Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
556 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 556 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 43]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αποχη δε χρειαζεται αν παιρνετε τις καταλληλες προφυλάξεις!Αχ τι να πει και ο δικός μου; Μια η εγκυμοσυνη, μια η αποξεση, μια το αιμα,τωρα και η θεραπεια.....αστα!!!

χαχαχαχα οχι και εντελως αποχη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 215994 απλα θα κανουμε ζουζουνιες προσεχοντας τη να κανεις βρε Ιωάννα μου υπομονη ολα θα φτιαξουν και για σενα υπομονη και ολες θα γινουμε μανουλες σαμπως εγω ειθελα να παω στον οδοντιατρο αυτο τον μηνα και να τραβηξω μετα αυτο τον πονο ή ειθελα να χασω τις γονιμες μερες μου πεφτουν και την αλλη βδομαδα αλλα τη να κανω??? η αληθεια ειναι οτι χρειαζομαι ενα διαλληματακι γιατι ειχα αγχοθει λιγο και για μωρακι οποτε καλα μου εκατσε ετσι

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ει ακομη εδώ ειστε? Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι καλη μου, οσο κι αν το θελουμε ολες εχουμε αναγκη απο μια παυση, μια αναπαυλα για να ανασυγκροτηθούμε και να μαζεψουμε δυναμεις!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ γιατί δν μπορώ να κάνω παύση ρε κορίτσια??ακόμη κι αν σταματούσαμε να κάνουμε ελεύθερα εγώ θα το είχα τόσο στο μυαλό μου που θα σκεφτόμουν όλη την ώρα "κι άμα αυτός κανονικά ήταν ο μήνας που θα πετυχαίναμε?" έχω πάθει ψύχωση Rolling Eyes

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι εχεις παθει ψυχωση.....χαχαχαχαχα!!!! tongue

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλη μου γιατι δεν κανεις και εσυ ενα διαλληματακι να ξελαμπηκαρεις λιγο??? καλο θα σου κανει δεν θα το σκεφτεσαι συνεχεια και μετα να δεις θα ερθει πιο ευκολα και το σπορακι γιατι θα εισαι λιγο πιο χαλαρη

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως ήρθες gallida.... δν ξέρω αν είδατε και το άλλο ποστ που έχει κάνει η κοπέλα, δν ξέρω αν είναι ακόμη μέσα, αλλά λέει της είπε ο γιατρός της ότι επειδή έχει όλο το μήνα ανεβασμένη τν LH δν κάνει ωορρηξία!!
να σας τα λεγα ότι δν κάνω ωορρηξία επειδή τα τεστ ανιχνεύουν την ορμόνη συνέχεια!!αυτό ήταν... δν θα γίνω μάνα εγώ Crying or Very sad Crying or Very sad

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη συνελθε!!!Δεν ειναι ολες οι περιπτωσεις ίδιες..μην κάνεις εικασίες, κανε έξετάσεις!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:καλως ήρθες gallida.... δν ξέρω αν είδατε και το άλλο ποστ που έχει κάνει η κοπέλα, δν ξέρω αν είναι ακόμη μέσα, αλλά λέει της είπε ο γιατρός της ότι επειδή έχει όλο το μήνα ανεβασμένη τν LH δν κάνει ωορρηξία!!
να σας τα λεγα ότι δν κάνω ωορρηξία επειδή τα τεστ ανιχνεύουν την ορμόνη συνέχεια!!αυτό ήταν... δν θα γίνω μάνα εγώ Crying or Very sad Crying or Very sad

μην ακουω χαζα νυχτιατικα η ωρα ειναι περασμενη μηπως ηπιες πολυ κρασι με τον αντρουλη ??? ταινια ειπες οτι θα δειτε οχι οτι θα πιεις πολυ κοπελια μην ξαναπιεις γιατι λες Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 837218 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 837218 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 837218 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 837218

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτό που με χαλάει περισσότερο είναι ότι δν έχω λεφτά για να το ψάξω και δν θελω να πάω στο ΙΚΑ..είναι βλ@μένοι οι γυναικολόγοι εκεί!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 534787 Crying or Very sad Crying or Very sad ασε που και να πήγαινα δν ξέρω αν ασχολούνταν οι συγκεκριμένοι... είμαι σε αδιέξοδο πάνω το συγκεκριμένο θέμα!!μάλλον θα εγκαταλείψω κάθε ελπίδα μέχρι να παντρευτω (ελπίζω αυτό να το καταφέρω γιατί ακόμη τίποτα δν έχουμε κανονίσει) μπας και δω καμια ασπρη μέρα! Rolling Eyes Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ήθελα και το διάβασα αυτό πάλι βραδιάτικα..ξενέρωσα!πάω για ύπνο! καληνύχτα κοριτσάκια! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 850933

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:αυτό που με χαλάει περισσότερο είναι ότι δν έχω λεφτά για να το ψάξω και δν θελω να πάω στο ΙΚΑ..είναι βλ@μένοι οι γυναικολόγοι εκεί!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 534787 Crying or Very sad Crying or Very sad ασε που και να πήγαινα δν ξέρω αν ασχολούνταν οι συγκεκριμένοι... είμαι σε αδιέξοδο πάνω το συγκεκριμένο θέμα!!μάλλον θα εγκαταλείψω κάθε ελπίδα μέχρι να παντρευτω (ελπίζω αυτό να το καταφέρω γιατί ακόμη τίποτα δν έχουμε κανονίσει) μπας και δω καμια ασπρη μέρα! Rolling Eyes Rolling Eyes

κανε χαααααα να δω ποσο ηπιες κανω και αλκοτεστ τετοια ωρα μονο μεθυσμενοι κυκλοφορουν ακομα και στα forum Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eλλη πήγαινε στο ΙΚΑ και πες σε εναν γυναικολόγο εκει να σου γραψει εξετασεις και ένα ΠΑΠ αν δεν έκανες πρόσφατα. Ειναι δεν ειναι καλοί εκει μέσα μη σε νοιαζει...Να κάνεις εξετάσεις να πάρεις τα αποτελέσματα και να πας σε έναν γιατρό έξω με τις εξετάσεις στο χέρι και να σου προτεινει κάτι. Δεν παιρνουν και μια περιουσία για έναν υπέρηχο!!! Δεν εισαι και κοντα να σε εστελνα στον δικο μου (και πρωην εργοδότη)να πλήρωνες εστω τα μισα!!! η ψυχική σου ηρεμια για μένα κοστιζει πολύ περισσότερο απο 50,100 δεν ξερω και εγω ποσα θα παρει ο γυναικολόγος σου!!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια μου!!!!

Να καλωσορισω και τα καινουργια κοριτσια μας.

Ιωαννα και αγαπη καλα κανετε με την αποχη και εγω αυτο κανω δεν νιωθω ετοιμη για δικους μου λογους.

Ελλη μου σε καταλαβαινω αλλα προσπαθησε να ηρεμησεις κοριτσακι μου, το πιο πιθανο ειναι να μην εχει τιποτα. Εισαι μεσα στο αγχος και για αυτο και για τον γαμο και για τα οικονομικα, πως θα στεριωσει το σπορακι με τοσο αγχος?

Λοιπον δεν ξερω αν κανω καλα που το γραφω αλλα θελω να σας πω κατι: μετα την αποβολη εψαξα και εγω πολυ το θεμα οπως καταλαβαινετε. Λοιπον το αποτελεσμα ειναι το εξης: ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΠΟΒΟΛΗ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ Ή ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΥΜΠΙΠΤΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΑΣ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ Ή ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ Rolling Eyes ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΕΛΗΞΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΤΙΛΗΠΤΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. Λοιπον ελπιζω να μην σας αγχωσω με αυτο που σας ειπα και να δειτε και τα θετικα και τα αρνητικα και να μην νιωθετε και τρελες και οτι εχετε παθει ψυχωση. Razz Razz Razz

Σας αγαπω πολυ!!!!!

Μαρια, Μαρινα, Αντα, Ευαγγελιτσα, Δεσποινα, Ευη και σε ολες τις κουτσουνες που ξεχναω γιατι ειμαι με την τσιμπλα στο ματι φιλια πολλα!!!!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ!!!!!
ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ...
ΤΩΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΜΕΤΣΟΒΟ Κ ΕΤΡΕΞΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΚΑΝΑΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΩΝ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΔΕΣ Κ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΕΡΝΕ 1ΩΡΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΑ!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ;;;
ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑ ΑΝ Κ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ..... Crying or Very sad Mad
ΘΑ ΔΟΥΜΕ...
ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ.....

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα διαδικτυακές μου φιλενάδες!!τι κάνετε? 2 μέρες έλειψα κι έκανα μια ώρα να διαβάσω τα νέα σας!!!
[color=red][κωνσταντίνα/color] Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 όλα καλά να πάνε!!!
τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κάνετε??
εγώ είμαι λίγο συναχωμένη Twisted Evil
λοιπόν ποιες είναι εδώ να πιούμε καφέ??

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Ιφιγενεια καλημερα Εύη!!!!!!

Κωνσταντινα μου τωρα το ειδα!!!! Μπραβο κοριτσακι μου συγχαρητηρια Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 328109 ολα θα πανε τελεια αυτην την φορα μην φοβασαι!!!!! Σου ευχομαι με ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και με ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Ελευθερία μου!! πως είσαι?τι κάνει η μικρή σου?

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
konstantina έγραψε:σας ευχαριστώ πολύ να είσαστε ολες καλά.σας διαβάζω σχεδόν κάθε ημέρα μου είναι όμως δύσκολο να γράφω γιατί ο σύζυγος και το μικρο μου έχουν το κομπιούτερ συνέχεια

Konstantina, εγώ που τα έχω και αρκετά φρέσκα, ο λόγος που δεν πίστευα καν ότι είμαι έγκυος παρά την καθυστέρηση(εκτός από τον υπέρηχο που δεν έδειξε τίποτα), ήταν ακριβώς ότι πονούσα και στη μέση και στην κοιλιά, σαν να μου ερχόταν περίοδος...

Και αυτοί οι πόνοι συνεχίστηκαν για μερικές βδομάδες ακόμα. Εσύ τώρα αν ανησυχείς, ξάπλωσε, ηρέμησε και στην επόμενη χωριακή θα ξέρεις πώς πάνε τα πράγματα. Μια ημέρα έμεινε, υπομονή!

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσια τι μου κανετε???ευχομαι σε ολες να κρατησετε ενα θετικο τεστακι στα χερια σας κκαι σε οσες τα καταφερανε αυτο το μηνα με το καλο.......εγω λοιπον εχω πονακια χαμηλα στην κοιλια μου σαν της περιοδου αλλα την ακατανομαστη την περιμενω 31 του μηνος δεν ξερω τι να πω απογοητευομαι δεν ξερω τι να πω παει και αυτος ο μηνας χαμενος......

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Ευη μου, καλα εδω παιζω με την μικρη για αυτο αργησα να σου απαντησω.

Καλα ειναι και το Βιολεττακι λιγο βηχαλακι εχει ελπιζω να μην ειναι τιποτα γιατι τωρα συνηλθε απο την ιωση. Crying or Very sad

Εγω πιανω δουλεια στις 14 και σχολαω στις 10 Κυριακατικα!!!!!!!! Τα νευρα μου χανω τις καλυτερες ωρες απο το μπουμπουκακι μου ρε γ@μωτο!!!!

Εσυ τι κανεις κοριτσακι μου?

Κωνσταντινα μου κατι ξερει η Μαρκελλα ακουσε την Wink

el88tse μην προεξοφλεις τιποτα ακομα δεν εχει ερθει... Wink

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
konstantina έγραψε:γεια σας κι απο μένα. εχτές έκανα τεστ και ήταν θετικό,δεν το περίμενα γιατι με πονούσε παρά πολύ η κοιλιά μου. έκανα χοριακή και είναι 480 θα ξανά κάνω την δεύτερα. πονάω τις τρεις τελευταίες ημέρες σαν να εχω περίοδο δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται. ίσως και αυτή την φορά να μην τα καταφέρω
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


μην ανησυχεις ολα θα πανε πολυ καλα.κι εμενα με πονουσε η κοιλια αλλα ολα πανε καλα.ειμαι στην 9 εβδομαδα τωρα

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
konstantina έγραψε:
αγαπη έγραψε:
konstantina έγραψε:γεια σας κι απο μένα. εχτές έκανα τεστ και ήταν θετικό,δεν το περίμενα γιατι με πονούσε παρά πολύ η κοιλιά μου. έκανα χοριακή και είναι 480 θα ξανά κάνω την δεύτερα. πονάω τις τρεις τελευταίες ημέρες σαν να εχω περίοδο δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται. ίσως και αυτή την φορά να μην τα καταφέρω
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 20 50580 ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ


μακάρι αλλά πονάω αρκετά και φοβάμαι οτι δεν θα τα καταφέρω. αυτή είναι η τελευταία μου προσπάθεια αν δεν παει καλά δεν ξαναπροσπαθώ



αν και ολα θα πανε καλα,δεν πρεπει να απογοητευεσε.εγω συνολικα 4 αποβολες ειχα αλλα δεν το βαζω κατω.τωρα περιμενω το τεταρτο μωρακι μου!!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΝ ΤΙΣ ΕΓΓΥΜΩΣΥΝΕΣ ΤΟΥΣ. ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο ρε Σωτηρια χαρα στο κουραγιο σου...

Εγω κοριτσακια μου θυμαστε που ειχα ανοιξει το θεμα Εγκουλες Αυγουστου-Σεπτεμβριου 2012? Μετα την αποβολη ελεγα οτι θα παρακολουθω τα κοριτσια αλλα τελικα δεν μπορω να το κανω.... δεν ξερω αν με καταλαβαινετε....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις