Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
117 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 117 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 42]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Γιατι εμεις ειχαμε τα πανω μας; Μια ζωη στον αγωνα...οχι μονο απο θεμα χρηματων, καταπιεση απο τη γιαγια αλλα και προβληματα υγειας! Με στεναχωρει οτι μια ζωη θα ειμαι ετσι αλλα οπως ειχε πει και η Αγαπη κανεις δε θα μας στερησει το ονειρο να γινουμε μανες!
Σκεφτεστε αληθεια για εξωτερικο; εχετε ακρες; εσεις ξερετε τι ειναι καλυτερο για την οικογενεια σας!!


ε εχουμε καποιες ακρες κ ελπιζω να φανουν χρησιμες!!!!


ο μικρος μου παρεπιπτωντος καλο περπαταει κ εχει βρει νεο κολπο.ανοιγοκλεινει μονος του το φως του δωματιου του...ελεος!! Laughing

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τρομαρα μου το παιδακι μου!Δωσε του μια δαγκωνια.....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Τρομαρα μου το παιδακι μου!Δωσε του μια δαγκωνια.....


χαχαχαχα ολο του δαγκωνω τον ποπο του...χιχιιχιιχ.η ας πουμε σηκωνεται το πρωι κ κανει ιιιιι κ χοροπηδαει σαν το κατσικι!!! μιλαμε για πολυ ζιζανιο.αμα περπατησει για τα καλα καηκα η γυναικα!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχεις ενα παιδακι χαρα θεου, ξυπναει με το χαμογελο στα χειλη. Θα πρεπει να ειναι πολυ γλυκα ο ζουζουνας!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Εχεις ενα παιδακι χαρα θεου, ξυπναει με το χαμογελο στα χειλη. Θα πρεπει να ειναι πολυ γλυκα ο ζουζουνας!!


ειναι ειναι γλυκας πονηρος μαλαγανας παραπονιαρης κ ανεξαρτητος.ποτε θα τον ψησω σαν αρνακι κ εγω δν ξερω...αχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχαχχα

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παιδι κουμπι δηλαδη!!Να τον χαιρεσαι τον κουκλο σου!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Παιδι κουμπι δηλαδη!!Να τον χαιρεσαι τον κουκλο σου!


παιδι κουμπι δεν λες τπτ.αμα δν του δωσεις αυτο που θελει ειναι ικανος να ξεσηκωσει οοολο το μενιδι στο ποδι.κ κανει ενα κλαμα αστα να πανε!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 654316

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
A!το παιδι ξερει τι θελει και ξερει πως να το δικδικησει, ακους μανουλα;

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Συγνωμη που αργω να απαντησω αλλα κανω λεμονοπιτα και τρεχω να μη μου πηξει η κρεμα!

Καλέ, είσαι πολύ χρυσοχέρα εσύ! Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δημητρα μου ευχαριστω αλλα δεν ξερω αν ειναι ωραια απο εμφανιση. Για πες μου....
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 20120216125733


Και το λουλουδακι για να ομορφυνει...
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 20120216125822

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι γλυκακια ειναι και μου τρεχουνε τα σαλια!!!!στειλε κανενα κομματακι και προς ορεστιαδα!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Δημητρα μου ευχαριστω αλλα δεν ξερω αν ειναι ωραια απο εμφανιση. Για πες μου....
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 20120216125733


Και το λουλουδακι για να ομορφυνει...
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 20120216125822


Δεν παίζονται! Χαρά στον που σε πήρε! Very Happy Very Happy Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:A!το παιδι ξερει τι θελει και ξερει πως να το δικδικησει, ακους μανουλα;


αμα τον δεις πως κανει θα κατουρηθεις απο τα γελια.οταν κανει νευρα βαζει το χερι στα χειλια του κ κανει με νευρο μπρρρρρ ... αχχαχαχαχ ε δν μπορω γμτ ψοφαω απο τα γελια οταν το κανει αυτο.κ οταν κανει παραπονακια σουφρωνει τα χειλακια του κ σχηματιζουν ενα ο κ κανει ουουουουο.  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 328109

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 Waking-up-1ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΤΙΚΡΗΣΑΝ ΤΗΝ ΛΕΜΟΝΟΠΙΤΑ ΤΗΣ ΙΩΑΝΝΑΣ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 Smiley-face-giggle ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 12 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΣΚΑ ΥΠΝΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 Waking-up ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 Coffee-machine

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια τι μου κάνετε?

Τι πίτα είναι αυτή Παναγιά μου!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 585182 Χρυσοχέρα μου!!!!

Εγώ νιώθω λίγο  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 M169 πονάει η κοιλιά μου κ ελπίζω να περάσει σύντομα , με το ζόρι κάθομαι...

Στεναχωρέθηκα κ με τα νέα σου Μαρία queen .Είναι πολύ άδικο να θέλεις ένα παιδάκι κ να το αναβάλλεις λόγω οικονομικών Sad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σε όλες!! Πραγματικά Ιωάννα πιστεύω ότι δν μας λυπάσαι!!

αγάπη κι εγώ τώρα σηκώθηκα..υπάρχουν και χειρότερα Laughing Laughing ελπιζω απο εσενα να ακουσουμε ευχάριστα!!!

εγώ κοριτσάκια μου χάλια μαύρα!! το βράδυ σηκώθηκα και για εμετό...και δν είχα να βγάλω τίποτα και πάλευα πόση ώρα με τη λεκάνη!!αδιαθέτησα και κανονικά πλέον...έχω όλα τα άλλα έχω και την κόκκινη!!πηρα τηλ να με αλλάξουν στην δουλειά!!...ολο το βράδυ έτρεμα σαν το ψάρι απο το κρύο αλλά δν είχα πυρετό! scratch σηκώθηκα το πρωί έφαγα λίγο λαπά πάλι γιατί ένιωθα ένα τεράστιο κενό στο στομάχι μου!! Rolling Eyes ξανακοιμήθηκα και ξύπνησα στις 2+!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 40746 είμαι λιιιιιγο καλύτερα τώρα!

Μαρία queen μη το σκέφτεσαι και χαλιέσαι κοριτσάκι μου!!!Απόλαυσε αυτο το αστεράκι που έχεις γιατί μεγαλώνουν γρήγορα ..τώρα ειναι η ευκαιρία σου να τον ευχαριστηθείς!! μετά θα μεγαλώσει και θα σου το παιζει δύσκολος!!και δν ξέρεις..ίσως αλλάξουν κάποια στιγμή τα πράγματα προς το καλύτερο!!

Κιρα, Σοφουλι, καλημέρα κοριτσάκια  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 417472

Λεμονάκι θύμησε μου, δικό σου είναι το σπίτι?κι εγώ έτσι νιώθω με τα σπίτια που νοικιάζω..ελπίζω αν πάμε στο δικό μας να το δω διαφορετικά!

Δημητρούλα όσο περνάει ο καιρός πιστεύω θα είναι ευκολότερο να χαλαρώσεις !!!100% δν πιστεύω ότι χαλαρώνει καμία μητέρα για όλη τη ζωή της όχι μόνο όσο ειναι έγκυος!!Απλά πιστεύω ότι για να είμαστε καλά κι εμείς και τα παιδιά μας πρέπει να το κρατάμε σε ένα υγιή επίπεδο!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 35468

Αντα μου σε κολλησα κοριτσάκι μου???? περαστικά σου!!!

Αν ξέχασα καμία συγχωρέστε με!!φιλιά σε όλες!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΤΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΦΕ  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 438696  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 438696

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια τι μου κάνετε?

Τι πίτα είναι αυτή Παναγιά μου!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 585182 Χρυσοχέρα μου!!!!

Εγώ νιώθω λίγο  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 M169 πονάει η κοιλιά μου κ ελπίζω να περάσει σύντομα , με το ζόρι κάθομαι...

Στεναχωρέθηκα κ με τα νέα σου Μαρία queen .Είναι πολύ άδικο να θέλεις ένα παιδάκι κ να το αναβάλλεις λόγω οικονομικών Sad


αδικο δν λες τπτ.ψιλοτσακωθηκαμε με τον δικο μου κ του λεω ειναι αδικο μια ζωη να πληρωνω μαλακιες αλλωνων!!!!! τεσπα ασε με εμενα ειμαι αλυτη υποθεση...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Photobucket


εγω τωρα τελευταια εχω κολλησει με τις τηγανιτες.φτιαχνω συχνα!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΑqueen ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ????

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ για τα περαστικά σας κορίτσια αλλά ούτε καφέ δεν μπορώ να βάλω στο στόμα μου κ αυτό είναι πολύ περίεργο για μενα την εθισμένη...

Περαστικά στην ¨Ελλη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 M170

Τον καφέ Αγάπη μου άλλη φορά σ ευχαριστώ πάντως  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 M155

Μαρία ελπίζω ότι τα πράγματα θα φτιάξουν για όλους μας κ θα μπορέσετε να μεγαλώσετε την οικογένειά σας.Είναι τόσο άδικο... Sad

Δέσποινα προσπάθησε να χαλαρώσεις κ να το απολαύσεις όσο μπορείς Very Happy

Ιωάννα δε μου κάνεις καμια σουπίτσα για το στομάχι που σαι η μαγείρισσα μας?

Άμα ξεχνάω καμια που είναι ον λαιν  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 667478

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη μου ειμαι σιγουρα καλυτερα απο εχθες αλλα οχι καλα!πονάει ολο το σωμα μου!! αλλα το στομάχι μου ευτυχως ψιλοέστρωσε!!εσύ σήμερα δίνεις την τελευταια διορία για την κόκκινη και απο αύριο μετράς καθυστέρηση???
μακάρι μακάρι  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 654316

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:αγαπη μου ειμαι σιγουρα καλυτερα απο εχθες αλλα οχι καλα!πονάει ολο το σωμα μου!! αλλα το στομάχι μου ευτυχως ψιλοέστρωσε!!εσύ σήμερα δίνεις την τελευταια διορία για την κόκκινη και απο αύριο μετράς καθυστέρηση???
μακάρι μακάρι  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 654316

ΧΕΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΡΩΣ ΣΟΥΠΙΤΣΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΧΥΜΟΥΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΣΟΥ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΚΑΜΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ Η ΚΑΚΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΔΙΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΝΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΒΙΑΣΤΩ ΜΩΡΕ ΚΑΙ ΞΕΣΗΚΩΝΩΜΕ ΤΣΑΜΠΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΤΑΘΗΚΑ ΤΥΧΕΡΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΝ ΟΧΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΒΑΨΩ ΚΑΙ ΜΑΥΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ Wink  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 215994 ΔΕΝ ΤΗΝ ΧΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΛΥΣΣΑΡΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγώ πραγματικά αυτή τη φορά μάλλον επειδη δν νιώθω και καλά σωματικά δν στεναχωρήθηκα καθολου που αδιαθέτησα!!

εγώ έχω γίνει λίγο λυσσάρα βέβαια χαχαχαχαα Laughing Laughing Laughing Laughing

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας.....με το δεξι με το δεξι!ευχομαι σε αυτο το θεματακι να δουμε παλι πολλες εγκυουλες!τι κανετε κοριτσια μου?εγω τωρα εκατσα,μετα απο τρια βραδια ξενυχτι και σημερα πολλες δουλειες εκατσα να πιω καφε με δυο τρια μπισκοτακια ereo!καλα ιωαννα εισαι πολυ καλη μηλαμε!τι τελεια ειναι αυτα που φτιαχνεις!που ειπαμε οτι μενεις?χαχαχα Razz Razz!ελλη μου περαστικα κοπελα μου,αντε να γινεις καλα γιατι μετα εχεις παλι  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 215994!σου στελνω  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 35468!anda μου περαστικα και σε εσενα!φτιαχνω πολυ ωραιες σουπιτσες,να σου στειλω μια?θα σε ζεστανει!αναστασια(λεμονακι)τι κανεις?προσπαθησε να τα ξεπερασεις ολα και να μπορεσεις να βαλεις μπρος για να ερθει το μωρακι!εμεις εδω σου στελνουμε ολη την δυναμη μας και την αγαπη μας!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 417472!αναστασια(kira)καλησπερα και σε εσενα!τι κανεις?ευχομαι το νεο θεματακι να σου φερει ζουζουνακι!χιχι,εκανα και στιχο!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 417472!μαρια ελενη εχω γυναικολογο τον τεγο,σε αυτον εγινε το περιστατικο με την γυναικα!ασχετα απο αυτο,εχω κανει δυο καισαρικες και δεν ειχα παραπονο!αποψη μου ειναι οτι αν ειναι να σου συμβει κατι θα συμβει οπου και να πας!οποιο και να ειναι το θεμα υγειας!αποψη μου παντα,μην παρεξηγηθω!μαρινακι(αγαπη)μακαρι κοπελα μου να ακουσουμε ευχαριστα!θα τρελαθω απο την χαρα μου!μαρακι μην στεναχωριεσαι,ξερω οτι ειναι πολυ χαλια να θες και αλλο μωρακι και λογο οικονομικων να μην μπορεις!ευχομαι τα πραγματα να αλλαξουν  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 417472!evi,τζενη,μαρινα(niramar)και ολα τα αλλα κοριτσια  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 6 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις