Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
471 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 471 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 43]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marily11 δυστυχώς δεν είμαι δυνατή αλλά το παλεύω! Ξερεις για το μωρακι δε θελει πάντα κοπο μερικές φορες θέλει τρόπο. Γι'αυτό δινουν 1 χρόνο οι γιατροί...μέχρι να βρεις τον τρόπο!! Wink

Μαρίνα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 50580 σε χρήζουμε προσωπικο μας ηλεκτρονικό-ιατρό!!!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
....πήγα τελικά για το δωράκι στη γκαστρούλα φιλη μου και είπα να στηρήξω την τοπική αγορά λογω κρίσης κλπ κλπ. Πάω λοιπόν στο βιβλιοπολείο και είχαν μόνο 2 βιβλία ένα για θηλασμό (αρχαίο φαινόταν παλιό και σκονισμένο) και ένα για εγκυμοσύνη χωρίς εικόνες και χωρίς τπτ... Φεύγω πάω σε άλλο και είναι κλειστό!! Ασε λέω πάω να δω για κανένα ρουχαλάκι εγκυμοσύνης. Είχα δει ένα μαγαζάκι με είδη μπεμπε και για κγαστρούλες. Μπαίνω μέσα τα είχανε το ένα πάνω στ'άλλο να μη μπορώ να βγάλω τις κρεμάστρες και γενικά Mad Mad
Κρίμα.. και μετά μηλάνε για κρίση.. πρόσεξέ το ρε φίλε το μαγαζάκι σου λίγο, ξεσκόνησε το και τακτοποίησε το.. δεν λέω να φέρεις το υπερεμπόρευμα αλλα... και να θέλω δεν μπορώ να σε στηρήξω.. Twisted Evil Twisted Evil κρίμα..
...εεε και επειδή βγήκα για τα ψώνια... και τελικά ψώνια δεν έκανα.... πέρασα απο το φαρμακείο... Ιωαννααααα καταλαβαίνεις έτσι;;; χιχι

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:
Μαρίνα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 50580 σε χρήζουμε προσωπικο μας ηλεκτρονικό-ιατρό!!!

χαχαχα ναι αμέ!

...εσύ θα είσαι ηλεκτρονικός-τσελεμεντές αααααχαχαχαχαααααΑΑΑνταααα!! τη μανηταροπιτααα!!!! Very Happy Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι το καταλαβαίνω...Σε αυτα τα θεματα ειμαι πολύ ανυπόμονη...και τωρα που το σκεφτομαι σε όλα ειμαι. Rolling Eyes

Μερικοί ειναι άξιοι της μοίρας τους και μετα αναρωτιούνται γιατι κλεινει το μαγαζί τους...Καθε δουλεια θελει μερακι κι αν κάνεις κατι σαν αγγαρεια άστο καλύτερα!

Ω με κολακευεις!να της άρεσε της αντας; Πάντως χθε ςτην τσακίσανε!!

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαρινακι μου με καλυψες πληρως..δεν εχω λογια..ευχαριστω!! Απο δω και περα θα σε αποκαλω "γιατρε μου".. χαχαχαχα!!! Razz Razz

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι ρε γμτ αφού στεναχωρήθηκα που δεν πήρα τπτ.. και όταν μπήκα μέσα με είδαν με λαχτάρα τύπου: ααα πελάτης καινούργιος τι καλα! ..ξέρεις.. eny way θα πάω κέντρο αύριο και θα της πάρω ένα βιβλίο εγκυμοσύνης λέω γιατί αυτή η φίλη μου είναι λίγο μουρλοκομείο όσο αφορά τα ρούχα... Very Happy

Έστι όπως την είδα στη φωτόγραφία τη μανηταρόπιτα... ΕΣΥ ΤΗΝ ΕΙΔΕΣ ΚΑΛΙΙΕΕ??? ..με το τρέντι πυρεξάκι;;;
..κολάζει και άγιο!! χιχι


Marily Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσακια μου σας αφηνω..παω για υπνο! θα τα πουμε αυριο.. καλο βραδυ.. πολλα φιλακια Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωχ ναι 12 πήγε.. καλά εγώ νόμιζα ότι είναι ακόμα 9.00!! πω πω πως πέρασε έτσι η ώρα...

Καληνύχτα Marily!

Ιωαννάκι είσαι ξενυχτάκι κι εσύ απ'ότι έχω καταλάβει ε;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι την ειδα και παρεπιπτόντως ωραιο το πιρεξ. Εχω αγωνια να δω πως ήταν γιατι η Αντα την πηγε ενα βήμα παραπέρα την συνταγή και έκανε παραλλαγή αντι για φρεσκο κρεμμυδάκι και άνιθο έβαλε ξερό κρεμμύδι....

Δεν ξέρω αν το ειδες και παραπάνω που σου το ειχα γραψει αλλα για έγκυο θεωρω χρησιμα δώρα πιτζαμούλες που να τις χωρανε, χουχουδένια ρομπουλα να κινείται στο σπίτι και να μην κρυώνει και θα της μεινει και μετά, σετακια με αφρόλουτρα και κρεμουλες για να φροντιζουν τον εαυτό τους και να μυριζουν ωραια στα ραντεβου με τον γιατρό, κρέμες για ραγάδες και για τις θηλές απο φαρμακείο....

Κοριτσια πατε για νανι; Καληνύχτα!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 502437

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια sos sos sos sos!πηγα τουαλετα και σκουπιστικα και εβγαλα δυο μικρες γραμμες αιματακι affraid !εγω οταν ερχετε η Embarassed βγαζω κατευθειαν πολυ αιμα κοκκινο η ροζ!και εχω κανονικη ροη!εχω χεστη απο τον φοβο μου affraid!ειναι να μου ερθει μεχρι 24!πηρα τον γιατρο και ειπε να παω αυριο,φοβαμαι Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 534787 .τι να ειναι?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πάντως στην αδερφή του άντρα μου που ειχε γενέθλια σήμερα πηρα αυτό http://www.psichogios.gr/site/Books/show?cid=22033

πολύ περιποιημένο και όμορφο! σας το ειπα βεβαια και στο προηγουμενο νουμερακι Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 40746

Λιανα χαλαρωσεεεεεε!!μπορει να μην αδιαθετήσεις καθόλου....οπως επίσης μπορει αν ειναι να αδιαθετήσεις να την προλαβες απλά στην αρχή αρχή..εκεί που πάει να ξεκινήσει!!(που εύχομαι και πιστεύω ότι το πρώτο θα ισχύει!!!)μυριζω Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 990599 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 990599 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 990599

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιάνα ηρεμησε!Δεν θα ειναι τιποτα ανησυχητικό...Πιστευω ή ειναι αρχή της περιόδου και επειδή μπορει να αρρωστησες να άλλαξε συμπεριφορά η περίοδος σου ή είσαι έγκυος και καθώς προσκολλάται στη μήτρα έχεις λίγο αιματάκι...

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω χαλασει ολο το χαρτι τουαλετας,δεν βγαζει τιποτα τωρα,δεν το εχω ξαναπαθει και γι αυτο επαθα σοκ!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εσύ δν το έχεις ξαναπάθει αλλά το έχουν πάθει πολλές άλλες πρίν φουσκώσουν Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 328109

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μακαρι να πανε ολα καλα!με το που το επαθα αυτο,λεω του αντρα μου(φυγε απο το κομπιουτερ,θελω να μηλησω στα κοριτσια μου!επαθε πλακα!το αφησε και εφυγε!χαχαχα...!θα σας πω νεα απο τον γιατρο!εσεις ολα καλα?

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:
Δεν ξέρω αν το ειδες και παραπάνω που σου το ειχα γραψει αλλα για έγκυο θεωρω χρησιμα δώρα πιτζαμούλες που να τις χωρανε, χουχουδένια ρομπουλα να κινείται στο σπίτι και να μην κρυώνει και θα της μεινει και μετά, σετακια με αφρόλουτρα και κρεμουλες για να φροντιζουν τον εαυτό τους και να μυριζουν ωραια στα ραντεβου με τον γιατρό, κρέμες για ραγάδες και για τις θηλές απο φαρμακείο....

ναι το είδα πρίν.. μμμμμ...καλή ιδέα και αυτή.... λέω για βιβλίο όμως γιατί μου παραπονέθηκε οτι έχει αναγούλες και οτι πως να είναι αυτό τώρα μέσα μου κλπ και γι'αυτό είπα για βιβλίο που έχουν και διάφορα τιπ για αναγούλες και εικονες.... θα δω!


Έλλη το είδα στο προηγούμενο θέμα και αν θυμαμαι έβαλα και εγώ αυτό που έχω πάρει..; δεν θυμάμαι όμως.. Embarassed πάντως είναι πολύ ωραίο!

lia-ka έγραψε:κοριτσια sos sos sos sos!πηγα τουαλετα και σκουπιστικα και εβγαλα δυο μικρες γραμμες αιματακι affraid !εγω οταν ερχετε η Embarassed βγαζω κατευθειαν πολυ αιμα κοκκινο η ροζ!και εχω κανονικη ροη!εχω χεστη απο τον φοβο μου affraid!ειναι να μου ερθει μεχρι 24!πηρα τον γιατρο και ειπε να παω αυριο,φοβαμαι Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 534787 .τι να ειναι?

Λιάνα μου... είσαι έγκυος αγάπη μου για'αύτο!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 654316 ...κάνει την εμφύτευσή του το σποράκι σου!!! I love you I love you

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι μπράβο να πας στον γιατρό αύριο και ευχομαι να ακουσεις αυτό που ποθείς. Ομως όπως λέω πάντα ότι κι αν γίνει εμεις ειμαστε εδώ.......

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λες μαρινακι?τι να πω,μακαρι!για ολες μας παρακαλαω!λεω του πατερ(ο αντρας μου)πες τα ονοματα ολων των κοριτσιων στην θεια λειτουργια,κανε προσευχη ειδικη για πολλα μπεμπε!χιχιχι! Razz Razz

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι Λιάνα μου αυτό λέω Very Happy Very Happy
εννοείται μας ενημερώνεις αύριο Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 654316 χιχι!

Κοριτσάκια μου πάω κι εγω για ύπνο γιατί έχω ξύπνημα αύριο..

Φιλάκια Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κοριτσακια μου,με χαλαρωσατε παρα πολυ!θα καω νανι και θα ξυπνησω για να παω στον γιατρο μου!σας λατρευω Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472!ευχομαι ο αγιος ευθυμιος να σας φερει σπορακια!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα Μαρινάκι!!και Λιάνα μου!Ευχομαι να μας πεις ευχαριστα αυριο!!!

εγώ τελικά δν θα πάω στην κηδεια του παππου μου, γιατι το έχω πάρει πολύ βαριά και δν μπορώ να σταματήσω να κλαίω (δν ξέρω τι να κάνω για να το σταματήσω, ότι και να κάνω τρέχουν δάκρυα απο τα μάτια μου!!... σκέφτομαι που μου ελεγε η Ευαγγελίτσα ότι με θεωρεί δυνατή... για γελια είμαι!) και δν θέλω να στεναχωρήσω παραπάνω απ'όσο είναι ήδη τους γονείς μου και ιδιαίτερα τον πατέρα μου που ήδη παίρνει ψυχοφάρμακα για να είναι καλά και τον άκουσα ήρεμο στο τηλεφωνο κι έτσι θέλω να μείνει(ήταν ο πατερας του!)!θα παω εδώ να ανάψω ένα κεράκι και θα προσπαθήσω να κατεβω αργότερα..στα 40 του ισως!!το ειπα στους δικους μου και δν έχουν πρόβλημα με αυτό..για τους αλλους δν με νοιαζει καθόλου!

κάπου εδω θα πάρω κι εγώ το κουφάρι μου να αραξω να δω κανα επισοδιο κωμικο μηπως και ξεχαστώ και μετά υπνος!! καλήνυχτα και συγγνωμη που τα λέω εδώ πέρα..δν ξέρω σε ποιον άλλον να το πω!!! 1000 συγγνωμη!!Σας αγαπαω ολες τόσο!!!!
Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Πεμ Ιαν 19, 2012 2:54 pm, 1 φορά

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ ελλη μου συγνωμη,μα ποσο γαιδουρα ειμαι,εγω λεω τα δικα μου ενω εσυ εχασες τον παππου σου.τα σηλλυπητηρια μου κοπελα μου.δεν εχω λογια.οταν ο αλλος ποναει το χαμο καπιου δεν μπορεις να το καταλαβεις αν δεν το ζησεις.καλο θα ηταν να πας,στην τελευταια του κατοικια,αφου ομως δεν μπορεις καποια στιγμη να πας να αναψεις ενα κερακι.πολλες Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 35468 και Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472 απο μενα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:αχ ελλη μου συγνωμη,μα ποσο γαιδουρα ειμαι,εγω λεω τα δικα μου ενω εσυ εχασες τον παππου σου.τα σηλλυπητηρια μου κοπελα μου.δεν εχω λογια.οταν ο αλλος ποναει το χαμο καπιου δεν μπορεις να το καταλαβεις αν δεν το ζησεις.καλο θα ηταν να πας,στην τελευταια του κατοικια,αφου ομως δεν μπορεις καποια στιγμη να πας να αναψεις ενα κερακι.πολλες Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 35468 και Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 417472 απο μενα!

τί είναι αυτα που λες!!!εγώ ζητάω συγγνώμη που χαλάω αυτό το ωραίο θεματάκι!!αλλα πραγματικα δν εχω το κουραγιο να παω σε μια κηδεια ενος αγνωστου...τωρα που ειναι ο παππους μου εκει δν θα το αντεξω με τιποτα!!! καλυτερα να μη το δω να νιωθω απλα ότι ειναι κάπου μακρια, όπως ήταν μέχρι τώρα!! τώρα απέκτησα κι εγώ τον δικό μου άγγελο να με προσεχει απο εκεί ψηλα!!μέχρι τώρα δν είχα! Crying or Very sad
επειδη δν ειμαι καθόλου καλα και συνεχίζω να σας χαλάω το θεματακι αποχωρώ!!σας ευχαριστώ που με ακουσατε!!Το ειχα αναγκη!!καληνυχτα κι ελπιζω να ακουσουμε πολλα ευχαριστα τις επομενες μερες!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 11 334590

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρίνα και Λιάνα καληνύχτα και όνειρα γλυκά!!!


Ελλη κορίτσι μου κάνε ότι νοιώθεις απλά εγώ ήθελα να είμαι εκεί γιατί ήθελα να δω τον άνθρωπο μου μια τελευταία φορά. Ξέρεις οταν ερθεις αντιμέτωπη με μια κατασταση την ξεπερνάς πιο εύκολα. Αν πας εκεί μπορεί να βγάλεις δυναμη και να στηρίξεις τον γονιό σου. Εγώ πάντως θα ήθελα να είναι το παιδί μου εκει αν θα εχανα τον γονιό μου...

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μην το ξαναπεις!η ζωη εχει τα κακα αλλα και τα καλα!και τα δυο χρειαζονται!εμεις εχουμε η μια την αλλη!καληνυχταααα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις