Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
468 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 468 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 43]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:οκ,θα περιμενω...!

λιανα μου σου εκανα αιτημα φιλιας εδω πηγαινε στο προφιλ σου φιλοι και εχθροι και θα με δεις Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξαναμπηκα για να σας πω ότι πανε τα σχέδια μου για επετειο μιας και μας πηρε τηλ μια ξαδερφη του αντρα μου οτι ερχονται σε λιγο για επισκεψη!!!τιποτα δν εγινε οπως επρεπε σημερα.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ευτυχως εφαγα το γλυκο και με γλυκανε λιγο γιατι κατα τ'αλλα επετειο δν ενιωσα .... No No

λιανα μου περαστικα στο μικρουλι σου!!!εγω το φωναζω τοση ωρα αλλα εσυ δν με ακους!!ε μετα τι να σου πω για τα νεα σου?? Razz Razz Razz

Ευη τελειο το μαλλια κουβαρια γελασα τοσο πολυ!!Τωρα για την μακαροναδα δν εχω λογια!!σλουρπ!!
Ελευθερια διαιτα δν μπορω να κανω αλλα μπορω να κρατηθω να μην τρωω χαζα τις περισσοτερες μερες τις εβδομαδας τωρα που θα αρχισω πάλι δουλεια πιστευω ότι θα με συμμαζεψει κι αυτο και θα ξαναπαω στα κανονικα μου!!μακαρι να σου φτιαξει αυτο την διαθεση γιατι εισαι πολυυυυυ καλη για να εισαι στεναχωρημενη!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 417472

ξαναβγαίνω μιας και ερχονται απο ώρα σε ώρα!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσια,

Ελευθερια δε με σοκαρεις με την αυτοματη αποβολη, το ηξερα απλα δε θα αντεξω να σκεφτω οτι μπορει να εχασα κι αλλα σπορακια.Δε θα ξανασηκωθω απο το κρεβατι...χαχαχαχαχα! Ουτε εγω ακολουθω το θεμα, αυτο δε λεει να παψει να με κυνηγάει...Ενω εκανα παυση, συνεχιζει να βγαινει πορτοκαλι καθε φορα πάνω πανω. Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 534787

Ιφιγένεια καλώς ήρθες...Πως τα περασατε; Τετοια εποχή το Μετσοβο ειναι πολύ γραφικό...!!!!

Ευη Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 417472

markella01 Τι κάνεις; Φουσκώνει η κοιλίτσα;

Μαρια Ελένη να μην απογοητευεσαι, μεχρι τις 31 εχουμε ακομα μερες!!!

Σωτηρία 9η εβδομαδα; Ποτε περασε ο καιρος ε;

lizaG Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 417472

queen Μαρία Χαιρομαι που ειναι καλύτερα ο Σώτος Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 417472 ! Αλλα να προσεχεις παιδι μου, δεν αργει να γινει...

Λιάνα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 417472 Ευχομαι να μην ξαναδεις την ακατανομαστη για μηνες!!! κι εγω λέω κάνε χοριακή! Εμενα στην Πάτρα μου κοστισε 16 ευρώ..αλλά διαφερουν οι τιμες απο μέρος σε μέρος!! Περαστικα στον ζουζουνο σου!!!

Ετσι Ελλη μου να πας στον γιατρό, θα ηρεμησεις πολύ μετά! Στο υπόσχομαι!!! Χρόνια σας πολλά και να γορτασετε πολλες πολλες επετείους ακόμα! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 35468

Αγάπη Αντε με το καλό να τελειωσει το μαρτύριο του Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 612893 !!!

Δέσποινα Περαστικά στον αντρούλη σου!!!
Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 50580 πολύ ωραίο!!!

xaftounaki 5η μερα ε; Αντε καλή Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 990599 σου ευχομαι!!!

Αντα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια κι εγώ σας αφήνω, έχω να μαζέψω τα μπογαλάκια μου γιατί αύριο ξαναξεκινάω δουλειά.

Ελπίζω να σας έχω παρεούλα τις επόμενες μέρες γιατί μόνη μου ξανά στο χωριό φοβάμαι πως θα φρίξω Sad Sad

Φιλάκια κ καληνύχτα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα ξεκινάς ε; Πολυ ωραια θα αλλάξει η ψυχολογία σου!!!! Αντε να κάνεις τις δουλειες σου!!!

Καληνυχτα!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 417472

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα μου φουσκώνει η κοιλίτσα και γρήγορα θα φουσκώσει και η δική σας!
Είναι μόνο θέμα χρόνου!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για λίγο δεν μπαίνω και έχουμε καταιγισμό γεγονότων!Τι να πρωτοπώ;Πρώτα απ'όλα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 50580 στην εγκύουλα μας!Εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε λίγους μήνες να κρατάς το μπεμπάκι σου!
Έλλη μου, αν και δεν σε πρόλαβα, χρόνια πολλά και από εμένα!Να είστε πάντα το ίδιο ερωτευμένοι και εύχομαι σύντομα να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας!
Λιάνα μου, τι να πω;!Ανυπομονώ για τα αυριανά αποτελέσματα!Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!
Deb, τέλειο το τραγούδι και πολύ ωραία φωνή!Συνέχισέ το, έστω και με στίχους προς το παρόν!
Και σε όλες τις άλλες Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα κοριτσια δε θα πιστεψετε τι ακουσα σημερα...Η κουνιαδα μου εδωσε ρεσιταλ!!! Το καλυτερο απο ολα ήταν πως εχασα το μωρο επειδη δεν εβαλα πισινο κάτω affraid ! Ηταν δικο μου λαθος λεει. Δεν την πιστευω...Πως μπορει να το λεει αυτο;Το ποσο ηθελα αυτο το παιδι, το ποσο προσπαθησα να το κρατησω με νυχια και με δοντια ξάπλα στο κρεβατι και το ποσο θρηνω το χαμο του καθημερινα μόνο εγω το ξέρω. Σε λιγο καιρο θα παντρευτεί και θελει παιδι, ευχομαι να μην περασει ότι εγω και ας με πικραίνει συνεχεια με τα λόγια της!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα δεν σκέφτονται πριν το ανοίξουν το ρημάδι;!Τι είναι αυτό που πέταξε;Αν είναι δυνατόν!Δύσκολο το ξέρω, αλλά μην δίνεις σημασία όσο μπορείς...

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κορίτσια, να ρωτήσω κάτι κουλό;Βλακεία είναι το ξερω, αλλά μου πέρασε από το μυαλό: μετά την επαφή παίζουν ρόλο οι δραστηριότητες που θα έχεις την υπόλοιπη μέρα;Λέμε δηλαδή να μην σηκωθείς κατευθείαν, οκ!Αλλά αν μετά από κανά δυο ώρες πας για τζόκινγκ για παράδειγμα;Ή κάνεις βαριές δουλειές;Μην κοροϊδευετε την απορία μου.Αν δεν ρωτήσω κι εσάς...

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τπτ δεν εχει να κανει κοπελα μου...αν ειναι να κρατηθει το σπορακι θα κρατηθει...εγω τπτ δεν εκανα και να το αποτελεσμα το εχασα..μια φιλη μου με αιμοραγιεσ με συσπασεισ με συρραφη γεννησε ενα μωρακι υγιεστατο...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μετα την αποβολη περναω μια ηπια -ας μου συγχωρεθεί ο όρος- κατάθλιψη και δε με αφήνουν να ηρεμησω!!! Ελεος πια!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 534787

Καμια απορια δεν ειναι χαζή. Δε λεω πως ειναι νομος αλλα καλό θα ήταν να αποφυγεις μετα κάποια εντονη δραστηριότητα! Καλο ειναι να μην παιζουμε με τις πιθανοτητες και να προσεχουμε για να εχουμε!!!

Αρτεμις Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Καλα κοριτσια δε θα πιστεψετε τι ακουσα σημερα...Η κουνιαδα μου εδωσε ρεσιταλ!!! Το καλυτερο απο ολα ήταν πως εχασα το μωρο επειδη δεν εβαλα πισινο κάτω affraid ! Ηταν δικο μου λαθος λεει. Δεν την πιστευω...Πως μπορει να το λεει αυτο;Το ποσο ηθελα αυτο το παιδι, το ποσο προσπαθησα να το κρατησω με νυχια και με δοντια ξάπλα στο κρεβατι και το ποσο θρηνω το χαμο του καθημερινα μόνο εγω το ξέρω. Σε λιγο καιρο θα παντρευτεί και θελει παιδι, ευχομαι να μην περασει ότι εγω και ας με πικραίνει συνεχεια με τα λόγια της!!!

Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 606100 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 606100 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 606100 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 606100
υπαρχει κακος κοσμος τελικα τη να πω λυπαμε κατι τετοια ανθρωπακια πως ειναι δυνατον να λες τετοιες κουβεντες μηλαμε πολυ δηλητηριο εβγαλε η εν λογο κουνιαδα σου απορω πως δεν την εβαλες στην θεση της θα της ελεγα πως αν δεν ξερει καποια πραγματα καλυτερα να μην ανοιγει το βρωμόστομα της γιατι πεταει μ@λ@κιες Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 311356 αλλα τη να πεις σε καποιον που δεν εχει μυαλο σαμπως θα καταλαβει το ουφο αχ κατι τετοιες μ@λ@κισμενες ειναι για [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 679259 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 679259

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ιωαννα μου τι κανεις...?κοριτσι μου και εγω δεν ειμαι καλα...νιωθω πολυ χαλια....δεν το εχω ξεπερασει...θα πρεπει να συνελθουμε το ξερω..αλλα συνεχεια σκεφτομαι τωρα θα ειχε φουσκωσει η κοιλια μου τωρα θα το βλεπαμε το μωρακι τον αλλον μηνα θα ξεραμε τι φυλο εχει...αχ δεν ξερω δεν μπορω να αποβαλλω τις σκεψεις.στεναχωριεμαι πολυ...δεν ξερω?δεν πρεπει να το λεω αυτο ειναι εγωιστικο το ξερω αλλα απο μεσα μου λεω συνεχεια γιατι ?γιατι σε μενα?νιωθω σαν να μου εκανε καποιος πλακα....χιλια συγγνωμη για το μελο αλλα ειχα αναγκη να τα πω ...ειδικα σημερα

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε Ιωαννα μου με ολο το θαρρος μηπως
ειναι λιγο για τα μπαζα η οικογενεια του αντρα σου? τι μ@λακιες ειναι αυτε που σου λενε?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είναι απόλυτα λογικό να το σκέφτεσαι και να μην το έχεις ξεπεράσει.Σκέψου όσο μπορείς θετικά.Λένε ότι η φύση προνοεί...Είσαι ακόμα πολύ μικρή!Να δεις που όλα θα πάνε καλά!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αρτεμης και εγω που δεν πολυ μιλαω νομιζεις οτι ειμαι καλα? Να ξερες ποσο σε καταλαβαινω καθε μερα το σκεφτομαι και εγω.... Crying or Very sad Crying or Very sad

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλα κοριτσάκια μου!Μην πέφτουμε!Όλα μες στη ζωή είναι και όλοι έχουν να αντιμετωπίσουν μικρότερες ή μεγαλύτερες δυσκολίες!Θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά! Smile

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το ξερω....ειμαι σιγουρη οτι θα ξανα φυτρωσει σπορακι στην κοιλια μου.το ξερω.αλλα δεν μπορω να μην σκεφτομαι και το σπορακι που εχασα....η θλιψη μου ειναι πολυ μεγαλη.το θελαμε τοσο πολυ πεταξαμε απο την χαρα μας οταν το μαθαμε και πονεσαμε με ολη μας την δυναμη οταν μας εφυγε....νομιζω και αλλα παιδια να κανω αυτο δεν θα το ξεπερασω ποτε...μπορει να ακουγομαι υπερβολικη αλλα ετσι νιωθω...ξερω οτι υπαρχουν περιπτωσεις γυναικων που εχασαν μωρακια μεγαλα που τα ειχαν νιωσει τα ακουσαν να χτυπαν την κοιλιτσα και ξερω οτι αυτο ειναι χειροτερο αλλα ισως ειμαι πολυ αδυναμη και δεν μπορω να το ξεπερασω
ευτυχως που σας εχω και τα βγαζω απο μεσα μου...σας ευχαριστω κοριτσια

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπη μου εριξα πολυ κλαμα οταν ηρθα σπιτι! Δεν της απαντησα οπως θα της αξιζε, της εξηγησα πως δεν ηταν αυτη η αιτία...1ο χαπια τη μερα επινα και εκανα χριστουγεννα μονη στο κρεβατι ενω ηταν ολοι μαζεμενοι για να το κρατησω!!!Λυπαμαι ειλικρινα και ελπιζω να μην το παθει και δει τη γλύκα. Να πω οτι ειναι μικρη και δεν καταλαβαινει τι πεταει; 5 χρονια με περναει και ειναι και μορφωμένη....

Αρτεμις και Ελευθερια δεν ξερω ποτε θα περασει, δεν ξερω το γαιτι αλλα ξερω οτι ποναει... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 534787

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ioanna85"]Αγαπη μου εριξα πολυ κλαμα οταν ηρθα σπιτι! Δεν της απαντησα οπως θα της αξιζε, της εξηγησα πως δεν ηταν αυτη η αιτία...1ο χαπια τη μερα επινα και εκανα χριστουγεννα μονη στο κρεβατι ενω ηταν ολοι μαζεμενοι για να το κρατησω!!!Λυπαμαι ειλικρινα και ελπιζω να μην το παθει και δει τη γλύκα. Να πω οτι ειναι μικρη και δεν καταλαβαινει τι πεταει; 5 χρονια με περναει και ειναι και μορφωμένη....

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ το συζητησες αυτο με τον αντρα σου??? πρεπει να ξερει αυτο που πεταξε η κουνιαδα σου δεν πρεπει να τα περνας ολα μονη σου σε ολα τα πραγματα που συμβενουν ομορφα και ασχημα πρεπει να τα μοιραζεσαι μαζι του

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και που του το ειπα πηρα την απαντηση μου!Δεν το εννουσε ετσι, τα παίρνω όλα στραβά, ειμαι υπερβολική και αλλα χειροτερα. Ανοιξα το στομα μου και δεν ξερω κι εγω τι ειπα... Ελπίζω να καταλαβε μερικα πραγματα, του ζητησα να παρει εστω μια φορα το δικο μου μερος και να δει ποιο το σωστο και ποιο το λάθος.Αδικο εχω; Του ειπα δε σε βαζω να επιλέξεις αλλα να κρινεις σωστα.Εμενα του λεω δε με πειραζουν καποια πραγματα; Αλλα απο λεπτοτητα και σεβασμο δεν απανταω.

Συγνωμη για το ξεσπασμα αλλα....

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια συγνώμη για το άσχετο, αλλά να ζητήσω μια γνώμη; Από χθες νιώθω τσιμπηματάκια χαμηλά και πιστεύω ότι είναι λόγω ωορηξίας.Χθες και σήμερα είχαμε επαφές με τον άντρα μου.Να δοκιμάσω και αύριο ή είναι υπερβολή;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου ήρθα πάλι.. μόλις έφυγαν οι συγγενείς και τώρα ξεκινάει η βραδιά μας!χιχι...
βρε Ιωάννα πόσο θύμωσα με την κουνιάδα σου?? είναι δυνατόν να κουβαλάνε τέτοια αναισθησία άτομα τέτοιας ηλικίας?και στο λέει και γυναίκα που λες ότι θέλει παιδί?κακώς δν μίλησες ειπαμε να μη γινόμαστε κακές αλλά οχι και να μας περάσουν για μ@λ@κες!!!!ΕΙΠΑΜΕ! Mad Mad Mad
Αρτεμη και ολα τα κοριτσια που περνάτε δύσκολα να ξέρετε πως και να μη το ξεπεράσετε 100% όταν θα φυτρώσει το νεο σποράκι στην κοιλιτσα και γίνει παιδάκι μετά απο 9 μήνες αυτό ολο θα γίνει ένας κακός εφιάλτης στην άκρη του μυαλού σας και της καρδιάς σας!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 669659 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 669659 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 669659
Ευουλη έτσι μοίρασε λίγη αισιοδοξία και για μένα γιατί λείπω εγώ και πέσαν τα κοριτσάκια μας!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 875502 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 875502
δν μπορώ να μη δω τα νέα σας μόλις βρω ευκαιρία μπαίνω!! σας αφήνω πάλι όμως!!!φιλια σε όλες Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 334590 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 334590 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 334590

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Κοριτσάκια συγνώμη για το άσχετο, αλλά να ζητήσω μια γνώμη; Από χθες νιώθω τσιμπηματάκια χαμηλά και πιστεύω ότι είναι λόγω ωορηξίας.Χθες και σήμερα είχαμε επαφές με τον άντρα μου.Να δοκιμάσω και αύριο ή είναι υπερβολή;

πλάκα κανεις ε?? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 26 215994 δωστου να καταλαβει λεμεεεεεεεεεεε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 34 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις