Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
314 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 314 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
αληθεια και εμεις τον εχουμε και λεμε ενταξει τσαμπα τα λεφτα δωσαμε.μα πως τα κανουν ετσι.που περιπου ειναι ο μηχανισμος?

στη κοιλια!!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:λιτσα η καθ. λεγεται σμαραγδα μανταδακη-παπαδοπουλου. καπως ετσι. ηταν πολυ ωραια εκπομπη.

σ'αυτο που αναφερθηκες για την σκληροτητα που εχουν τα παραμυθια, ειπε οτι πρεπει τα παιδια να ερθουν σε επαφη με την πραγματικοτητα. κι οταν η φλεσσα αναφερθηκε στο ελεεινο-κατα την γνωμη μου-κοριτσακι με τα σπιρτα, η καθ. ειπε οτι θα μποροιυσαμε να το αλλαξουμε το τελος και να πουμε οτι κοιμηθηκε βαρια.

αναφερθηκε και σε ενα αλλο βιβλιο του gianni rodari η γραμματικη της φαντασιας.

Δεν εχει ανεβει ακομα μαλλον η εκπομπη,τωρα το εψαχνα.Αλλα βρηκα μια αλλη συνεντευξη απο τα "ακρα" του Γιωσαφατ.Ασχετο με το θεμα με τα παραμυθια.,αλλα μιλαει για παιδια.Ειναι μεγαλουτσικη αλλα αξιζει να την δειτε.


tatijana έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:

καλημερα τατιανα , καλημερα σε ολες !! και εγω θα ηθελα να παω για κανα ψωνιο αλλα δεν εχω που να αφησω τις μικρες !! αν δεις κανα ωραιο κοματι παρε και για μενα αλλα σε μεγαααααλο νουμερο !!

Κατι θα κανω μανιτσα μου για σενα....


litsakos έγραψε:

Τατιανα δεν εχεις φιλους πανω? Ειναι δυσκολα χωρις φιλους Sad


Καλημερα κοριτσια!
Αυριο εχει γεννεθλια το μικρακι μου, κλεινει τα 2 Very Happy

Ναι αστα Λιτσα...

Να χαιρεσαι την κουκλιτσα σου αυριο...

Ποτε αρχιζεις να λες παραμυθια?

Ευχαριστω κοριτσι κ εσυ τον κουκλο να χαιρεσαι!
Απο μωρα τους λεγαμε,οχι συστηματικα,αλλα συχνα. Με το που αρχισαν να καθονται τους διναμε βιβλιαρακια -μικρες ιστοριουλες γιατι δεν καθονται πολυ να ακουσουν.Μετα κοντα στον χρονο λιγο μεγαλυτερες ιστοριες.
Τωρα να πω την αμαρτια μου με κουραζει να διαβαζω πολυ Razz ειναι σε φαση που θα καθησουν και θα διαβασουμε αρκετα βιβλια,σιγουρα το βραδυ πριν τον υπνο και καμια ωρα το πρωι.Παραπανω δεν μπορω ετσι? Βραχνιαζω κ βαριεμαι Rolling Eyes




Για την βοηθεια απο τον μπαμπα Ελενα που ρωτησες, δεν ειναι οπως το περιμενεις. Δλδ αφου θα μεινεις στο σπιτι (αλλη λιγο καιρο αλλη παραπανω) εσυ ως γυναικα -αφου ετσι γινεται συνηθως...αυτο ειναι μια μεγαααλη κουβεντα- θα εχεις την ευθυνη τουλαχιστον τις ωρες που λειεπει ο μπαμπας μονη σου.
Εμας δεν ηταν απο την αρχη ο μπαμπας φουλ στην βοηθεια με τον μικρο,με το πρωτο δλδ.Ενω τα του σπιτιου τοσα χρονια που μεναμε μαζι τα ειχαμε μοιρασμενα,με το παιδι επαθε κ αυτος το σοκ του. Τον πρωτο καιρο δεν θα σηκωνοταν γιατι φοβοταν οτι δεν θα αντεχει στην δουλεια απο το ξενυχτι. Τον σηκωνα βεβαια ειτε με γκρινια ειτε "φιλικα" Cool
Θελουν κι αυτοι τον χρονο τους να προσαρμοστουν στα νεα δεδομενα,μονο που αυτοι τον εχουν τον χρονο ενω εμεις δεν γινεται να πουμε "αυτοεξυπηρετησου μωρο μου γιατι η μαμα θελει λιγο χρονο να προσαρμοστει".
Οταν καταλαβε οτι δεν θα λιποθυμισει στην δουλεια αν χασει λιγο τον υπνο του Razz ξυπναγαμε με βαρδιες. Θα τα κρατησει τα παιδια,θα ταισει,αλλαξει,παιξει απο την ωρα που γυρναει σπιτι.Ειμαστε οι δυο μας και αν δεν το μοιραστουμε εγω θα καταληξω μια υστερικη. Και παλι το βαρος πεφτει επανω μου αφου λειπει πολλες ωρες.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα δεν ειπα.
καλησπερα σας.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα και απο εμένα!

Καταρχήν Λιτσάκι να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 860530

Για τα αρκουδάκια με μπαταρίες δεν ξέρω, δεν έχουμε... Rolling Eyes

Για την συμμετοχή του μπαμπά στο σπίτι ούτε και απο αυτό έχουμε Razz Razz
Ο αντρούλης μου Razz Razz δουλεύει απο το πρωί μέχρι τις 9-10 το βράδυ. Μόλις γυρίσει εμείνος θα κάνει κάθε φορά μπάνιο την μικρή & θα παίξει (λίγο γιατί πλησιάζει η ώρα ύπνου) μαζί της. Αλλά είναι κατάκοπος μετά απο δωδεκάωρα δουλειάς & εγώ είμαι κατάκοπη, δεδομένου οτι το διάλλειμά μου είναι μία ώρα το μεσημέρι (εκτός και αν ζητήσει παιδικά το κοριτσάκι μου, οπότε κάθομαι και καμμιά ώρα το απόγευμα).
Οπότε μπάνιο & λοιπές πολυτέλειες μόνο μεταμεσονύκτια Razz Razz

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια! Το πρωί πήγα και πέρασα μία φυτική γιατί η ρίζα και τα άσπρα ήταν μέχρι τα αυτιά. Δεν τα πολυέπιασε η αλήθια είναι, αλλά από το ολότελα καλό είναι κι αυτό. Για βοήθεια από τον άντρα μου εγώ έχω στις δουλειές μιας και σχεδόν εδώ και 5 χρόνια ή θα είμαι έγκυος ή θα θηλάζω. Αλλά με τα παιδιά ασχολείται περιστασιακά. Παίζει μαζί τους όποτε έχει όρεξη και όχι όποτε το ζητάνε. Σε αυτό τσακωνόμαστε. Και επίσης για τα μωρά, σπανίως σηκώνεται βράδυ για άλλαγμα κτλ. Στον γυιό μου είχε φάει μια φλασιά και σηκωνόταν αλλά για κάνα τρίμηνο. Μετά τα ίδια. Όχι ότι δεν ξέρει.Μια χαρά τα καταφέρνει αλλά βαριέται. Και όταν χάνει τον ύπνο του αρχίζει την κρεββατομουρμούρα. Δηλαδή εγώ τί να πω???? Γενικώς πάντως βοηθάει πάρα πολύ με τις δουλειές αλλά είναι μουρμούρης και φωνακλάς, τόσο που στο τέλος θα του πεις, καλύτερα να μην κάνεις τίποτα παρά να κάνεις και να μουρμουράς. εμένα αυτό με τσατίζει. Βέβαια άλλες μαμάδες που κάμουμε παρέα στις κούνιες το καλοκαίρι μου λένε αστον να κάνει και ας μουρμουράει.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λίτσα, να χαίρεσαι την κοράκλα σου! Και νυφούλα να την καμαρώσεις!!!!!!  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 12978  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 12978

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[b]Καλησπέρα σας!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Ναταλί!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ Η ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΠΩΣ ΠΑΝΕ Κ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ,ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ Κ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ,Η ΠΕΙΡΑΤΕ Κ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΤΕ ΕΞΩ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΤΕ,ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΟΥΝ ΤΩΡΑ ΕΙΜΟΥΝ ΖΑRA K KATEBHKA ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ Κ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΠΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΕ ΜΑΣ,ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΤΠΤ ΑΛΛΟ...ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ Η ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΠΩΣ ΠΑΝΕ Κ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ,ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ Κ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ,Η ΠΕΙΡΑΤΕ Κ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΤΕ ΕΞΩ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΤΕ,ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΟΥΝ ΤΩΡΑ ΕΙΜΟΥΝ ΖΑRA K KATEBHKA ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ Κ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΠΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΕ ΜΑΣ,ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΤΠΤ ΑΛΛΟ...ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ


εγω και στις δυο...ρουχα περα απο φορμακια....τους εβαλα την πρωτη μας μεγαλη βολτα....μινι φουστιτσες κλπ!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ Η ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΠΩΣ ΠΑΝΕ Κ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ,ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ Κ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ,Η ΠΕΙΡΑΤΕ Κ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΤΕ ΕΞΩ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΤΕ,ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΟΥΝ ΤΩΡΑ ΕΙΜΟΥΝ ΖΑRA K KATEBHKA ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ Κ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΠΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΕ ΜΑΣ,ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΤΠΤ ΑΛΛΟ...ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ


εγω και στις δυο...ρουχα περα απο φορμακια....τους εβαλα την πρωτη μας μεγαλη βολτα....μινι φουστιτσες κλπ!!!!
ΔΗΛ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 40 ΜΕΡΕΣ,ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ,ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΝΑΛΑΜΠΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΠΤΩΣΗΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΗ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΗ

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΔΗΛ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 40 ΜΕΡΕΣ,ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ,ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΝΑΛΑΜΠΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΠΤΩΣΗΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΗ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΗ

παρε!τα παντα μπορεις να του φορεσεις!παρε και μεγαλυτερα αφου εχει εκπτωσεις....μπλουζακια και παντελονακια.....απλα να ειναι μαλακα σαν υφασμα!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΔΗΛ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 40 ΜΕΡΕΣ,ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ,ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΟΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΝΑΛΑΜΠΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΠΤΩΣΗΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΗ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΗ

παρε!τα παντα μπορεις να του φορεσεις!παρε και μεγαλυτερα αφου εχει εκπτωσεις....μπλουζακια και παντελονακια.....
ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ 3-6 ΜΗΝΩΝ Κ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΟΜΟΡΦΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΘΗΝΟΥΛΗ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ

bettyd

bettyd
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.
ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ
ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ.
ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΦΥΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΝΑ
ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙ,ΘΑ ΣΟΥ
ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΣΑΛΟΠΕΤΑ!ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΕΓΩ
ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ Η ΤΖΗΝ ΦΟΥΣΤΙΤΣΑ ΜΕ ΓΙΛΕΚΑΚΙ. Η ΜΕ ΜΠΟΛΕΡΟ!ΤΟ ΖΑΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ, ΤΟ H&M EXEI ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ
Κ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ DUPAREIL ΣΤΟ MALL

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bettyd έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.
ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ
ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ.
ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΦΥΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΝΑ
ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙ,ΘΑ ΣΟΥ
ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΣΑΛΟΠΕΤΑ!ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΕΓΩ
ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ Η ΤΖΗΝ ΦΟΥΣΤΙΤΣΑ ΜΕ ΓΙΛΕΚΑΚΙ. Η ΜΕ ΜΠΟΛΕΡΟ!ΤΟ ΖΑΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ, ΤΟ H&M EXEI ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ
Κ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ DUPAREIL ΣΤΟ MALL

θα συμφωνησω απολυτως!!!!!!!!!σαλοπετες για αγορακι ειναι σουπερ!!!!!!!!και για τα καταστηματα!!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ Η ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΠΩΣ ΠΑΝΕ Κ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ,ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ Κ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ,Η ΠΕΙΡΑΤΕ Κ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΤΕ ΕΞΩ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΤΕ,ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΟΥΝ ΤΩΡΑ ΕΙΜΟΥΝ ΖΑRA K KATEBHKA ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ Κ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΠΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΕ ΜΑΣ,ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΤΠΤ ΑΛΛΟ...ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ

Καλησπέρα Μαρινάκι! Να σου πω κάτι. Αν θες περίμενε να δεις τί θα σου φέρουν και από δώρα για να μην ξοδεύεις για να τα φορέσει μόνο μία φορα ο μπέμπης. Και μετά αν θες να του πάρεις κάτι για έξω, βλέπεις τί έχεις και τί χρειάζεσαι ανάλογα και τον καιρό. Έτσι κι αλλιώς μέχρι να σαραντήσεις δεν θα τον πολυβγάζεις αφού δεν θα έχει ζεστάνει και ο καιρός πολύ.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bettyd έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.
ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ
ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ.
ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΦΥΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΝΑ
ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙ,ΘΑ ΣΟΥ
ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΣΑΛΟΠΕΤΑ!ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΕΓΩ
ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙΑ Η ΤΖΗΝ ΦΟΥΣΤΙΤΣΑ ΜΕ ΓΙΛΕΚΑΚΙ. Η ΜΕ ΜΠΟΛΕΡΟ!ΤΟ ΖΑΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ, ΤΟ H&M EXEI ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ
Κ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ DUPAREIL ΣΤΟ MALL
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ ΑΓΟΡΑΚΗ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΠΕΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ,,ΟΠΟΤΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΛΙΓΑ..ΣΤΑ ΖΑΡΑ ΕΙΔΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ Κ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙΑ

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ Η ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΠΩΣ ΠΑΝΕ Κ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΤΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ,ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ Κ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ,Η ΠΕΙΡΑΤΕ Κ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΤΕ ΕΞΩ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΤΕ,ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΟΥΝ ΤΩΡΑ ΕΙΜΟΥΝ ΖΑRA K KATEBHKA ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ Κ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΠΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ ΑΡΕΣΑΝ ΠΟΛΥ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΤΑ ΦΟΡΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΕ ΜΑΣ,ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ,ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΤΟΥ ΤΠΤ ΑΛΛΟ...ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ

Καλησπέρα Μαρινάκι! Να σου πω κάτι. Αν θες περίμενε να δεις τί θα σου φέρουν και από δώρα για να μην ξοδεύεις για να τα φορέσει μόνο μία φορα ο μπέμπης. Και μετά αν θες να του πάρεις κάτι για έξω, βλέπεις τί έχεις και τί χρειάζεσαι ανάλογα και τον καιρό. Έτσι κι αλλιώς μέχρι να σαραντήσεις δεν θα τον πολυβγάζεις αφού δεν θα έχει ζεστάνει και ο καιρός πολύ.
ΟΥΜ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΥΤΙΚΑ ΑΥΤΟ ΟΤΙ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΜΟΛΙΣ ΣΑΡΑΝΤΙΣΩ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΚΡΑ ΨΩΝΑΚΙΑ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΑΜΑΜΑΤΙΝΑΑΑΑ

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 379767  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 379767

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[b]Καλησπέρα Ματίνα!!Εφυγα πρίν Very Happy Very Happy Very Happy !!!

Μαρινάκι μου γλυκό πλησιάζει η μεγάλη μέρα  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 654316  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 654316  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 654316  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 654316  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 654316  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 654316  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 654316  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 654316 !!!!Με το καλό γλυκό μου κοριτσάκι!!!Ολα θα πάνε καλά  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 417472  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 417472  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 417472  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 417472  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 417472 !!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[b]Εμεινα μόνη Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!!τι κάνετε?

http://changedyourlife.blogspot.com/

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elena lamprini καλησπερα!
Λοιπον πριν λιγο με πηρε τηλ μια φιλη μου και μου ειπε να μην κανονισω τπτ την μερα της γυναικας γιατι θα κλεισει το εστιατοριο της για γυναικειο prive παρτυ και θα φερει και ανδρα stripper!!! Shocked Shocked
...αχαχαχχχααχχαχαχαα...!!σκεφτομαι να το λεω του αντρα μου και εκεινος να μου ζηταει διαζυγιο απο τωρα προκαταβολικως....!! Shocked  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 328109

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
anthaki έγραψε:Elena lamprini καλησπερα!
Λοιπον πριν λιγο με πηρε τηλ μια φιλη μου και μου ειπε να μην κανονισω τπτ την μερα της γυναικας γιατι θα κλεισει το εστιατοριο της για γυναικειο prive παρτυ και θα φερει και ανδρα stripper!!! Shocked Shocked
...αχαχαχχχααχχαχαχαα...!!σκεφτομαι να το λεω του αντρα μου και εκεινος να μου ζηταει διαζυγιο απο τωρα προκαταβολικως....!! Shocked  Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #25!! - Σελίδα 18 328109

Είναι ανάγκη να του πείς που θα πας και τι θα κάνεις?

http://changedyourlife.blogspot.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις