile Άραγε ποιο θα είναι το τυχερό νουμεράκι; Η πολυλογία μας πού θα έχει φτάσει;


ελπιζω παντως οτι θα ειμαι απο τις τυχερες!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις