Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημερες!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!Μη μου πειτε οτι ειχαμε και αλλο κρουσμα χθες το βραδυ!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα εχθες με επιασε το ψυχολογικο μου με το θεμα των κιλων, αι σιχτιρι βαρεθηκα πια να εχω ως προτυπο το σωμα μοντελου, αυτη ειμαι με τις καμπυλες μου και σε οποιον αρεσω. σημερα εχω αλλη διαθεση, να δω ποτε θα στεγνωσουν τα ρουχα θελω να απλωσω και αλλα και να βαλω και αλλο πλυθντήριο , να φανταστειτε τα ρουχα απο την παρασκευη που εφυγα ειναι ακομα καποια στην απλωστρα δεν εχουν στεγνωσει ακομα, αυτα σας ζαλισα.

http://hawk-girl.blogspot.com/

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ομορφιές!!!Τι κάνετε!!!

Χρόνια πολλά στο Κασσιανακι μας!!!!

Σαγαπώ πολύ χρυσάνθεμο!!!!Σου εύχομαι οτι επιθυμείς υγεία ευτυχία να χαίρεσαι την όμορφη οικογνεια σου και με το καλό το νέο μέλο τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 12978 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 12978 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 12978 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 12978 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 12978 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 12978 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 12978 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 12978 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 12978 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 783141 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 783141 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 783141 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 783141 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 783141 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 783141 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 783141 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 783141 !!!!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefanakos έγραψε:καλημερα εχθες με επιασε το ψυχολογικο μου με το θεμα των κιλων, αι σιχτιρι βαρεθηκα πια να εχω ως προτυπο το σωμα μοντελου, αυτη ειμαι με τις καμπυλες μου και σε οποιον αρεσω. σημερα εχω αλλη διαθεση, να δω ποτε θα στεγνωσουν τα ρουχα θελω να απλωσω και αλλα και να βαλω και αλλο πλυθντήριο , να φανταστειτε τα ρουχα απο την παρασκευη που εφυγα ειναι ακομα καποια στην απλωστρα δεν εχουν στεγνωσει ακομα, αυτα σας ζαλισα.
Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep καλε κοιμαστε ακομα ξυπνηστε ...

http://hawk-girl.blogspot.com/

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!τι κανετέ?
Κατερινάκι περαστικά σας!!!
και σε όλους τους αρρωστούληδες περαστικά!!
Τατιάνα!!!!!!!!!!!!!! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 334590 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 334590 δε θέλω να ακούω βλακείες!!κεφάλι ψηλά και κοίτα μπροστά!!!!!

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!Τι κάνετε?
Cassiani Χρόνια Πολλά να σε χαίρετε η οικογένεια σου και με το καλό το μπεμπέ σου!!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://changedyourlife.blogspot.com/

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefanakos έγραψε:
stefanakos έγραψε:καλημερα εχθες με επιασε το ψυχολογικο μου με το θεμα των κιλων, αι σιχτιρι βαρεθηκα πια να εχω ως προτυπο το σωμα μοντελου, αυτη ειμαι με τις καμπυλες μου και σε οποιον αρεσω. σημερα εχω αλλη διαθεση, να δω ποτε θα στεγνωσουν τα ρουχα θελω να απλωσω και αλλα και να βαλω και αλλο πλυθντήριο , να φανταστειτε τα ρουχα απο την παρασκευη που εφυγα ειναι ακομα καποια στην απλωστρα δεν εχουν στεγνωσει ακομα, αυτα σας ζαλισα.
Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep καλε κοιμαστε ακομα ξυπνηστε ...


Νινά do not worry για τα κιλά!οπώς νιώθεις εσύ καλά!!!και μην ακούς κανέναν!!!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κασσιανή Happy B-day!!! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530
Να σε χαίρετε η οικογένεια σου και με το καλό το νέο μέλος!!!!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν δεν το καταλάβατε, δεν έχω ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ!!απλά κάθομαι στο γραφείο και βαριέμαι!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσια!

Νινα μην στεναχωριεσαι οι ανθρωποι σου σε αγαπανε για αυτο που κρυβεις μεσα σου!Και να εχουμε λιγα παραπανω δεν χαλασε και ο κοσμος,ετσι σε οποιον αρεσουμε!Εχεις κανει και 2 παιδια,και εγω νομιζω οτι ο οργανισμος μας αλλαζει,το βλεπω και σε εμενα!

Το σημαντικο για μενα ειναι να μεινεις σταθερη σε αυτα που εισαι και να μην πας παραπανω!

Το δε αλλο πολυ σπαστικο που λες! Ολα ειναι πλεον κατασκευασμενα με προτυπο μοντελου που εχει ανορεξια!

Εντωμεταξυ εμεις οι ελληνιδες και αδυνατες να ειμαστε εχουμε καμπυλες,απορω λοιπον γιατι τα περισσοτερα ρουχα ειναι τοσο μα τοσο μικρα!!

Και εγω πεφτω ποτε ποτε ψυχολογικα με τα παραπανω κιλα μου,γιατι ημουν πολυ αδυνατη και με στεναχωρει που δεν μπαινω στα πρωτα μου ρουχα αλλα οκ!Προσπαθω τωρα να κοψω τις λιχουδιτσες γιατι αυτες με καψανε!

Ο αντρας μου με δουλευει,μου λεει κοιτα ποσο μικρο ησουν και τωρα σε μεγαλωσα!Ευτυχως ποτε δεν με εχει κανει να νιωσω ασχημα με τα κιλα μου,ισα ισα που βρισκει πιο πολλα...να πιασει χεχεχ!Αλλα ενταξει και αυτος εχει βαλει μερικα οποτε εμεις μαζι βαζουμε μαζι χανουμε χεχχε!


Αγνοηστε τα κακεντρεχη σχολια,σιγουρα εχουμε αλλα προτερηματα που αυτοι δεν εχουν!

πως ειναι ο καιρος σας σημερα?

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:Γεια σας κοριτσια!

Νινα μην στεναχωριεσαι οι ανθρωποι σου σε αγαπανε για αυτο που κρυβεις μεσα σου!Και να εχουμε λιγα παραπανω δεν χαλασε και ο κοσμος,ετσι σε οποιον αρεσουμε!Εχεις κανει και 2 παιδια,και εγω νομιζω οτι ο οργανισμος μας αλλαζει,το βλεπω και σε εμενα!

Το σημαντικο για μενα ειναι να μεινεις σταθερη σε αυτα που εισαι και να μην πας παραπανω!

Το δε αλλο πολυ σπαστικο που λες! Ολα ειναι πλεον κατασκευασμενα με προτυπο μοντελου που εχει ανορεξια!

Εντωμεταξυ εμεις οι ελληνιδες και αδυνατες να ειμαστε εχουμε καμπυλες,απορω λοιπον γιατι τα περισσοτερα ρουχα ειναι τοσο μα τοσο μικρα!!

Και εγω πεφτω ποτε ποτε ψυχολογικα με τα παραπανω κιλα μου,γιατι ημουν πολυ αδυνατη και με στεναχωρει που δεν μπαινω στα πρωτα μου ρουχα αλλα οκ!Προσπαθω τωρα να κοψω τις λιχουδιτσες γιατι αυτες με καψανε!

Ο αντρας μου με δουλευει,μου λεει κοιτα ποσο μικρο ησουν και τωρα σε μεγαλωσα!Ευτυχως ποτε δεν με εχει κανει να νιωσω ασχημα με τα κιλα μου,ισα ισα που βρισκει πιο πολλα...να πιασει χεχεχ!Αλλα ενταξει και αυτος εχει βαλει μερικα οποτε εμεις μαζι βαζουμε μαζι χανουμε χεχχε!


Αγνοηστε τα κακεντρεχη σχολια,σιγουρα εχουμε αλλα προτερηματα που αυτοι δεν εχουν!

πως ειναι ο καιρος σας σημερα?
σε ευχαριστω μαρακι για τα καλα σου λογακια, αυτο λεω και εγω τουλαχιστον επειδη προσεχω δεν παω παραπανω.εμεις εχουμε κρυο και που και που ψιλοβροχο.

http://hawk-girl.blogspot.com/

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι μωρε με τον καθενα θα ασχολουμαστε?
Οπως λενε ο καθενας βλεπει την καμπουρα του αλλουνου και οχι την δικια του!

Ξερετε πως νευριαζω οταν ακουω να κρινει καποιος εναν αλλο που τυχαινει να ειναι λιγο παχυτερος απο αυτον?τρελαινομαι γιατι τυχαινει και αυτος να μην ειναι μοντελο αλλα επειδη ο αλλος εχει περισσοτερα κιλα απο αυτον του φαινεται τεραστιο ελαττωμα!


Μια φορα συναντησα μια γνωστη του αντρα μου,ελευθερη ακομα ειναι στο ψαξιμο,καλοβαμμενη και χτενισμενη κτλ κτλ.Γυρναει και μου λεει α δεν σε πολυβλεπω...εγω αμα κανω παιδια θα συνεχισω κανονικα την ζωη μου,θα βγαινω θα βαφομαι κτλ κτλ,την κοιταω και της λεω καλα αμα δεν εχεις βοηθεια και μεγαλωνεις μονη σου τα παιδια σου θα δω αν προλαβαινεις να κανεις την ζωη που εκανες!

Δεν το εχετε παρατηρησει?Οι γυναικες απο την στιγμη που κανουμε οικογενεια η τελευταια που μας νοιαζει ειναι ο εαυτος μας και οχι γιατι δεν θελουμε αλλα γιατι εχουμε αλλες προτεραιοτητες(για καποιες αυτο ειναι κατακριτεο).Αντε εσυ να μην εχεις να αφησεις το παιδι σου πουθενα και να εισαι ολοκουραστη απο το ξενυχτι και την ταλαιπωρια και να στην λεει η αλλη γιατι δεν εισαι μακιγιαρισμενη η δεν εχεις βγει απο κομμωτηριο!

Εμενα ομως αυτος ειναι ο τροπος ζωης μου απο την αρχη,και δεν εχω το αγχος μη με δει αβαφτη ο αντρας μου,ουτε με ξεβαμενη ριζα,ειμαι σπιτογατα και μου αρεσει,τι να κανουμε ετσι ειμαι ηρεμη στην ζωη μου!

Ασε που και ετσι με γνωρισε ο αντρας μου και ετσι με αγαπησε,δεν αλλαξα ως προς αυτο!

Μου αρεσει να βλεπω καποιες μαμαδες που ειναι στην πενα αλλα εμενα προσωπικα δεν με εκφραζει,τι να κανουμε!Δεν μου αρεσουν τα πολλα φτιασιδια,δεν μπορω να υποκριθω κατι που δεν ειμαι!


χαχαχα τι με επιασε τωρα?

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:Ναι μωρε με τον καθενα θα ασχολουμαστε?
Οπως λενε ο καθενας βλεπει την καμπουρα του αλλουνου και οχι την δικια του!

Ξερετε πως νευριαζω οταν ακουω να κρινει καποιος εναν αλλο που τυχαινει να ειναι λιγο παχυτερος απο αυτον?τρελαινομαι γιατι τυχαινει και αυτος να μην ειναι μοντελο αλλα επειδη ο αλλος εχει περισσοτερα κιλα απο αυτον του φαινεται τεραστιο ελαττωμα!


Μια φορα συναντησα μια γνωστη του αντρα μου,ελευθερη ακομα ειναι στο ψαξιμο,καλοβαμμενη και χτενισμενη κτλ κτλ.Γυρναει και μου λεει α δεν σε πολυβλεπω...εγω αμα κανω παιδια θα συνεχισω κανονικα την ζωη μου,θα βγαινω θα βαφομαι κτλ κτλ,την κοιταω και της λεω καλα αμα δεν εχεις βοηθεια και μεγαλωνεις μονη σου τα παιδια σου θα δω αν προλαβαινεις να κανεις την ζωη που εκανες!

Δεν το εχετε παρατηρησει?Οι γυναικες απο την στιγμη που κανουμε οικογενεια η τελευταια που μας νοιαζει ειναι ο εαυτος μας και οχι γιατι δεν θελουμε αλλα γιατι εχουμε αλλες προτεραιοτητες(για καποιες αυτο ειναι κατακριτεο).Αντε εσυ να μην εχεις να αφησεις το παιδι σου πουθενα και να εισαι ολοκουραστη απο το ξενυχτι και την ταλαιπωρια και να στην λεει η αλλη γιατι δεν εισαι μακιγιαρισμενη η δεν εχεις βγει απο κομμωτηριο!

Εμενα ομως αυτος ειναι ο τροπος ζωης μου απο την αρχη,και δεν εχω το αγχος μη με δει αβαφτη ο αντρας μου,ουτε με ξεβαμενη ριζα,ειμαι σπιτογατα και μου αρεσει,τι να κανουμε ετσι ειμαι ηρεμη στην ζωη μου!

Ασε που και ετσι με γνωρισε ο αντρας μου και ετσι με αγαπησε,δεν αλλαξα ως προς αυτο!

Μου αρεσει να βλεπω καποιες μαμαδες που ειναι στην πενα αλλα εμενα προσωπικα δεν με εκφραζει,τι να κανουμε!Δεν μου αρεσουν τα πολλα φτιασιδια,δεν μπορω να υποκριθω κατι που δεν ειμαι!


χαχαχα τι με επιασε τωρα?
μαζι σου και εγω ειμαι αυτης αποψης.

http://hawk-girl.blogspot.com/

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας αφηνω παω για δουλιτσες, πρεπει να παω και απο τον οαεδ να πληρωθω,σημερα καονονισα εξοδο με την φιλη μου μακια...

http://hawk-girl.blogspot.com/

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε καλες δουλειες!!!

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπραβο ρε Black Beauty!Εγω δε μακιγιαρομαι καθολου,μονο λιγο μολυβι στα φρυδια και μασκαρα ,τιποτα αλλο.Δε λεω πως ετσι πρεπει να κανετε ολες.Ισα ισα που μου αρεσουν οι γυναικες που μπορουν και ειναι κοκκετες απλα εμενα δεν ειναι το στυλ μου.Ποτε δεν αντεχα πανω μου το μακιγιαζ,ασε που μετα απο λιγη ωρα δακρυζουν τα ματια μου και νιωθω βαρος στο προσωπο.Εχω δοκιμασει πολλες φορες να βαφτω,στην εφηβεια ειχα αγορασει πολλα βαφτικα,αλλα δεν τα αντεχα πανω μου και μια ωραια ημερα ανοιξα το νεσεσερ και τα πεταξα στα σκουπιδια.Μονο στο γαμο μου βαφτηκα και πολυ πολυ ελαφρα,αλλα για μενα ηταν βαρυ!Δε θεωρω οτι επειδη δε βαφομαι,δε φροντιζω τον εαυτο μου.Βαφω τα μαλλια μου,κανω μπανιο καθημερινα,δηλαδη αμα δε βαφεσαι εισαι απεριποιητη,ποιος τα οριζει αυτα;;;Και δεν ειναι και στα αμεσα ενδιαφεροντα μου να περνω μιση μερα στα κομμωτηρια ,απορω πώς το κανουν αλλες γυναικες ,εγω και οταν ημουν ελευθερη και ειχα πολυ χρονο,προτιμουσα να παω βολτα,να παω για καφε,να παω εκδρομη,να βγω με κοσμο ,να πας ενα ταξιδι,να διαβασω ενα βιβλιο παρα να πεταξω το χρονο μου σε ινστιτουτα και τετοια,ποτε δε με γεμιζαν.Δεν κατηγορω οποια το κανει,απλα αυτο δεν ειμαι εγω.Δε θεωρω ομως οτι οποια ειναι σαν εμενα δεν προσεχει τον εαυτο της.Μου τη βιδωνει αμα το σκουω αυτο.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 315810 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 315810 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 315810 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 315810 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 315810 Και στις δυο σας,αν και σας ζηλευω [με την καλη εννοια] που εχετε τετοιες ομορφες οικογενειες,αλλα απ'οτι φαινεται δεν ειμαστε ολες για οικογενεια,καποιες πορευονται μονες στην ζωη τους με τα παιδια τους..Με επιασε το μελο,χαστουκιστε με ΤΩΡΑ..


μιλαμε θες πολυ ξυλο!!!!συνελθε!!!!!!μια χαρα εισαι για οικογενεια....οι συνθηκες δεν ευνοησαν.....παμε γι αλλα και καλυτερα!!!!!

mama katerina έγραψε:
συμφωνω με τη φιλεναδα μου τη Γεωργια.. δηλαδη που να δεις κι εμενα τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 534787


καλε τι να δει απο σενα....εγω και εσυ ειμαστε μια κατηγορια μονες μας!!!!!σε οποιον αρεσουμε!!!!!


elena25 έγραψε:Κάποιοι άνθρωποι έχουν απίστευτα κολλήματα όμως...

καλε τι επαθες?ποιος σε πειραξε??


Καλημερα κοριτσακια!!!!!!!τι κανετε??

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι ειναι Κασταλλια!

Και εμενα δεν μου αρεσει να βαφομαι ιδιαιτερα,μου αρεσει η μασκαρα πιο πολυ απο ολα!

Η πουδρα δεν μου αρεσει γιατι νιωθω οτι εχω σκονη στο προσωπο μου,βαφομαι ιδιαιτερα μονο σε σπεσιαλ στιγμες!

Δεν εχω βαψει ποτε τα μαλλια μου εκτος στον γαμο μου αλλα δεν χρειαστηκε κιολας!Δεν θελω να τα ταλαιπωρω,ουτε οι λακ μου αρεσουν ουτε τα ζελε,μου αρεσει να ειναι απαλα τα μαλλια μου πραγμα που μου λεει συνεχεια ο αντρας (για το ποσο απαλα ειναι)!

Υστερα οταν η μικρη ηταν μωρο ηθελα να την αγκαλιαζω,να την φιλαω, δεν ηθελα να ειμαι βαμμενη και να ακουμπω το ευαισθητο της δερμα με τα παλιοχημικα!

Εδω βαζω καπου καπου την ενυδατικη στο προσωπο μου και ενοχλειται ο αντρας μου οταν με φιλαει που να εβαζα σε καθημερινη βαση ολα αυτα τα καλλυντικα χεχεχε!

Την εσωτερικη ομορφια που κρυβει ο καθενας μεσα του δεν την αναδεικνυει το βαψιμο η το καλο χτενισμα αλλα ο τροπος συμπεριφορας μας και οι πραξεις μας!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ούτε εγώ βάφομαι!το πολύ πολύ να βάλω μάσκαρα και ρουζ,δεν βαφόμουν ποτέ ιδιαίτερα και μετά που γέννησα δεν ήθελα να ακουμπάει το μωρό πάνω,έκοψα και το άρωμα με το μωρό αλλά τώρα που μεγάλωσε σκέφτομαι να αγοράσω πάλι!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

στην κασιανη και στην μινα(minubaki)
τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 130627
τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 860530

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koritsia egw twra sikwthika giati olo to vrady eixa ponokefalo.twra eimai kapws kalytera

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάρες μου καλημέρα σας.Ευχαριστώ πολύ όλες σας για τις ευχές σας.Ακόμα δεν έχω μάθει να χρησιμοποιώ αυτό το πράγμα που απαντάς σε πολλά μηνύματα .Αλλά σας ευχαριστώ όλες μία μία ξεχωριστά. I love you I love you I love you I love you I love you [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!! χιονιζει αρκετα εδω κ ειναι ωραια να το βλεπεις απο μεσα! Very Happy Very Happy
απο χθες ειμαι χαλια, πονανε ολα μου τα κοκαλα, δεν μπορω να κουνηθω, εχω διαρροιες, κ εμετους.. δεν προλαβαινει να γινει καλα ο ενας, αρρωσταινει ο αλλος.. Mad Mad Mad

χρονια πολλα κι απο μενα κασσιανη, με υγεια κ καθε ευτυχια!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:Κοριτσάρες μου καλημέρα σας.Ευχαριστώ πολύ όλες σας για τις ευχές σας.Ακόμα δεν έχω μάθει να χρησιμοποιώ αυτό το πράγμα που απαντάς σε πολλά μηνύματα .Αλλά σας ευχαριστώ όλες μία μία ξεχωριστά. I love you I love you I love you I love you I love you [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ CASSI ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ 1000ΣΕΙΣ Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΕΙΜΗΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑΑΑΑ τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 215994 Μ τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 215994 ΜΙΝΟΥΒΑΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣΣΣΣΣ τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 5 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις