Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
569 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 569 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Folitsa δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι δεν ξερω καθολου για ινσουλινη.Απλά θα σου πω να ακολουθήσεις τις οδηγίες του γιατρού σου.Αυτός ξέρει καλύτερα από εμάς.
Maroulo σου έκανε αυτά τα πράγματα 10 μέρες πριν γεννήσεις Mad ???Απορώ πως δεν την καρύδωσες...!!!!Πάντως και εμείς εκεί μάλλον θα καταλήξουμε αλλά είπαμε να τα πάρουμε οταν θα γεννηθεί με το κάλο το παιδάκι μας και σαραντήσουμε να τα διαλέξει το ίδιο. Laughing

χα χα χα. ναι σου λεω με εκανε να τρέμω χαμός έγινε

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koritsia geia sas kai sixaritiria se oles tis mellontikes manoules!! Eime 12 vdomadwn gennaw Oktovri me to kalo. Einai to prwto mou kai exo polli agwnia... To mono pou me anisixei poli einai to tsigaro. Eimuna fanatiki kapnistria toulaxiston 2 paketa tin imera pri meinw eggios... katafera na ta meiwsw se 8-10 apo tote pou ematha gia to mwraki, alla exo tromokratithei me ola afta me osa diavasa sto internet gia to ti prokalei - den iksera itane toso asxima gia to embrio... an pathei kati to mwraki tha exo tipseis mia zoi kai idi niothw kaki mama kai egoistria:( tha prospathisw na to kopsw entelws alla an i zimia exei idi ginei? pos tha zisw me afto?Sad((

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα σας Very Happy πως είστε???Εγώ πήγα Χαλάνδρι βόλτα στα μαγαζιαά με την αδερφούλα μου και καθίσαμε για καφέ(μιλκσεικ)!!!!Αγόρασα και φλατ παπουτσάκια πάνινα με βόλεύουν πολύ!!!!
Maroulo καλά που μας το είπες γαι το Mother baby ... να το έχουμε στο νου μας....!!!!Christinaki.... μηντρελαίνεσαι με το τσιγάρο ..καταρχήν δεν είσαι μόνη....καπνίζω και εγώ καταδεύετερον αυτό βέβαια δεν σημαίνει οτι .ειναι και καλό βεβαια....αλλά και εγώ διάβαζα στο internet και τρελάθηκα και σταμάτησα...είναι μια αδυναμία που δεν την ελέγχω και την απολαμβάνω...τι να σου πω είναι να μην σου τύχει κιόλας συνήθως δεν δημιουργείται κάποιο θέμα...αλλά όλα παίζονται..σκέψου θετικά μείωσε το όσο μπορείς και όλα κλά θα πάνε!!!!
Για το πρατήριο του Γέρακα το έχω δεί και εγώ θα ρίξω μια βόλτα και από έκει όταν έρθει η ώρα!!!!Σας αφήνω έχω να πάω Σούπερ μάρκετ και να καθαρίσω.... Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ax xairomai pou den eimai moni mou!! Sigoura to axos na to stamatisoume teliws pithanws dimiourgeisei xeirotera provlimata.. ara exeis dikaio kopela mou oti mporoume! xairomai pandos pou den eimai moni se afto to thema... mou exei dimiourgisei terastio agxos

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Koritsia ti na kano?Emitos evtase -7 fores!Oti tro oti kai na pxio -VGAZO meta apo 1 wra.Fovame na fao kati.Kai den felo tipota,oreksi den exo gia tipota,sxedon kafe mera eime ksaplomeni.Ti na kano na paro til. sto ginikologo aurio?Eseis ti lete?

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Fotitsa έγραψε:Koritsia ti na kano?Emitos evtase -7 fores!Oti tro oti kai na pxio -VGAZO meta apo 1 wra.Fovame na fao kati.Kai den felo tipota,oreksi den exo gia tipota,sxedon kafe mera eime ksaplomeni.Ti na kano na paro til. sto ginikologo aurio?Eseis ti lete?

Fotitsa θα σου προτεινα να τον παρεις σημερα!! Οι πολλοι εμετοι φερνουν αφυδατωση κ χανεις κ ηλεκτρολυτες παραλληλα που ειναι σημαντικοι για το μεταβολισμο το δικο σου κ του εμβρυου! Με αντιεμετικα θα σου περασει αλλα μη το αφησεις γιατι δε κανει ουτε για το μωρο!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλες σας!!Ακμαίες σας βρήκε το Σ/Κ από ότι διαβάζω!!Εγώ χτες είχα γενέθλια,ψήσαμε με οικογένεια κ φίλους,όλοι πέθαναν από το φαί και τα γλυκά,κι εγώ έφαγα δυο μπισκότα και αυτά αηδία!!Μα τί χάλι είναι αυτό ρε παιδί μου.Ακόμα περνάει η τούρτα μπροστά από τα μάτια μου και μου έρχονται δάκρυα!!!! pig

Kristinaki καλώς ήλθες στην παρέα!
Fotitsa σε βλέπω πολύ αγχωμένη,και θα σου πω κι εγω αυτό που σου λέει η ιοκάστη.Συμβουλέψου τον γιατρό σου!Αυτόν πρέπει να εμπιστεύεσαι,γιατί αυτός ξέρει.Εμείς απλά εμπειρίες ανταλλάσουμε..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Kat3rinaki ...και στις υπόλοιπες Very Happy !!! Χρόνια πολλά σου εύχομαι τα καλύτερααααααααααα!!!!!Γιατί να μην έχω αναγούλες σαν και σέναααααααα...τρώω ότι τρώγεται...........τι θα κάνω..περιμένω Μεγάλη Δευτέρα να πάω στη γιατρό.............επιτέλους..αλλα σίγουρα θα με ζυγίσει και θα με ξεχέσει με τα 7 κιλά που έχω πάρει Embarassed !!!!!Ξεκίνησα και περπάτημα χθές...αλλά γυρνώντας με έπιασε μια λιγόυρα και έφαγα 2 σουβλάκια Embarassed χαχαχαχχαχαχα δεν παίζομαι με τίποτα!!!!!Εντωμεταξί είναι καμιά βδομάδα τώρα που νιώθω ένα γαργαλητό σαν να με γαργαλάει κάποιος απο μέσα σε διάφορα σημεία στη κοιλιά...λέτε να είναι το μωρό...διυστάντε οι απόψεις μου είπανε οτι μπορεί να είναι και το έντερο.... δεν ξέρω....!!!!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να ρωτήσω κάτι?
Πρόβλημα συγκέντρωσης αντιμετωπίζετε..?
'Η μήπως απλά εμένα με έχει πιάσει η άνοιξη και το'χω ρίξει στην τρελή..?

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 24 654316

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι...όλο ξεχνάω πράγματα κάνω χαζά λάθη.....

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα Kat3rinaki ...και στις υπόλοιπες Very Happy !!! Χρόνια πολλά σου εύχομαι τα καλύτερααααααααααα!!!!!Γιατί να μην έχω αναγούλες σαν και σέναααααααα...τρώω ότι τρώγεται...........τι θα κάνω..περιμένω Μεγάλη Δευτέρα να πάω στη γιατρό.............επιτέλους..αλλα σίγουρα θα με ζυγίσει και θα με ξεχέσει με τα 7 κιλά που έχω πάρει Embarassed !!!!!Ξεκίνησα και περπάτημα χθές...αλλά γυρνώντας με έπιασε μια λιγόυρα και έφαγα 2 σουβλάκια Embarassed χαχαχαχχαχαχα δεν παίζομαι με τίποτα!!!!!Εντωμεταξί είναι καμιά βδομάδα τώρα που νιώθω ένα γαργαλητό σαν να με γαργαλάει κάποιος απο μέσα σε διάφορα σημεία στη κοιλιά...λέτε να είναι το μωρό...διυστάντε οι απόψεις μου είπανε οτι μπορεί να είναι και το έντερο.... δεν ξέρω....!!!!

καλημέρα!!Σ'ευχαριστώ για τις ευχές!!Εγώ παρακαλάω να μου έχει περάσει μέχρι το πάσχα η ναυτία,να μπορέσω να φάω αρνακια και κοκορετσάκια και μαγειρίτσες!! Περπάτημα λέω να ξεκινήσω κι εγώ από το ερχόμενο σ/κ,μιας και μπαίνω πια στον 4ο και επίσημα αυτή τη βδομάδα..

Λοιπόν αυτό που λες με το γαργαλητο,το αισθάνθηκα κι εγω 2-3 φορές,αλλά αρκετά χαμηλά στην κοιλιά,στο ηβικό οστό για να καταλάβεις.Δεν έδωσα σημασία,αλλά μια γνωστή που είναι τώρα έγκυος στο 2ο,μου είπε πως αυτό είναι το μωρό.Από τότε νομίζω δεν το έχω ξανααισθανθεί, ή μπερδεύομαι με το έντερο,που κάνει πολύ τα δικά του...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγώ δεν ενθουσιάστηκα.....διότι λέω μπαααααααα απο τόσο νωρίς.....αλλά πολλές το αισθάνονται νωρίτερα....!!!Πόσων εβδομάδων είσαι τώρα???14???Εγώ μπήκα στην 15η.... Very Happy χθες.....

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vgog65 έγραψε:Ναι...όλο ξεχνάω πράγματα κάνω χαζά λάθη.....

Α εγώ το έχω προχωρήσει..Έχω μια στοίβα χαρτιά στο γραφείο και τα καμαρώνω από την Παρασκευή....

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vgog65 έγραψε:Και εγώ δεν ενθουσιάστηκα.....διότι λέω μπαααααααα απο τόσο νωρίς.....αλλά πολλές το αισθάνονται νωρίτερα....!!!Πόσων εβδομάδων είσαι τώρα???14???Εγώ μπήκα στην 15η.... Very Happy χθες.....

Μπάινω στην 14η την Πέμπτη.Από αυτή τη βδομάδα δν ξεκινάει ο τέταρτος?Ή τα χω μπερδέψει..?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχχαχαχαχχα!!!Εγώ βαριέμαι............τελίως να δουλέψω η αλήθεια είναι...αλλά δεν αντέχω να κάτσω και σπίτι με τίποτα....όμως!!!! Αλλά είμαι πολύ αφηρημένη πάρα πολύ
!!! Ναι ο 4ος ξεκινάει 14η και τελιώνει 17η!!!!(τα χω γραμμένα σε χαρτάκι στο γραφείο Wink )

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κι από εμένα.
vgog65 κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω κι ο σύζυγος γελάει μαζί μου είναι από την εγκυμοσύνη μην το φοβάσαι εγώ ρώτησα τον γιατρό γιατί φοβήθηκα.
vgog65 ίσως και να είναι το μωράκι σου κι εγώ που είμαι 14,5 κάτι καταλαβαίνω σαν φτερούγισμα αλλά είναι και η τρίτη εγκυμοσύνη και ξέρω πως κάπως έτσι είναι,τωρα για γαργάλημα δεν ξέρω εγω δεν εχω. πρόσεξε μήπως επειδή μεγαλώνει η κοιλιά σε τραβάει και σου κάνει ραγάδες να βάλεις κρεμουλα αν δεν βάζεις.εγω σήμερα θα παω στον γυναικολόγο και ίσως δω με σιγουριά τι είναι το μωράκι μου

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τυχερήηηηηηηηηηηηηηηηη εγώ υπομονή μια βδομάδα ακόμη Μεγάλη Δευτέρα............. Crying or Very sad ......θα σκάσωωωωωωωωωωωωω και εγώ δεν ξέρω φύλλο(16 εβδομάδων θα είμαι Μ.Δευτέρα)και ευελπιστώ να μάθω θα πλακωθώ και στη σοκολάτα μπας και κάνει καμιά τούμπα και το δούμε....!!!
Θέλω να πάω κομμωτήριο για ανταύγιεςςςςςςς και κούρεμα και βαριέμαιιιιιιιιι τελίως τι θα κάαααααανω είναι πολλές ώρες οι ανταύγιες ρε πούστη μάλλον θα κάνω στεφάνι

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγω θέλω να βάψω τα μαλλιά αλλά θα το αφήσω γιατι η θεία που είναι κομμώτρια μου λέει οτι δεν κάνει κι έτσι θα φαίνονται τα άσπρα. υπομονή.

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Τυχερήηηηηηηηηηηηηηηηη εγώ υπομονή μια βδομάδα ακόμη Μεγάλη Δευτέρα............. Crying or Very sad ......θα σκάσωωωωωωωωωωωωω και εγώ δεν ξέρω φύλλο(16 εβδομάδων θα είμαι Μ.Δευτέρα)και ευελπιστώ να μάθω θα πλακωθώ και στη σοκολάτα μπας και κάνει καμιά τούμπα και το δούμε....!!!
Θέλω να πάω κομμωτήριο για ανταύγιεςςςςςςς και κούρεμα και βαριέμαιιιιιιιιι τελίως τι θα κάαααααανω είναι πολλές ώρες οι ανταύγιες ρε πούστη μάλλον θα κάνω στεφάνι

Και εγω ανταυγειες εχω αλλα ο γιατρος μου μου απαγορεψε να κανω!!! Γκρρρρ .....μου ειπε μονο με βαφη Κορρε κ να περιμενω 1-2 βδομαδες καλυτερα μεχρι να μπω στον 4ο!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
konstantina έγραψε:κι εγω θέλω να βάψω τα μαλλιά αλλά θα το αφήσω γιατι η θεία που είναι κομμώτρια μου λέει οτι δεν κάνει κι έτσι θα φαίνονται τα άσπρα. υπομονή.

καλημέρα Κωνσταντίνα!!
Η θεία σου έχει δίκιο,αλλά εγώ με το που πέρασε το τρίμηνο πήγα για βαφή,γιατί είχα γίνει κι εγω σαν θεία από τις άσπρες τρίχες,που να σημειώσω,είναι μαζεμένες όλες μπροστά!!
Βέβαια το άλλαξα το χρωματάκι,το γύρισα στο καστανό και έκανα μερικά φλασάκια μπροστά για να καλύπτουμε την ασπρίλα!!

Κρέμα για ραγάδες δεν έχω πάρει ακόμα.Κυρίως επειδή η κοιλιά είναι πλάκα.Βάζω όμως ενυδατική.Λέτε να μη με καλύπτει προσωρινά έστω..?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω μπει στο 4ο οπότε μια χαρά αλλα και η ανταύγεια δεν ακουμπάει στη ρίζα οπότε....άφοβα μου είπε η δικιά μου για βαφή ολόκληρη μου είπε φυτική κορρέ αν θελήσω.....!Μου την έχει δώσει να κάνωωωω τρελό κούρεμα εντωμεταξί...έχω σγουρό μύτες μαλλί λίγο πιο κάτω από τον ώμο..και λέω να τα κόψω στο τέλος του λαιμού δεν ξέρω κάτι περιέργο...τελοσπαντών....

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
στέλνω ακόμα μια καλημέρα και θα βγω γιατί ο μικρός θέλει το κομπιούτερ και γκρινιάζει πάνω απο το κεφάλι μου.
Φυλάκια σε όλες αααα εγώ για τις καούρες εκτός απο το μαλοξ που πίνω μονό το βραδύ μασάω καμιά τσιχλιτσα και πραγματικά αισθάνομαι καλύτερα.


Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 24 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 24 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 24 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 24 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 24 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 24 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 24 417472

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
konstantina έγραψε:κι εγω θέλω να βάψω τα μαλλιά αλλά θα το αφήσω γιατι η θεία που είναι κομμώτρια μου λέει οτι δεν κάνει κι έτσι θα φαίνονται τα άσπρα. υπομονή.

Με φυτικη βαφη παντως μπορεις 100%! το εχω ψαξει το θεμα.. Εγω παντως να βλεπω τον εαυτο μου με τη ριζα ως το αυτι δε παιζει!! Εξαλλου η ψυχολογια μας πρεπει να ειναι ανεβασμενη τωρα κ να ειμαστε ακομα πιο κομψες!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εντωμεταξί όσο σαν σούργελο ντυνόμουνα πρίν(αγορίστικο ντύσιμο πιο πολύ)τόσο με έχει πιάσει να φτιάχνομαι τώρα...τρέλα έτσι..μέχρι και νύχι βάφω!!!Οτι να ναις!!!!

Kat3rina

Kat3rina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Iokasti27 έγραψε:
vgog65 έγραψε:Τυχερήηηηηηηηηηηηηηηηη εγώ υπομονή μια βδομάδα ακόμη Μεγάλη Δευτέρα............. Crying or Very sad ......θα σκάσωωωωωωωωωωωωω και εγώ δεν ξέρω φύλλο(16 εβδομάδων θα είμαι Μ.Δευτέρα)και ευελπιστώ να μάθω θα πλακωθώ και στη σοκολάτα μπας και κάνει καμιά τούμπα και το δούμε....!!!
Θέλω να πάω κομμωτήριο για ανταύγιεςςςςςςς και κούρεμα και βαριέμαιιιιιιιιι τελίως τι θα κάαααααανω είναι πολλές ώρες οι ανταύγιες ρε πούστη μάλλον θα κάνω στεφάνι



Και εγω ανταυγειες εχω αλλα ο γιατρος μου μου απαγορεψε να κανω!!! Γκρρρρ .....μου ειπε μονο με βαφη Κορρε κ να περιμενω 1-2 βδομαδες καλυτερα μεχρι να μπω στον 4ο!



ιοκάστη έχω χρησιμοποιήσει κι εγώ τέτοια βαφή,σε ανύποπτο χρόνο βέβαια,και το κεφάλι μου ξεφλούδισε λες κ είχα κάνει ντεκαπάζ.Μπορεί να ήταν τυχαίο,αλλά δν είμαι κ απολύτως σίγουρη για την αθωότητα της..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις