Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
450 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 450 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

76Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:42 am

lina1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
lina1 έγραψε:Oso kai na sas fenete i istoria apithani ,omos einai alithini.nai prospathousa na kanw pedaki me ton antra mou.kai i egkimosini eitanai sti salpiga ,kai aferese ti mia salpiga .giatros eipai na perimenw dio periodous kai tote na prospathisw ksana.anipomonousa poli.na pou mou berdevtike sta podia o alos ,kai opos sas eipa egine mia mi olokliromeni fora.kai terma den ton ksana eida meta .me twn antra den filagomastan fisika kai na pou emina egkios ,theletai pistepste theletai oxi.nomizw oti telika tha paw na kanw test dna .ala twra ekana randevou sto Rea kai mou zitane 410 euro gia leipsi amniakou.giati toso akriva? mipos kserete pou alou boro na to kanw ftinotera ?
με μη ολοκληρωμενη φορα και νομιζεις οτι ειναι και δικο?μα ποιος ειναι τελος παντων?εισαι και 28 χρονων ακι δεν ξερεις πως γινονται τα παιδια?
και κατι αλλο κοπελια...τα τεστ dna κοστιζουν ακριβα.τι νομιζες,θα εκανες την κουτσουκελα σου και θα σου εβγαινε και τσαμπα?
diladi eimai xazi pou thelw na kanw to test? den lew oti tzampa thelw na kanw test pira kai mou eipanai 800 euro tha kostisi+amnioparakentisi.

77Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:43 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φανταζομαι οτι εννοει οτι δεν ολοκληρωσε μεσα......το εκανα τσοντα ε?

78Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:44 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πριν ειπες 400 και κατι ψιλα τωρα 800?στο επομενο μηνυμα θα 1200?

κοριτσια μην απαντατε.να παιξει θελει η κοπελιτσα.

79Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:44 am

lina1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kastallia έγραψε:Τωρα θα το κανω το θεμα λιγο τσοντα,αλλα 2 μερες τωρα εχω μια απορια:"μη ολοκληρωμενη επαφη' τι εννοουμε ακριβως;Γιατι αν δεν εγινε διεισδυση ειναι και ακυρη η κουβεντα.
diladi den teliose katholou,kai pouthena .

80Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:45 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ε αν ειναι αυτο,καλα θα κανει να το ψαξει οντως...κριμα για το συζυγο να μεγαλωνει ενα ξενο παιδι θεωρωντας το δικο του.Αληθεια κοπελια,αν υποθεσουμε οτι συμβαινει αυτο...θα το πεις στον ανδρα σου;

81Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:46 am

lina1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:πριν ειπες 400 και κατι ψιλα τωρα 800?στο επομενο μηνυμα θα 1200?

κοριτσια μην απαντατε.να παιξει θελει η κοπελιτσα.
kale 410 einai amnioparakentisi ,kai 800 test patrotitas.

82Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:48 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε και πως να εμεινεσ εγκυος κουκλα μου...για να γινει συλληψη να στο πω απλα πρεπει να γονιμοποιηθει το ωαριο με το σπερματοζωαριο αν σεν υπαρχει σπερματοζωαριο ουτε μεσα ουτε εξω πως να γινει γονιμοποιησει...κοριτσια αν κανω λαθοσ διορθωστε με

83Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:48 am

lina1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kastallia έγραψε:Ε αν ειναι αυτο,καλα θα κανει να το ψαξει οντως...κριμα για το συζυγο να μεγαλωνει ενα ξενο παιδι θεωρωντας το δικο του.Αληθεια κοπελια,αν υποθεσουμε οτι συμβαινει αυτο...θα το πεις στον ανδρα σου;
oxi bebea,ean eitai toso evkolo na to po tote tha to elega ,omos den boro.tha me skotosi.

84Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:48 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Παντως με βαζετε σε σκεψεις...φανταζεστε να μην ειναι κοριτσακι που να θελει να παιξει,αλλα ανδρας;;;;Γινονται και αυτα...αυτα με τους αριθμους δεν τα γνωριζω και δεν μπορω να κρινω προσωπικα,απλα μου κανει οντως εντυπωση η ψυχραιμια της στις προσβολες σας.

85Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:49 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lina1 έγραψε:
Kastallia έγραψε:Ε αν ειναι αυτο,καλα θα κανει να το ψαξει οντως...κριμα για το συζυγο να μεγαλωνει ενα ξενο παιδι θεωρωντας το δικο του.Αληθεια κοπελια,αν υποθεσουμε οτι συμβαινει αυτο...θα το πεις στον ανδρα σου;
oxi bebea,ean eitai toso evkolo na to po tote tha to elega ,omos den boro.tha me skotosi.

ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΑ!

86Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:50 am

lina1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
art86 έγραψε:ε και πως να εμεινεσ εγκυος κουκλα μου...για να γινει συλληψη να στο πω απλα πρεπει να γονιμοποιηθει το ωαριο με το σπερματοζωαριο αν σεν υπαρχει σπερματοζωαριο ουτε μεσα ουτε εξω πως να γινει γονιμοποιησει...κοριτσια αν κανω λαθοσ διορθωστε με
diladi kai rotaw gia na vrw apantisi ,bori na geini avto i oxi .ales menoune egkios kai xoris na oloklorothi epafi.

87Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:50 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ.ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΑ ΠΕΣΕΙ

88Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:51 am

lina1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kastallia έγραψε:Παντως με βαζετε σε σκεψεις...φανταζεστε να μην ειναι κοριτσακι που να θελει να παιξει,αλλα ανδρας;;;;Γινονται και αυτα...αυτα με τους αριθμους δεν τα γνωριζω και δεν μπορω να κρινω προσωπικα,απλα μου κανει οντως εντυπωση η ψυχραιμια της στις προσβολες σας.
giati na apantaw se avtes pou den me pistevoune ,na kanw ti?na tis vrisw kai egw .ma ftew kserw ,ti nakanw ???na avtoktonisw tora???

89Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:52 am

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι σπανια με τα προσπερματικα υγρα.....αν ομως δεν τελειωσε δεν υπαρχουν ουτε πριν ουτε μετα υγρα πως να εμεινες....δεν ξερω εσυ ξερεισ καλυτερα τι και πως...

90Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:53 am

lina1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kastallia έγραψε:
lina1 έγραψε:
Kastallia έγραψε:Ε αν ειναι αυτο,καλα θα κανει να το ψαξει οντως...κριμα για το συζυγο να μεγαλωνει ενα ξενο παιδι θεωρωντας το δικο του.Αληθεια κοπελια,αν υποθεσουμε οτι συμβαινει αυτο...θα το πεις στον ανδρα σου;
oxi bebea,ean eitai toso evkolo na to po tote tha to elega ,omos den boro.tha me skotosi.

ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΑ!
prin gini to pathima mathima kai egw etsi tha elega.

91Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:55 am

lina1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
art86 έγραψε:ναι σπανια με τα προσπερματικα υγρα.....αν ομως δεν τελειωσε δεν υπαρχουν ουτε πριν ουτε μετα υγρα πως να εμεινες....δεν ξερω εσυ ξερεισ καλυτερα τι και πως...
den kserw exei geini emoni avto pragma ....mipos emeina...

92Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 7:58 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λαθη κανουμε ολοι,αλλα ποτε δε θα αφηνα στην αγνοια του εναν ανθρωπο να μεγαλωνει ενα ξενο παιδι και να τον δουλευω οτι ειναι δικο του.Αν εχεις τετοιο σκοπο καλυτερα να μη ρωταγες.Το φυσιολογικο ειναι να ψαχτεις και αν ω μη γενοιτο συμβαινει κατι τετοιο,να δειξεις επιτελους λιγη υπευθυνοτητα...τι σου φταιει ο ανθρωπος δηλαδη;Η φοβασαι μη χασεις τη σιγουρια σου;Να καταλαβω οτι ερωτευτηκες εναν αλλον,αλλα να προσπαθησεις να επιβιωσεις εις βαρος καποιου ειναι απαραδεκτο.Και αν το παιδι σου καποτε ερωτευτει εναν αδερφο του-η του η πρωτο ξαδερφο;;;Αυτα ειναι εγκληματα στην εποχη μας με τα μεσα που εχουμε και οφειλεις να δειξεις την αναλογη συνεπεια.

93Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 8:06 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε μπορω να κρατηθω και θα ρωτησω:
οταν λες οτι ο αλλος μπερδευτηκε στα ποδια σου κι εσυ αντεδρασες απο ενα σημειο και μετα τι ακριβως εννοεις?οτι εκει που καθοσουν αμεριμνη στον καναπε σου αραχτη ηρθε ο αλλος μπηκε βγηκε καμια 30αρια φορες αναμεσα στα ποδια σου αλλα εβαλε διαφημισεις ο αλφα και ξαφνικα συνειδητοποιησες τι γινοταν και του φωναξες οτι εσυ εισαι μια σεμνη και τιμια κορασιδα και απετρεψες την ολοκληρωση????χαχαχαχα πεθαινω σημερα!!!!!!!μετα απο μια κουραστικη βδομαδα και πολλα νευρα με εκανες και γελασα!!!
αμα θες δωσε μου εμενα τα 1200 και σου λεω εγω ποιανου ειναι το παιδι!!!του γλαρου που σε μπανιζε στην παραλια οσο ελυνες σουντοκου!!!!!!!

94Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 8:12 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελεος ρε κοριτσια,ειλικρινα,δεν μας λυπαστε?ειπαμε!Ξερετε σε ποιες αναφερομαι σε σας που εχετε βαλθει να πεσουμε κατω απο τα γελια!

95Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 8:13 am

xristinaf

xristinaf
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευάκι έγραψε:δε μπορω να κρατηθω και θα ρωτησω:
οταν λες οτι ο αλλος μπερδευτηκε στα ποδια σου κι εσυ αντεδρασες απο ενα σημειο και μετα τι ακριβως εννοεις?οτι εκει που καθοσουν αμεριμνη στον καναπε σου αραχτη ηρθε ο αλλος μπηκε βγηκε καμια 30αρια φορες αναμεσα στα ποδια σου αλλα εβαλε διαφημισεις ο αλφα και ξαφνικα συνειδητοποιησες τι γινοταν και του φωναξες οτι εσυ εισαι μια σεμνη και τιμια κορασιδα και απετρεψες την ολοκληρωση????χαχαχαχα πεθαινω σημερα!!!!!!!μετα απο μια κουραστικη βδομαδα και πολλα νευρα με εκανες και γελασα!!!
αμα θες δωσε μου εμενα τα 1200 και σου λεω εγω ποιανου ειναι το παιδι!!!του γλαρου που σε μπανιζε στην παραλια οσο ελυνες σουντοκου!!!!!!!


Respect Respect Respect
κοπελια δεν υπαρχεις εισαι φοβερη!!!!τι ειπες παλι??!!!!

96Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 8:17 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:δε μπορω να κρατηθω και θα ρωτησω:
οταν λες οτι ο αλλος μπερδευτηκε στα ποδια σου κι εσυ αντεδρασες απο ενα σημειο και μετα τι ακριβως εννοεις?οτι εκει που καθοσουν αμεριμνη στον καναπε σου αραχτη ηρθε ο αλλος μπηκε βγηκε καμια 30αρια φορες αναμεσα στα ποδια σου αλλα εβαλε διαφημισεις ο αλφα και ξαφνικα συνειδητοποιησες τι γινοταν και του φωναξες οτι εσυ εισαι μια σεμνη και τιμια κορασιδα και απετρεψες την ολοκληρωση????χαχαχαχα πεθαινω σημερα!!!!!!!μετα απο μια κουραστικη βδομαδα και πολλα νευρα με εκανες και γελασα!!!
αμα θες δωσε μου εμενα τα 1200 και σου λεω εγω ποιανου ειναι το παιδι!!!του γλαρου που σε μπανιζε στην παραλια οσο ελυνες σουντοκου!!!!!!!
ρε ευακι που χαθηκες εσυ?πως παει το νινι.

97Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 8:23 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:δε μπορω να κρατηθω και θα ρωτησω:
οταν λες οτι ο αλλος μπερδευτηκε στα ποδια σου κι εσυ αντεδρασες απο ενα σημειο και μετα τι ακριβως εννοεις?οτι εκει που καθοσουν αμεριμνη στον καναπε σου αραχτη ηρθε ο αλλος μπηκε βγηκε καμια 30αρια φορες αναμεσα στα ποδια σου αλλα εβαλε διαφημισεις ο αλφα και ξαφνικα συνειδητοποιησες τι γινοταν και του φωναξες οτι εσυ εισαι μια σεμνη και τιμια κορασιδα και απετρεψες την ολοκληρωση????χαχαχαχα πεθαινω σημερα!!!!!!!μετα απο μια κουραστικη βδομαδα και πολλα νευρα με εκανες και γελασα!!!
αμα θες δωσε μου εμενα τα 1200 και σου λεω εγω ποιανου ειναι το παιδι!!!του γλαρου που σε μπανιζε στην παραλια οσο ελυνες σουντοκου!!!!!!!
ρε ευακι που χαθηκες εσυ?πως παει το νινι.

δουλεια πολλη,αναγουλες πιο πολλες και υπνηλια τρελη λεμε!!!!!!!!α μην ξεχασω και οτι τωρα ολο τελευταια παιρνω σειρα στο λαπιτοπι γιατι οσο να δει ο αντρας,ο γιος,η κορη ολα οσα θελουν πιανουμε βραδακι!!!!!!!!!που να βγει και η μικρη η κορη απο την κοιλια!!αυτη θα βγει με το δικο της ποντικι!!!!!!!χαχαχαχατωρα ομως που θα μου δωσει η λινα τα 1200 ευρα μου θα παρω αι παντ και θα ειμαι ολο ον λαιν!!!!!(πως την κατεχω την αγγλικη παναθεμα με!!!!!!!) Razz

98Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 8:24 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:δε μπορω να κρατηθω και θα ρωτησω:
οταν λες οτι ο αλλος μπερδευτηκε στα ποδια σου κι εσυ αντεδρασες απο ενα σημειο και μετα τι ακριβως εννοεις?οτι εκει που καθοσουν αμεριμνη στον καναπε σου αραχτη ηρθε ο αλλος μπηκε βγηκε καμια 30αρια φορες αναμεσα στα ποδια σου αλλα εβαλε διαφημισεις ο αλφα και ξαφνικα συνειδητοποιησες τι γινοταν και του φωναξες οτι εσυ εισαι μια σεμνη και τιμια κορασιδα και απετρεψες την ολοκληρωση????χαχαχαχα πεθαινω σημερα!!!!!!!μετα απο μια κουραστικη βδομαδα και πολλα νευρα με εκανες και γελασα!!!
αμα θες δωσε μου εμενα τα 1200 και σου λεω εγω ποιανου ειναι το παιδι!!!του γλαρου που σε μπανιζε στην παραλια οσο ελυνες σουντοκου!!!!!!!


boithiste na apofasisw - Σελίδα 4 40746 boithiste na apofasisw - Σελίδα 4 40746 boithiste na apofasisw - Σελίδα 4 40746 boithiste na apofasisw - Σελίδα 4 40746 boithiste na apofasisw - Σελίδα 4 40746 boithiste na apofasisw - Σελίδα 4 40746 boithiste na apofasisw - Σελίδα 4 40746

99Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 8:25 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:δε μπορω να κρατηθω και θα ρωτησω:
οταν λες οτι ο αλλος μπερδευτηκε στα ποδια σου κι εσυ αντεδρασες απο ενα σημειο και μετα τι ακριβως εννοεις?οτι εκει που καθοσουν αμεριμνη στον καναπε σου αραχτη ηρθε ο αλλος μπηκε βγηκε καμια 30αρια φορες αναμεσα στα ποδια σου αλλα εβαλε διαφημισεις ο αλφα και ξαφνικα συνειδητοποιησες τι γινοταν και του φωναξες οτι εσυ εισαι μια σεμνη και τιμια κορασιδα και απετρεψες την ολοκληρωση????χαχαχαχα πεθαινω σημερα!!!!!!!μετα απο μια κουραστικη βδομαδα και πολλα νευρα με εκανες και γελασα!!!
αμα θες δωσε μου εμενα τα 1200 και σου λεω εγω ποιανου ειναι το παιδι!!!του γλαρου που σε μπανιζε στην παραλια οσο ελυνες σουντοκου!!!!!!!
ρε ευακι που χαθηκες εσυ?πως παει το νινι.

δουλεια πολλη,αναγουλες πιο πολλες και υπνηλια τρελη λεμε!!!!!!!!α μην ξεχασω και οτι τωρα ολο τελευταια παιρνω σειρα στο λαπιτοπι γιατι οσο να δει ο αντρας,ο γιος,η κορη ολα οσα θελουν πιανουμε βραδακι!!!!!!!!!που να βγει και η μικρη η κορη απο την κοιλια!!αυτη θα βγει με το δικο της ποντικι!!!!!!!χαχαχαχατωρα ομως που θα μου δωσει η λινα τα 1200 ευρα μου θα παρω αι παντ και θα ειμαι ολο ον λαιν!!!!!(πως την κατεχω την αγγλικη παναθεμα με!!!!!!!) Razz


ΑΑΧΑΧΧΑΧΑ!!!!!ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΞΑΣΚΗΣΗ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΧΑΚΕΡ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΤΟ ΚΟΒΩ!!!

100Ψηφοφορία Απ: boithiste na apofasisw Παρ Ιαν 20, 2012 8:27 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lina1 έγραψε: na pou mou berdevtike sta podia o alos ,kai opos sas eipa egine mia mi olokliromeni fora.kai terma den ton ksana eida meta?

πες μας πως ακριβως μπλεχτηκε αυτος ο αλητης στα ποδια σου...απο οτι καταλαβα δεν ηθελες...σε πιεσε!!!!


xara έγραψε:Ναι βρε λινα σε πιστευουμε.Αλλωστε αυτο το σεναριο το εχει δειξει κ στις αληθινες ιστοριες στον αλφα Razz
Αληθεια, ξερει καμια αν θα βαλουν κ νεα επεισοδια?


σε λιγο καιρο....με τοσα σεναρια που θα εχουν μαζεψει απο το forum την βγαλαν τη σεζον για φετος!!!!!

Kastallia έγραψε:Τωρα θα το κανω το θεμα λιγο τσοντα,αλλα 2 μερες τωρα εχω μια απορια:"μη ολοκληρωμενη επαφη' τι εννοουμε ακριβως;Γιατι αν δεν εγινε διεισδυση ειναι και ακυρη η κουβεντα.

αβγαλτη...δεν τελειωσε μεσα εννοει??

lina1 έγραψε:
diladi den teliose katholou,kai pouthena .

τι εννοεις πουθενα??ανικανοποιητο τον αφησες τον ανθρωπο??ΝΤΡΟΠΗ!!!!ασε που κυκλοφορει και φημη οτι αυτο μπορει να προκαλεσει και προβλημα στον προστατη του!!!

Ευάκι έγραψε:δε μπορω να κρατηθω και θα ρωτησω:
οταν λες οτι ο αλλος μπερδευτηκε στα ποδια σου κι εσυ αντεδρασες απο ενα σημειο και μετα τι ακριβως εννοεις?οτι εκει που καθοσουν αμεριμνη στον καναπε σου αραχτη ηρθε ο αλλος μπηκε βγηκε καμια 30αρια φορες αναμεσα στα ποδια σου αλλα εβαλε διαφημισεις ο αλφα και ξαφνικα συνειδητοποιησες τι γινοταν και του φωναξες οτι εσυ εισαι μια σεμνη και τιμια κορασιδα και απετρεψες την ολοκληρωση????χαχαχαχα πεθαινω σημερα!!!!!!!μετα απο μια κουραστικη βδομαδα και πολλα νευρα με εκανες και γελασα!!!
αμα θες δωσε μου εμενα τα 1200 και σου λεω εγω ποιανου ειναι το παιδι!!!του γλαρου που σε μπανιζε στην παραλια οσο ελυνες σουντοκου!!!!!!!
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις