Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
595 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 595 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας αν γνωρίζετε.
Κάθε μέρα ανακατευόμουν τρελά..
Το πρωί ήμουν χάλια αλλά και το βράδυ..
Χθές το βράδυ όμως τίποτα.. και σήμερα το πρωί ξύπνησα χωρίς αναγούλες...
Λέτε να συμβαίνει κάτι κακό? Rolling Eyes
Είμαι μόνο 8 εβδομάδων, είναι νωρίς για να σταμάτησαν...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας αν γνωρίζετε.
Κάθε μέρα ανακατευόμουν τρελά..
Το πρωί ήμουν χάλια αλλά και το βράδυ..
Χθές το βράδυ όμως τίποτα.. και σήμερα το πρωί ξύπνησα χωρίς αναγούλες...
Λέτε να συμβαίνει κάτι κακό? Rolling Eyes
Είμαι μόνο 8 εβδομάδων, είναι νωρίς για να σταμάτησαν...

μην αγχωνεσαι κοριτσακι!! και η κουνιαδα μου μονο στην πολυ αρχη ψιλοανακατεβοταν...για πολυ λιγο .. και μετα απο εκει και περα τιποτα!!! Μακαρι να συνεχισεις ετσι να λες και να ειναι ευκολη η εγκυμοσυνη σου!! Αφου δν ειδες αιμα, η πονο στην μεση, πιστευω οτι δν υπαρχει λογος να ανησυχεις...δν ειναι τα συμπτωματα που κανουν μια εγκυμοσυνη οκ!!!
μια χαρα θα παει!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 417472

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eυχαριστώ μπουμπού μου, έχω φοβηθεί τοσο πολύ με τις αποβολλές που είχα...
Ευτυχώς ξαναρχισε το ανακατεμα απλά το μεσημέρι σήμερα...

Οτι θα χαιρόμουν με τις αναγούλες ποτέ δεν το περίμενα.. Laughing

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vasoula27 έγραψε:Μάλλον δεν μπορώ να δημοσιεύσω ακόμα τα tickerακια μου.... Crying or Very sad

καλοστηνα με το καλο. αντε να μαζευόμαστε πολλές να λεμε καμια κουβεντα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 415870

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!

Καλώς σας βρήκα maroulo μου...
26 του μήνα έχω κλείσει αυχενική και θέλω να έρθει γρήγορα αυτή η μέρα.... Να δω το μικρό μου λουλουδάκι.... flower

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βασουλα και εγω στις 26 εχω αυχενικη και περιμενω πως και πως!!!!!Αντε να εχουμε καλα αποτελεσματα Laughing

rita_ki

rita_ki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα
εγω αυριο εχω γιατρο κ θα μου πει ποτε θα κανω την αυχενικη, λογικα σε 2 βδομαδες
τα αποτελεσματα των εξετασεων που εκανα θα τα παρω το απογευμα γιατι εχτες βολταραμε κ ξεχαστηκαμε .

σαν να αρχιζει λιγο να προβαλει η κοιλιτσα, οχι τοσο σαν εγκυος αλλα σας να εχω παρει κιλακια(λιγοι ξερουν προς το παρον για την εγκυμοσυνη μου)παρολα αυτα ζυγιστηκα εχτες κ ειμαι +1 κιλο ....

δεν μου λετε την αυχενικη δεν την γραφει το ικα ε????
για πειτε τι τιμες παιζουν κ που θα την κανετε
στον γιοκα μου θυμαμαι κοντα στο 100αρικο ειχα δωσει

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="rita_ki"]καλημερα
εγω αυριο εχω γιατρο κ θα μου πει ποτε θα κανω την αυχενικη, λογικα σε 2 βδομαδες
τα αποτελεσματα των εξετασεων που εκανα θα τα παρω το απογευμα γιατι εχτες βολταραμε κ ξεχαστηκαμε .

σαν να αρχιζει λιγο να προβαλει η κοιλιτσα, οχι τοσο σαν εγκυος αλλα σας να εχω παρει κιλακια(λιγοι ξερουν προς το παρον για την εγκυμοσυνη μου)παρολα αυτα ζυγιστηκα εχτες κ ειμαι +1 κιλο ....

δεν μου λετε την αυχενικη δεν την γραφει το ικα ε????
για πειτε τι τιμες παιζουν κ που θα την κανετε
στον γιοκα μου θυμαμαι κοντα στο 100αρικο ειχα δωσει [/quot

Εγω σε 3 εβδομαδες θα κανω την αυχενικη στο ιατρειο
του γιατρου μου οποτε θα πληρωσω 30 ευρω επισκεψη
κανονικα.. Ξερω οτι η αυχενικη στοιχιζει γυρω 120 με 170
περιπου. Και εγω παντως ενω κανω πολυ σωστη
διατροφη πηρα 1,5 κιλο!

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλά αποτελέσματα να έχουμε ζουζού μου...Εγώ αύριο θα πάω τα αποτελέσματα εξετάσεων στο γιατρό μου κ έτσι θα το ξαναδώ το μικρό μου...αχ...να είναι καλά θέλω...έχω καιρό να το δω και ξέρετε πως είναι...σήμερα είμαι 10 εβδομάδων και 4 ημερών...άραγε φαίνεται στον υπέρηχο να κουνιέται...?
Να στείλετε θετικές σκέψεις...να είναι όλα όμορφα αύριο το πρωι...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλήσπερα σας και από εμένα..είμαι 12 εβδομάδων και 4 ημερών ...τη Δευτέρα έκανα την αυχενική στο Μητέρα κόστισε 124 ευρώ..(τα αποτελεσμάτα ηταν άριστα...)

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vgog65 έγραψε:Καλήσπερα σας και από εμένα..είμαι 12 εβδομάδων και 4 ημερών ...τη Δευτέρα έκανα την αυχενική στο Μητέρα κόστισε 124 ευρώ..(τα αποτελεσμάτα ηταν άριστα...)

Συγχαρητήρια κοριτσάκι!!! Σου εύχομαι πάντα τέτοια αποτελέσματα για το μωράκι σου!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 50580

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ΄ευχαριστώ πολύ έυχομαι τα καλύτερα για όλες σας!!!

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αχ πες μου εσύ που ξέρεις....αύριο όπως βλέπεις παραπάνω θα πάω να το ξαναδώ το νινάκι μου....θα το δω να κουνιέται λες??

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ το είδα στην 11 εβδομάδα να κουνιέται σαν τρελό...Αλλά να σου πώ ένα κόλπο λίγο πρίν μπείς μέσα στο-η γυναικολόγο φάει μια μικρή σοκολάτα η ένα μικρό σοκολατάκι ξετρελαίνοντε και κάνουν κωλοτούμπες χαράς....!Ισχύει 100% αυτό το έχω δοκιμάσει....και κολύμπαγε το ψαράκι μου....!!!!

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
vgog65 έγραψε:Εγώ το είδα στην 11 εβδομάδα να κουνιέται σαν τρελό...Αλλά να σου πώ ένα κόλπο λίγο πρίν μπείς μέσα στο-η γυναικολόγο φάει μια μικρή σοκολάτα η ένα μικρό σοκολατάκι ξετρελαίνοντε και κάνουν κωλοτούμπες χαράς....!Ισχύει 100% αυτό το έχω δοκιμάσει....και κολύμπαγε το ψαράκι μου....!!!!

Θα το δοκιμάσω...είναι πολύ αστείο πάντως...βρε μακάρι να είναι όλα καλά και ας το δω και στην 11 βδομάδα...Ακου σοκολάτα!!! Θα στείλω να σου πω αύριο τι έγινε τελικά!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εμένα μου φάνηκε πολύ παράξενο αλλά το έκανα και ισχύει και το έκανα ενω είμουνα ηδη μέσα στη γυναικολόγο για υπέρηχο και το έκανα συγχρόνως...Ποιός δεν τρελαίνεται για σοκολάτα άλλωστε????Έυχομαι να σου πάνε όλα καλά!!!!

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου.. τόσος φόβος και τόση ευτυχία μαζί....πραγματικά πρώτη φορά τέτοια συναισθήματα...τελοσπάντων...αύριο..αύριο...βαθειές αναπνοές..θετική σκέψη και φυσικά....σοκολάτα!!!!! Και μετά επειδή όλα καλά θα πάνε γιατί το μικρό μου λουλουδάκι καπου εκεί μέσα ξέρει ήδη πόσο το αγαπάμε και θα κάνει τα πάντα για εκείνη την πρώτη αγκαλίτσα που του υποσχέθηκα...μετά...κλάμα...αφού κάθε φορά που το βλέπω κλαίω και γρήγορα τηλέφωνο τον μπαμπά που δουλεύει αύριο και έχει στενοχωρηθεί που δεν θα έρθει και θα αγχώνεται μοναχούλης του....

LiLo82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλως σας βρηκα! να εχουμε ολες μια τελεια εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησουμε στα χερια μας τα ζουζουνια μας!!! κι εγω προς τελη οκτωβριου εχω ΠΗΤ αλλα δεν ξερω ακριβως Embarassed βαση υπερηχου ειμαι 7,5 εβδομαδων βαση τελευταιας περιοδου 13/1 ειμαι 9 χιχι! θα δειξει λοιπον! αν μας κανει την χαρη και πανε ολα καλα στην ληψη τροφοβλαστη για στιγμα ΜΑ θα προχωραμε τις εγκυμοσυνες μας μαζι Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 654316 φιλια σε ολες!

Vasoula27

Vasoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλώς ήρθες LiLo82..Καλή επιτυχία με την εξέταση σου σου εύχομαι..Να σκέφτεσαι θετικά και θα δεις που όλα θα πάνε καλά...εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε...εγώ πάλι...θέλω να ξημερώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωσει να πάω να δω το πλασματάκι μου.....

LiLo82


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χαχα ! να σαι καλα σου ευχομαι και εσενα οτι καλυτερο! ειδες καμοια φορα περναν τα χρονια σε μια στιγμη,και λιγες ωρες σου φαινονται αιωνας! καλα αποτελεσματα να εχεις Very Happy

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
annia έγραψε:γεια σας και απο μενα χαθηκα λιγο αλλα πολυ ατονια αυτες τις μερες ειναι και ο καιρος χαλια Mad Mad εγω ειμαι στην 14η εβδομαδα και ακομα εχω συμπτωματα ζαλαδες και ανακατωσουρες!!!Ριτακι ναι εγω η γνωστη ειμαι αχαχαχαχα Razz Laughing Laughing
Κοριτσια εγω για την αυχενικη εδωσα 110€....deb που μενεις στο Βολο??Και εγω απο εκει ειμαι αλλα με εφερε ο ερωτας στην Αθηνα

Μένω Αγίους Αναργύρους!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας εγκυούλες!!!Έκανα εξετάσεις αίματος πάλι και όλα είναι τέλεια!!!Την Τρίτη θα κανω την αυχενική διαφάνεια και ανυπομονώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια τι μου κάνετε; Δεσποινα εγω αυχενικη θα κάνω την Δευτέρα άντε σε όλες μας καλα αποτελέσματα και καλή μας συνεχεια Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 654316

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα και απο μενα κοριτσακια Very Happy .
Δεν εχω να σας πω κατι καινουργιο,αυχενικη κανουμε στις 26/3 οποτε εχουμε μελλον εμεις!
Ριτακι δεν ξερω εαν την αυχενικη την γραφει το ικα παντως εκει που θα την κανω εγω εχει 170 ευρω,στο Ελενα εχει 140 ευρω και στο Μητερα εχει 124 ευρω.

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Vasoula27 έγραψε:
vgog65 έγραψε:Καλήσπερα σας και από εμένα..είμαι 12 εβδομάδων και 4 ημερών ...τη Δευτέρα έκανα την αυχενική στο Μητέρα κόστισε 124 ευρώ..(τα αποτελεσμάτα ηταν άριστα...)

Συγχαρητήρια κοριτσάκι!!! Σου εύχομαι πάντα τέτοια αποτελέσματα για το μωράκι σου!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 50580


μπραβο μπραβο ολ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 875502 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 12 875502 α καλα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις