Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:πω,πω!!1της ανωμαλιας εγινε παλι!
και σας ειπα πιο αργα τα ωραια για να συμετεχω και εγω.τελος παντων,ειχα καποια πραγματα να πω,αλλα θ ασεβαστω το οτι αλλαξατε θεμα και καλυτερα,πολυ κρατησε και πολυ αξια δωσατε.
λοιπον ευακι περαστικα σας.ολοι μαζι βρε?

αθηνα καλη ορεξη αν και μαλλον θα τα εχεις φαει τα πιταγυρα.

ποσο καιρο εχω να φαω πιτογυρα?

τατιανα εσενα τι να σου πω?με το ζορι τρως,με το ζορι βαζεις μισο γραμμαριο.

Α κι οταν τρωω παλι με το ζορι βαζω γραμμαριο οποτε...Χεστα Ζορζετ μου..

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εφοσον Κάτα δε ναποτελεις μελος της κοινοτητας του φορουμ -ενιωσες την αναγκη σημερα να γραψεις 2 καλα λογια που θα δικαιολογησουν την Βανια? θα φτιαξουν το προφιλ της?
τι ακριβως? ηθελες να μιλησεις για τον ευατο σου? αυτο δεν καταλαβα....

supermom τυχαινει να σε βλεπω στο φορουμ - γραφεις κατα καιρους οποτε δεν αναφερομαι σε περιπτωσεις σαν την δικη σου.

αναφερομαι σε μελη που εχουν να μπουν μηνες και εμφανιζονται παντα την στιγμη της 'αποκάλυψης'....

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια κρεπα σοκολατα μπισκοτο με σωζει ΠΑΛΙ Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 33 587529

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:

συμφωνω...

διαφωνω....

black beauty έγραψε:

συμφωνω...

διαφωνω.....

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Μια κρεπα σοκολατα μπισκοτο με σωζει ΠΑΛΙ Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 33 587529

Ελα εδω εσυ μωρο μου...

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
black beaguy

uty έγραψε:
kata έγραψε:Καλησπέρα σε όλες. Αποφάσισα μετά από πολύ καιρό να γράψω, αν και ομολογώ ότι από καιρό σε καιρό διάβαζα επιλεκτικά. Διαπίστωσα λοιπόν ότι το κλίμα που με οδήγησε στο να αποχωρήσω καλά κρατεί. Και γι'αυτό ακριβώς γράφω. Γιατί είμαι σίγουρη ότι και άλλα μέλη που ίσως έχουν ανάγκη την συμμετοχή τους εδώ έφυγαν ή θα φύγουν για τον ίδιο λόγο.

Για να μην παρεξηγηθώ, σε καμία περίπτωση δεν βγάζω την ουρά μου απ'έξω. Βρέθηκα σε αντιπαράθεση με την μαμά Κατερίνα για την οποία έχω μετανιώσει μιας και με καθαρό μυαλό κατάλαβα ότι δεν είχε κανένα μα κανένα νόημα.Της ζήτησα συγνώμη τότε και το ξανακάνω και τώρα γιατί βιάστηκα να βγάλω συμπεράσματα (επηρρεασμένη από λόγια αλλά όχι αυτής που ίσως φαντάζεστε)

Θύμωσα πολύ με τη Βίβιαν η οποία φαινόταν να κάνει διακρίσεις ανάμεσα σε μέλη. Βίβιαν ίσως να είχα δίκιο τότε, ίσως και άδικο, η ουσία είναι πως δεν έχει πια σημασία. Στο κάτω-κάτω είναι ανθρώπινο και να μεροληπτούμε άθελα μας πολλές φορές υπέρ των ατόμων που συμπαθούμε.

Για να ξαναγυρίσω όμως στο θέμα για το οποίο αποφάσισα να γράψω, λυπάμαι πολύ που σαν γυναίκες επιβεβαιώνουμε τη φήμη μας σχετικά με το κουτσομπολιό, τις κατινιές και τη διπροσωπία και φυσικά βάζω και τον εαυτό μου μέσα σ'αυτό.
Αν και είχα αποφασίσει να μην ξαναμπώ και πόσο μάλλον να ξαναυπερασπιστώ άλλο μέλος θέλω να πω τα εξής: και εγώ είχα μια μάλλον αρνητική άποψη για τη Βάνια πριν τη συναντήσω. Μετά όμως από δύο συναντήσεις και καμιά δεκαριά συνομιλίες η γνώμη που σχημάτισα -όσο αντικειμενική και ολοκληρωμένη μπορεί να είναι- είναι πως δεν είναι κακιά.Το αντίθετο. Καταφέρνει βέβαια πολλές φορές με τα λεγόμενά της να παρεξηγείται από ατούς που δεν την γνωρίζουν. Όμως η επίθεση που της γίνεται -όσο δικαιολογημένη μπορεί να τη νιώθετε κάποιες- είναι πολύ μα πολύ άγρια. Στο κάτω-κάτω όπως πολλές φορές έχει ειπωθεί όλες θα έπρεπε να μας ενώνει η ουσία του φόρουμ, η μητρότητα.

Σας διαβεβαιώνω ότι όλα τα παραπάνω τα έγραψα με κάθε καλή διάθεση και δεν θα ήθελα να παρεξηγηθούν σε καμία περίπτωση.


συμφωνω...

Καλά το περίεργο θα ήταν να διαφωνουσες!!! Rolling Eyes

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
blackrose έγραψε:Επειδη κουραστηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και επειδη προσπαθω να κραταω τους τονους σε καποιο επιπεδο τους δικους μου τουλαχιστον..επειδη εχω δεν εχω 1 χρονο εδω,επειδη εχω ζησει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ στιγμες εδω,Επειδη εχω μοιραστει τον πονο μου εδω,επειδη εχω μοιραστει τη χαρα μου εδω ,επειδη εχω μοιραστει αποριες,γνωσεις ,αγωνιες ,φιλιες που εχω κανει ( και χεστηκα αν εσυ ή εσυ ή εσυ με θεωρεις "της κλικας"),επειδη εχω σεβαστει οχι τα μελη ,αλλα το φορουμ σαν οντοτητα και για οτι μας προσφερει εδω μεσα,απο την σκεψη για μητροτητα μεχρι την στιγμη ενηλικιωσης των παιδιων μας,επειδη ΛΟΙΠΟΝ κουραστηκα Παρα πολυ και ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ,
ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ Η Κ.ΒΑΝΙΑ ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΓΝΙΟ ΤΗΣ.ΔΕ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΑΘΕΙΕΣ ΣΟΥ(ΑΥΤΟ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ).
ΔΕ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ.
ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ.ΓΑΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΑΠΟ ΜΕΛΗ Η ΛΟΓΟΜΑΧΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΠΜ ΚΑΙ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΕΣΑΙ.
ΑΡΚΕΤΑ!!?
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΡΕ!
ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΒΛΕΠΩ!
ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΟΙ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΟΥΤΕ ΤΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑΤΑ.
ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ!

ΚΑΛΑ ΜΑ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΣ? ΡΕ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ!
ΕΜΕΙΣ ΔΕ ΦΕΥΓΟΥΜΕ,ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΣΚΟΠΟ.

Αντε να πουμε,μπαινω να περασω την ωρα μου να μιλησω,να ψυχαγωγηθω και γαμιεμαι ετσι?
Οχι ρε δε θα περασει!!!
μπραβο κλειω.ωραια τα ειπες. Respect Respect Respect


Ε ναι ρε φιλε!Αντε μπραβο.Αυτο λεμε κ αρχιζουν τις ηθικολογιες....οποια εχει αποψη ας την πει να τελειωνουμε,το επιπεδο μας μαρανε ολες εδω μεσα.
Μα πως ανεχεστε να τρολαρει ενα μονιμο μελος ετσι?
Ειστε μελη σε εναν "χωρο" ,δεν σας ενοχλει πια η καθε πικραμενη που βγαζει το μενος της σε αλλα μελη και κυριως σε καινουρια μελη?
Και οσες την θεωρειτε "καλο ανθρωπο" με γεια σας με χαρα σας,επι του θεματος εχετε αποψη?Δεν την κρινει κανεις σαν ανθρωπο τι ειναι,πως λειτουργει σαν μελος σχολιαζουμε.
Kata και black beauty εχετε καποια αποψη για τις φασαριες που δημιουργουσε κ δημιουργει?


Ευακι τα παιδια μου κοιμουνται τωρα κ τον αντρα τον εχω satisfied Cool

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα τα λες Λιτσα- τρολλαρει μονιμο μελος του φορουμ και κανουμε τις παπιες......

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose έγραψε:Μια κρεπα σοκολατα μπισκοτο με σωζει ΠΑΛΙ Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 33 587529

Δοκίμασε να βάλεις και κομματάκια από γλυκό πορτοκάλι! Είναι τέλεια! Very Happy

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΔΩ έγραψε:Τα τρόλλια είναι περιττά...


Mad Mad Mad Έλεος!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουκιδα προτιμω να λεω συμφωνω παρα να λεω κατι και να το παραφραζετε,οπως εγω δεν σας λεω τιποτα που συμφωνειτε μεταξυ σας,ετσι και εγω νομιζω εχω το δικαιωμα να συμφωνω με οποια με εκφραζει!


Και ειδα ολονων σας τα υπονοουμενα,δεν θυμαμαι τωρα ονομα,αλλα καποια ειπε που ειναι η Black να συμφωνησει,αυτο τι ηταν τωρα?


Εγω ξερω οτι τοσο καιρο που ειμαι εδω μεσα προσπαθω να συμβουλεβω οποια μαμα μπορω και να ακουσω τις τις συμβουλες αλλων μαμαδων σε αλλα θεματα,τωρα αν καποιες τις ενοχλει η παρουσια μου γιατι δεν με διαγραφει η Βιβιαν να ησυχασετε και να μην σας ενοχλω?Τοσο καιρο δεν ειχα ερθει σε αντιπαραθεση με καμια και σε λιγες μερες καποιες με εβγαλαν εξω απο τα ρουχα μου?

Εγω σας αναφερθηκα ονομαστικα?ειπα η ταδε γιατι δεν συμφωνει με τον ταδε?

ειπαμε οτι μπορουμε να λεμε την αποψη μας νομιζω!

Εγω δεν βρισκω πλεον λογο να συμμετεχω αφου καποιες το πανε σε προσωπικο επιπεδο!Τι να πω,οτι και αν πω θα το παραφρασουνε και πραγματικα εχω βαρεθει να απολουγουμαι για οτι λεω...οποτε προτιμω να συμφωνω με καποιες κοπελες που εκφραζουν οτι πιστευω και εγω!

Δηλαδη πρεπει να λογοδοτησω γιατι συμφωνω με καποια?

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:κουκιδα προτιμω να λεω συμφωνω παρα να λεω κατι και να το παραφραζετε,οπως εγω δεν σας λεω τιποτα που συμφωνειτε μεταξυ σας,ετσι και εγω νομιζω εχω το δικαιωμα να συμφωνω με οποια με εκφραζει!


Και ειδα ολονων σας τα υπονοουμενα,δεν θυμαμαι τωρα ονομα,αλλα καποια ειπε που ειναι η Black να συμφωνησει,αυτο τι ηταν τωρα?


Εγω ξερω οτι τοσο καιρο που ειμαι εδω μεσα προσπαθω να συμβουλεβω οποια μαμα μπορω και να ακουσω τις τις συμβουλες αλλων μαμαδων σε αλλα θεματα,τωρα αν καποιες τις ενοχλει η παρουσια μου γιατι δεν με διαγραφει η Βιβιαν να ησυχασετε και να μην σας ενοχλω?Τοσο καιρο δεν ειχα ερθει σε αντιπαραθεση με καμια και σε λιγες μερες καποιες με εβγαλαν εξω απο τα ρουχα μου?

Εγω σας αναφερθηκα ονομαστικα?ειπα η ταδε γιατι δεν συμφωνει με τον ταδε?

ειπαμε οτι μπορουμε να λεμε την αποψη μας νομιζω!

Εγω δεν βρισκω πλεον λογο να συμμετεχω αφου καποιες το πανε σε προσωπικο επιπεδο!Τι να πω,οτι και αν πω θα το παραφρασουνε και πραγματικα εχω βαρεθει να απολουγουμαι για οτι λεω...οποτε προτιμω να συμφωνω με καποιες κοπελες που εκφραζουν οτι πιστευω και εγω!

Δηλαδη πρεπει να λογοδοτησω γιατι συμφωνω με καποια?

Εγω το ειπα.Δεν ηταν υπονοουμενο,σαφως εννοουμενο ηταν.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όταν λέμε satisfied Λίτσα? Από φαί ήηηηηηηηη... Αχαχαχαχαχα! Α ξέχασα να συμφωνήσω. Τί καλέ? Δεν έχω συμφωνήσει εγώ ποτέ!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:κουκιδα προτιμω να λεω συμφωνω παρα να λεω κατι και να το παραφραζετε,οπως εγω δεν σας λεω τιποτα που συμφωνειτε μεταξυ σας,ετσι και εγω νομιζω εχω το δικαιωμα να συμφωνω με οποια με εκφραζει!


Και ειδα ολονων σας τα υπονοουμενα,δεν θυμαμαι τωρα ονομα,αλλα καποια ειπε που ειναι η Black να συμφωνησει,αυτο τι ηταν τωρα?


Εγω ξερω οτι τοσο καιρο που ειμαι εδω μεσα προσπαθω να συμβουλεβω οποια μαμα μπορω και να ακουσω τις τις συμβουλες αλλων μαμαδων σε αλλα θεματα,τωρα αν καποιες τις ενοχλει η παρουσια μου γιατι δεν με διαγραφει η Βιβιαν να ησυχασετε και να μην σας ενοχλω?Τοσο καιρο δεν ειχα ερθει σε αντιπαραθεση με καμια και σε λιγες μερες καποιες με εβγαλαν εξω απο τα ρουχα μου?

Εγω σας αναφερθηκα ονομαστικα?ειπα η ταδε γιατι δεν συμφωνει με τον ταδε?

ειπαμε οτι μπορουμε να λεμε την αποψη μας νομιζω!

Εγω δεν βρισκω πλεον λογο να συμμετεχω αφου καποιες το πανε σε προσωπικο επιπεδο!Τι να πω,οτι και αν πω θα το παραφρασουνε και πραγματικα εχω βαρεθει να απολουγουμαι για οτι λεω...οποτε προτιμω να συμφωνω με καποιες κοπελες που εκφραζουν οτι πιστευω και εγω!

Δηλαδη πρεπει να λογοδοτησω γιατι συμφωνω με καποια?

τζιζας............κανε οτι θελεις μανα μου.......δεν με νοιαζει πραγματικα- αλλα φαγωθηκες εδω και μερικες βδομαδες με 'εκεινες τι καποιες' και με τις 'κλικες' ....
φροντιζεις να δειχνεις την τυφλη σου προτιμηση σε οσους ειναι απεναντι απο τα 4-5 ατομα που εχεις στο μυαλο (σου ?) ως ομαδα.....
δεν ξερω αν ειμαι η μονη που το βλεπω αυτο........

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
blackrose έγραψε:Επειδη κουραστηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και επειδη προσπαθω να κραταω τους τονους σε καποιο επιπεδο τους δικους μου τουλαχιστον..επειδη εχω δεν εχω 1 χρονο εδω,επειδη εχω ζησει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ στιγμες εδω,Επειδη εχω μοιραστει τον πονο μου εδω,επειδη εχω μοιραστει τη χαρα μου εδω ,επειδη εχω μοιραστει αποριες,γνωσεις ,αγωνιες ,φιλιες που εχω κανει ( και χεστηκα αν εσυ ή εσυ ή εσυ με θεωρεις "της κλικας"),επειδη εχω σεβαστει οχι τα μελη ,αλλα το φορουμ σαν οντοτητα και για οτι μας προσφερει εδω μεσα,απο την σκεψη για μητροτητα μεχρι την στιγμη ενηλικιωσης των παιδιων μας,επειδη ΛΟΙΠΟΝ κουραστηκα Παρα πολυ και ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΩΣ ,
ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ Η Κ.ΒΑΝΙΑ ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΓΝΙΟ ΤΗΣ.ΔΕ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΕΜΠΑΘΕΙΕΣ ΣΟΥ(ΑΥΤΟ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ).
ΔΕ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ.
ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ.ΓΑΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΑΠΟ ΜΕΛΗ Η ΛΟΓΟΜΑΧΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΟΣΤΑΡΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΠΜ ΚΑΙ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΕΣΑΙ.
ΑΡΚΕΤΑ!!?
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΡΕ!
ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΒΛΕΠΩ!
ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΟΙ ΑΝΑΚΑΤΩΣΟΥΡΕΣ ΟΥΤΕ ΤΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑΤΑ.
ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ!

ΚΑΛΑ ΜΑ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΣ? ΡΕ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ!
ΕΜΕΙΣ ΔΕ ΦΕΥΓΟΥΜΕ,ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ ΟΧΙ ΓΙΑ ΚΑΚΟ ΣΚΟΠΟ.

Αντε να πουμε,μπαινω να περασω την ωρα μου να μιλησω,να ψυχαγωγηθω και γαμιεμαι ετσι?
Οχι ρε δε θα περασει!!!
μπραβο κλειω.ωραια τα ειπες. Respect Respect Respect


Ε ναι ρε φιλε!Αντε μπραβο.Αυτο λεμε κ αρχιζουν τις ηθικολογιες....οποια εχει αποψη ας την πει να τελειωνουμε,το επιπεδο μας μαρανε ολες εδω μεσα.
Μα πως ανεχεστε να τρολαρει ενα μονιμο μελος ετσι?
Ειστε μελη σε εναν "χωρο" ,δεν σας ενοχλει πια η καθε πικραμενη που βγαζει το μενος της σε αλλα μελη και κυριως σε καινουρια μελη?
Και οσες την θεωρειτε "καλο ανθρωπο" με γεια σας με χαρα σας,επι του θεματος εχετε αποψη?Δεν την κρινει κανεις σαν ανθρωπο τι ειναι,πως λειτουργει σαν μελος σχολιαζουμε.
Kata και black beauty εχετε καποια αποψη για τις φασαριες που δημιουργουσε κ δημιουργει?


Ευακι τα παιδια μου κοιμουνται τωρα κ τον αντρα τον εχω satisfied Cool
καθολου δεν την θεωρω καλο ανθρωπο λιτσα.και ειπα πιο πανω οτι ειχα επιλεξει καποια ποστ για να απαντησω,αλλα ειδα οτι ηρεμησαν(λεμε τωρα) τα πραγματα και τα εσβησα.

kata


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama katerina έγραψε:
kata έγραψε:Καλησπέρα σε όλες. Αποφάσισα μετά από πολύ καιρό να γράψω, αν και ομολογώ ότι από καιρό σε καιρό διάβαζα επιλεκτικά. Διαπίστωσα λοιπόν ότι το κλίμα που με οδήγησε στο να αποχωρήσω καλά κρατεί. Και γι'αυτό ακριβώς γράφω. Γιατί είμαι σίγουρη ότι και άλλα μέλη που ίσως έχουν ανάγκη την συμμετοχή τους εδώ έφυγαν ή θα φύγουν για τον ίδιο λόγο.

καταρχας καλησπερα Κατερινα..

Για να μην παρεξηγηθώ, σε καμία περίπτωση δεν βγάζω την ουρά μου απ'έξω. Βρέθηκα σε αντιπαράθεση με την μαμά Κατερίνα για την οποία έχω μετανιώσει μιας και με καθαρό μυαλό κατάλαβα ότι δεν είχε κανένα μα κανένα νόημα.Της ζήτησα συγνώμη τότε και το ξανακάνω και τώρα γιατί βιάστηκα να βγάλω συμπεράσματα (επηρρεασμένη από λόγια αλλά όχι αυτής που ίσως φαντάζεστε)

ναι το επιβεβαιωνω κι εγω αυτο..μιλησαμε και ξεκαθαρισαμε .. αλλα ησουν οντως αδικη.. γιατι ΠΑΛΙ δεν ειχε νοημα οπως ειπες και πιο πανω και μαλιστα η δικη σου επιθεση ηταν και η αιτια να αποχωρησω απο το φορουμ για λιγο... οτι επηρρεαστηκες ομως Κατερινα επηρρεαστηκες και μη μου λες πως οχι απο αυτην που φανταζεστε..απο ποια δηλαδη επηρρεαστηκες??? δεν εχω θεμα με καμια αλλη... μην αφηνεις εντυπωσεις σε παρακαλω... μιλαω πολυ ευγενικα αυτη τη στιγμη..

Θύμωσα πολύ με τη Βίβιαν η οποία φαινόταν να κάνει διακρίσεις ανάμεσα σε μέλη. Βίβιαν ίσως να είχα δίκιο τότε, ίσως και άδικο, η ουσία είναι πως δεν έχει πια σημασία. Στο κάτω-κάτω είναι ανθρώπινο και να μεροληπτούμε άθελα μας πολλές φορές υπέρ των ατόμων που συμπαθούμε.

ειχες αδικο για τη Βιβιαν χωρις καμια αλλη κουβεντα... δεν ειναι θεμα συμπαθειας αλλα λογικης

Για να ξαναγυρίσω όμως στο θέμα για το οποίο αποφάσισα να γράψω, λυπάμαι πολύ που σαν γυναίκες επιβεβαιώνουμε τη φήμη μας σχετικά με το κουτσομπολιό, τις κατινιές και τη διπροσωπία και φυσικά βάζω και τον εαυτό μου μέσα σ'αυτό.
Αν και είχα αποφασίσει να μην ξαναμπώ και πόσο μάλλον να ξαναυπερασπιστώ άλλο μέλος θέλω να πω τα εξής: και εγώ είχα μια μάλλον αρνητική άποψη για τη Βάνια πριν τη συναντήσω. Μετά όμως από δύο συναντήσεις και καμιά δεκαριά συνομιλίες η γνώμη που σχημάτισα -όσο αντικειμενική και ολοκληρωμένη μπορεί να είναι- είναι πως δεν είναι κακιά.Το αντίθετο. Καταφέρνει βέβαια πολλές φορές με τα λεγόμενά της να παρεξηγείται από ατούς που δεν την γνωρίζουν. Όμως η επίθεση που της γίνεται -όσο δικαιολογημένη μπορεί να τη νιώθετε κάποιες- είναι πολύ μα πολύ άγρια. Στο κάτω-κάτω όπως πολλές φορές έχει ειπωθεί όλες θα έπρεπε να μας ενώνει η ουσία του φόρουμ, η μητρότητα.

Σας διαβεβαιώνω ότι όλα τα παραπάνω τα έγραψα με κάθε καλή διάθεση και δεν θα ήθελα να παρεξηγηθούν σε καμία περίπτωση.


Κατερινα δεν σε καταλαβαινω πραγματικα... παλι αδικη εισαι... δεχτηκαμε επιθεση χωρις λογο Κατερινα..ετσι απλα γιατι διαφωνησαμε με τη Βανια ...εφτασε στο σημειο να μας βγαλει παρατσουκλια... την ξεραμε και απο χτες για να την παρεξηγησουμε? υπαρχει λογος για ολα.. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΙΝΕΣ...δεν μπηκαμε εδω μεσα γι'αυτο.. υπαρχει παρασκηνιο πισω απο αυτο το θεμα.. αλλα τελος παντων σεβαστη η αποψη σου .. οποιος καταλαβε καταλαβε... πραγματικα δεν εχω τιποτα μαζι σου απλα ενιωσα πως επρεπε να σου απαντησω... να σαι καλα


Καλησπέρα Κατερίνα και προσωπικά. Πρώτα απ' όλα να εξηγήσω ότι δεν ήθελα να χαρακτηρίσω καμιά από εμάς κατίνα, ήθελα όμως να καταθέσω την άποψή μου ότι δυστυχώς καμιά φορά κάνουμε κατινιές. Και όχι, κατά τη γνώμη μου δεν είναι το ίδιο. Προσωπικά έχω κάνει κατινιές στη ζωή μου Embarassed αλλά δεν θα με χαρακτήριζα κατίνα (ελπίζω και όσοι με γνωρίζουν να έχουν την ίδια άποψη...). Όταν όμως ανάβουν τα αίματα είναι εύκολο να παρασυρθούμε... Αυτό και μόνο αυτό ήθελα να πω όταν μιλούσα για κατινιές. Τώρα για τα άλλα παρασκήνια επειδή δεν γνωρίζω τι έχει συμβεί πάω πάσο. Δεν θέλω να αδικήσω καμία, απλά ήθελα να μιλήσω γιατί η σημερινή επίθεση μου φάνηκε λίγο σκληρή. Όπως σκληρή ήταν και η επίθεση που είχε γίνει τότε σε σενα, με τη διαφορά ότι -τουλάχιστον από την πλευρά μου - δεν υπήρξαν "άγριοι" χαρακτηρισμοί. Και είχες και μέλη που σε υποστήριξαν. Ενώ η Βάνια κανέναν. Ίσως λοιπόν γι' αυτό πήρα το θάρρος να γράψω. Και πάλι να πω ότι δεν δίνω δίκιο ή άδικο σε κανέναν, απλά θεωρώ πολύ σκληρό τον λόγο κάποιων μελών.

Όσον αφορα το ότι "επηρρεάστηκα", είναι μάλλον λάθος διατύπωση γιατί εδώ που τα λέμε δεν είμαι κανένα παιδάκι για να καθοδηγούμαι. Δε θέλω λοιπόν να αποποιηθώ των ευθυνών μου. Ας πούμε λοιπόν ότι παραπληροφορήθηκα (όπως μπορεί να έχει γίνει και με σένα). Το μόνο που έχω να πω είναι ότι το άτομο στο οποίο αναφέρομαι δεν είναι η Βάνια αλλά συγχώρεσέ με που δεν θα αποκαλύψω το όνομά του. Ουσιαστικά η ευθύνη είναι δική μου που όντας ενεργό μέλος για ελάχιστο διάστημα δε φρόντισα να σχηματίσω προσωπική άποψη σιγά-σιγά για τον καθένα και να μην ακούω γνώμες τρίτων.

Κι εγώ συνονόματη δεν έχω κάτι εναντίον σου! Να 'σαι και εσύ καλά!!! Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Όταν λέμε satisfied Λίτσα? Από φαί ήηηηηηηηη... Αχαχαχαχαχα! Α ξέχασα να συμφωνήσω. Τί καλέ? Δεν έχω συμφωνήσει εγώ ποτέ!


Laughing Laughing Laughing

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιτσα εγω δεν ξερω τι εχει γινει μεταξυ σας με λεπτομερειες,οτι εχω διαβασει απο εδω μεσα!Εμενα προσωπικα δεν με εχει ειρωνευτει ουτε μου εχει φερθει ασχημα οποτε δεν εχω να πω κατι για αυτην!

Σε παλιοτερο θεμα ομως ειπα οτι απο πολλες συμπεριφορες ενοχλουμαι,και δεν κατανομασα τα μελη!Απλα ειπα οτι απο οσους ειχαν συμμετοχη σε καποιους καυγαδες ε ναι ενοχληθηκα!Καθε τρεις και λιγο τα ιδια και τα ιδια!


Επισης γιατι δεν διαγραφονται τα μελη που θεωρουνται ολα αυτα που λετε?

Αν ειναι για το καλο του φορουμ και των υπολοιπων μελων δεν θα επρεπε να διαγραφονται λογικα?


Αλλα δυστυχως μαλλον τζαμπα μιλαω αφου παλι θα πιαστειτε απο αλλου και θα μου πειτε διαφορα!


Εγω μετα απο ολα αυτα δεν βρισκω λογο να συμμετεχω εδω μεσα,αφου τελικα απο οτι φαινεται δεν μπορω να πω κατι χωρις να με ειρωνευτει καποια η να με κοροιδευσει...αυτα πειτε οτι θελετε αλλα εγω τοσο καιρο εδω μεσα ειχα δωσει αλλη εικονα και δυστυχως τον τελευταιο καιρο βγηκα εξω απο τα ρουχα μου γιατι προσπαθουσα να απολογηθω για οσα λεω....

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οπως θελετε κοριτσια,αλλα εγω ειπα οσα πιστευω...ο καθενας βγαζει τα δικα του συμπερασματα...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:οπως θελετε κοριτσια,αλλα εγω ειπα οσα πιστευω...ο καθενας βγαζει τα δικα του συμπερασματα...

δεν ειναι προσωπικα ΜΑΣ ρε Μαρια.
Δεν εχω προσωπικα με καποιον εδω μεσα, δλδ ...ελληνικα μιλαω.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kata έγραψε:

Καλησπέρα Κατερίνα και προσωπικά. Πρώτα απ' όλα να εξηγήσω ότι δεν ήθελα να χαρακτηρίσω καμιά από εμάς κατίνα, ήθελα όμως να καταθέσω την άποψή μου ότι δυστυχώς καμιά φορά κάνουμε κατινιές. Και όχι, κατά τη γνώμη μου δεν είναι το ίδιο. Προσωπικά έχω κάνει κατινιές στη ζωή μου Embarassed αλλά δεν θα με χαρακτήριζα κατίνα (ελπίζω και όσοι με γνωρίζουν να έχουν την ίδια άποψη...). Όταν όμως ανάβουν τα αίματα είναι εύκολο να παρασυρθούμε... Αυτό και μόνο αυτό ήθελα να πω όταν μιλούσα για κατινιές. Τώρα για τα άλλα παρασκήνια επειδή δεν γνωρίζω τι έχει συμβεί πάω πάσο. Δεν θέλω να αδικήσω καμία, απλά ήθελα να μιλήσω γιατί η σημερινή επίθεση μου φάνηκε λίγο σκληρή. Όπως σκληρή ήταν και η επίθεση που είχε γίνει τότε σε σενα, με τη διαφορά ότι -τουλάχιστον από την πλευρά μου - δεν υπήρξαν "άγριοι" χαρακτηρισμοί. Και είχες και μέλη που σε υποστήριξαν. Ενώ η Βάνια κανέναν. Ίσως λοιπόν γι' αυτό πήρα το θάρρος να γράψω. Και πάλι να πω ότι δεν δίνω δίκιο ή άδικο σε κανέναν, απλά θεωρώ πολύ σκληρό τον λόγο κάποιων μελών.

Όσον αφορα το ότι "επηρρεάστηκα", είναι μάλλον λάθος διατύπωση γιατί εδώ που τα λέμε δεν είμαι κανένα παιδάκι για να καθοδηγούμαι. Δε θέλω λοιπόν να αποποιηθώ των ευθυνών μου. Ας πούμε λοιπόν ότι παραπληροφορήθηκα (όπως μπορεί να έχει γίνει και με σένα). Το μόνο που έχω να πω είναι ότι το άτομο στο οποίο αναφέρομαι δεν είναι η Βάνια αλλά συγχώρεσέ με που δεν θα αποκαλύψω το όνομά του. Ουσιαστικά η ευθύνη είναι δική μου που όντας ενεργό μέλος για ελάχιστο διάστημα δε φρόντισα να σχηματίσω προσωπική άποψη σιγά-σιγά για τον καθένα και να μην ακούω γνώμες τρίτων.

Κι εγώ συνονόματη δεν έχω κάτι εναντίον σου! Να 'σαι και εσύ καλά!!! Very Happy

ολα οσα εγραψες σεβαστα.. καλα εκανες..ενιωσες ετσι ετσι επραξες..αλλωστε ο καθενας μπορει να βγαλει τα συμπερασματα του ...και εννοω απ'ολη τη σημερινη μερα... αυτο που κοκκινησα ομως θελω να το σχολιασω....

δεν ειχα με καμια αλλη θεμα ... και με ενοχλει που αφηνεις να εννοηθει κατι τετοιο... αν δεν ηθελες να μιλησεις καλυτερα να το κραταγες για σενα..ξαναδιαβασε τι γραφεις μπες και λιγο στα παπουτσια μου και πεσμου εχω αδικο??? αν δεν εννοεις τη Βανια τοτε εννοεις τα κοριτσια που εκανε παρεα μαζι τους το καλοκαιρι.. με τα κοριτσια εχουμε ξεκαθαρισει Κατερινα.. οταν ο αλλος μπαινει στη διαδικασια να σου απολογηθει και να ζητησει συγνωμη τον ακους και δινεις ευκαρια ειδικα αμα δεν τον ξερεις και σου δινεται η ευκαιρια να τον μαθεις.. Η Βανια αυτο δεν το εκανε ποτε παρα μονο ξυπνουσε και κοιμοταν με την δικη μας εννοια..δεν πιστευα πως θα συναντησω τετοιο ατομο στη ζωη μου...σου μιλαω μπεσα...

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πήγε 12 η ώρα! Πάω για ύπνο. Αυριο θα είναι δύσκολή μέρα από το πρώι. Θα πάω τον μικρό στο παίδων να δει παιδοχειρούργος το πουλί του να μας πεί αν θέλει περιτομή ή απλό κατέβασμα το πετσάκι ή τίποτα από όλα αυτά. Το μόνο που φοβάμαι είναι μην του κάνουν τίποτα επι τόπου. Τεσπα, άντε καληνύχτα, be cool και τα λέμε αύριο. Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 33 850933

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον δεν παει αλλο...ζαλιστηκα .
Ας μιλησουν και"οι αλλες κοπελες" που λεει κ η Μαρια,αυτες που φοβουνται να γραψουν.Αντε να το σχολασουμε το θεμα ...ξεφτιλα πια,να ανεχομαστε τετοιες συμπεριφορες.

Καληνυχτα ΣΑΣ.

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα δεν μπορει ομως για να το λενε τοσες κοπελες.....


και γιατι αναφερθηκες στο ονομα μου?δεν με προκαλουσες να απαντησω ε?


Εγω εχει τυχει να συμφωνησω και με δικες σας αποψεις οταν ειδα οτι ταιριαζουν με αυτα που πιστευω,αλλα εσεις το συνεχιζετε να μου την λετε(μην λεω ονοματα,ξερετε ποιες ειναι αυτες που μου την λετε)δηλαδη τι θελετε να λεω ναι σε οσα λετε εσεις?


Εγω νομιζα πως εχουμε το δικαιωμα να λεμε την αποψη μας αλλα φαινεται εκανα λαθος,μαλλον και εγω δεν ταιριαζω εδω μεσα αφου αυτο γινεται συνεχεια και συνεχεια!Μπορει και εγω να ηρθα σε αντιπαραθεση με καποιες κοπελιες αλλα δεν το συνεχισα,εσεις γιατι το συνεχιζετε?Εγω και πμ εστειλα και αγνοησα καποια ποστ γιατι σεβαστηκα το φορουμ και τις αλλες κοπελες που μπαινουν εδω μεσα για να ενημερωθουν!Τωρα αν οντως δημιουργω προβληματα και θεωρουμαι ιντριγκαδορισα,ειλικρινα δεν εχω προβλημα,για το καλο του φορουμ ας σβηστω,τι εγινε?

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ καληνυχτα!Μπα δεν εχει νοημα να μιλαω αφου οτι και αν πω....καλυτερα να συμφωνω....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις