Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
468 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 468 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 43]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου μακαρι να μπορουσα να παρω τον πονο σας απο ολο αυτο που εχετε περασει ελευθερια αντα αρτεμις ιωαννα μακαρι να μπορουσα να σας απαλυνω λιγο τον πονο δεν ξερω πως ειναι να χανεις ενα μωρακι καθως δεν εχω μεινει ακομα εγκυος ουτε ειχα καμμια αποβολη ειμαι σιγουρη οτι ειναι πολυ επωδυνο αλλα γλυκα μου κοριτσακια η ζωη ειναι μπροστα μας καθε εμποδιο για καλο λενε θα κανετε παιδακι-α αυτο ειναι σιγουρο και απο την στιγμη που εγινε μια φορα θα γινει και δευτερη εγω για παραδειγμα δεν ξερω αν ανοικω στα ζευγαρια με υπογονιμοτητα που λενε παντα υπαρχουν και χειροτερα προσπαθουμε να μην τα σκεφτομαστε και προχωραμε εγω οπως σας ειπα προσπαθω απο τελη αυγουστου και ακομα τιποτα ενταξει δεν το βαζω ακομα κατω γιατι ειναι νωρις αλλα τωρα κοριτσια οπως ειπα και στην Ιωαννα χτες θα κανω ενα διαλλημα απο αυτο (ελευθερες επαφες) γιατι οκ αγχωθηκα λιγακι οποτε θα κανω ενα διαλληματακι και θα ξεκινησουμε ελευθερα παλι απο 16 φεβρουαριου και μετα εχει ο Θεος για ολες μας κοριτσια μακαρι να πανε ολα καλα και συντομα εσεις που εχετε ταλαιπωρηθει πιο πολυ απο μενα να κρατησετε πιο συντομα θετικα τεστακια ολες θα γινουμε μανουλες με οποιοδηποτε τροπο Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι τις γονιμες μερες μη φοβηθείς να εχεις καθε μερα επαφες.

Ελλη δε μιλησα απο σεβασμο στον αντρα μου και επειδη δε θελω να δημιουργώ εντάσεις.Οτι ειμαι ο μ@@@@@ς της ιστορίας το ξέρω!!!

Αγάπη το ξερω πως αργα η γρηγορα θα αποκτήσω ενα παιδί αλλά δεν μπορω να ξεπερασω αυτη την απώλεια. Διαβασα κάπου πως ειναι θεμα ορμονων και περνας μια μικρη περιοδο καταθλιψης. Συντομα κι εσυ θα εχεις ενα μωρακι γιατι το αξιζεις και ο θεος βλέπει ποσο το θες...Μην ανησυχεις και εκει που δεν θα το περιμένεις θα δεις την κοιλια σου να φουσκωνει!!!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!

Να δώσω τα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 50580 στην εγκυούλα Κωνσταντίνα! κοπέλα μου να πάνε όλα καλά και σε λίγους μήνες να κρατάς ένα γερό και πανέμορφο μπεμπάκι στα χέρια σου Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 50580

Άντα μου καλό γυρισμό στη δουλειά σου κορίτσι!!

Deb περαστικά στον ανδρούλη σου.. καλά το τραγούδι σου είναι καταπληκτικό!! Μπράβο!

Ελλη χρόνια σας πολλααααααα!!! Να'σται αγαπημένοι και μονιασμένοι και εύχομαι να αυξηθούν τα μέλη της οικογένειά σας σύντομα!!! I love you

Siren μου γλυκιά... άσε τις χημικές δίαιτες βρε κούκλα μου.. μετά θα έρθουν διπλά τα κιλά.. εγώ είμαι μόνο 3η μέρα με σωστή διατροφή και ξεφούσκωσα ήδη.. ξανασκέψου το κοπελιά No

Εύη μμμμμμμου τρέχχχχχοουυυν τα σλααααλια με την μακαρονάδα...!χιχι ..δεν το έχω δεί το ταινιάκι που λές και επειδή μου αρέσουν τα animation θα το πάρω να το δώ!

Ιωαννάκι μου γλυκό... που είπαμε οτι πρέπει να τους γράψεις όοοοοοολους;;; affraid αν είναι ποτέ δυνατό affraid τι ακούσαν τα αυτάκια σου Θεέ μου... affraid

Αγάπηηηη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472 χαίρομαι που είσαι καλύτεραααα!!!

Μαρία περαστικούλια στο παιδάκι σου... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 35468

Λιάναααααα στα'λεγααααα!!! εισαι κοπέλα μου είσαι γκαστρούλαααααα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 50580

xaftounaki εύχομαι ένα θετικότατο τεστάκι αύριο!!

Αρτεμηςμου κάνε υπομονή και μη σκέφτεσαι... ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός.. θα περάσει και να δείς που όλα καλά θα πάνε και σε λίγο καιρό θα έχεις παλι σποράκι σου στην κοιλίτσα σου Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472

Ευούλι καλέ τι λέες;;; σώστου να καταλάβειειειειειιι Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 215994 χιχιχι


Κορίτσια μου ακόμα να έρθει η Αλέκα... έχω αρχίσει και τα παιζω.. η κοιλιά μου μία με πονάει δυνατά και λέω νατο νατο και πάω και τπτ και σήμερα το στήθος μου πονάει τόσο πολύ που με ενοχλεί και η μπλούζα που ακουμπάει πάνω.. Αυριο πάω για χοριακή το πρωί να δούμε τι θα δούμε... ουφφφφφφ .......δεν είμαι και στα καλύτερά μου... πολλά νέυρα.. και ερωτηματικά..... No

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια σας ευχαριστώ για τις συμβουλές!Θα τις ακολουθήσω! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 215994 Wink
Να έχετε όλες μια υπέροχη εβδομάδα από αύριο με αισιοδοξία και πολλά χαμόγελα!Το μόνο που μπορώ να κάνω εγώ για εσάς είναι να προσευχηθώ για όλες σας απόψε...Καληνύχτα και Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 κουκλα μου γραψτην κανονικα και αλλη φορα να την απαντας κατευθειαν οπως λεμε εδω στο χωριο να την αποστομοσεις την να μην την χαρακτηρισω εγω δεν εχω προβλημα με την κουνιαδα μου ειναι πολυ καλη μαζι μου ειμαστε και στην ιδια ηλικια το προβλημα μου ειναι η συμφαδα μου αλλα τωρα δεν εχουμε σχεσεις και δεν με ενδιαφερει........

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!
ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Κ ΕΧΩ ΤΥΨΕΙΣ!!
ΒΟΥΒΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΒΑΘΕΙΑ ΣΑΣ ΓΕΡΑΜΑΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΕΤΕ 3...

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΑΣΕ Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΧΟΛΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...

ΑΓΑΠΗ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΚΗ ΑΝΑΜΝΗΣΗ...

ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ ΑΣΕ ΕΧΩ 4 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΩ ΣΑΝ pig pig pig ΑΦΟΥ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΟ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΠΟΛΥ ΛΑΙΜΑΡΓΙΑ ΛΕΜΕ...

ΡΙΝΑΜΑΡ ΕΥΗ ΜΑΡΙΑΒΕΛ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΑ;;;

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:κοριτσια μου ήρθα πάλι.. μόλις έφυγαν οι συγγενείς και τώρα ξεκινάει η βραδιά μας!χιχι...
βρε Ιωάννα πόσο θύμωσα με την κουνιάδα σου?? είναι δυνατόν να κουβαλάνε τέτοια αναισθησία άτομα τέτοιας ηλικίας?και στο λέει και γυναίκα που λες ότι θέλει παιδί?κακώς δν μίλησες ειπαμε να μη γινόμαστε κακές αλλά οχι και να μας περάσουν για μ@λ@κες!!!!ΕΙΠΑΜΕ! Mad Mad Mad
Αρτεμη και ολα τα κοριτσια που περνάτε δύσκολα να ξέρετε πως και να μη το ξεπεράσετε 100% όταν θα φυτρώσει το νεο σποράκι στην κοιλιτσα και γίνει παιδάκι μετά απο 9 μήνες αυτό ολο θα γίνει ένας κακός εφιάλτης στην άκρη του μυαλού σας και της καρδιάς σας!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 669659 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 669659 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 669659
Ευουλη έτσι μοίρασε λίγη αισιοδοξία και για μένα γιατί λείπω εγώ και πέσαν τα κοριτσάκια μας!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 875502
δν μπορώ να μη δω τα νέα σας μόλις βρω ευκαιρία μπαίνω!! σας αφήνω πάλι όμως!!!φιλια σε όλες Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 334590 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 334590 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 334590

να ειστε παντα ευτυχισμενοι και του χρονου τετοιον καιρο να εχετε και παρεουλα και 1 και 2 μωρακια.......καλα να περασετε τη βραδια σας αποψε

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!

Αγάπηηηη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472 χαίρομαι που είσαι καλύτεραααα!!!

Κορίτσια μου ακόμα να έρθει η Αλέκα... έχω αρχίσει και τα παιζω.. η κοιλιά μου μία με πονάει δυνατά και λέω νατο νατο και πάω και τπτ και σήμερα το στήθος μου πονάει τόσο πολύ που με ενοχλεί και η μπλούζα που ακουμπάει πάνω.. Αυριο πάω για χοριακή το πρωί να δούμε τι θα δούμε... ουφφφφφφ .......δεν είμαι και στα καλύτερά μου... πολλά νέυρα.. και ερωτηματικά..... No

μαρινακι μου τη κανεις ???? ακομα να σου ερθει ε ??? σε εχει ταλαιπωρησει πολυ αυτο τον μηνα αυριο θα πας για χοριακη και ολα καλα θα πανε θα σου ερθουν μετα κ ολας (σιγουρα πραγματα) δεν ξερω αν το εχετε διαπιστωσει κ εσεις αυτο:
εχεις καθυστερηση λες μπα αποκλειετε να ειμαι εγκυος η καθυστερηση συνεχιzετε....αναρρωτιεσε λες ??? θα περιμενω κανα δυο μερες και μετα θα παω να παρω τεστ η θα κανω χοριακη ενα απο τα δυο απλα σκεφτεσαι μην πανε πεταμενα λεφτα τζαμπα αφου δεν εισαι γιατι να τα δωσεις λες.
περνανε και οι δυο μερες αφαντη η κοκκινη λες τωρα θα παω να παρω τεστ πας περνεις το τεστ δινεις 15 ευρω το κανεις Αρνητικό... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259 πηγα και εδωσα 15 ευρω για ενα τεστ που βγηκε και αρνητικο και μετα απο κανα δυορακι τσουυυυπ να τη η καθυστερημενη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 654655 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 654655

αυτο το εχω προσεξει και οταν περιμενα στην σταση και περιμενα το λεωφορειο μου ελεγα να μην αναψω τσιγαρο και παει χαμενο γιατι οπου να ναι σε κανα πενταλεπτο θα ερθει το λεοφωρειο περναγε το πενταλεπτο αλλα δεν περναγε το λεοφωρειο οσπου λες δεν Γ@μιετε θα αναψω ενα σιγα μην ερθει και με το που το αναβεις βλεπεις να αχνοφενετε το δικο σου λεοφωρειο Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:
rinamar έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!

Αγάπηηηη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472 χαίρομαι που είσαι καλύτεραααα!!!

Κορίτσια μου ακόμα να έρθει η Αλέκα... έχω αρχίσει και τα παιζω.. η κοιλιά μου μία με πονάει δυνατά και λέω νατο νατο και πάω και τπτ και σήμερα το στήθος μου πονάει τόσο πολύ που με ενοχλεί και η μπλούζα που ακουμπάει πάνω.. Αυριο πάω για χοριακή το πρωί να δούμε τι θα δούμε... ουφφφφφφ .......δεν είμαι και στα καλύτερά μου... πολλά νέυρα.. και ερωτηματικά..... No

μαρινακι μου τη κανεις ???? ακοαμ να σου ερθει ε ??? σε εχει ταλαιπωρησει πολυ αυτο τον μηνα αυριο θα πας για χοριακη και ολα καλα θα πανε θα σου ερθουν μετα κ ολας (σιγουρα πραγματα) δεν ξερω αν το εχετε διαπιστωσει κ εσεις αυτο:
εχεις καθυστερηση λες μπα αποκλειετε να ειμαι εγκυος η καθυστερηση συνεχιzετε....αναρρωτιεσε λες ??? θα παριμενω κανα δυο μερες και μετα θα παω να παρω τεστ η θα κανω χοριακη ενα απο τα δυο απλα σκεφτεσαι μην πανε πεταμενα λεφτα τζαμπα αφου δεν εισαι γιατι να τα δωσεις λες.
περνανε και οι δυο μερες αφαντη η κοκκινη λες τωρα θα παω να παρω τεστ πας περνεις το τεστ δινεις 15 ευρω το κανεις Αρνητικό... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259 πηγα και εδωσα 15 ευρω για ενα τεστ που βγηκε και αρνητικο και μετα απο κανα δυορακι τσουυυυπ να τη η καθυστερηνενη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 654655 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 654655

αυτο το εχω προσεξει και οταν περιμενα στην σταση και περιμενα το λεωφορειο μου ελεγα να μην αναψω τσιγαρο και παει χαμενο γιατι οπου να ναι σε κανα πενταλεπτο θα ερθει το λεοφωρειο περναγε το πενταλεπτο αλλα δεν περναγε το λεοφωρειο οσπου λες δεν Γ@μιετε θα αναψω ενα σιγα μην ερθει και με το που το αναβεις βλεπεις να αχνοφενετε το δικο σου λεοφωρειο Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΘ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ Η ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΝΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΩ ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΤΗ ΔΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΠΙΑΝΟΥΝ 2 ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΣΟΥΠ ΝΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρίνα μου όπως ακρηβώς τα λές είναι!!! Πάντα έστι συμβαίνει το ξέρω.. θα πάω θα μου πουν είναι αρνητική η χοριακή αύριο και μετά θα έρθει.. αλλα μιάς και το είπε και ο γιατρός θα την κάνω και μετά τα αποτελέσματα θα τον πάρω τηλ να μου πει τι σ@#$%%τα να κάνω......
Ξέρεις πως λέγεται αυτό; Ο νόμος του Merfy!!


el88tse κι εγώ όταν ξεκινήσαμε ελεύθερα αλλαξε ο κύκλος οπότε μετα απο την 4-5 μέρα να χέρεσαι Very Happy

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:Γεια σας κορίτσια! Very Happy Καλέ πόσες σελίδες γεμίσατε πόνεσε το κεφάλι μου! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 911307 Θα σχολιάσω πάνω πάνω ό,τι θυμάμαι Embarassed

Συγχαρητήρια στην Κωνσταντίνα κ όλα να της πάνε καλά!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 50580 Μια χαρά μου ακούγεται η χοριακή αλλά για να δείξει υπέρηχος πρέπει να το χτυπήσει το 1000ρακι βρε.Χαλάρωσε κ απόλαυσέ το είσαι έγκυοοοος!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 328109

Deb περαστικά στον ανδρούλη σου Sad

Ελλη χρόνια σας πολλά να στε γεροί, αγαπημένοι κ σύντομα να τριτώσετε!! Razz Razz Άκου τη Μαρκέλλα κ πάρε γλυκόξινο κοτόπουλο είναι μούρλια!

Siren καταλαβαίνω τι εννοείς με το θέμα.Σ αυτή τη φάση ούτε εγώ βλέπω όσα ξεκινάνε με το "εγκυούλες"

Ιωάννα ,Εύη Αγάπηηηη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472

Φιλάκια σ όλα τα κορίτσια σορρυ αμα ξεχνάω καμιά Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 667478


ευχαριστώ πολύ κι εγώ ελπίζω αύριο να εχει διπλασιαστεί

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο νόμος του Merfy; Που το θυμηθηκες αυτο;χαχαχαχα!Με εκανες και γελασα!!!

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="el88tse"]


ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΘ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ Η ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΝΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΩ ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΤΗ ΔΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΠΙΑΝΟΥΝ 2 ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΣΟΥΠ ΝΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ

ΑΣΕ ελ88τσε ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΠΑΛΥΝΔΡΟΜΗΣΕ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ Κ ΕΛΕΓΑ ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ;;;ΜΕΤΑ ΑΠΕΒΑΛΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ...Κ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΙΚΡΑ...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
el88tse έγραψε:
αγαπη έγραψε:
rinamar έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!

Αγάπηηηη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472 χαίρομαι που είσαι καλύτεραααα!!!

Κορίτσια μου ακόμα να έρθει η Αλέκα... έχω αρχίσει και τα παιζω.. η κοιλιά μου μία με πονάει δυνατά και λέω νατο νατο και πάω και τπτ και σήμερα το στήθος μου πονάει τόσο πολύ που με ενοχλεί και η μπλούζα που ακουμπάει πάνω.. Αυριο πάω για χοριακή το πρωί να δούμε τι θα δούμε... ουφφφφφφ .......δεν είμαι και στα καλύτερά μου... πολλά νέυρα.. και ερωτηματικά..... No

μαρινακι μου τη κανεις ???? ακοαμ να σου ερθει ε ??? σε εχει ταλαιπωρησει πολυ αυτο τον μηνα αυριο θα πας για χοριακη και ολα καλα θα πανε θα σου ερθουν μετα κ ολας (σιγουρα πραγματα) δεν ξερω αν το εχετε διαπιστωσει κ εσεις αυτο:
εχεις καθυστερηση λες μπα αποκλειετε να ειμαι εγκυος η καθυστερηση συνεχιzετε....αναρρωτιεσε λες ??? θα παριμενω κανα δυο μερες και μετα θα παω να παρω τεστ η θα κανω χοριακη ενα απο τα δυο απλα σκεφτεσαι μην πανε πεταμενα λεφτα τζαμπα αφου δεν εισαι γιατι να τα δωσεις λες.
περνανε και οι δυο μερες αφαντη η κοκκινη λες τωρα θα παω να παρω τεστ πας περνεις το τεστ δινεις 15 ευρω το κανεις Αρνητικό... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259 πηγα και εδωσα 15 ευρω για ενα τεστ που βγηκε και αρνητικο και μετα απο κανα δυορακι τσουυυυπ να τη η καθυστερηνενη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 654655 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 654655

αυτο το εχω προσεξει και οταν περιμενα στην σταση και περιμενα το λεωφορειο μου ελεγα να μην αναψω τσιγαρο και παει χαμενο γιατι οπου να ναι σε κανα πενταλεπτο θα ερθει το λεοφωρειο περναγε το πενταλεπτο αλλα δεν περναγε το λεοφωρειο οσπου λες δεν Γ@μιετε θα αναψω ενα σιγα μην ερθει και με το που το αναβεις βλεπεις να αχνοφενετε το δικο σου λεοφωρειο Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 679259
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΘ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ Η ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΝΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΩ ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΤΗ ΔΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΠΙΑΝΟΥΝ 2 ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΣΟΥΠ ΝΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ

και μενα η κουμπαρα μου ξεκινησε ελευθερα με τον αντρα της απο τελη αυγουστου οπως και εμεις και τωρα ειναι εγκυος στον 3 μηνα περιπου τα Χριστουγεννα εμαθαν πως ειναι εγκυος δυο μηνων τυχη ειναι αυτα και θελημα Θεου δεν μπορουμε να αποφασιζουμε για ολα εμεις Εμεις μονο πιστη να εχουμε και να προσπαθουμε να μην το βαζουμε κατω δεν πρεπει να χανουμε τις ελπιδες μας ολες θα γινουμε μανουλες αργα η γρηγορα με οποιοδηποτε τροπο

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Deb έγραψε:Κορίτσια αν θέλετε ακούστε αυτό το κομμάτι!Εγώ έγραψα στίχο και το τραγουδάω!Πείτε μου την γνώμη σας!Βέβαια λόγω το ότι ξεκίνησα τις προσπάθειες γαι μπεμπέ έκανα αυτή την μεγάλη θυσία!Άφησα κάτι που αγαπούσα!Έφυγα από το συγκρότημα που ήμουν(που ήταν και η αιτία γνωριμίας με τον άντρα μου γιατί και τα άλλα 2 αδέρφια του είναι μέλη του γκρούπ Razz ) αλλά γράφω μόνο στίχους πλέον!


https://www.youtube.com/watch?v=YbTbs50ay6s&feature=related


πολύ καλό να μην το αφήσεις. γιατί να μην μπορούμε να ακολουθούμε κάτι που μας κάνει τοσο ευτυχισμένους. συγχαρητήρια μου άρεσε πάρα πολύ

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτάκια μου άρχισε ταινιάκι στην Nova σας αφήνω προς το παρών Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="ifigeniaboz"]
el88tse έγραψε:


ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΘ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ Η ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΝΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΩ ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΤΗ ΔΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΠΙΑΝΟΥΝ 2 ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΣΟΥΠ ΝΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ

ΑΣΕ ελ88τσε ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΠΑΛΥΝΔΡΟΜΗΣΕ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ Κ ΕΛΕΓΑ ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ;;;ΜΕΤΑ ΑΠΕΒΑΛΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ...Κ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΙΚΡΑ...
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ 2 ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ I love you I love you I love you I love you I love you

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="el88tse"]
ifigeniaboz έγραψε:
el88tse έγραψε:


ΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΘ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ Η ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΝΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΛΕΩ ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗ ΤΗ ΔΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΤΗ ΜΙΑ ΠΙΑΝΟΥΝ 2 ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΣΟΥΠ ΝΑ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ

ΑΣΕ ελ88τσε ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΠΑΛΥΝΔΡΟΜΗΣΕ ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΦΟΡΕΣ Κ ΕΛΕΓΑ ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ;;;ΜΕΤΑ ΑΠΕΒΑΛΑ Κ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ...Κ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΙΚΡΑ...
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ 2 ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ I love you I love you I love you I love you I love you

Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 417472

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Καλα κοριτσια δε θα πιστεψετε τι ακουσα σημερα...Η κουνιαδα μου εδωσε ρεσιταλ!!! Το καλυτερο απο ολα ήταν πως εχασα το μωρο επειδη δεν εβαλα πισινο κάτω affraid ! Ηταν δικο μου λαθος λεει. Δεν την πιστευω...Πως μπορει να το λεει αυτο;Το ποσο ηθελα αυτο το παιδι, το ποσο προσπαθησα να το κρατησω με νυχια και με δοντια ξάπλα στο κρεβατι και το ποσο θρηνω το χαμο του καθημερινα μόνο εγω το ξέρω. Σε λιγο καιρο θα παντρευτεί και θελει παιδι, ευχομαι να μην περασει ότι εγω και ας με πικραίνει συνεχεια με τα λόγια της!!!

ασε ο καθένας να λέει οτι θέλει εσυ ξέρεις πόσο πολύ το ήθελες κι αυτό ειναι αρκετό.εγω οταν εχασα την δευτερη εγκυμοσύνη ημουν 7 μηνών και ολοι με ρωτούσαν τι εκανα κι εχασα το μωρο , κόντεψα να τρελαθώ.κοιτα μονο εσενα κι ασε του αλλους στον κοσμοτους.

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 315810 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 315810 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 315810
Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 531909 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 27 531909

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ασχολουμαι εγω μαζι τους, ειμαι σπιτι μου με τον αντρα μου....αυτες ασχολούνται συνεχεια μαζι μου!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ίσως δεν έχουν με τι να ασχοληθούν

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω για τη στήριξη και συγνωμη που σας μαυριζω κι εσας τη διαθεση!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοίτα να φτιάξεις την δική σου διάθεση.να είσαι σίγουρη οτι σε δυο μηνες που θα μπορείς να ξαναπροσπαθήσεις θα μείνεις γρήγορα έγκυος και θα πανε ολα καλά.οτι εγινε ισως να ηταν για καλο

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ισως...ισως!Μην ανησυχεις για τιποτα εσυ, να ξεκουραζεσαι και να χαιρεσαι την καθε μερα της εγκυμοσυνης σου!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις