Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε λίγο θα φύγω...Το ξέρω οτι θα στενοχωρηθείτε και θα σας λείψω όμως θα πάω για καφέ και θα πιω και για εσάς  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994 !!!!!Ακούω παραγγελίες Razz Razz Razz Razz !!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:τα ντελιβερι μου τα απαγορευει ο γιατρος και ο κωλος μου δε μπορει ευκολα να κατσει!εκατσα πριν κανα μηνα μια βδομαδα,δεν εκανα ΤΙΠΟΤΑ και μετα ετρεχα σα τον λουη να τα προλαβω,τα απλυτα βουνο,τα ασιδερωτα το ιδιο,η κουζινα χαλια,ουτε σεντονια δεν ειχα αλλαξει!δε μπορω εγω ετσι παθαινω κατι,με κουραζει πιο πολυ να τα βλεπω ετσι παρα να κανω καθε μερα και απο κατι!
παω να καθαρισω τον φουρνο οπως λεει το νοικοκυροκοριτσο!!! Very Happy


Και εγώ έτσι είμαι!!Ακάθιστος κώλος Very Happy Very Happy Very Happy !!!Εσύ όμως είσαι γκαστρούλα τώρα και πρέπει να προσέχεις λιγάαααααακι!!!Ε!Και τι στενοχωριέσαι μωρέ?ΘΑ έρθει η φανταστική πεθερά σου να στα κάνει Razz Razz Razz Razz !!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
Ευάκι έγραψε:τα ντελιβερι μου τα απαγορευει ο γιατρος και ο κωλος μου δε μπορει ευκολα να κατσει!εκατσα πριν κανα μηνα μια βδομαδα,δεν εκανα ΤΙΠΟΤΑ και μετα ετρεχα σα τον λουη να τα προλαβω,τα απλυτα βουνο,τα ασιδερωτα το ιδιο,η κουζινα χαλια,ουτε σεντονια δεν ειχα αλλαξει!δε μπορω εγω ετσι παθαινω κατι,με κουραζει πιο πολυ να τα βλεπω ετσι παρα να κανω καθε μερα και απο κατι!
παω να καθαρισω τον φουρνο οπως λεει το νοικοκυροκοριτσο!!! Very Happy


Και εγώ έτσι είμαι!!Ακάθιστος κώλος Very Happy Very Happy Very Happy !!!Εσύ όμως είσαι γκαστρούλα τώρα και πρέπει να προσέχεις λιγάαααααακι!!!Ε!Και τι στενοχωριέσαι μωρέ?ΘΑ έρθει η φανταστική πεθερά σου να στα κάνει Razz Razz Razz Razz !!!!

ναι αλλα δε διαβαζεις τις πεθερες και εχεις χασει επεισοδια!!!αφου την πατησα κατι φωνες για μιαμιση ωρα και μετα δε της ξαναμιλησα ουτε απο το τηλεφωνο,δε της ειπα για την εγκυμοσυνη και αλλα τετοια εγινε ανθρωπος!καλα μη φανταστεις δεν ηρθε ουτε παιδια να κρατησει ουτε να κανει καμια δουλεια αλλα τη μια μερα που ηρθαν καπου πριν τα χριστουγεννα και τραπεζι εστρωσε και δωρα στα παιδια αγορασε και χαμογελαστη ηταν και πραγμα πρωτακουστο ειπε "με το καλο το μωρο" Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked πιστευω να καθοσουν σε μια καρεκλα και να μη λιποθυμισες!!!!!!!!!!!
χαχαχαχαχαχα
αντε πιες κι ενα νες για μενα!!!!!!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΣΗΜΕΡΑ!!ΑΛΛΑ ΕΞΩ ΔΕΝ ΒΓΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟΥΛΙ  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994 ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕΕΕΕΕ ΕΓΩ ΑΝΕΒΕΝΩ ΣΕ ΚΙΛΑ Κ ΣΕ ΒΔΟΜΑΔΕΣ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑΑΑ ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:
natali-maria έγραψε:
Ευάκι έγραψε:τα ντελιβερι μου τα απαγορευει ο γιατρος και ο κωλος μου δε μπορει ευκολα να κατσει!εκατσα πριν κανα μηνα μια βδομαδα,δεν εκανα ΤΙΠΟΤΑ και μετα ετρεχα σα τον λουη να τα προλαβω,τα απλυτα βουνο,τα ασιδερωτα το ιδιο,η κουζινα χαλια,ουτε σεντονια δεν ειχα αλλαξει!δε μπορω εγω ετσι παθαινω κατι,με κουραζει πιο πολυ να τα βλεπω ετσι παρα να κανω καθε μερα και απο κατι!
παω να καθαρισω τον φουρνο οπως λεει το νοικοκυροκοριτσο!!! Very Happy


Και εγώ έτσι είμαι!!Ακάθιστος κώλος Very Happy Very Happy Very Happy !!!Εσύ όμως είσαι γκαστρούλα τώρα και πρέπει να προσέχεις λιγάαααααακι!!!Ε!Και τι στενοχωριέσαι μωρέ?ΘΑ έρθει η φανταστική πεθερά σου να στα κάνει Razz Razz Razz Razz !!!!

ναι αλλα δε διαβαζεις τις πεθερες και εχεις χασει επεισοδια!!!αφου την πατησα κατι φωνες για μιαμιση ωρα και μετα δε της ξαναμιλησα ουτε απο το τηλεφωνο,δε της ειπα για την εγκυμοσυνη και αλλα τετοια εγινε ανθρωπος!καλα μη φανταστεις δεν ηρθε ουτε παιδια να κρατησει ουτε να κανει καμια δουλεια αλλα τη μια μερα που ηρθαν καπου πριν τα χριστουγεννα και τραπεζι εστρωσε και δωρα στα παιδια αγορασε και χαμογελαστη ηταν και πραγμα πρωτακουστο ειπε "με το καλο το μωρο" Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked πιστευω να καθοσουν σε μια καρεκλα και να μη λιποθυμισες!!!!!!!!!!!
χαχαχαχαχαχα
αντε πιες κι ενα νες για μενα!!!!!!!!!

Πως το πήραν για το μωρό?

http://changedyourlife.blogspot.com/

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια οσον αφορα τις πεθερες,επειδη βλεπω πολλες ειμαστε μικροπαντρεμενες,επειδη ειμασταν αθωες και ψαρωμενες,βρηκανε και τα κανανε!Οι βασεις μπαινουνε απο την αρχη.Πιστευω οτι οτι και να κανει μια νυφη καλο η κακο για αυτες ποτε δεν θα ειμαστε αρκετες οποτε μακρια και αγαπημενες!Σπανιες οι περιπτωσεις που οι πεθερες τα πανε καλα με τις νυφες!Και χαιρομαι ιδιαιτερα για αυτες που εχουν τετοιες πεθερες!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:κοριτσια οσον αφορα τις πεθερες,επειδη βλεπω πολλες ειμαστε μικροπαντρεμενες,επειδη ειμασταν αθωες και ψαρωμενες,βρηκανε και τα κανανε!Οι βασεις μπαινουνε απο την αρχη.Πιστευω οτι οτι και να κανει μια νυφη καλο η κακο για αυτες ποτε δεν θα ειμαστε αρκετες οποτε μακρια και αγαπημενες!Σπανιες οι περιπτωσεις που οι πεθερες τα πανε καλα με τις νυφες!Και χαιρομαι ιδιαιτερα για αυτες που εχουν τετοιες πεθερες!
Π.Χ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΜΕ Κ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΚΡΥΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ Κ ΕΧΟΥΝ ΚΗΠΟ Κ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΣ ΣΤΕΛΟΥΝ ΦΡΟΥΤΑ Κ ΚΡΕΑΣ ΟΛΑ ΦΡΑΣΚΑ....Ο ΠΕΘΕΡΟΣ Κ ΟΛΑΣ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ Κ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΕΜΕΝΕ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΜΑΚΡΥΑ ΑΥΤΗ Κ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Κ ΧΑΤΖΗΛΗΚΗ ΧΑΧΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ...ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΟΛΗ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΜΕ,ΙΣΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 215994

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν πειραζει,κρατα μια αποσταση για καλο και για κακο!Καλα και εμενα κανουν αυτο που λες να μου στελνουν!Κοιταξε τι να το κανεις ας σου κανουν 1 καλο που λεει ο λογος και 10 κακα.Δεν λεω συγκεκριμενα για μενα,γιατι τωρα ειναι καλυτερα τα πραγματα,αλλα εχω παθει πλακα με οσα εχω διαβασει εδω μεσα και οσα εχω ακουσει απο συγγενεις μου και κατεληξα στο συμπερασμα,καλυτερα μακρια και αγαπημενα και τυπικα πραγματα.Πιστευω οτι οταν παραγνωριζεσαι με τον αλλο,θα υπαρξει προβλημα!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρινακι μου μακαρι να παραμεινετε ετσι και μετα τη γεννα.καλα λενα μακρια και αγαπημενοι!!

http://stefxon@gmail.com

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:

Πως το πήραν για το μωρό?

με ρωτησε η σκατοψυχη "ευχαριστα ειναι τα νεα???" λες και ειμαι καμια ανυπαντρη και το παιδι μου δε ξερω ποιανου ειναι...μετα αρχισε τις γλυκες...

black beauty έγραψε:κοριτσια οσον αφορα τις πεθερες,επειδη βλεπω πολλες ειμαστε μικροπαντρεμενες,επειδη ειμασταν αθωες και ψαρωμενες,βρηκανε και τα κανανε!Οι βασεις μπαινουνε απο την αρχη.Πιστευω οτι οτι και να κανει μια νυφη καλο η κακο για αυτες ποτε δεν θα ειμαστε αρκετες οποτε μακρια και αγαπημενες!Σπανιες οι περιπτωσεις που οι πεθερες τα πανε καλα με τις νυφες!Και χαιρομαι ιδιαιτερα για αυτες που εχουν τετοιες πεθερες!

κοιτα εγω απο την αρχη πιαστηκα κοροιδο μεγαλο.οτι ηθελε να κανει ετρεχα να βοηθησω!και τι με νοιαζει εμενα αν το καλαμποκι εχει κανα χοντρο κομματι και γκουρλιστει κανα κοτοπουλακι?ετρεχα να κοσκινισω το τσουβαλι το καλαμποκι,πηγαινα 800 χλμ δρομο να τους δουμε εγκυος-λεχωνα-με μωρο παιδι και ποιο ηταντο ανταλλαγμα?να μετακομιζω με μωρο 8 μηνων και να μην ερθει το μωρο να απασχολει που εγω γεμιζα κουτες κι αυτο εβρισκε παιχνιδι να τις αδειαζει...φτασαμε σε σημειο να λεει "χαλασε ο φουρνος μικροκυματων(σημειωση αυτος ο φουρνος δικος μου ηταν δωρο στον γαμο μου και τον κρατησε αυτη....)δε μου παιρνεις εναν που εισαι μεσα στην πολη?"και να πηγαινω εγω τον φουρνο και να μην κανει καμια κινηση να μου δωσει τα λεφτα μου!και ο φουρνος ηταν απο τα πιο απλα...εχεις δει εσυ να φτιαχνει η νυφη το σπιτι της πεθερας και η πεθερα να μην εχει παρει ποτε ουτε μια γλαστρα?να μην πει ποτε καλοριζικο το σπιτι που αγορασες ΓΙΕ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!αλλα αμα εισαι 18 χρονων ποσα να ξερεις απο την πουστια που εχει ο καθενας στην ψυχη του...τωρα αμα ημουν θα ηταν πολυυυυυυυυυυυυυυ διαφορετικα τα πραματα....αλλα τωρα οσο και να προσπαθει το πλοιο εφυγε........αργησε πολυ μα παρα πολυ............

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δυστυχως πολλες κοπελες την εχουνε πατησει σαν εσενα.Δηλαδη δεν εκτιμαει ουτε τον ιδιο της τον γιο?

Αλλο πραγμα που με εκνευριζει βρε κοριτσια,οταν κανουν αδικιες στα ιδια τους τα παιδια οι μανες!Για μενα ειναι απαραδεχτο αυτο,ολα βγηκαν απο την ιδια κοιλια!Ειναι πολυ ασχημο να συγκρινουμε τα παιδια μας!Εχουν ολα τα ιδια δικαιωματα αφου ολα ειναι παιδια μας!Ειναι πολυ ασχημο ολο αυτο, και το μη ευνοουμενο παιδι εχει στιγματιστει για παντα στην ζωη του,κριμα πολυ κριμα!Το εχω δει αρκετες φορες,ακομη και αν γινει ενηλικας,το κουβαλαει μεσα στην ψυχη του,γιατι ποτε δεν ευχαριστιουνται οι γονεις του απο οσα κανει,ενω το αλλο του αδερφι οτι και αν κανει το θεοποιουνε.Εσεις τι λετε?

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ κοριτσια να δειτε πως με κοιταζαν εμενα εχθες που πηγαμε να αφησουμε τα παιδια για να παμε για ποτο με τον άντρα μου. ειχα βαφτει ειχα φτιαξει μαλι ειχα βαλι μινι . με κοιταζαν παραξενα γιατι δεν με εχουν δει με τοσο κοντη φουστα. αλλα μικρη ειμαι ακομα αν δεν τα βαλω τωρα ποτε θα τα βάλω ? εγω δεν εχω παραπονο ειναι καλοι, αλλα ειναι πολυ "καθωςπρεπει". Δεν με νοιαζει γιατι να κοιταει ο άντρας μου τα μπουτια μιας ξενης ???ας κοιταει τα δικά μου χιχιχιχιχι!!!!!

http://hawk-girl.blogspot.com/

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ στεφανια!Αυτο με ενοχλει και εμενα παρα πολυ οταν σε κοιτανε απο πανω μεχρι κατω!Οχι οτι ντυνομαι προκλητικα(ισα ισα καθολου)

αλλα αυτος ο εξονυχιστικος ελεγχος με τρελαινει,τωρα πια εχω γινει αναισθητη σε πολλα και εχω βρει την ηρεμια μου!

Τωρα που λεμε για ρουχα και ντυσιμο,εχουμε εδω μερικες μουσουλμανες.Βρε κοριτσια μερικες φορες τις λυπαμαι,ειδικα το κατακαλοκαιρο,ειναι απο πανω μεχρι κατω ντυμενες,ολα τα κρυβουν,πως αντεχουν τοση ζεστη?Ουτε κοντομανικα δεν φορανε!Δηλαδη το θεωρουν προκλητικο να φαινονται τα μαλια τους η τα χερια τους?δεν μπορω να το καταλαβω,αντε να φαινεται λιγο ντεκολτε οκ το καταλαβαινω αλλα τα μαλλια?

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:αχ κοριτσια να δειτε πως με κοιταζαν εμενα εχθες που πηγαμε να αφησουμε τα παιδια για να παμε για ποτο με τον άντρα μου. ειχα βαφτει ειχα φτιαξει μαλι ειχα βαλι μινι . με κοιταζαν παραξενα γιατι δεν με εχουν δει με τοσο κοντη φουστα. αλλα μικρη ειμαι ακομα αν δεν τα βαλω τωρα ποτε θα τα βάλω ? εγω δεν εχω παραπονο ειναι καλοι, αλλα ειναι πολυ "καθωςπρεπει". Δεν με νοιαζει γιατι να κοιταει ο άντρας μου τα μπουτια μιας ξενης ???ας κοιταει τα δικά μου χιχιχιχιχι!!!!!
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΚΙΝΕΙΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ! ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΝΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ !!! Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα η δικια μου με το ντυσιμο εχει αλλο θεμα!οτι φοραω θελει να το παρει κι αυτη!ειναι πετσι και κοκκαλο και νομιζει οτι ολα της ταιριαζουν!προσπαθει να με μειωνει στο θεμα κιλων που ουδεποτε ειχα προβλημα με τα κιλα μου αλλα δε πας ρε πουστη μου σε λεχωνα μιας μερας να της πει να κανει διαιτα!!!!!!ελεος!!!!!!!ουτε πας σε εγκυο να της πεις παχυνες!!!!!!!!για ονομα του Θεου!που αν δε σου ειχα πει μωρη βλαχα οτι ειμαι εγκυος δε θα το καταλαβαινες!!!!!!ειμαι στον τεταρτο και εβαλα μονο μισο κιλο στις γιορτες!!!!!!!οσο για μινι και ξωπλατα αυτη τα φοραει και γινεται ρεντικολο...............ε αλλο το σωμα της 20αρας αλλο της 30αρας αλλο της 60αρας πως να το κανουμε δλδ?????

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλη σας μερα!Μαγειρευω και ακουω ραδιοφωνο απο το Internet,Ραδιο Αρχαγγελος της Ροδου!!!Ειναι ηλιολουστη και αισιοδοξη μερα,καλη μερα σε ολες!!!(Μη με παρεξηγειτε που λεω καλημερα μεσημεριατικα...)

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kaλημερα η μαλλον καλησπερα.

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariloy έγραψε:
stefanakos έγραψε:αχ κοριτσια να δειτε πως με κοιταζαν εμενα εχθες που πηγαμε να αφησουμε τα παιδια για να παμε για ποτο με τον άντρα μου. ειχα βαφτει ειχα φτιαξει μαλι ειχα βαλι μινι . με κοιταζαν παραξενα γιατι δεν με εχουν δει με τοσο κοντη φουστα. αλλα μικρη ειμαι ακομα αν δεν τα βαλω τωρα ποτε θα τα βάλω ? εγω δεν εχω παραπονο ειναι καλοι, αλλα ειναι πολυ "καθωςπρεπει". Δεν με νοιαζει γιατι να κοιταει ο άντρας μου τα μπουτια μιας ξενης ???ας κοιταει τα δικά μου χιχιχιχιχι!!!!!
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΚΙΝΕΙΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ! ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΝΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ !!! Razz
συμφωνω απόλυτα

http://hawk-girl.blogspot.com/

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:εμενα η δικια μου με το ντυσιμο εχει αλλο θεμα!οτι φοραω θελει να το παρει κι αυτη!ειναι πετσι και κοκκαλο και νομιζει οτι ολα της ταιριαζουν!προσπαθει να με μειωνει στο θεμα κιλων που ουδεποτε ειχα προβλημα με τα κιλα μου αλλα δε πας ρε πουστη μου σε λεχωνα μιας μερας να της πει να κανει διαιτα!!!!!!ελεος!!!!!!!ουτε πας σε εγκυο να της πεις παχυνες!!!!!!!!για ονομα του Θεου!που αν δε σου ειχα πει μωρη βλαχα οτι ειμαι εγκυος δε θα το καταλαβαινες!!!!!!ειμαι στον τεταρτο και εβαλα μονο μισο κιλο στις γιορτες!!!!!!!οσο για μινι και ξωπλατα αυτη τα φοραει και γινεται ρεντικολο...............ε αλλο το σωμα της 20αρας αλλο της 30αρας αλλο της 60αρας πως να το κανουμε δλδ?????
αχ...επεσες στην περίπτωση και εσύ.

http://hawk-girl.blogspot.com/

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefanakos έγραψε:
mariloy έγραψε:
stefanakos έγραψε:αχ κοριτσια να δειτε πως με κοιταζαν εμενα εχθες που πηγαμε να αφησουμε τα παιδια για να παμε για ποτο με τον άντρα μου. ειχα βαφτει ειχα φτιαξει μαλι ειχα βαλι μινι . με κοιταζαν παραξενα γιατι δεν με εχουν δει με τοσο κοντη φουστα. αλλα μικρη ειμαι ακομα αν δεν τα βαλω τωρα ποτε θα τα βάλω ? εγω δεν εχω παραπονο ειναι καλοι, αλλα ειναι πολυ "καθωςπρεπει". Δεν με νοιαζει γιατι να κοιταει ο άντρας μου τα μπουτια μιας ξενης ???ας κοιταει τα δικά μου χιχιχιχιχι!!!!!
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΟΤΑΝ ΣΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΚΙΝΕΙΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ! ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΝΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ !!! Razz
συμφωνω απόλυτα
το οτι εχω παντρευτει δεν σημαινει οτι πρεπει να βαλω την φουστα μεχρι τον αστραγαλο για να αρεσω σε καποιους. ο άντρας μου δεν εχει προβλημα ντυνομαι οπως θελω

http://hawk-girl.blogspot.com/

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!! Εμένα η πεθερα μόλις γύρισα απο το μαιευτήριο απο την τρίτη καισαρική μου είπε: Ε η κοιλιά σου έμεινε! Και επειδή φόραγα μία μπλόυζα με v για να θηλάζω εύκολα και το βυζι ήταν τούμπανο από το γάλα λέει: Να πας τωρα να βάλεις την πιτζάμα σου να μην είναι τα στήθια σου έξω! Αχαχαχαχαχα!!!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 679259  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 2 679259

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
..α..ρε κορίτσια..

εμενα παλι η πεθερουλα δεν σχολιαζει ποτε μπροστα μου αλλά πισω μου...χειεροτερα θα έλεγα..

α..και δεν πρόκειται ποτε να πει για κοντο κλπ...αλλα μπορει να σου πει..
΄΄παιδι μου γιατι ξοδευεις τοσα σε ρουχα..ειναι μεγαλη σπατάλη...??!

και αυτο οχι να σε δει με μαρκες κλπ...αλλα επειδή καθε φορα που πάμε εχουμε αλλάξει ρουχα και εγω και ο αντρας μου και τα παιδια..

επρεπε να εχω ενα ενδυμα μονο για την πεθερα...!!
τι να πεις?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ναι κι εμένα! Κάθε φορά που με βλέπει, ευτυχώς σπάνια, με ρωτάει αν αυτά που φοράω είναι καινούρια. Μετά λέει κανένα σχόλιο και μετά ρωτάει από που τα πήρα και πόσο. Αν είναι από μαγαζί, θα πεί: Ε τώρα η λαική γεμάτη ρούχα είναι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις