Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
395 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 395 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!!Τι κάνετε?
Περαστικά στις αρρωστούλες!!!
Η πεθερούλα μου τελικά έδωσε χαλασμένα αυγά στη μικρή και δεν έχει σταματήσει να κάνει εμετό!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι και η βαφτιση της ανιψιας μου το σαββατο.τι να κανω να μην παω?να παω και να σερνομαι?να παω μονο στη βαφτιση και οχι στο τραπεζι?ειμαι να σκασω....
ελενα κρατα μερικα αυγα και κανε ενα κεικ στην αγαπητη να μαθει να μη δινει στο παιδι χαλασμενο αυγο...αει σηχτιρ πια οι σιχαμενες........... Twisted Evil

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:καλησπερα.τι κανετε?καλη τσικνοπεμπτη να εχουμε.θα βγειτε σημερις?εμεις μαλλον οχι.ηρθε ο δικος μου το μεσημερι σπιτι με μια γαζα στο κουτελο νααα,με το συμπαθιο.τι επαθες τον ρωταω.και τι μου λεει?οτι κουτηλησε με την πορτα του αυτοκινητου(με το πανω μερος,την γωνια) και ανοιξε και τον πηγανε για ραματα.  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 585182 ηρθε με πονοκεφαλο και τωρα κοιμαται.

Shocked πωπω! Περαστικα!


mamamatina έγραψε:Έκλεισα σε ένα μήνα απογευμετινό ραντεβού με παιδοχειρούργο. Το διευθυντή της Α χειρουργικής στο παίδων. Ίδωμεν.
Άσχετο. Εμένα τα παιδιά μου γιατί ποτέ δεν έχουν κάτσει αγκαλιά. Τα μεγάλα εννοώ. Μήπως κάτι δεν πάει καλά?

Καλα Ματινα ...αυτο παει με αναλογια 1/10 αγκαλιες-μπουφλες!

marinaki <3 <3 έγραψε:
Vivian έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787

Τι εγινε Μαρινακι;
ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑ,Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΠΛΗ ΠΕΡΙΤΥΛΗΞΗ ΜΕ ΦΟΒΗΣΕ ΛΙΓΟ ΓΤ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,Κ ΑΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ,,,,ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Κ ΘΕΣΗ,Κ ΕΙΝΑΙ 2240  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787


Ανησυχησες πουλακι μας? Εσυ συγκεντρωσου κ ηρεμησε γιατι ετσι ακους πιο ευκολα τον γιο σου.  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 804467

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πήγαινε με τη μασκούλα σου στηνεκκλησία και μην φιλήσεις καμία! Ρε Έλενα τί ηλίθια η πεθερά σου! Συγχήστηκα η γυναίκα!

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πήρα τον παιδίατρο και μου είπε οτι είναι μάλλον δηλητηρίαση και ναπάμεαπο εκεί αυριο!!!Η ηλίθια λέει οτι ήταν φρέσκα τα αυγά και εμείς φταίμε που είναι έτσι η μικρή!Αλλά την έδωσε στεγνά ο πεθερός οτι τα αυγά τα είχε πάνω απο μήνα γιατί οι κότες δεν γεννάνε!! Mad Mad
Δεν θα της κάνω κείκ γιατί πέρνει λίγα αυγά ραβανί θα της κάνω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

http://changedyourlife.blogspot.com/

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Lilliput έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΟΧΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕΙ,Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΟΛΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΛΕΕΙ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΕ Κ ΟΛΑΣ ΓΤ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ,,,ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΑΚΑΡΗ ΝΑ ΝΑ ΜΝ ΕΧΕΙ ΩΣ ΤΗΝ ΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ..ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ....
καλησπέρα!
τέτοια ακούω και τρελλαίνομαι! διπλή περιτύλιξη με μωρό να ´χει πάρει θέση και ζητάνε καισαρική!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 654655

εχει δικιο η Λιλη...και εμενα ηταν διπλα τυλιγμενη η μικρη και γεννησα φυσιολογικοτατα... εσυ βεβαια Μαρινακι μου να κανεις αυτο που νομιζεις καλυτερο! μην ανησυχεις απλα εχε το νου σου να ακους το μωρο..

Ευάκι έγραψε:ειναι και η βαφτιση της ανιψιας μου το σαββατο.τι να κανω να μην παω?να παω και να σερνομαι?να παω μονο στη βαφτιση και οχι στο τραπεζι?ειμαι να σκασω....
ελενα κρατα μερικα αυγα και κανε ενα κεικ στην αγαπητη να μαθει να μη δινει στο παιδι χαλασμενο αυγο...αει σηχτιρ πια οι σιχαμενες........... Twisted Evil

να παρεις ντεπον και να πας εστω στην εκκλησια και απο μακρια..ειναι κριμα να χασεις τη βαφτιση αυτα μια φορα γινονται!!!

elenalamprini έγραψε:Πήρα τον παιδίατρο και μου είπε οτι είναι μάλλον δηλητηρίαση και ναπάμεαπο εκεί αυριο!!!Η ηλίθια λέει οτι ήταν φρέσκα τα αυγά και εμείς φταίμε που είναι έτσι η μικρή!Αλλά την έδωσε στεγνά ο πεθερός οτι τα αυγά τα είχε πάνω απο μήνα γιατί οι κότες δεν γεννάνε!! Mad Mad
Δεν θα της κάνω κείκ γιατί πέρνει λίγα αυγά ραβανί θα της κάνω Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

πωπω ρε Ελενα τι συγχυση πηρα τωρα με την πεθερα σου.. μπορει να μην ηταν χαλασμενα τα αυγα και μονο που εδωσε 2 μαζεμενα μπορει να προκαλεσει δηλητηριαση.. θελει ξεχεσμα η πεθερα σου! περαστικα στο μικρακι σου μωρε

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ
!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ liliput ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΤΙΛΥΧΤΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ .....ΝΑΤΑΛΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΠΑΛΙ ΑΡΡΩΣΤΗ ΠΟΛΥ ΣΕ ΚΥΝΑΓΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΓΡΙΠΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΩΡΑ ΕΥΑΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑΑΑΑΑ ΠΟΠΟ ΧΤΥΠΙΣΕΣ 39ΠΥΡΕΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ,ΠΕΡΝΕΙΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ!!!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑΕΛΕΝΑ Κ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗΝΗ ΣΟΥ ΤΟ ΑΥΓΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΟ ,,,,,ΕΧΩ ΜΙΑ ΛΥΓΟΥΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΦΕ-ΜΠΑΡ Κ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ Κ ΨΗΝΟΥΝ ΜΥΡΙΖΕΙ ΜΕΧΡΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΩ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΠΤ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που ειστε κοριτσιααααααα??
τσικνιζετε ολες??? Crying or Very sad

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai den katevikes akoma na pareis na fas? egw to mesimeri to ekana.o geitonas apo tin apenanti monokatoikia epsine soyvlakia,loykanika kai toy poylioy to gala epsine.kai katevika kai ton lew.koita den mporeis na pseineis enw yparxei mia egkyos ston 8 mina.giayto piase ena piato kai mia soda kai eimaste ok.geloyse to palikari kai i gynaika toy.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy έγραψε:kai den katevikes akoma na pareis na fas? egw to mesimeri to ekana.o geitonas apo tin apenanti monokatoikia epsine soyvlakia,loykanika kai toy poylioy to gala epsine.kai katevika kai ton lew.koita den mporeis na pseineis enw yparxei mia egkyos ston 8 mina.giayto piase ena piato kai mia soda kai eimaste ok.geloyse to palikari kai i gynaika toy.
ΤΣΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΞΕΡΩ Κ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ Embarassed Embarassed Embarassed ΤΡΩΩ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑΑΑ ΤΩΡΑ Crying or Very sad Crying or Very sad

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki moy kaneis den parexsigei mia egkyo ti les twra.kai sto katw katw opos lene.misi ntropi dikia soy misi ntropi dikia toys.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy έγραψε:marinaki moy kaneis den parexsigei mia egkyo ti les twra.kai sto katw katw opos lene.misi ntropi dikia soy misi ntropi dikia toys.
ΑΣΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ Η ΜΥΤΗ!!ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΤΕ ΜΠΕΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΟΥ  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 215994

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki se katalavenw apolyta ti pernas. molis mpika ston 8 mina twra.kai oti enoxleiseis den eixa toso kairo.twra me vgikan oles.anagoyles,xsiniles,kaoyres.ase

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΑΓΧΟΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΜΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΗΣ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΝΕΚΡΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787 ΛΟΓΩ ΠΕΡΙΤΥΛΗΞΗΣ ΑΛΛΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ DOPLER ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΕ ΗΤΑΝ Η ΠΗΤ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΠΗΓΕ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ,ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ,,ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy έγραψε:marinaki se katalavenw apolyta ti pernas. molis mpika ston 8 mina twra.kai oti enoxleiseis den eixa toso kairo.twra me vgikan oles.anagoyles,xsiniles,kaoyres.ase
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΝΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ!!ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΠΗΤ,ΕΓΩ ΣΤΗΣ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki mexri tis 10-4 me eipe o giatros.kai apo edw kai pera poy tha peigenw kathe dyo evdomades tha doyme an tha gennisw fysiologika i me kaisariki.alla opos ta exei dei mexris stigmis pame gia fysiologika.sti xeirotetri periptwsi tote mono kaisariki

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου πηγα στον γυναικολογο,κι καναμε καρδιοτοκογραφημα,κι η μικρη ηταν ησυχη δν κουνιοταν αλλα οι παλμοι καλοι,κι μου κοιταξε τη κοιλια κι λεει δν σε κανω κολπικη εξεταση γτ αμαρτια ειναι να σε πονεσω αδικα γτ αν πειραξω τον τραχηλο θα ταλαιπωρηθεις γτ με το ματι το βλεπω ψηλα το παιδι,κι εφοσον ακομα δν φαγαμε ολο τις μερες καλο ειναι να μεινει μεσα.


Οποτε Θα παω τη δευτερα να με δει!Ουφ...

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου πηγα στον γυναικολογο,κι καναμε καρδιοτοκογραφημα,κι η μικρη ηταν ησυχη δν κουνιοταν αλλα οι παλμοι καλοι,κι μου κοιταξε τη κοιλια κι λεει δν σε κανω κολπικη εξεταση γτ αμαρτια ειναι να σε πονεσω αδικα γτ αν πειραξω τον τραχηλο θα ταλαιπωρηθεις γτ με το ματι το βλεπω ψηλα το παιδι,κι εφοσον ακομα δν φαγαμε ολο τις μερες καλο ειναι να μεινει μεσα.


Οποτε Θα παω τη δευτερα να με δει!Ουφ...

ioannageo

ioannageo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΑΓΧΟΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΜΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΗΣ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΝΕΚΡΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787 ΛΟΓΩ ΠΕΡΙΤΥΛΗΞΗΣ ΑΛΛΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ DOPLER ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΕ ΗΤΑΝ Η ΠΗΤ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΠΗΓΕ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ,ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ,,ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ

Πολύ κρίμα η κοπέλα. Εμένα μου έλεγε ο ιατρός ότι κάθε μια - δύο ώρες πρέπει να το ακούς. Καλύτερα να τους ενοχλούμε 100 φορές τους ιατρούς για ότι χαζό (που φαίνεται σοβαρό σε μας) παρά να υπάρχουν τέτοιες καταλήξεις. Δεν ξέρω τι ποσοστό βρεφών παθαίνουν αυτό. Πάντως τα μωράκια στο τέλος δεν έχουν σχεδόν καθόλου χώρο να γυρίσουν, πως τα καταφέρνουν και περιτυλίγονται?? Πολύ στεναχωρήθηκα για τη κοπέλα!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ioannageo στις Πεμ Φεβ 16, 2012 12:19 pm, 2 φορές συνολικά

http://www.beboulino.gr

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Κοριτσακια μου πηγα στον γυναικολογο,κι καναμε καρδιοτοκογραφημα,κι η μικρη ηταν ησυχη δν κουνιοταν αλλα οι παλμοι καλοι,κι μου κοιταξε τη κοιλια κι λεει δν σε κανω κολπικη εξεταση γτ αμαρτια ειναι να σε πονεσω αδικα γτ αν πειραξω τον τραχηλο θα ταλαιπωρηθεις γτ με το ματι το βλεπω ψηλα το παιδι,κι εφοσον ακομα δν φαγαμε ολο τις μερες καλο ειναι να μεινει μεσα.


Οποτε Θα παω τη δευτερα να με δει!Ουφ...
ΑΝΤΕ ΤΥΧΕΡΗ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕΣ ΤΗΝ ΣΟΣ Wink Wink ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΝ ΑΓΧΟΝΕΣΕ ΠΟΠΟ ΝΑ ΛΕΣ ΟΧΙ ΣΗΜΕΡΑ ΟΧΙ ΑΥΡΙΟ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ......

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε καλε κοπελιτσες πειτε μας μεγεια τις φωτο!!!!!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioannageo έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΑΓΧΟΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΜΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΗΣ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΝΕΚΡΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 11 534787 ΛΟΓΩ ΠΕΡΙΤΥΛΗΞΗΣ ΑΛΛΑ Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟ DOPLER ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΕ ΗΤΑΝ Η ΠΗΤ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ Κ ΠΗΓΕ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ,ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ,,ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ

Πολύ κρίμα η κοπέλα. Εμένα μου έλεγε ο ιατρός ότι κάθε μια - δύο ώρες πρέπει να το ακούς. Καλύτερα να τους ενοχλούμε 100 φορές τους ιατρούς για ότι χαζό (που φαίνεται σοβαρό σε μας) παρά να υπάρχουν τέτοιες καταλήξεις. Δεν ξέρω τι ποσοστό βρεφών παθαίνουν αυτό. Πάντως τα μωράκια στο τέλος δεν έχουν σχεδόν καθόλου χώρο να γυρίσουν, πως τα καταφέρνουν και περιτυλίγονται?? Πολύ στεναχωρήθηκα για τη κοπέλα!!!
ΑΝΤΕ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΥΝΟΥΝΤΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ,ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ 2 ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:καλε καλε κοπελιτσες πειτε μας μεγεια τις φωτο!!!!!!!!
ΠΟΠΟ ΜΙΑ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΙΚΡΗΗΗΗ Wink Wink ΜΕ ΓΕΙΕΣ ΜΕ ΓΕΙΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ Τ ΑΝΤΡΑΚΗ ΣΟΥ

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emena tin triti poy peiga ston gynaikologo moy.eide mia poly mikri kistoyla katw apo tin xolidoxo kisti.alla me eipe den einai tipota sovaro.mporei tin epomeni fora poy tha ertheis na min yparxei.alla an theleis mporoyme na kanoyme mia magnitiki na to doyme.kai me eipe to mwro prepi na xtypaei 10 fores tin imera.kai an dw oti den xtypaei mia mera na ton parw amesws tilefwno.gia otidipote oxi mono gia an tyxon den xtypisi

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy έγραψε:emena tin triti poy peiga ston gynaikologo moy.eide mia poly mikri kistoyla katw apo tin xolidoxo kisti.alla me eipe den einai tipota sovaro.mporei tin epomeni fora poy tha ertheis na min yparxei.alla an theleis mporoyme na kanoyme mia magnitiki na to doyme.kai me eipe to mwro prepi na xtypaei 10 fores tin imera.kai an dw oti den xtypaei mia mera na ton parw amesws tilefwno.gia otidipote oxi mono gia an tyxon den xtypisi
nai etsi moy eipe k mena na to akoyw toylaxiston 10 fores thn mera,ax apo th bghke ayth twra

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις