Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
586 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 586 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 43]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Πόσο καιρό προσπαθείς και σε έχει πιάσει τέτοια απογοήτευση;!Σύνελθε,όλα θα πάνε καλά,απλά μην αγχώνεσαι!

Aπο τον Ιουλιο... δν είναι μόνο το ότι δν τα κατάφερα..είναι και αυτά τα κουλά που μου δείχνουν τα τεστ ωορρηξιας ότι μενει ανεβασμενη για πολλες μερες η ορμόνη που ανυχνεύουν πραγμα που διαβασα οτι δειχνει οτι δν γινεται σωστα η ωορρηξια!!2 φορές το έχω πάθει ... και δν έχω και λεφτά να το δώ για την ώρα!! (αυτο ειναι που με απογοητευει περισσοτερο!)θα δειξει!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα παω για υπνο γιατι δεν αντεχω αλλο!νυσταζω παρα πολυυυυ!ομως πριν φυγω θελω να μου υποσχεθεις οτι θα χαλαρωσεις,αλλιως θα ερθω λαρισα!κοντα ειμαστε!χαχαχα!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά, είστε απίστευτες!!! Πότε άνοιξε το 6 και πότε φτάσατε στη σελίδα 3, δεν το κατάλαβα!!! Shocked
Κορίτσια, σας ευχαριστώ ξανά για τις ευχές!!!
Νομίζω ότι το νούμερο 6 θα έχει πολλές-πολλές εγγυούλες!!! Πολλά συμπτώματα διαβάζω... Very Happy
Τα δικά μου νέα... Να τα πω ή όχι; Είμαι ήδη ξεμυαλισμένη, οπότε τι περισσότερο θα πάθω; Λοιπόν, ζαλάδες, νύστα όλη μέρα και μια-δυο φορές αναγούλα. Είχα και υπερβολικές κρυάδες και λέω εγκυμοσύνη και κρυάδες δεν πάνε (παρόλο που η Άντα μου είχε πει ότι αυτή κρύωνε...). Ωστόσο κοίταξα στο google και ναι!!! Μερικές έγκυες κρυώνουν!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Έβαλα θερμόμετρο τώρα και έχω 37. Από θερμοκρασία δεν ξέρω τι παίζει, αλλά μπορεί τελικά να είμαι άρρωστη... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 534787

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:θα παω για υπνο γιατι δεν αντεχω αλλο!νυσταζω παρα πολυυυυ!ομως πριν φυγω θελω να μου υποσχεθεις οτι θα χαλαρωσεις,αλλιως θα ερθω λαρισα!κοντα ειμαστε!χαχαχα!

Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 315810 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 315810 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 315810 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 315810 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 315810 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 315810 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 315810 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 315810

χαλαρή είμαι!!μην ανησυχεις!!Αφου έχω εσας για παρέα!!
καληνύχτα καλή ξεκούραση!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Καλά, είστε απίστευτες!!! Πότε άνοιξε το 6 και πότε φτάσατε στη σελίδα 3, δεν το κατάλαβα!!! Shocked
Κορίτσια, σας ευχαριστώ ξανά για τις ευχές!!!
Νομίζω ότι το νούμερο 6 θα έχει πολλές-πολλές εγγυούλες!!! Πολλά συμπτώματα διαβάζω... Very Happy
Τα δικά μου νέα... Να τα πω ή όχι; Είμαι ήδη ξεμυαλισμένη, οπότε τι περισσότερο θα πάθω; Λοιπόν, ζαλάδες, νύστα όλη μέρα και μια-δυο φορές αναγούλα. Είχα και υπερβολικές κρυάδες και λέω εγκυμοσύνη και κρυάδες δεν πάνε (παρόλο που η Άντα μου είχε πει ότι αυτή κρύωνε...). Ωστόσο κοίταξα στο google και ναι!!! Μερικές έγκυες κρυώνουν!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Έβαλα θερμόμετρο τώρα και έχω 37. Από θερμοκρασία δεν ξέρω τι παίζει, αλλά μπορεί τελικά να είμαι άρρωστη... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 534787

η θερμοκρασία μετράει μόνο αν την παρεις μόλις ξυπνήσεις πριν καν συκωθεις απο το κρεβάτι!κατα τ'αλλα κι εγώ θα ξεμυαλιζόμουν ...οπότε ξεμυαλίσου ελεύθερα!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 328109 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 328109



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Τετ Ιαν 18, 2012 3:02 pm, 1 φορά

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου μαρακι!με πετυχες την ωρα που παω για Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 850933 !δεν μπορω αλλο!θα τα πουμε αυριο με ματια ανοιχτα! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 417472

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλλη μου είναι πάρα πολύ νωρίς ακόμα για να απογοητεύεσαι!Όσο γι αυτά τα τεστ, πέτα τα τα ρημάδια!Δεν βλέπεις ότι μόνο άγχος σου προκαλούν και μπορεί να φαντάζεσαι πράγματα από το πουθενά;!Απόλαυσε τον αντρούλη σου κι άσε τη φύση να κάνει τα υπόλοιπα!
Μαρία μου, εύχομαι πραγματικά να το έκανε ήδη σε εσένα η φύση το θαύμα της και να ακούσουμε σύντομα ευχάριστα!
Από εμένα καληνύχτα με πολλά γλυκά φιλιά σε όλες! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 417472 Sleep

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλέεεε τι έγινεε;;; #6 οεο;; Μωρε μπράβοοο!! ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙΙΙ Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 215994

Τι κάνετε κοριτσάκια μου γλυκά;;
..διάβασα πάαααρα πολλά και τα έχω λίγο χάσει Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 911307 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 911307 χιχι

Θα δώσω όμως σε όλες τα φιλά μου Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 417472

και θα πω ένα τερααααστιο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ στον πανέμορφο Αντωνάκη!! Να'ναι καλά, γερό και δυνατό, χαμογελάστό και καλότυχο στη ζωή του! Να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου Μαράκι μου I love you I love you sorry δεν το ξέχασα αλλα δεν το είδα κάπου.. και δεν το ήξερα..!

Λοιπόν έχω νέα πήρα τον γιατρό μου τηλ και το του λέω πάω στην 38η μέρα του κύκλου μου (30-34 μέρες μαξ είναι ο κύκλος μου και 34 μέρες μία φορά τον χρόνο και αν) έχω κάνει 2 τέστ και είναι αρνητικά (πρίν φύγω για γυμναστήριο έκανα και τρίτο!!! και βεβαίως βγήκε αρνητικό) και μου λέει χμμμ... περίμενε μέχρι τη Δευτέρα να πας πατημένες 40 μέρες γιατί μάλλον είναι καθυστερημένη σύλληψη!!!!!! Ακουσον άκουσον!!! καλά έχω πάθει ένα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 875502 αλλα και πάλι εγώ το αποκλείω....
Τον ρωτάω λοιπόν οτι τι γίνεται με το θέμα μου και αν είμαι υπάχει περίπτωση να το χάσω;; (απ'ότι ξέρω και έχω διαβάσει η υδροσάλπιγγα δημιουργεί τοξικότητα στη μήτρα με αποτέλεσμα αποβολή) και μου λέει εσύ να μη σκέφτεσαι τέτοια πράγματα και άσε εμένα να ανυσηχω. Τη Δευτέρα να πας για χοριακή....... αυτα... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 893968 Εγώ μάλλον τωρα μέχρι τη Δευτέρα θα...ΠΗΔΗΧΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 875502 τι να κάνω εγώ τώρα;;; να έχω ελπίδεςςς;; μήπως να κάνω αύριο τη χοριακή;; ..δεν θα έδιχναν ρε γμτ τα τέστ;;;;;; πφφφφφφ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν έχω ΚΑΘΟΛΟΥ αγχος..το ότι πέφτει η ψυχολογία μου απλά είναι συνέπεια του συνδρόμου πριν αδιαθετήσουμε!! Razz Razz

δν μπορώ να πάω στα τυφλά...ετσι ξεκίνησε στην αρχή αλλά δν μπορώ να μην έχω τον έλεγχο στην ζωή μου σε αυτά που μπορω..είμαι ολίγον control freak!! οπότε στην πορεία είπα ότι τουλάχιστον θέλω να ξέρω ότι πετυχαίνω τις σωστές μέρες τουλαχιστον να μην ελπίζω άδικα κάθε μήνα!!περιμένω μια αλλη κοπέλα που παθαινει το ιδιο με τα τεστ και θα κανει ορμονικές να μου πει τι βρήκε αυτή και μετά θα δω αν θα μπορέσω κάποια στιγμή να το ψαξω κι εγώ!

σε πληροφορώ ότι τον αντρούλη μου τον χαίρομαι με το παραπάνω..μας έχει φέρει πάρα πολύ κοντά..γιατί εγω δν μπορώ να λειτουργήσω να το πω κι ετσι , αν δν νιώθω να με αγαπανε!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 669659 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 669659

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εκεί που λέω να πάω για ύπνο δεν μ'αφήνεις!Τι είναι αυτό Μαρίνα μου;!Κι εγώ στη θέση σου θα είχα τρελαθεί!Ηρέμησε όμως και άκουσε το γιατρό σου.Πήγαινε χαλαρά τη Δευτέρα για τη χωριακή σου και για τα υπόλοιπα, ασε το γιατρό να ανησυχεί! Smile Smile Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρίνα νομίζω ότι αφού ο γιατρός σου δν σου είπε ότι είναι δύσκολο αυτό ...το καλό που σου θέλω να πας Δευτερα κατευθείαν για χοριακή!!!!και να ελπίζεις κοπέλα μου !!! ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 654316 τα νέα σου!!! άντε να ανεβαίνω λίγο κι εγώ που έπεσα Embarassed

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε μπηκα και εγω με το δεξι ευχομαι το 6 πολλες εγκυουλες να βρει δεν εχω υπνο απο το αγχος μου για αυριο αλλα εδω διαβασω για συμπτωματα καλεεεεε τρελλενομαι

μαρινα εχεις ακομα καθυστερηση ρε συ λες ??????????????? θα τρελλαθωωωωωωωωωωωωωωωωω

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Δν έχω ΚΑΘΟΛΟΥ αγχος..το ότι πέφτει η ψυχολογία μου απλά είναι συνέπεια του συνδρόμου πριν αδιαθετήσουμε!! Razz Razz

δν μπορώ να πάω στα τυφλά...ετσι ξεκίνησε στην αρχή αλλά δν μπορώ να μην έχω τον έλεγχο στην ζωή μου σε αυτά που μπορω..είμαι ολίγον control freak!! οπότε στην πορεία είπα ότι τουλάχιστον θέλω να ξέρω ότι πετυχαίνω τις σωστές μέρες τουλαχιστον να μην ελπίζω άδικα κάθε μήνα!!περιμένω μια αλλη κοπέλα που παθαινει το ιδιο με τα τεστ και θα κανει ορμονικές να μου πει τι βρήκε αυτή και μετά θα δω αν θα μπορέσω κάποια στιγμή να το ψαξω κι εγώ!

σε πληροφορώ ότι τον αντρούλη μου τον χαίρομαι με το παραπάνω..μας έχει φέρει πάρα πολύ κοντά..γιατί εγω δν μπορώ να λειτουργήσω να το πω κι ετσι , αν δν νιώθω να με αγαπανε!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 669659 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 669659

Έλλη μου γλυκιά πρώτα απ'όλα τα τεστάκια δεν είναι γατρός για να σου δείξουν.. και που ξέρεις εσύ αν η παρτίδα δεν είναι χαλασμένη;; εγώ με τα clear blue και δεν μου έδειξαν τπτ και πάω στον γιατρό και την είδαμε με υπέρηχο κανονικά την ωορηξία.. σου μηλάω που το έχω ψάξει απο παντού τα θέματά μου. Αν θές να σου φύγει το άγχος όταν θα πας για πάπ ρώτα τον γιατρό σου αν γίνεται για ένα μήνα να παρακολουθήσεις τη ωο. και θα σού πεί και 2 αν θές και τις περισσότερες φορές το κάνουν δω-ρε-αν αυτο οι γιατροί. Και δεύτερον που ξέρεις τι θα έχει η άλλη κοπέλα και θα το συγκρίνεις και εσύ; με το ΙΚΑ σου μπορείς να πάς να κάνεις τις ορμονολογικές κάπου.. αξιόπιστα θα είναι και πάλι.. σε κάποιο κέντρο που είναι συμβεβλημένο.. Μη φρικάρεις.. αυτά είναι τα ποιό οικονομικά του πακέτου εγκυμοσύνη..... Τουλάχιστον να ξεφρικάρεις βρε κουκλα...

Ασχετο το avatar σου ΤΑ ΣΠΑΕΙ I love you I love you

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι βρε κορίτσια ναι... δεν είναι για να φουτνάρεις.......;;; τι να πω.. εγώ πάντος έγκυος ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ...

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariabel έγραψε:Καλά, είστε απίστευτες!!! Πότε άνοιξε το 6 και πότε φτάσατε στη σελίδα 3, δεν το κατάλαβα!!! Shocked
Κορίτσια, σας ευχαριστώ ξανά για τις ευχές!!!
Νομίζω ότι το νούμερο 6 θα έχει πολλές-πολλές εγγυούλες!!! Πολλά συμπτώματα διαβάζω... Very Happy
Τα δικά μου νέα... Να τα πω ή όχι; Είμαι ήδη ξεμυαλισμένη, οπότε τι περισσότερο θα πάθω; Λοιπόν, ζαλάδες, νύστα όλη μέρα και μια-δυο φορές αναγούλα. Είχα και υπερβολικές κρυάδες και λέω εγκυμοσύνη και κρυάδες δεν πάνε (παρόλο που η Άντα μου είχε πει ότι αυτή κρύωνε...). Ωστόσο κοίταξα στο google και ναι!!! Μερικές έγκυες κρυώνουν!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Έβαλα θερμόμετρο τώρα και έχω 37. Από θερμοκρασία δεν ξέρω τι παίζει, αλλά μπορεί τελικά να είμαι άρρωστη... Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 534787

Μαράκι απο τη ζούρλια μου τώρα σε άκουσαααα!!! αααααααντεεεεεε βρε παιδί μουυυυυυυυ εσύ είσαι γκαστρίδουουουουουου!!! Στανταράκι Μαρία μου!!!! Γουρλίδικα να είναι τα τεστάκιαααα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 215994

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για τα τεστ που λες δοκίμασα 2 διαφορετικές μάρκες και έδειχναν και τα 2 το ίδιο..
και η ιδια παρτίδα έδειξε τον προηγουμενο μήνα μια χαρά!... παπ είναι να κάνω τον απρίλιο...και μέχρι τώρα δν έχω εξωτερικό γιατρο ..το κάνω στο ΙΚΑ , δν έχω κάποιο γιατρό δικό μου Crying or Very sad Crying or Very sad ...
το ξέρω ότι τα αλλα είναι πιο ακριβά της εγκυμοσύνης γι αυτο δν θέλω να χαλάω τα λιγοστά λεφτά μου για να ψάχνω φαντάσματα!!! άν παντρευτουμε το καλοκαίρι και μαζεψουμε κανα λεφτουδάκι θα δω τι θα κάνω!!

αλλά άσε με εμένα και τα υπαρξιακά που με πιάνουν πριν αδιαθετήσω και ας μιλήσουμε για σένα!!
το να έχεις συμπτώματα ξέρεις ότι δν είναι απαραίτητο, οπότε.... και μια φίλη μου αυτό μου έλεγε..έκανε τεστ, βγαίνει θετικό και λέει κι αυτή .. "αποκλείεται γιατι δν νιώθω τίποτα!" και τώρα έιναι 5 μηνών!! Razz Razz Razz Razz

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:για τα τεστ που λες δοκίμασα 2 διαφορετικές μάρκες και έδειχναν και τα 2 το ίδιο..
και η ιδια παρτίδα έδειξε τον προηγουμενο μήνα μια χαρά!... παπ είναι να κάνω τον απρίλιο...και μέχρι τώρα δν έχω εξωτερικό γιατρο ..το κάνω στο ΙΚΑ , δν έχω κάποιο γιατρό δικό μου Crying or Very sad Crying or Very sad ...
το ξέρω ότι τα αλλα είναι πιο ακριβά της εγκυμοσύνης γι αυτο δν θέλω να χαλάω τα λιγοστά λεφτά μου για να ψάχνω φαντάσματα!!! άν παντρευτουμε το καλοκαίρι και μαζεψουμε κανα λεφτουδάκι θα δω τι θα κάνω!!

αλλά άσε με εμένα και τα υπαρξιακά που με πιάνουν πριν αδιαθετήσω και ας μιλήσουμε για σένα!!
το να έχεις συμπτώματα ξέρεις ότι δν είναι απαραίτητο, οπότε.... και μια φίλη μου αυτό μου έλεγε..έκανε τεστ, βγαίνει θετικό και λέει κι αυτή .. "αποκλείεται γιατι δν νιώθω τίποτα!" και τώρα έιναι 5 μηνών!! Razz Razz Razz Razz

Τεσπα όσο για το θέμα σου γιαυτό είμαστε εδώ Έλλη μου.. και εμείς οι γυναίκες έχουμε τα ψυχολογικά μας.. αυτό είναι ευραίως γνωστό και ουε κι αλλοίμονό του όποιου δεν το ξέρει!!χαχα ..για να μηλήσουμε σοβαρα επειδή σε κόβω "γάτα" οταν το πάρεις απόφαση και το σκεφτείς ψύχραιμα θα ξέρεις και πως να δράσεις... το ξέρεις οτι λύσεις υπάρχουν και γιατροί βρίσκονται οικονομικοι και όλα γίνονται Wink

Λοιπόν στα δικά μου... πιστεύω οτι αν είμαι έγκυος τώρα που μηλάμε εχει γίνει κάποιο θαυμα. Αν δείς (σορυ κιόλας) την ακτινογραφία της σαλπιγγογραφίας... και ένας υπεράσχετος θα καταλάβει οτι είναι για κλάματα.. φαντάσου στο νοσοκομείο όταν μου τη δώσανε δεν είδα το χαρτί της γνωματευσης που είταν μέσα και μόνο που κοίταξα την ακτινογραφία...κατάλαβα οτι δεεεεν είμαι καλα.. και μετά διάβασα την γνωματευση... Το θεωρώ απίθανο.. μάλλον άπο όοολη αυτή την πίεση..; το ψοφοκρυο...; που πιέστηκα στο γυμναστήριο...; το ταξίδι στο Παρίσι...; (που εκεί θα έγινε αααν έγινε) έχω τώρα καθυστέρηση.. Και ξαναλέω τα τεστάκια;;; και τα 3 αρνητικά;; και έχω τώρα 7 μέρες.. δεν θα έδιχναν ρε γμτ;;; ουουουουφφφφφφφφ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να πω βρε κοπελίτσα μου!!Την Δευτέρα θα ξέρεις σίγουρα!Ελπίζω αν δν είσαι πάντως μέχρι τότε να έχεις αδιαθετίσει για να μην μπεις σε διαδικασία να ελπίζεις και στεναχωρηθεις!δν θελω να μου στεναχωριέστε αλήθεια!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 35468


ήρθε η ώρα να σας καληνυχτίσω!! θα τα πουμε αύριο πάλι!! φιλάκιαα!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 523139 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 22743 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 22743 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 22743

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έλλη μου και εγώ αυτό ελπίζω.. Καληνύχτα και όνειρα γλυκά Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 502437

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, κορίτσια!! Very Happy
Η ακατανόμαστη ακόμα άφαντη! Very Happy
Μαρίνα (rinamar), λες; Αν το είπε ο γιατρός σου μπορεί!! Very Happy Μπορεί να έκανε το θαύμα της η σαλπιγγογραφία που έκανες!! Μη βάζεις το κακό στο μυαλό σου! Αν όντως είσαι έγκυος, θα πάνε όλα καλά!!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 417472 Αν όχι, μη στενοχωριέσαι. Τον επόμενο μήνα! Χαλάρωσε και απόλαυσε το Σαββατοκύριακο, που έρχεται. Πολλές φορές η ακατανόμαστη δεν έρχεται από το άγχος μας... Εγώ προσωπικά ελπίζω να έγινε το θαύμα! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 417472 (Σε ευχαριστώ και για τις ευχές για τον Αντωνάκη.)
Έλλη μου, μέχρι να έρθει, έλπιζε!!! Smile Στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα καταλάβει συμπτώματα. Ήμουν και στον κόσμο μου τότε. Στις 4 μέρες καθυστέρηση άρχισα να ζαλίζομαι και να έχω εξάψεις. Μέχρι τότε την περίμενα την κακιά...
Αγαπη, τώρα θα είσαι στο γιατρό σου! Εύχομαι να μην πονέσεις, γλυκιά μου... Γρήγορα περαστικά! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 417472
lia-ka μου, μακάρι να είσαι έγκυος και να'μαι και εγώ και πολλές από εδώ (που μυρίζουν από μακριά)! Θα'ναι τέλειο!
Ευούλι, μακάρι!!! Δε θυμάμαι για εσένα. Πότε ΔΕΝ περιμένεις;

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια , με γεια το Νούμερο 6, να ναι γουρλίδικό κ εύχομαι πολλές από εδώ μέσα να ναι σύντομα (αν όχι ήδη) εγκυούλες!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 417472 Very Happy

Rinamar δεν έχω λόγια!!!Μακάρι κοπέλα μου μετά την ταλαιπωρία κ τη στεναχώρια που έφαγες να γινε το θαυματάκι σου κ να πάνε όοοολα καλά!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 654316 Στο είχα πει κ σε άλλο θέμα ότι μια γνωστή μου μετά τη σαλπιγγογραφία έμεινε έγκυος εκεί που δεν το περίμενε!!Λοιπόν κορίτσια εγώ από τώρα κλείνω Αύγουστο να πάμε με τον ανδρούλη στο Παρίσι Wink (ασε που το είχαμε κανονίσει πριν από χρόνια,αρρώστησε κ χάσαμε 1000 ευρώ κ Παρίσι δεν πήγαμε Sad )

Boubou ντοντ πάνικ καλέ!!!Δεν είπαμε θετική σκέψη??Θα σε μαλώσω! (λέω εγώ που από χτες το απόγευμα έχω πλαντάξει πάλι στο κλάμα)

Mariabel να τον χαίρεσαι, να ναι πάντα γερός κ να τον δεις όπως επιθυμείς!! Συγνώμη που δεν ευχήθηκα νωρίτερα Embarassed

Αγάπη σε περιμένουμε με αγωνία να ρθεις από το γιατρό!!

Ιωάννα πώς περάσατε εχθές?? Very Happy

Φιλάκια κ σε όλα τα κορίτσια Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 417472

Εγώ όπως έγραψα πιο πάνω δεν είμαι στην καλύτερή μου από χθες, αλλά έβαλα μπρος να κάνω δουλειές για να συνέλθω!Ξεκινάω με καθάρισμα του φούρνου με φυσικά υλικά!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!τι κανετε?μαρινακι(niramar)εμεινα με το Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι#6 - Σελίδα 3 606100 ανοιχτο!μακαρι η χοριακη να δειξει αλλο αποτελεσμα και να εχεις σπορακι και να πανε ολα καλα!μαρινα(αγαπη)τι περιπετεια ηταν αυτη?τουλαχιστον ειναι ολα οκ για γινει καλα το δοντακι σου!ελλη μου ευχομαι να ξημερωσε μια ωραια μερα για σενα σημερα!anda καλα εκανες,με τις δουλειες το μυαλο ξεφευγει!μαρια ποτε θα κανεις τεστακι???εγω οπως τα ξερετε,τα ιδια ειμαι!μονο που σημερα δεν μπορω να ανοιξω τα ματια μου απο την νυστα!! Sleep

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που ειστε καλε????????

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Liaka Very Happy εγώ σου λέω ότι η οικογένειά σας θα μεγαλώσει πολύ σύντομα, το νιώθω!Πιες κανένα χαμομηλάκι, καλό κάνει.

Πιάστηκαν τα γόνατά μου, αλλά όπως έλεγε η γιαγιά μου, άμα δεν τρίψεις δε θα καθαρίσει Rolling Eyes

Έβαλα κ άλλη δόση σόδας τώρα κ περιμένω να δράσει γιατι ο φούρνος ήταν χα-λι-α!! Πώς θα ψήσω τη μανιταρόπιτα της Ιωάννας σε βρώμικο φούρνο, ε? Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια.δεν αντεξα κ πηρα ενα τεστ εγκυμοσυνης.δυστηχως δεν ειμαι.καρα αρνητικο μεχρι αηδιας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις