Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
445 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 445 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 9]

1Ψηφοφορία boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 3:51 am

lina1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalimera ,
thelw mia boithia!26 iouniou katalava oti eimai egkios,omos 21 iouliou ekana laparoskopiki giati eitane eksomitria egkimosini.periodos irthe meta apo avto stis 11 iouliou. meta 7 septembriou ,stis 12 sept.eixa epafi(oxi olokliromeni) me ton erasti mou.kai meta oles tis ales meres me ton antra mou,kai emeina egkios .omos tora anarotiemai mipos emeina egkios oxi apo ton antra mou ,kai trelenomai. affraid fovamai trela.thelw na kanw test dna gia na sigourevto oti to moraki pou perimenw einai tou antra mou.ala distazw,mipos to moro einai tou antra mou mono egw vgazw istories apo to fobo.
ti lete eseis eimai treli i telika prepei na kanw to test prin bebea genithi to moro..

2Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 4:02 am

????????


Επισκέπτης
τι διαβαζω μεσημεριατικα....πως τα εκανες ετσι ρε κοριτσι μου??? λοιπον, ας το παρω ψυχραιμα αν και τρεμω.... αφου με τον εραστη σου δεν ηταν ολοκληρωμενη η επαφη δε νομιζω να ειναι δικο του το παιδι....αρα ειναι του αντρα σου....το dna για να το κανεις πρεπει να συμμετεχουν και αυτοι οποτε θα γινεις ολιγον ρομπα...εκτος αν συνεννοηθεις με τον εραστη μονο να κανετε για να βεβαιωθεις οτι δεν ειναι δικο του --αλλα αν ειναι???????????? λεμε τωρα.....
χαιρομαι τουλαχιστον που το κρατησες το μωρακι μπραβο σου, να ειναι γερο ευχομαι και να το μεγαλωσεις σωστα....και ασε τις τρελλες κατσε φρονιμα γιατι μια του κλεφτη, δυο..... για μενα να μην κανεις τιποτα δε νομιζω να ειναι του εραστη χωρις ολοκληρωμενη επαφη....απαντησα ψυχραιμα....
τωρα να πω και τη γνωμη μου.... οι αντρες ειναι ουτως η αλλως λιγοι οποτε μην τους εχεις δυο δυο γιατι ξεμενουν αλλες κοπελες χωρις κανεναν! χωρις πλακα τωρα, ξερεις οτι αυτο που εκανες δεν ειναι σωστο ουτε ηθικο και μπορει ανα πασα στιγμη να βγει στο φως, μια αιματολογικη να χρειαστει και θα φανει οτι δεν εχει το παιδι το αιμα του πατερα (αν δεν ειναι δικο του) κινδυνευεις πολυ με τη ζωη που διαλεξες να κανεις και αναρωτιεμαι δε μας λες καθολου πως νιωθεις, τα παρεθεσες απλα με ονομασιες,εραστης, αντρας και ολα καλα......να αγαπας το παιδακι σου που εσυ θα το λατρευεις σιγουρα οποιου κι αν ειναι και να ευχεσαι να μην εχεις φορτωσει σε εναν ανυποψιαστο ανθρωπο το παιδι ενος αλλου...δεν ξερω τι αλλο να σου πω, και μη θυμωσεις, με ολη μου την καλη διαθεση εκατσα και εγραψα ολοκληρο κατεβατο.......καλα ξεμπερδεματα

3Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 4:10 am

mamana

mamana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
..........

4Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 4:14 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν ειναι αληθινη η ιστορια σου(sorry κιολας αλλα μου φαινεται "καπως" που ανοιξες σημερα λογαριασμο για μια τετοια ερωτηση αλλα ας μην φανω κακια )θα ελεγα ποσο πιθανο ειναι να εχεις πιασει χωρις ολοκληρωμενη επαφη με τον εραστη σου;εδω εμεις για να μεινουμε εγκυος το παλευαμε 3 μηνες...αλλα ζευγαρια πιο πολυ...και παλι ησουν στις γονιμες μερες τοτε ;οπως κ να εχει καλη εγκυμοσυνη να εχεις κ αν δεν ειναι του αντρα σου το παιδι θα σου πω λιγο κυνικα μεν αλλα αυτη ειναι η αληθεια τα λαθη πληρωνονται...διοτι οταν κατι δε θελουμε να συμβει προσεχουμε για να μην εχουμε...ας ειναι τουλαχιστον υγιες!

5Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 4:24 am

mairi.g

mairi.g
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nai ontos kati den mou aresei edo!!!bebaia ola einai mesa stin zoi alla ok!o kathenas apofazizei gia tin zoi tou opos ekeinos theori pos einai sosto k ton ekfrazi!kali egkimosini na exeis k me ola ton sebasmo kita ti tha kaneis apo do kai pera giati den einai sosto na koroideueis enan anthropo k oxi mono sto thema tou paidiou giati to pio pithano einai na einai tou antra sou,alla genika den einai omorfo na zeis mesa sto psema!bale ton eauto sou stin thesi tou!signomi kiolas alla einai i apopsi mou!

6Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 4:28 am

lina1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ax ti lete koritsia eimai xalia .den katalavenw pos katestrepsa ti zoi mou .tov "erasti "onomasa etsi epidei den iksera pos na ton onomasw .avto egine mia fora kai antedrasa amesos gia avto den oloklirosame tin epafi mas .omos egine kati.kai fovamai ,kserw einai amartia avto .ala den boro na po ston antra mou tipota tha me skotosi .gia avto thelw na kanw dna prin ti genisi pediou.tha trelathw ean to pedaki den einai antra mou .tote o Theos me timorei! alla kamia den mou eipatai na kanw dna i einai mikro pososto na eimai egkios apo ton allo?

7Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 4:35 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν διαβαζες προσεχτικοτερα θα εβλεπες οτι σου ειπαμε οτι το πιθανοτερο ειναι να ειναι του αντρα σου και αντε κ το κανεις,και βλεπεις οτι δεν ειναι δικο του τι θα κανεις; θα το ριξεις;ποσο μηνων εισαι τωρα;

8Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 4:38 am

lina1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
19 evdomadon prepei na eimai . tote tha eksafanistw apo tin zoi tou antra mou.

9Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 4:52 am

????????


Επισκέπτης
βρε κοριτσι μου αφου δεν ολοκληρωσατε με τον αλλον τι σ επιασε και τρωγεσαι???

10Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 4:58 am

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
E Λ Ε Ο Σ!!!!

Εχεις εραστή (δικαίωμα σου, δεν λέω) και κάνεις ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΡΩΤΑ και με τους δύο?????????????????? Shocked Shocked

11Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 4:59 am

mairi.g

mairi.g
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
to thema den einai ti tha sou poume emeis alla to ti eisai esu etimi na antimetopisis!!!an pisteueis pos tha anteksis na sikosis auto to baros mia zoi i an eisai etoimi na upostis tis sunepeies.distixos oloi exoume kanei lathoi aloi mikra k aloi megala k kanenas den mporei na krini kanenan alla prepei na exoume k tin upomoni na upostoume tis sunepeies.pantos an me mia mi olokliromeni epafi emeines eggios apo ton ''erasti'' paikse k kanena tzoker.....!!!to pio pithano einai na einai tou antra sou.esu tha apofasisis!kali tuxi!

12Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 5:07 am

lina1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
evxaristw mairi.stellaki giati trogomai ?giati fovamai,klew kathe nixta gia avto .mesa mou eimai rakos .

13Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 6:04 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lina1 έγραψε:26 iouniou katalava oti eimai egkios,omos 21 iouliou ekana laparoskopiki giati eitane eksomitria egkimosini.periodos irthe meta apo avto stis 11 iouliou. meta 7 septembriou ,stis 12 sept.eixa epafi

Με μπέρδεψες με τις ημερομηνίες scratch Πότε σου ήρθε η πρώτη περίοδος μετά τη λαπαροσκόπηση?

Επίσης μετά από αυτό δε σου είπαν οι γιατροί να απέχεις για κάποιο χρονικό διάστημα ή να φοράς προφυλακτικό? Μετά από το εξωμήτριο πρέπει να περιμένεις λίγο καιρό scratch

14Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 6:07 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντα μου ακριβωσ τις ιδιεσ αποριεσ ειχα...ακριβως ομως

15Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 6:17 am

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:αντα μου ακριβωσ τις ιδιεσ αποριεσ ειχα...ακριβως ομως

Αχ τρομάρα μας , δεν την θέλαμε αυτή τη γνώση...αλλά... Sad

16Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 6:24 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ δεν θα πω τίποτα... τα λέει όλα η φωτό στο προφίλ μου...

17Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 6:24 am

xristinaf

xristinaf
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τωρα διαβασα και εγω το προβλημα σου, και η γνωμη μου ειναι η ιδια με τα κοριτσια,αποκλειεται να ειναι του εραστη σου.απλα να σου κανω μια ερωτηση?ειπες οτι ειχες εξωμητριο πριν λιγο καιρο,αρα πιθανολογω οτι προσπαθουσες με τον αντρα σου για παιδακι....τον εραστη τι τον ηθελες σε μια τετοια φαση της ζωης σου?υποτιθεται οτι αν προσπαθεις να κανεις παιδι με τον αντρα σου ειστε σε μια πολυ χαρουμενη,ευτυχισμενη και δημιουργικη φαση της ζωης σας....δεν λεω οτι αυτο ειναι σωστο Shocked Shocked Shocked ισα ισα που ειμαι καθετη και εναντιον στις εξωσυζυγικες σχεσεις boithiste na apofasisw 654655 boithiste na apofasisw 654655 δεν εχεις κανενα δικαιωμα να κοροιδευεις εναν ανθρωπο που στο κατω κατω εσυ τον επελεξες για αντρα σου.....(οτι δεν θες να σου κανουν μην το κανεις βρε αδερφε)

18Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 6:24 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω θα της ελεγα να κανει με τον εραστη ενα τεστ DNA να μαθει...για να αγωνια καποιο λογο εχει και μην ειστε τοσο σιγουρες για τιποτα.Θα ηταν τραγικο αυτος ο ανθρωπος (ο ανδρας της)να μεγαλωσει ενα ξενο παιδι οπως και για το παιδι να αγνοει τις πραγματικες του ριζες...και αν ο αλλος ειναι στο κοντινο τους περιβαλλον και αργοτερα γνωριστουν δυο αδερφια και κανουν σχεση;Εκτος απο τα εργα,αυτα ,μπορουν να γινουν και στη ζωη.Ειναι τραγικα πραγματα και καλυτερα να μαθευτει η αληθεια.Τουλάχιστον θα ειναι μια υστατη πραξη ευθυνης.

19Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 6:25 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joannakuba έγραψε:E Λ Ε Ο Σ!!!!

Εχεις εραστή (δικαίωμα σου, δεν λέω) και κάνεις ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΕΡΩΤΑ και με τους δύο?????????????????? Shocked Shocked



Ε, μα ναι!!! Την κάνεις που την κάνεις την κουτσουκέλα.. Πρόσεχε λίγο τουλάχιστον...

Πάντως απο τη στιγμή που δεν ήταν ολοκληρωμένη η επαφή δεν παίζει να είναι του τρίτου πρόσωπου...

20Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 6:47 am

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το εξωμητριο ηταν με τον νομιμο ?τον παρανομο ρε συ τωρα τι να σου πω τον γουσταρεις? αχ πως τους προλαβαινεις τελοσπαντων κοιτα πρεπει να πας στο γιατρο να δεις τι γινεται γιατι μετα το εξωμητριο θελει προσοχη...ειχα κι εγω και ενταξει εχω και αλλα προβληματα και εχω περιορισμο δηλ ενω μετα απο μια απλη παλινδρομη σε αφηνουν κ αμεσως εκει θελει χρονο ρε συ...αχ συγνωμη αλλα εμεινα λιγο παγωτο...δε σε κατακρινω με πιανεις πως το λεω...12 σεπ λιγο κουλο να χεις ωορρηξια 5η μερα αλλα οχι και αδυνατο γενικα οι κυκλοι σου πως ηταν ειχες αιμα τοτε? θυμασαι αν ειχες γονιμα υγρα?

21Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 6:49 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kaatrin έγραψε:αν ειναι αληθινη η ιστορια σου(sorry κιολας αλλα μου φαινεται "καπως" που ανοιξες σημερα λογαριασμο για μια τετοια ερωτηση αλλα ας μην φανω κακια )


Respect Respect Respect Respect

22Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 7:37 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:
kaatrin έγραψε:αν ειναι αληθινη η ιστορια σου(sorry κιολας αλλα μου φαινεται "καπως" που ανοιξες σημερα λογαριασμο για μια τετοια ερωτηση αλλα ας μην φανω κακια )


Respect Respect Respect Respect
δεν ειμαι η μονη εεεεεεεεεε;;;;;;;; Very Happy Very Happy

23Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 7:57 am

polinaki1984

polinaki1984
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΜΙΑ ΠΑΡΗΜΙΑ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΣΤΡΩΣΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ!!!!ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙ ΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ!!!ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

24Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 8:07 am

????????


Επισκέπτης
lina1 έγραψε:gia avto thelw na kanw dna prin ti genisi pediou.tha trelathw ean to pedaki den einai antra mou .tote o Theos me timorei!

να κάνω εγω τώρα μια ερωτηση...
Περιμένεις απο εμάς βρε κοπέλα μου να σου πούμε αν πρέπει να κάνεις DNA η όχι;αν σου πούμε όλες εμείς όχι δηλαδή,εσυ δεν θα κάνεις; Τι να πω...
Επίσης αν τρελαθεις σε περίπτωση που το παιδι δεν είναι του αντρα σου καλύτερα να πρόσεχες με ποιον πηγαίνεις.
Συγνώμη αλλά δε μπορω να διαβάζω ότι ´´αν το παιδι δεν είναι του αντρα μου με τιμωρεί ο Θεός.´´δικα σου λάθη είναι αυτά....προσέχουμε για να έχουμε.....

25Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Πεμ Ιαν 19, 2012 10:20 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καμιά μας δεν είναι αρμόδια να σε κρίνει, μόνο αποψεις παραθέτουμε. Στα πρακτικά τώρα, κι αφού ότι έγινε έγινε, να σε ενημερώσω ότι μια εξέταση Dna πριν τη γέννα ειναι αρκετά δαπανηρή, ενώ μια απλή εξέταση αίματος όταν γεννηθεί το μωρό θα σου δώσει την απάντηση που θέλεις. Καταλαβαίνω την ανυπομονησία σου άλλα όποιος έχει τα γένια έχει και τα χτένια. Κοινώς οι επιλογές είναι δύο: ή κάνεις τεστ τώρα και δαπανάς αυτό το ποσό, ή αν δεν διευκολύνεσαι κάνεις υπομονή μέχρι να γεννήσεις. Καλή τύχη.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις