Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
382 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 382 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κορίτσια δύσκολα τα πράγματα με τις δουλειές..Κι εμείς που δεν είμαστε άνεργοι,είμαστε υποψήφιοι άνεργοι..
Εεεεεεερχονται χρόοοοονια δύυυυυσκολαααααα....!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 22 679259

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
maroulo το site του ΡΕΑ έχει ενότητα "Τιμολογιακή Πολιτική".
Θα σου έστελνα το λινκ αλλά δε με αφηνει ακόμα ως νέο μέλος....

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
danik έγραψε:

aaa emeis exoyme polla koina!!!a)me lene niki b)eimai anergi(xoris tameio omws) c)kai egw sto elenas(esy me poion?)d)kai ego exo themataki sovaro me ta kila...

Μεχρι και το ψευδωνυμο σχεδον το ιδιο.Με τον κυριο Γαζη θα γεννησω μαλλον.Δεν ειναι σιγουρο ακομα!!!οσο για τα κιλα τι να κανουμε.Αφου τα εχουμε θα το αντιμετωπισουμε.Εσυ με ποιον γεννας????

Κατερινακι δυσκολα χρονια αλλα τι να κανουμε.Ξερουμε μωρε εμεις οι Ελληνες να επιβιωνουμε και στα δυσκολα. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 22 328109

Ρε εχω τρελα κεφια σημερα!!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βικυ εγω απο τα γουδις περνω το κλαμπ χωρις λαχανικα(φοβαμαι λογω τοξοπλασμα).

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Panik11 έγραψε:Βικυ εγω απο τα γουδις περνω το κλαμπ χωρις λαχανικα(φοβαμαι λογω τοξοπλασμα).

ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ ΣΤΟ ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΓΑΤΙ ΑΓΚΑΛΙΑ!!ΜΕ ΤΟΝ Κο Βοσκάκη φαινεται πολυ καλος μια φορα τον εχω δει γιατι αρχικα με παρακαλουθουσε ιδιωτης γιατρος και αλλαξα τωρα για ευνοητους λογους!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόλις έφαγα κορίτσια πήρα και το μαγνήσιο και έιμαι έτοιμη να ξανασυμετάσχω...!!Η ερώτηση του 1.000.000 καπνίζει καμία???Εγώ ναι και το παλεύω καθημερινά να το κόψω να το ελατώσω όσο μπορώ καθημερινά όμως πρίν άμα μου έλεγες να το κόψω δεν με ένοιαζε τώρα θέλω να καπνίσω όλο το παπαστράτο...είμαι ελέινη το ξέρω ...το παλεύω όμωσ απο 2 πακέτα κάνω 6-7 με πολύ ζόρι όμωσ Embarassed

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατακεραυνώστε με το αξίζω.....!!!!

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vgog65 έγραψε:Μόλις έφαγα κορίτσια πήρα και το μαγνήσιο και έιμαι έτοιμη να ξανασυμετάσχω...!!Η ερώτηση του 1.000.000 καπνίζει καμία???Εγώ ναι και το παλεύω καθημερινά να το κόψω να το ελατώσω όσο μπορώ καθημερινά όμως πρίν άμα μου έλεγες να το κόψω δεν με ένοιαζε τώρα θέλω να καπνίσω όλο το παπαστράτο...είμαι ελέινη το ξέρω ...το παλεύω όμωσ απο 2 πακέτα κάνω 6-7 με πολύ ζόρι όμωσ Embarassed

ευτυχως το εκοψα ενα χρονο πριν μεινω εγκυος!!μου αρεσε το ατιμο...καπνιζα πολυ τωρα δεν το αντεχω μονο η μυρωδια με αρρωσταινει...

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vgog65 έγραψε:κατακεραυνώστε με το αξίζω.....!!!!

ξεκιναμε!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 22 311356

χεχεχ!Εγώ Βικ δεν καπνίζω.Η μαμά μου όμως δν τα κατάφερε να το κόψει σε όλη την εγκυμοσύνη.Μόνο τους πρωτους μήνες..Ε δεν έπαθα και τίποτα..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχχχαχχα!!!!Γαιδάρααααααα τελίως Embarassed !Ελπίζω να πάνε όλα καλά ρε γαμώτο....και να το ελατώσω όσο μπορώ....μέχρι να το κόψω..(το απολαμβάνω έχω τρέλα δεν μπορώ να πω ψέμματα ούτε θέλω να μου χαιδέψετε τα αυτιά...)και το άτιμο δεν μου μυρίζει καθόλου να αηδιάζω...έχω κόψει το καφέ όμως....που και με το καφε έιχα τρέλα fredo espresso σκέτο με τρέλααααααα(έκοψα κάτι για να το έχω δικαιολογία για το τσιγάρο)..... Wink

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.motherbaby.gr/products1.php?wh=1&lang=1&the1id=16&the2id=36&theid=36&open1=16&open2=36


Δείτε ένα ωραίο κρεβατάκι να μου πείτε τη γνώμη σας!!!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!


βικ αυτό έχουμε βάλει στο μάτι κι εμείς!Είναι πολύ οικονομικό,και αν η κατασκευή του δεν είναι της πλάκας βολευει πολύ.θα πάμε βέβαια να το δούμε και απο κοντα,αλλά είναι τοπ στη λίστα....

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωστή!!!!!Έχω ξετρελαθεί και εγώ με αυτό....!!!!Δεν είναι πολύ καλό και το χρησιμοποιείς και μετά......!!!!Καρότσι έχεισ υπόψιν σου κάτι ????

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ακόμα δν έχω ξεκινήσει να ψάχνω..γενικά πάντως από τα λίγα που είδα,το εν λογω μαγαζί είναι αρκετά οικονομικό.Το καρότσι σίγουρα,είναι κάτι που θα πρέπει να το δούμε από κοντά για να αποφασίσουμε.Πάντως ρε παιδί μου γενικά,είναι ακριβά.Και δεν έχω και κάνα πιτσιρίκι στον περίγυρο μου να μου δανείσουν τπτ...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άστα να πάνε Κατερινάκι...ούτε εγώ και χρειαζόμαστε ένα σωρό πράγματα ρε γαμώτο....Λητώ απλησίαστο δεν το συζητώ...mothercare λίγο πιο φτηνό από Λητώ....!!!!Κ εγώ για εκείνο το μαγαζί μ έχω...Περιστέρι δεν είναι νομίζω...???

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι είναι στη βιομηχανική περιοχή του Περιστερίου,θέλει στάνταρ χάρτη για να το βρεις,γιατί είναι λίγο ό,τι να ναι η περιοχή εκεί.Ο μπαμπάς μας πάντως το βρήκε μια μέρα που είχε δουλεία εκεί γύρω,κ ήθελε λεει να πάει να το δει.Κάτσε παιδάκι μου του λέω,σαν τους χαζούς κάνεις!!Θα πας στον δεύτερο μήνα να δεις κρεβάτια!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Αυτό λέω και εγώ να κόβουνε τα επιδόματα ξέρουνε να βοηθήσουνε κάνεναν κάνουν τους αλέκους!!!!!!Το Ιασώ είναι πιο ακριβό από το Μητέρα από ότι ξέρω....είναι πολύ καλό νοσοκομείο αλλά είναι πανάκριβο...!!!Όπως και το μητέρα ...είδα έναν κατάλογο και μου πέσανε τα αυτιά.."Τρικλινο οικονομικό 1600 ευρώ για 4 μέρες συν 300 ευρώ η επισκληρίδιος!!!! και + ότι πάρει η γιατρός"

Και εγω στο ιασω θα γεννησω κ μου ειπε ο γιατρος μου σε τρικλινο θα μας παει με οοολα μεσα ( τελικη τιμη) 5.500 xiliades!! Εγω να σας πω δε το περιμενα κ μας φανηκαν λθγα γιατι πριν 3 χρονια η κολλητη μου ειχε δωσει 8.000! Οποτε ημασταν προετοιμασμενοι για περισσοτερα..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρά σε βρίσκω για Ιασώ....!!!Στο Μητέρα να δώ πόσο είναι ευελπιστώ να είναι λίγο λιγότερα!!!!(Είναι λίγο πιο φτηνό το Μητέρα)κανά 4000 περιμένω εγώ εκεί περίπου!!!!! Very Happy

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μια γνωστή που ρώτησε πρόσφατα,ασφαλισμένη στον εοππυ,θα πάρει δλδ το ιασω το επίδομα τοκετου απευθειας (νεα κολπα) της είπαν 1.700ε το τρίκλινο.Και η τιμη για καισαρική είναι η ίδια πλέον.:Από εκεί κ πέρα ό,τι ζητήσεις έξτρα και φυσικά ότι πάρει ο γιατρός..
Α πλέον φπα 13% !

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:χαχαχαχαχχχαχχα!!!!Γαιδάρααααααα τελίως Embarassed !Ελπίζω να πάνε όλα καλά ρε γαμώτο....και να το ελατώσω όσο μπορώ....μέχρι να το κόψω..(το απολαμβάνω έχω τρέλα δεν μπορώ να πω ψέμματα ούτε θέλω να μου χαιδέψετε τα αυτιά...)και το άτιμο δεν μου μυρίζει καθόλου να αηδιάζω...έχω κόψει το καφέ όμως....που και με το καφε έιχα τρέλα fredo espresso σκέτο με τρέλααααααα(έκοψα κάτι για να το έχω δικαιολογία για το τσιγάρο)..... Wink

Βικυ μια απο τα ιδια!!!Γαιδαρα σε ολο της το μεγαλειο.Δεν τολμουσα να το θιξω αυτο το θεμα γιατι φοβομουν το κραξιμο΄.Ελεγα οτι ενας λογος για να το κοψω ειναι μια εγκυμοσυνη και αφου ηρθε η πολυποθητη δεν καταφερα τιποτα!!!Μου αρεσει τοσο πολυ(μου φαινεται ασχημο και ακομα που το λεω)που δεν μπορω να το κοψω.Εχω κοψει τον καφε για αυτο τον λογο αλλα....Το εχω ελλατωσει παρα πολυ.Μαλιστα υπαρχουν και μερες που δεν εχω κανει κανενα αλλα μετα το ζηταω.ΚΑι δεν με αναγουλιαζει το ρημαδι.Αφου οταν δεν καπνιζω και συναναστρεφομαι με κοσμο που καπνιζει με τραβαει η μυρωδια.Ελπιζω οτι θα φανω αρκετα δυνατη ωστε να το κοψω τελειως.Αλλιως πως θα θυλασω το βλασταρι μου????

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:http://www.motherbaby.gr/products1.php?wh=1&lang=1&the1id=16&the2id=36&theid=36&open1=16&open2=36


Δείτε ένα ωραίο κρεβατάκι να μου πείτε τη γνώμη σας!!!

Αυτο το κρεβατακι μου το εδειξε η κουμπαρα μου και ξετρελαθηκαμε.Μαλλον και εμεις εκει θα καταληξουμε.Αλλα αποφασισαμε ολα να τα παρουμε αφου γεννησουμε και σαραντησουμε.ΝΑ παμε να τα διαλεξει το βλασταρι μας Laughing
Ευτυχως εγω εχω την νυφη μου που θα μου δωσει λικνο για το πρωτο 3μηνο και την κουμπαρα μου που γεννησε το βαφτιστηρι μας πριν 3 μηνες οποτε εχω την καβαντζα μου.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νίκη μου και εγώ κόλαγα να το συζητήσω αλλά τι να κάνω έπρεπε να το αναφέρω ...αυτή είμαι εγώ και επειδή όλα τα συζητάμε και εξού και η ομάδα ωρήκα το θάρρος....!!!Έχω πολλές φίλες που καπνίζουν η κάπνιζαν στην εγκυμοσύνη (τώρα αυτά τα λέω για να νιώσουμε καλύτερα...)και μια χαρά όλα...βέβαια έχω και μια γνωστή 42 χρονών που κάπνιζε και είχε και αναιμία και αιμοραγίες και τα κατάφερε και έβγαλε ενα παίδαρο 7μηνιτικο μεν αλλά κουκλί δε...!!!Να τα λέμε όλα...!!!και τα καλά και τα κακά...τουλάχιστον δεν είμαι μόνη....!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Παρηγορια στον αρρωστο Laughing Αλλα τι να κανουμε.Τουλαχιστον προσπαθουμε.Και θα τα καταφερουμε που θα παει!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι ωραία που πέρασε η μέρα.......σήμερα με τη παρέα σας....κολοβάρεμα στη δουλειά τελίως................. Very Happy τι φαγητό φτιάξατε σήμερα????? Εγώ θα κάνω όταν σχολάσω μπριζόλα (με μανταλάκι στη μύτη)με πουρέ για τον άντρα μου...εγώ θα δω τι θα φάω.......!!!!!!!!!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια. Χαίρομαι να ακούω τα ωραία σας νεα. Εγω τη Δευτέρα αισίως θα μπω στη 14 η εβδομάδα. Βλέπω ανοίξετε πονεμένο θεματακι για το κάπνισμα. Εγω η αλήθεια είναι ότι το έχω κόψει εδώ και 4χρονια αλλα μπορώ να σας καταλάβω γιατί ήμουν φανατικη καπνηστρια. Βέβαια πιστεύω ότι λίγα τσιγαρακια δεν κάνουν κακο βέβαια όσο λιγότερα τόσο το καλύτερο.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις