Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
462 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 462 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 43]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπηηηη περαστικούλια!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 35468 Φυσικά κ μας έλειψες!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμ έτσι πες.. δν δυσκολεύτηκε η κιουρία γι αυτο λεει λαλακίες!!!

φιλενάδα μου γλυκιά μη στεναχωρίεσαι και δν της ήρθαν καθόλου ευκολα, γιατί πρεπει να είναι ΑΠΟΛΥΤΑ ιδανικά τα πράγματα για να το θεωρήσεις τυχερο να μεινεις ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ εγκυος σε μια σχεση που δν ξέρεις καλα καλα ποιον έχεις διπλα σου και να παντρευτεις με το ζορι γι αυτο το λόγο!!! εμενα αυτό μόνο ευκολο δν θα μου φαινόταν!! γι αυτο βγαζει φαρμακι....!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:

Καλως την Αγάπη!!! Μιλάς;; Ή είσαι ακόμα " Η Μαρίνα της σιωπής";;; (Πολύ γέλασα με αυτο!!!)

ΔΕΝ ΜΙΑΛΩ ΑΚΟΜΗ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΣΟΡΙΝΑ ΜΟΥΓΓΗ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΜΜΜΜ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΕΝΑ ΣΤΥΛΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΧΑΧΑ ΛΙΓΟ ΑΣΤΕΙΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΖΩΜΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΜΟΥ ΚΟΒΕΤΕ ΤΟ ΓΕΛΙΟ Crying or Very sad

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:

Καλως την Αγάπη!!! Μιλάς;; Ή είσαι ακόμα " Η Μαρίνα της σιωπής";;; (Πολύ γέλασα με αυτο!!!)

ΔΕΝ ΜΙΑΛΩ ΑΚΟΜΗ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΣΟΡΙΝΑ ΜΟΥΓΓΗ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ ΜΜΜΜ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΕΝΑ ΣΤΥΛΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΧΑΧΑ ΛΙΓΟ ΑΣΤΕΙΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΖΩΜΑΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΜΟΥ ΚΟΒΕΤΕ ΤΟ ΓΕΛΙΟ Crying or Very sad

Ζουζουνίτσα κάνε λίγο υπομονή!!! Τουλάχιστον όταν θα περάσει όλο αυτό θα ηρεμίσεις!!!

Σου στέλνω ένα φιλάκι στο πρισμένο μαγουλάκι σου!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
φιλενάδα μου γλυκιά μη στεναχωρίεσαι και δν της ήρθαν καθόλου ευκολα, γιατί πρεπει να είναι ΑΠΟΛΥΤΑ ιδανικά τα πράγματα για να το θεωρήσεις τυχερο να μεινεις ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ εγκυος σε μια σχεση που δν ξέρεις καλα καλα ποιον έχεις διπλα σου και να παντρευτεις με το ζορι γι αυτο το λόγο!!! εμενα αυτό μόνο ευκολο δν θα μου φαινόταν!! γι αυτο βγαζει φαρμακι....!!!

Τώρα που το λες...δίκιο σαν να χεις , άμα τους δεις μαζί με τον άνδρα της, στις 2 από τις 3 κουβέντες που λένε είναι έτοιμοι να βγάλουν τα μάτια ο ένας του άλλου Twisted Evil Twisted Evil Φαντάζομαι τι πανηγύρι γίνεται σπίτι Twisted Evil Κακόμοιρα ανιψάκια...

Αγάπη βασίλισσα σ'έχουν απόλαυσέ το!! queen queen Κι εγώ έτσι ήμουν όταν έβγαλα τις αμυγδαλές.5 τευτέρια είχα γεμίσει η πολυλογού! Laughing

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Ada"]Η εν λόγω ξαδέρφη παντρεύτηκε γιατί έμεινε "καταλάθος" έγκυος στο 2ο μήνα σχέσης. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Από τότε κ ειδικά μετά που έκανε κ το 2ο παιδί μας έχει πρήξει τα συκώτια λες κ είναι γιατρός κ παιδοψυχολόγος!Ξέρει τα πάντα!!Είναι ειδική σε θέματα γονιμότητας/διαπαιδαγώγησης κτλ!!

Τι να κάνουμε σε κάποιους ανθρώπους έρχονται εύκολα,αλλά να μη βγάζουν γλώσσα σε όλους τους υπόλοιπους!! Mad

Ειλικρινά όταν με το καλό κ πρώτα ο Θεός ξαναμείνω δε θα πω ΤΙΠΟΤΑ κ σε ΚΑΝΕΝΑΝ!!!Εκτός από εσάς φυσικά Wink
Είχε δίκιο ο πατέρας μου, τσιμουδιά μέχρι τον 3ο, μέχρι τον 5ο μη σου πω... Rolling Eyes

Γιατί τόση κακία όμως , γιατί?ή ηλιθιότητα? Rolling Eyes [/quot


Αυτό ακριβώς θα σου έλεγα κι εγώ!Γιατί να ξέρει η κάθε ξαδέρφη πχ που δεν είναι άτομο καρδιακό σου,αν το έμβρυο σου έχει καρδιακό παλμό ή όχι??Γιατί τόσες πληροφορίες
?Συγνώμη για το θάρρος,αλλά μια έκφραση λέει ¨¨δώσε θάρρος στο χωριάτη να σου ανέβει στο κρεβάτ騨

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γι'αυτο κ εγω δν εχω ιδιαιτερες επαφες με σογια.φυλαγε τα ρουχα σου να χεις τα μισα

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!τι κανετε?μαρινακι(mariabel)μην αγχωνεσαι,την επομενη φορα!μαρινακι(αγαπη)περαστικα σου ευχομαι!αντε τωρα που βγηκε θα χαλαρωσεις!kira μου μπορει να μην ηθελε τωρα αλλα την επομενη φορα θα το πιασετε το σπορακι! Razz Razz!εγω κοριτσια πηγα στον γιατρο και μου ειπε οτι ολα ειναι καλα!δεν εχω κατι κακο!τα κοιταξε ολα,τον ρωτησα για το αιμα που βγαζεις οταν γινετε η συλληψη και μου ειπε πως πολλες γυναικες το παθαινουν!εγω παντως απο χθες εχω ενοχλησεις περιοδου,αιμα δεν ξαναεβγαλα,αλλα δεν χαιρομαι γιατι μπορει να κανω λαθος!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοίτα, kira ήδη από το πρώτο υπερηχογράφημα είμασταν τόοοοσο χαρούμενοι που το είπαμε σε όλο τον κόσμο.

Πατέρας μου κι εγώ πριν από μερικές βδομάδες
-Βρε πουλάκι μου κρατηθείτε λίγο, να προχωρήσει λίγο η εγκυμοσύνη κ το λέτε μετά.
-Τι λες τώρα, τι είναι για να το κρύψω, αρρώστια?Θα το πω παντού!!
-Δε στο λέω για κακό , λίγη υπομονή κάνε.
-Καθόλου υπομονή!Τι φοβάσαι? Το κακό το μάτι?Μην πάει τίποτα στραβά?(μες την ειρωνεία εγώ). Τίποτα δε θα πάει στραβά, όλα θα ναι τέλεια!!!

Τι λέει η παροιμία? "όταν οι άνθρωποι κάνουν σχέδια, ο Θεός γελάει"...

Έχεις δίκιο thequeen86 αλλά δεν αντέχω να στεναχωρώ τις γιαγιάδες μου, είναι το αδύναμο σημείο μου...

Μπράβο Liaka αυτά είναι νέα!!! Very Happy Very Happy

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:καλησπερα κοριτσια!τι κανετε?μαρινακι(mariabel)μην αγχωνεσαι,την επομενη φορα!μαρινακι(αγαπη)περαστικα σου ευχομαι!αντε τωρα που βγηκε θα χαλαρωσεις!kira μου μπορει να μην ηθελε τωρα αλλα την επομενη φορα θα το πιασετε το σπορακι! Razz Razz!εγω κοριτσια πηγα στον γιατρο και μου ειπε οτι ολα ειναι καλα!δεν εχω κατι κακο!τα κοιταξε ολα,τον ρωτησα για το αιμα που βγαζεις οταν γινετε η συλληψη και μου ειπε πως πολλες γυναικες το παθαινουν!εγω παντως απο χθες εχω ενοχλησεις περιοδου,αιμα δεν ξαναεβγαλα,αλλα δεν χαιρομαι γιατι μπορει να κανω λαθος!

Μακάρι να είσαι κοπέλα μου!!!Το έχω ακούσει να συμβαίνει αυτό και ήταν λόγω εγκυμοσύνης!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada έγραψε:Κοίτα, kira ήδη από το πρώτο υπερηχογράφημα είμασταν τόοοοσο χαρούμενοι που το είπαμε σε όλο τον κόσμο.

Πατέρας μου κι εγώ πριν από μερικές βδομάδες
-Βρε πουλάκι μου κρατηθείτε λίγο, να προχωρήσει λίγο η εγκυμοσύνη κ το λέτε μετά.
-Τι λες τώρα, τι είναι για να το κρύψω, αρρώστια?Θα το πω παντού!!
-Δε στο λέω για κακό , λίγη υπομονή κάνε.
-Καθόλου υπομονή!Τι φοβάσαι? Το κακό το μάτι?Μην πάει τίποτα στραβά?(μες την ειρωνεία εγώ). Τίποτα δε θα πάει στραβά, όλα θα ναι τέλεια!!!

Τι λέει η παροιμία? "όταν οι άνθρωποι κάνουν σχέδια, ο Θεός γελάει"...

Έχεις δίκιο thequeen86 αλλά δεν αντέχω να στεναχωρώ τις γιαγιάδες μου, είναι το αδύναμο σημείο μου...

Μπράβο Liaka αυτά είναι νέα!!! Very Happy Very Happy

Ναι σε καταλαβαίνω κι εγώ το ίδιο έκανα!!Δεν το λέω για το κακό μάτι και τέτοια,σιγά αυτά είναι θελήματα Θεού,κατά τη γνώμη μου,απλά έχω καταλάβει ότι όσα περισσότερα λέμε πάνω στη χαρά μας και τον ενθουσιασμό μας,τόσο το μετανιώνουμε αργότερα,όταν τα άτομα αποδειχθουν τελικά ανάξια του ΄΄ανοίγματος της καρδιάς μας¨¨!!Και δυστυχώς έχω καταλήξει στο συμπέρασμα .οτι δεν χαίρονται όλοι με τη χαρά μας........

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:
Και δυστυχώς έχω καταλήξει στο συμπέρασμα .οτι δεν χαίρονται όλοι με τη χαρά μας........

Αυτό ξαναπές το!! Respect Respect

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο ειναι σιγουρο κοριτσια!δεν χαιρονται πραγματικα ολοι!υπαρχει πολυ κακια γυρω μας!εγω να φανταστητε οταν ερθει με το καλο η μαμα μου δεν θα το μαθει αμεσως,διοτι δεν θελει να κανω αλλο!λες και τα μεγαλωνει εκεινη!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:αυτο ειναι σιγουρο κοριτσια!δεν χαιρονται πραγματικα ολοι!υπαρχει πολυ κακια γυρω μας!εγω να φανταστητε οταν ερθει με το καλο η μαμα μου δεν θα το μαθει αμεσως,διοτι δεν θελει να κανω αλλο!λες και τα μεγαλωνει εκεινη!

Σε καταλαβαίνω!!!Εμένα δεν θέλει ο μπαμπάς μου να κάνω δεύτερο,επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη πέρασα πολλές δυσκολίες και φοβήθηκε ο άνθρωπος!!!!
Έτσι όταν το Πάσχα έμεινα έγκυος,είπα στη μαμά μου να μην του το πει!Ε δυστυχώς παλινδρόμησε και του το είπε τότε!!!!Με πήρε τότε τηλ και μου έλεγε καλά γιατί δεν μου το είπες,θα χαιρόμουν!!!!! Shocked

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην ακουτε κανέναν!!οτι θέλει η καρδιά σας και ο άντρας σας!!και όλα θα γίνουν! Wink Wink
να σας ενημερώσω ότι μπήκα επίσημα στο κλαμπ του επόμενου μήνα κι εγώ μιας και η Αλεκα βιαστηκε και με επισκέφτηκε ακάλεστη μια μέρα νωρίτερα!αλλα το περίμενα ..δν στεναχωρήθηκα καθόλου!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:μην ακουτε κανέναν!!οτι θέλει η καρδιά σας και ο άντρας σας!!και όλα θα γίνουν! Wink Wink
να σας ενημερώσω ότι μπήκα επίσημα στο κλαμπ του επόμενου μήνα κι εγώ μιας και η Αλεκα βιαστηκε και με επισκέφτηκε ακάλεστη μια μέρα νωρίτερα!αλλα το περίμενα ..δν στεναχωρήθηκα καθόλου!

Καλά boubou είμαστε πολλές που αδιαθετήσαμε σήμερα τελικά!!!Λες τον άλλο μήνα να έρχονται τα ευχάριστα το ένα μετά το άλλο???
Αχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:
Ada έγραψε:Έλλη καλά οι μπανάνες είναι ά-ψο-γες!!! πού τα βρίσκετε αυτά θα θελα να ξερα!!

Kira πες τα μας βγάλε το από μέσα σου!!

thequeen86 κ καλά κάνεις με τον ύπνο, ευλογία είναι.Εγώ που είμαι νεύρο κ δεν μπορώ να κοιμηθώ πολύ ? Crying or Very sad

Ευαγγελίτσα κι εγώ το κάνω αυτό με το κοτόπουλο!Σπιτικός ζωμός!

Κορίτσια να σας πω ατάκα που άκουσα το πρωί?Γιατί καλά κ θετικά τα λέω αλλά ώρες-ώρες μου γυρνάει το μυαλό. Mad

Ατάκα ξαδέρφης με 2 παιδιά που παίρνει τηλ να δει τι κάνω.
"ε , καλά, αφού δεν είχε καρδιά σιγά την απώλεια!! "
Τι λες κοπέλα μου??Επειδή δεν είχε καρδιά τι σημαίνει για μένα?Ότι το αγαπούσα λιγότερο? Ότι δε το είχα φανταστεί να γεννιέται, να βαφτίζεται, να περπατάει? Crying or Very sad

Σίγουρα καταλαβαίνω ότι μετά θα ήταν πιο δύσκολο, αλλά τι σημαίνει αυτό, ότι δεν έχω το δικαίωμα να στενοχωρηθώ τώρα??

Έχε χάρη που η γιαγιά μας είναι καρδιακή κ δε θέλω να τη στεναχωρήσω με καυγά ανάμεσα στα ξαδέρφια αλλιώς θα την ξέχεζα πρωινιάτικα!Χμμ μήπως αυτό φταίει από το πρωί που έχω νεύρα κ όχι οι καφέδες? Rolling Eyes


πραγματικά δν καταλαβαίνω πως μπορεί να σκέφτεται έτσι μια γυναικα που έχει γίνει μανα!!Αντε μια που δν ξέρει να καταλαβω γιατι πετάει τέτοιες αφέλειες!!
σε εχουν τρελανει βρε Αντα ..χεστους!καθεσαι κι ασχολεισαι!!εχουμε γεμισει χαζους μου φαινεται!



min dineis simasia se tetoia.otan eixa apobalei egw kai ti den eixa akousei.eixa kai tria paidia idi,fantasou.twra mpika stin 9 ebdomada kai to exw pei mono se goneis kai 2 filous.pouthena allou.aala kserw oti autoi einai anthrwpoi pou mas agapoane kai mas stirizoun kai oxi gia logia mono

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωρα να καθαρισω λίγο το σπιτάκι μου, αρκετά τεμπέλιασα! τα λέμε αργοτερα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 315810 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 315810

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Μην μου στεναχωριέστε οι αδιαθετούλες!Ολα θα γίνουν σύντομα!Εγω υποτίθεται κάπου τώρα μπαίνω στις γόνιμες οπότε βουρ για Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 215994

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχεις δίκιο Σωτηρία κ καλά κάνεις.

Εγώ έκανα λάθος, από υπερβολική χαρά, από έπαρση μήπως? Rolling Eyes Τι να πω.

Λάθος μου κ δεν θα έπρεπε να παραπονιέμαι τώρα που το πληρώνω, αλλά ήθελα να το βγάλω από μέσα μου.

Δε θέλω να τα λέω κ στον άνδρα μου γιατί τον "φιτιλιάζω" κ μετά γίνεται απόλυτος του στιλ "δεν ξαναπάμε στην ξαδέρφη σου" ενώ εγώ είμαι υπομονετική κ δε θέλω εντάσεις στα οικογενειακά.Μακάρι να του μοιαζα λιγάκι... Rolling Eyes

Γεια σου Ευούλι!Ζηλεύω... Embarassed (με καλό τρόπο Very Happy )

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντα μου μην ανησυχείς.Φαντάζομαι κι εσύ σύντομα θα είσαι έτοιμη για ζουζουνιές!Αλήθεια, σε πόσο καιρό σου είπαν για επαφές;Φαντάσου πάθος μετά, μόνο αυτό σου λέω!Όσο για τις "πρώιμες" ανακοινώσεις, σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί κι εγω πιστεύω δεν θα κρατιόμουν...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 417472
Η διάθεση ανέβηκε από το πρωί! Smile
Άντα, δίκιο έχεις για τη σκούπα. Αυτή βέβαια την πληρώσαμε πανάκριβα (οπότε δεν παίρνω άλλη) και όντως κάνει καταπληκτική δουλειά, αλλά όταν μπλέκεται στα καλώδια και πρέπει να τη σηκώσω, δύσκολο πράγμα! Μα, καλά τι συγγενείς έχεις εσύ, κούκλα μου! Μια η θεία σου, μια η ξαδέρφη σου, μια η μητέρα σου!! Εγώ πάντως δε θα είχα την υπομονή σου. Θα τους την είχα πει! 12-12-12!!! Ωραία ημερομηνία, αλλά θα πρέπει να περιμένουμε ένα μήνα ακόμα! Αγαπη, περαστικά!!
Έλλη, ήρθε και σε εσένα;;; Αχ, μακάρι να'ναι ο τυχερός μήνας ο επόμενος. Θα γεννήσουμε όλες μαζί!!! Very Happy
Λιάνα, δε σου είπε κάτι ο γιατρός σου; Αν ήσουν έγκυος, δε θα έβλεπε κάτι;
Φιλιά Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 417472 σε όλο το παρεάκι!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ekaragiorgou δε λες καλύτερα που δεν ειχες καθυστέρηση και δεν απογοητευτηκες μετα; Πιστεψε με. Μην ανησυχεις και μην αγχώνεσαι γιατι αν το κανεις κατα παραγγελια και με το νου στα δεκατα το εχασες το παιχνίδι...Απο αυγουστο μεχρι τωρα ειναι πολυ λιγος καιρος!

Μαρία Ελα μην στεναχωριεσαι , να κοιτας το μπουμπουκακι σου και να παιρνεις θαρρος....

χριστιβαβι ετσι μπράβο...παμε για αλλά για καλύτερα!!

Αντα μου χαιρομαι που σου αρεσε! Μαγειρισσα μου εσυ!!! Σκουπα απαγορευεται στην αρχη της εγκυμοσυνης!Εμενα αν βαλει ο αντρας μου σκούπα θα μου το χτυπαει για ταπομενα 20 χρόνια. Εγω του εχω αναθεσει αποκλειστικά να βγαζει τα σκουπιδια. Δεν τα ακουμάω! Ωραια συνταγη ακουγεται!!! Μη στεναχωριεσαι για την ξαδερφη, εχω ακουσει χειροτερα και ξερω τι σου λέω! Δεν τη κοβω για κακια αλλα κουτοπονηρη που ειναι χειροτερο Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 667478 που ειναι και σοι σου αλλα....

eirini.pav Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 417472

sotiria-giannitsa Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 417472

kira Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 417472 Παμε για φουλ Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 215994 αυτο το μηνα!

Ευαγγελια κοτοσουπα ε; μιαμ μιαμ! Εγω φιλετα βακαλαου με ρυζι λαχανικών!

Βασιλισσα Μαρια Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 417472

Ελλη σιγα σιγα θα νοιωσεις καλύτερα!

αγάπη μας ελειψες τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολύ!!! Εξασκεισαι στον γραπτο λογο ε; Θα περασει...

Λιάνα λιγο υπομονη και θα δουμε! Μακαρι να μας φερεις συντομα καλα νεα!!!

Ευούλι βουρ στο Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 215994 !!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κ στις αργοπορημένες!
Ονόματα δε λέμε , υπολήψεις δε θήγουμε... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 4872 Razz

Ιωάννα δεν παρεξηγούμαι, δεν ξέρω εγώ τι Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 654655 σογο έχω , αχαχαχα Laughing Laughing
Πόσες φορές λέω ότι θα τους μπιπ όλους αλλά δεν έχω τα κότσια. Twisted Evil

Ρε κορίτσια πριν 2 μέρες ένιωσα να φουντώνω Embarassed κ αμέσως μου ρθε μια σουβλιά!! Σα να μου λεγε ο οργανισμός μου 'επππ!που πας που θες κ τρελίτσες? ούτε να τα σκέφτεσαι αυτά!!!"
Ευτυχώς κ ο σύζυγος λέει ότι δεν έχει όρεξη καμία. Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 14 4872 α να δούμε.

Αποχή μέχρι κ την πρώτη περίοδο είπαν , αλλά με το φόβο που χω...με βλέπω να μην ασχολούμαι με το άθλημα Sad


lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι μαρινακι μου,πρεπει να εχω καθυστερηση για να δει!το μονο που μου ειπε ειναι οτι η μητρα εκλεισε!τι εννοουσε δεν καταλαβα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις