Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα σε οσους το λεω νομιζουν οτι ειναι για ροχαλητο!

Ειναι και για το ροχαλητο!

Απλα ειναι για αυτους που δεν θελουν πολλα φαρμακα!

Εχει κατι σαν σιδερακια που πιεζει καπως την μυτη και αναγκαζει τους αεραγωγους να ανοιξουν!Η τιμη του μονο που ειναι τσουχτερη!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
natali-maria έγραψε:Καλησπέρα andith Very Happy Very Happy Very Happy !!Καλέ αλήθεια μου λέτε ή με κοροιδεύετε Razz Razz Razz ?Εγώ θυμάμαι μια φορά που έκανα με θαλασσινό νερό απο το φαρμακείο απο το ρουθούνι που το έβαζα έβγαινε Razz Razz !!Πάω να το δοκιμάσω και έρχομαι να σας πώ  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 215994 !!!

Δοκιμασες?να το πατησεις αποτομα οχι σιγα σιγα και να μην παρεις ανασα!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε καληνυχτα.

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Τατιανα!Καληνυχτα και απο μενα κοριτσια!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
anthaki έγραψε:...γιατι ΚΑΙ τα ΣουΚου πρεπει να ειναι τοοοσο δυσκολα Shocked ??Γιατι ο μεγαλος μου να ξυπνησει χαραματα και να μου κανει εμετο στο πανακριβο γουνινο-δερματινο χαλι και να παιδευομαι ολη μερα σημερα?Γιατι να μην βρισκω χρονο να παω για ενα ρημαδοφρυδι και επισης τα νυχια μου και τα ποδια μου ειναι χαλια μαυρα!!!γιατι???  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 311356

Ε χοι...Στα πυρα αυτο το παιδι που ΤΟΛΜΗΣΕ να κανει κατι τετοιο στο γουνινοδερματινοχαλο σου...Και ναι σημερα καταφερα να ξουρησω λιγο ποδι.Εβαψα κ μαλλι και το κουρεψα μοικανα,ειμαι τρελλα.Ω,ναι!
γεια σου ρε τατιανα.μεγεια το μαλλι.

natali-maria έγραψε:Καλησπέρα ομορφιές τι κάνετε?Εγώ προσπαθώ...  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 534787 !!!Είμαι με τσάι πορτοκάλια και σουπίτσες Crying or Very sad Crying or Very sad !!Εσείς όλα καλά?
περαστικα.

mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:Καλησπέρα ομορφιές τι κάνετε?Εγώ προσπαθώ...  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 534787  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 534787 !!!Είμαι με τσάι πορτοκάλια και σουπίτσες Crying or Very sad Crying or Very sad !!Εσείς όλα καλά?

υπομονη και περαστικα!!!!

εγω εχω αγχωθει γιατι ακομη δεν εχω κλεισει εκκλησια για τη βαφτιση Rolling Eyes
αχ βρε κατερινα μου,μην το καθυστερεις?μαιο δεν βαφτιζεις?συνηθως εκεινη το καιρο γινονται πολλες βαφτισεις,γι αυτο βιασου.κλεισε τα βασικα για να τρεχεις μετα.

elena25 έγραψε:Όχι καλέ, η πεθερούλα μου είναι μια χαρά άνθρωπος! Για την αγαπημένη μου κουνιαδούλα λέω!!! Θα με δείτε στις ειδήσεις!

Κατερινάκι απόψε θα ξανακάνω το σουφλέ σου! Μεγάλη επιτυχία είχε το πρώτο!
οποια τα παει καλα με την πεθερα,εχει προβλημα με την κουνιαδα.ψυχραιμια.
αμαν με αυτο το σουφλε!εγω να δω ποτε θα το κανω.και δεν σημειωσα και την συνταγη καπου και πρεπει να ψαχνω.θα το βρω ομως.

natali-maria έγραψε:
black beauty έγραψε:α μπορει!Ισως και επειδη μπαινει με πολλη ορμη,μπορει για αυτο!Κανονικα βγαινει απο το αλλο ρουθουνι.

Εχουνε βγει κατι ταινιες ειδικες για την μυτη που ανοιγουν τους αεραγωγους και αναπνεεις πιο ευκολα!

περαστικα σου!


Εμένα γιατί βγαίνει απο το ίδιο ρουθούνι Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ?Ανωμαλία ρε παιδάκι μου Razz Razz Razz Razz !!Ταινίες?Πρώτη φορά το ακούω!Αυριο πουρνό πουρνό στο φαρμακείο!!!Φοβάμαι να μην μου το γυρίσει σε ωτίτιδα!!Θαρρείς και είμαι μωρό ρε γαμώτο Razz Razz Razz !

καλα εριξα πολυ γελιο ρε ναταλι!μαλλον ειναι πολυ βουλωμενο.ξανακαντο.και απο το αλλο ρουθουνι.


καληνυχτα τατιανα και μαρια.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεωργία, κάντο ρε συ! Είναι τέλειο! Ο πεθερός μου ξετρελάθηκε! Έφτιαξα και παγωτό και ήταν μούρλια!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!Τι κάνετε?Εγώ έχω το χάλι μου το μαύρο Razz Razz Razz Razz !!!Ελπίζω να είστε όλες καλά  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 417472  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 417472  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 30 417472 !!!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα-ναταλακι-!!υπομονη-θα-σου-περασει-ντυσου-καλα-και-παρε-τα-φαρμακα-σου-να-τρως-καλα-και-θα-γινεις-περδικι-....................και-πες-του-αντρα-σου-να-μην-σε-ξεσκεπαζει-τη-νυχτα!!! Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα καριτσια!!!
ναταλακι περαστικα!!!
ελενα εισαι ακομη εξω ή τη σκοτωσες και σε μπαγλαρωσανε?
βαρβαρα χαλασε το κενο σου?πωπω το ειχα παθει κι εγω στο κινητο!μαρτυριο ηταν μεχρι να μαζεψω λεφτα να παρω καινουριο!
τι αλλα νεα???

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοπελιές!
Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας προχθές που "είχαμε" γενέθλια. Δεν μπόρεσα να μπω νωρίτερα να σας ευχαριστήσω.
Λίτσα, ο Φιλιππάκος είδε το βιντεάκι με τον Σνούπι και ενθουσιάστηκε. Σε ευχαριστεί ιδιαιτέρως. Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
black beauty έγραψε:χαχαχχα

καλε τις διαφημιζει και στην τηλεοραση,ειναι σαν αυτοκολλητα και κολλανε στις ακρες της μυτης

http://www.pharmshop.gr/gr/ProductView.aspx?Prod_Id=6030&cat=70


Τα έχω δεί αυτά!!Νόμιζα οτι είναι για το ροχαλητό Razz Razz Razz Razz Razz !!!

Με αυτα εβγαλα τις εγκυμοσυνες! Κανουν δουλεια Smile
Περαστικα Ναταλι!
Καλημερα ολες! Smile

Παρακαλω να πεις στον Φιλιππο Δεσποινακι Very Happy

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:καλημερα καριτσια!!!
ναταλακι περαστικα!!!
ελενα εισαι ακομη εξω ή τη σκοτωσες και σε μπαγλαρωσανε?
βαρβαρα χαλασε το κενο σου?πωπω το ειχα παθει κι εγω στο κινητο!μαρτυριο ηταν μεχρι να μαζεψω λεφτα να παρω καινουριο!
τι αλλα νεα???

αστα-να-πανε!!!μου-εχασαν-οι-μικρες-το-πληκτρο-του-σπεις-στο-λαπ-τοπ-αλλα-μες-στην-εβδομαδα-θα-παρουμε-τον-υπολογιστη-απο-τον-τεχνικο-που-τ--εχουμε-παει-για-φτιαξιμο-και-θα-γραψω-επιτελους-σωστα!!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα και από εμένα! !! και εχω χάλια βήχας μυξουλες και ΧΤΕΣ είχα και πυρετό. Είμαι δουλειά τωρα ευτυχώςσσε ξεκούραστο σημείο. Περαστικά και στις υπόλοιπες αρρώοστουΛΕΣ.σόρρυ αν γράφω ΌΠΩΣ να ναι αλλα ειναι απ το λεξικό του κινητού

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικα-σε-ολους-ευχομαι-και-προσεχεται-γιατι-ειναι-σε-εξαρση-η-γριπη!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ !! ΠΩ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΡΥΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Crying or Very sad ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ !!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε και καλημερες...Και καλησπερες..

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!!!!!!!τι κανετε????πως πανε τα κεφια???

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια κοριτσια..... περαστικουλια στις κρυωμενες μανουλες και στα κρυωμενα μωρακια μας, γιατι εμεις παλι συναχωμενοι ειμαστε γμτ!!! μια συμβουλη για τις συναχωμενες μανουλιτσες, πολλα υγρα.... πολυ τριψημο.... και πολυ κρεβατωμα......!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια! περαστικα στις κρυωμενες..

βαριεμαιιιιι!!!!!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα και απο εδω

Μιλαμε το ενα μου αυτι παίζει διακοσμητικό ρόλο μόνο, δεν ακουει καθολου. Ειχαμε μια ωραια συζητηση με τον Αλεξ χτες, ο οποιος ουτως ή άλλως, κάθε φορά που του λέω κάτι με ρωτάει "τι είπες??".
Οπότε, μου ειπα κάτι χτες, του απαντάω, με ρωταει "τι είπες?", του απαντάω "οριστε?" (δεν ακουσα ουτε εγω), με ρωψταει "τι?", του λέω "τι??" και ο αντρας μου μας κοιταζε..
Δε συνεννοουμασταν που δεν συνεννοουμασταν οταν ακουγαμε, φανταστειτε τώρα...
Κι εχουμε και τον άλλο, τον μικρο, που δεν μιλάει. Ειμαστε για να λυσουμε μειζονα παγκόσμια θέματα.. Shocked Shocked

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Καλημερα και απο εδω

Μιλαμε το ενα μου αυτι παίζει διακοσμητικό ρόλο μόνο, δεν ακουει καθολου. Ειχαμε μια ωραια συζητηση με τον Αλεξ χτες, ο οποιος ουτως ή άλλως, κάθε φορά που του λέω κάτι με ρωτάει "τι είπες??".
Οπότε, μου ειπα κάτι χτες, του απαντάω, με ρωταει "τι είπες?", του απαντάω "οριστε?" (δεν ακουσα ουτε εγω), με ρωψταει "τι?", του λέω "τι??" και ο αντρας μου μας κοιταζε..
Δε συνεννοουμασταν που δεν συνεννοουμασταν οταν ακουγαμε, φανταστειτε τώρα...
Κι εχουμε και τον άλλο, τον μικρο, που δεν μιλάει. Ειμαστε για να λυσουμε μειζονα παγκόσμια θέματα.. Shocked Shocked

τα παιδια ειναι τοσο αντιδραστικα που μπορει τωρα που κουφαθηκες να μιλησει....χαχα!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Καλημερα και απο εδω

Μιλαμε το ενα μου αυτι παίζει διακοσμητικό ρόλο μόνο, δεν ακουει καθολου. Ειχαμε μια ωραια συζητηση με τον Αλεξ χτες, ο οποιος ουτως ή άλλως, κάθε φορά που του λέω κάτι με ρωτάει "τι είπες??".
Οπότε, μου ειπα κάτι χτες, του απαντάω, με ρωταει "τι είπες?", του απαντάω "οριστε?" (δεν ακουσα ουτε εγω), με ρωψταει "τι?", του λέω "τι??" και ο αντρας μου μας κοιταζε..
Δε συνεννοουμασταν που δεν συνεννοουμασταν οταν ακουγαμε, φανταστειτε τώρα...
Κι εχουμε και τον άλλο, τον μικρο, που δεν μιλάει. Ειμαστε για να λυσουμε μειζονα παγκόσμια θέματα.. Shocked Shocked

χαχαχαχαχα ρε Νενα ..

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
ελενα εισαι ακομη εξω ή τη σκοτωσες και σε μπαγλαρωσανε?


Ακόμη έξω είμαι αλλά δε με βλέπω να μένω για πολύ ακόμη...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
Ακόμη έξω είμαι αλλά δε με βλέπω να μένω για πολύ ακόμη...

θα ερχομαστε ολες μαζι στο επισκεπτηριο και θα σου φερνουμε το σουφλε της Κατερινας!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
elena25 έγραψε:
Ακόμη έξω είμαι αλλά δε με βλέπω να μένω για πολύ ακόμη...

θα ερχομαστε ολες μαζι στο επισκεπτηριο και θα σου φερνουμε το σουφλε της Κατερινας!!!!!


αχαχαχαχαχχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις