Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
556 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 556 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

rita_ki

rita_ki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Iokasti27 έγραψε:

Αν ειναι αγορακι φαινεται στην αυχενικη πολλες φορες οχι παντα.. Κ εγω εκανα χθες στο ιασω οοολες τις εξετασεις προγεννητικου κ μου ειπαν 5 εργασιμες!! Γκρρρρ

καλα αποτελεσματα σε ολες μας!
οντως στην κουνιαδα μυ που το πρωτο ηταν κοριτσακι στην αυχενικη της ειπαν οτι δεν φαινεται καλα κ δεν θα της πουνε. ενω στον γιο μου μου ειπαν με πινανοτητα 70% κ στην β επιπεδου το επιβεβαιωσαμε

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια και εγω διανυω την 10η εβδομάδα και στις 19 Μαρτίου θα πάω για αυχενικη. Η αλήθεια είναι ότι έχω πολλές αναγουλες και έχω πολυ ατονια . Στην πρώτη μου εγγυμοσυνη δεν είχα τίποτα απόλυτος και τώρα μου κακοφαινεται τέλος πάντων εύχομαι σε όλες μας να πανε όλα καλα να έχουμε καλα αποτελέσματα και καλη μας συνεχεια cyclops Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 875502

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, εύχομαι να σας πάνε όλα καλά!! Να έχετε καλά αποτελέσματα όσες περιμένουν εξετάσεις!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 417472
Εγώ στο πρώτο είχα αναγούλες όλη μέρα για 2 μήνες. Τυχερές και ευτυχισμένες όσες δεν έχετε καθόλου ναυτίες! Very Happy Οι υπόλοιπες ας κάνουμε υπομονή καιθα περάσει!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 417472
Προς το παρόν τα μόνα συμπτώματα είναι υπνηλία, κούραση, πονάκια, τραβηγματάκια... Μακάρι να ήξερα ακριβώς σε ποια εβδομάδα είμαι (μάλλον στην 5η). Εύχομαι πάντως να εξελιχθούν όλα καλά σε όλες μας!!! Εγώ μάλλον, αν όλα πάνε καλά, σε καμιά δεκαριά μέρες θα πάω σε άλλη ομαδούλα με εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου. Σας στέλνω την αγάπη μου και σας εύχομαι να περάσετε ένα υπέροχο Σαββατοκύριακο!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεσποινακι οντως ενας μηνας εμεινε....λιγο υπομονη ακομα!!!Μιλαω εκ του ασφαλους βεβαια γιατι εγω δεν εχω τετοια συμπτωματα αλλα εχεις την απολυτη συμπαρασταση μου Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 417472

Ιοκαστη μου να χαιρεσαι που δεν εχεις τιποτα τετοια!Και εγω τα ιδια με εσενα ειμαι!!!Μαλλον ειμαστε απο τις τυχερες Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 536304

Ριτακι καλα αποτελεσματα να εχεις.Γιατι η ψυχολογια σου παιδακι μου ειναι ετσι???Για ανεβα λιγο σε παρακαλω(μαλλον το απαιτω Smile )Αυχενικη θα κανεις 11η με 13η εβδομαδα θα σου πει ο γιατρος οπως και για τον προγεννετικο(αιματος,γενικη ουρων και παει λεγοντας).Οσο για την καμπυλη ζαχαρου συνηθως γινεται στο 2ο τριμηνο της εγκυμοσυνης.Εγω ομως λογω παραπανων κιλων εκανα σημερα την πρωτη καμπυλη και θα ξανακανω στο 2ο τριμηνο.Τα αποτελεσματα τα περιμενω Δευτερα αν και μου ειπε ο γιατρος οτι θα ειναι καλα.Οσο για το φυλο του παιδιου στην νυφη μου της ειπαν το φυλο στην αυχενικη(ειναι αγορι I love you )

Λιζακι πλησιαζουν οι μερες σου για τη πολυποθητη εξεταση.Να σου ευχηθω καλα αποτελεσματα αν και ειμαι σιγουρη οτι μονο τετοια αποτελεσματα θα εχεις.Αντε να ερθει και η δικη μου σειρα μετα(26/3 αυχενικη Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 534787 ).Θα περιμενω πως και πως τα παοτελεσματα σου και τις εντυπωσεις σου για να προετοιμαστω.

Mariabel ολα καλα θα πανε σε ολες μας.Οταν θα πας στην καινουργια ομαδουλα να μας κοιτας και εμας που και που.Μην μας ξεχασεις,θελω να μαθαινω νεα σου!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ τρελές ναυτιες κορίτσια.. δεν ανέχομαι ούτε το σάλιο μου..
Υπομονή...

256Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 Empty Εγκυούλα οκτωβρίου... Κυρ Μαρ 11, 2012 4:20 am

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!

Καλησπέρα σε όλες τις εγκυούλες... Να'μαι κι εγώ!! Σήμερα είμαι ακριβώς 10 εβδομάδων με ΠΗΤ 7 Οκτωβρίου οπότε είπα να μπω στην παρέα σας....Καλώς σας βρήκα λοιπόν... Οι καλύτερες ευχές μου σε όλες σας..

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!

Έβαλα και tickerακι και avatar... Το μόνο που λείπει τώρα είναι να μας καλωσορίσετε.... Wink

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μάλλον δεν μπορώ να δημοσιεύσω ακόμα τα tickerακια μου.... Crying or Very sad

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλωσηρθες Βασουλα Laughing .Ολα να πανε καλα και να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.Χαιρομαι που μεγαλωνει η παρεα μας.
Με το τικερακι ειχα και εγω προβλημα στην αρχη.Δεν μπορουσα και εγω να το δημοσιευσω.Σε λιγες μερουλες ομως θα γινει.
Σε ποιο νοσοκομειο γεννας????

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γειά σου Panik11!! Πρώτα ο θεός θα γεννήσω στο Έλενα..τελικά! Μετά απο μια αλλαγή γιατρού λόγω χρημάτων (τι άλλο?) Βλέπεις ήταν στο ιασώ και που να τα βρούμε τόσα λεφτά σήμερα? Νοίκι, μείωση μισθών και δε συμαζεύεται.. αλλά ας τα αφήσουμε αυτά..δεν θέλω να σκέφτομαι τα προβλήματα παρά μόνο τα όμορφα που έρχονται!! Εσύ που θα γεννήσεις με το καλό?

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω πρωτα ο θεος στο ελενα θα γεννησω.Εξαρχης το ηθελα αυτο και βρηκα τον γιατρο μου με κριτηριο το Ελενα.Και εμεις δεν ειμαστε στα καλυτερα μας με τα οικονομικα(βλεπεις απολυθηκα τον οκτωβρη)αλλα ειναι το τελευταιο που με απασχολει.Βεβαια βοηθαει και το γεγονος οτι γλυτωσαμε το ενοικιο με παραχωρηση το πατρικο του συζυγου αλλα δεν παυει να υπαρχουν πολλα προβληματα.συμφωνησαμε ομως με τον πανουλη οτι αφου αποφασισε ο θεουλης να μας δωσει το θαυματακι μας I love you τωρα κατι ξερει παραπανω και δεν θα στεναχωριομαστε για τα λεφτα. Very Happy

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μπράβο σας.. αυτό ακριβώς να κάνετε... εγώ ξέρεις τι λέω στον Σταύρο μου? Οτι ποτέ δεν πρόκειται να έχουμε παραπάνω λεφτά άρα γιατί αυτή να μην είναι η κατάλληλη στιγμή...? Αγάπη να υπάρχει ζουζούνα κι όλα τα άλλα βρίσκονται....

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοπελιες μου και με το καλο τα μωρακια σας!να σας κανω μια ερωτηση?παω για την 5 εβδομαδα και παω συνεχεια τουαλετα για κενωσεις?σας εχει τυχη?μεγαλωνει η μητρα και πιεζει το εντερο?μπορει καποια να μου απαντησει?σας ευχαριστω!

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα lia μου..εγω είμαι στη δέκατη εβδομάδα και έχω απο νωρίς δυσκοιλιότητα..νομίζω όμως πως το πιθανότερο είναι να άλλαξες τις διατροφικές σου συνήθειες γι'αυτο και οι συχνές επισκέψεις στην τουαλέτα...σου εύχομαι με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου...

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου,η αληθεια ειναι οτι νυστευω και δεν τρωω κρεας αλλα ουτε γαλακτοκομικα!τιποτα!με το καλο και το μωρακι σου!

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ρε ζουζού νομίζω πως κάνεις κακό που νυστεύεις..προς θεού πιστεύω πάρα πολύ στον θεούλη αλλά ρε αγάπη και γαλακτοκομικά? Το ξέρει ο γιατρός? Νομίζω πως θα έπρεπε να αρχίσεις να τρως έτσι ώστε να πάρει το μωράκι σου όλα αυτά που χρειάζεται...

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα του κανω κακο λες?δεν εχω παει ακομη στον γιατρο,στις 8 φλεβαρη ειχα μια τελεια αποβολη στην 6 εβδομαδα,αλλα δεν χρειαστηκε να μου κανει αποξεση,και τωρα ξαναεμεινα!εχω και αλλα δυο παιδακια,2 κι 3 χρονων!ελεγα να περασουν 2 εβδομαδες και να παω,δηλαδη στην 7!τι λες?

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγώ θα έλεγα να αρχίσεις να τρως κανονικά..δεν ξέρω αν θα του κάνεις κακό αλλά το μικρό μου μυαλό μου λέει πως αφού μέσα απο σένα παίρνει αυτά που χρειάζεται τότε εσυ θα πρέπει να του τα δώσεις..όσο για το γιατρό εγώ έχοντας μια παλλίνδρομη στο ενεργητικό μου δεν άντεξα και πήγα στο γιατρό με το που το έμαθα..5 εβδομάδων κι εγώ περίπου για να δω αν όλα πάνε καλά...οχι οτι βλέπεις κατι αφου είναι πράγματι πολύ νωρίς για να δεις καρδούλσ..αν αντέχεις να περιμένεις περίμενε έτσι ωστε να την ακούσεις απευθείας..αλλά να αρχίσεις να τρως τουλάχιστον..!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχεις δικιο,θα αρχισω να τρωω!ναι αντεχω να μην παω,απλα λεω στον εαυτο μου οτι θα ακουσω μια καρδουλα να χτυπα οταν θα παω!αχ,να εισαι καλα!ηρεμησα τωρα!σε ευχαριστω πολυ!καλο απογευμα! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 531909 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 531909

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Θα την δεις την καρδούλα να χτυπάει όπως την είδα κι εγώ...να είσαι ήρεμη και να κάνεις όμορφες σκέψεις...πας για τρίτεκνη! Ελπίζω να δίνουνε κανένα επίδομα και να μην το κόψανε κι αυτό!!χα!! Καλό απόγευμα ζουζού..θα χαρώ πολύ να ακούσω νέα σου..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:εχεις δικιο,θα αρχισω να τρωω!ναι αντεχω να μην παω,απλα λεω στον εαυτο μου οτι θα ακουσω μια καρδουλα να χτυπα οταν θα παω!αχ,να εισαι καλα!ηρεμησα τωρα!σε ευχαριστω πολυ!καλο απογευμα! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 531909 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 531909

το μωράκι ότι είναι να πάρει θα το παρει απο εσένα..δν κάνεις κακό άμεσα στο μωράκι σου, αλλά σε σένα..απλά αν δν εισαι εσύ καλά μετά θα έχει συνέπειες και σε αυτο! καταλαβες? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 417472

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας, κορίτσια!
Καλώς ήρθες, Βασούλα!! Εγώ αν και σύμφωνα με την περίοδο ανήκω στη δική σας ομάδα, σύμφωνα με το πρώτο υπερηχογράφημα θα γεννήσω Νοέμβρη μαζί με τη Λιάνα! Προς το παρόν όμως με φιλοξενείτε εσείς! Smile
Λιάνα, θα συμφωνήσω με την Έλλη. Το μωρό ό,τι χρειάζεται θα το πάρει από εσένα. Κακό κάνεις στον εαυτό σου και σου συνιστώ να σταματήσεις τη νηστεία. Ο Θεός βλέπει καρδιές και ξέρει ότι τώρα πρέπει να τρέφεσαι σωστά για να είσαι εσύ πρώτα υγιής. Έχεις 2 παιδάκια που περιμένουν πολλά από εσένα και ένα ακόμα στην κοιλίτσα σου.
Σχετικά με την τουαλέτα. Εγώ πάντα είχα πρόβλημα με τη δυσκοιλιότητα, αλλά στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα πρόβλημα. Και τώρα πάλι συνέχεια τρέχω τουαλέτα... Δεν είναι στάνταρ πάντως αυτό. Άλλες γυναίκες έχουν θέμα με τη δυσκοιλιότητα. Εσύ πάντως πρέπει και επιβάλλεται να τρέφεσαι σωστά!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="boubou"]
lia-ka έγραψε:εχεις δικιο,θα αρχισω να τρωω!ναι αντεχω να μην παω,απλα λεω στον εαυτο μου οτι θα ακουσω μια καρδουλα να χτυπα οταν θα παω!αχ,να εισαι καλα!ηρεμησα τωρα!σε ευχαριστω πολυ!καλο απογευμα! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 531909 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 531909

το μωράκι ότι είναι να πάρει θα το παρει απο εσένα..δν κάνεις κακό άμεσα στο μωράκι σου, αλλά σε σένα..απλά αν δν εισαι εσύ καλά μετά θα έχει συνέπειες και σε αυτο! καταλαβες? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 11 417472 [/quote

Me το καλο το μωρακι σου!! Κ εγω ειμαι της γνωμης οτι θα κανεις τεραστιο λαθος αν νυστεψεις τωρα! Γαλακτομικα μοσχαρι κοτοπουλο ειναι το νουμερο ενα για το μωρο αλλα κ για σενα την ιδια! .Νυστεψε τη μεγαλη εβδομαδα αλλα οχι απο τωρα!! Να σου πω κ εγω που νυστευω τη μ.εβδομαδα φετος το αποκλειω. Μια μερα να μη πιω 2 ποτηρια γαλα τουλαχιστον νιωθω φοβερες τυψεις!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lia-ka με το καλο το παιδακι σου.Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.Εγω ειμαι της αποψης να σταματησεις την νηστεια.Ο θεουλης δεν νομιζω να θελει να στερεις τον οργανισμο σου απο ασβεστιο και σιδηρο.Οσο για τις κενωσεις εγω ειμαι στην 10η βδομαδα και η τουαλετα μου ειναι στα ιδια σταδια προ εγκυμοσυνης.ΚΑμια δυσκιλιοτητα καμια ευκηλια.Για αλλαξε τις διατροφικες σου συνηθειες μπορει να δεις διαφορα.

annia

annia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
γεια σας και απο μενα χαθηκα λιγο αλλα πολυ ατονια αυτες τις μερες ειναι και ο καιρος χαλια Mad Mad εγω ειμαι στην 14η εβδομαδα και ακομα εχω συμπτωματα ζαλαδες και ανακατωσουρες!!!Ριτακι ναι εγω η γνωστη ειμαι αχαχαχαχα Razz Laughing Laughing
Κοριτσια εγω για την αυχενικη εδωσα 110€....deb που μενεις στο Βολο??Και εγω απο εκει ειμαι αλλα με εφερε ο ερωτας στην Αθηνα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις