Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
466 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 466 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Καλησπέρα και απο έμενααααααααααααα!!!!Εγώ είμαι στη δουλειά και έχω να μαγειρέψω τηγανιά τη λατρευεί ο άντρας μου... με μανταλάκι στη μύτη θα τη φτιάξωω θέε μου μου μυρίζει το κρέας απίστευτα,όσο κρεατοφάγος είμουνα πριν και ζόυσα μόνο με κρέας και έτρωγα όση ποσότητα ήθελα....τόσο τώρα με αήδιάζει και όσο και αν προσέχω τι τρώω τσουπ τα κιλάκια έρχονται ... Very Happy χαλάλι όμως είναι τα πιο όμορφα κιλάκια που έχω πάρει ... 4 μηνών και 7 κιλά έχω πάρει αλλά είμουνα και κόκαλο ...η αλήθεια είναι οπότες.... Very Happy εσείς ποσα έχετε πάρει μονο εγώ είμαι η ντρουλα-ντρουλα χοντρούλα Very Happy ????

Εγω ημουν 56 κ τωρα 59!!! Και ακομα να μπω στο τεταρτο!!

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Koritsia kalispera! Very Happy Simera ego kapos kalitera,vgika ekso perpatisa.Meta apo 1 evdomada pou eimouna xalia kai ksaplomeni.Pistevo oti siga -siga nafigoun nafties.Gia na arxizo na apolamvano egimosini!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ ειναι ενα θεμα αυτο!!!!!!!!!!!! στην κορη μου ξεκίνησα 60 κιλα και εφτασα 82, νομιζα οτι οταν γεννήσω θα τα χασω ολα δια μαγειας αλλα δεν τα εχασα. οταν βγηκα απο το μαιευτήριο ημουν 76 μετα χιλια ζορια εφτασα μετα απο ενα χρονο 69. αποτελεσμα μου μειναν 9 κιλακια. τωρα ξεκινησα 69 και εχω ειδη φτασει 72 και δεν ειμαι καν 3μηνων, ποσο θα γινω αραγε?????????????

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Iokasti27 έγραψε:
vgog65 έγραψε:Καλησπέρα και απο έμενααααααααααααα!!!!Εγώ είμαι στη δουλειά και έχω να μαγειρέψω τηγανιά τη λατρευεί ο άντρας μου... με μανταλάκι στη μύτη θα τη φτιάξωω θέε μου μου μυρίζει το κρέας απίστευτα,όσο κρεατοφάγος είμουνα πριν και ζόυσα μόνο με κρέας και έτρωγα όση ποσότητα ήθελα....τόσο τώρα με αήδιάζει και όσο και αν προσέχω τι τρώω τσουπ τα κιλάκια έρχονται ... Very Happy χαλάλι όμως είναι τα πιο όμορφα κιλάκια που έχω πάρει ... 4 μηνών και 7 κιλά έχω πάρει αλλά είμουνα και κόκαλο ...η αλήθεια είναι οπότες.... Very Happy εσείς ποσα έχετε πάρει μονο εγώ είμαι η ντρουλα-ντρουλα χοντρούλα Very Happy ????

Εγω ημουν 56 κ τωρα 59!!! Και ακομα να μπω στο τεταρτο!!

Καλημερούδια!!Πώπω βλέπω ανοίξατε ζόρικη συζήτηση για κιλά!!Εγώ ήμουν 51 και τώρα ειμαι 49,5 από την αηδία και τις καούρες.Την άλλη βδομάδα μπάινω στον τέταρτο και ελπίζω αφενός να ηρεμήσω λίγο,αφεταίρου όμως να μπορώ να ελέγξω την όρεξή μου γιατί έχω ένα θέμα με τα γλυκά!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 19 654316

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!ποσους παλμους πρεπει να εχει ενα εμβρυο 14 εβδομαδων?

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sofouli έγραψε:καλημερα!!!!ποσους παλμους πρεπει να εχει ενα εμβρυο 14 εβδομαδων?

καλή σου μέρα!Ακριβώς δν ξέρω να σου πω αλλά πρέπει να είναι οι διπλάσιοι από τους δικούς μας.Γυρω στους 140 υποθετω,μη σου πω και παραπάνω..

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επειδη εγω με τα κιλα που λετε σας θεωρω κοκαλιαρες(και πολυ σας ζηλευω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 19 534787 μακαρι και εγω να ημουν στα κιλα σας,φαινεται και απο την φωτο φυσικα)δεν θα σας πω τα κιλα μου αλλα θα σας πω οτι εγω εχω την συνιφαδα μου διαιτολογο και εχουμε καταφερει(με δικες μου παρασπονδιες τελικα) να παρω μονο ενα κιλο μεχρι στιγμης.Εχουμε βαλει οριο οτι τα κιλα που θα παρω να ειναι μονο του μωρο(γιατι δεν με περνει φυσικα να κανω κατι αλλο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 19 534787 ).Ελπιζω οτι τον στοχο μας θα τον πιασουμε.

Τωρα sofouli για τους παλμους δεν γνωριζω να σε βοηθησω....

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Επειδη εγω με τα κιλα που λετε σας θεωρω κοκαλιαρες(και πολυ σας ζηλευω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 19 534787 μακαρι και εγω να ημουν στα κιλα σας,φαινεται και απο την φωτο φυσικα)δεν θα σας πω τα κιλα μου αλλα θα σας πω οτι εγω εχω την συνιφαδα μου διαιτολογο και εχουμε καταφερει(με δικες μου παρασπονδιες τελικα) να παρω μονο ενα κιλο μεχρι στιγμης.Εχουμε βαλει οριο οτι τα κιλα που θα παρω να ειναι μονο του μωρο(γιατι δεν με περνει φυσικα να κανω κατι αλλο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 19 534787 ).Ελπιζω οτι τον στοχο μας θα τον πιασουμε.

Τωρα sofouli για τους παλμους δεν γνωριζω να σε βοηθησω....

Μπραβο αυτο ειναι το καλυτερο!! Γιατι μετα αντε να τα χασουμε!! Κ εγω νιωθω ασχημα με τον ευατο μου γιατι τσιμπαω λιγο παραπανω! Απο σημερα ακολουθω ειδικη διατροφη για εγκυους που βρηκα στο ιντερνετ οχι για να χασω βεβαια τωρα αλλα τουλαχιστον να μεινω στασιμη για λιγο!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Iokasti27 έγραψε:
Panik11 έγραψε:Επειδη εγω με τα κιλα που λετε σας θεωρω κοκαλιαρες(και πολυ σας ζηλευω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 19 534787 μακαρι και εγω να ημουν στα κιλα σας,φαινεται και απο την φωτο φυσικα)δεν θα σας πω τα κιλα μου αλλα θα σας πω οτι εγω εχω την συνιφαδα μου διαιτολογο και εχουμε καταφερει(με δικες μου παρασπονδιες τελικα) να παρω μονο ενα κιλο μεχρι στιγμης.Εχουμε βαλει οριο οτι τα κιλα που θα παρω να ειναι μονο του μωρο(γιατι δεν με περνει φυσικα να κανω κατι αλλο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 19 534787 ).Ελπιζω οτι τον στοχο μας θα τον πιασουμε.

Τωρα sofouli για τους παλμους δεν γνωριζω να σε βοηθησω....

Μπραβο αυτο ειναι το καλυτερο!! Γιατι μετα αντε να τα χασουμε!! Κ εγω νιωθω ασχημα με τον ευατο μου γιατι τσιμπαω λιγο παραπανω! Απο σημερα ακολουθω ειδικη διατροφη για εγκυους που βρηκα στο ιντερνετ οχι για να χασω βεβαια τωρα αλλα τουλαχιστον να μεινω στασιμη για λιγο!

Εγώ τώρα πληκτρολογώ και μασουλάω μια ιον γάλακτος.Μη με κράξετε,αλλά τα σοκολατοειδή είναι τα μοναδικά που μπορώ να φάω αυτό το διάστημα και δε μου φέρνουν αηδία και ανακατοσούρα.Άντε να δούμε πώς θα ξεκολλήσω μετά!!Panik θα χρησιμοποιήσουμε όλες τη διαιτολόγο συνηφάδα σου!!! Laughing

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα σε όλες!

Μόλις γύρισα από την αυχενική! Όλα καλά ευτυχως τέλεια!!!!

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 19 215994

Μας είπε μάλλον αγοράκι αλλά δεν είναι σίγουρο γιατί κουνιόταν πάρα πολύ και δε μπορούσε να δει!

Very Happy Very Happy Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.creativebeez.gr

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συγχαρητηριααααααα Μαριανθη Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 19 50580
Ω ρε αγορομανεςςςςςς.Πωπωπω.Τι θα τα κανουμε τοσα αγορια!!!
Ιοκαστη ελπιζω να κανεις την διαφορα!!!!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαριάνθη cheers cheers !!!

Πρέπει να έχουμε σχηματίσει ήδη μια ποδοσφαιρικη ομάδα,σωστά?? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 19 536304

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάλησπέρααααα Very Happy
λοιπόν εμένα οι παλμοί στην 12η εβδομάδα ήταν 161 τώρα που είμαι στη 14η δεν ξέρω δεν έχω πάει γιατρό ακόμη....!!!!
Όντως πολλές αγορομάνες...μαζευτήκατε...άντε να δούμε και το δικό μου τι είναι θα σκάσω ρε γαμώτη....!!!Λέω να πάω την επόμενη βδόμαδα μου είχε πεί κανονικά να πάω ένα μήνα μετά την αυχενική(όταν θα είμαι 16 εβδομάδων) αλλα δεν αντέχωωωωωωωω θα πάω στο τριβδόμαδο(15 εβδομάδων)
...ελπίζω να μην με κράξει.....έχουμε και άνεση έτσι και αλλιώς με τη γυναικολόγο οπότε...!!!!Επισής νομίζω οτι καλό θα ητανε να ξεκινήσω διατροφή και εγώ όσο αδύνατη και αν είσαι αν βάλεις 20 κιλά γιατί για εκεί με βλέπω στον 9ο δεν θα με κολακεύουν καθόλου!!!!! Very Happy

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστωωωω

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 19 654316

Katerina και panik.... Κανονικά πάμε για ποδοσφαιρική ομάδα!!!

Και ο άντρας μου προπονητής!!! Very Happy


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.creativebeez.gr

dwraki

dwraki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κοριτσια.Χαθηκα λιγο αλλα ειχα πολλες δουλειες αυτες τις μερες.Πως ειστε εσεις;Εχω ειμαι 11 εβδομαδων και σκεφτομαι πως θα περασει ο καιρος.Εχετε παρει κιλα;Εγω οχι ακομα αλλα με βλεπω να περνω πολλα γιατι ειμαι πολυ λαιμαργη.Πολλα αγορακια εχουμε στην ομαδα μας.Ανυπομονω για το φυλο του δικου μου μωρου.

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dwraki καλως τη! Κιλά δε νομίζω να έχω πάρει πολλά.. αντε 1 - 1,5 ... προσπαθώ να μη κάνω ατασθαλίες!
Θέλει προσοχή αλλά και από την άλλη δεν μπορούμε και να καταπιεζόμαστε! Αν θέλεις κάτι να το τρως... όλα με μέτρο!

Πότε έχεις κανονίσει αυχενική?

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.creativebeez.gr

dwraki

dwraki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="marianthi_m"]dwraki καλως τη! Κιλά δε νομίζω να έχω πάρει πολλά.. αντε 1 - 1,5 ... προσπαθώ να μη κάνω ατασθαλίες!
Θέλει προσοχή αλλά και από την άλλη δεν μπορούμε και να καταπιεζόμαστε! Αν θέλεις κάτι να το τρως... όλα με μέτρο!

Πότε έχεις κανονίσει αυχενική?



Εγω δεν ξερω πως δεν εχω παρει κιλα ακομα κι ας τρωω οτι βρω.Τωρα εχω και δικαιολογια χεχε.Αυχενικη εχω κανονισει 6 απριλιου πρωτα ο θεος και θελω να δω το σπορακι μου αν ειναι αγορι η κοριτσι.Να πω την αληθεια θελω γιο.Ζηλεψα απο τα υπολοιπα κοριτσια

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:συγχαρητηριααααααα Μαριανθη Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 19 50580
Ω ρε αγορομανεςςςςςς.Πωπωπω.Τι θα τα κανουμε τοσα αγορια!!!
Ιοκαστη ελπιζω να κανεις την διαφορα!!!!


Xaxa μακαρι!! Ελπιζω να μου πει στην αυχενικη στο περιπου τι ειναι... Θα σκασω απο την αγωνια μου αν δε δει τιποτα!!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερούδια σε όλες!!

Εμένα ρε κορίτσια η γιατρός μου ενώ έβλεπαν στην αυχενική το φύλλο καθαρά,δεν ήθελε να μας το πει.Δε μας νοιάζει έλεγε!!Ε ευτυχώς ο γιατρός που έκανε τον υπέρηχο τρωγόταν να το ξεφουρνίσει και μας το πέταξε στο τέλος! tongue

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σας Very Happy Παρασκεούλα σημέρα...επίτελους...τέρμα η δουλειά....δουλεύω σε συνεργείο με μηχανάκια με τον άντρα μου κάνω τη γραμματέα και ότι μπορώ...μέχρι στιγμής αλλά έχει μια τεράστια σκάλα που ανεβοκατεβαίνω κάθε φορά και δεν με βλέπω και πολύ ακόμη να κάθομαι μέχρι τον 6ο μάλλον....!!!!Εσείς δουλέυει καμία????Έβαλα και φώτο τη κοιλούμπα μου.....ξεκινήστε να βάζετε και εσείς...αν θέλετε....Γαμώτο πήρα τη γιατρό να πάω νωρίτερα....στην 15η εβδομάδα...και με καταλάβε...μου είπε να πάω στην 16η εβδομάδα(είναι πολύ γνωστή μου...και έχουμε άνεση)θα σκάσωωωωωωωωωωωω πότε θα δω το βατραχάκι μου οεο??? χαχαχχαχαχ Σας καλημερίζω φιλιά....!!! Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα σας Very Happy Παρασκεούλα σημέρα...επίτελους...τέρμα η δουλειά....δουλεύω σε συνεργείο με μηχανάκια με τον άντρα μου κάνω τη γραμματέα και ότι μπορώ...μέχρι στιγμής αλλά έχει μια τεράστια σκάλα που ανεβοκατεβαίνω κάθε φορά και δεν με βλέπω και πολύ ακόμη να κάθομαι μέχρι τον 6ο μάλλον....!!!!Εσείς δουλέυει καμία????Έβαλα και φώτο τη κοιλούμπα μου.....ξεκινήστε να βάζετε και εσείς...αν θέλετε....Γαμώτο πήρα τη γιατρό να πάω νωρίτερα....στην 15η εβδομάδα...και με καταλάβε...μου είπε να πάω στην 16η εβδομάδα(είναι πολύ γνωστή μου...και έχουμε άνεση)θα σκάσωωωωωωωωωωωω πότε θα δω το βατραχάκι μου οεο??? χαχαχχαχαχ Σας καλημερίζω φιλιά....!!! Very Happy

καλημερα και εγω τα ιδια εκανα για να παω για υπερηχο!χαχαχα!αλλα οταν πηγα αποφασισμενη να κανω ελειπε ο γιατρος μου και ετσι πηγα απεναντι στον αλλον και εκανα!!!ε θα εσκαγα!!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εθισμός παιδί μου.... ο υπέρηχος σε καλοπιάνουν στην αρχή στουσ 2 μήνες κάθε εβδόμαδα υπέρηχο....και μετά σου λένε ανα μήνα.... αντε να αντέξεις....!!Υπόμονη εγώ μέχρι τη μεγάλη εβδομάδα...και δεν ξέρω και το φύλλο ακόμη.... καταλβαίνεις τρέλα που έχω!!!! Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Εθισμός παιδί μου.... ο υπέρηχος σε καλοπιάνουν στην αρχή στουσ 2 μήνες κάθε εβδόμαδα υπέρηχο....και μετά σου λένε ανα μήνα.... αντε να αντέξεις....!!Υπόμονη εγώ μέχρι τη μεγάλη εβδομάδα...και δεν ξέρω και το φύλλο ακόμη.... καταλβαίνεις τρέλα που έχω!!!! Very Happy

το φυλο το ειδαμε στην αυχενικη...κατα πασα πιθανοτητα αγορακι!στον αλλον που πηγα προχθες ειχε κλειστα τα ποδια και δε καθοτανε με τπτ σε ενα σημειο.προσπαθουσε να μετρησει παλμους και εφευγε!ειχε νευρα το μικρο.9 του μηνα θα παμε ξανα να μας δωσει και το οκ οτι μπορω να ταξιδεψω γιατι θα κανουμε μεγαλο ταξιδι!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ ωραιά τυχερούλαααααααααααα!!!!Να σου ζήσει ο αγόραρος λοιπόν..εμένα κοίμοτανε το σκασμένο στην αυχενική σε εμβρυακή στάση και δεν φαινόταν τίποτις....οπότε περιμένω αυτόν τον υπέρηχο (είμαι 14 εβδομάδων και 5 ημερών)16 εβδομάδων που πρέπει να κάνω...!!!Ταξιδάκι ωραία....έχω να πάω πολύ καιρό διότι πέρυσι φτιάχναμε το σπίτι που είχαμε άδεια και φέτος που θα έχουμε άδεια θα είμαι οριακά 8 μηνών....!!! Crying or Very sad χαλάλι όμως!!!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα σας Very Happy Παρασκεούλα σημέρα...επίτελους...τέρμα η δουλειά....δουλεύω σε συνεργείο με μηχανάκια με τον άντρα μου κάνω τη γραμματέα και ότι μπορώ...μέχρι στιγμής αλλά έχει μια τεράστια σκάλα που ανεβοκατεβαίνω κάθε φορά και δεν με βλέπω και πολύ ακόμη να κάθομαι μέχρι τον 6ο μάλλον....!!!!Εσείς δουλέυει καμία????Έβαλα και φώτο τη κοιλούμπα μου.....ξεκινήστε να βάζετε και εσείς...αν θέλετε....Γαμώτο πήρα τη γιατρό να πάω νωρίτερα....στην 15η εβδομάδα...και με καταλάβε...μου

είπε να πάω στην 16η εβδομάδα(είναι πολύ γνωστή μου...και έχουμε άνεση)θα σκάσωωωωωωωωωωωω πότε θα δω το βατραχάκι μου οεο??? χαχαχχαχαχ Σας καλημερίζω φιλιά....!!! Very Happy

Καλημέρα!!Τί φοβερή κοιλίτσα είναι αυτη!!Εμένα ρε παιδιά,προς τα μέσα έχει μπει από την αφαγία και τις αναγούλες..Δεν ανησυχώ,αλλά δεν έχω να επιδείξω κάτι τόσο όμορφο όπως η δική σου!!!
Εγώ είμαι λογίστρια σε μια εταιρεία,ευτυχώς αρκετά κοντά στο σπίτι μου και με ήρεμο εργασιακό κλίμα,οπότε προς το παρόν δε ζορίζομαι.Αυτο που με προβληματίζει πολύ όμως,είναι το καλοκαίρι!!Ντάλα ζέστη και κοιλιά -λογικά- στο στόμα??Παναγιά μου!!!! affraid

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις