Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
373 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 373 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ ρε κορίτσια όλες το ίδιο πρόβλημα έχουμε αλλά μην μας πάρει απο κάτω.Αν σκεφτούμε οτι άλλες γυναίκες μέσα στην οικονομική κρίση που διανύουμε δεν μπορούν καν να μείνουν έγκυος και κάνουν θεραπείες και εξωσωματικές ςμεις είμαστε μια χαρά.Οπως λέει και το τραγουδάκι ΣΦΥΡΙΞΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΔΕΣ ΤΗΝ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ.

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου γλυκα μωλις γυρισαμε σπιτακι μας!!!!!Πηραμε τον προγεννετικο ελεγχο και ολες οι εξετασεις ειναι πολυ καλες.Και σημερα καναμε τον 1ο μας υπερηχο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 654316 .Δεν μπορω να σας περιγραψω με λογια αυτο που ζησαμε.Δοξα το Θεο το θαυματακι μας μεχρι τωρα ειναι πολυ καλα!!!!Η απολυτη ευτυχια μωλις το αντικρισαμε.Κλαμα,χαμογελα,μου κοπηκαν τα ποδια μωλις το ειδα το αγγελουδι μας!!!!Ο αντρουλης μου πισω απο τον γιατρο να θελει να χοροπηδησει και να μην μπορει!!!!Η απολυτη ευτυχια.Τιποτε αλλο να μην μας απασχολει,μονο τα αγγελουδια μας!!!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Κοριτσακια μου γλυκα μωλις γυρισαμε σπιτακι μας!!!!!Πηραμε τον προγεννετικο ελεγχο και ολες οι εξετασεις ειναι πολυ καλες.Και σημερα καναμε τον 1ο μας υπερηχο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 654316 .Δεν μπορω να σας περιγραψω με λογια αυτο που ζησαμε.Δοξα το Θεο το θαυματακι μας μεχρι τωρα ειναι πολυ καλα!!!!Η απολυτη ευτυχια μωλις το αντικρισαμε.Κλαμα,χαμογελα,μου κοπηκαν τα ποδια μωλις το ειδα το αγγελουδι μας!!!!Ο αντρουλης μου πισω απο τον γιατρο να θελει να χοροπηδησει και να μην μπορει!!!!Η απολυτη ευτυχια.Τιποτε αλλο να μην μας απασχολει,μονο τα αγγελουδια μας!!!!!

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580

tweetypd


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Panik11 έγραψε:Κοριτσακια μου γλυκα μωλις γυρισαμε σπιτακι μας!!!!!Πηραμε τον προγεννετικο ελεγχο και ολες οι εξετασεις ειναι πολυ καλες.Και σημερα καναμε τον 1ο μας υπερηχο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 654316 .Δεν μπορω να σας περιγραψω με λογια αυτο που ζησαμε.Δοξα το Θεο το θαυματακι μας μεχρι τωρα ειναι πολυ καλα!!!!Η απολυτη ευτυχια μωλις το αντικρισαμε.Κλαμα,χαμογελα,μου κοπηκαν τα ποδια μωλις το ειδα το αγγελουδι μας!!!!Ο αντρουλης μου πισω απο τον γιατρο να θελει να χοροπηδησει και να μην μπορει!!!!Η απολυτη ευτυχια.Τιποτε αλλο να μην μας απασχολει,μονο τα αγγελουδια μας!!!!!

Μπράβο μπράβο μπράβο!! Να πάνε όλα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 893968 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 893968

manioula


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Panik11 έγραψε:Κοριτσακια μου γλυκα μωλις γυρισαμε σπιτακι μας!!!!!Πηραμε τον προγεννετικο ελεγχο και ολες οι εξετασεις ειναι πολυ καλες.Και σημερα καναμε τον 1ο μας υπερηχο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 654316 .Δεν μπορω να σας περιγραψω με λογια αυτο που ζησαμε.Δοξα το Θεο το θαυματακι μας μεχρι τωρα ειναι πολυ καλα!!!!Η απολυτη ευτυχια μωλις το αντικρισαμε.Κλαμα,χαμογελα,μου κοπηκαν τα ποδια μωλις το ειδα το αγγελουδι μας!!!!Ο αντρουλης μου πισω απο τον γιατρο να θελει να χοροπηδησει και να μην μπορει!!!!Η απολυτη ευτυχια.Τιποτε αλλο να μην μας απασχολει,μονο τα αγγελουδια μας!!!!!
Τελειαααααααααααααααααααααααααααααα....Συγχαρητηρια,ολα να πανε καλα..Εγω σε 10 μερες τον πρωτο υπερηχο κ ανυπομονω... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 328109

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Κοριτσακια μου γλυκα μωλις γυρισαμε σπιτακι μας!!!!!Πηραμε τον προγεννετικο ελεγχο και ολες οι εξετασεις ειναι πολυ καλες.Και σημερα καναμε τον 1ο μας υπερηχο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 654316 .Δεν μπορω να σας περιγραψω με λογια αυτο που ζησαμε.Δοξα το Θεο το θαυματακι μας μεχρι τωρα ειναι πολυ καλα!!!!Η απολυτη ευτυχια μωλις το αντικρισαμε.Κλαμα,χαμογελα,μου κοπηκαν τα ποδια μωλις το ειδα το αγγελουδι μας!!!!Ο αντρουλης μου πισω απο τον γιατρο να θελει να χοροπηδησει και να μην μπορει!!!!Η απολυτη ευτυχια.Τιποτε αλλο να μην μας απασχολει,μονο τα αγγελουδια μας!!!!!

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580 Τέλεια!!!Να σας πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!!!

Σήμερα θα ακούσετε και τα δικά μου νέα αφού στις 6 μισή έχω ραντεβού για να δω το σπόρι μου!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 125586

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΟΣΟ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ!!! ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΣΑΣ!! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΟΚΤ 2011 ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΥ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!! (11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ)!! ΓΕΝΝΗΣΑ 20 ΟΚΤΩΒΡΗ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΝΑΜΕ ΦΟΒΕΡΗ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ! ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ, ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!! ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 215994

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε Δεσποινακι θα περιμενουμε τα νεα σου πως και πως!!!!Καλα αποτελεσματα μεσα απο την καρδια μου!!!! I love you

Swsw σε ευχαριστουμε πολυ.Μακαρι να ειμαστε τοσο τυχερες σαν και σενα και να καταφερουμε σε λιγους μηνες να κραταμε και εμεις τα θαυματακια μας αγκαλια. flower

Manioula λιγη υπομονη και θα ερθουν οι μερες να δεις και εσυ το παιδακι σου!!!Μην το σκεφτεσαι πολυ γιατι θα τρελαθεις.Απασχολησε το μυαλο σου με αλλα πραγματα!!!Εγω ετσι εκανα και δεν καταλαβα ποτε ηρθε η μερα. drunken

Kωνσταντινα και Tweetypd σας ευχαριστω πολυ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 50580

rita_ki

rita_ki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
συνχαρητηρια κ απο μενα ! Very Happy
σου εδωσε κ προγγενητικο ?
που θα τις κανεις τις εξετασεις ?

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Που ειστε σημερα βρε κοριτσια????Ολες για τσικνισμα????Και εμεις τσικνισαμε Laughing Το ζηταγε το μωρο Laughing
Δεσποινακι δεν μας ειπες τα νεα σου.ελπιζω ολα να ειναι καλα!!!

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια. Πέρυσι τέτοια εποχή ήμουν κι εγώ έγκυος.Σας διάβασα και συγκινήθηκα.Μου θυμήσατε τις δικές μου ανησυχίες, απορίες κλπ. Είχα ΤΕΡ 16/12/11 και γέννησα 14/9 τον μπεμπάκο που βλέπετε στις φωτογραφίες.Σας εύχομαι να πάνε όλα καλά και μην αγχώνεστε για τα οικονομικοπολιτικά. Πάνω απ'όλα τα μωράκια σας.
Φιλάκια!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τινα σε ευχαριστουμε πολυ.Μακαρι να πανε ολα καλα και να κανουμε ενα αγγελουδι και εμεις σαν και εσενα!!!Βρει τι παιδι ειναι αυτο Respect .Τι ματαρες ειναι αυτεςςςςςς.Ξετρελαθηκα(μακαρι το παιδακι μου να παρει τα δικα μου ματια Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 3 536304 )Να σου ζησει,να το χαιρεσε.Και παντα υγιεστατο!!!Σε παρακαλω 2 ρουφιχτα φιλα στα υπεροχα μαγουλα(αν και τον ειδα λιγο τσαμπουκα tongue Laughing )

tweetypd


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ευχαριστούμε πολύ Τίνα να είσαι καλά και να χαίρεσαι τον παίδαρό σου!! Πωπωπω κάτι μάτια φτου φτου! Ελπίζω να του φοράς ματάκι Wink

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έκανα τον υπέρηχο σήμερα και κατά 99,9% έχω σύνδρομο κενού σάκου.Είδαμε μόνο μία σκιά βέβαια από μία οπτική γωνία γι αυτό και Θα το επιβεβαιώσω αύριο που θα κάνω τρισδιάστατο υπέρηχο!!!Είμαι πολύ χάλια... Sad

tweetypd


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τι είναι αυτό;;
Δεσποινάκι μην στεναχωριέσαι πριν δεις οριστικά τι θα γίνει. Αν σε πάρει από κάτω θα είναι χειρότερα! Χαλάρωσε και κάνε υπομονή μέχρι αύριο. Εμείς πάντως στέλνουμε θετική ενέργεια!! Smile

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεσποινακι δεν εχω λογια να πω Crying or Very sad !!!!Απλα παρακαλω τον θεουλη να σου πανω ολα καλα αυριο.Δεν θα σου πω μην στεναχωριεσαι γιατι απλα δεν ειναι ευκολο να μην στεναχωριεσαι!!!Απλα λιγη δυναμη να εχεις παραπανω μεχρι να μαθεις τελεσιδικα αυριο!!!Κουραγιο δεσποινουλα!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστώ πολύ!!!Ελπίζω να έχει γίνει λάθος ή να κρύβεται το σποράκι!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά και εγώ και ο άντρας μου είπαμε να ανάψουμε 2 λαμπάδες στο μπόι μας!!!Μακάρι Παναγίτσα μου!!!!!

manioula


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Deb έγραψε:Σας ευχαριστώ πολύ!!!Ελπίζω να έχει γίνει λάθος ή να κρύβεται το σποράκι!!!Μακάρι να πάνε όλα καλά και εγώ και ο άντρας μου είπαμε να ανάψουμε 2 λαμπάδες στο μπόι μας!!!Μακάρι Παναγίτσα μου!!!!!
Δεσποινα,να αναψεις σιγουρα ενα κερακι κ να εχεις πιστη.Ολα θα πανε καλα.Αλλες κοπελες το ειδαν την 8 εβδομαδα.Δεν ειναι τιποτα οριστικο.Εσυ να συμπεριφερεσαι σαν να ειναι ολα καλα.Στα λεω εκ πειρας.Αν διαβασεις παραπανω την ιστορια μου θα καταλαβεις.Εχω αισιοδοξια κ στην στελνω.Μην σε παιρνει καθολου απο κατω.Μπορει να σας κανει πλακιτσα το νινι σας κ να κρυβεται.Οπως κ να εχουν τα πραγματα εσυ θα λες οτι ολα θα πανε καλα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεσποινα μου μην στεναχωριέσαι ισως είναι νωρίς και δεν είδες το μωράκι.κανε υπομονή και προσπάθησε να είσαι ήρεμη. Ελπίζω να πάνε ολα καλά και να είναι ακόμα στην αρχή.σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά κι ενα τεράστιο φιλί.

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Panik11 έγραψε:Τινα σε ευχαριστουμε πολυ.Μακαρι να πανε ολα καλα και να κανουμε ενα αγγελουδι και εμεις σαν και εσενα!!!Βρει τι παιδι ειναι αυτο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .Τι ματαρες ειναι αυτεςςςςςς.Ξετρελαθηκα(μακαρι το παιδακι μου να παρει τα δικα μου ματια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] )Να σου ζησει,να το χαιρεσε.Και παντα υγιεστατο!!!Σε παρακαλω 2 ρουφιχτα φιλα στα υπεροχα μαγουλα(αν και τον ειδα λιγο τσαμπουκα tongue Laughing )

tweetypd έγραψε:Ευχαριστούμε πολύ Τίνα να είσαι καλά και να χαίρεσαι τον παίδαρό σου!! Πωπωπω κάτι μάτια φτου φτου! Ελπίζω να του φοράς ματάκι Wink

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια κορίτσια. Και να φανταστείτε ότι ούτε εγώ ούτε ο άντρας μου έχουμε τέτοια μάτια.Τα πήρε από τον παππού του.Όσο για τα μαγουλάκια του κάθε μέρα του τα ρουφάω. Smile

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Deb έγραψε:Έκανα τον υπέρηχο σήμερα και κατά 99,9% έχω σύνδρομο κενού σάκου.Είδαμε μόνο μία σκιά βέβαια από μία οπτική γωνία γι αυτό και Θα το επιβεβαιώσω αύριο που θα κάνω τρισδιάστατο υπέρηχο!!!Είμαι πολύ χάλια... Sad

Μην στεναχωριέσαι κοπέλα μου.Ακόμα τίποτα δεν είναι σίγουρο.Εγώ με μια βδομάδα καθυστέρηση είχα χοριακή 9,82 και στο μικροβιολογικό μου απέκλεισαν το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης όπως και ο γιατρός μου.Τους διέψευσα όλους όμως.Είχε γίνει αργά η σύλληψη (λίγο πριν μου ξανάρθει περίοδος) και η πιθανή ημερομηνία τοκετού με βάση την περίοδο ήταν 24 Σεπτέμβρη με βάση όμως τον υπέρηχο ήταν αρχές Οκτώμβρη.Μπορεί κάτι παρόμοιο να έχει συμβεί και σε σένα.Με βάση την περίοδο να είσαι περίπου 7 εβδομάδων όμως η σύλληψη να έγινε πιο αργά και να είσαι 5-6 εβδομάδων.Κι εμένα στον πρώτο υπέρηχο μόνο σάκο είδαμε.Μετά από μια βδομάδα είδαμε καρδούλα.

rita_ki

rita_ki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
δεν ξερω τι να πω στο δεσποινακι

μακαρι να εχει γινει καποιο λαθος

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κορίτσια είμαι και εγω έγκυος 8 εβδομάδων τη Δευτέρα θα πάω να ακούσω καρδούλα και ελπίζω όλα να πανε καλα. Δεσποινα σου εύχομαι όλα να πανε καλα μέσα απο την καρδιά μου. Σε όλες τις υπόλοιπες εύχομαι να έχουμε τελειομηνες εγγυμωσυνες

tweetypd


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
lizaG έγραψε:Γεια σας κορίτσια είμαι και εγω έγκυος 8 εβδομάδων τη Δευτέρα θα πάω να ακούσω καρδούλα και ελπίζω όλα να πανε καλα. Δεσποινα σου εύχομαι όλα να πανε καλα μέσα απο την καρδιά μου. Σε όλες τις υπόλοιπες εύχομαι να έχουμε τελειομηνες εγγυμωσυνες

Γεια σου Λίζα!
Πρώτο παιδάκι? Εύχομαι να πάνε όλα καλά και τη Δευτέρα και γενικά να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γρήγορο τοκετό! Smile

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια,μου δίνετε δύναμη και το εκτιμάω!!!!

έκανα σήμερα λοιπόν υπέρηχο σε ακτινολόγο και μου είπε πως πρέπει να είναι 3,5 με 4 εβδομάδων και πως έχει γίνει λα΄θος!!!Η γυναικολόγος δε δεν συμφωνεί με αυτό και φυσικά την Τρίτη θα πάω σε άλλον γιατρό!!Υποψιάζομαι πως έγινε αργά η σύλληψη γιατί ούτως η άλλως δεν προσπαθούσαμ εμόνο στις γόνιμες και δεν μπορώ να ξέρω με ακρίβεια!!!Αυτός είναι ο σημερινός υπέρηχος!!!Δυσκολεύομαι να χαρώ ακόμα... Crying or Very sad

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Για πείτε μου την γνώμη σας!Μπορείνα είμαι 3,5 με 4 εβδομάδες ή 7 όπως υποστηρίζει η γιατρός;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις