Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
549 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 549 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 43]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντα μου υπέροχο ακούγεται!!! Η συνταγή κατοχυρώθηκε!!! Και θα το δοκιμάσω με την πρώτη ευκαιρία!!!


Καλημέρα Μαράκι!!! Τι κάνεις;;;

Ξεκοκάλλιασα το κοτόπουλο και σκέφτομαι το ζουμι να το κάνω κάτι σαν κύβους κότα αλλα σε υγρή μορφή!!! Αυτο το λινγκ που μας έστειλε η Δεσποινα της προάλλες με βιβλία δωρεάν και ονλινε είναι πολύ ωραίο και δίνει καλές ιδέες!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Αντα μου υπέροχο ακούγεται!!! Η συνταγή κατοχυρώθηκε!!! Και θα το δοκιμάσω με την πρώτη ευκαιρία!!!


Καλημέρα Μαράκι!!! Τι κάνεις;;;

Ξεκοκάλλιασα το κοτόπουλο και σκέφτομαι το ζουμι να το κάνω κάτι σαν κύβους κότα αλλα σε υγρή μορφή!!! Αυτο το λινγκ που μας έστειλε η Δεσποινα της προάλλες με βιβλία δωρεάν και ονλινε είναι πολύ ωραίο και δίνει καλές ιδέες!!!

ΚΑΛΑ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ Η ΜΟΣΧΑΡΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Αντα μου υπέροχο ακούγεται!!! Η συνταγή κατοχυρώθηκε!!! Και θα το δοκιμάσω με την πρώτη ευκαιρία!!!


Καλημέρα Μαράκι!!! Τι κάνεις;;;

Ξεκοκάλλιασα το κοτόπουλο και σκέφτομαι το ζουμι να το κάνω κάτι σαν κύβους κότα αλλα σε υγρή μορφή!!! Αυτο το λινγκ που μας έστειλε η Δεσποινα της προάλλες με βιβλία δωρεάν και ονλινε είναι πολύ ωραίο και δίνει καλές ιδέες!!!

ΚΑΛΑ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ Η ΜΟΣΧΑΡΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Και πολύ καλά έκανες!!! Νομίζω ότι και εσείς οι μανούλες χρειάζεται που και που να μοσχαρίεται!!! χιχιχι!!! Εγώ το κάνω καθημερινά!!! Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!Σήμερα είμαι αρκετά καλύτερα απο εχθές (θέλω να πιστεύω Razz Razz ) εβαλα καφεδάκι να γίνεται γιατί πριν λίγο ξύπνησα με μάτια πρισμένα Shocked Shocked πως θα βγώ έτσι στον έξω κόσμο?? Embarassed Embarassed (φαίνομαι λες και γέρασα 10 χρόνια!Είχα πολύυυυυυυυυ καιρό να κλάψω που εγώ κλαίω για τα πάντα να φανταστείτε και ξεσυνήθισε ο οργανισμός μάλλον αχαχα Laughing )

λοιπον


ekaragiorgou τι είναι αυτά που βλέπω? θα σε μαλώσω!! είναι δυνατόν να θες να δεις καθυστέρηση χωρίς λόγο??εγώ χαίρομαι που έρχεται πάντα στην ώρα της γιατι θα χαιρόμουν και μετά η απογοήτευση θα ήταν τριπλή!!! καλυτερα στην ώρα της και όταν θα έχει σκοπό να αργήσει να αργήσει μια και καλή για 9 μήνες!!δν θα σου πω να μην το σκέφτεσαι, αλλά αφού όλα είναι καλά και το ξέρεις να μην αγχώνεσαι και θα ερθει και το δικό σου σποράκι!!και μετα θα είσαι[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]από χαρά!
Μαράκι μου όμορφο εγώ πιστεύω ότι λένε ότι ειναι πιο εύκολο για τους πολύυ πρωτους μήνες μετά την γέννα που ο κύκλος είναι ακανόνιστος και δν ξέρουμε κάθε πότε κάνουμε ωορρηξία! αλλά ειδικά εσύ που έχεις και τον γλυκό Αντωνούλη θα έπρεπε να αγχώνεσαι λιγότερο!!ειναι γεγονός ότι το άγχος δρα σαν αντισυλληπτικό όταν προσπαθούμε κι εσύ το έχεις δοκιμάσει κι έχει πιάσει...με λίγες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] θα δέσει το γλυκάκι και για σένα! (μα δν είναι τέλειες κι αυτές οι μπανάνες?έχω πεθάνει στο γέλιο!)
χριστιβαβι χαίρομαι πάρα πολύ που η διάθεση σου είναι ανεβασμένη..αυτό κάνουμε εδω πέρα!!χαμογελάμε και το διασκεδάζουμε στην αναμονή για το θαυματάκι μας!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ελπιζω μετα την επίσκεψη στον γιατρό σου να είσαι ένα βήμα πιο κοντά!
Ada η δική σου θετική ενέργεια νομίζω ξεπερνάει ακόμη και την δική μου!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] πολύ το διασκεδάζω μαζί σου!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]κοτόπουλο με πορτοκάλι ε?θα το δοκιμάσω κι αυτο λοιπόν! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 403793
eirini.pav ελπίζω να μην χρειαστεί να περιμένεις πολύ ακόμη!!
Σωτηρία μου εσύ εισαι το θαύμα από μόνη σου!!Μα στην23η μέρα ++++????[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
kira μην απογοητεύεσαι!!θα ερθει που θα παει?στο χέρι του είναι?? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 523139
Ευαγγελίτσα εγώ θα πω σλουρπ!!τρελαινομαι για κοτόσουπα ειδικά μέρες σαν κι αυτή που έχει τοσο κρύο![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
queen κι εγώ το ίδιο και μάλιστα με ξύπνησαν, ευτυχώς στην μέση ενός ανόητου ονείρου!

φιλια και στις άλλες!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 417472

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Αντα μου υπέροχο ακούγεται!!! Η συνταγή κατοχυρώθηκε!!! Και θα το δοκιμάσω με την πρώτη ευκαιρία!!!


Καλημέρα Μαράκι!!! Τι κάνεις;;;

Ξεκοκάλλιασα το κοτόπουλο και σκέφτομαι το ζουμι να το κάνω κάτι σαν κύβους κότα αλλα σε υγρή μορφή!!! Αυτο το λινγκ που μας έστειλε η Δεσποινα της προάλλες με βιβλία δωρεάν και ονλινε είναι πολύ ωραίο και δίνει καλές ιδέες!!!

ΚΑΛΑ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ Η ΜΟΣΧΑΡΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Και πολύ καλά έκανες!!! Νομίζω ότι και εσείς οι μανούλες χρειάζεται που και που να μοσχαρίεται!!! χιχιχι!!! Εγώ το κάνω καθημερινά!!! Very Happy Very Happy

ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΡΓΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ.ΜΑΖΙ ΦΥΣΙΚΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπουμπού μου, τι κάνεις κοπέλα μου;;;

Σε σκεφτόμουν το πρωι! Χαιρομαι που είσαι καλύτερα! Μακάρι να ξεπεράσετε σύντομα την απώλεια.. Δυστυχώς και αυτά μες στη ζωή είναι!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για την ώρα τρωω δημητριακα με σοκολατα σε γιαουρτι με μελι...1,30 το μεσημερι κι εγω τρωω πρωινο Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αισιόδοξια κορίτσια,τι να κάνουμε??Η πρώτη μέρα είναι πάντα λίγο δύσκολη,γιατί πάντα ελπίζεις!!!Και σήμερα έχουμε 20-14,άρα η ωορηξία έγινε στις 6 και τότε είχαμε επαφή,αλλά το μπεμπάκι δεν ήθελε τώρα!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Και έλεγα μετά την αποβολή δεν θα το ξανασκεφτώ και ας έρθρει όποτε θέλει,αλλά άτιμο μυαλό!!
Και ρε κορίτσια συγνώμη και μη με βρίσετε που κάνω έτσι,ενώ ήδη έχω ένα παιδί,το ξέρω είμαι αχάριστη!!Και να σκεφτείτε πριν το πρώτο έλεγα για τις γυναίκες που είχαν ήδη παιδί και αγχώνονταν για το δεύτερο,ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΜΑΜΑΔΕΣ!Αλλά τελικά όσα παιδιά και να έχεις η λαχτάρα όταν θέλεις να ξαναμείνεις έγκυος,είναι το ίδιο μεγάλη με την πρώτη φορά!!!
Στέλνω σε όλες τις καλύτερες ευχές!!!ΑΑΑ και να μην ξεχνατε-κι εγώ μαζί σας-ότι και όλα να είναι τέλεια και γόνιμη μέρα να πετύχεις οι πιθανότητες δεν ξεπερνούν το 25% κάθε μήνα!!! Wink

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κίρα μου εννοείται ότι δεν σε βρίζουμε που αγχώνεσαι και έχεις αυτές τις ανυσηχίες έχοντας ήδη ένα παιδάκι!

Αλοίμονο! Άλλωστε για μια γυναίκα τα άγχη και οι αγωνίες είναι οι ίδιες όσα παιδιά και εάν έχει!!! Ή θέλει να αποκτήσει στην προκειμένη...

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada σε διαβάζω και σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!Εμένα αυτό που με βοήθησε μετά την αποβολή ήταν η σκέψη ότι η φύση προνοεί και αποβάλλει από μόνη της το μη υγιες έμβρυο!!Ήταν για καλό,αυτό σκεφτόμουν και το ξεπέρασα απίστευτα εύκολα!!! Very Happy

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευαγγελίτσα ευχαριστώ για την κατανόηση [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Boubou συλληπητήρια για τον παππού σου!!Έχασα κι εγώ τη γιαγιά μου το Πάσχα και ακόμη τη σκέφτομαι καθημερινά και με πονάει ακόμη!!Αλλά με παρηγορεί ότι έκανε τον κύκλο της στη ζωή!!Με τόσα που ακούμε καθημερινά για νέους ανθρώπους...........λέω τουλάχιστον έφυγε με τα χρόνια της!
Αχ κορίτσια είχα ξαναπει σε παλαιότερο θέμα για το όνειρο της γιαγιάς και την αποβολή και αυτό τον μήνα την ξαναείδα στον ύπνο μου και σκεφτόμουν ότι είναι σημάδι για εγκυμοσύνη αυτή τη φορά!Άν έχετε ΄'ορεξη θα σας τα πω πάλι...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΙΡΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.ΑΛΛΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΔΝ ΤΟ ΝΙΩΘΟΥΝ ΑΥΤΟ...

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:ΚΙΡΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.ΑΛΛΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΔΝ ΤΟ ΝΙΩΘΟΥΝ ΑΥΤΟ...

άντρες παιδί μου................

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ΚΙΡΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.ΑΛΛΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΔΝ ΤΟ ΝΙΩΘΟΥΝ ΑΥΤΟ...

άντρες παιδί μου................

Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 311356 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 311356 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 311356 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 311356 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 311356 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 311356 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 311356 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 679259

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι έχω και το καμάρι μου που με ρωτάει συνέχειᨨπότε μανούλα θα μας το στείλει η Παναγίτσα το μωρό???Γιατί δεν μας το στέλνει τώρα?Είναι αποσχολημένη?¨¨............. Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Ευαγγελίτσα ευχαριστώ για την κατανόηση [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Boubou συλληπητήρια για τον παππού σου!!Έχασα κι εγώ τη γιαγιά μου το Πάσχα και ακόμη τη σκέφτομαι καθημερινά και με πονάει ακόμη!!Αλλά με παρηγορεί ότι έκανε τον κύκλο της στη ζωή!!Με τόσα που ακούμε καθημερινά για νέους ανθρώπους...........λέω τουλάχιστον έφυγε με τα χρόνια της!
Αχ κορίτσια είχα ξαναπει σε παλαιότερο θέμα για το όνειρο της γιαγιάς και την αποβολή και αυτό τον μήνα την ξαναείδα στον ύπνο μου και σκεφτόμουν ότι είναι σημάδι για εγκυμοσύνη αυτή τη φορά!Άν έχετε ΄'ορεξη θα σας τα πω πάλι...

σ ευχαριστώ κοπέλα μου, κι εμένα αυτό με παρηγορει..ότι έζησε φουλ τα χρόνια του και πηγε απο γηρατια πράγμα δύσκολο στις μερες μας!
αν και δν πιστευω στα όνειρα, εύχομαι να κανω λάθος και να σημαίνει τα καλύτερα για εσάς το καινούριο ονειράκι!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλλη καλά οι μπανάνες είναι ά-ψο-γες!!! πού τα βρίσκετε αυτά θα θελα να ξερα!!

Kira πες τα μας βγάλε το από μέσα σου!!

thequeen86 κ καλά κάνεις με τον ύπνο, ευλογία είναι.Εγώ που είμαι νεύρο κ δεν μπορώ να κοιμηθώ πολύ ? Crying or Very sad

Ευαγγελίτσα κι εγώ το κάνω αυτό με το κοτόπουλο!Σπιτικός ζωμός!

Κορίτσια να σας πω ατάκα που άκουσα το πρωί?Γιατί καλά κ θετικά τα λέω αλλά ώρες-ώρες μου γυρνάει το μυαλό. Mad

Ατάκα ξαδέρφης με 2 παιδιά που παίρνει τηλ να δει τι κάνω.
"ε , καλά, αφού δεν είχε καρδιά σιγά την απώλεια!! "
Τι λες κοπέλα μου??Επειδή δεν είχε καρδιά τι σημαίνει για μένα?Ότι το αγαπούσα λιγότερο? Ότι δε το είχα φανταστεί να γεννιέται, να βαφτίζεται, να περπατάει? Crying or Very sad

Σίγουρα καταλαβαίνω ότι μετά θα ήταν πιο δύσκολο, αλλά τι σημαίνει αυτό, ότι δεν έχω το δικαίωμα να στενοχωρηθώ τώρα??

Έχε χάρη που η γιαγιά μας είναι καρδιακή κ δε θέλω να τη στεναχωρήσω με καυγά ανάμεσα στα ξαδέρφια αλλιώς θα την ξέχεζα πρωινιάτικα!Χμμ μήπως αυτό φταίει από το πρωί που έχω νεύρα κ όχι οι καφέδες? Rolling Eyes





thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:Κι έχω και το καμάρι μου που με ρωτάει συνέχειᨨπότε μανούλα θα μας το στείλει η Παναγίτσα το μωρό???Γιατί δεν μας το στέλνει τώρα?Είναι αποσχολημένη?¨¨............. Very Happy


ΕΜΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΝ ΜΙΛΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΔΑΛΛΩΣ ΘΑ ΤΡΑΒΑΓΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ!! Shocked

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Έλλη καλά οι μπανάνες είναι ά-ψο-γες!!! πού τα βρίσκετε αυτά θα θελα να ξερα!!

Kira πες τα μας βγάλε το από μέσα σου!!

thequeen86 κ καλά κάνεις με τον ύπνο, ευλογία είναι.Εγώ που είμαι νεύρο κ δεν μπορώ να κοιμηθώ πολύ ? Crying or Very sad

Ευαγγελίτσα κι εγώ το κάνω αυτό με το κοτόπουλο!Σπιτικός ζωμός!

Κορίτσια να σας πω ατάκα που άκουσα το πρωί?Γιατί καλά κ θετικά τα λέω αλλά ώρες-ώρες μου γυρνάει το μυαλό. Mad

Ατάκα ξαδέρφης με 2 παιδιά που παίρνει τηλ να δει τι κάνω.
"ε , καλά, αφού δεν είχε καρδιά σιγά την απώλεια!! "
Τι λες κοπέλα μου??Επειδή δεν είχε καρδιά τι σημαίνει για μένα?Ότι το αγαπούσα λιγότερο? Ότι δε το είχα φανταστεί να γεννιέται, να βαφτίζεται, να περπατάει? Crying or Very sad

Σίγουρα καταλαβαίνω ότι μετά θα ήταν πιο δύσκολο, αλλά τι σημαίνει αυτό, ότι δεν έχω το δικαίωμα να στενοχωρηθώ τώρα??

Έχε χάρη που η γιαγιά μας είναι καρδιακή κ δε θέλω να τη στεναχωρήσω με καυγά ανάμεσα στα ξαδέρφια αλλιώς θα την ξέχεζα πρωινιάτικα!Χμμ μήπως αυτό φταίει από το πρωί που έχω νεύρα κ όχι οι καφέδες? Rolling Eyes






ΩΧ ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΑΚΟΜΑ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada έγραψε:
Ατάκα ξαδέρφης με 2 παιδιά που παίρνει τηλ να δει τι κάνω.
"ε , καλά, αφού δεν είχε καρδιά σιγά την απώλεια!! "
Τι λες κοπέλα μου??Επειδή δεν είχε καρδιά τι σημαίνει για μένα?Ότι το αγαπούσα λιγότερο? Ότι δε το είχα φανταστεί να γεννιέται, να βαφτίζεται, να περπατάει? Crying or Very sad

Σίγουρα καταλαβαίνω ότι μετά θα ήταν πιο δύσκολο, αλλά τι σημαίνει αυτό, ότι δεν έχω το δικαίωμα να στενοχωρηθώ τώρα??

Έχε χάρη που η γιαγιά μας είναι καρδιακή κ δε θέλω να τη στεναχωρήσω με καυγά ανάμεσα στα ξαδέρφια αλλιώς θα την ξέχεζα πρωινιάτικα!Χμμ μήπως αυτό φταίει από το πρωί που έχω νεύρα κ όχι οι καφέδες? Rolling Eyes





Καλά δεν το ξέρεις αυτό;;; Από τους συγγενείς ακούς τα χειρότερα!!!!!

Εγώ με όλους έχω πολύ τυπικές σχέσεις και δεν αφήνω περιθώριο να μου λένε πολλά πολλά!
Γιατί βλέπεις ήμου η πρώτη από τις ξαδέρφες μου που αρραβωνιάστηκα και ακόμα ούτε παντρεύτηκα ούτε έκσνα παιδιά... Ε, σύγνωμη που είμαι μικροτερή τους και το πάω χαραρά ή συγνώμη που δεν έκανα σεξ ελεύθερα απο απο την αρχή να μείνω καταλάθος έγκυος και να με παντρέψουν με το ζόρι και τώρα να χτυπάω το κεφάλι μου!!!!

Πως τα πέρνω με αυτά τα σχόλια!!!! Ανεγκέφαλοι!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Έλλη καλά οι μπανάνες είναι ά-ψο-γες!!! πού τα βρίσκετε αυτά θα θελα να ξερα!!

Kira πες τα μας βγάλε το από μέσα σου!!

thequeen86 κ καλά κάνεις με τον ύπνο, ευλογία είναι.Εγώ που είμαι νεύρο κ δεν μπορώ να κοιμηθώ πολύ ? Crying or Very sad

Ευαγγελίτσα κι εγώ το κάνω αυτό με το κοτόπουλο!Σπιτικός ζωμός!

Κορίτσια να σας πω ατάκα που άκουσα το πρωί?Γιατί καλά κ θετικά τα λέω αλλά ώρες-ώρες μου γυρνάει το μυαλό. Mad

Ατάκα ξαδέρφης με 2 παιδιά που παίρνει τηλ να δει τι κάνω.
"ε , καλά, αφού δεν είχε καρδιά σιγά την απώλεια!! "
Τι λες κοπέλα μου??Επειδή δεν είχε καρδιά τι σημαίνει για μένα?Ότι το αγαπούσα λιγότερο? Ότι δε το είχα φανταστεί να γεννιέται, να βαφτίζεται, να περπατάει? Crying or Very sad

Σίγουρα καταλαβαίνω ότι μετά θα ήταν πιο δύσκολο, αλλά τι σημαίνει αυτό, ότι δεν έχω το δικαίωμα να στενοχωρηθώ τώρα??

Έχε χάρη που η γιαγιά μας είναι καρδιακή κ δε θέλω να τη στεναχωρήσω με καυγά ανάμεσα στα ξαδέρφια αλλιώς θα την ξέχεζα πρωινιάτικα!Χμμ μήπως αυτό φταίει από το πρωί που έχω νεύρα κ όχι οι καφέδες? Rolling Eyes


πραγματικά δν καταλαβαίνω πως μπορεί να σκέφτεται έτσι μια γυναικα που έχει γίνει μανα!!Αντε μια που δν ξέρει να καταλαβω γιατι πετάει τέτοιες αφέλειες!!
σε εχουν τρελανει βρε Αντα ..χεστους!καθεσαι κι ασχολεισαι!!εχουμε γεμισει χαζους μου φαινεται!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΕ ΠΟΤΕ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 16 ΠΩ ΠΩΩΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΑΓΩΓΗ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΑΝΑ 12ΩΡΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΠΑΝΑΝΤΟΛ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΗΞΗΜΟ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΕΣΑΣ ΣΑΣΕΛΕΙΨΑ ΚΑΘΟΛΟΥΥΥΥ ????? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 35468

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:

πραγματικά δν καταλαβαίνω πως μπορεί να σκέφτεται έτσι μια γυναικα που έχει γίνει μανα!!Αντε μια που δν ξέρει να καταλαβω γιατι πετάει τέτοιες αφέλειες!!
σε εχουν τρελανει βρε Αντα ..χεστους!καθεσαι κι ασχολεισαι!!εχουμε γεμισει χαζους μου φαινεται!



Ελα ντεεε!!! Τι ανθρωποι είναι αυτοί ρε!!!! Επειδή είναι συγγενείς και τους δεχόμαστε έτσι κι αλλιώς πετάνε ότι πατάτα τους κατέβει!!!! Ελεος!!!


Καλως την Αγάπη!!! Μιλάς;; Ή είσαι ακόμα " Η Μαρίνα της σιωπής";;; (Πολύ γέλασα με αυτο!!!)

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΕ ΠΟΤΕ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 16 ΠΩ ΠΩΩΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΞΑΓΩΓΗ ΠΟΝΑΩ ΛΙΓΟ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΑΝΑ 12ΩΡΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΠΑΝΑΝΤΟΛ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΗΞΗΜΟ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΕΣΑΣ ΣΑΣΕΛΕΙΨΑ ΚΑΘΟΛΟΥΥΥΥ ????? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 35468

Μαρινάκι μου γλυκό το πρήξιμο θα φύγει περίπου στην 1 εβδομάδα εντελώς..και ο πολύς πόνος μαζί (λογικά) οπότε κάνε λίγο κουράγιο ακόμη!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 379767 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 379767 εννοειται οτι μας ελειψες!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 334590

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η εν λόγω ξαδέρφη παντρεύτηκε γιατί έμεινε "καταλάθος" έγκυος στο 2ο μήνα σχέσης. Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 13 966307

Από τότε κ ειδικά μετά που έκανε κ το 2ο παιδί μας έχει πρήξει τα συκώτια λες κ είναι γιατρός κ παιδοψυχολόγος!Ξέρει τα πάντα!!Είναι ειδική σε θέματα γονιμότητας/διαπαιδαγώγησης κτλ!!

Τι να κάνουμε σε κάποιους ανθρώπους έρχονται εύκολα,αλλά να μη βγάζουν γλώσσα σε όλους τους υπόλοιπους!! Mad

Ειλικρινά όταν με το καλό κ πρώτα ο Θεός ξαναμείνω δε θα πω ΤΙΠΟΤΑ κ σε ΚΑΝΕΝΑΝ!!!Εκτός από εσάς φυσικά Wink
Είχε δίκιο ο πατέρας μου, τσιμουδιά μέχρι τον 3ο, μέχρι τον 5ο μη σου πω... Rolling Eyes

Γιατί τόση κακία όμως , γιατί?ή ηλιθιότητα? Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις