Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

51Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 4:46 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΝ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΑ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΥΓΡΟ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΡΚΑΔΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΧΗΜΙΚΑ.ΑΠΟ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΠΗΡΑΤΕ?ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕΦΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ???ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΖΩ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΛΑΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ!ΑΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΑΙ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΜΠΙΜΠΕΡΟ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ.ΒΓΑΖΕΙ ΥΓΡΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΑΣ.ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 20 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΑΣΠΡΟ ΣΑΝ ΓΑΛΑ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΙΟΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΛΑΓΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ??ΕΓΩ ΔΕΝ ΖΥΓΙΖΟΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ.ΛΕΩ ΝΑ ΖΥΓΙΣΤΩ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΗΜΟΥΝ +11 Η 12 ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΑΓΟΥΛΑ!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.

52Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 4:48 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
explorerefi έγραψε:Και εγώ αποστειρωτή chicco πήρα από τα jumpo. Δεν τον έχω δοκιμάσει ακόμα, λέω σήμερα, γιατί μου φαίνεται ότι δεν θα μπορέσω να τον επιστρέψω αργότερα. Δεν έχω πλύνει τίποτα ακόμα, λέω την άλλη βδομάδα μπας και φτιάξει ο καιρός. Έχω άγχος γενικά... για την γέννα, για το μετά, όλα...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΟ ΑΓΧΟΣ ΤΡΕΛΟ ΟΜΩΣ!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΟΥΦ ΟΥΦ ΟΥΦ Embarassed Embarassed Embarassed

53Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 5:41 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρυσα εγω δεν πηρα μαλακτικο ειναι νομιζω περιτο για τα βρεφικα..ισως αργοτερα να χρησιμοποιησω οταν μεγαλωσει δηλαδη!
Αυτο με το υγρο στο στηθος εγω δεν το εχω..λετε να μην εχω γαλα?ή ειναι διαφορετικο σε καθε γυναικα??

54Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 5:53 am

Ντάλια


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRYSA M έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΝ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΑ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΥΓΡΟ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΡΚΑΔΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΧΗΜΙΚΑ.ΑΠΟ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΠΗΡΑΤΕ?ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕΦΙΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ???ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΒΡΑΖΩ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΛΑΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ!ΑΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΑΙ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΜΠΙΜΠΕΡΟ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ.ΒΓΑΖΕΙ ΥΓΡΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΑΣ.ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 20 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΑΣΠΡΟ ΣΑΝ ΓΑΛΑ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΙΟΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΛΑΓΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ??ΕΓΩ ΔΕΝ ΖΥΓΙΖΟΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ.ΛΕΩ ΝΑ ΖΥΓΙΣΤΩ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΗΜΟΥΝ +11 Η 12 ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΑΓΟΥΛΑ!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΣΤΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.

Κι εγω βγαζω υγρο απο το στηθος, κυριως το βραδυ και νομιζα κι εγω πως ηταν επειδη πατιεται οπως κοιμαμαι αλλα προχθες εβγαλε στα καλα καθουμενα ενω ημουν ορθια.. Ο γιατρος μου λεει ειναι φυσιολογικο.. Τατιανα απο οτι εχω διαβασει δεν εχει να κανει με το ποσο γαλα θα εχεις μετα.. Αλλες το ειχαν και δεν καταφεραν να θηλασουν κι αλλες δεν το ειχαν και θηλασαν μια χαρα.. Απ' οσο διαβασα στο ιντερνετ που το εψαξα..

55Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 6:11 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia egw tha agorasw vrefika ypoalergika aporypantika gia ta royxalakia toy mwroy. ayrio mpainw ston 8 mina kai akoma gala den vgei apo to stithos moy opos eas poy diavazw.einai fysiologiko? kai egw den zygizwme katholoy.

56Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 6:20 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω κοριτσια ποτε δεν εβγαλα στην εγκυμοσυνη υγρο μολις γεννουσα μου ερχοταν και πολυ μαλιστα!μην στεναχωριεστε θα ερθει στην ωρα του....

57Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 6:22 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kopela moy emena erthei den erthei dystyxws aytin tin xra toy thilasmoy den tha tin zisw.giati den moy epitrepei o giatros pernw farmaka.

58Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 6:31 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΓΡΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝ ΘΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ Η ΟΧΙ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΤΡΟ ΑΠΛΑ ΜΟΝΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΒΓΑΖΟΥΝ.ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΣΧΟΛΕΙ.ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ.

59Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 6:35 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
den mporeite na fantasteite ti laxtara eixa na to thilasw to mwro otan gennithi.alla meta lew katse pernw farmaka as rwtisw ton giatro moy.kai me prosgeiwse anwmala.me eipe katigorimatika oxi me tipota den tha to thilaseis.

60Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 6:41 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
its a boy έγραψε:den mporeite na fantasteite ti laxtara eixa na to thilasw to mwro otan gennithi.alla meta lew katse pernw farmaka as rwtisw ton giatro moy.kai me prosgeiwse anwmala.me eipe katigorimatika oxi me tipota den tha to thilaseis.

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΘΑ ΘΗΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΓΕΙΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΜΥΩΠΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΠΑΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΙΘΑΝΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!

61Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 6:57 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XRYSA M na eisai kala kopela moy kai eyxome ola na soy pane mia xara.na min yparxsei kanena provlima

62Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 8:48 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
persil baby χρησιμοποιω τωρα και μυριζει πιο ωραια απο το Proderm που επαιρνα. Και τα 2 σε υγρη μορφη. Μαλακτικο δεν εβαλα ποτε γιατι οταν ρωτησα την παιδιατρο μου ειπε οτι εχουν λιγο χημικκουλη. Ο αποστειρωτης που χαλασε δεν πιστευω οτι ηταν απο το ξυδι. Το ιδιο επαθα με τον βραστηρα μου και ακομα ψαχνω να βρω τι εφταιξε.
Κι εγω θελω να ξαναθηλασω και αυτην την φορα για 1 χρονο τουλαχιστον. Βαριεμαι να βραζω νερο και να κανω σκονη. Κατα τα αλλα μια χαρα γαλατα ειναι και τα ετοιμα. Τοσα και τοσα μωρα πινουν.

63Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 8:49 am

explorerefi

explorerefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
its a boy έγραψε:den mporeite na fantasteite ti laxtara eixa na to thilasw to mwro otan gennithi.alla meta lew katse pernw farmaka as rwtisw ton giatro moy.kai me prosgeiwse anwmala.me eipe katigorimatika oxi me tipota den tha to thilaseis.

Αχ έφη... Και εγώ φάρμακα παίρνω και συγκεκριμένα κορτιζόνη γιατί έχω αυτοάνοσο. Η αιματολόγος μου είπε ότι θα μπορέσω να θηλάσω, ο γυναικολόγος τα μασάει... Θα ήθελα να θυλάσω έστω και 40 μέρες... Θα δούμε

64Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 8:51 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
momirene exei kai ypoalegrika malaktika .oso gia ton thilasmo sigoyr aexeis ena dikio alla mwre alliws einai otan to thilazeis kai alliws otan to deineis etoimo

65Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 8:53 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
explorerefi esy exeis kai mia pithanotita na to thilaseis egw pali kamia giati pernw antiepiliptika.estw kai ligo poy tha to thilaseis einai kalo kopela moy

66Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 12:36 pm

katerinakal

katerinakal
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας μελλουσες μανουλες.ειμαι κι εγω εγκυουλα βρισκομαι στην 30 βδομαδα κυησης και εχω ηδη ενα αγορακι 14 μηνων!ολα στην εγκυμοσυνη πανε καλα αν εξαιρεσουμε οτι εχω λιγο ζαχαρο που το ρυθμιζω με διατροφη.με θελετε στη παρεουλα σας??

67Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 12:57 pm

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
geia soy eimai i efi egw ayrio mpainw ston 8 mina einai to prwto moy.agori perimenw

68Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 1:22 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerinakal έγραψε:γεια σας μελλουσες μανουλες.ειμαι κι εγω εγκυουλα βρισκομαι στην 30 βδομαδα κυησης και εχω ηδη ενα αγορακι 14 μηνων!ολα στην εγκυμοσυνη πανε καλα αν εξαιρεσουμε οτι εχω λιγο ζαχαρο που το ρυθμιζω με διατροφη.με θελετε στη παρεουλα σας??

ΓΕΙΑ ΣΟΥ!!!!!ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΖΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 215994

69Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Κυρ Φεβ 12, 2012 2:57 pm

grousi

grousi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα,ναι ειναι το κεφαλακι πανω και μου πιεζει τους πνευμονες και τα ποδαρακια κατω και κλοτσανε τον πλακουντα....αναποδα τελειως ειναι η κοριτσαρα μου!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

70Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Δευ Φεβ 13, 2012 12:27 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerinakal έγραψε:γεια σας μελλουσες μανουλες.ειμαι κι εγω εγκυουλα βρισκομαι στην 30 βδομαδα κυησης και εχω ηδη ενα αγορακι 14 μηνων!ολα στην εγκυμοσυνη πανε καλα αν εξαιρεσουμε οτι εχω λιγο ζαχαρο που το ρυθμιζω με διατροφη.με θελετε στη παρεουλα σας??

Καλως την! να σου ζησει το αγορακι σου και με το καλο το καινουργιο μελος!ξερετε φυλο?
Εγω ειμαι η τατιανα και περιμενω κοριτσακι!
Αν κανεις διατροφη μηπως να μου ελεγες τι τρως περιπου??
Εχω βαλει αρκετα κιλα και θελω απο δω και περα να προσεξω αλλα...

grousi έγραψε:τατιανα,ναι ειναι το κεφαλακι πανω και μου πιεζει τους πνευμονες και τα ποδαρακια κατω και κλοτσανε τον πλακουντα....αναποδα τελειως ειναι η κοριτσαρα μου!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Very Happy Very Happy ωχ ωχ καταλαβα!εμενα παλι με κλωτσαει συνεχεια στα πλευρα γιατι καθετε στα δεξια..

71Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Δευ Φεβ 13, 2012 1:58 am

pinelopi10.12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ντάλια έγραψε:Καλημερα!!!! Καλε,ποτε γεμισατε 50 σελιδιτσες;;; Δεν σας προλαβαινω!! Αντε μεγεια μας και το νο2!! Ο μπεμπικος μου στριμωχνεται κι αυτος σιγα σιγα αλλα οι κλωτσιτσες καλα κρατουν! Και οι σπρωξιες!!! Ειδικα το βραδυ., του δινει και καταλαβαινει!! Οσο για τις αγορες αυτο τον καιρο ειμαι σε αναζητηση μπανιεριτσας!! Προσανατολιζομαι πιο πολυ σε αυτες που εχουν βαση για να μην κοψομεσιαζομαστε μιας και το μπανιο μας χωραει.. Οι παλιες τι λετε;; Λετε να με βολεψει;; Εννοειται να εχει και ταπα για να αδειαζει χωρις σηκωμα.. Στην αρχη ισως τον πλενω και στον νιπτηρα.. δεν ξερω.. Εσας τι σας βολεψε;;
kalimera an se xwraei sto mpanio sou na pareis me basi na pareis me basi,emena me eixe bolepsei para polu sto prwto mwro an skefteis oti exw kai problima mesis...

72Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Δευ Φεβ 13, 2012 2:01 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
katerinakal έγραψε:γεια σας μελλουσες μανουλες.ειμαι κι εγω εγκυουλα βρισκομαι στην 30 βδομαδα κυησης και εχω ηδη ενα αγορακι 14 μηνων!ολα στην εγκυμοσυνη πανε καλα αν εξαιρεσουμε οτι εχω λιγο ζαχαρο που το ρυθμιζω με διατροφη.με θελετε στη παρεουλα σας??

Καλημερα! Καλημερα και απο μενα!
Καλως ηρθες! Με το καλο το παιδακι σου!

73Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Δευ Φεβ 13, 2012 3:33 am

katerinakal

katerinakal
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα!!!ευχαριστω πολυ για το θερμο καλωσορισμα!!!!με το καλο τα μωρακια σας για ολες και με ενα πονο!!!
τατιανα μου περιμενω κοριτσακι!!!με το καλο το μωρακι σου!! το διαιτολογιο μου ειναι φτιαγμενο για να καλυπτει τις αναγκες της εγκμοσυνης θερμιδικα αλλα δε ξερω αν κανει να το ακολουθησεις αν δεν εχεις ζαχαρο ρωτα το γυναικολογο σου Wink
το πρωι ενα ποτηρι γαλα 1,5% με δυο φρυγανιες ολικης,
μετα απο δυο ωρες ενα φρουτο(αν ειναι μπανανα μιση)
για μεσημεριανο 200 γρ κρεας(μοσχαρισιο κοτοπουλο ή ψαρι)αμυλωδη λαχανικα και οσπρια 60 γραμμαρια,οση σαλατα πρασινη θελω και2 φρυγανιες ολικης
μετα απο δυο ωρες ενα γιαουρτι 1,5 %
για βραδυνο(παντα πριν τις 8)100 γρ κρεας,30γρ αμυλωδη λαχανικα ή οσπρια και οση σαλατα πρασινη θελω
πριν τον υπνο ενα ποτηρι γαλα 1,5 με δυο φρυγανιες ολικης
πινω και συμπληρωματα σιδηρου και ασβεστιου αυτα!
νταλια εγω στο πρωτο μου παιδακι απο κακη επιλογη αλλαξα γυρω στα 3 τεσσερα μπανακια μεχρι να βολευτω!
θα σε συμβουλευα μπανακι να μπαινει στη μπανιερα και να εχει μεσα βαση να μπαινει ξαπλωτο στην αρχη το μωρακι και αργοτερα να μπορει να καθεται.τουλαχιστον εγω με αυτο βολευτικα τελικα.
καλε λετε να μου εχει γυρισει κι εμενα το μωρακι μου γιατι νιωθω δυσκολη την αναπνοη μου τελευταια!

74Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Δευ Φεβ 13, 2012 4:59 am

Ντάλια


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pinelopi10.12 έγραψε:
Ντάλια έγραψε:Καλημερα!!!! Καλε,ποτε γεμισατε 50 σελιδιτσες;;; Δεν σας προλαβαινω!! Αντε μεγεια μας και το νο2!! Ο μπεμπικος μου στριμωχνεται κι αυτος σιγα σιγα αλλα οι κλωτσιτσες καλα κρατουν! Και οι σπρωξιες!!! Ειδικα το βραδυ., του δινει και καταλαβαινει!! Οσο για τις αγορες αυτο τον καιρο ειμαι σε αναζητηση μπανιεριτσας!! Προσανατολιζομαι πιο πολυ σε αυτες που εχουν βαση για να μην κοψομεσιαζομαστε μιας και το μπανιο μας χωραει.. Οι παλιες τι λετε;; Λετε να με βολεψει;; Εννοειται να εχει και ταπα για να αδειαζει χωρις σηκωμα.. Στην αρχη ισως τον πλενω και στον νιπτηρα.. δεν ξερω.. Εσας τι σας βολεψε;;
kalimera an se xwraei sto mpanio sou na pareis me basi na pareis me basi,emena me eixe bolepsei para polu sto prwto mwro an skefteis oti exw kai problima mesis...

Καλησπερα και καλωσορισες στην παρεα μας.. Με βαση θα παρω, απλα ψαχνω απο που... Εσυ απο που την ειχες παρει; Ψαχνω κατι οικονομικο γιατι εχω δει και κατι τρελες τιμες 100 με 150 ευρω και μου φαινεται υπερβολικο..

75Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 - Σελίδα 3 Empty Απ: Εγκυουλες Απριλιου 2012!!!#2 Δευ Φεβ 13, 2012 5:04 am

Ντάλια


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerinakal έγραψε:καλημερα!!!ευχαριστω πολυ για το θερμο καλωσορισμα!!!!με το καλο τα μωρακια σας για ολες και με ενα πονο!!!
τατιανα μου περιμενω κοριτσακι!!!με το καλο το μωρακι σου!! το διαιτολογιο μου ειναι φτιαγμενο για να καλυπτει τις αναγκες της εγκμοσυνης θερμιδικα αλλα δε ξερω αν κανει να το ακολουθησεις αν δεν εχεις ζαχαρο ρωτα το γυναικολογο σου Wink
το πρωι ενα ποτηρι γαλα 1,5% με δυο φρυγανιες ολικης,
μετα απο δυο ωρες ενα φρουτο(αν ειναι μπανανα μιση)
για μεσημεριανο 200 γρ κρεας(μοσχαρισιο κοτοπουλο ή ψαρι)αμυλωδη λαχανικα και οσπρια 60 γραμμαρια,οση σαλατα πρασινη θελω και2 φρυγανιες ολικης
μετα απο δυο ωρες ενα γιαουρτι 1,5 %
για βραδυνο(παντα πριν τις 8)100 γρ κρεας,30γρ αμυλωδη λαχανικα ή οσπρια και οση σαλατα πρασινη θελω
πριν τον υπνο ενα ποτηρι γαλα 1,5 με δυο φρυγανιες ολικης
πινω και συμπληρωματα σιδηρου και ασβεστιου αυτα!
νταλια εγω στο πρωτο μου παιδακι απο κακη επιλογη αλλαξα γυρω στα 3 τεσσερα μπανακια μεχρι να βολευτω!
θα σε συμβουλευα μπανακι να μπαινει στη μπανιερα και να εχει μεσα βαση να μπαινει ξαπλωτο στην αρχη το μωρακι και αργοτερα να μπορει να καθεται.τουλαχιστον εγω με αυτο βολευτικα τελικα.
καλε λετε να μου εχει γυρισει κι εμενα το μωρακι μου γιατι νιωθω δυσκολη την αναπνοη μου τελευταια!

Καλωσορισες κι εσυ στην ομαδουλα!! Οταν λες βαση εννοεις για να καθεται το μωρο;; Εγω ελεγα βαση για να στηριζεται η μπανιεριτσα και να ερχεται στο υψος μου για να μην σκυβω.. Αυτο με το καθισματακι δεν το ειχα σκεφτει, εχεις δικιο,θα το κοιταξω . Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις