Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
642 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 642 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 43]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φτουυυυ.

Είχες πολλές μέρες καθυστέρηση?Εμένα στην 4η μέρα καθυστέρησης βγήκε αρνητικό κ στην 6-7η δε θυμάμαι ακριβώς, βγήκε θετικό Very Happy

Οπότε ποτέ δεν ξέρεις... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 4872

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anda μου δεν ξερω,χωρις στηθος πρησμενο?τι να πω!ολα τα αλλα ναι μου βαζουν σκεψεις,αλλα το στηθος?χαχαχα,βεβαια πως θα μαγειρεψεις?πρεπει να εχει μονο τις μυρουδιες τις πιτας!thequeen86 σε πια μερα εισαι?μηπως πρεπει να περιμενεις?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περιοδο μεριμενω την αλλη παρασκευη 27 του μηνα.κανεμε σεξ 12η και 22η μερα.θεωριτικα επρεπε να δειξει εστω μια αχνη γραμμη μιας κ διεχνει απο την 5η μερα της πιθανης συλληψης.τεσπα αν κ την εφαγα την ηττα δν το βαζω κατω..υπαρχει κ ο αλλος μηνας

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ακόμα καμιά ήττα δεν έφαγες!! Νωρίς είναι ακόμα! Εννοείται πως υπάρχει κ ο νέος μήνας αλλά μην τον αποκλείσεις τον έρμο τον Γενάρη Wink

Όσο για το στήθος,όπως όλα τα συμπτώματα νομίζω ότι είναι ...προαιρετικό Very Happy

Άσχετο:Καλή χρυσή η σόδα για τα κάτω μέρη αλλά τα πάνω είναι Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 654655 Άμα δε βάλεις σκληρή χημεία...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Ακόμα καμιά ήττα δεν έφαγες!! Νωρίς είναι ακόμα! Εννοείται πως υπάρχει κ ο νέος μήνας αλλά μην τον αποκλείσεις τον έρμο τον Γενάρη Wink

Όσο για το στήθος,όπως όλα τα συμπτώματα νομίζω ότι είναι ...προαιρετικό Very Happy

Άσχετο:Καλή χρυσή η σόδα για τα κάτω μέρη αλλά τα πάνω είναι Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 654655 Άμα δε βάλεις σκληρή χημεία...


στο γιοκα μου παντως ειχα ενα στηθος τουμπανο κ απο την αρχη με ποναγε

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα παρεάκι!!!

Με το καλό το Νο 6!!!!!

Και μόνο με ΘΕΤΙΚΑ τεστάκια!!


Λιάνααααααα!!! Δεν ξέρω για σενα εγώ ήδη έχω αρχίσει να χαίρομαι για ΣΕΝΑ !!!! χιχιχι!!! Μακάρι όλα αυτά που νιώθεις να είναι συμπτώματα και σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχάριστα!!!!

Μαρινάκι (ριναμαρ) μην αγχώνεσαι!!! Πολλές γυναίκες μετά τη σαλπιγγογραφία επιασαν γρήγορα σποράκι!!! Και μάλιστα αν θυμάμαι καλά μας είχε δημιουργηθεί με τη Μαρια (Αντωνακης) η απορία, για ποιο λόγο δεν γίνεται απο την αρχή...Βέβαια απάντηση δεν πήραμε ακόμα!!!

Αντα μου καλή επιτυχία στην πίτα σου!!! Η αλήθεια είναι ότι με τις δουλείες ξεχνώμαστε, γυμναζόμαστε και αισθανόμαστε όμορφα όταν όλα γύρω μας είναι καθαρά!!!!

Μαράκι (queen) μην πεφτεις αν βγήκε αρνητικό το τεστάκι.. Είναι πολύ νωρίς ακόμα!!! Λίγη υπομονή μερικές μερούλες και που ξέρεις... Μπορεί να χαρούμε και για σένα!!!


Πάντως κορίτσια πριν ξεκινήσω την προσπάθεια, πάντα 'ελεγα ότι όταν θα μείνω έγκυος θα το καταλάβω... από ένστικτο... Αλλα τελικά, στην πράξη, το ενστικτό μου όλους αυτούς τους μήνες έπεσε 2 φορές έξω... Οπότε αποφάσισα από τον προηγούμενο μήνα να μην ασχολούμαι σε συμπτώματα και μερες...Και νομίζω το καταφέρνω.. Very Happy Τουλάχιστον δεν αγχώνομαι!!!

Εκτός των άλλων πολλές γυναίκες που ξέρω έμειναν εγκυες αφού αποφάσισαν ότι δεν μπορούν να κάνουν παιδιά! Κιόλα αυτά ... Απο το άγχος!!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω στην πρωτη εγκυμοσηνη ηταν τουμπανο,στην δευτερη δεν ηταν,καθολου!απο εκει και μετα δεν ξαναπρηστηκε σε περιοδο!εγω λεω καλητερα να περιμενεις και αλλο!μεχρι να φανει εμεις ειμαστε τα αφεντικα!χαχαχα

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βαγγελιτσα μου ετσι ειναι.κ εγω στον γιο μου ετσι εμεινα εγκυος κ μετα ψαχνομουν.χαχαχχα

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera koritsia .na einai tyxero to 6 me polla ++++++++++++ testakia

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα κοριτσούδες μου! τι μου κάνετε??

εγώ ξύπνησα πριν λιγο και τώρα ετοιμάζω Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 438696 να πιω μαζί σας! Εχει μείνει καμία εδώ?

Αντα το χειρότερο μου είναι ο φούρνος!! αλλά όπως είπε και η Λιάνα τι καλύτερο μετά να έχει τις μυρωδίτσες απο την πιτούλα μόνο!!!Ελπιζω να ειναι καλύτερη η διάθεση σου τώρα!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 523139

Λιάνα μου νομίζω ότι εσύ θα είσαι η πρώτη που θα ακούσουμε τα ευχάριστα και μετά έχω και μια κρυφοχαρά για την Μαρίνα αλλά δν το λέμε φωναχτά αυτό..μάλλον θα είναι έκπληξη! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 40746

queen νομίζω ότι είναι παααααρα πολύ νωρίς να κάνεις τεστ πάνω απο μια βδομάδα νωρίτερα απ' οσο περιμένεις και να δείξει!! εγώ ακόμη πιστεύω σε σένα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 403793

Ευαγγελίτσα μου μακάρι να το καταφέρνεις να το βγάλεις απο το μυαλό σου, εγω πραγματικά όσο και να προσπάθησα δν μπορώ! οταν κανω κατι αλλο φυσικά και το ξεχνάω αλλά είναι πάντα εκεί στην άκρη του μυαλού μου και τσουπ...παλι όταν δν κάνω τίποτα αυτο σκέφτομαι! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 522194

Σωτηρία μου καλημέρα!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 334590

Μαρία μου!!! άντε να κάνεις κι εσύ το θαύμα σου να γεμίσει +++++++++ το νούμερο 6!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 90233

Ελπίζω και η αγάπη μας να μην πονέσει πολύ τελικά!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 315810

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλη μου μακαρι.θα δειξει την επομενη εβδομαδα...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα boubou , καλήμέρα Ευαγγελίτσα Very Happy Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 417472 !

Τι τον έπιασα τον παλιο-φούρνο μου λέτε? Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 654655 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 654655

Πονάνε τα γόνατά μου, η μέση μου, τα χέρια μου κ καθάρισε μόνο το 1/4!!

Βέβαια ήταν πολύ ελεηνός να πούμε την αλήθεια Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 4872 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 4872 αλλά μάλλον έπρεπε να τον μπουκώσω από την αρχή στα χημικά.

Την πιτούλα θα την βάλω πιο μετά για να ναι ζεστή όταν έρθει ο ... πασάς μου από τη δουλειά (ναι θα του την πασάρω για μεσημεριανό Twisted Evil )

Ευαγγελίτσα έχεις απόλυτο δίκιο με τη σαλπιγγογραφία!!Μπράβο πάντως που δεν αγχώνεσαι, δώσε το καλό παράδειγμα! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 328109

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το προσπαθώ Αντα μου! Και πολλές φορές έρχεται στο μυαλό μου, μια φάση πριν αρκετά χρόνια, που με τον καλό μου είμασταν στις αρχές της σχέσης μας και είχα 10 μέρες καθυστέρηση... Παρακαλούσα τότε να μην είμαι έγκυος γιατί ήμουν μικρή και δεν είχαμε την οικονομική δυνατότητα να μεγαλώσουμε ένα παιδί... Και τώρα το αντίθετο ... Δυστυχώς δεν έρχονται τα μωρά όποτε θέλουμε εμείς... Αλλα όποτε θέλουν αυτά!

Οπότε ας έρθει όποτε θέλει!!!

Πάντως καλά είναι τα φυσικά καθαριστικά αλλα σαν το φορνέτ για το φούρνο τίποτα!!!χιχιχι!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμείς δν βλέπω να τρώμε νωρίς γιατί εχω ραντεβου να κάνω τα νύχια μου στις 3 και θα κάνω όταν γυρισω κανα μακαρόνι για γρήγορα!το βραδυ θα μας κανει το τραπεζι η αδερφή του άντρα μου γιατί έχει γενεθλια και την Τριτη γιορταζε ο άντρας της και θα μαζευτει ολο το σοι και δν μπορω να πω οτι ψηνομαι ιδιαιτερα...βαρεθηκα ολο τα οικογενειακα τραπεζια..απο τις γιορτες δν εχουν σταματησει ακόμη!!τι να κανουμε ομως....υποχρεωσεις!!! Razz Razz

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ki ego prospatho alla tipota edo kai dio xronia Crying or Very sad

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
den einai kamia mesa?

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eimai kainouria sto site as me voithisei kapoia

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου χριστιβαβι!!!
Καλως ήρθες στην παρέα μας!!!

Οταν λες ότι προσπαθείς χρόνια;;; Πες μας περισσότερα πράγματα για σένα!!

Εγώ είμαι η Ευαγγελία και προσπαθούμε για μπεμπε από τον Σεπτεμβριο... Smile

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε: Και πολλές φορές έρχεται στο μυαλό μου, μια φάση πριν αρκετά χρόνια, που με τον καλό μου είμασταν στις αρχές της σχέσης μας και είχα 10 μέρες καθυστέρηση... Παρακαλούσα τότε να μην είμαι έγκυος γιατί ήμουν μικρή και δεν είχαμε την οικονομική δυνατότητα να μεγαλώσουμε ένα παιδί... Και τώρα το αντίθετο ... Δυστυχώς δεν έρχονται τα μωρά όποτε θέλουμε εμείς... Αλλα όποτε θέλουν αυτά!

Οπότε ας έρθει όποτε θέλει!!!

Τι μου θύμησες τώρα? Χρονοντούλαπο!!!Πριν από 11-12 περίπου χρόνια είχα μια σχεσούλα κ μας έσπασε το προφυλακτικό!! Shocked Ξέρω είναι σπάνιο, κι εγώ δεν το πίστευα αλλά συνέβη κ δεν ήταν λυγμένο ή κάτι τέτοιο.
Από το άγχος μου... καθυστέρηση!Που ήμουν πάντα ρολόι!!

Τότε είχα παρακαλέσει το Θεό να μη μου στείλει σε εκείνη τη χρονική στιγμή ένα παιδί.Ξέρω ακούγεται κακό αλλά δεν ήμουν έτοιμη, ήμουν ακόμα στη σχολή, ανώριμη στο φουλ με τους γονείς μου αλλού για αλλού στην τελική ευθεία του διαζυγίου,για να μην πω τι...κουμάσι ήταν ο..πρώην LaughingΜπουμπούκι σκέτο!!! Laughing

Την ώρα που άναβα το κεράκι μου τσουπ , μπαίνει στο εκκλησάκι ένα πιτσιρίκι, να λιποθυμήσω εγώ!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 585182 Όχι τώρα Θεέ μου σκέφτομαι κ τσουυυπ, να σου την η περίοδος!! Very Happy

Boubou αχ πως σε νιώθω με τα οικογενειακά τραπέζια, εμείς τα κάνουμε κ διπλά...τα νεύρα μου!!!

χριστιβαβι καλημέρα κ καλώς ήρθες!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου χριστι!με λενε λιανα!ποσο καιρο προσπαθεις?εχεις κανει κατι γι αυτο?η μηπως φταιει το αγχος???

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ειμαι παντρεμενη απο τον απριλιο του 10.εχουμε κανει τα παντα τα παντα ομως.απο σπερμετεγχισεις μεχρι εξωσωματικη τον περασμενο σεπτεμβριο και τιποτα ακομα.εχω απελπιστει

χριστιβαβι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
λιανα μου πολυ αγχος

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα απο τον γναθοχειρουργο το εβγαλα το καταραμενο Sad Sad Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 534787 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 4 534787

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω νομιζω οτι πρεπει να αποβαλεις το αγχος και να δεις οτι θα ερθει εκει που δεν το περιμενεις!κανε κατι που θα απαχολησει το μυαλο σου!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χριστιβαβι έγραψε:ειμαι παντρεμενη απο τον απριλιο του 10.εχουμε κανει τα παντα τα παντα ομως.απο σπερμετεγχισεις μεχρι εξωσωματικη τον περασμενο σεπτεμβριο και τιποτα ακομα.εχω απελπιστει

Δηλαδή προσπαθείτε από τον Απρίλιο του 2010 και έχεις ήδη κάνει εξωσωματική;; Πολύ γρήγορα έγιναν όλα... Αν δεν κάνω λάθος βέβαια!!!

Γιατί αγχώνεσαι όμως;;; Έχω ακούσει περιπτώσεις και εδω μέσα αλλά και στον περιγυρό μου, ζευγαριών που προσπαθούσαν χρόνια και μόλις αποφάσισαν ότι δεν μπορούν να κάνουν παιδιά ... τσούπ το έπιασαν το σποράκι!!!!

Πάντως το θεματάκι μας είναι πολύ γουρικό:!!!!!! Ελπίζω να σου φέρει και εσένα πολύ πολύ τύχη και σύντομα να αλλάξει η διάθεσή σου!!! Γιατί όντως φαίνεται το άγχος σου... Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις