Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
610 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 610 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vgog65 έγραψε:Τι ωραία που πέρασε η μέρα.......σήμερα με τη παρέα σας....κολοβάρεμα στη δουλειά τελίως................. Very Happy τι φαγητό φτιάξατε σήμερα????? Εγώ θα κάνω όταν σχολάσω μπριζόλα (με μανταλάκι στη μύτη)με πουρέ για τον άντρα μου...εγώ θα δω τι θα φάω.......!!!!!!!!!

εμένα έχει κάνει η γιαγιά μου φασολάδα και θα φάει αυτην το καμάρι μου..Εγώ και μόνο που το σκέφτηκα μου ρθε ανακατοσουρα...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λίζα καλησπέρα......
κάποιος έπρεπε να το ανοίξει Embarassed
φχαριστούμε για τη συμπαράσταση!!!!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φασολάδα No δεν τη τρώω με τίποτις...ποσός τώρα που είμαι και έγκυος......!!!!Από Ιούνιο παίρνει σύνταξη η μάνα μου ........περιμένω πως και πως να μου φτιάχνει κανά φαγάκι.....μου κάνει καμιά φορά και έμενα η γιαγιάκα!!!!!!!!!!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσάρες καλό μεσημέρι σας εύχομαι!
μαζεύομαι σιγά σιγά για να την κοπανίσω από το γραφείο.Φιλιά και αν δε τα πουμε το απόγευμα,καλό Σ/Κ!!!!!

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 23 850933

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου ρε Κατερινάκι... Very Happy

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μη με πεις οτι είσαι ακόμα στη δουλειά! confused

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω στις 11 το βραδυ τελειωνω τη δουλεια κ νιωθω ηδη πτωμα .. Απο τις 2 δουλευω ... Κ παρασκευη ειδικα ποτε δε μου καθεται καλα το προγραμμα!!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Iokasti27 έγραψε:Εγω στις 11 το βραδυ τελειωνω τη δουλεια κ νιωθω ηδη πτωμα .. Απο τις 2 δουλευω ... Κ παρασκευη ειδικα ποτε δε μου καθεται καλα το προγραμμα!!
Τι δουλειά κάνεις Ιοκάστη?

Σοφούλι καλησπέρα!

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalispera koritsia !Na sas rotiso kati kani kapxia apo sas insylini?Ego ekana prin egimosini geniki ematos kai zaxaro eitan 101.Gikekologos otan eide mou eipe oti prepi na proseksoume saxaro.Meta apo 1 mina eida oti eime egios .Eitan 7 eudomades kai ekana kabili zaxar. Palli nistika eimai 101-104 !Me istele sto diavitologo .Mou dosane dieta me 6 geuma. Ekana dieta kai pali 101-104 .Tin estila fax me metrima 4 fores tini mera.Kai mou eipe oti na arxizo insoulini.Alla na metriso kai auth ti eudomada zaxari nistikia.Kai na doume.Exo anxoti gia Insoulini,den felo farmaka.(SAS PARAKALO APANDISTE TI NA KANO TORA?)mipos eine noris insoulini apo tora?Prosexa ala oti kai na faw emito.Mono tost I gala kai kana portokali.Tipota allo den boro na faw.Ola mou mirizi kai vromai! EkNane kala I pifera mou pou zi konda kai voitai me magirema gi na fai o androulis mou. pale

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kat3rina έγραψε:
Iokasti27 έγραψε:Εγω στις 11 το βραδυ τελειωνω τη δουλεια κ νιωθω ηδη πτωμα .. Απο τις 2 δουλευω ... Κ παρασκευη ειδικα ποτε δε μου καθεται καλα το προγραμμα!!
Τι δουλειά κάνεις Ιοκάστη?

Σοφούλι καλησπέρα!

καλησπερα!!!!!! Very Happy

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Fotitsa Καλησπέρα.Δεν κάνω εγώ ενέσεις,αλλά ο άντρας μου που είναι διαβητικός 15 χρόνια.Η ινσουλίνη καταρχάς δεν είναι φάρμακο,οπότε μη σε ανησυχεί.Είναι ορμόνη την οποία φυσιολογικά την παράγει ο οργανισμός.Σε περίπτωση που για κάποιο λόγο αδυνατεί να την παράξει,την προσθέτεις εσύ τεχνητά,εν προκειμένω με ένεση.Αφού λοιπόν ο γιατρός σου στη συνέστησε,να την κάνεις.Οι επιπλοκές του ζαχάρου είναι πολύ σημαντικές.Η δε ένεση,εκτός από τη βαβούρα έχει,δεν έχει καμιά παρενέργεια..

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kat3rina euxaristo!Apla nomizo oti inai diaviti kunsn .Kai meta tin egimosini stamatas insoulini?

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ego gia auxeniki na pao 18.04

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω νομίζω οτι ειναι πολυ λίγο ζάχαρο για ινσουλίνη. πανω απο 110 120 δίνουν. το ξέρω γιατι ειναι η μανα μου διαβητική απο 24 χρόνων

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Skeftome to plazataki pou megaloni mesa mou kai eiremo.

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maroulo. -sti egimosini 95 zaxar. Ego stin arxi 10 eudomades kai exo 101,eixa mia fora 108.Kai fovounte oti na anevi ,stous egious aneveni panda.

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οσο για το τσιγάρο στην πρωτη εγκυμοσύνη κάπνιζα 6 τσιγάρα μέχρι των 6 μηνα μετα το έκοψα και στο θηλασμό δεν κάπνιζα. τωρα κανω 5 την μερα, αλλα εχω τοσο τύψεις γιατι η κορη μου γεννήθηκε λίγα κιλά 2800 αν καπνίζεις γίνονται λιπόβαρη. ασε που ειναι και μεγάλο το ποσοστό αιφνίδιου βρεφικού θανάτου μετα. κορίτσια πρέπει να το κόψουμε καθε μερα και ενα λιγότερο Crying or Very sad

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Fotitsa έγραψε:maroulo. -sti egimosini 95 zaxar. Ego stin arxi 10 eudomades kai exo 101,eixa mia fora 108.Kai fovounte oti na anevi ,stous egious aneveni panda.

δεν μπορείς να το ελέγχεις καθημερινά? νομίζω οτι μετα την εγκυμοσύνη στης πιο πολλές κοπέλες φεύγει. μην στεναχωριέσαι

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Exaristo koritsia,pou me stirizete psixologika!!! tongue

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εχω φροντιστηριο μεσης εκπαιδευσης στο οποιο διδασκω κιολας. Ειμαι φιλολογος... Οποτε 2-11 ειμαι εκει ολες τις ωρες κ ας μην εχω μαθημα καποιες..

Fotitsa: Aν πρεπει να παρεις φαρμακα να παρεις! Να ακουσεις το γυναικολογο σου κ μη σκεφτεσαι αν ειναι νωρις γιατι το σακχαρο προκαλει προβληματα κ στο εμβρυο.. Αν ακολουθησεις ομως τις συμβουλες του γιατρου σου θα πανε ολα καλα! Μην ανησυχεις!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι θα συμφωνήσω και γω

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kat3rina έγραψε:Ναι είναι στη βιομηχανική περιοχή του Περιστερίου,θέλει στάνταρ χάρτη για να το βρεις,γιατί είναι λίγο ό,τι να ναι η περιοχή εκεί.Ο μπαμπάς μας πάντως το βρήκε μια μέρα που είχε δουλεία εκεί γύρω,κ ήθελε λεει να πάει να το δει.Κάτσε παιδάκι μου του λέω,σαν τους χαζούς κάνεις!!Θα πας στον δεύτερο μήνα να δεις κρεβάτια!!

την εχω δει απο κοντα την κουνια ειναι πολυ ωραια. απο κει πηρα τα πραγματα της κόρης μου. εχει ωραία mother baby
λεγετε. δεν θα ξεχάσω ειχα παρει την προίκα απο κει και οταν την άνοιξα σπιτι ηταν λερωμένοι την πήγα πίσω και μου ελεγε η κορη αυτου που εχει το μαγαζί οτι την λέρωσα εγω affraid έκανα ενα τσακωμό μας άκουσε ολο το περιστέρι, δεν σεβάστηκε οτι χάλασα 1500 ε στο μαγαζί ουτε οτι ήμουν 10 μέρες πριν γεννήσω. τα πράγματα καλα βγήκαν. αν και για μενα η κουνια ηταν άχρηστη κοιμήθηκε στην καλαθούνα 2 μήνες 9 στο λίκνο και μετα στο κρεβάτι μας μέχρι που μπήκε σε κανονικό κρεβάτι. γιαυτο φτηνές κούνιες καλύτερα

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Folitsa δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι δεν ξερω καθολου για ινσουλινη.Απλά θα σου πω να ακολουθήσεις τις οδηγίες του γιατρού σου.Αυτός ξέρει καλύτερα από εμάς.
Maroulo σου έκανε αυτά τα πράγματα 10 μέρες πριν γεννήσεις Mad ???Απορώ πως δεν την καρύδωσες...!!!!Πάντως και εμείς εκεί μάλλον θα καταλήξουμε αλλά είπαμε να τα πάρουμε οταν θα γεννηθεί με το κάλο το παιδάκι μας και σαραντήσουμε να τα διαλέξει το ίδιο. Laughing

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Koritsia για κουνιες κλπ (αν κ ειναι νωρις) εχει πολυ καλα πραγματα σε πολυ καλες τιμες στο πρατηριο στο γερακα!! Εχει παντου αφισες στο δρομο κ μου εχουν πει οτι εχει μεγαλη ποικιλια κ γενικα δεχεται κ παραγγελιες αν θελετε αλλο χρωμα..δεν εχω παει βεβαια ποτε αλλα μονο καλα ακουω! Εγω στις εκπτωσεις λεω να ψωνισω!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις