Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
548 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 548 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 43]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:


Ελλη κορίτσι μου κάνε ότι νοιώθεις απλά εγώ ήθελα να είμαι εκεί γιατί ήθελα να δω τον άνθρωπο μου μια τελευταία φορά. Ξέρεις οταν ερθεις αντιμέτωπη με μια κατασταση την ξεπερνάς πιο εύκολα. Αν πας εκεί μπορεί να βγάλεις δυναμη και να στηρίξεις τον γονιό σου. Εγώ πάντως θα ήθελα να είναι το παιδί μου εκει αν θα εχανα τον γονιό μου...

καταλαβαινω τι λες αλλα εγώ μπορώ να γίνω ο καλύτερος ώμος για να κλαψεις αρκει να μην αφορα κι εμενα,οπως στην προκείμενη περιπτωση!αν πηγαινα ..εμενα θα προσπαθουσαν να συνεφερουν αντι να δινω συμπαρασταση στον μπαμπα μου...και μονο που το σκεφτομαι οτι πρεπει να παω νιωθω λες και με πιεζει καποιος να πηδηξω απο τον 6ο! το ξερουν οι γονεις μου οτι δν το αντεχω και γι αυτο μου ειπαν αν ειναι να πεσω κατω να μεινω εδω που ειμαι και να παω αργοτερα!...ειμαι το μοναδικο ατομο που ξερω να μην εχει παει ποτε σε κηδεια ...ποτε δν τα καταφερα χωρις να καταρευσω απο το σπιτι!στην σκεψη και μονο!! No No

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να κάνεις ότι νοιωθεις, αυτο που ήταν ηταν τι θα εκανα εγω σαν γιάννα! Αν δεν παρευρεθείς δε σημαινει πως πονας λιγοτερο απο τους άλλους εκεί...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Να κάνεις ότι νοιωθεις, αυτο που ήταν ηταν τι θα εκανα εγω σαν γιάννα! Αν δεν παρευρεθείς δε σημαινει πως πονας λιγοτερο απο τους άλλους εκεί...

το καταλαβα ότι μιλουσες πως θα ενιωθες εσυ να πραξεις!! Wink φευγω τώρα!! καληνύχτα κουκλες μου! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 12 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 12 502437

ekaragiorgou

ekaragiorgou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΟΠΩΣ ΣΑ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 22-1-2012 ΧΤΕΣ ΠΡΩΙ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 37,6 ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΙΝ ΣΗΚΩΘΩ ΒΑΖΩ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ 36,6 ΛΕΩ Γ@ΜΗΣΕ ΤΑ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ!ΣΗΚΩΝΟΜΑΙ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΗΡΘΕ!!!!ΑΘΑΝΑΤΟ ΤΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ!ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ!ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ???ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ??ΠΑΝΤΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!!!!ΕΛΕΟΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ???ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΙΖΕΙ?Η ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΠΟΤΕ?????Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΙ ΒΟΥΤΙΑ ΕΚΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΕ 24 ΩΡΕΣ?ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΣΤΑΔΙΑΚΑ!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΩ?ΣΠΕΡΜΟΚΤΟΝΟ??? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 12 679259 ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ!!!!!!ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ!ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!ΠΩΣ ΝΑ ΚΙΝΗΘΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΓΩ ΟΛΑ ΚΟΜΠΛΕ!ΜΕΤΑ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΒΗΜΑ???

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!
Έλλη μου, πώς είσαι σήμερα; Δυστυχώς, κουκλίτσα μου, ο θάνατος είναι κάτι που δεν μπορούμε να τον αποφύγουμε. Εγώ παρακαλάω μόνο να με βρει πριν τα παιδιά μου. Το φυσιολογικό έιναι να πεθαίνουν πρώτα οι μεγαλύτεροι και έχω ακούσει το αντίθετο πολλές φορές και πικραίνεται η καρδιά μου... Sad
Λιάνα, η περίοδος άφαντη ακόμα; Μακάρι, να'σαι εγγυούλα και το αιματάκι να μην είναι κάτι σοβαρό.
Marily11, ekaragiorgou Sad
Και εγώ σήμερα, κορίτσια, πρωί-πρωί είδα αίμα... Sad Είμαι χάλια. Λένε ότι μετά τη γέννα είναι εύκολο να ξαναμείνεις έγκυος. Βλακείες...
Διάβασα κάπου το εξής: "Έχει διαπιστωθεί ότι ΜΟΝΟ το 50% των γονιμοποιημένων ωαρίων απολήγουν σε εγκυμοσύνη." Δηλαδή η γονιμοποίηση γίνεται, αλλά για κάποιο λόγο δεν καταφέρνει να ολοκληρωθεί η διαδικασία και το ωάριο αποβάλλεται στην περίοδο.

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κοριτσαρες μου.εγω ειμαι η ακινουρια που σας επριζα χθες.......ολα καλα?καταρχας ελλη μου συλληπητηρια για τον παππου σου.....λυπαμαι πολυ..εχω χασει δικο μου ανθρωπο και ξερω πως ειναι........ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος..........

λοιπον εγω μετα τη χθεσινη μας συζητηση ηρθε ο αντρας μου και τα εβαλα μαζι του.οπως πηγαινα στη δουλεια αισθανθηκα πολυ ασχημα και του ζητησα συγνωμη .......μου κρατησε λιγο μουτρα αλλα το βραδυ ολα οκ........
πηρα και το γιατρο μου τηλεφωνο και μου ειπε να παμε να τη ρυθμισουμε λιγο τη περιοδο μου....ειναι απο ολα αυτα που καναμε μου ειπε.....

λοιπον κοριτσακια μου σημερα σηκωθηκα με πολυ καλη διαθεση Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 12 654316 και αποφασισα να μην ξανσκεφτω τοσο πολυ οτι περασα και να κοιτυαξω μπροστα.....ειμαι πολυ αισιοδοξη και οντως εκτος απο γουρλιδικες ειστε ολες και πολυ αισιοδοξες και μου το μεταφερατε....σας ευχαριστω παρα πολυ flower flower flower






ekaragiorgou

ekaragiorgou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mariabel ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΛΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΝΙΩΘΩ!ΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΛΙΓΟ ΕΣΤΩ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ????ΑΦΟΘ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΩΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡΑ!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!! Very Happy
Ξεκινάω το κατεβατό μου κι ελπίζω να μην ξεχάσω τίποτα!!

demmy5_k Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 12 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 12 654316 τι καλά που άκουσες καρδούλα, να ναι γερό το σποράκι σου κ όλα να πάνε κατ ευχήν!κοίτα να μην κουράζεσαι, καλά σε λέει ο γιατρός. Very Happy Very Happy

Αγάπη κουράγιοοοο, σκέψου ότι κάνεις προπόνηση στους πόνους της γέννας (τι είπα πάλι η γυναίκα!)κ ότι σε λίγο θα αρχίσεις τα... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 12 215994

Rinamar νομίζω πως το άγχος σου έχει εξορίσει την Αλέκα!!Το δε η έρμη κ πήρε τα βουνά Razz Razz

Marily η πίτα ήταν τόσο τέλεια που μετά βίας έδωσα στα πεθερικά!!την επόμενη φορά θα σου κρατήσω ένα κομμάτι Very Happy

Ιωάννα τι να πω, 1000 ευχαριστώ ,μου έδωσες ακόμα μια συνταγή στο ρεπερτόριό μου!! Respect Respect Respect τελικά το ξερό κρεμμύδι την έκανε λίγο πιο βαριά νομίζω, την άλλη φορά θα βάλω φρέσκο όπως είπες.Α!εκτός από το γκούντα έβαλα κ λίγη παρμεζάνα κ τυρί (φέτα για τις Αθηναίες tongue )Ήταν σούπερ!!!Επρεπε να βγάλω φωτό τον άνδρα μου στην πρώτη μπουκιά!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 12 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 12 328109

Liaka ευχαριστούμε πολύ που θα μας μνημονεύσεις, εσύ ηρέμησε κ όλα θα πάνε μια χαρά! Very Happy

Έλλη αν δεν τα πεις σε μας σε ποιον θα τα πεις βρε?? Laughing Laughing άμα δεν μπορείς να πας , μην πας.Στην πρώτη κηδεία του παππού μου (εννοώ ήταν ο πρώτος από το σόι) δεν πήγα γιατί ήθελα να τον θυμάμαι όπως ήταν...

Mariabel διαισθάνομαι αρνητικές σκέψεις!?! Mad No No Δεν είπαμε θετική ενέργεια?Σκέψου ότι θα χεις ακόμα ένα μήνα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 12 215994 Εγώ που άρχισα να θέλω κ δεν μπορώ ?Αχχχ

ekaragiorgou άσε τις ενδιάμεσες καθυστερήσεις κ τα άγχη, μια κ έξω να σου ρθει η καθυστέρηση και για 9 μήνες!! Very Happy

χριστιβαβι όπως τα λες θετική ενέργεια!!! Cool






χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σήμερα στις 10:10 am
ekaragiorgou
min agxonesai oles ta idia pername.ki ego exo perasei polla opos kai oles mas edo mesa.ki emena moy irthe 10 meres noritera ola kala tha mas pane tha to deis Wink

ekaragiorgou

ekaragiorgou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΜΑΥΡΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΖΗΛΙΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΓΥΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ!!!!!ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ!!!!

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="ekaragiorgou"]mariabel ΤΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΛΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΝΙΩΘΩ!ΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΛΙΓΟ ΕΣΤΩ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ????ΑΦΟΘ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΕΝΤΑΞΕΙ ΟΡΜΟΝΟΛΟΓΙΚΩΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡΑ!

καταρχην αν επιτρεπεται πόσο καιρο προσπαθειτε? γιατι δεν ξερω αν το ανεφερες πιο πριν! και κατα δευτερον καλέ προτιμας να εχεις καθυστερηση χωρις να εισαι και μετα να σου ερθει και να φας το ξενερωμα??? εγω ισα ισα χαιρομαι οταν μου ερχεται κατευθειαν γιατι δεν προλαβε το μυαλο να παει μεχρι και σε ποιο σχολειο θα στειλω το παιδι μου!! χαχα!!τα υπολοιπα θα στα πω οταν μου πεις ποσο καιρο προσπαθεις!! Very Happy Very Happy Very Happy

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lia-ka έγραψε:εχω χαλασει ολο το χαρτι τουαλετας,δεν βγαζει τιποτα τωρα,δεν το εχω ξαναπαθει και γι αυτο επαθα σοκ!



etsi epatha ki egw sthn 23 mera tou kuklou kai tin alli mera ekana test kai bgike++++++.

ekaragiorgou

ekaragiorgou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="eirini.pav"]
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ ΤΟΥ 2011 ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΜΑΙΟ 2011 ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΞΑΝΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 2011 ΩΣ ΤΩΡΑ!!!

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="ekaragiorgou"]
eirini.pav έγραψε:
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ ΤΟΥ 2011 ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΜΑΙΟ 2011 ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΞΑΝΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ 2011 ΩΣ ΤΩΡΑ!!!

σου ειπαν αν ο πολυποδας επηρεαζε? γιατι αν ισχυε αυτο ουσιαστικα μετραν οι προσπαθειες μετα την αφαιρεση ! οπως και να εχει μην αγχωνεσαι γιατι εισαι μεσα στα φυσιολογικα πλαισια! εφοσον κανατε και τις εξετασεις και ολα καλα μην αφηνεις ουτε το αγχος ουτε τη στεναχωρια να σε κυριευσουν! ξερω ανθρωπος εισαι κι εσυ! και εγω τα ιδια περναω 2,5 χρόνια τωρα!! και τωρα που ειναι ολα καλα σε μας πλεον εχω γινει ακομα πιο ανυπόμονη! θα ερθει και σε μας μωρε!!! που θα παει!!!
Very Happy

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήρθε η άτιμη πρωι πρωι! Twisted Evil

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άντα μου, δυστυχώς το πήρα πολύ κατάκαρδα. Χθες έβαλα πάλι σκούπα. Αχ, αυτή τη σκούπα δεν την μπορώ με τίποτα. Είναι υποτίθεται πιο εύκολη σε χρήση αν και βαριά (είναι μια τεράστια, που δουλεύει με νερό)... Παρακαλάω κάθε φορά τον άντρα μου να σκουπίζει αυτός, αλλά πάντα εγώ τρώω το πακέτο. Μια δουλειά του ζητάω, τι του ζητάω; Τώρα με το μωρό πρέπει να σκουπίζουμε 2 φορές την εβδομάδα... Χθες λοιπόν με το που άρχισα σκούπισμα, να οι σουβλιές. Το είχα βάλει πείσμα όμως και σκούπισα όλο το σπίτι (είναι και μεγάλο) ψιλοκουτσαίνοντας από τον πόνο. Με έχει πάρει το παράπονο γιατί ήμουν τόσο σίγουρη και λέω μήπως φταίει η σκούπα, που ήρθε η ακατανόμαστη... Sad
ekaragiorgou, θα συμφωνήσω με την eirini.pav. Και εγώ προτιμώ να έρχεται νωρίτερα για να μην ένθουσιάζομαι, γιατί μετά απογοητεύομαι περισσότερο.
kira, και εσένα σήμερα; Λες τον άλλο μήνα να μείνουμε όλες έγκυος και να γεννάμε την ίδια μέρα;;;; (Ήρθε και στην ekaragiorgou σήμερα, ενώ χθες ήρθε στην eirini.)

Υ.Γ. Τι ειρωνία! Πριν λίγο ήρθαν τα τεστάκια που είχα παραγγείλει...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί κι εγώ το ίδιο ακριβώς πρόβλημα έχω με τη σκούπα.Άσε που τη σκούπα είχα πιάσει , ήρθε το αίμα κ μ'έβαλαν σουμπιντη στο νοσοκομείο! Mad

Η μάνα μου είχε μια τέτοια μεγάλη με νερό για τα χαλιά κ μου βγαζε την πίστη γιατί είμαι κ μια σπιθαμή άνθρωπος Rolling Eyes

Υποψιασμένη λοιπόν πήρα στο σπίτι μας μια τοσοδούλα για να μπορώ να τη χειρίζομαι.Άσε που μέχρι να βρούμε ακριβώς αυτή που ήθελα, χρησιμοποιούσα μια πολύ απλή (από τα vicko) της πεθεράς μου, από αυτές τις κάθετες (ελπίζω να καταλαβαίνεις ποιες εννοώ).Είναι φτηνές κ είναι ό,τι πρέπει για χρήση πολλές φορές τη βδομάδα από λίγο.Μου φαίνεται λουκούμι μια τέτοια για την περίπτωσή σου κ θα γλυτώσεις κ το σκύψιμο!!

Όσο για τους άνδρες μας, κι εμένα μια από τα ίδια!!Κάνε κάτι ρε χριστιανέ για το σπίτι!!!Αλλά δε φταίει κανείς, εγώ φταίω που τον καλόμαθα,άντε να τον ξεβολέψω τώρα! Mad

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariabel έγραψε:Άντα μου, δυστυχώς το πήρα πολύ κατάκαρδα. Χθες έβαλα πάλι σκούπα. Αχ, αυτή τη σκούπα δεν την μπορώ με τίποτα. Είναι υποτίθεται πιο εύκολη σε χρήση αν και βαριά (είναι μια τεράστια, που δουλεύει με νερό)... Παρακαλάω κάθε φορά τον άντρα μου να σκουπίζει αυτός, αλλά πάντα εγώ τρώω το πακέτο. Μια δουλειά του ζητάω, τι του ζητάω; Τώρα με το μωρό πρέπει να σκουπίζουμε 2 φορές την εβδομάδα... Χθες λοιπόν με το που άρχισα σκούπισμα, να οι σουβλιές. Το είχα βάλει πείσμα όμως και σκούπισα όλο το σπίτι (είναι και μεγάλο) ψιλοκουτσαίνοντας από τον πόνο. Με έχει πάρει το παράπονο γιατί ήμουν τόσο σίγουρη και λέω μήπως φταίει η σκούπα, που ήρθε η ακατανόμαστη... Sad
ekaragiorgou, θα συμφωνήσω με την eirini.pav. Και εγώ προτιμώ να έρχεται νωρίτερα για να μην ένθουσιάζομαι, γιατί μετά απογοητεύομαι περισσότερο.
kira, και εσένα σήμερα; Λες τον άλλο μήνα να μείνουμε όλες έγκυος και να γεννάμε την ίδια μέρα;;;; (Ήρθε και στην ekaragiorgou σήμερα, ενώ χθες ήρθε στην eirini.)

Υ.Γ. Τι ειρωνία! Πριν λίγο ήρθαν τα τεστάκια που είχα παραγγείλει...

Σε καταλαβαίνω τόσο πολύ!!!Και είχα μέσα μου ελπίδα ότι κάτι καταφέραμε! Sad Sad Sad

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην απελπίζεστε!!Είπαμε, πάτε για ημερομηνία γέννας στις 12/12/12!!! Very Happy Cool

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Τι κανετε;;; Πως είστε σήμερα;;;

Σε όσες ήρθε η ακατανόμαστη μην στεναγχωριέστε ζουζούνες μου!!! Τον επόμενο μήνα θα ξεσαλώνουμε όλες μαζι!! Embarassed Embarassed Embarassed


Εβαλα μια κότα να βράζει ... Λέω να φτιάξω κοτόσουπα σήμερις!!! εσεις;;; Τι μαγειρεύεται;;

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
Εβαλα μια κότα να βράζει ... Λέω να φτιάξω κοτόσουπα σήμερις!!! εσεις;;; Τι μαγειρεύεται;;

Καλημέρα Ευαγγελίτσα Very Happy

Είπες τη λέξη ταμπού για μένα!!"κοτόσουπα!!"

Μετά από 5 μέρες συνεχόμενης κοτόσουπας στο νοσοκομείο δεν ξέρω πότε θα ξαναφάω!! No No

Σήμερα θα κάνω κοτόπουλο με πορτοκάλι, ένα από τα αγαπημένα μου pig pig

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιαμ γιαμ !!! Αντα μου!! Κοτοπουλο με πορτοκάλι δεν έχω δοκιμάσει!!! Ωραίο ακούγεται!!!

Για πες συνταγη να μαθαίνουμε!!! Very Happy Very Happy

Ναι λογικό μου ακούγεται αυτό με την κοτόσουπα και κυρίως στο νοσοκομείο.... Και εγω στη θέση σου θα το είχα σιχαθεί... Αν και είναι ένα απο τα αγαπημένα μου φαγητα!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχέμ...αχέμ παίρνω το σοβαρό το ύφος. Very Happy

Σε μια αντικολλητική κατσαρολίτσα κόβω μισό κρεμμύδι λίγο λάδι κ 2 στηθούρια κομμένα σε κομμάτια (αλατάκι, πιπεράκι). Με το που θα πάρει λίγο χρωματάκι το κοτόπουλο, ρίχνω χυμό πορτοκαλιού να το καλύψει,ρίχνω μια δυο χούφτες κάσιους άψητα
, χαμηλώνω τη θερμοκρασία κ το αφήνω να σιγοβράσει.

Όταν το δω κ αρχίζει να χυλώνει βάζω μια κουταλιά της σούπας μέλι (για να ισορροπήσει η ξινίλα από το πορτοκάλι, μη το φοβηθείς, άμα δεν το βάλεις θα βγει ξινό) κ μια κουταλιά βούτυρο. Καλό ανακάτεμα κ αυτό ήταν!

Συνήθως το συνοδεύω με άγριο ρύζι (αυτό που έχει κ μαύρους κόκους μέσα).

Τρώγεται ζεστό κ είναι σουπερ άμα σας αρέσουν τα πιο εξωτικά! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 12 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 12 328109

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις